>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. LE: Partizna vs Zagłębie | Piast vs IFK Goteborg (14.07.2016)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Druga runda el LE, jedna z Polskich ekip już pożegnaliśmy. Czy teraz odpadnie reszta, a może jednak przejdą do kolejnej rundy.

Zadanie proste nie będzie, Zagłębie zagra z Partizanem, Piast Gliwice z IFK Goteborg, które to nie tak dawno odesłało Śląsk Wrocław wygrywając 2:0 u siebie, natomiast we Wrocławiu było 0:0.



Zachęcam do dyskusji!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Zagłębie Lubin już na tym etapie może pożegnać się z rozgrywkami. Polskie drużyny od zawsze miały problemy z Partizanem, to na pewno nie są ogórki do bicia. Swego czasu Legia miała olbrzymie problemy z przejściem tej drużyny, więc co ma do powiedzenia Zagłębie? Ano nic, męczyli się niemiłosiernie z poprzednim przeciwnikiem i zwycięstwo 3:0 u siebie również nic nie zmienia.
Piast ma jeszcze szansę cokolwiek ugrać u siebie, jednak nie wróżyłbym im zbyt wiele na wyjeździe. Ta drużyna jest jednak dla mnie wielką niewiadomą, trzymam za nich kciuki, ale jednak nie wróżę nic dobrego. Poczekamy, zobaczymy.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy ktoś mógłby przybliżyć nieco zbliżające się spotkanie Giannina - Odd Grenland ? Chodzi mi konkretnie o drużynę gości. Kursy ciekawe, czy warto grać w tym spotkaniu śmiało na gości ?
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Ja uważam, że Zagłębie poradzi sobie z Partizanem i czekam na wystawienie kursów na awans do kolejnej rundy. Myśle, że powinien być wysoki i warty zagrania. Widziałem jak zagłębie radziło sobie w tamtym sezonie z silnymi w naszej lidze i muszę przyznać że robiło to wrażenie. Stokowiec taktycznie jest b. dobry i ustawieniem skutecznie neutralizował rywali staranną grą w obronie i zabójczymi kontrami. Zagłebie grało brzydko ale skutecznie kluczowe było właśnie sumienne wypełnianie taktyki. Nie ma tam gwiazd wszyscy zapieprzają stworzyli fajny kolektyw i to widać. Partizan wydaje się być idealnym rywalem na potwierdzenie moich słów. Kluczowy będzie pierwszy mecz jeśli z Belgradu przywiozą korzystny wynik jestem pewien że w rewanżu nie stracą tej zaliczki. Możliwa też oczywiście dogrywka i nawet 2 mecze po 0:0. Dlatego jak pojawią się kursy stawiam mocniej zagłebie x2 w pierwszym meczu✅ . i lżej awans. Można też próbować X bez podpórki za 3.5 w unibecie✅. Uważam, natomiast że Piast odpadnie(raczej pewny ✅) kadrowo moim zdaniem gorszy niż rok temu w dodatku rywal ze Szwecji z którym nigdy sobie nie radziliśmy. Dlatego cała wiara w zagłebiu co jeszcze bardziej przekonuje mnie by iść w strone zagłebia. Niespodzianki w El ligi europy zdarzają się co rok więc czemu polska drużyna miałaby jej nie sprawić? Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
Pilka w Serbii lezy i kiczy jeszcze dramatyczniej niz w Polsce. Tam nie ma pieniedzy, stadionow, fanow, sponsorow, wynikow.
Rzedza mafie na sportowo nie maja czego szukac. Poza nazwa nic sie nie kryje za klubami, Partizan juz w ogole lezy i kwiczy zostal wpuszczony do pucharow bo ma nazwe - mimo ze to padlina wszystkie druzyny mu sie zgodnie pooddawaly w ostatnich meczach - przypadek co; ) Absolutnie nie zasluzyli nawet na puchary
Zadna niespodzuianka nie bedzie trzasniecie papierowego Partizana, w lidze krajowej moze im wyszlo w koncowce sezonu kupowanie sedziow i meczow, chody w federacji ale ligi europejskie to inna bajka. W ostatnich latach nie wiem czy jakis serbski zespol przeszedl choc jedna runde europucharow traktuja je jako okazje do zarobku, im slabszy wylosowany rywal tym lepiej bo jest wiekszy kurs i graja do wlasnej bramki. Ostatnie 2-3 lata 50% walkow w pucharach to jest zamieszana druzyna z Serbii.
Warto korzystac ????
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
W ostatnich latach nie wiem czy jakis serbski zespol przeszedl choc jedna runde europucharow
Vojvodina - Sampdoria to było w ubiegłym roku bodajże, ale skoro piszesz o wałkach z udziałem Serbów to może tak było w tym przypadku? Sampdoria była przecież faworytem, a tam chyba w jednym meczu 0-4 dostali, o ile dobrze kojarzę.
Chciałem grać czystą 1 na Partizana, ale po Twojej wypowiedzi chyba odpuszczę ten mecz. Rzeczywiście w lidze nie błyszczeli, dopiero końcówka była &quot;lepsza&quot; w ich wykonaniu. Początek sezonu to były miejsca 3-6.
Chociaż z drugiej strony -&gt; jeśli Zagłębie potrafi przegrać ze słabymi Bułgarami na wyjeździe, to czemu nie mogłoby przegrać w gorącym i dzikim Belgradzie? Myślę, że Serbowie nie będą chcieli zostawiać kwestii rozstrzygnięcia dwumeczu na stadionie w Lubinie. 1-2 bramki powinni u siebie strzelić.
 
S 0

sabziro

Użytkownik
Z tego co pamietam to Partizan pokonal w el.LM Steaue i w play offie odpadl z BATE. Pozniej calkiem dobrze grali w dosc zacietej grupie ligi europy wiec z wypowiedziami, ze liga serbska lezy i kwiczy bym sie powstrzymal. Moim zdaniem Zagłębie na trudnym terenie w Belgradzie niema czego szukać.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Pilka w Serbii lezy i kiczy jeszcze dramatyczniej niz w Polsce. Tam nie ma pieniedzy, stadionow, fanow, sponsorow, wynikow.
W Macedonii jest jeszcze gorzej, a jednak wyeliminowali Cracovię.
To, że zespół radzi sobie dobrze w polskiej lidze nie oznacza, że da radę w Europie, bo to zupełnie dwa inne światy i to nawet w starciu z ekipami ze śmiesznych lig półamatorskich, czego przykładami były Jaga, Ruch, Zawisza czy Zagłębie sprzed kilku dobrych lat. Tu potrzeba pieniędzy i solidnych transferów oraz doświadczenia i to nie tylko u piłkarzy ale i u trenera i u działaczy, a nie liczyć, że jakimś cudem się prześlizgnie do następnej fazy.
Generalnie jestem sceptycznie nastawiony do i jednych i drugich. Zagłębie przegrało ze słabiutką Slavią na wyjeździe to osobiście nie widzę dla nich szans z Partizanem, zobaczymy jaki będzie wynik w kontekście rewanżu. Co do Piasta to tak jak już ktos pisał, kadrowo osłabieni w stosunku do zeszłego sezonu, do tego IFK, czyli jeden z lepszych zespołów szwedzkich. Może u siebie wydrą remis ale na wyjeździe nie widzę tego. Nie lubię grać przeciw polskim drużynom więc odpuszczam, ale generalnie czarno widzę ten sezon w europejskich pucharach dla Polski.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Goteborg DNB @ 1,91 ✅

