>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

el. MŚ 2014: Anglia - Polska 15.10.2013, Londyn

Status
Zamknięty.
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Bułeczka i Shakal mają dużo racji, co do przeszłości (że dobrze graliśmy z Anglikami), co do przeceniania Angoli i przesadzonych kursów, ale z drugiej strony to nie są argumenty, że ten mecz może być podobny. Racja, zagramy na luzie, zagramy na 100% skoncentrowani i będziemy chcieli uzyskać dobry wynik, ale ale. Czy kursy to aż taka przesada? Niekoniecznie.
Nie mamy szans na zwycięstwo, więc nikt i tak na nas nie obstawi więcej niż jakąś śmieszną minimalną kasę - więc żadne ryzyko ze strony buków. Na Anglię 1,2 czy 1,3 to norma. Muszą wygrać i wygrają, i buki absolutnie dobrze robią podając takie stawki :cool:

Szukałbym tutaj spokojnych typów, jakiś under na gole lub kartki (na razie nie widzę), i gram prawdopodobnie to:
Anglia wygra, a w meczu padnie mniej niż 2,5 gola @ 3,30 bwin
Ostatnio mam dobrą passę z podobnymi kombinacjami - trafiłem takie 3 typy z rzedu, kursy 9, 5, 3, więc próbuję ponownie i wcale ten under 2,5 nie wydaje mi się szaleństwem. Chociaż wiadomo, że jak będzie i z 5:0 to nikt się nie zdziwi :) Próbuję mimo wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 126

mj_bull

Użytkownik
Sprawa jest prosta. Anglia musi wygrać, aby awansować bezpośrednio. Remis nic im nie daje, więc nie sądzę aby to spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Nasi w meczach o stawkę nie istnieją już od ładnych kilku lat. W piątek typowałem zwycięstwo Ukraińców (podobnie jak 90% tego forum) i niestety mieliśmy racje. Wiadomo, że Anglicy są zdecydowanymi faworytami tego meczu, ale granie kursów rzędu 1,25 średnio mi się uśmiecha. Media wspominają o bardzo dużej rzeszy naszych kibiców, którzy mają pojawić się we wtorek na Wembley, więc będzie przyjemnie posłuchać polskiego dopingu w tv. Jeśli gospodarze szybko strzelą bramkę będzie już raczej po meczu. Jedyna szansa to bardzo solidna gra obronna, fenomenalne interwencje Boruca oraz duża doza szczęścia (którego nam ostatnio brakowało). W miarę upływu czasu wynik 0-0 będzie coraz bardziej niewygodny więc Angole będą zmuszeni atakować coraz mocniej. Jeśli nasz autobus wytrzyma do samego końca to nie zdziwi mnie nawet obecność ich bramkarza w naszym polu karnym przy stałych fragmentach (0 czy 1 pkt jeden pies). Myślę, że będzie też kilka okazji do szybkich kontr Soboty czy Błaszczykowskiego.
Podsumowując stawiam w tym meczu delikatnie na naszych, lub jak kto woli na sensacje. Szanse są iluzoryczne, ale co mi tam. (chyba za dużo dziś wypiłem :O )
POLSKA @12 bet365
 
A 1

andn

Użytkownik
Anglicy mają w tym momencie taką pakę, że pojadą naszych tak jak chcą. Rooney jest obecnie w świetnej formie i na pewno będzie mu zależało na pokazaniu się. Moim zdaniem Anglicy pukną naszych i to co najmniej dwoma bramkami.
 
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
Spotkanie: Anglia - Polska
Typ: Polska wygra obydwie połowy
Kurs: 101
Bukmacher: Bet365


Analiza:
Jak ryzykować to ryzykować, a po takim kursie 5zł można włożyć. Ten bet nie jest poparty jakimiś mocnymi argumentami, opiera się raczej na szczęściu. Polska jak gra, każdy wie. Ostatnie mecze na prawdę na wysokim poziomi, no może o wiele wyższym niż w ostatnich spotkaniach. Anglia od początku meczu na nas usiądzie, i opanuje naszą połowę. Szczególnie nie będziemy zaskoczeni, bo i tam w tym meczu liczymy tylko na kontrę. Na 99% wyjdziemy ustawieniem 4-2-3-1 i nasi defensywni pomocnicy będę w tym meczu raczej pierwszą linią obrony. 6 obrońców, 2 szybkich skrzydłowych i napastnik, który potrafi wykończyć akcję w meczu o honor może w końcu wypalą. Liczę tutaj na duuuuże szczęście ale po takim kursie pogram za 5zł, odmówię sobie piwa.

Do tego gram BTS i Polska powyżej 1,5 bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 0

dawid25

Użytkownik
Nikt nie wierzy w zwyciestwo polski dla tego mam przeczucie,ze sprawia niespodzianka i jutro wszyscy bedziemy przecierac oczy ze zdumienia ???? wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze anglia wygra ten mecz,zawsze jak mamy choc cien nadzieji na zwyciestwo nasi zawodza moze teraz jak nikt sie nie spodziewa bedzie na odwrot.Mamy naprawde mamy zawodnikow ktozy potrawua strzelac a przedewszystim gramy z kontry,nasz piłka siegnela dna,w koncu musi nadejsc taki mecz w ktorym sprawimy sesacje,nalezy to sie naszym kibica.Kazda czarna seria sie kiedys konczy zreszta juz gorzej byc nie moze!jutro pokazemy czy jestesmy wyspami owczymi,armenia itd.czy na cos jeszcze nas stac!osobiscie typuje zwyciestwo naszych albo przynajmniej remis mimo ze to brzmi smiesznie!
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
&quot;Nasza&quot; kadra jest strasznie nieprzewidywalna. Dali sobie nawet wbić gola z San Marino (aż do dziś nie mogę tego zrozumieć). Dla mnie no-bet, kursy związane z anglią są niskie a &quot;nasi&quot; nieprzewidywalni.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Anglia - Polska obie druż. SN 2.20

???? 5 złotych ??
Ani złamanego gorsza na tych pseudo kopaczy bo inaczej tego można nie nazwać.Kurs na Anglików powinien być taki jak na Węgry 1.01 a nie .1.25 jest to darmowy prezent od buków,który każdy weźmie w ciemno jako pewniak.Nie ma jakichkolwiek szans na wygraną tylko mam pytanie które sobie sam zadaje czy te patałachy w biało - czerwonych strojach postarają się bramkę strzelić na koniec eliminacji.Wcalę się nie zdziwię jak do 0 dostaniemy lecz mała radość w postaci bramki była by miłym zakończeniem tej błazenady.Anglicy na 200 % bramkę strzelą tylko pytanie skierowane do nas wszystkich czy Lewandowski i spółka dadzą rade wbić choć jedną bramkę Angolom..
Myślę że ciekawy typ jak na to spotkanie,które trzeba obejrzeć tak i tak..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
mecz z Anglią grą o honor ??? haha... a to się uśmiałem...
wbijcie sobie do głowy że ci &quot;kopacze&quot;, którzy nas reprezentują nie mają jakiegokolwiek honoru... spotykają się na zgrupowaniu by sobie pobalować, wypić i skorzystać z usług płatnych panienek... a to wszystko za nasze podatki... ci &quot;kopacze&quot; potrafią jednak grać w piłkę ale co tam... po co mieliby się przemęczać i pocić dla ojczyzny... a o tym że grać potrafią świadczą mecze takie jak z Anglią czy Niemcami... czemu akurat z nimi... a no jak napisał już AKA SHAKAL... dla własnych prywatnych interesów... tak jak swego czasu Jeleń, który dzięki ambitnej grze znalazł się we Francji i podpisał lukratywny kontrakt... polscy &quot;kopacze&quot; spinają się tylko tam gdzie mają interes, wiedzą że jeżeli któryś z nich strzeli jakiegoś spektakularnego gola np. przeciwko Anglii może w ciągu kilku dni oczekiwać kilku bajecznych ofert z najlepszych lig europejskich więc jest o co grać... ale grać dla kraju... nie żartujcie... te patałachy nigdy nie grały poważnie dla własnego kraju, te patałachy grały i grają tylko dla własnych interesów !!! Z tego względu uważam że Anglia wygra ale po ciężkim meczu... jutro okaże się, że polscy &quot;kopacze&quot; nagle potrafią grać w piłkę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
river 148

