>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. LE: Kukësi vs. Legia Warszawa (30.07.2015)

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To jak wam rozliczą zakłady zależne jest wyłącznie od regulaminu danego buka, a te są różne. Trzeba wejść na stronę i poczytać bo czasami na czacie was specjalnie wprowadzą w błąd jak by to była ich korzyść. Mówię to na podstawie swoich doświadczeń. Oficjalnie jest walkower, a więc 0:3. Z meczu do momentu odwołania 1:2. Podejrzewam, że wszędzie będą zwroty.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
To jak wam rozliczą zakłady zależne jest wyłącznie od regulaminu danego buka, a te są różne. Trzeba wejść na stronę i poczytać bo czasami na czacie was specjalnie wprowadzą w błąd jak by to była ich korzyść. Mówię to na podstawie swoich doświadczeń. Oficjalnie jest walkower, a więc 0:3. Z meczu do momentu odwołania 1:2. Podejrzewam, że wszędzie będą zwroty.
Na razie to &quot;oficjalnie&quot; nic nie ma ale zapewne będzie walkower, zresztą szybko Wam nie rozliczą bo przeważnie jest 48h lub 72h a w bet365 było kiedyś, nie wiem jak teraz, że czekają do końca tygodnia czyli do niedzieli na dokończenie ewentualne meczu.
Ale tak jak mówicie w większości, kto postawił 1x2 ma raczej na pewno zwrot. W większości buków typy którą przed momentem przerwania były rozstrzygnięte pozostają ważne (czyli np over 1,5 Legii (wygrana) czy dokładny wynik 0:2 (przegrana)).
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
To nielogiczne np rozliczac over 1,5 Legii a co np z overem 1,5 Kukesi? Dlaczego maja rozliczac jako przegrany albo nie rozlliczac? Moze Kukesi strzeliloby dwa gole gdyby mecz byl rozgrywany normalnie?
Powinno byc zwroty wszedzie albo czekanie do walkowera i jk bedzie walkower rozliczac wynik 0-3
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
To nielogiczne np rozliczac over 1,5 Legii a co np z overem 1,5 Kukesi? Dlaczego maja rozliczac jako przegrany albo nie rozlliczac? Moze Kukesi strzeliloby dwa gole gdyby mecz byl rozgrywany normalnie?
Powinno byc zwroty wszedzie albo czekanie do walkowera i jk bedzie walkower rozliczac wynik 0-3
over 1.5 Kukesi będzie rozliczone jako zwrot, a nie przegrana chyba logiczne, mówię o typach które już były na pewno przegrane do momentu przerwania meczu np. Legia nie straci gola, under 2,5 w meczu itd.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
To nielogiczne np rozliczac over 1,5 Legii a co np z overem 1,5 Kukesi? Dlaczego maja rozliczac jako przegrany albo nie rozlliczac? Moze Kukesi strzeliloby dwa gole gdyby mecz byl rozgrywany normalnie?

Powinno byc zwroty wszedzie albo czekanie do walkowera i jk bedzie walkower rozliczac wynik 0-3
Bo w regulaminach pisze, że zdarzenia które w przerwanym spotkaniu się wydarzyły są normalnie rozliczane. Over 1.5 Legii rozliczony bo strzelili 2 bramki, over 1.5 Kukesi nie rozliczony bo strzelili bramkę, ale do końca spotkania było ponad 30 minut i mogli strzelić. Podobnie jest w tenisie, gdzie niektórzy rozliczają over gemowy albo handi gemowe przy kreczu na korzyść grającego.
 
D 71

devs

Użytkownik
W betsafe jeszcze nie rozliczyli jak wszedlem na chat to powiedzieli mi ze musza poczekac 36 godzin bo spotkanie moze byc wznowione. Usmialem sie i napisalem im ze juz wrocili samolotem do domu to odpisali ze tak maja zaprogramowany system.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Fortuna rozliczyła jako wygrana po kursie 1.00, czyli zwrot. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się fajerwerków. Dziwi mnie tylko naiwność ludzi, że buki dadzą im na tym zarobić..
 
S 309

saifutdinov

Użytkownik
Bukmacher jest cwany i jak będzie miał możliwość to i tak Was oszuka. Ja obstawiam w B Win i miałem taką sytuacje... Obstawiłem &quot;drużynówkę&quot; w skokach PO PIERWSZEJ SERII i dałem że jakaś reprezentacja wyprzedzi drugą. Finał był taki że konkurs odwołali, nie skoczył nikt w drugiej serii i zaliczyli wyniki po pierwszej. Mój typ oczywiście był przegrany i zwrotu nie dostałem. Gdzie tu logika?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom