>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ekstrawagancja Kursu

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Weekend weekend i po weekendzie :razz: Zbiorcze podsumowanie motywu gry na wahania kursów, który wciąż kontynuuję. Moje spostrzeżenia:
- w celu osiągnięcia wysokiego procentu trafialności/eliminacji wpadek należy jednak większą część czasu pomiędzy wysłaniem beta a zdarzeniem spędzić na necie, co jakiś czas sprawdzać czy trend nie uległ zmianie. Przejechałem się na tym kilkukrotnie, a trend może zmienić się diametralnie,
- obowiązkowo należy ustawić stop loss. Założyć procent wygranych i przegranych z danego zdarzenia i pilnować, żeby ów procent przegranych nie był zbyt wysoki w stosunku do wygranych. Jak widać, ciułam wygrane średnio po kilka procent, a jak przyjdzie porażka, to zazwyczaj gruba. Aczkolwiek to wszystko błędy początkującego, będę starał się je wyeliminować.
Fluminense - Botafogo +0.75%
Tromso - Sheriff +0.75%
Zaragoza - Recreativo +0.75%
Vitoria - Goias +1%
Lahti - IFK +1%
Panionios - Aris +1.25%
Colorado - Seattle +1.75%
ASA - Ceara: +1.5%
Boa - Oeste +2.5%
Bordeaux - Maccabi: +2.5%
Samsun - Gaziantep +2.5%
Ekisehirspor - Besiktas +2.75%
Legia - Śląsk +3%
Portimonense - Santa Clara +3.5%
Kubań - Valencia +3.5%
Chapecoense - Joinville +3.5%
Boa - Figuirense +4.5%
Vojvodina - Partizan +4.5%
Pantharkikos - OFI +5%
Grasshopers - St Galen +5.25%
Atletico - Vitoria +5.5%
Genk - Thun +5.5%
Emmen - Willem: +6.5%
Swansea - St Gallen +7%
Bragantino - America +7%
ABC - Palmerias: +7%
Ankaraspor - Adana +8.5%
Sunderland - Manchester +10%
Volendam - FC Oss +12.5%
PSG - Toulouse +12.5%
= +133.75% ✅
Marseille - PSG -4.5%
Urawa - Omiya -6%
Schalke - Augsburg -10.5%
Wisla - Legia -24%
Norwich - Chelsea -27%
Cercle - Standard -45%
= -117% ⛔
W ogólnym rozrachunku: + 26. 75% ✅ Myślę, że nie najgorzej, jak na absolutnie początkującego.
 
malina_bb 1

malina_bb

Użytkownik
chciałbym sobie nieco dorobić, bo życie nie rozpieszcza. Nie mam zamiaru być okradanym przez zwykłe buki i sensacje w piłce, które ostatnio zdarzają się nadzwyczaj często.
Chciałbym spróbować Betfair - nie tylko granie z minimalnym ryzykiem, ale też pod kątem przyszłych inwestycji na GPW (może Forex?).
Zainteresował mnie temat &quot;ekstrawagancja... &quot;. Nie rozumiem jednak kompletnie jak gracie.
Ogarniam zasady lay, back, gdzieś na necie sobie wyliczę, ile musi być do greena, ale to odchylenie standardowe... ???
Nie rozumiem też tego, że raz piszesz CS (HT 0:0) czy (FT 0:0) , innym razem ich Backi i Laye, po czym.. stawiasz under 2,5 / over 2,5.
Jakby ktoś mi wyjaśnił - byłoby świetnie ????
Pozdrawiam
 
O 0

oldboy

Użytkownik
Do mnie przemawia bardziej ta druga metoda ze spadkami. Ta średnia kursów buków jest z twojego programu czy z jakiegos innego zródła? Jeśli z innego to możesz podać?
Poproszę o podanie linku do tych tabelek bo naprawdę jestem ślepy. Przetrzepałem cały portal i jakoś nie widzę. Z góry bardzo dziękuję ????
 
Do góry Bottom