>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

act 8,6K

act

Użytkownik
VP - Na&#39;Vi 19:00 Cache
VP wins @ 1.56 ebettle
ZWROT

Choć nie mam w zwyczaju grać przeciwko NaVi, to tym razem się pokuszę. Dużo według mnie znaczenie będzie miała mapa, bo Cache to jedna z lepszych map VP, a NaVi wręcz przeciwnie. Trochę zaniżony kurs na ebettle. Poczekam na Pinnacle i jak będzie handi -2.5/-3.5 to wezmę.
Wie ktoś na kiedy jest planowane rozegranie tego meczu i czy on w ogóle się odbędzie?
Bo postawiłem na VP w wujkuhilu i mi piszą, że jezeli mecz nie zostanie rozegrany do końca turnieju to będzie zwrot
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
HR -7,5 @1.9 z bobami z rumuni ✅✅✅
Hr zagrało dość solidnie na trainie z jedna najlpeszych drużyn świata navi ( top 4 ). Goscie z rumuni to jest 3 liga cs&#39;a , nie polecam grac mocno tego typu bo to hendi jest spore.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Flipside Tactics - Penta Sports 1(-2,5)@1.83 Pinnacle ZWROT, ale tak naprawde⛔
Wchodzę w ten bet grubo, Niemcom od pewnego czasu zupełnie nie idzie, nie ugrywaja nawet po 10 rund z drużynami o podobnej mocy. Zastępca simpla - CyberFocus był wyróżniającym się graczem z VP.
I drugi bet przeciwko Pencie
Nip -6,5 @1.9 16;8 ✅✅✅
Tak jak wyzej dodam jeszcze ze ostatnio te drużyny sie ze sobą mierzyły i penta nie wyszła z 7 rund. Typ grany jedna zdecydowanie lżej bo hendi duże.
G2 - Kinugin
-1,5 mapy@2,6 ✅✅✅, i -2,5(map1)@1.83✅✅✅
Dobry żart, ekipa polaków, która walczyła jak równy z równy z VP, robia naprawde spore postępy , kontra sklejka która przegrywa z jakimiś totalnymi bobami, Kinguin to 3 liga cs&#39;a , sa kompletnie nie zgrani i jeżeli Polacy zagraja na swoim poziomie to Kinguin nie wychodzi z 10 , i konczy sie to szybkim 2-0.
Acer - LCDC White 1(-4,5) @2.05 zagrane lekko ⛔
EDIT cobbleston i kazda z druzyn przegrywa po stronie CT. Acer grało w 4 ( 1 pan staty 5-18)
LDCL White przegrało z inshockami, goście są słabo ze sobą zgrani, ACER potrafi walczyć z takimi ekipami jak fnatic. Według mnie zdecydowanym faworytem jest ekipa szwedzka Francuzi to druga liga.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Vp - Fnatic 1 @ 2.27 pinnacle ⛔
Co tu dużo mówić fnatic bez swojego najlepszego gracza olof&#39;a zastępuje go ich trener, widziałem mecz fnaticu z Tsm&#39;em kiedy było zastepstwo za JW, fnatic ten mecz przegrało. Trener to troche nie ta liga w sposobie poruszania strzelania.
Kursy powinny wygladac moim zdaniem równo, widze w tym typie value dlatego zagrywam, stawka 3/10

Nastawiałem sie dziś na gruby bet G2 -1,5 po kursie 1,4 -1,5 @ Pinnacle oferuje tylko 1,26 dla mnie to za mało.
dlatego zagrywam za stawke rekreacyjna G2 -2,5 @ 2.03 ⛔
G2 sa w dobrej formie, wygrali z Kinguinami ( sklejka gwiazd), powalczyli z vp. Hiszpanie rzadko graja na takim poziomie. Stawka 1/10 ( hendi spore)
Flipside Tactics - Titan 1 (+4,5) @ 1.8 / mapa 1 ⛔ tutaj moj blad flipside w tej lidze juz gra o pietruche
Nie rozumiem buka z Navi ,która jest w ścisłym topie, hendi na Flipside wynosi 3,5 , z tytanami którzy męczyli sie z Piterem, przegrali z mouzami i property , czyli druzynami na poziomie flipside albo gorszymi. Widze w tym hendi value i pobieram po średniej stawce
stawka 4/10
Kolejny typ przeciwko tytanom którzy formą nie grzeszą
HR - Titan 1 @1.74 / cały mecz ✅✅✅ powalczyli
oglądałem HR i naprawde sa ostatnio w dobrej formie wygrali z g2, powalczyli navi, zjedli bobów z rumuni do 2 i do 5 ;)
Stawka 3/10
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Vp - Fnatic 1 @ 2.27 pinnacle

Co tu dużo mówić fnatic bez swojego najlepszego gracza olof&#39;a zastępuje go ich trener, widziałem mecz fnaticu z Tsm&#39;em kiedy było zastepstwo za JW, fnatic ten mecz przegrało. Trener to troche nie ta liga w sposobie poruszania strzelania.
Kursy powinny wygladac moim zdaniem równo, widze w tym typie value dlatego zagrywam, stawka 3/10
Post będe edytował
nie zastępuje go ich trener, tylko schneider. Radzę najpierw poczytać, a potem pisać argumenty, bo wprowadzasz ludzi w błąd. Samego typu nie neguje, bo na pewno jest value
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
nie zastępuje go ich trener, tylko schneider. Radzę najpierw poczytać, a potem pisać argumenty, bo wprowadzasz ludzi w błąd. Samego typu nie neguje, bo na pewno jest value
na e bettle jest DevilWalk, tym sie zasugerowałem , w kazdym razie mało kto na swiecie jest w stanie zastapic olof&#39;a
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Kilka dni nie pisałem, ale pora wrócić
VP - Fnatic ⛔
typ: VP
kurs: 2.15
buk: Pinnacle
Fnatic osłabione brakiem olofa co będzie na pewno sporą stratą. Schneider to dobry gracz, który grał z nimi sporo czasu, ale nie pokroju Olofa. VP ostatnio gra średnio. Sądze, że będzie to równy pojedynek, jednak mimo wszystko VP wygra 2-1.
TSM - Nip ⛔
typ: Nip
kurs: 1.97
buk: Egamingbets
Jest to mega ważny pojedynek dla Nipu z racji tego, że na razie mają ciężką sytuacje w tej lidze 8 winów 5 losów, a do największej imprezy w historii csa kwalifikują się tylko 4 zespoły z EU. Gdzie Fnatic i VP są w bardzo dobrej sytuacji. Wczoraj dowiedzieliśmy się o tym, że Krzysiek został prowadzącym w Nipie. Myślę, że to dobra decyzja i doświadczenie tego zawodnika poprowadzi ich do zwycięstwa

Encore - Ldlc blue ⛔
typ: Encore
kurs: 1.8
buk: Pinnacle
Encore to zdecydowanie ciekawsza drużyna skilowo. Ldlc blue to dla mnie słabszy team jeśli chodzi o skila. Drużyna Fińska ma problemy z rotacjami w składzie, ale myślę, że osoby, które teraz są w tej drużynie pozostaną w niej na dłużo i wszystkim im się ułoży i zaczną grać jak grali wcześniej.

Titan - Hr ⛔ cóż za wspaniały dzień.........
typ: titan
kurs: 2.33
buk: Egamingbets
Pod koniec kwietnia pisałem, że HR zacznie grać lepiej i może zrobić zamieszanie na scenie i stwierdzam tak dalej, ale robić z nich takch faworytów w mecu z Titanami to jest śmieszne. KennyS i spółka są na spokojnie ugrać ten mecz, a kurs 2.33 biorę z pocałowaniem ręki
 
F 129

fascio

Użytkownik
A więc dziś zaczynami LCS moje typy na cały week wygladaja nastepujaco:
28.05.2015
18:00 Fnatic - Unicorns Of Love
Typ: Fnatic @1.45 ✅
Pierwszy mecz nowego sezonu i od razu taki interesujacy kursy moze tego nie oddaja ale powinno być to wyrównane spotkanie ide w kierunku Fnatic dlatego, że po tym jak wrócił do nich Rekkles powinni być jeszcze silniejszą drużyną. Na midzie spotakają sie raczej równi gracze, junglerzy to samo. Sprawa wyglada inaczej na Topie kto śledzi scene to wie ze Huni jest bardzo mocny, botlane tak jak mówiłem po tym gdy Rekkles teraz z yellowstarem najmocniejsze duo mam nadzieje.
19:15 Origen - Giants Gami
Typ: Origen @1.30✅
Nie ma co tu dużo pisać xPeke z drużyną maja bardzo łatwy pierwszy dzień LCS.
22:45 H2k Gaming - ROCCAT
Typ: Roccat @2.70⛔
Tutaj ide troche patriotycznie tak tak wiem że tylko 3 polaków ale jednak. Stawiam przez to, że wydaje mi się ze w tym momencie Roccat będzie mocniejszy przez zmiane Overpowa na topie myślę, że gorzej sie grać nie da od niego chociaż pożyjemy zobaczymy. Duo bot Roccat oglądałem streamy maja sie dobrze to samo u Jankosa a NukeDuck wiadomo #1 miejsce na West nie każdy potrafi takie coś osiągnąć!
21:30 Gambit Gaming - Elements
Typ: Gambit Gaming @1.65⛔
FORG1VEN w gambit zrobi robote na moje oko łatwa wygrana Gambit.
20:30 SK Gaming - Copenhagen Wolves
Typ: SK Gaming @1.45⛔
SK straciło najlepszego ADC tamtego splitu który jednak w playoffach sie nie pokazał z dobrej strony lecz mają nadal mocny team myślę, że dadza rade sobie z wilkami.
29.05.2015
21:30 Fnatic - SK Gaming
Typ: Fnatic @1.45✅
Wymieniałem już mocne punkty Fnatic w tym splicie ciężko będzie ich pokonać wątpliwą sprawa jest że zrobi to własnie SK.
22:45 Unicorns Of Love - Elements
Typ: Unicorns Of Love @1.60✅
Licze na Kikisa :cool:
30.05.2015
Przenosimy sie na Ameryke !
21:00 Team SoloMid - CLoud 9
Typ: CLoud 9 @2.05
Jak nie teraz to kiedy? Jak nie tu to gdzie? Zmiana mida na jak mówia nie ktorzy najlepszego w Europie jak nie jednego z lepszych na swiecie i może od razu pokazać to z najmocniejsza ekipa Ameryki.
31.05.2015
23:00 CLoud 9 - Team Dignitas
Typ: CLoud 9 @1.25
01.06.2015
01:00 Team SoloMid - Enemy
Typ: TSM @1.25
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Neophyte - Esc ⛔ dogrywka...
typ: ESC +1.5
kurs: 1.95
buk: Pinnacle
Rallen i spółka fajnie zaprezentowali się w pierwszym turnieju gdzie ulegli dopiero w finale Espilonowi. Powinni dzisiaj ugrać jedną mapę gdyż to jest na pewno w ich zasiegu. Ich przecinicy ostatnio pokazują się z niezłej strony, ale nie jest do wybitna drużyna, która raptem wskoczy na &#39;high level&#39; i zacznie niszczyć
NerdRage - Killerfish ⛔ dwie dogrywki na dwóch mapach i dwie przegrane...
typ: Killerfish +1.5
kurs: 1.45
buk: pinnacle
Killerfish ma bardzo silnego cacha i jak będzie grany to na 90% go wygrają. Ta drużyna pokazała nam się kilka razy z bardzo dobrej strony urywając mapy silnym ekipą. Nerdrage za bardzo gra pod Joelza i kursy chyba też wystawiane są pod niego

Fnatic - Tsm ✅
typ: +1.5 Fnatic
kurs: 1.6
buk: Pinnacle
Wczoraj Fnatic udowodniło, że potrafi sobie radzić również bez Olofa. Schneider zagrał bardzo fajny mecz i był godnym zastępcą, nie sądze, że dzisiaj zagra słabiej, bo on nie schodzi poza swój poziom. Tsm wiadomo są w gazie itd, ale fnatic im srednio leży i myślę, że w takim składzie ugrają mape.

Mousesport - 1337 (map 1) ✅
typ: Mouz
kurs: 1.66
buk:pinnacle
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
VP - Titan 21:00
VP -3.5 @1.854 pinnacle
✅ ✅ 16-10
Mapa overpass to dla mnie przewaga VP, na której dobrze się czują po obydwu stronach. Tytani raczej na ct ogarną, ale w tt mogą mieć kłopoty, by ugrać rundy.
W ESL VP idzie jak burza i widać, że bardzo cenią sobie te rozgrywki.

Keyd Stars - Method 4:00
Keyd Stars - mouseSpaz 3:00
AKO @1.32 pinnacle
✅ ✅
Taki dubel proponuję na noc. Można oczywiście coś dorzucić, bo te typy pewne. Bardzo wyrównana punktacja w tabeli sceny Amerykańskiej, a zatem takie mecze trzeba pewnie wygrywać. Rywale to odpowiednio ostatnia i przedostatnia drużyna w tabeli i nie powinni stawić oporu, jednym z lepszych, bądź najlepszej drużynie zza oceanu.
Dorzucam też typy z handicapem. Tu już ciężej, ale też mogą wejść. Mapy są ok dla Keyd, więc nawet powinni ogarnąć.
-5.5 Keyd -Method @1.840 (inferno) ⛔ 16-11 zabrakło rundy
-6.5 Keyd - MouzeSpaz @1.806 (overpass) ✅ ✅ 16- 5
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
makos11 815

makos11

Użytkownik
EnvyUs - Acer ⛔ ten mecz to jeden wielki śmiech, ciągle ddosy, zmiana graczy itp
typ: -1.5 Envy
kurs: 1.8
buk: Pinnacle
Lower bracket runda 2 eliminacji do Frag Bite Masters. Jest to o tyle ważny turniej, że kwalifikują się tylko 4 zespoły i cała pula nagród jest tylko dla nich. Envy ostatnio nie zachwyca formą, lecz przez kilka dni nie grali żadnego oficjalnego meczu i na pewno dążyli do tego, aby poprawić swoją gre przez liczne pcw jak i dmy. Acer to drużyna składająca się głównie z zawodników, którzy mieli coś do powiedzenia na scenie 1.6 takie &quot;gwiazdy&quot; jak khrystal to nie to samo. Kolejnym argumentem za wygraną 2-0 envy jest to, że nadal nie znamy piątego zawodnika w szwedzkiej formacji, jeśli będzie to jakiś stand in, który wcześniej z nimi nie grał to na pewno zobaczymy braki taktyczne, a taka drużyna jak ENvy nie wybacza takich błędów, bo są po prostu za dobrym zespołem, aby pozwalać sobie na przegrane mapy z taką drużyną.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
envy - tsm (de_inferno_
typ: envy ⛔ wygrać 14-8 i przegrać mecz, jak pech to pech
kurs: 3.04
buk: Pinnacle
Envy gra na swojej ulubionej mapie i jest w stanie powalczyć z TSMem o ile nie będzie żadych ddosow. TSM ostatnio gra zyciowo, ale inferno to nie jest jakiś ich najlepsza mapa i tu widzę value ze wzgledu na mape
Envy - Fnatic
typ: envy ✅ bardzo ezy
kurs: 1.9
buk: Pinnacle
Fnatic bez olofa i krimza czyli dwóch silnych ogniw tej drużyny. Jak Envy zagra swoje to na spokojnie porobi Fnatic, tym bardziej, że to dla nich praktycznie mecz ostatniej szasny,aby pozstać w tych kwalach z nadzieją na awans
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
NaVi - Envyus
Navi -3.5 @1.847 Pinnacle
⛔ 16-14 ; / 15-12 i envyus na resztkach ugrali rundę i potem eco Navi. Szkoda, bo była szansa.
Ja w kierunku Navi, którzy mają bardzo dobrą formę, przeciw francuskiej formacji Envyus, która ostatnio przeżywa lekki kryzys, szczególnie na meczach online. Mapa overpass daje mi kolejny plus w kierunku Navi, więc biorę z handicapem. W ESL stawka jest wyrównana, a awansują tylko 4 zespoły. Francuzi musieliby naprawdę wziąć się w garść, by awansować, za to Navi idzie bardzo dobrze, ale muszą potrzymać obecną dyspozycję w tej lidze.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
EnvyUs Vp 1 -3,5 @1.9 ✅✅✅
mecz zaraz wiec napisze na szybko , vp ostatnio słabsza forma, mapa d2 to tez przemawia za envy, envy zeby liczyc się jeszcze w tej lidze muszą wygrywać a z kim jak nie vp na d2.
Drugi typ tez przeciwko vp
Vp - Fnatic 2 @1.93 ✅✅✅
Fnatic zagra juz dziś z Krimzem, ostatnio grali w takim skladzie na inferno i vp nie istniało. W typie widze lekkie value. Mapa cobblestone na której fnatic ( z olofem) wygrali do 10 z vp.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Keyd Stars - eLevate 1
CL9 - CLG 1
AKO @1,769 Pinnacle ✅ ✅

Oba mecze na Cachu. Brazylijczycy dużo lepiej się prezentują niż eLevate, a do tego wspomniany Cache, którego Amerykanie nie ogarniają, to kolejny handicap dla Keyd.
Cloud9 na czele amerykańskiej sceny ESL ESEA, a CLG się sypie. Brakuje im 5ego gracza, bo odszedł od nich ptr. Dziś ma zagrać jdm.
Nie widzę szans dla &#39;gości&#39;. CL9 jak najszybciej chce awansować.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Informacyjnie chciałbym przekazać że ostatnio natknąłem się na Polsacie Sporty na rozgrywki E-Sportowe Ciekawe czy mają na stałe :?:.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Mogliby puścić CS-a, to by było co oglądać.
Pinnek jeszcze kursów nie wystawił, ale ebettle już ma.
VP - NaVi 1 @1.97 ebettle zwrot
Ok, VP ostatnio w gorszej formie, ale tutaj pojawia się mapa Cache, jedna z lepszych VP, a NaVi wręcz przeciwnie, której to nienawidzą. Rzadko stawiam przeciw NaVi, ale dzisiaj muszę.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Vp - Navi 2 @2,25 pinnacle 1/10 zwrot

ale jaja ale jaja ale jaja, kursy powinny być równe. VP jest w średniej formie zdecydowanie na innym biegunie jest navi. Co do przewagi mapy zgadzam sie zupelnie z Vidalem, navi jej nie lubi . ale value w tym kursie wystepuje i gram
Fnatic - Nip 1 @ 1.89 3/10 ⛔ nip mocni na d2
Nip prowadzi teraz krzysiu , i ostatnio nie wyglądało to najlepiej, fnatic dalej bez olof&#39;a ale radza sobie całkiem dobrze. Mapa d2 na której nip potrafi dobrze grać, ale fnatic także;p
Fnatic pogra z OLOFEM kursy spadły do 1,6 ;p
Titan +3,5 - Nip 1 @1.77 4/10✅✅✅
Tytani wygrywając wczoraj z Tsmem nadal maja szanse zakwalifikować sie do finałów(kosztem duńczyków), Nip z 6 przegranymi ( a moze zanotuja wczesniej 7 z fnatic) tych szans sie pozbawi. Dlatego licze na wyrównane spotkanie Kennego i spółke
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
G2 - Dignitas 1 +3,5 @ 1,77 Ugrali 7 rund w terro na mirage a przegrali mecz do 10?⛔⛔⛔
G2 ostatnio radzą sobie całkiem dobrze, ograli Kinguin 2-0 powalczyli z vp, Diginitasi ostatnio przegrali z flipside 0-3, czyli drużyna która jest na podobnym poziomie co G2, duńczycy. Licze tutaj na wyrównany mecz a nawet zwycięstwo Polaków.
Stawka 3/10
 
Do góry Bottom