>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. Ligi Mistrzów: Dundalk vs. Legia Warszawa (17.08.2016) - IV runda

Status
Zamknięty.
duda 380

duda

Użytkownik
Aż się boje pomyśleć, na którym miejscu w lidze skończy ta Legia w tym roku. Jak mając taką zaliczke z jakimiś amatorami odpuszczają lige, to co dopiero Będzie jak przyjedzie tu Barcelona czy Real ?
Za miesiąc - dwa wszystko może się zmienić.
Zawsze większość niedzielnych kibiców przewiduje przyszłość po obecnej formie drużyny, ale mało kto, bierze pod uwagę, że forma zespołu, może się odwrócić i w przeciągu kilku spotkań, mogą złapać pozytywny rytm i zaczną wgrywać wszystko co leci (pomijam spotkania w LM).
Pozwólmy spokojnie pracować Hasiemu, jestem przekonany, że wkrótce poukłada on zespół po swojej myśli i Legia znowu rozpocznie marsz po kolejne mistrzostwo.
A zostawiając Ekstraklasę i poruszając temat obciachu, jaki może przynieść nam Legia w LM.
Uważam, że lepsza jest porażka w Lidze Mistrzów, przegrywając z zespołem z górnej półki, nawet 0:5, niż kompromitacja z jakąś Macedońską/Szwedzką drużyną w eliminacjach do Ligi Europy.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Co z tego,ze Legia dostalaby od Barcy czy innej dobrej ekipy po 5:0?
Wazne,ze mozna finansowo zyskac i oczywiscie mam nadzieje pieniadze pojda w odpowiednim kierunku a nie na nowe bentleye itp
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Legia Warszawa v Dundlak

Poniżej 2.5 gola @ 1.95 ✅
Poniżej 2 goli @ 2.700
( azjan ) zwrot

Panowie jutro czeka nas najważniejszy mecz sezonu dla Legionistów, a tutaj poza dyskusją brak typów. Pisanie o wstydzie wynikach kosmicznych jest bez sensu, forma może przyjść z czasem, początek sezonu nie ma co lamentować jak to źle grają. Mój typ na jutrzejszy mecz to under bramkowy, według mnie Legia będzie chciała przede wszystkim nie stracić bramki. W pierwszym meczu nie było wiele sytuacji, w wyniku karnego Dundlak się otworzył i dostali 2 gola. Dundlak raczej ruszy mocno od początku i możliwe, że znowu dostaną z kontry i w tym momencie zakończy dla nich się na dobre walka o LM. Kurs wysoki, zachęcam do gry. Trzymajmy kciuki za polski zespół.
Całoroczny


Dundlak + 3.5 rzuty rożne @ 1.85
⛔ zabrakło jednego

Dokładam jeszcze perełkę, to jest dla mnie kompletnie nielogiczne. W pierwszym meczu 2:4 w rogach dla Legi, jednak to był pierwszy mecz i musieli zaatakować aby mieć dobrą zaliczkę. Tutaj mają wynik 2:0 także Dundlak ruszu od początku i powinni nawet więcej nabić bez tego handicapu. Legia im dalej w mecz tym bardziej będą wyczekiwać za końcowym gwizdkiem niż atakami. Typ bardzo dobry, wątpię aby jakikolwiek inny buk wystawił taki zakład.
Polecam typ w szczególności.

B e t a n o



Mecz się potoczył najgorzej jak mógł, cóż tym razem wiatr w oczy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów, eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia - Dundalk
Typ: Handicap (0:1) 1
Kurs: 2,27
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że w tym sezonie zobaczymy Polską drużynę w lidze mistrzów. W pierwszym meczu Legia Warszawa wygrała na wyjeździe 2:0 i w sumie już zapewniony ma awans lecz po bardzo cienkich wynikach w ekstraklasie Legia w tym meczu musi pokazać moc i MUSZĄ zrekompensować przede wszystkim kibicom fatalną grę w ostatnim meczu z Arką przegrany u siebie 1:3.
W samej drużynie Legii nie dzieje się za dobrze - 3 piłkarzy wyrzuconych z 1 drużyny Vranjes, Brzyski i Rzeźniczak po ostatnim meczu ligowym. To co wyprawiali Brzyski i Rzeźniczak w obronie to był koszmar gimnazjaliści by ich omijali jak chcieli, lecz w meczu z Dundalk już nie bedzie takich dziur w obronie ponieważ Pazdan i Lewczuk na to nie pozwolą.
Teraz do konkretów, zespól Dundalk jest bardzo słabą drużyną, cudem wyeliminowali BATE (bramki w tym meczu były podejrzane) i już w pierwszym meczu Legia pokazała, że są dużo lepszym zespołem.
W Legii nie ma żadnych osłabień Guilherme wrócił już po kontuzji co jest bardzo dobrą wiadomością, w meczu z Arką rozegrał nawet 45 minut. Mimo słabej gry Legii w lidze nie mam wątpliwości, że jutro pewnie wkroczą do bram raju jakim jest Liga Mistrzów.
Przewidywalne składy:
Legia (1-4-3-3): Malarz - Hlousek, Pazdan, Lewczuk, Broź - Jodłowiec, Moulin, Odjidja-Ofoe - Langil, Nikolics, Prijović
Dundalk (1-4-2-3-1): Rogers - Massey, Barrett, Boyle, Gannon - Shields, O&#39;Donnell - Horgan, McEleney, Mountney - McMillan
Stawiam na wygraną Legii minimum 2 golami różnicy, Dundalk nie ma już nic do stracenia więc na pewno będą chcieli atakować co będzie stwarzać szansę na kontra ataki a i własne szanse z ataku pozycyjnego na pewno będziemy mieli na strzelenie gola. Stawiam na 2/3:0 dla mistrzów Polski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom