>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eksperci nie z tej planety!

curry 20

curry

Użytkownik
Witamy Wszystkich tych, którzy chcą zarobić gruby hajs!

Parę słów o Nas.
Jest nas troje - trzech wielkich ekspertów ???? Pierwszy czyli ja będę wyszukiwał dziennie jak najlepsze typy piłki nożnej, drugi kolega zajmuję się koszykówką, natomiast trzeci z nas siatkówką i także koszykówką.

Temat został założony, ponieważ zostaliśmy zainspirowani pewną metodą grania jednego z forumowiczów, tyle że ten forumowicz miał fajną metodę lecz chore typy ???? Zamierzamy być lepsi zobaczymy czy się uda!


Zasady Gry

1. Gramy raz lub dwa razy dziennie nie więcej.
2. Całkowity kurs kuponu minimum 1.40
3. Jednakowa stawka. U nas będzie to 1000zł.


Nasz dostawca pieniążków to - bet365
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Parę słów o Nas.
Jest nas troje - trzech wielkich ekspertów ???? Pierwszy czyli ja będę wyszukiwał dziennie jak najlepsze typy piłki nożnej, drugi kolega zajmuję się koszykówką, natomiast trzeci z nas siatkówką i także koszykówką.
Skoro jest Was troje to kto w tym teamie jest dziewczyną? :razz:
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Na początku pomyślałem, że będzie to gra All-In ;)
Jaki macie budżet? Zysk odkładacie do banku rozumiem?
Życzę Panowie powodzenia i będę zaglądał aby sprawdzić Wasze poczynania ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
3. Jednakowa stawka. U nas będzie to 1000zł.
Budżet to 3000zł
Nie wróżę nic dobrego skoro macie budżet 3tys a gracie stawką 1tys...?!
W takim razie gra jest wirtualna bo nie ma opcji żeby ktoś grał taką stawką mając taki budżet nie wierze. Chyba że ktoś jest skończonym idiotom bez obrazy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
curry 20

curry

Użytkownik
@radula Jeżeli będzie lipa to skończymy granie tak szybko jak powstał temat, proste i logiczne ;). Poprostu liczymy na to, że metoda się sprawdzi i szybko zwiększymy nasz mały budżet.
@cock jeszcze analizujemy ;)
 
curry 20

curry

Użytkownik
*Kupon nr 1 :

⚽ Bundesliga | Bayern vs Monchengladbach | 1 | 1.20⛔
???? NBA | Oklahoma City Thunder vs Miami Heat | 1+overtime | 1.58✅

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
* Stawka - 1000 PLN
* Kurs Kuponu - 1.89
* Ewentualna Wygrana - 890 PLN⛔
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Wszystko będzie zależało od startu, który wyznaczyliście w razie porażek na 3 kupony.
Proponowałbym ( jeśli już stawka koniecznie musi być 1000zł ) ugrać +50% w porywach podwoić początkowy budżet taką grą ( daj Wam Bóg ???? ) i dalej kontynuować taką grę ale np. stałą stawką 200-300zł. Zysk mniejszy ale i w razie czarnej serii nie kończycie gry bankrutem. Jak wszędzie kluczowa będzie Wasza skuteczność, która tu potrzebna będzie wysoka ;)
Zakładając oczywiście, że to realna gra.
 
curry 20

curry

Użytkownik
*Kupon nr 2 :

⚽ Puchar Belgii | Club Brugge vs Anderlecht | 1x | 1.45✅
⚽ Primera Division
| Real Sociedad vs Cordoba | 1x | 1.14 ✅
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
* Stawka - 1000 PLN
* Kurs Kuponu - 1.65
* Ewentualna Wygrana - 650 PLN✅
 
curry 20

curry

Użytkownik
*Kupon nr 3 :

???? NBA | Oklahoma City Thunder vs Miami Heat | 1+Overtime | 1.57✅
⚽ MLS
| New York Red Bulls vs DC United | 1x | 1.20✅
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~
* Stawka - 1000 PLN
* Kurs Kuponu - 1.88
* Ewentualna Wygrana - 880 PLN✅
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Może lepiej nie grać tak małych kursów, tylko wyższe ale z podpórką.
Po pierwsze często kurs z podpórką wyższy niż &quot;super pewniak&quot; a po drugie dając &quot;podpórkę&quot; zawsze zwiększamy dwukrotnie prawdopodobieństwo trafienia.
Ale to tylko moje przemyślenia ;)
Niczego nie sugeruje.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,radzę posłuchać rady DESTRO-THAI i RADULI,takie granie jest głupotą i jest tylko kwestią czasu kompletna porażka,samo typowanie to nie wszystko,bez umiejętności zarządzania posiadanym kapitałem daleko się nie zajedzie,planowanie jest podstawą sukcesu,tutaj niestety jest to w powijakach,bez zrozumienia tego tematu gruby hajs pozostanie w sferze niespełnionych marzeń.Pozdrawiam i życzę otwartości umysłu.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Witam,radzę posłuchać rady DESTRO-THAI i RADULI,takie granie jest głupotą i jest tylko kwestią czasu kompletna porażka,samo typowanie to nie wszystko,bez umiejętności zarządzania posiadanym kapitałem daleko się nie zajedzie,planowanie jest podstawą sukcesu,tutaj niestety jest to w powijakach,bez zrozumienia tego tematu gruby hajs pozostanie w sferze niespełnionych marzeń.Pozdrawiam i życzę otwartości umysłu.
Co proponujesz w temacie &quot;zarządzanie posiadanym kapitałem&quot;?
Rozwiń troche temat jak możesz.
Interesujące.
 
curry 20

curry

Użytkownik
Czy takie granie jest głupotą czy ma sens, zobaczymy po paru dniach grania ludzie, na razie jest w porządku ale to dopiero 1 dzień. Poczekajcie troszeczkę z opinią, bo odrazu jesteśmy skreślani na starcie. Dajcie czasu, wierzymy w nasze umiejętności i chcemy pomóc ludziom na tym forum ???? Pozdrawiamy ;)
 
Do góry Bottom