>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. Ligi Mistrzów: Lech Poznań vs. FC Basel (29.07.2015)

Status
Zamknięty.
aliant 531

aliant

Użytkownik
Śmieszne jest to, że jeszcze 2 tygodnie temu wszyscy byli pod wrażeniem Lecha w jakim stylu rozprawiali się z Legią i Bośniakami, niemal wręczali im już mistrza Polski, z kolei stołecznym nie dawali żadnych szans w Europie, a teraz karta się odwróciła i to Warszawianie są na wierzchu, a Poznaniakom nie wróży się sukcesu. Dzisiaj moim zdaniem zadecyduje forma dnia, bo mecz będzie zupełnie o inną stawkę, a polskie zespoły nieraz pokazały, że ich występy w Ekstraklasie i Europie to prawdziwa sinusoida. Lechici zdają sobie sprawę o co grają, ale na niekorzyść Poznaniaków wpływa w większości brak doświadczenia przy grze z takim przeciwnikiem. Lech ostatni mecz z zespołem o podobnym kalibrze zagrał chyba w 2011 r., jednak jeśli podopieczni Skorży myślą o awansie to choćby cienia korzystnego wyniku muszą szukać przy Bułgarskiej, bo w Szwajcarii będzie to niemal nieosiągalne. Niemniej dla mnie faworytem pozostają Szwajcarzy. Typuję dzisiaj ich zwycięstwo, choć liczę na niespodziankę podobną jaka miała miejsce w zeszłym roku w Warszawie z Celticem.
Moje typy:
over 2,5 - 1,97 efortuna
BTS- 1,68 efortuna
Basel over 1,5 bramki - 2,44 efortuna

DW 1:2 - 9,2 efortuna :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Linetty dzisiaj zagra. Wrócił do treningów i jest przewidywany do gry. Skorża myślę że zdaje sobie sprawę z tego, że wystawienie Dudki to samobójstwo, Tetteh jest niezgrany, a opcja z Jevticiem w środku jest zbyt ryzykowna
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
WITAM WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW...Od okolo roku sledze te strone,czytam i obstawawiam i postanowilem tez zabrac glos.Chodzi mi o wczorajszy mecz kolejorza z fc basel i zastanawiam sie skad bukmacher wzial takie kursy na ten mecz???Fc basel to sredniak europejski pomimo iz pozbyli sie trzech podstawowych graczy wciaz cos graja,a lech to nie ta polka,wymeczone zwyciestwo z lechia gdansk i porazka z pogonia szczecin.Ja poszedlem grubo w ten zaklad na awans basel za 700 euraskow po kursie 1.36,uwazam ze na to wydazenie to MEGA VALUE,ja osobiscie oczekiwalem kursu na awans na lecha ok. 6-7 a na basel 1.16-1.22 max,wiec 1.36 to PERELKA.Dla mnie to przed meczem procentowe szanse na awans oscylowalyby 93 % do 7% na kozysc szwajcarow.Duzo typerow pisze ze nie oplaca sie grac niskich kursow??? a dlaczego nie??? Jesli mozna ladnie zarobic przy minimalnym ryzyku straty to dlaczego nie...UWAZAM ZE TEN BET DLA MNIE TO BET MOZE NIE ROKU ALE NA PEWNO KILKU OSTATNICH MIESIECY I JEST TO DLA MNIE POMYLKA BUKMACHERA......Jak napisal kolega wyzej PSYCHOSOCIAL ,kochajmy polskie kluby ,niech dalej graja piach,ale jest super bo mozna na nich pewnie zarobic.A jesli chcemy sobie zobaczyc dobry mecz w champions league to przeciez mamy topowe zespoly co graja mega football...POZDRAWIAM ???? ???? ???? P.S. Ktorys z chlopakow pytal o kursy na awanse w lidze mistrzow i lidze europy , sa one dostepne u buka paddypower ale znajduja sie w ofercie dopiero w dniu meczu.......:cool::cool::cool:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
WITAM WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW...Od okolo roku sledze te strone,czytam i obstawawiam i postanowilem tez zabrac glos.Chodzi mi o wczorajszy mecz kolejorza z fc basel i zastanawiam sie skad bukmacher wzial takie kursy na ten mecz???Fc basel to sredniak europejski pomimo iz pozbyli sie trzech podstawowych graczy wciaz cos graja,a lech to nie ta polka,wymeczone zwyciestwo z lechia gdansk i porazka z pogonia szczecin.Ja poszedlem grubo w ten zaklad na awans basel za 700 euraskow po kursie 1.36,uwazam ze na to wydazenie to MEGA VALUE,ja osobiscie oczekiwalem kursu na awans na lecha ok. 6-7 a na basel 1.16-1.22 max,wiec 1.36 to PERELKA.Dla mnie to przed meczem procentowe szanse na awans oscylowalyby 93 % do 7% na kozysc szwajcarow.Duzo typerow pisze ze nie oplaca sie grac niskich kursow??? a dlaczego nie??? Jesli mozna ladnie zarobic przy minimalnym ryzyku straty to dlaczego nie...UWAZAM ZE TEN BET DLA MNIE TO BET MOZE NIE ROKU ALE NA PEWNO KILKU OSTATNICH MIESIECY I JEST TO DLA MNIE POMYLKA BUKMACHERA......Jak napisal kolega wyzej PSYCHOSOCIAL ,kochajmy polskie kluby ,niech dalej graja piach,ale jest super bo mozna na nich pewnie zarobic.A jesli chcemy sobie zobaczyc dobry mecz w champions league to przeciez mamy topowe zespoly co graja mega football...POZDRAWIAM ???? ???? ???? P.S. Ktorys z chlopakow pytal o kursy na awanse w lidze mistrzow i lidze europy , sa one dostepne u buka paddypower ale znajduja sie w ofercie dopiero w dniu meczu.......:cool::cool::cool:
Długoterminowo kursy tego rzędu nie opłaca się grać (moim zdaniem) bo gdybyś hipotetycznie grał np. zawsze to co jakiś 4 nie trafiony wrócił by cię do pozycji wyjściowej. Co do oceny kursowej wydaje się, że kursy były zawyżone na Basel, ale nie znacznie. Co do oceny sportowej to do czasu faulu i czerwieni przy stanie 1:1 mecz układał się 50/50. Potem chyba chłopaki z Lecha wpadli w panikę. Na pewno wynik nie oddaje w pełni spotkania. Gra Lecha mogła się podobać do czasu tej czerwieni, a potem zabrakło już albo sił, albo determinacji. No i pamiętajmy, że jeszcze Basel nie awansował, choć raczej nie wyobrażam sobie aby Lech to odrobił, ale gra się do końca. Osobiście pograłem na Basel (DNB) w tym meczu.
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Gdyby nie głupi faul i czerwo mecz może potoczyłby się inaczej . Nigdy nie pojmę co daje tej druzynie Marcin Robak ? Doświadczenie z pogoni ? bez jaj ???? jeden dobry sezon i zrobiono z jego mini gwiazdę . ten kto go kupił powinien zapłacić ze swoich bo jest tak nie trafiony że masakra . Widzieliście go wczoraj w meczu ? Miał jaką sytuację ? Strzał ? dobre podanie ? ????
Niestety , z przykrośćią muszę stwierdzić ze to dla lecha jednak za dużo . Za tydzień można ładować chatę na basel , swoją droga ciekawe jakie będą kursy ???? . Lech już z tego się nie podniesie , co więcej w basel dostanie znowu z handi w dupke . :?
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Gdyby nie głupi faul i czerwo mecz może potoczyłby się inaczej . Nigdy nie pojmę co daje tej druzynie Marcin Robak ? Doświadczenie z pogoni ? bez jaj ???? jeden dobry sezon i zrobiono z jego mini gwiazdę . ten kto go kupił powinien zapłacić ze swoich bo jest tak nie trafiony że masakra . Widzieliście go wczoraj w meczu ? Miał jaką sytuację ? Strzał ? dobre podanie ? ????
Niestety , z przykrośćią muszę stwierdzić ze to dla lecha jednak za dużo . Za tydzień można ładować chatę na basel , swoją droga ciekawe jakie będą kursy ???? . Lech już z tego się nie podniesie , co więcej w basel dostanie znowu z handi w dupke . :?
Co Ty opowiadasz co by sie potoczyło inaczej, Basel był słaby, obrona grała jak na treningu a mimo to zjedli Lecha.
Robak jest za słaby, ale co powiedzieć o Thomalli ? Widziałeś jego strzał, a właściwie podanie do bramkarza Basel? Lech nie ma po prostu napastnika.
Jak już była akcja to zazwyczaj 2 na 2, albo 3 na 3 i co z tego że obrona Basel grała lekkomyślnie jak tylko mogli stać i śmiać się z gry Lecha i jego napastnika z 3 ligi niemieckiej.
Kadar -tragedia, nie wiem jak moglą wpuszczać tak niepewnego zawodnika który wali babola za babolem.
Tylko Pawłowski coś próbował, reszta to kilka leveli pod słabym Basel.
Lech się może cieszyć że od początku nie grał Calla i Janko, bo było by wyżej, Gashi i ten Emboli to porażka, szczególnie ten drugi co o własne nogi się przewracał.
Wisienką na torcie jest wypowiedz pomeczowa Formelli, że w rewanżu będą liczyć że Basel ich zlekceważy i wtedy wykorzystają szansę. Dobra taktyka na LM, pogratulować.
Teraz pozostało liczyć, że Legia zdobędzie mistrza i spotkamy się tu za rok ????
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
trzeba jasno powiedziec, ze kurs 1.5 od b365 na awans basel w tej parze to byl przedwczesny prezent swiateczny i jezeli w bukmacherce jest cos takiego jak pewniak, to po takim kursie trzeba to brac z pocalowaniem reki, sam przyznam ze w zyciu nie zagralem tak wysoko singla jak wlasnie to zdarzenie.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Jakby Lech mial wiecej szczescia to ten mecz moglby sie skonczyc z 3-1 w druga strone i wtedy nie bylbys taki pewien.
Sport byl , jest i bedzie zawsze nieprzewidywalny.
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Jakby Lech mial wiecej szczescia to ten mecz moglby sie skonczyc z 3-1 w druga strone i wtedy nie bylbys taki pewien.
Sport byl , jest i bedzie zawsze nieprzewidywalny.
Szczęścia ? W którym momencie go zabrakło? Jak Thomalla miał pełne gacie jak zobaczył bramkarza i kopnął piłkę, aby kopnąć? Czy może jak potem przy sytuacji 3 na 3 podał mu piłkę, tzn. &quot;strzelał&quot;.
Może w rewanżu jakiś kibic rzuci kamieniem, albo wpuszczą niezgłoszonego zawodnika wtedy będziesz mógł mówić o szczęściu.
Basel na stojąco wygrał ten mecz, nie chcę wiedzieć co by się działa jakby się mocno spinali na to spotkanie.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Basel wygral bo Lech pozniej juz dal ciala.
Przez wieksza czesc meczu grali calkiem dobrze , niestety to za malo na LM.
 
D 15

destiny

Użytkownik
Więcej typerów z kursami po meczu niż przed ????
Basel wygrało na stojąco?
Ciekawe że do czerwonej kartki było 1:1 i wynik mógł pójść w każdą stronę...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom