>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El Classico! Real Madryt - FC Barcelona 25.10.2014 18:00!

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mój wybór jest bardzo prosty i daję over w tym spotkaniu. Real i Ronaldo szybko wrócił do gry po żenującym początku i przegranymi z Real Sociedad i Atletico Madryt. Bilans ostatnich pięciu spotkań jest niesamowity. Nie schodzą praktycznie poniżej średniej 5 goli na mecz. Ofensywa wygląda naprawdę dobrze, a co najważniejsze, jest tu ogromny kolektyw. Atak jednak nie spisałby się tak dobrze, gdyby nie Ronaldo. Statystycy już wyliczają ile bramek Portugalczyk będzie miał na koniec sezonu, ale to właśnie golami z Barceloną zdobywa się chwałę i szacunek, a nie z drużynami z dołu tabeli, które czekają na ostatni gwizdek.
Po drugiej stronie jest Barcelona, która bramki co prawda jeszcze nie straciła, ale defensywa często się gubi. Jak zwykle sprawdza się tu powiedzenie, że statystyki są jak bikini, które nie pokazuje całej prawdy. Jutro Real zapakuje minimum jedną bramkę, ale każda passa musi się kiedyś skończyć.
Era teatralnego Gran Derbi jest już daleko za nami. Mourinho kreuje swoją osobę na Wyspach, a do Hiszpanii wraca dawny blask tego, o co w tym sporcie chodzi - zdrowej rywalizacji. Obie ekipy w gazie, z ambicjami. Bramki muszą być.
Over 3 goli 1,80 Pinnacle ✅ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Zapowiada się gigantyczny mecz co tu dużo ukrywać, Real w świetnej formie strzeleckiej, odprawiają rywali z dużym bagażem bramek. Po drugiej stronie Barcelona, posiadająca najlepszy tercet w ataku na świecie Neymar, Messi, Suarez.
Ja w tym meczu poszukam bardzo interesujących 2 typów. Mianowicie 1 to taki że obie drużyny strzelą bramke w każdej z połów. W Gran Derby pada dużo bramek, naprawdę szansa na ten typ jest duża zważywszy na to w jakiej formie w ataku są oba zespoły. Drugi zdecydowanie bezpieczny ale i po dobrym kursie to strzelec bramki. Ja stawiam tutaj na Neymara po bardzo dobrym kursie. Brazylijczyk gra w tym sezonie bardzo dobrze, strzela regularnie więc tym bardziej na El Classico powinien cos strzelić.
Neymar - strzeli gola TAK @2,8 Fortuna✅
1 i 2 drużyna strzelą w obu połowach Tak @7,3 Fortuna⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Nareszcie ponownie staną naprzeciw siebie dwie najlepsze drużyny świata, coś czuję że będzie to niezapomniany spektakl i zobaczymy jakiś hokejowy wynik. Barcelona przystępuje do tego spotkania z pozycji lidera, Katalończycy nie stracili jeszcze ani jednej bramki, jednak moim zdaniem obrona wygląda bardzo słabo, a to ratuje ich fakt że napastnik nie potrafi strzelić na pustą bramkę, a to jakiś słupek czy poprzeczka i w końcu genialne interwencje Bravo. Nie wyobrażam sobie aby w meczu z Realem nie stracili przynajmniej dwóch goli, skoro w pierwszym starciu z mocniejszą drużyną (PSG) stracili tych bramek aż 3, a obrona gubiła się jak juniorzy. Real po słabszym początku sezonu wziął się w garść, obrona gra coraz lepiej, a w ataku jest to po prostu majstersztyk. Jako kibic Realu, jestem pełen nadziei, bo Królewscy świetnie grają ostatnio w ataku pozycyjnym, bardzo dobrze radzili sobie z agresywnym pressingiem Liverpoolu, a z przodu genialny Cristiano wreszcie nie jest sam, ma wsparcie od Isco który jest w życiowej formie, pięknie zaadaptował się do zespołu James, a i Benzema ostatnio jakby mniej drewniany. Trochę martwi mnie środek pola Realu, bo brakuje tam defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia, Luka i Kroos mają mimo wszystko charakterystykę bardziej ofensywną. Nie sposób nie poświęcić osobnych kilku słów na temat pojedynku który powraca przy okazji każdego klasyku, a mianowicie Ronaldo kontra Messi. Portugalczyk pewnie zmierza po trzecią Złotą Piłkę, jest w kapitalnej dyspozycji, strzela z każdej pozycji, walczy dla zespołu. Messi w tym sezonie również gra bardzo dobrze, jednak piłka nie chce mu wpadać, ale liczba asyst jaką się popisuje także robi wrażenie. Jeden z nich będzie jutro w cieniu, bramki strzelone przez Ronaldo mogą stracić znaczenie, jeśli Messi pobije rekord, a Barcelona wygra. Potrzeba mu dwóch bramek, nie jest to rzecz nieosiągalna dla Argentyńczyka, robił to na Bernabeu już nie raz ... Gdy wydaje się że sytuacja jest opanowana, a Messi dobrze kryty przez kilku obrońców, on przechodził jednego po drugim by za chwilę strzelić obok bezradnego Casillasa. No właśnie, Casillas ... To będzie dla niego arcyważne spotkanie, dwa ostatnie sezony były dla niego bardzo ciężkie, jego błąd mógł kosztować Real utratę upragnionej Decimy, w tym sezonie również nie bije pewnością siebie, ale on dobrze wie że jeśli uda mu się zatrzymać Messiego, znowu może stać się San Ikerem, ulubieńcem publiczności. Kto wygra ? Nie wiem, ale wiem że Real wyzbył się kompleksu Barcelony, zdobycie Decimy uczyniło z nich jeszcze silniejszą drużynę, zagrają z wiarą w zwycięstwo bo według mnie tylko to pozostawi ich w dalszej grze o ligę. Barcelona chociaż po raz pierwszy od dawna nie przystępuje do klasyku w roli wyraźnego faworyta, to nadal jest groźna mając z przodu Messiego Neymara i Suareza, bo wierzę że to Urugwajczyk zastąpi bezpłciowego ostatnio Pedro. Tak jak mówiłem, stawiam tutaj na sporo bramek i zagram sobie dublet Messiego, bo futbol lubi takie scenariusze, Messi ma szansę zatriumfować na stadionie odwiecznego rywala i dodatkowo zagram dublet Ronaldo, bo to jest jego czas, goni Messiego w Złotych Piłkach i jeśli uda mu się poprowadzić Real do zwycięstwa to potwierdzi wspaniałą formę i zrobi kolejny krok do tego by zapisać się w historii Realu Madryt.
Ronaldo 2 lub więcej @ 5,50 William Hill
Messi 2 lub więcej @ 6,50 William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Mecz dwóch gigantów światowej piłki. Każdy kibic wie, że El Classico rządzi się swoimi prawami. Każdy wie, jaki potencjał mają obydwie drużyny. Z jednej strony: Ronaldo, Benzema, Bale, James, Kroos, Isco, z drugiej: Messi, Neymar, Suarez, Iniesta, Xavi.
Real ma 4 punkty straty do Barcy. Postarają się zniwelować tę stratę do 1 punktu. Liczę na wyśmienite widowisko obfitujące w bramki.
Fajne kursy są na:
* Zdobędą Obydwie drużyny przynajmniej 1 gol w 1 połowie: Tak - 2,85 ✅
* Zdobędą Obydwie drużyny przynajmniej 1 gol w 2 połowie: Tak - 2,15 ⛔
*Over 3,5 - 2,20 ✅
Myślę, że bramki po jednej i drugiej stronie padną w obydwu połowach meczu, a ile? Miejmy nadzieję, że dużo i że będzie wyśmienite widowisko
Kursy: Bet-at-home
Powodzenia i pozdrawiam :cool:
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Ja bym w gole Ronaldo nie wchodzil. Moze sobie strzelac karne z ogorkami, ale czesto jak przychodzi mecz z Barca to jest kompletnie nie widoczny.
Na ten mecz wraca Luis Suarez , a trener Barcy dzis przyznal, ze na pewno swoją szanse dostanie. Na bet at home na gola Urugwajczyka jest kurs 2.20 ale warto poczekac na sklady, bo jesli zagra za niego Pedro od poczatku to mysle, ze kurs moze isc do gory.
Ja widze tez scenariusz, ze to Luis Suarez bedzie najwazniejszym zawodnikiem jutro i jego bramki zadecyduja o zwyciestwie na stadionie Realu, dzieki czemu zapisze sie w histori klasykow zlotymi literami. Mialem juz taka wizje kiedy okazalo sie , ze wraca wlasnie na ten mecz, wiec moze to przeznaczenie ;)
Kurs na to, ze Suarez strzeli i Barcelona wygra, wynosi 5.00
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Bramek za pewne nie zabraknie, ale ja biore pod glowny bet kartki, a dokladnie kartki dla Marcelo i Alvesa dwoch bocznych obroncow ktorzy psyche maja strasznie slaba, a dojdzie do tego waga spotkania to juz w ogole odpynal. Mysle ze bedzie to twarde i zaciete spotkanie ze spora iloscia kartek.

Doloze rowniez Pepe. O nim duzo pisac nie trzeba co klasyki dostaje zoltko :cool:

Unibet
Marcelo @3
Alves @2.3
Pepe @2.2
w STS
Marcelo @3
Alves @2.25
Pepe @2.2

z Barcy myslalem o Rakiticiu, to jego pierwsze Gran Derbi, wiec moze nie wytrzymac ;)
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, La Liga

Spotkanie : Real Madryt - FC Barcelona / (3:1)
Godzina 18:00
Typ : 1
Kurs : 2.38
Bukmacher : Bet365

✅✅✅

Ja idę dość prostą drogą. Faworyta w tych meczach nigdy nie było, nie ma i raczej nie będzie. Wygrane tych drużyn, nie zależą w dużej mierze od tego kto jest gospodarzem, na którym miejscu są te drużyny, tylko raczej od dyspozycji danej drużyny i przebiegu meczu. Gram tak ponieważ, kurs jest bardzo zadowalający, a widząc grę w ostatnich dniach czy to pierwszej czy drugiej drużyny, wniosek nasuwa się sam. Real u siebie punkty stracił tylko z Rojiblancos, przegrywając 1:2 na Estadio Santiago Bernabéu, resztę meczy wygrali. Ostatnie pięć spotkań rozstrzygnięte na ich korzyść, 4/5 z handicapem. Wyszli z dołka na początku sezonu, sam Ronaldo bardzo się do tego przyczynił. On jeden ma więcej bramek w tym momencie niż wiele klubów europejskich. Barcelona podobnie, od początku sezonu niepokonana. Tylko Maladze udało się urwać punkcik. Tak to komplet zwycięstw, bramki imponująco - 22:0. Wydaje mi się, że (niestety ???? ) przyszedł czas na pierwszą porażkę Blaugrany w lidze. Obie ekipy grały w środku tygodnia mecze Ligi Mistrzów. Barcelona wygrała z Ajaxem 3-1, ale grą nie porażali. Owszem w pierwszej połowie dość mocno dominowali, przez słabo dysponowaną obronę holendrów, natomiast w drugiej trochę się gubili czego efektem była bramka ekipy z Amsterdamu. Real grał na wyjeździe w Anglii na stadionie Anfield. Wygrał łatwo i przyjemnie 0:3, aczkolwiek Liverpool miał sporo swoich szans, pechowe dwa słupki itd, ale gra Realu była jak dla mnie trochę lepsza niż Barcelony, kreowali sobie dogodne sytuacje i było ich więcej. CR7 momentami przechodził samego siebie. To będzie najgroźniejsza broń Królewskich w sobotę. Nie zapominajmy jednak, że nie zobaczymy w tym meczu kontuzjowanego Garetha Bale&#39;a, Fábio Coentrão i Jeségo. Natomiast fanów Realu może cieszyć powrót Sergio Ramosa. W Barcelonie kontuzje ma tylko Adriano, natomiast co może cieszyć kibiców Barcy (w tym mnie ???? ) debiut ma zaliczyć nie kto inny jak Luis Suárez. Zobaczymy co pokaże nam trio Messi-Neymar-Suarez. Liczę na wspaniałe widowisko, ale mimo tego iż jako fan Blaugrany wierzę w nich, to wydaje mi się, że na Bernabéu przegramy. Real gra obecnie lepszą piłkę niż Barca, i sądzę, że to Królewscy wygrają to spotkanie. Kurs jak najbardziej zachęca, wiec polecam ;)

Z tego co udało mi się znaleźć, mam jeszcze powołaną dziewiętnastkę Królewskich na sobotnie El Clásico :

Bramkarze: Casillas, Keylor Navas, Pacheco;
Obrońcy: Ramos, Pepe, Varane, Nacho, Marcelo, Carvajal, Arbeloa;
Pomocnicy: Kroos, Khedira, James, Modric, Illarra, Isco;
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Chicharito.

I jeszcze przewidywane składy :



Pomogłem? Kliknij dzięki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 0

pewniak_

Użytkownik
Mój typ:
UNDER 2.5 i zwycięstwo REALU @ 7.25
To będzie na pewno bardzo ciekawy mecz, który rządzi się swoimi prawami, tutaj statystyki nic nie pomagają. Jutrzejszego wieczoru, na pewno będzie dużo sytuacji bramkowych ale nie zapominajmy o tym, że obrona Barcelony w tym sezonie spisuje się świetnie. Dlaczego właśnie Real? Przemawia za nim własne boisko i tłum ludzi który będą i wspierać, a Real radzi sobie w ofensywie całkiem nieźle
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Hiszpania, 1 liga (GRAN DERBI)

Real Madryt - Barcelona

Typ: 2x ⛔


Kurs: 1.5 (STS)


Zapowiada się wspaniałe spotkanie, wielkie święto piłki nożnej :]. Na ten mecz czeka cała Europa! Chociaż jestem kibicem Barcelony mam dużo szacunku do klasowej drużyny jaką jest Real Madryt. Już same składy wystarczą za zapowiedź czekających na kibiców emocji. Dołóżmy do tego odrobinę dostępnych w sieci statystyk i mamy przysłowiową &quot;wisienkę&quot; na piłkarskim torcie. Ale do rzeczy - jako kibic &quot;Barcy&quot; oczywiście będę kibicował firmie &quot;Messi Unlimited&quot; jednak absolutnie nie lekceważę siły &quot;królewskich&quot;.
Obydwie drużyny są dobrze poukładane przez swoich trenerów a dodatkowo w tego typu spotkaniu (z lekkim podtekstem) poza wspaniałymi sztuczkami technicznymi, nie powinno zabraknąć solidnej, fizycznej walki &quot;bark w bark&quot; o każda piłkę. Nikt się nie będzie oszczędzał.
Mecz, będzie bardzo wyrównany. Chociaż serce podpowiadało mi aby dać &quot;czystą&quot; 2 na Barcę, rozum podpowiada, że jeżeli dojdzie do &quot;wymiany ciosów&quot; to spotkanie ma szansę zakończyć się remisem.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Real Madrid - Barcelona
25.10.2014 18:00
Mecz, w którym wszystko się może zdarzyć. Barcelona jak dotąd w Lidze bez straty bramki, Real strzelił ich z kolei najwięcej. Podobno ma zagrać w końcu Suarez, w drużynie gospodarzy zabraknie na pewno Bale&#39;a, Ramos nie jest do końca pewny ale, jak znam życie, to zagra. Moim zdaniem mecz nie będzie obfitował w wiele bramek i zakończy się skromną wygraną gości. Barcelona mimo mało spektakularnych wzmocnień linii obrony, za kadencji Luisa Enrique traci mało bramek i to w takim meczu ma kluczowe znaczenie, bo to że drużyna z Katalonii coś strzeli jestem pewien.
Barcelona DNB @ 2.160 Pinnacle (5/10) ⛔ (3:1)
Barcelona to win with clean sheet @ 7.600 Pinnacle (1/10) ⛔ (3:1)
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Era teatralnego Gran Derbi jest już daleko za nami. Mourinho kreuje swoją osobę na Wyspach, a do Hiszpanii wraca dawny blask tego, o co w tym sporcie chodzi - zdrowej rywalizacji. Obie ekipy w gazie, z ambicjami. Bramki muszą być.
Nie do końca zgodzę się z Panem Ramzesa. Liga jest długa, a jeden mecz w tej fazie rozgrywek nie przesądzi o niczym. Mistrzostwo wygrywa się przede wszystkim unikając porażek i remisów z drużynami z dołu tabeli. Barcelona będzie chciała przede wszystkim zachować status quo. Trener Barcy mógłby zabrać remis w ciemno ???? W wielu meczach w tym sezonie zarządzał zespołem bardzo ekonomicznie. Nie dopinał guzika do końca, bo nie było potrzeby.
Ani Real, ani Barcelona nie strzelą swojemu rywalowi pięciu bramek, bo oba te zespoły są na wyraźnej fali. Remis jest bardzo prawdopodobny w tym spotkaniu, a większość graczy idzie w kierunku overa. Zobaczymy kto będzie miał rację.
Pozdrawiam
Remis i poniżej 2,5 gola 5,10 Betclic
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Real - Barcelona Real over 1,5 @ 1,8
Głownym powodem dlaczego ten typ miałby nie wejść jest czerwona kartka gracza Realu w jakiejś wczesnej minucie. Kartki w Gran Derbi zdarzają się bardzo często, no ale istnieje też prawdopodobieństwo, że to Barca ją dostanie i Realowi będzie lżej.
Spotyka się drużyna z największą liczbą goli zdobytych z vs najmniejszą liczbą straconych goli. Czemu Barca nie straciła jeszcze gola w lidze...Rywale nie trafiają na &#39;pustaka&#39;, nie wykorzystują sam na sam... Nawet z Levante, Barca była naprawdę bliska straty gola w pierwszej połowie. Defensywa jest średnia, ale bramkarza Barca ma bardzo dobrego. Mowa o Bravo oczywiście. Ale tak łatwo mu nie będzie stając oko w oko z Ronaldo, Bale czy resztą ekipy &quot;królewskich&quot;.
Barcelona głównie pokazuje, że wystarczy trafić z lepszą kontrą na nich i tworzy się mega problem, co pokazało PSG. Czy też jakieś stałe fragmenty. Jedno i drugie Real ma fantastyczne w tej chwili. Tak w ogóle to Gran Derbi moim zdaniem będzie jedno z lepszych w ostatnich latach. Neymar, Messi, Suarez(/Pedro, Iniesta) vs Ronaldo, Benzema, Rodriguez. Ofensywa potężna z jednej i z drugiej strony. Jeśli dojdzie do &quot;wymiany zdań&quot; możemy mieć wyśmienity mecz.
Jako kobic Barcy mówię: Będzie bardzo trudno wygrać ten mecz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Real Madrid - Barcelona 1 2.38 Bet365 3:1 ✅✅

Dziś w godzinach 18-20 świat sie na chwile zatrzyma zeby byc swiadkiem spotkania dwoch najwiekszych klubow na swiecie. Gigantow, prawdziwych gladiatorow XXI wieku, ktorzy przyciagaja na stadiony i telewizory miliony widzow. Forma obu zespolow jest porownywalna, Real po slabym poczatku sezonu otrzasnal sie z tego marazmu i obecnie w 8 meczach z rzedu zdobywal komplet punktow! Barca natomiast w tym sezonie ligowym nie stracila jeszcze bramki co jest nieprawdopodobnym wyczynem, jednak trzeba powiedziec ze grali ze slabeuszami i mieli przy tym duzo szczescia. Ta passa dzis dobiegnie jednak konca, kiedy to Cristiano Ronaldo i spolka beda rozmontowywac obrone Blaugrany, po swietnych podaniach Toniego Kroosa i Luki Modricia. To juz nie sa te czasy kiedy Real bal sie Barcelony, kopal tylko po nogach, stosowal jakies gierki, murowal sie, tylko starcie dwoch rownorzednych rywali, a moze i Real delikatnie odjechal o pol metra. Blancos graja u siebie, maja motywacje ktora zawsze jest w tego typu meczach, przy wygranej bliza sie na jedno oczko do fcb, srodek pola prezentuje sie lepiej, zawodnicy sa w wielkiej formie, ostatnio z dobrej strony pokazal sie tez James Rodriguez na ktorego udany wystep takze licze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Real M.-Barcelona 1 (bez remisu) @1.68
Real M.-Barcelona 1X @1.38
Real M.-Barcelona 1 @2.38

Real ma obecnie lepszych graczy, bardziej przebojowych, ktorzy lubia indywidualnie wziac sprawy w swoje rece. Ronaldo, Rodriguez, Isco. Dodajac do tego osobowosci jak Ramos czy Kroos, ktory Realowi byl bardzo potrzebny to wszytsko zyskalo na wartosci. Chyba zaczyna zmieniac sie uklad sil w Hiszpanii, bo jednak ostatnie sezony to dominacja Barcelony, ktora nawet uznawano za najlepszy zespol na swiecie jaki sie zebral. Barcelona ma problemy z wygyrwaniem meczow ostatnio czy to w Champions League czy lidze. Kiedys to wszytsko przychodzilo łatwiej, a to o czyms swiadczy. Coraz wiecej slabych punktow widze w druzynie Barcelony. Alves, Mathieu, Rakitic ? Mam wrazenie, ze Brazylijczykowi juz duzo czasu w Barcelonie nie zostalo, do dwoch nabytkow nie jestem przekonany, a ich bieganie to slaba strona, wiec pilkarze Realu beda miec kogo pomeczyc. Barcelona moze liczyc na Messiego, Inieste i oczywsicie Suareza. Teoretycznei maja z przodu 3 klasowych graczy, tylko obawiam sie ze reszta nei bedzie w stanie na nich zapracowac, a Neymar grajacy dobrze na tle najlepszych jest bardzo watpliwy i kasi jedynei w meczach z zespolami slabszymi, wiec tu gearancji nikt nie da. Real jest faworytem w tym roku do wygranai ligi, podoaba mi sie zaklad na Real, gdzie mamy potencjalny zwrot przy remisie. Jest rowniez tym mniej ryzykowny w postaci zwyciestwa z remisem, jak i bardziej ryzykowny w postaci czystej wygranej Realu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Na zwycięzcę to ciężko tu typować, bo forma obu ekip wysoka i żaden wynik mnie nie zdziwi. Pierwsze co myślałem na temat tego meczu to over (o czym pisali Ramzesa i kokoszek21) ale kursy niezbyt zachęcające.
Unibet ciekawe propozycje daje na ten meczyk więc poszperałem trochę i wydaje mi się, że znalazłem dwie perełki ????
Sergio Ramos dostanie kartkę 1,80 Unibet
W ostatnich 4 spotkaniach z Barceloną w trzech dostawał kartkę, w tym w jednym czerwoną. Hiszpana długo przedstawiać nie trzeba. Dość często zostawia myślenie w szatni i w idiotyczny sposób potrafi wyróżnić się w protokole meczowym. Lubi prowokować, sam też czasem nie wytrzymuje a wystarczy powiedzieć, że naprzeciw niego wystąpić ma dziś Luis Suarez. Czy się pogryzą to nie wiem ale nie zdziwi mnie wcale, jak obaj będą bardziej zajęci sobą niż grą w piłkę ????
Strzeli najwięcej goli: Christiano Ronaldo - Leo Messi &amp; Neymar 2,50 Unibet
15 bramek w 8 kolejkach. A nawet w 7, bo z tego co pamiętam to w jednym spotkaniu z Sociedad Portugalczyk nie grał. Do tego po golu w meczach Ligi Mistrzów. Statystyki Ronaldo robią wrażenie, co widać po kursach. Ale czy z drugiej strony wygląda to słabiej? W lidze Neymar 8 goli, Messi 7. Razem mają tyle co Ronaldo. Do tego po dwie bramki w Lidze Mistrzów.
W Realu jest to, co przez lata było udziałem Barcy czyli źródłem bramek jest jeden piłkarz. W Barcelonie się to zmieniło i wózek ciągną Brazylijczyk z Argentyńczykiem. Patrząc na ostatnie pojedynki tych zespołów to Ronaldo i Messi większość goli w tych spotkaniach strzelają z karnych. To przede wszystkim oni skupiają uwagę, przez co bramki zdobywają często inni zawodnicy. Dziś chyba nie będzie inaczej. W pojedynku Ronaldo - Messi bym wystawił równe kursy, a kiedy w pakiecie do Leo dodają Neymara i z takim kursem to jak tu nie spróbować ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Sergio Ramos strzeli bramkę z głowy @9,85 Betsafe
Jak ktoś szuka wyższych kursów, to można lekko pograć taki zakład. Sergio co prawda wraca po kontuzji, opuścił mecze reprezentacji i dwa ostatnie mecze Królewskich, ale szykował się specjalnie na el Clasico. Od czwartku trenuje na pełnych obrotach, jest już w pełni zdrowy. Ancelotti powiedziwał, że na pewno zagra. Co do typu, to jak wiadomo, Sergio świetnie gra głową, potrafi strzelać gole w ważnych meczach, z Barcą też już trafiał. Powinno być sporo walki i Real na pewno będzie miał kilka okazji, żeby dorzucić piłkę w pole karne z jakiegoś wolnego. Rożnych też pewnie kilka nabiją, więc i Ramos dostanie swoje okazje. Oby tylko nie wyłapał jakiegoś głupiego czerwa.
Obie drużyny strzelą w obu połowach @8,5 Bet365
Można też spróbwać z takim zakładem. Zarówno Real, jak i Barca dysponują ogromnym potencjałem ofensywnym, ale to jest oczywiste. Real ostatnio ładuje mnóstwo bramek, zawodnicy z przednich formacji w dobrej formie. Dziś zabraknie Bale&#39;a, ale mnie to nie martwi, bo ma go kto zastąpić. Barca podobnie, dobra forma atakujących, szczególnie Neymara i Messiego. Dziś zapewne zadebiutuje Suarez, prawdopodobnie nie zacznie od początku, tylko wejdzie z ławki. Barca nie straciła gola w lidze, ale mieli sporo szczęścia, bo ich gra w obronie, wbrew pozorom, nie wygląda tak pewnie. Obrońcom Realu, mimo dużej poprawy względem początku sezonu, również często zdarzają się błędy w tym elemencie gry. Bramek w tym meczu nie powinno zabraknąć, więc gramy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - FC Barcelona
Pisząc, że ten mecz elektryzuje cały piłkarski świat z pewnością w Kolumba się nie przeistoczę. To spotkanie to chyba najwspanialsze derby Europy jakie można sobie wyobrazić. Poziom piłkarski spotkań jest zazwyczaj bardzo, bardzo wysoki.
Przejdźmy więc do konkretów.
Taki Real Madryt wszyscy chcą oglądać. Klepka, wyjście na pozycje, wiele schematów ataku pozycyjnego, gra piłką i zabójcza skuteczność to cechy, które spokojnie możemy &quot;Królewskim&quot; przypisać. Ostatnie mecze to pokaz skuteczności w wykonaniu podopiecznych Ancelottiego, którzy pokazali lwie oblicze. Oczywiście najbardziej widocznym i najskuteczniejszym piłkarzem jest Ronaldo, bez którego Real nie grałby tak, jak gra. Ciekawe jak Carlo ustawi piłkarzy z Madrytu. Nie chciałbym oglądać jakichkolwiek nieudolnych prób &quot;catenaccio&quot; przede wszystkim dlatego, że Real nie umie tak grać. Wg mnie powinni spróbować zagrać otwarte spotkanie z Barcelona. Wg mnie defensywa Katalończyków wcale nie jest taka fantastyczna jak wszystkim się wydaje. Pokazało to PSG i pokazał to Ajax. Drużyny z LA Liga mierząc się z Barceloną z góry skazują się na porażkę, ale Real z pewnością się do nich nie zalicza.
Jeżeli chodzi o Katalończyków to grają jak zwykle piękny futbol. Wreszcie na miarę swojego talentu i możliwości zaczął grać Neymar, wtóruje mu genialny Messi, który w tym sezonie bardziej pełni rolę &quot;mediapunty&quot;. Dużo widowiskowych akcji i posiadanie piłki to nieodzowne elementy gry Barcy. Dziś wraca Suarez, który jednak najprawdopodobniej zadebiutuje dopiero w drugiej połowie.
Ronaldo, Isco, James, Kroos i Benzema vs. Messi, Neymar, Iniesta, Rakitic i zapewne Pedro. Czyż nie będzie to pasjonujący pojedynek ofensywnych graczy?
Wydaje mi się, że Real jest w takim gazie, że nie pozwoli sobie na stratę punktów u siebie, bo porażki z Atleti i Barcą kibice Blancos drugi raz pod rząd by chyba nie wybaczyli.
Real wygra i powyżej 3,5 gola / 5.00 / bet365 ✅ 3-1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
egzer 150

egzer

Użytkownik
Real Madryt-Barcelona
Jak wiadomo te mecze rządzą się swoimi prawami ale dzisiaj moim zdaniem Real Madryt wygra.Dlaczego?Królewscy grają świetną piłkę,moim zdaniem lepszy środek pola i między innymi to przesądzi o wygranej gospodarzy.Ronaldo od początku miał trudniejszych rywali w lidze,a wielu z nich było na mistrzostwach świata,potrzeba było czasu do zgrania się.Real ma więcej atutów potrafi tak samo jak Barcelona świetnie rozgrywać piłkę ale też potrafić zabójcze kontry,nawet Benzema jest w świetnej formie,a do tego zmiennicy,którzy dzisiaj się przydadzą.Barcelona jest liderem bez straty gola w lidze ale najlepszym rywalem w lidze był Virlarreal.
Real Madryt-Barcelona ✅
Typ:1
Real Madryt(-1)-Barcelona ✅
Typ:1
Kto pierwszy strzeli gola-Real ⛔
Real-Barcelona ⛔
1/1
Stawiam na drużynę,której kibicuje i ma nadzieje że uda się dzisiaj wygrać gospodarzom.
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Na samym początku chciałbym zapytać czy ktoś poleci jaki fajny steam na to spotaknie?
Może być płatny byle w granicach rozsądku?
Ja ze swojej strony też chciałbym coś dorzucić. Nie będe tutaj pisał wiele o samym meczu ,
bo zostało już wiele napisane i 10 raz pisanie o emocjonującym meczu chyba nie ma sensu.Skupiłbym się na jednej rzeczy którą zawsze warto zagrać w El Clasico a mianowicie karkach.Od zawsze spotkania te dostarczają sporo emocji,walki nigdy nie brakuje
a tak przedstawia się rozkład kartek w ostanich kilku meczach miedzy tymi drużynami.
5/7/710/3/6/7. Dzisiejsze zawody prowadzi Jesús Gil Manzano jest to b.młody sędzia bo ma dopiero 30 lat, w La liga sędziuje dopiero od 2012 roku jak się przyjrzymy jego profilowi na http://pl.soccerway.com/referees/jesus-gil-manzano/153670/ to wygląda to naprawdę obiecująco dla mojego typu.
Gość jeszcze nigdy nie sędziował , żadnego meczu z ,,kategori TOP&quot; ledwie 3 mecze w europejskich pucharach wcale nie zdziwiłbym się gdyby dziś skrupulatnie gwizdał faule, mam tylko nadzieję ,że nie przerośnie go presja i dobrze poprowadzi zawody bez glupich decyzji które mogą wypaczyć wynik.Wracając jeszcze na chwilę to suchych statystyk , może nie jest to najbardziej overowy sędzia jak na warunki Hiszpańskie jednak o te 5 kartek dziś byłbym spokojny.Dlatego gram dziś na sprawców
Betsson
Real Madrid - Barcelona : Żółta kartka (Gracz musi zacząć mecz aby zakład był ważny)
[B]Luka Modric[/b] 3,10
Toni Kroos 3,00

[B]Daniel Carvajal[/b] 2,80
Ivan Rakiti 3,20
Cóż od wczoraj już kursy poleciały dość mocno, na Unibecie już wgl ochłapy pozostały.
Odbiegając już od tematu kartek , kurs na Real poleciał to góry w Pinnacle kurs już 2,50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom