>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ecoPayz - ogólna dyskusja

M 71K

marok

Użytkownik
Od tygodnia próbuję otworzyć u nich rachunek, bez problemów przeszło tylko foto dowodu, selfi odrzucili mi 3 razy, dokumentów z banku nie zaakceptowali, wczoraj napisali, że chcieliby zadzwonić, to jest normalna procedura u nich, telefon? O co będą pytać?
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Od tygodnia próbuję otworzyć u nich rachunek, bez problemów przeszło tylko foto dowodu, selfi odrzucili mi 3 razy, dokumentów z banku nie zaakceptowali, wczoraj napisali, że chcieliby zadzwonić, to jest normalna procedura u nich, telefon? O co będą pytać?
Do mnie nie dzwonili. Ale wymagają dokumentów bardzo dobrej jakosci. Wiele jest odrzucane
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Wpłacał ktoś w weekend zestpay?bo po 6 godzinach brak kasy na koncie w ecopayz a z banku kasa wyszła.
 
P 0

picksHUNTER

Użytkownik
cześć
mam do wypłaty 30 tys (transzami wypłacone z 1xbet, bez problemu), teraz pytanie w jak najkrótszym odstępie czasowym wypłacić niekoniecznie na konto - bo zazwyczaj tak właśnie robiłem do kilku tys, ale teraz mam obawy. jakie widzicie opcje?
pozdrawiam
 
ranczo0123 483,8K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tez mi wyskoczyl. Obojetnie chyba co zaznaczysz to i tak w sumie malo wazne jest. Jak kliknalem granty i inne wygrane cos takiego.
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Ktoś może się wypowiedzieć odnośnie doładowania karty Revolut z karty Eco ? Jest prowizja 4% czy nie ? Widziałem tutaj jeden wpis, że jest bez prowizji, widziałem na jednej stronce o bukach i płatnościach że jest bez prowizji. Wysłałem zapytanie do Eco i odpisali, że przy usługach gotówkowych pobierana jest opłata 4%... Więc w końcu jak to jest...
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Ktoś może się wypowiedzieć odnośnie doładowania karty Revolut z karty Eco ? Jest prowizja 4% czy nie ? Widziałem tutaj jeden wpis, że jest bez prowizji, widziałem na jednej stronce o bukach i płatnościach że jest bez prowizji. Wysłałem zapytanie do Eco i odpisali, że przy usługach gotówkowych pobierana jest opłata 4%... Więc w końcu jak to jest...
Byla kiedys oplata 4%. Obecnie jej nie ma. Mi nic nie pobiera
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
Nie ma opłat co mnie szokuje 😀 więc jeśli ktoś gra na przykład w euro to można wypłacac na Eco a z Eco na Revoluta i nie ponosimy żadnych kosztów. Ale pewnie długo to się nie utrzyma
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
A jak to jest z revolutem, jest szansa czy będą się czepiać przy większych kwotach rzędu przykładowo 5k euro miesięcznie jeśli będziemy przelewać tam hajs z Eco czy skrill?
 
G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
Tak jak sądziłem w poprzednim poście. Wróciły opłaty za wpłatę z karty Eco na Revoluta. Pewnie mieli jakiś błąd bo to aż nie możliwe aby tacy złodzieje jak Eco dali taki bonus 😅

Edit. Dzisiaj za pierwszym razem pobrało opłatę a jak doładowałem drugi raz to już opłaty nie pobrało znowu. Nie wiem od czego to zależy. Ostatnie dwa miesiące chyba mniej więcej było zawsze bez opłat
 
Ostatnia edycja:
G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
Zamówiłem tylko nie wiem czy ona się różni czymś oprócz waluty rzecz jasna? Ważność widzę, że do września 2020 roku czyli tylko na 3 miesiące?
 
H 0

helixx

Użytkownik
Witam,

Czy też u was nie jest aktywna wypłata na ecopayz? Mam informację, że na naszym terenie opcja ta jest niedostępna. Czy ktoś coś wie na ten temat czemu to zablokowali i czy będzie znowu akttywna za jakiś czas?
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
H helixx Ale wypłata skąd na Ecopayz? Napisz trochę precyzyjniej bo nie kumam. Sprawdziłem teraz i mogę wypłacić, mogę komuś przelać itd.

Przy okazji zamówiłem kartę PLN. Świetne, mega rozwiązanie. Nie trzeba będzie tyle bulić np. przy przelewie z karty Ecopayz w EUR na Revolut. Do tego karta jest zbliżeniowa, co trochę mnie irytowało, bo jednak zbliżeniowo dużo wygodniej. Widać Polacy są ważni dla Eco. To dobry znak. Godnie zastąpili Skrill wiadomo w jakich sprawach. Niech żyje Ecopayz!
 
G 9,6K

gzjjr

Użytkownik
H helixx Ale wypłata skąd na Ecopayz? Napisz trochę precyzyjniej bo nie kumam. Sprawdziłem teraz i mogę wypłacić, mogę komuś przelać itd.

Przy okazji zamówiłem kartę PLN. Świetne, mega rozwiązanie. Nie trzeba będzie tyle bulić np. przy przelewie z karty Ecopayz w EUR na Revolut. Do tego karta jest zbliżeniowa, co trochę mnie irytowało, bo jednak zbliżeniowo dużo wygodniej. Widać Polacy są ważni dla Eco. To dobry znak. Godnie zastąpili Skrill wiadomo w jakich sprawach. Niech żyje Ecopayz!
Jaką masz ważność karty? Po zamówieniu pisze u mnie 09/20, nie wiem dlaczego tak krótko
 
Do góry Bottom