river

Użytkownik
Anglia - Polska
kartki over 3,5 @1,8
bet 365

Krotko i zwiezle. Jesli nasi pilkarze (?) potraktuja ten mecz tak ambicjonalnie jak zapowiadaja (srutututu i pierdu pierdu) to kartki beda. Anglicy od siebie tez cos dorzuca a linia jest niska mimo, ze dla nas to tylko mecz o... honor -nie bo ten nasi kopacze juz dawno stracili. Wiec o co? Chyba tylko o jakies sensowne pozegnanie sie z eliminacjami i powiedzenie kibicom &quot;przepraszamy&quot;. Zatem nogi pewnie nie odstawia a kartki dla M.Lewandowskieg, Krychowiaka czy ktoregos z asow w obronie sa bardzo mozliwe.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Ja postawiłem azjan na bet 365 Polska +1... bardzo wątpliwe jest dla mnie abyśmy przegrali więcej niż jedną bramką a buki z kursami na Angoli przesadzili. Co najmniej jakby to byli Niemcy a nie te drętwusy. Szkoda gadać. +2 to już niemal pewniak. Pozdrawiam.
Każdy kto idzie tu w jakieś duże handi w kierunku Angli to albo nie oglądał nigdy ich meczy albo ma małe pojęcie o piłce i lubi tracić swe pieniądze. Oczywiście synowie albionu mogą mieć dzień konia i strzelić nam 5 bramek ale to bardzo wątpliwe. Value jest.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Analizowałem ostatnie 3 mecze w tych eliminacjach obu reprezentacji,oto wnioski:
Otóż Anglia będzie dyktowała tempo gry, a Polska będzie grała z kontry.
Biorąc pod uwagę fakt, że poziom gry z kontry Polaków nie ma nawet połowy wartości, co gra z kontry Czarnogórców, można zauważyć mocne value w kursie na Anglię.
Oprócz atletycznego Błaszczykowskiego nie mamy innych argumentów, nie ma co mówić o Lewandowskim, bo do niego piłki nie będą dochodziły. Polska nie ma szans.
Kurs na Anglików powinien się kształtować między 1.05, a 1.10, więc 1.25 biorę z pocałowaniem ręki.
Anglia
@1.25
bet365

 
M 56

medjyk

Użytkownik
Anglia - Polska
Drużyna 1 wygra i padnie łącznie w meczu mniej niż 3,5 gola - 1,95 Bah
Oglądałem Polaków z Ukrainą i nasi rzeczywiście trochę lepiej zagrali, szczególnie w obronie mimo tego straconego gola, ale poziom tego meczu był tragiczny. Dla porównania powiem, że po meczu naszych orłów zacząłem oglądać 2 połowę Anglia - Czarnogóra i po prostu przepaść, szybkie ładne akacje, składne podania z obu stron - o niebo lepiej i zasłużenie 4:1 dla Anglii. Ja nie mam wątpliwości kto dzisiaj będzie lepszy na Wembley - pytanie tylko ile wygra Anglia. Moim zdaniem nie za dużo - max 3:0, Polacy stracili szanse na awans, nawet matematyczne, także znając życie wyjdą nastawieni defensywnie byle nie stracić + może wyjdzie jakaś kontra, chociaż wątpie żeby gola strzelili. Anglicy do spotkania podejdą zapewne spokojnie i dopiero w przypadku 0:0 do przerwy zaatakują na maxa, także jakiegoś pogromu raczej nie będzie. Uważam, że typ ma duże szanse powodzenia, a kurs w miarę dobry (na pewno lepszy niż 1,2).
Ja do tego zagrałem Zwycięstwo Niemców do 0 (2,9 Bah) - więcej w stosownym temacie. Łączne AKO: 5,66
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Analizowałem ostatnie 3 mecze w tych eliminacjach obu reprezentacji,oto wnioski:
Otóż Anglia będzie dyktowała tempo gry, a Polska będzie grała z kontry.
Biorąc pod uwagę fakt, że poziom gry z kontry Polaków nie ma nawet połowy wartości, co gra z kontry Czarnogórców, można zauważyć mocne value w kursie na Anglię.
Oprócz atletycznego Błaszczykowskiego nie mamy innych argumentów, nie ma co mówić o Lewandowskim, bo do niego piłki nie będą dochodziły. Polska nie ma szans.
Kurs na Anglików powinien się kształtować między 1.05, a 1.10, więc 1.25 biorę z pocałowaniem ręki.
Anglia
@1.25
bet365

Wytłumacz mi jaki jest sens ryzykowania 100 PLN dla 25 PLN ????
To już wolę oglądać ten mecz i zagrać jakieś zdarzenie z niego live po podobnym kursie.....
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Anglia - Polska
Typ: poniżej 2,5 gola @ 2,46 MarathonBet ✅
Ostatni mecz naszej Reprezentacji w eliminacjach MŚ. Nie gramy już o nic, chyba że o lepsze rozstawienie przed losowaniem eliminacji EURO 2016. Anglicy z drugiej strony na Wembley będą chcieli przypieczętować awans z 1 miejsca. Zapowiada się święto piłkarskie z kompletem kibiców na stadionie, wśród których zasiądzie co najmniej 18 tys. Polaków. Jeśli chodzi o historię spotkań między tymi dwiema drużynami to chyba poprzednicy wystarczająco opisali, poza tym każdy chyba wie o potyczkach z Anglikami na przestrzeni lat. Dodam tylko, że nigdy nie wygraliśmy z Anglikami na ich terenie. Jedyne na co było nas stać to &quot;zwycięskie remisy&quot;.
Gospodarze są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania. Kursy na Anglików w granicach 1,25 są jednak według mnie zdecydowanie za niskie. Z drugiej strony można pomyśleć, że to lokata na 25%, ale ja jednak poszukałem w tym spotkaniu innego typu. Anglicy na swoim terenie nie przegrywają. Od czasu EURO 2012 rozegrali w roli gospodarza 8 spotkań tylko 2 razy remisując. W tych 8 meczach tylko 2 razy zachowali czyste konto i także 2 razy wynik poniżej 2,5 goli. Te dane trochę wyjaśniają dlaczego takie wysokie kursy na to zdarzenie. Ogólnie rzecz biorąc Anglicy nie grają w ostatnim czasie jakoś porywająco. Zdarzają im się dobre spotkania, ale potrafią także zagrać słabo. Wszędzie słychać głosy o kryzysie angielskiego futbolu oraz o małej liczbie Anglików grających regularnie w mocnych zespołach Premier League. Dzisiaj jednak nadarza się okazja do przypieczętowania awansu wygrywając na Wembley. Na pewno podejdą do tego spotkania skoncentrowani i zagrają na 100%.
Polacy już bez szans na awans po słabym i przegranym meczu na Ukrainie. Zagrają już więc tylko o prestiż i pokazanie się międzynarodowej publiczności. Jak pokazał ostatni mecz, a także kilka poprzednich Polacy nie mają zbyt wiele do zaoferowania z przodu. W tyłach tez nie ma zbyt dużego spokoju, gdyż traciliśmy bramki w 5 ostatnich meczach, m.in. z San Marino. Wydaje się, że jeśli nie odblokuje się Robert Lewandowski, który na pewno będzie oczkiem w głowie angielskich obrońców to według mnie mamy marne szanse na strzelenie gola dzisiaj na Wembley. Zresztą inny typ warty uwagi na ten mecz to no BTS @ 1,70. W historii meczów z Anglikami ostatnio strzelaliśmy bramki, więc teraz pokaz na mecz bez zdobyczy bramkowej. Będzie nam bardzo ciężko strzelić bramkę grając przeciwko jednak klasowym graczom z lepszych klubów niż nasi reprezentanci w większości przypadków. Nie wydaje mi się też aby Anglia zdołała strzelić 3 bramki. Nie będzie to na pewno aż tak otwarty mecz. Po tak wysokim kursie warto spróbować, a już za kilka godzin przekonamy się jak trafne były te przedmeczowe rozważania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Wytłumacz mi jaki jest sens ryzykowania 100 PLN dla 25 PLN ????
To już wolę oglądać ten mecz i zagrać jakieś zdarzenie z niego live po podobnym kursie.....
Mecz będę oglądał, poświęcę na to 2,5 godziny (jakieś studio przedmeczowe też), więc przynajmniej będę miał zapłacone 10zł za godzinę oglądania tej kopaniny. ;)
A tak na serio, tak jak napisałem, sądzę iż jest tu ogromne value, więc dlatego warto ryzykować.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Wojciech Szczęsny - Piotr
Celeban , Artur Jędrzejczyk , Kamil
Glik, Grzegorz Wojtkowiak - Jakub
Błaszczykowski , Grzegorz Krychowiak ,
Mariusz Lewandowski, Adrian
Mierzejewski , Waldemar Sobota -
Robert Lewandowski
 
river 148

river

Użytkownik
Polska w el. do MS2010 oraz 2014 na dzien dzisiejszy zagrala 19 spotkan. Bilans 6-6-7. Te 6 zwyciestw to 4x San Marino, 1x Moldawia i 1x Czechy. Na wyjazdach 2-2-5, obie wygrane z San Marino. Koniec. A porazki ze Slowacja, Slowenia, Irlandia Polnocno czy remisy z Moldawia i Czarnogora.
A niektorzy sie dziwia, ze na Anglie jest taki niski kurs???? Nie wiem jakie pojecie trzeba miec o pilce by tak uwazac. Ale rozumiem, ze gwiadory z Dortmundu przyslaniaja swiat i sprawiaja, ze dla wielu jestesmy reprezentacja o klase lepsza niz w rzeczywistosci.
1,25 na Anglie to value bo graja dzis z ogorasami. Nasza obrona z Celebanami, Glikami czy Jedrzejczykami to niezla farsa i na pewno bedzie komicznie.
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Ja postawiłem azjan na bet 365 Polska +1... bardzo wątpliwe jest dla mnie abyśmy przegrali więcej niż jedną bramką a buki z kursami na Angoli przesadzili. Co najmniej jakby to byli Niemcy a nie te drętwusy. Szkoda gadać. +2 to już niemal pewniak. Pozdrawiam.
Każdy kto idzie tu w jakieś duże handi w kierunku Angli to albo nie oglądał nigdy ich meczy albo ma małe pojęcie o piłce i lubi tracić swe pieniądze. Oczywiście synowie albionu mogą mieć dzień konia i strzelić nam 5 bramek ale to bardzo wątpliwe. Value jest.
Zupelnie niepotrzebny &quot; dzien konia&quot; wystarcza 2 bramki i handi po bardzo dobrym kursie wchodzi. Nie wiem czym sie sugerujesz twierdzac, ze ktos ma male pojecie o pilce albo nie ogladal meczu Anglii, stawiajac handicap?Uwazasz, ze my cos strerzelimy?
Mialem nie ruszac tego meczu ale teraz to sie skusze na Anglia -1,5 za 2.075@bet365
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Sturridge strzeli gola 2.50@bet365

Kurs 2.50 na gola Sturridge`a to spore value zwłaszcza gdy grać bedą z Polską, której obrona monolitem nie jest. Do tej pory w sezonie 6 razy strzelał w lidze oraz 2 razy w Capital One Cup. NIe potrzebuje on kreatywnych zawodników dookoła czy jakieś świetne wrzutki. Pokazywał to w meczach z Aston Villą, Crystal Palace, albo ze Stoke. On w pewnym momencie leci na brame i nie da sie go czasami powstrzymać. Dzisiaj rywali będzie miał co by nie mówić nienajlepszych. Polska w przodzie ma atuty, ale z tyłu jest dramat. Wystarczy powiedzieć, że stracilismy bramkę z San Marino i tyle w temacie. Jak narazie Sturridge za dużo nie grał w reprezentacji, ale nigdy nie był w takim gazie. Po przejściu do Liverpoolu z Chelsea gra dużo i w końcu ustabilizował forme. Kilka razy podczas meczów reprezentacyjnych miał kontuzje i dlatego nie grał. teraz jest zdrowy, jest w fomie, strzela niemalże w każdym meczu i myśle, że dzisiaj spokojnie strzeli gola.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Anglia - Polska
Typ: X Kurs: 5,50 Buk: Bet365 ⛔
(2:0)
Stawka: 0,5/10

Tylko bez spiny. Typ czysto patriotyczny i żeby tzw. &quot;lepiej się oglądało&quot;. Ale nie tylko bo skoro go tu pisze to ofc nie tylko dlatego.
Tak jak już ostatnio pisałem, dobrze gramy póki nie stracimy pierwsi bramki, póki wynik jest na styku co tylko pokazało spotkanie z Ukrainą gdzie wynik mógł iść w każdą ze stron. Niestety flak Wojtkowiaka i po ptakach. Wcześniej z Czarnogórą błąd Glika i to samo. Ci panowie dzisiaj w podstawie więc czemu miałoby tak się znowu nie stać i dziś ktoś zapyta ?? Nie będę ukrywał, racja, może się tak stać bo zapewne okazji do tego nasi obrońcy dziś na Wembley będą mieli do błędów dużo.
Mimo to stawiam na remis delikatnie. Anglia to już nie ta Anglia co tylko pokazało pierwsze spotkanie między zespołami gdzie jakby to nie brzmiało zdominowaliśmy Anglię, szczególnie w pierwszej połowie i to my prowadziliśmy grę. 10 lat temu nie do pomyślenia.
Szkoda że Fornalik jest jaki jest bo to debilizm wystawiać Szczęsnego zamiast Boruca. No ale cóż. Cieszy natomiast obrona, przynajmniej wg. mnie. Rzeźniczak w środku + Celeban na boku - 2-óch szybkich zawodników co na pewno dziś będzie miało znaczenie. Wojtkowiak prócz błędu naprawdę grał dobrze ostatnio.
I teraz jeszcze jedna kwestia: tak czuję, że dziś Lewy, Sobota i Błaszczyk będą chodzić jak nigdy bo zgadzam się po części z tym co napisał wyżej użytkownik &quot;TENMEN&quot;. Jak sobie przypomnimy pierwszy mecz to mimo, iż taktyka była taka sama jak w innych meczach czyli osamotniony Lewy z przodu to jakoś wtedy dawał sobie on radę z taką drużyną, co rusz mijał Anglików a oni odbijali się od niego jak dzieci. Dało się ? Dało. Mecz na Wembley, będą chodzić na maxa, jestem o tym przekonany. Do tego świetna decyzja z Mierzejewskim. Mega forma co tylko pokazało genialne dośrodkowanie na głowę Lewego w meczu z Ukrainą.
I jeszcze jedno, nie wiem czy tak będzie ale prognozuje się że w obronie w podstawie w Anglii wyjdzie Lescott. Wiemy jakie klopsy lubi sadzić i już w pierwszym meczu przyciśnięty przez Lewego je sadził. Może dziś chodź 1 nam sprezentuje. Hart też w nie najwyższej formie. Także bez spiny panowie, drobniutko gram na niespodziankę tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom