>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. LE: Kukësi vs. Legia Warszawa (30.07.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Tylko Legia Warszawa została w eliminacjach do Ligi Europy. Wicemistrzowie Polski pokonali w niezłym stylu Botosani z Rumunii, ogrywając rywala łącznie 4:0. Szczególnie spotkanie wyjazdowe zasługuje na pochwały. Podopieczni Henninga Berga zagrali skutecznie i widać progres. Tym razem Wojskowym przyjdzie się mierzyć przeciwko albańskiemu Kukësi. Polska ekipa jest zdecydowanym faworytem dwumeczu.

Zachęcamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Krótka rozprawka na temat naszych 3 klubów:

Legia, Lech, Jaga...co mogę pozytywnego napisać o tych drużynach ? Chyba tylko to że czasem udaję mi się na nich zarobić
.

Legia..zrobiła do mnie dosyć dobre ruchy transferowe. Najlepsze to zakup Pazdana oraz Węgra pochodzenia serbskiego i Szwajcara. W stosunku do poprzedniego roku uważam że ma teraz o wiele lepszy atak. Nemanja po prostu czuje grę i piłkę. Wie gdzie się ustawić i naprawdę ma instynkt strzelecki. Z kolei Aleksandar to mimo wysokiego wzrostu szybki i zwinny napastnik. Posturą i wzrostem przypomina samego &quot;Ibrę&quot;. Niestety na razie tylko przypomina, natomiast dla mnie będą z niego ludzie. Na wymogi polskiej Ekstraklasy piłkarz który grał parę lat w Anglii, Szwecji czy Turcji powinien się tu odnaleźć. Do tego dochodzi mój stary znajomy z miasta Łodzi nieśmiertelny Sagan. Napisze wam tak. Ten człowiek jest idealny na ostatnie 15-20 minut gry. Bojowy, walczak i zostawiający serce na boisku. Lata już nie te, ale ducha walki ma cały czas takiego samego. Reasumując Legionistów w czwartek powinni wygrać z Kukesi (a w dwumeczu to już w ogóle) mimo że futbol albański chyba poszedł nieźle w górę. Kukesi to wicemistrz Albanii.



Jaga..oczywiście tą padakę gra nie tylko Lech a również Jaga. Co my się uśmialiśmy z kolegą z naszego forum jak Probierz wymienił prawie cały skład przed rewanżem z jakimś mało znaczącym zespołem z Cypru. I przegrał wszystko. Ligowy mecz z Koroną i z Omonią. Oglądałem w ogóle spotkanie z Omonią. Oba. Różnica polegała na tym że Cypryjczycy byli wyszkoleni lepiej technicznie. I tylko to...nie mam pytań. A żebyście wiedzieli jak się Duńczyki cieszyli jak trafili na Omonię..(niezależnie jak potoczą się losy tej pary). Mówili że dopisało im szczęście w losowaniu..masakra..

Pzdr/
 
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
Długo się zastanawiałem jaki mecz dziś wybrać pod analizę, szukałem kursów powyżej dwóch, ale nie znalazłem spotkania w którym jedna drużyna deklasowałaby drugą i mielibyśmy taki kurs, więc pod lupę biorę spotkanie...
20.00 - FK Kukësi - Legia Warszawa
E: Dziś 100% skuteczności! ✅ ???? :cool:

Będzie krócej, bo właściwie to przybliżę Wam tylko jedną drużynę, tą z Albanii, o Legii tylko kilka zdań. ;)
Okej, najpierw o Legii. Ostatnie trzy mecze imponujące, 4:1 ze Śląskiem, 3:0 z Botosani i 5:0 z Podbeskidziem. Można krytykować Berga, ale to że potrafi przygotować drużynę na początek sezonu nie podlega dyskusji. Legia jest w formie, trafiła dość łatwo, bo FK Kukësi to przecież nawet nie jest mistrz Albanii (jest nim Skënderbeu, tak to, które zapewniło ostatnio tak wielki plusik :cool:). Zwycięstwo Legii jest tutaj obowiązkiem, a kurs kusi strasznie. Transfery Legii każdy zna, pozbyto się Sa, Dossy i Astiza (ktoś o nich jeszcze pamięta?). Do drużyny świetnie wpasowali się ich zastępcy, czyli Nikolić, Pazdan i Prijović.
Przechodzimy do FK Kukësi. Albańczycy jeszcze nie zaczęli ligi, ale rozegrali już 4 mecze w kwalifikacjach do LE. W pierwszej rundzie pokonali Zhodino (czwarta drużyna białoruskiej ligi, u siebie 2:0, na wyjeździe 0:0), a w kolejnej uporali się z Mladost Podgorica (czwarta drużyna czarnogórskiej ligi, u siebie 0:1, na wyjeździe 4:2). Dziś czas na drugą drużynę polskiej ligi, poprzeczka wisi dużo wyżej.
Transfery. Z klubu odeszli Pero Pejić (N, 41 meczów/35 bramek/0 asyst), Albo Dosti (P, 22/2/0), Yll Hoxha (N, 33/1/0), Argent Halili (B, 36/0/0), Marcio Pit (O, 18/2/0), Roland Peqini (O, 11/0/0), Kushtrim Lushtaku (N, 38/6/0).
Cóż, przede wszystkim ogromną stratą jest odejście Pejicia. 35 bramek w 41 meczach w poprzednim sezonie, przecież to kapitalny rezultat! Pejić grał w poprzednich meczach kwalifikacji do LE, strzelił trzy gole. To dzięki jego dwóm bramkom w Podgoricy udało się awansować do kolejnej rundy. OGROMNA STRATA, bo dziś nie zagra. Warto również odnotować stratę podstawowego bramkarza, czyli Haliliego oraz Ylla Hoxhy i Kusgtrima Lushtaku, którzy również byli podstawowymi zawodnikami.
Do klubu dołączyli: Albańczyk Ansi Nika (P, 32/6/0) oraz zaciąg Brazylijczyków o których nie ma żadnych danych z poprzedniego sezonu, więc podam statystyki z tych kilku meczów w kwalifikacjach do LE: Felipe Moreira (N, 4/1/1), Jean Carioca (P, 4/1/2), Erick Flores (N, 4/1/1) i Juliano (O, brak występów). Ponownie wypożyczono również Gentjana Mucę (O, 33/6/0).
O Brazylijczykach nie można powiedzieć praktycznie nic poza tym, że zostali sprowadzeni z brazylijskich niższych lig. Dwóch napastników i pomocnik, wszyscy się wyróżniali w poprzednich meczach, ale myślę, że z czwartą drużyną Czarnogóry, czy Białorusi wyróżniałby się nawet Mateusz Żytko. Legia to dużo wyższy poziom.
Jestem dość sceptycznie nastawiony do hurtowego sprowadzania brazylijskich piłkarzy, mieliśmy już kiedyś tak eksperyment w Ekstraklasie i pamiętamy, jak się skończyło, ale ja z chęcią się bliżej przyjrzę tej ofensywnej trójce w dwumeczu z Legią. Właściwie to czwórce, bo w ataku najprawdopodobniej zagra Leonardo Semião Granado. Jestem ciekawy techniki tych piłkarzy i tego, jak sobie poradzą na tle mocniejszego rywala, ale mimo wszystko jestem sceptycznie nastawiony.
Jeszcze słówko o trenerze, którym jest - jakżeby inaczej - Brazylijczyk Marcello Troisi Moreira. Objął on klub w tym sezonie, wcześniej był tu dyrektorem technicznym. Ma 39 lat, kilka lat temu skończył karierę piłkarską.
To będzie ostry mecz, zarówno na boisku, jak i na trybunach. Warto przeczytać, jak to spotkanie widzi jedyny polski piłkarz grający kiedyś w Albanii:
&quot;Będą prowokować, ale sami nie lubią być prowokowani. Grają twardo, na pograniczu faulu, ale gdy sfauluje się ich, wtedy szybko zapala im się czerwona lampka i przekraczają granice. Nie zastanawiają się wtedy, czy szkodzą drużynie. To południowa krew. Przegrywają, jeśli chodzi o umiejętności taktyczne, organizację gry i indywidualne umiejętności piłkarskie.&quot;
Oraz fragment o kibicach:
&quot;Sprowokowani są agresywni i niebezpieczni. Lepiej, żeby kibice Legii nie wywieszali żadnych transparentów związanych z Kosowem. Zresztą, mecz odbędzie się w Tiranie na stadionie „Qemal Stafa” [pojemność 17 tysięcy miejsc). A to jest obiekt grupy TKZ ZI – kibiców narodowej kadry. Też będą na meczu i nigdy nie tolerują żadnych prób prowokacji. Dwa lata temu zaatakowali butelkami i innymi niebezpiecznymi przedmiotami kibiców z Sarajewa. &quot;
Moje typy na to spotkanie:
Legia strzeli @1.20 ✅
Legia DNB @1.22 ZWROT
Legia @1.61 ZWROT
Legia over 1.5 gola @1.90 ✅
Legia -1 (AH) @2.10 ZWROT
Legia wygra do zera @2.40 ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Kukesi - Legia Warszawa
- Jednostronna batalia przed nami w Albanii. Kukesi podejmie bowiem rozpędzoną Legię, która gra wybornie w ostatnim czasie. Czy Wojskowi pewnie zwyciężą :?:
- Gospodarze dość nieoczekiwanie awansowali do III rundy eliminacji. W poprzedniej rundzie zaskoczyli Mladost z Czarnogóry. Po pierwszym przegranym meczu na własnej murawie zagrali rewelacyjnie w rewanżu. Rozbili Mladost 4:2. Tym samym to nieobliczalna drużyna.
- Legia gra natomiast fenomenalnie w ostatnich tygodniach. Na inaugurację Ekstraklasy wygrali ze Śląskiem Wrocław na wyjeździe 4:1. Następnie w rewanżowym meczu rozbili Botosani 3:0, a w ostatniej kolejce ligowej gładko pokonali Podbeskidzie 5:0. Widać, że Wojskowi się odrodzili i chcą walczyć o najwyższe cele.
- Kadrowo to goście wyglądają znacznie korzystniej. Nowy nabytek, Nikolic sprawdza się w pełni w roli strzelca. Jest to idealna postać, która szybko wkomponowała się do polskiej drużyny. Ponadto w kadrze są Duda, Żyro czy świetnie broniący Kuciak. I to właśnie Legia dzisiaj jest faworytem.
Nie liczymy na niespodziankę w tej konfrontacji, która odbędzie się w Tiranie. I tutaj nasze sugestie:
Legia wygra, 1.53 Sportingbet zwrot
Goście powyżej 1.5 bramki, 1.91 Sportingbet ✅ 2

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 200PLN
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Ci ,którzy nie liczą na niespodziankę , niech wezmą pod uwagę z kim gra Legia i jakie wały oni ( oczywiście prawdopodobnie) robili kiedyś.
Tak naprawdę cuda tam się mogą dziać, także odradzam grube granie. Nie zdziwiłbym się jakby się skończyło remisem.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Wiecie gdzie mozna zagrac żółte kartki w tym meczu?
Dzięki marles90 za podpowiedź, zakład jest taakże w STS po kursie 1,98 (1,75 po odjęciu podatku).
Myślę, że warto w to wejść, sędzia ma średnią 4,5 kartki na mecz, Albanscy zawodnicy sa gorsi od Legionistów, wiec bedzie duzo fauli, dodatkowo trudny teren w Albanii, mysle ze to bedzie mecz walki.
over 4,5 zk @1,75 STS 4/10 ✅ po pierwszej połowie ????
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina - Kwalifikacje do LE
Godzina 20:00
FK Kukesi : Legia Warszawa

Nie jestem wielkim znawcą piłki nożnej, ale w typowaniu nie o jakąś wielką wiedzę przecież chodzi. Można być chodzącą encyklopedią danego klubu, a ciągle z bukami ciągle przegrywać.
Dzisiejszy mecz orłów z Warszawy chciałbym przez analogię porównać do wczorajszej potyczki Lecha ze Szwajcarami. Widzę między tymi dwoma meczami wiele podobieństw. Wielki, bogaty klub z tradycjami przyjeżdża dać lekcję futbolu maluczkim. Oczywiscie Legii daleko do FC Basel, ale jakąś tam analogię można dostrzec.
Powinno być tak:
czerwona kartka@???
karny@???
X/2 – I połowa/cały mecz@3,7
wygra 2@1,46
pow. 2,5 [email protected]
obie druzyny strzelą@2,45
pierwsza połowa DW 1:1@8,3

I na takie zdarzenia stawiam. Zapowiada się dość ostry, otwarty mecz. Gospodarze nie mają niczego do stracenia, Legia będzie próbować kąsać. Myślę, że czerwona kartka prawdopodobna. Legia ma szybkich napastników, których można zatrzymać jedynie siłą – karny prawdopodobny. Niestety, w Betssonie tych zdarzeń nie ma w ofercie. Bardzo załuję.
Z pozostałych stosując oczywiście mądre stawkowanie kusi X/1. Może będzie właśnie 1:1 po 45 minutach??? Dlaczego nie. To dla Legii nie będzie spacerek. Może być remis po I połowie. A potem ostre strzelanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Kukeski-Legia 1x
Włąsnie wróciłem z sts. Myslałem sobie że nawięsej typów dziś na Aik,za który o dziwo płacą az 2 zł,ale też każdy podpiera Paokiem swoje typy,bo wiadomo jak oni w pucharach jadą u siebie. Przyjeżdżam patrze 0-2 dla Atromitos i czerwona dla Pao.....hehe ta precyzja jest trudna do uwierzenia. Tak teraz myślę że wszyscy stawiają w Polsce na Legię więc będzie podobnie. I tyle składy i forma mnie nie interesuje.
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
jak rozliczyli wam spotkanie Legii?badz czego moge sie spodziewac na bet365
z regulaminu:
Zgodnie z zasadami rozliczania meczów piłkarskich:
Wszystkie mecze odwołane przed ukończeniem 90 minut gry będą nieważne, z wyjątkiem zakładów, których wynik został już określony w momencie odwołania. Rynek musi zostać w pełni określony, aby zakłady były ważne. Na przykład, zakłady na pierwszego strzelca lub na pierwszy gol będą ważne, jeżeli gol został zdobyty przed odwołaniem.
 
mike13 48

mike13

Użytkownik
Witam was. Myślałem że zobaczymy normalny mecz piłkarski, niestety nie. Nie mieliśmy transmisji z pierwszej połowy meczu w Albanii można to oczywiście zrozumieć ale zachowanie kibiców gospodarzy nie. Szkoda że w piłce nożnej w europejskich pucharach widzimy takie zjawiska. Będzie to pewnie walkower z wynikiem 0:3 dla Legii. Osobiście jestem ciekaw jak to bukmacherzy zinterpretują ;)
 
K 0

kiki200

Użytkownik
Witam mam pytanie , zagrałem w unibet ze legia strzeli więcej niż jedna bramke czy kupon wygrywa w koncu mecz sie przerwał gdy juz go wygrałem
 
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
Zgodnie z zasadami rozliczania meczów piłkarskich:
Wszystkie mecze odwołane przed ukończeniem 90 minut gry będą nieważne, z wyjątkiem zakładów, których wynik został już określony w momencie odwołania. Rynek musi zostać w pełni określony, aby zakłady były ważne. Na przykład, zakłady na pierwszego strzelca lub na pierwszy gol będą ważne, jeżeli gol został zdobyty przed odwołaniem.
Tak jest na Bet365 i myślę, że wielu innych bukach.
 
K 0

kiki200

Użytkownik
No ja miałem ze legia strzeli więcej niż 1,5 gola czyli strzeliła 2 i po tej sytuacji przerwano mecz, czyli wygrałem czy nie?Dzieki za odp
 
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
Na Bet365 byś miał rozliczone normalnie, nie wiem u jakiego buka grasz, ale podejrzewam, że kupon jest wygrany.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Za takie zachowanie cała liga albańska powinna być zawieszona w możliwości udziału w europejskich pucharach na minimum kolejny sezon.. Porażka!
 
K 9

kiziorex

Użytkownik
Takie jak wymieniłeś to raczej tak, bo Legia bramkę straciła.
Mnie najbardziej wkurza, że kurs 1,60 poszedł do piachu, bo z przebiegu meczu Legia mogła to wygrać. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom