>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Z buka Noxwin, zawsze wypłaty szły normalnie. W czwartek zlecilem wypłatę i był status "rejected by payment system" napisałem o co chodzi. To dostali info z EcoPayz, że od poniedziałku mają jakieś ograniczenia z transferem środków do i z bukmacherami. Jakieś regulacje z hazardem czy coś takiego. W innym nie sprawdzałem, ale ten buk polecił że w takim wypadku mogę sobie wybrać inną metodę wypłaty, np. Skrill
Post automatycznie złączony:

Napisałem też w tej sprawie do EcoPayz, bo nie było ani nie ma żadnych info z ich strony, a powinni o takim czymś informować swoich klientów. Czekam na odpowiedź od czwartku, więc też długo. Zawsze dostawałem odpowiedź tego samego dnia ewentualnie następnego rano
1617454261868.png

bsensation takie cos wykakuje.

edit; przy probie wplaty wyskakuje takie cos.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
https://www.bsensation.com/#/ - taki, z innymi sie nie bawilem we wplaty i wyplaty dzis. bsensation zmienil lyout, w ciagu ostatniego tygodnia na stary. nie wiem czy to ma jakies znaczenie, bo jak byl stary wyglad strony to normalnie wplaty i wyplaty.

edit; campobet nie ma ecopayz a mial.... nie ma do wplat i wyplat.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
'

Witamy w dziale obsługi klienta naszego kasyna!

Niestety ze względu na zmianę lokalnych regulacji ta metoda wypłaty nie jest dostępna. Prosimy korzystać z innych metod dostępnych w okienku wypłat.

Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?'

czy cos sie zmienilo ostatnio w ustawie hazardowej?
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
same widze gowniane buki, u mnie tam gdzie eco dzialalo nadal dziala
Eco by inofromowalo zapewne mailami, ze cos zaczyna sie niepokojacego dziac
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to nie wina ecopayz tylko wybor bukmachera. skrill jak sie wycofywal to wyskakiwal odwrotny komunikat. tutaj blokuja buki a nie ecopayz. byc moze beda sie przenosic na inny portfel, nie wiem pozyjemy zobaczymy.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
do marathona nie da sie wplacic przez eco, a 30 marca jeszcze mozna bylo
co ciekawe do unibetu normalnie dzis mozna bylo wplacic, w betssonie tez ta opcja nie zniknela wiec nie wiadomo o co chodzi
ze u jednych mozna u innych nie
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wygląda to na problem z eco,nie z bukami

mi babka pisala na chacie, ze ecopayz wywalili, bo sie zmienily regulacje w moim regionie a potem napisala, ze cala europa nie ma ecopayz, nie tylko polska jak ja dopytywalem o jakie prawo chodzi. jedyne co sie zmienilo to jakies prawo bankowe, ale dopiero glosowanie bylo pare dni temu.

edit; ja sie nie martwie, problem dotyczy wielu osob, wiec wiele osob pracuje nad znalezieniem rozwiazania, ktore zawsze sie znajduje xd
 
N 89

naza13

Użytkownik
Po brexicie zapewniali, że nic się nie zmieni ale trzeba zaakceptować nowy regulamin. Pewnie nie dopatrzyli regulacji jakie panują tam gdzie się przenieśli i teraz mają problem. Mam nadzieję że szybko to jakoś odejdą
 
Do góry Bottom