>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EcoCard - informacje

R 0

rafal86-86

Użytkownik
Zakładam temat, bo jeszcze nie był poruszany ten wątek na forum.
https://www.ecocard.com/default.aspx
Ogólne informacje na temat EcoCard zasięgnięte z innej strony:
EcoCard to prosty, bezpieczny i poufny serwis płatniczy. Jest to serwis skupiający się głównie na potrzebach fanów hazardu online, którzy chcą dokonywać płatności w kasynach online. EcoCard oferuje możliwość dokonywania szybkich i bezpiecznych płatności online bez konieczności ujawniania szczegółów Twojej karty kredytowej. EcoCard to szybka i godna polecenia forma płatności internetowej, charakteryzująca się przyjaznym interfejsem, rzeczywistym czasem dokonywania płatności, jak i możliwością śledzenia historii transakcji.
Ta forma płatności jest obecnie akceptowana także przez wiele kasyn online. EcoCard zapewnia prostą rejestrację, wygodną, szybką i bezpłatną usługę, bezpieczeństwo przelewu i brak odmowy dokonania transakcji. Korzystając z EcoCard, uczestniczysz też w specjalnym programie bonusowym. Kartę EcoCard możesz zasilić za pomocą przelewu bankowego lub przy pomocy specjalnych serwisów, takich jak MoneyGram czy PrivatMoney. Nie ma też limitu środków, które można przelać na EcoCard .
Podsumowując, EcoCard to same zalety. Po pierwsze, Eco Card to pełna poufność. Nie musisz zdradzać żadnych prywatnych informacji. Również jeśli nie posiadasz karty kredytowej, EcoCard jest świetną alternatywą w dokonywaniu płatności w internecie. Wszystko, czego potrzebujesz, to adres e-mail. Po drugie, korzystanie z EcoCard jest zupełnie darmowe. Żadnych opłat rejestracyjnych, żadnych opłat miesięcznych i żadnych prowizji od poszczególnych transakcji. Po trzecie, EcoCard jest dostępna na całym świecie i gwarantuje Ci, że zawsze będziesz mógł wypłacić swoją gotówkę. Po czwarte, korzystając z EcoCard masz dostęp do serwisu obsługi klienta w aż sześciu językach przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. EcoCard to prawdziwa wygoda, pewność, jak i poczucie bezpieczeństwa. Co więcej z tej opcji płatniczej możesz skorzystać w naprawdę wielu kasynach online.

Opłaty związane z korzystaniem z serwisu EcoCard:

  1. Rejestracja i prowadzenie konta -----&gt; bez opłat
  2. Depozyt przelewem bankowym -----&gt; bez opłat
  3. Depozyt kartą -----&gt; 2,9%
  4. Wypłata na konto bankowe -----&gt; 10Euro, 14$, 35PLN, ...
  5. Transfer do innego konta EcoCard -----&gt; 1,5%
  6. Wpłata do kasyna lub zakładów lub innego podmiotu oferującego płatność EcoCard -----&gt; bez opłat
 
W 0

walun

Użytkownik
Witam, mam podobny problem... Zlecilem wyplate z kasyna US-blackjack 300$, admin poinformował mnie ze transfer na moje konto ecocarty( numar konta eco card) zostal wysłany 05.04.2009 dzis mamy 16.04.2009 i pieniedzy ciagle nie ma, próbuje teraz dobyc transacion ID zeby to przyspieszyc. KOnto na ecocard mam zalozony w PLN ale chyba to nie powinno stanowic zadnego problemu. Orientuje sie moze ktos jak można to przyspieszyc i czy napewno to jest bezpieczna forma płatności ?
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
Właśnie otrzymałem pierwszą wypłatę z EcoCard na konto bankowe i jestem mile zaskoczony, bo na stronie internetowej EcoCard napisane jest, że wypłata na konto bankowe trwa 3 dni na zatwierdzenie wypłaty + max 5 dni na przelew. A wypłatę zleciłem w niedzielę wieczorem. :spokodfhgfh:
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
mam pytanie w sprawie rejestracji w serwisie EcoCard:
1) jak sie rejestruje to jak wygląda weryfikacja konta
2) czy potrzebne jest konto bankowe
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
ale w sensie czy musze tam rejestrować konto bankowe na tym EcoCard jak w moneybookers czy moge wypłacać na byle kogo konto?
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Czy ktoś weryfikował konto w EcoCard bo chcę wiedzieć jak długo trwa i jakie dokumenty są potrzebne. Chcę wypłacić z buka a potem wszystko na konto bankowe i mam do wyboru EcoCard i Neteller. W tym drugim wymagają kwitów za gaz, prąd itp. a ja ich nie mam. Jak jest z weryfikacją w EcoCard ?
 
Do góry Bottom