Piękne kursy na Szwedów.Nasze drużyny dostają w pucharach z kim popadnie a tutaj mamy na prawdę solidnego rywala,który jest w trakcie sezonu,w dobrej formie,bardziej doświadczony.Rok temu bodajże Śląsk z nimi odpadł.U siebie jeszcze mogą powalczyć ale kurs na dnb bardzo mi się spodobał i max co Piast może tutaj ugrać to remis moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Wszyscy, ktorzy jutro wierza w Zaglebie postradali zmysly. Niby gdzie byly te sytuacje w meczu ze Slavija na wyjezdzie? Podchodzili w poblizu pola karnego kilka razy i tyle. Ja tam nie widzialem jakiegos szczegolnego zagrozenia. Wszyscy, ktorzy twierdza, iz liga serbska zeszla na psy - gratuluje kreatywnosci**Ilic, Bojinov , Bandalovski, czy dobrze znany Miro Radovic to goscie ograni kilkadziesiat razy mocniej na arenie europejskiej. Jak dla mnie linia 1,65 jest grubo przesadzona. Powinna byc 1,35 - 1,4.
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
akurat mówienie, że bałkańska piłka jest słaba to trochę mijanie się z celem. owszem ich kluby mają budżety na poziomie naszej pierwszej ligi jak nie gorzej to jednak nie można im odmówić motywacji do grania. dzięki temu taki mistrz Bośni potrafi zremisować z Legią, zespół z Macedonii ograć Cracovię (przykłady można by mnożyć), a Zagłębie dać sobie strzelić gola i przegrać spotkanie ze Slavią w ostatnich 10 minutach meczu. więc przy stawianiu na ślepo przeciwko klubom z Bałkanów, zastanowiłbym się dwa razy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Czytam Wasze posty i nie wiem co pisać. Aż ręce opadają i jestem w szoku, że nikt nic nie odpowiedział. Serio za pisanie takich rzeczy nie grozi banem bądź ostrzeżeniem?
Podsumujmy:
Vojvodina - Sampdoria to było w ubiegłym roku bodajże, ale skoro piszesz o wałkach z udziałem Serbów to może tak było w tym przypadku? Sampdoria była przecież faworytem, a tam chyba w jednym meczu 0-4 dostali, o ile dobrze kojarzę.
Dobrze kojarzysz. Z tym, że problem jest taki, iż bananowe ligi sobie za mocno lekceważą. Dziwiłem się też przy meczu Birkirkara - West Ham United. Trenerem słynny Bilić. I co? Męczył się z amatorami. Potem Vojvodina dostała 5-0 w dwumeczu od Viktorii Pilzno. Więc to nie było jakieś mega osiągnięcie, tylko Sampdoria była mijana jak tyczki.
Z tego co pamietam to Partizan pokonal w el.LM Steaue i w play offie odpadl z BATE. Pozniej calkiem dobrze grali w dosc zacietej grupie ligi europy wiec z wypowiedziami, ze liga serbska lezy i kwiczy bym sie powstrzymal. Moim zdaniem Zagłębie na trudnym terenie w Belgradzie niema czego szukać.
Wtedy to Steaua Bukareszt była beznadziejną drużyną, co po przegranej w LM z Partizanem potwierdziło odpadnięcie w kwalifikacjach do LE z Rosenborgiem.
Nie wiem czy całkiem dobrze. Tak się składa, że jestem fanem AZ Alkmaar z którą wtedy mierzyli się w grupie i przegraną na stadionie w Holandii zapewnił im po swym karygodnym wręcz błędzie... serbski obrońca grający w Alkmaarze.
W Macedonii jest jeszcze gorzej, a jednak wyeliminowali Cracovię.
Cracovia to nie Zagłębie. Zagłębie Lubin potrafi grać w piłkę technicznie perfekt. A Cracovia jak sam ich trener przyznał nie potrafi grać w europejskich pucharach jeszcze przed ich zakwalifikowaniem się.
akurat mówienie, że bałkańska piłka jest słaba to trochę mijanie się z celem. owszem ich kluby mają budżety na poziomie naszej pierwszej ligi jak nie gorzej to jednak nie można im odmówić motywacji do grania. dzięki temu taki mistrz Bośni potrafi zremisować z Legią, zespół z Bułgarii ograć Cracovię (przykłady można by mnożyć). więc przy stawianiu na ślepo przeciwko klubom z Bałkanów, zastanowiłbym się dwa razy ????
Ten post jest najpiękniejszy. Miałem pisać dawno podsumowującego posta, ale jak przeczytałem ten to zwyciężył wszystko. Zatem pokolei:
dzięki temu taki mistrz Bośni potrafi zremisować z Legią
To nie nowość. Pierwszy mecz Legii w Europie od dawien dawna nie wychodzi. Przykładem mecz wczorajszy, mecz z St Patricks (1:1), z Metalurgsem Lipawa (2:2) i z Homlem (0:0).
zespół z Bułgarii ograć Cracovię (przykłady można by mnożyć)
Można mnożyć przykłady. Ale Zagłębie Lubin jest drużyną która ponoć wg niektórych grała najładniejszą piłkę w Ekstraklasie. Ale właśnie zajęła tylko 3 miejsce bo przegrywała głupio po jednym błędzie za dużo tak jak to np było ze Slavią. Ja w to wierzę, że Zagłębie Lubin awansuje.
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Partizan (Srb) - Zagłębie (Pol)⛔ 0-0
Typ: 1 (Asian handicap -0.75) @1.91 Unibet

Szczerze bez owijania w bawełnę jak czytam te komentarze że Zagłębie ma szanse to śmiać mi się chce. Ludzie to jest Partizan, uznana marka w europie. Dla samych pieniędzy chcą awansować do fazy grupowej. Po drugie napastnik Valeri Bojinov, który w ostatnim sezonie w 31 meczach wklepał 18 bramek i 8 asyst. Wtóruje mu młody i waleczny Nemanja Mihajlovic. Świetny środkowy pomocnik Darko Brasanac. Na stare śmieci wraca Nikola Djurdjic. I teraz czym ma ich postraszyć zagłębie Papadopoulosem? Do tego każdy doskonale wie że Polskie ekipy w Europie na wyjazdach są słabe (patrz mecz z Sofią, Patrz Craxę, patrz wczorajszą Legie). Nie ma innej opcji Partizan wklepie minimum 2 brameczki, aby na spokoju pojechać do Polski z dobrą zaliczką, a Zagłębię i tak będzie myślami już w lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Partizan (Srb) - Zagłębie (Pol)
Typ: 1 (Asian handicap -0.75) @1.91 Unibet

Szczerze bez owijania w bawełnę jak czytam te komentarze że Zagłębie ma szanse to śmiać mi się chce. Ludzie to jest Partizan, uznana marka w europie. Dla samych pieniędzy chcą awansować do fazy grupowej. Po drugie napastnik Valeri Bojinov, który w ostatnim sezonie w 31 meczach wklepał 18 bramek i 8 asyst. Wtóruje mu młody i waleczny Nemanja Mihajlovic. Świetny środkowy pomocnik Darko Brasanac. Na stare śmieci wraca Nikola Djurdjic. I teraz czym ma ich postraszyć zagłębie Papadopoulosem? Do tego każdy doskonale wie że Polskie ekipy w Europie na wyjazdach są słabe (patrz mecz z Sofią, Patrz Craxę, patrz wczorajszą Legie). Nie ma innej opcji Partizan wklepie minimum 2 brameczki, aby na spokoju pojechać do Polski z dobrą zaliczką, a Zagłębię i tak będzie myślami już w lidze.
W końcu ktoś napisał tak jak jest naprawdę. Świetnie napisane i nic innego nie można zrobić jak tylko przyznać punkty reputacji. A niektórzy, co piszą, że Zagłębie gra perfekt technicznie niech oglądają najpierw ich mecze, okres przygotowawczy, a nie same skróty. Oczywiście, gdyby udało się nawet Zagłębiu uratować dzisiaj remis to pozostaje jeszcze drugi mecz, w którym niestety przegrają.
 
R 0

rafaiks

Użytkownik
Dobry wieczór
Czy ktoś z Państwa orientuje się czy gdzieś będzie można będzie obejrzeć jutrzejsze meczyki naszych drużyn ( Piasta, Zagłębia ).
dziękuję pozdrawiam
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Dobry wieczór
Czy ktoś z Państwa orientuje się czy gdzieś będzie można będzie obejrzeć jutrzejsze meczyki naszych drużyn ( Piasta, Zagłębia ).
dziękuję pozdrawiam
Partizan - Zagłębie będzie na TVP Sport.
Piast Gliwice - IFK Goeteborg niestety nie będzie transmisji.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Liga szwedzka to nędza i amatorka. Wystarczy sobie obejrzeć pierwszy lepszy mecz. Jedna ze słabszych lig w Europie. Nie liczę tu oczywiście lig półamatorskich i amatorskich. W teorii powinniśmy ich eliminować za każdym razem. Jest za to jedno &quot;ale&quot;. A mianowicie podejście naszych klubów do eliminacyjnych meczów. Dostajemy z byle kmiotami i powtarza się to rok w rok. Naszym klubom wcale nie zależy na tych eliminacjach, bo zaburza to przygotowania, a jak biedni chłopcy grają co 3 dni, to na wstępie są już zajechani na początku sezonu. Dlatego pomimo większych pieniędzy i w teorii lepszych grajków regularnie odpadamy na samym początku. Póki nie zmieni się mentalność i nie zaczniemy poważnie traktować tych rozgrywek, to ten scenariusz będzie się powtarzał, dlatego jak na razie nie warto inwestować ani złotówki w nasze ekipy pomimo tak żałosnych przeciwników.
 
A 28

alus99

Użytkownik
No i Zagłębie tak jak myślałem .. Solidny wystep wiadomo malo sytuacji bardzo ale przetrzymali napory , slaba skutecznosc co jest dobra wiadomoscia przed rewanzem u siebie , w ktorym spokojnie mozna zagwarantowac sobie awans do 3 rundy ???? Wedlug mnie szalu nie bylo , ale wstydu tym bardziej !! Partizan to nie ogorki .. Brawo Zagłębie ! LICZE NA AWANS !!
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
30-31 minuta. Technika chodnika w wykonie Zagłębia. Szkoda bo Zagłębie miało trochę okazji grając w 10 na 11 ale trudno. Zagłębie widać, że grało z kontry przez co Partizan częściej cisnął Lubinian czego efektem były dwie poprzeczki i to wszystko. Festiwal strzałów niecelnych. Chociaż Zagłębie to samo, ale akcje mieli groźniejsze a Partizan z niczego. W rewanżu Zagłębie zapewne sobie poradzi.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
O meczu Piasta chyba nie trzeba się wypowiadać, bo każdy widzi jaki wynik. Nie ma w tym żadnej niespodzianki - 0:3 to wynik, który odzwierciedlał przebieg spotkania.
Ci co jeszcze wierzą w Zagłębie to w dalszym ciągu szukają dziury w całym. Zagłębie wczoraj miało wyłącznie kupę szczęścia, że gracze Partizana byli bardzo nieskuteczni. Fakt, lubinianie mieli 2/3 okazje i co ? To wszystko.
Kiepsko to wygląda przy statystykach Partizana:
- posiadanie piłki: 66% - 34%
- sytuacje podbramkowe: 19 - 4
- strzały na bramkę: 6 - 1
- rzuty wolne: 27 - 12
To chyba najważniejsze statystyki. Ktoś powie, że wystarczy jedna akcja. Nie w przypadku Zagłębia, które chciało jak najszybciej wyjść z własnej połowy. Pierwsza połowa wyglądała tragicznie, nawet Radovic odżył w Partizanie, jeździł z niektórymi zawodnikami Zagłębia jak pachołkami na treningu. W rewanżu skromne 0:1 dla Partizana za ten festiwal niecelnych strzałów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom