>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. Ligi Mistrzów: Zrijnski Mostar vs Legia Warszawa (12.07.2016 - 18.30)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!
Rozpoczynamy Polską drogę do LM, pierwszy przeciwnik, ekipa Zrijnski Mostar - Bośnia i Hercegowina.
W sparingach ekipa gospodarzy spisywała się bardzo dobrze, 3 mecze, 3 zwycięstwa.
Co do Legii, pierwszy test przeszli w spotkaniu z Lechem Poznań, test niezdany, porażka. Zabrakło kluczowych graczy. Miejmy nadzieję, że spokojnie poradzą sobie z przeszkodą jaką jest ekipa z Bośni, jednak bez wzmocnień oraz zawodników , którzy grali na Euro będzie ciężko spełnić sen gry w Lidze Mistrzów.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!​
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Kadra Legii Warszawa:

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak

Obrońcy: Tomasz Brzyski, Adam Hloušek, Igor Lewczuk, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński, Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Mateusz Wieteska.

Pomocnicy: Kasper Hämäläinen, Tomasz Jodłowiec, Thibault Moulin, Stojan Vranješ, Ondrej Duda, Michaił Aleksandrow, Guilherme, Michał Kopczyński, Jakub Kosecki, Michał Kucharczyk, Rafał Makowski.

Napastnicy: Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović, Sadam Sulley, Jarosław Niezgoda.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jeśli Legia nie wygra tego spotkania to zawiedzie wielu kibiców, w tym mnie. Sezon rozpoczęli fatalnie, przegrali mecz o Superpuchar Polski z odwiecznym rywalem - Lechem Poznań. Przeciwnik od wielu lat jest w czołówce i pewne było, że ten mecz był bardzo trudny. Co się stało ? Fatalna postawa sprawiła, że Legia przegrała w dużym rozmiarze i niestety rozpoczęła sezon bardzo źle. Teraz muszą się zrehabilitować i pokazać, że chociaż w tej rundzie spokojnie przejdą niezbyt trudnego rywala. Zawiedli wielu kibiców i nie mają innego wyjścia. Mój typ oczywiście Legia, ale jak to bywa na początku sezonu - dopiero mecz zweryfikuje realia.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Prawdopodobieństwo, że Michał Pazdan i Tomek Jodłowiec zagrają w pierwszym spotkaniu jest małe. Pazdanowi przedłużono urlop do środy, Jodłowiec trenował dwukrotnie z drużyną. Prawdopodobnie szykowani są na mecz rewanżowy u siebie bądź kolejną fazę - wszystko zależeć powinno od wyniku tego pierwszego spotkania.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Post typowo z zapytaniem, po uzyskaniu odpowiedzi będzie można usunąć. Czy jakaś polska stacja zamierza przeprowadzić transmisję z tego spotkania?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Post typowo z zapytaniem, po uzyskaniu odpowiedzi będzie można usunąć. Czy jakaś polska stacja zamierza przeprowadzić transmisję z tego spotkania?
Ponoć wszystkie mecze Ligi Mistrzów będzie pokazywała telewizja Solorza (czyt. Polsat Sport), wykupiła pakiet właśnościowy.

Walka Legii Warszawa o Ligę Mistrzów będzie transmitowana na żywo w Polsacie Sport. Telewizja nabyła prawa do pokazania meczów mistrza Polski w drugiej i trzeciej rundzie eliminacji. Pierwsze spotkania Legia rozegra z mistrzem Bośni i Hercegowiny - HSK Zrinjski Mostar.

12 lipca (wtorek) o godzinie 18:30 Polsat Sport pokaże mecz wyjazdowy, który skomentują Piotr Przybysz i Wojciech Kowalczyk. Tydzień później 19 lipca o godzinie 20:45 kanał będzie transmitował mecz rewanżowy z Warszawy. Piłkarze Legii Warszawa potencjalnego, kolejnego rywala poznają 15 lipca, po losowaniu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów w szwajcarskim Nyonie.
Źródło: Onet
 
epic 166

epic

Użytkownik
Zrinjski-Legia BTS @2,20 ✅

Legia bez Pazdana, Jędrzejczyka i Jodły, 3 podstawowych defensywnych zawodników. Już mecz z Lechem pokazał, że ich brak może być odczuwalny w początkowym etapie jakichkolwiek rozgrywek. Sezon dopiero się rozpoczyna, zdarzają się błędy. W poprzednich latach Legia zawodziła w pierwszym spotkaniu by nadrabiać to w kolejnych. Myślę, że w tym roku może być podobnie, z meczu na mecz powinni się rozkręcać o ile nie odpadną w głupi sposób. Zrinjski ma argument własnego boiska, Legia z przodu nie ma takich braków jak w formacji defensywnej.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ja nie wiem co ten Leśnodorski ma w głowie że obecnym składem chcę wejść do fazy grupowej. Jest stulecie klubu,myślałem że on naprawdę się postara o ten awans w tym roku,były takie zapowiedzi z jego strony a tymczasem szkoda mu było kasy na asystentów Czerszesowa i zatrudnił nowego trenera który już w meczu z Lechem pokazał swoje umiejętności.Malarz będzie pierwszym bramkarzem? To po co była ta wojna o Cierzniaka skoro taki amator ma stać w bramce klubu który ma nas reprezentować w walce o ligę mistrzów? Przecież wiadomo że po Euro teraz Nikolic,Duda i Pazdan będą rozchwytywani,on może na nich zarobić nawet 10mln euro i chyba tylko na tą kasę liczy bo sprowadzenie Moulina i juniorów to żadne wzmocnienia.Jutro Legia jest faworytem jak i całego dwumeczu ale Bośniacy się przecież przed nimi nie położą,będzie dużo walki.Czy Legia jest w stanie przejść do czwartej rundy tym składem? Kluczowi zawodnicy mają w głowie teraz przeprowadzkę,Nikolic otwarcie o tym mówi,żona Pazdana coś tam wspominała już że aby nie do Turcji,czyli on też o tym myśli.Duda to co pół roku jest w Interze albo Napoli.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Zrinjski - Legia Warszawa

Już jutro mistrz Polski rozpocznie eliminacje do upragnionej Ligi Mistrzów. Polacy czekają na awans do fazy grupowej od bardzo dawna, teraz kolejna szansa stoi przed Legionistami. Legia Warszawa zmierzy się z mistrzem Bośni, który w jutrzejszym spotkaniu &#39;&#39;nic nie musi&#39;&#39;. Zrinjski jest zespołem nieobliczalnym, dlatego warto zdobyć zaliczkę na terenie rywala. Trener Legii Hasi ma ogromny ból głowy po czwartkowej przegranej w Superpucharze z Lechem Poznań. Zespół z Warszawy zaprezentował się przeciętnie szczególnie w linii defensywnej. Po meczu najbardziej krytykowany był Arkadiusz Malarz, który popełnił sporo błędów. Dobrą wiadomością dla Hasiego jest powrót Jodłowca, Dudy oraz szansa debiutu dla Moulina. Wolne otrzymał jeszcze Michał Pazdan, który będzie gotowy do gry na rewanż. Do gry zdolni są również Kucharczyk oraz Aleksandrow, którzy leczyli drobne urazy. Do Bośni nie pojechali Masłowski który został wypożyczony do Piasta Gliwice oraz Kosecki. Wiele źródeł podaje, że między słupkami zobaczymy Cierzniaka. Najważniejsza dla Legionitów będzie zaliczka przed rewanżem
.

Legia Warszawa
Kurs : 2.05
OtoBet
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Zrinjski Mostar - Legia Warszawa 12.07.2016 18:30
wynik: 1-1
W tym meczu nie byłbym takim optymistą jeśli chodzi o Legie. A jest ku temu kilka powodów żeby tak myśleć. Po pierwsze nowy trener Besnik Hasi, dopiero zaczyna przygodę ze stołeczną drużyną i widać że jeszcze sporo ma do poukładania co pokazał ewidentnie 1 mecz przygrany wysoko z Kolejorzem aż 4-1 w Superpucharze Polski, po drugie zespół Bośniacki to nie są jakieś ogórki czyt. chłopcy do bicia, na swoim podwórku rzecz można że są hegemonem i mają dobry bilans, prosze sobie wyobrazić że nie przegrali od 20 meczów, jęsli chodzi o rózne rozgrywki tj. liga bih i mecze międzynarodowe, po trzecie w tym spotkaniu zabraknie Pazdana ostoi defensywy Legii, który jest w dobrej formie co pokazał na euro, po czwarte temperetura, w Mostarze ma być około 35 stopni, w takich warunkach się ciężko gra, tym bardziej Legii gdyż temperetury w Bośni są wieksze niż w Polsce, poza tym Balkanskie drużyny u siebie potrafią się postawić i na pewno dla Legii nie będzie to spacerek, 100 lecie klubu a Legia nie przeprowadziła żadnych spektakualrnych transferów nawet sie osłabiła, bo &quot;Jędza&quot; odchodzi a więc możemy być świadkiem niespodzianki.
Moje Typy
Zrinjski Mostar (+1) @ 1.83 Bet365 ✅
Legia czyste konto: Nie @ 1.72 Bet365 ✅
Under 2.5 gola @ 1.50 Bet365 ✅
Weszło elegancko!
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Przewidywany skład Legii:
Malarz - Broź, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek -€“ Makowski Aleksandrov, Moulin, Guilherme, Kucharczyk - Prijović

Wyczuwam, także wyczuwam dzisiaj &quot;popis&quot; strzelecki w dzisiejszym spotkaniu. A dwa, dzisiaj w Mostarze w godzinach meczu ma być 36 stopni w godzinach rozgrywania meczu, co też nie wróży dobrze (klasyk narzekania na pogodę przypominam Ćwielonga). A po trzecie tak jak ktoś wspominał wyżej Zrnijski faktycznie jest niepokonany u siebie od 3 lat, z tego co wyczytałem to ostatnia przegrana na własnym boisku w 2013 roku (nie patrzę na przegrane po dogrywkach w krajowym pucharze). Dlatego idę dzisiaj w dwa typy:
Under 2,5 @1,60 BET365 ✅✅
Zrnijski Mostar +0,5 @1,85 (w azjanach wyższy kurs niż na 1X) Bet365 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matiee 407

matiee

Użytkownik
Nie widzę tego, by Legia tam na luziku wygrała. Jak wygra to po ciężkim meczu 1:0. Zresztą wiadomo jak się gra w tych krajach bałkańskich. Co by nie mówić o lidze bośniackiej to jednak Mostar stracił tylko 6 bramek grając u siebie (11 zwycięstw, 4 remisy, 0 porażek). Wydaję mi się że tu padnie góra 1 bramka. Under 2.5 to na pewniaka ale kurs na unibecie 1.54 taki sobie. Ja idę w stronę under 1.5 @2.65. Drugi typ z tego meczu pewniejszy niż under 1.5 to BTTS:NIE @1.67.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
LEGIA kurs @2.10 Óni
Panie i Panowie nie żartujmy. Gra mistrz Polski, w optymalnym zestawieniu, brakuje tylko Pazdana. Malarz-Hlousek,Lewczuk,Rzeźniczak,Broź-Guilerme, Jodłowiec, Moulin - Kucharczyk,Duda-Nikolic. Zawodnicy trenowani byli tak, aby trafić z formą na eliminacje, do tego dochodzi paru reprezentantów kraju, którzy mieli zaszczyt wystąpić na EURO( każdy z nich zrobił dobry wynik ze swoją reprezentacją). Skoro mamy ambicje awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów. To nad czym się tu w ogóle zastanawiać. Wygrana w tym meczu to obowiązek Legionistów. Taki skład, w którym wychodzi Legia na ten mecz nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem mistrz BiH, czyli piłkarskiej prowincji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Mostar - Legia

Ja szybciutko za braku czasu... Panowie czy pamiętacie jak rok temu Lech łatwo uporał się z zespołem z Sarajewa? Bałkany i ich potęga to już przeszłość. Bośniacy, Czarnogórcy czy Serbowie jak grają u siebie mają jeden atut - fanatyczną widownię. Na pewno nie są to ich umiejętności. Futbol klubowy na bałkanach leży i kwiczy. Zżera go korupcja i układy. Wolę Legię bez formy niż ten osławiony Mostar...

Legia kurs 2,0 STS
wynik 1:1 FT


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Panowie Dość pie.... Legia to musi wygrać i wygra za dużo ludzi oczekuje awansu i porażka a nawet remis to byłaby istna porażka dla zarządu i kibiców, może w nienajlepszym stylu może po partaninie ale LEGIA to WYGRA!!! Jak kogoś nie interesuje pewny kurs 2,1 to niech nie stawia. A argument z Superpucharem to już wogóle porażka, Legia zawsze go olewała. a w tym sezonie nawet nie chciała aby go grać, tyle że Lech chiał więc grali. Hmm.. grali to może za duże słowo to była porażka w ich wykonaniu no ale czego można było się spodziewać po LEGII skoro go grać nie chcieli no a LECH po porażkach w tamtym sezonie w Pucharze i i Lidze chciał sobie samopoczucie przed kibicami poprawić no i to zrobił. I to by było na tyle gra Nikolić gra Duda, Legia wygrywa i koniec w tym temacie

Moj typ:

LEGIA⛔⛔⛔
2.10
Unibet

brak słów po obejrzeniu tego meczu

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Otóż to Panowie. Jeszcze te dziwne ruchy kursów po podaniu składów. ;) A skład niczego sobie, na drużynę gospodarzy wystarczy. Nie ma co się sugerować Pucharem Polski. Ciekaw jestem tego Francuza.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Oczywiście, że Legia wygra. Nie ma przecież innej opcji. Dziwne, że teraz kurs skoczył na 2.10 w Unibet. Na Bet365 stawiałem dziś rano i tylko &quot;marne&quot; 1.70.
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
ostra gra, 4 kartki w pierwszej połowie ale brak celnych strzałów :grin: Legia powinna dać radę jeśli wytrzyma agresywne granie gospodarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Gospodarze nie grają jak ogórki. Twarda gra z obydwu stron. Śmiało można grać żółte kartki, bo z pewnością będzie ich jeszcze więcej.
No i Legia już udokumentowała bramką to, że jest lepszym zespołem. Jeszcze jedna bramka i szykujemy się do dalszej rundy ;).
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Edit:
No i mamy niestety 1:1. Praktycznie pierwszy stały fragment gry drużyny bośniackiej i już mamy wyrównanie. Hlousek zachował się fatalnie, nie przykrył zawodnika Zrjnskiej i mamy efekt w postaci straconego gola. Na tym etapie nie można tracić bramek w tak żenujący i dziecinny sposób. Legia musi teraz pokazać klasę i strzelić jedną/dwie bramki, bo będzie żenada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom