>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ekstraklasa po stówce

typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Postanowiłem jednak nie kontynuować mojego poprzedniego tematu z jesieni Polska Piłka - Polskie Buki tylko wiosną zacząć od nowa. Temat będzie właściwie prowadzony w taki sam sposób jedynymi różnicami będą dwukrotnie większa stawka oraz brak statystyk. Zrezygnowałem z ich prowadzenia, ponieważ za dużo o nich myślałem w kontekście typów. Jeśli zimowe warunki nie będą negatywnie oddziaływać na przebieg spotkań to pierwsze typy pojawią się już w najbliższą sobotę.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
Jagiellonia wygra @ 2,35 Totalbet

Zmiana planów, jednak rozpocznę wiosenną grę nie jak wcześniej planowałem w sobotę, ale już od pierwszego spotkania. Gdy wypisywałem plan kolejki do konkursu Typer Ekstraklasy czy fortunowego eksperta właściwie ani razu nie brałem pod uwagę innej opcji niż zwycięstwo Jagiellonii, więc postanowiłem pójść na maksa i postawić na jej wygraną. Pierwsze, co mnie przekonało to po prostu rozkład ostatnich ligowych spotkań zespołów. Miedź obecnie notuje długą jak na zespół tego pokroju serię bez porażki. Jagiellonia w tym sezonie tak długiej serii bez wygranej jeszcze nie miała. Ponadto postawa zespołu z Białegostoku podczas okresu przygotowawczego napawa optymizmem, stwarza i wykorzystuje okazje oraz potrafi długo wytrzymać napór rywala. Zespół z Legnicy też się nie podda, prawdopodobnie jak zwykle u siebie ruszy od początku do przodu i ogólnie zagra niezłe zawody. W rezultacie spodziewam się wyrównanego spotkania i jednobramkowej wygranej gości.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Cracovia - Piast Gliwice
Remis @ 3,35 Fortuna

Pierwsza myśl? Nie sądzę aby Cracovia zagrała serię 5-0-0, nie zasługiwała nawet na serię 4-0-0, ale przechodząc do konkretów. Oba zespoły mogą sporo ugrać tej wiosny. Pasy wedrzeć się do górnej ósemki i być tam zespołem, który nie odda łatwo punktów w fazie finałowej jak mniej więcej Korona Bartoszka dwa lata temu. Piast ma szansę nawet zakręcić się wokół pucharów jak Wisła Brzęczka z zeszłego sezonu. Jednak według mojej oceny szczyt formy jednych jak i drugich dopiero nadejdzie a ich dzisiejsze starcie zakończy się podziałem punktów. Dla mnie ten mecz to idealny kandydat do najczęstszego wyniku jaki pada w Ekstraklasie, czyli 1:1.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Remis @ 3,40 Totalbet

Normalnie stawiałbym na wygraną Lechii, ale kiedy dowiedziałem się, że w ekipie gospodarzy nie zagra Lukas Haraslin to zmieniłem zdanie i uważam ten mecz za mocnego kandydata do wyniku jakiego już bardzo dawno Pogoń nie zanotowała, czyli remisu. Haraslin obok Flavio Paixao to najczęściej uczestniczący w akcjach ofensywnych gracz zespołu z Gdyni. To wyrównuje szanse z nawet 70:30 do 55:45, czyli już bardzo blisko
.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Arka Gdynia - Korona Kielce
Remis @ 3,40 Totalbet

Ostatni mecz z mojego tryptyku kandydatów do remisu. Chciałem grać do pierwszego trafienia i obawiałem się właśnie takiej sytuacji, że dwa poprzednie typy nie wejdą i już ręka drży, ale nie wycofam się z decyzji, jakieś argumenty za podziałem punktów? Arka podobnie jak w wakacje osiągała dobre rezultaty w okresie przygotowawczym, jednak sezon ligowy zaczęła słabo i dziś mam wątpliwości czy zacznie wiosnę od zwycięstwa. Korona i za kadencji Gina Lettieriego i także Macieja Bartoszka to zespół własnego boiska. Dodatkowo po nawet obiecujących sparingach w Turcji po powrocie do Polski całkowicie zmieniła oblicze i zasiała niepokój. No i na koniec absencje ważnych graczy. Podsumowując jest źle, jednak od kiedy zespół z Kielc prowadzi wyżej wymieniony Włoch to im sytuacja przedmeczowa jest gorsza to potem okazuje się, że wcale tak źle nie było i myślę, że wywiezie ten punkt z Gdyni.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Remis @ 3,60 Lvbet

Tak jak w przypadku pierwszego spotkania wiosny Miedzi z Jagiellonią właściwie nie rozważałem innej opcji niż wygrana Jagi, tak w tym przypadku właściwie nie rozważałem wygranej Górnika. Niestety stał się ofiarą własnego sukcesu i spadek z Ekstraklasy jest całkiem realny. Zimowe sparingi, które nie są wyrocznią, ale jednak pokazują utrzymanie słabej postawy z jesieni. Wisła straciła kwiat swojej kadry, ale zyskała kilka mocnych nazwisk jak Błaszczykowski czy Peszko. Ten zespół nie będzie chłopcem do bicia, nawet chciałem zagrać wygraną Wisły bez remisu, ale rozkład wyników kończącej się kolejki skłania mnie do czystego remisu. Jak widać jeszcze nie padł a kolejki bez remisu zdarzają się bardzo rzadko może z raz na sezon a w tym sezonie już tak było 17. kolejce, więc po trzech nieudanych próbach upolowania remisu zagram nadprogramowo po raz czwarty, iście va bank. To durny argument, ale w Ekstraklasie realia czasem zmuszają do takich rozwiązań.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Podsumowanie kolejki

Plan gry na 21. kolejkę był następujący, zagrać wygraną Jagiellonii plus remis w Krakowie, Gdańsku ostatecznie Gdyni, ale w żadnym z tych miast nie padł, więc statystycznie i nie tylko wydawało się, że padnie w Zabrzu, jednak i tu też zespoły nie podzieliły się punktami. To dziwne, bo pierwszą kolejką mojego poprzedniego tematu Polska Piłka - Polskie Buki był odpowiednik właśnie minionej z pierwszej rundy i tam też trafiłem na wyjątkową kolejkę w tamtym wypadku bez undera. Tak jak obecnie zagrałem go bezskutecznie aż czterokrotnie. Wtedy zakończyłem kolejkę z bilansem na poziomie 2,45 stawki, teraz to 2,93 na minus. Tydzień później odpowiedziałem w najlepszy możliwy sposób grając najlepszą kolejkę w karierze. Będę dalej kontynuował strategię polowania na remisu to właśnie one pozwoliły mi jesienią osiągnąć tak dobry wynik. Patrząc z tej perspektywy można powiedzieć, że lepszych okoliczności do łowów nie ma, ponieważ jeśli coś co się zdarza od 25 do 30% spotkań nie zdarzyło się w pierwszej kolejce to czysto statystycznie aby zmieścić się w przedziale będzie musiało wystąpić częściej, co przekłada się na moim zdaniem co najmniej na trzykrotne wystąpienie podziału punktów w najbliższej kolejce. Oczywiście nie będę skupiał się tylko na tym, ale chciałbym ich ustrzelić więcej niż jeden.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Remis @ 3,80 Totalbet

Tak się złożyło, że jest to kolejny typ na remis. Nie gram go jak idiota aż w końcu trafię, niezależnie od terminu rozgrywania spotkania i tak stawiałbym na remis, po prostu tak się złożyło.W Gdańsku Pogoń nie zagrała źle, powiedziałbym nawet, że co najmniej tak samo jak Lechia, ale zespół z Gdańska w 100% wykorzystał, co mógł i ostatecznie wygrał. Górnik w poniedziałek zagrał powyżej oczekiwań, ale to może też za sprawą słabej postawy Wisły. Tak czy inaczej podniesie to morale i pewność siebie w zespole z Zabrza. Tak, więc uważam, że komplet punktów w Szczecinie już po raz ósmy z rzędu nie zostanie. Z drugiej strony nie uważam też, że wszystkie pojadą na Śląsk, zatem remis.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Piast Gliwice - Lech Poznań
Remis @ 3,25 Totalbet

Najwyżej stracę cały zysk z jesieni. Oba zespoły tydzień temu dały się zdominować swoim rywalom. To mój drugi kandydat do remisu w tej kolejce Lech po słabym meczu zewrze swoje szeregi a lepiej poukładany Piast nie pozwoli na to aby komplet punktów pojechał do Poznania.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
No dobra przegrałem cały budżet. Emocje doszły do głosu, zimna kalkulacja z zeszłego roku zupełnie znikła. Jednak trzeba przyznać, że trafiłem na wyjątkową sytuację gdy nie mamy żadnego remisu. Miałem zagrać wygraną Jagiellonii jutro rano, ale chyba się wstrzymam z tym meczem. Zawsze na początku poprzednich rund traciłem, tylko jeszcze nigdy tak sporo. Zacznę od nowa z jasnym celem, czyli odrobić ta cała stratę.

Oddzielam ten słaby okres grubą kreską o taką:
___________________________________________________
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Loteria to tylko pozory, wcale tak nie jest. Sa tu po prostu pewne mechanizmy i zależności, ale żeby to opisać trzeba by wykonać ogromną pracę statystyczną na tysiącach meczów. Na szczęście wiem, co zrobiłem źle od wtorku mam gotowy nieremisowy typ na poniedziałkowy mecz w Krakowie i nowe otwarcie zacznę właśnie od niego.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
I wtedy bedzie remis ???? .
A tak na poważnie to śledzę i kibicuje bo mimo słabego początku to ogarniasz tą najlepsza ligę świata :drunk:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom