>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eKupon

A 0

abyss

Użytkownik
Chciałem sobie zrobić eKupon Fortuny, lecz gdy wchodzę na stronę, to widzę, że trzeba dokonać pełnej rejestracji, ponadto trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych(czego u innych bukmacherów jeszcze nie widziałem).. teraz pytanie czy mogę jakoś stworzyć ekupon bez rejestracji? Bo np. w totomixie nie trzeba podawać żadnych szczegółowych danych.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W takim razie musisz dokonać pełnej, starzy użytkownicy klikają anuluj i mają z głowy. W każdym razie jak chcesz mieć kartę to nie masz wyjścia.
 
A 0

abyss

Użytkownik
Jaką kartę? Tam nie jest tak, że po prostu obstawia się, drukuje kupon a następnie przynosi do punktu i zamienia na ten prawdziwy?
 
L 147

luminat

Użytkownik
abyss - dokładnie tak jest, nieraz z tego korzystałem - bardzo fajne udowodnienie gdyż przychodzisz, dajesz kod kreskowy, płacisz i kupon gotowy ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jaką kartę? Tam nie jest tak, że po prostu obstawia się, drukuje kupon a następnie przynosi do punktu i zamienia na ten prawdziwy?
A to ty chcesz standardowe konto, myślałem że chcesz na nazwisko z kartą. Skoro chcesz zwykłe to w czym problem wpisać lewe dane...
 
Do góry Bottom