>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

el. MŚ 2014: Czarnogóra - Polska 7.09.2012, Podgorica

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Czarnogóra - Polska

Vs.


Czas nas goni, już za moment Polska rozpoczyna batalię o MŚ. Wiec czas pogadać na poważnie, rywal no powiedzmy sobie szczerze renomy to on nie ma ale potencjału ująć im nie można. Bukmacherzy starają się nikogo nie faworyzować, ja uważam choć moje zdanie skromne i może trochę stronnicze, bo jestem sceptykiem jeśli chodzi o Fornalika i jego team, że faworytem są gospodarze. W składzie Montenegro znane nazwiska: Stevan Jovetic z Fiorentiny, Mirko Vucinic z Juventusu czy Simonem Vukcevic z Blackburn Rovers oraz Stefan Savić z MC. U naszych oczywiście nie zabraknie tria z Dortmundu i Szczęsnego.



Kadra reprezentacji Czarnogóry:


Bramkarze: Srdjan Blazić (Anorthosis), Mladen Bożović (Videoton), Vukasin Poleksić (Debreczyn)

Obrońcy: Marko Basa (OSC Lille), Vladimir Bożović (Rapid Bukareszt), Miodrag Dżudović (Spartak Nalczyk), Milan Jovanović (Crvena Zvezda), Savo Pavicević (Omonia Nikozja), Stefan Savić (Manchester City)

Pomocnicy: Marko Cetković (Buriram United), Luka Djordjević (Zenit Sankt Petersburg), Nikola Drincić (FK Krasnodar), Mitar Novaković (Amkar Perm), Milorad Peković (Greuther Fuerth), Vladimir Volkov (Partizan Belgrad), Simon Vukcević (Blackburn Rovers), Elsad Zverotić (Young Boys, Szwajcaria).

Napastnicy: Fatos Beciraj (Dinamo Zagrzeb), Aleksandar Boljević (Zeta Golubovci), Dejan Damjanović (FC Seoul), Andrija Delibasić (Rayo Vallecano), Stevan Jovetić (Fiorentina), Filip Kasalica (Crvena Zvezda), Mirko Vucinić (Juventus)

Kadra reprezentacji Polski:


Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal FC, Anglia, 21A-0), Wojciech Szczęsny (Arsenal FC, Anglia, 12A-0), Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven, Holandia, 8A-0).

Obrońcy: Marcin Komorowski (Tieriek Grozny, Rosja, 6A-0), Damien Perquis (FC Sochaux-Montbéliard, Francja, 11A-1), Kamil Glik (Torino Calcio, Włochy, 11A-1), Łukasz Piszczek (BV Borussia 1909 Dortmund, Niemcy, 28A-0), Marcin Wasilewski (RSC Anderlecht, Belgia, 52A-2), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa, 27A-0), Grzegorz Wojtkowiak (TSV München von 1860, Niemcy, 19A-0).

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (BV Borussia 1909 Dortmund, Niemcy, 55A-10), Ariel Borysiuk (1.FC Kaiserslautern, Niemcy, 4A-0), Kamil Grosicki (Sivasspor Kulübü, Turcja, 15A-0), Grzegorz Krychowiak (Stade de Reims Champagne, Francja, 2A-0), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor Kulübü, Turcja, 26A-1), Rafał Murawski (Lech Poznań, 46A-1), Ludovic Obraniak (FC Girondins de Bordeaux, Francja, 26A-5), Eugen Polanski (1.FSV Mainz 05, Niemcy, 12A-0), Maciej Rybus (Tieriek Grozny, Rosja, 23A-1), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław, 1A-1).

Napastnicy: Robert Lewandowski (BV Borussia 1909 Dortmund, Niemcy, 46A-15), Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów, 2A-0), Marek Saganowski (Legia Warszawa, 33A-5).


Zapraszam do dyskusji.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
ja się spodziewałem kursu na poziomie 1,60 dla Czarnogóry! Niezwykłe value, takie piękne, że zagram grubo podpórkę na Bałkańców! Pewnie 1,50 jest gdzieś do osiągnięcia! Więc stracę tylko 0,10 kursu względem oczekiwań, a zyskam dwa typy w jednym!
Niestety kogokolwiek Fornalik by nie wziął to nie ma szans w tych eliminacjach. Wg mnie powinien być odważny i brać tylko zawodników z Ekstraklasy, tak, żeby gwiazdorzy zobaczyli, że nie mają stałego etatu na Orzełka!
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Cąg dalszy farsy z naszą reprezentacją .... nie rozumiem po takie powołania :
Łukasz Fabiański - kiedy on zagrał 90&#39; w jakimś meczu !!!!
Wojciech Szczęsny - o ile się nie myle to ma kontuzję ??
Jakub Wawrzyniak- facet się potyka na równej murawie .
Rafał Murawski - najpierw to powinien posiedzieć 3 miechy na siłowni dzien w dzien ,zapsiony strasznie .
Waldemar Sobota - naprawdę jaja
Arkadiusz Piech - rozumiem ze powołanie z Sentymentu
Marek Saganowski ... jego czas w kadrze dawno się skończył no ale jak widać wystarczy trafić 2 razy w lidze i kadra jest .
Jak już koledzy pisali wyżej kogo by nie powołał Fornalik to bedzie źle i tyle . Ten zlepek facetów bo cięzko ich nazwać drużyną czy kadrą nie ma większych szans na MS.
I naprawdę liczę na to że nie zagramy w Brazyli bo mam dość kompromitacji i żenady w ich wykonaniu ... jeszcze trzeba bezie przełknąć gorzką pigułe całych eliminacji . Po euro była mowa ze mamy kręgosłup reprezentacji ... chyba krzywy .
Jak dla mnie Czarnogóra [email protected] i grubszą kasę w dublu z Portugalią/Włochami/Niemcami /Anglią ... coś się dobierze

Czarnogóra DNB @1.72
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Marek Saganowski ... jego czas w kadrze dawno się skończył no ale jak widać wystarczy trafić 2 razy w lidze i kadra jest .
Facet dobrze się pokazał w lidze i meczach eliminacyjnych do LE więc Fornalik daje mu szansę. My walczymy w eliminacjach o punkty tu i teraz. Jaki jest sens powoływać młodych i mówić &quot;dobrze, że mamy perspektywiczną drużynę&quot;. Dla Roberta przyda się rywalizacja, jeśli poczuje, że jego pozycja jest zagrożona. Co teraz w reprezentacji pokazuje gwiazda BVB ? Kiedy widziałeś jak Robert walczy wślizgiem o jakąś piłkę ? Jak dla mnie to on traktuje powoli tą reprezentację jako przymus. Byle nie złapać kontuzji, rozegrać swój mecz, czasami strzelić bramkę i pojechać do domu. Bilans Roberta nie jest rewelacyjny i jak dla mnie to szansę powinni dostać inni zawodnicy. Dobrze, że Sobiech powoli się nakręca to może faktycznie zrobi się jakaś rywalizacja.
Sporo ciekawych powołań jak właśnie Sagan, Wszołek, Krychowiak, Glik. Widać, że Fornalik chce dawać szansę wszystkim, ale w sumie Smuda mówił podobnie :razz: Paru niepotrzebnych zawodników w kadrze się jednak znajduje. Murawski, Mierzejewski, Perquis, Fabiański... dla mnie ci zawodnicy nie powinni w ogóle dostać powołania na zgrupowanie przed Czarnogórą.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Facet dobrze się pokazał w lidze i meczach eliminacyjnych do LE więc Fornalik daje mu szansę. My walczymy w eliminacjach o punkty tu i teraz. Jaki jest sens powoływać młodych i mówić &quot;dobrze, że mamy perspektywiczną drużynę&quot;.
po to, żeby ogrywali się w meczach o stawkę, a nie wiecznie włażenie do tej samej wody po kilka razy. czy taki sagan będzie brany pod uwagę na mundial jeśli wywalczymy awans? co mi z tego, że wywalczy awans skoro znowu na turnieju głównym będzie problem z skompletowaniem kadry i będzie psioczenie: a ten to za młody, a bo grał tylko w towarzyskich. a dookoła znowu pozostaną same dziadki albo być ślepo zapatrzonym w niektóre nazwiska, zagraniczne papiery niż wychowywać. ciężko zapanować nad emocjami i ładem gdy się pisze o naszej piłce, więc nie będę się rozwodził.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Przepraszam,że wkleję tutaj swój post napisany błędnie w innym temacie.ale trudno mi przejść obok tego obojętnie.Podobno to już 100% informacja.
Zostaje tylko usługa płatna PPV.
&quot;My mamy mecz naszej reprezentacji w Podgoricy z Czarnogórą,a tymczasem zapowiada się ,że go nie obejrzymy w telewizji,bo żadna z polskich stacji nie chce wyłożyć kasy za prawa do transmisji.
Żenada&quot;.
http://satkurier.pl/news/77991/nie-b...wia-w-tvp.html
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Za daleko wybiegasz w przód. Smuda miał ogromny komfort, niby też budował młodą drużynę i co z tego ? Gdybyśmy grali w eliminacjach to do finałów byśmy mogli w ogóle nie dojść. Tu może być podobnie. Znowu damy grać młodym, ale sami młodzi nie są gwarantem sukcesu co pokazuje wiele drużyn klubowych w Europie. Doświadczenie jest potrzebne, a Sagan, który jest w niezłej formie może pomóc póki co w zdobywaniu punktów w eliminacjach. Kogo można jeszcze powołać ? (chodzi mi o napastników). Polska ma mało klasowych napastników. Jest co prawda Sobiech, ale tak jak powiedziałem.. on się dopiero rozkręca.
Póki co to i tak się nie ma co podniecać. Kilka rewolucyjnych powołań jest, ale to są tylko powołania. Podstawowy skład będzie zapewne niemal identyczny jak ten za czasów Smudy :-|
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Paru niepotrzebnych zawodników w kadrze się jednak znajduje. Murawski, Mierzejewski, Perquis, Fabiański... dla mnie ci zawodnicy nie powinni w ogóle dostać powołania na zgrupowanie przed Czarnogórą.
Dajmy już spokój Perquisińskiemu, ok ma tyle samo wspólnego z Polską co ja z Francją, ale jakoś trzyma tą obronę, liczyłem na to, że w tych eliminacjach Kamiński trochę będzie pogrywał, ale jeśli koleś grzeje ławę w Lechu to jego forma musi być znakomita. Co do pozostałej trójki to zgadzam się w 100%.

Rafał Murawski - najpierw to powinien posiedzieć 3 miechy na siłowni dzien w dzien ,zapsiony strasznie .
Najgorsze jest to, że on tak zawsze wyglądał ???? .

Waldemar Sobota - naprawdę jaja
Racja, jaja ????

Sporo ciekawych powołań jak właśnie Sagan, Wszołek, Krychowiak, Glik.
Pełna zgoda, Sagana nie można skreślać, przynajmniej nie odpuszcza. Liczyłem na powołania dla pozostałej trójki i cieszę się, że Waldek King ich zabrał. Niestety Wszołek jako opcja rezerwowa za Rybusa, który juz wyjechał ze zgrupowania.

Łukasz Fabiański - kiedy on zagrał 90&#39; w jakimś meczu !!!!
Wojciech Szczęsny - o ile się nie myle to ma kontuzję ??
Faktycznie Fabiański to totalna pomyłka, Szczęsnego nie będzie, powołanie dostał Kuszczak, może to i dobrze, zawsze podkreślał, że chce być w reprezentacji, ale z drugiej strony szkoda, że Fornalikowi zabrakło odwagi i nie zabrał np. Skorupskiego.

Arkadiusz Piech - rozumiem ze powołanie z Sentymentu
Widziałem kilka razy Piecha w akcji i jak dla mnie to jest poziom tylko naszej ligi, żeby strzelić bramkę najpierw musi zmarnować trzy, cztery setki, chyba Sobiech byłby lepszy...
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Za daleko wybiegasz w przód. Smuda miał ogromny komfort, niby też budował młodą drużynę i co z tego ? Gdybyśmy grali w eliminacjach to do finałów byśmy mogli w ogóle nie dojść. Tu może być podobnie. Znowu damy grać młodym, ale sami młodzi nie są gwarantem sukcesu co pokazuje wiele drużyn klubowych w Europie. Doświadczenie jest potrzebne, a Sagan, który jest w niezłej formie może pomóc póki co w zdobywaniu punktów w eliminacjach. Kogo można jeszcze powołać ? (chodzi mi o napastników). Polska ma mało klasowych napastników. Jest co prawda Sobiech, ale tak jak powiedziałem.. on się dopiero rozkręca.

Póki co to i tak się nie ma co podniecać. Kilka rewolucyjnych powołań jest, ale to są tylko powołania. Podstawowy skład będzie zapewne niemal identyczny jak ten za czasów Smudy :-|
bo Polacy są zachłanni i niecierpliwi, głodni sukcesu, nie potrafią zachować stoickiego spokoju i zaczekać, dać szansę się komu wykazać, szybko popadają w huraoptymizm, a jeszcze szybciej strącają z piedestału &quot;chwały&quot;. wolę, żeby było nastawienie na młodych, na naszych młodych, a nie trend na zagraniczne zaciągi i szukanie pokrwieństw, bo ktoś nagle staje się sentymentalny w obliczu swojej nieudolności i braku papierów, by grać tam gdzie na prawdę mu się marzy. mniejsza z tym. nie awansowaliybśmy? trudno, trzeba byłoby dalej konsewentnie pracować, wyciągać wnioski etc. a mieliśmy awans i nic nie pokazaliśmy, wię c wielkiego profitu z tego faktu nie było, jak gównianie było tak jest. ale szybko się to nie zmieni, pseudo gwiazdki w większości wypadków nie posiadają odpowiedniego zaanagażowania - wyłącznie papierowe - a młodzi póki nie nasiąkną sodówką można na nich liczyć, ale za szybko robi się z nich gwiazdorów i zamiast skupić się na treningu to skupiają się na gwiazdorzeniu, nocnym życiu etc. ale taki mamy naród, takie media, taki związek,takich pseudo ekspertów, więc szybko dobrze nie będzie.
 
S 35

sokker

Użytkownik
po to, żeby ogrywali się w meczach o stawkę, a nie wiecznie włażenie do tej samej wody po kilka razy. czy taki sagan będzie brany pod uwagę na mundial jeśli wywalczymy awans? co mi z tego, że wywalczy awans skoro znowu na turnieju głównym będzie problem z skompletowaniem kadry i będzie psioczenie: a ten to za młody, a bo grał tylko w towarzyskich. a dookoła znowu pozostaną same dziadki albo być ślepo zapatrzonym w niektóre nazwiska, zagraniczne papiery niż wychowywać. ciężko zapanować nad emocjami i ładem gdy się pisze o naszej piłce, więc nie będę się rozwodził.
no fakt ciężko zapanować nad emocjami... to jedyne z czym się zgodzę. w tym i w kolejnym poście. fornalik nie jest od wychowywania i ogrywania piłkarzy. on nie prowadzi tu żadnej długofalowej polityki tylko ma wygrywać kolejny mecz zdobywać punkty i wywalczyć awans. &quot;włażenie do tej samej rzeki&quot;? powoływanie wciąż podbnej kadry wynika z tego, że lepszej nie mamy i piłkarzy też lepszych nie mamy. powołanie dla np. błaszczykowskiego to &quot;włażenie&quot; to tej samej rzeki? powinien być skreślony bo przegraliśmy turniej i chlapnął jakieś głupoty? idąc tym tokiem rozumowanie nie wiem kto powinien grać w reprezentacji anglii skoro od 46 lat nic nie wygrali?
saganowski zagra tak jak potrafi i pewnie z wielkim zaangażowaniem i gdyby miał strzelić zwycięską bramkę to będzie źle? a gorszy od sobiecha i piecha nie jest w obecnej formie na pewno. oczywiście liczyłem na to, że fornalik pozbędzie się kilku kasztanów w stylu murawskiego czy mierzejewskiego ale w ich miejsce nie ma kogo powołać? u nas młody perspektywiczny jest grajek, który ma 24 lata a na całym świecie perspektywiczni gracze to 17/18 letnie dzieciaki. u nas Ci, w których pokładane są największe nadzieje i wróży im się wielką karierę i tak nie spełniają oczekiwań a co sezon pojawia się ktoś kompletnie z kapelusza zresztą powołał wszołka i krychowiaka. i ma to sens. ale co robi w tej kadrze sobota? koleszka nic nie gra i nie jest wyjątkowy, takich jak on w polskiej lidze jest co najmniej 5. fornalik ma czystą kartę moim zdaniem, nie byłem jego zwolennikiem ale poczekajmy do meczu.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Poczekamy do meczu. Tylko czy jest na co czekać? Kto zapłaci za możliwość oglądania w systemie PPV? Ja osobiście nie zamierzam płacić. Mecz kadry to powinna być świętość i pokazywać go powinna TVP. Nie mają tyle kasy ok, wiadomo kryzys. ale co to za twór ta firma SportFive?
Oby to był tylko taki jednorazowy &quot; wybryk &quot; i mecz następny już obejrzymy wygodnie w telewizji publicznej.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Poczekamy do meczu. Tylko czy jest na co czekać? Kto zapłaci za możliwość oglądania w systemie PPV? Ja osobiście nie zamierzam płacić. Mecz kadry to powinna być świętość i pokazywać go powinna TVP. Nie mają tyle kasy ok, wiadomo kryzys. ale co to za twór ta firma SportFive?
Oby to był tylko taki jednorazowy &quot; wybryk &quot; i mecz następny już obejrzymy wygodnie w telewizji publicznej.
eee ? Sportfive ma prawa do meczów reprezentacji Polskiej ( podziękuj Grzesiowi ) niestety bodajże mają prawa na 10lat , ale prezesa kretyna nie wybraliśmy .
Skoro TVP nie chce kupić spoko wiadomo nie ma co płacić horrendalnych sum za mecz pseudo piłkarzyków . Z Mołdawią nie ma sensu kupować więc obydwa spotkania nie będą zapewne pokazywane bezpłatnie od wyników reprezentacji zależą zapewnie kolejne spotkania i atcy ciekawy z Anglią
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Ładnie nas załatwił Lato, a znając życie to pewnie wygramy z Czarnogórą tyle, że nikt tego nie obejrzy...Tyle, że jak zobaczą, że sporo osób skorzystało z PPV to na mecz arcy ciekawy z Anglią tym bardziej to powtórzą..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2

mendieta

Użytkownik
Tyle, że jak zobaczą, że sporo osób skorzystało z PPV to na mecz arcy ciekawy z Anglią tym bardziej to powtórzą..
Właśnie! Jeśli zobaczą, że ludzie się na to godzą, to będą przy każdej okazji doić z nas kasę. Mam jedynie nadzieję, że nasz naród wykaże się rozwagą i rozsądkiem i oleje tych cwaniaków.
A najbardziej wkurzył mnie Borek we wczorajszym magazynie ekstraklasy, w którym stwierdził, iż ppv to PRZEŁOM. Chyba dla nich, bo osiągną dzięki temu większe zyski. W ogóle Polsat wysyła do Podgoricy Borka i Kołtonia, którzy będą komentować to spotkanie.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
To są dobre jaja które wydarzyć moga się tylko w Polsce.
Trzeba olać ten mecz i nie płacić około 20 zł za dostęp do spotkania które pewnie przegramy.Łatwo będzie mozna znaleźć transmisje w necie poprzez stonę meczyki.pl czy też soccer-live.pl a nie płacić im za coś co powinno być dostepne w ogólno dostępnej telewizji.
Podobnie sprawa ma się do najbliższej gali KSW XX , zobacza że drastycznie spadła im oglądalność która przy pojedynkach Pudzianowskiego była dość duża to zaprzestana wymyślać PPV.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Choćbym miał miliony na koncie, to i tak nie wykupiłbym tej transmisji. Płacić dodatkowo za oglądanie tych &#39;&#39;piłkarzyków&#39;&#39;, to jest śmieszne. Zastanawiam się, czy chcę oglądać ich za darmo, a oni jeszcze takie cyrki robią. Tutaj brawo dla TVP, że się nie ugięli, jak dla mnie, to mogą zrezygnować ze wszystkich meczów i jednocześnie mam nadzieję, że ludzie po raz kolejny nie okażą się skończonymi idiotami i nie będą kupować transmisji.
Co do samego meczu, żeby nie było OT - Czarnogóra ma całkiem fajny zespół, na własnym terenie będą chcieli wygrać i według mnie są faworytem tego spotkania. Nasza reprezentacja męczy się z Estonią w meczu towarzyskim, nie mamy zespołu, atmosfera wokół drużyny nie jest najlepsza, maksymalnie co możemy ugrać w tym spotkaniu to remis (i to przy dużym szczęściu). Obawiam się tutaj historii pt. &#39;&#39;Smuda czyni cuda, część II&quot;. Co z tych cudów wyszło - pamiętamy.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Nie dygajcie .. bet365 ma to spotkanie zaplanowane ze stremem chyba ze go wyłączą ze względu na ten kabaret z PPV.
W necie też coś się znajdzie za free ... a jak nie to wiele nie stracimy ,przynajmniej człowiek będzie zdrowszy ,mniej stresu ... a sam mecz obejrzy się nast. dnia ( powtórkę) za free
WIęc nie ma sie co napinać a tym bardziej płacić 20zl za tą pseudo kopanine .
Ale takie cyrki to tylko w POLSCE możliwe ... żaden kraj w europie takiego cyrku nie ma .
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pierwszym typem na to spotkanie, jakie wpadł mi do głowy to zagranie na under 2,5⛔ ale kurs dosć mizerny (w Unibecie 1,57). Nasza reprezentacja gra dość defensywny futbol, ze strzelaniem bramek mamy jeszcze większy problem. Jak wyliczyłem od początku 2011 roku zagraliśmy 22 spotkania i wiecej niż 2 bramki padały tylko w spotkaniach z Argentyną (2-1), Niemcami (2-2), Koreą Południową (2-2), Węgrami (2-2) i Andorą (4-0). Co prawda wtedy trenerem był Smuda ale nie sądze, żeby z Czarnogórą były jakieś rewelacje i próby gry do przodu. Za mało czasu ma Fornalik. Waldek próbował grać dwójką napastników z Estonią i z tego co pamiętam w przerwie już wrócił do ustawienia z jednym z przodu (jeszcze końcówkę dograł z Piechem). Tam jaki wynik był wszyscy pamiętamy i dlatego nie sądze, żeby Fornalik ciągnął ostro do przodu, bo wie jak to moze się skończyć. Na ME pokazaliśmy, że w obronie potrafimy się spiąć i nie tracić dużo bramek. W Czarnogórze moim zdaniem nawet remis będzie dobrym wynikiem dla naszej reprezentacji. Rywale co prawda mają z przodu takie gwiazdy jak Vucinic i Jovetic i patrząc w historię spotkań sporo bramek pada w meczach tej drużyny. U siebie jednak tych goli za dużo nie ma, tam raczej bramka, dwie i na zero z tyłu. Tutaj przewiduje podobny scenariusz. Kusi postawić przeciwko naszym ale skoro mecz ma być w pay per view i mało kto pewnie zapłaci to mogą zrobić na złość i wygrać ????
 
M 2

mendieta

Użytkownik
Waldek próbował grać dwójką napastników z Estonią i z tego co pamiętam w przerwie już wrócił do ustawienia z jednym z przodu (jeszcze końcówkę dograł z Piechem). Tam jaki wynik był wszyscy pamiętamy i dlatego nie sądze, żeby Fornalik ciągnął ostro do przodu, bo wie jak to moze się skończyć.
Co prawda Estończycy często zapędzali się pod nasze pole karne, ale akurat owo tak to się skończyło nie było efektem jakiejś kontry naszych przeciwników, ale po prostu świetnego strzału z rzutu wolnego. Fornalik mógłby zaryzykować mimo wszystko grę dwoma napastnikami, bo Euro pokazało, że osamotniony z przodu Lewandowski nie wiele zwojuje. Ten defensywny styl gry znowu może się nie sprawdzić i fajnie gdyby coś się w tym aspekcie zmieniło.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Ładnie nas załatwił Lato, a znając życie to pewnie wygramy z Czarnogórą tyle, że nikt tego nie obejrzy...Tyle, że jak zobaczą, że sporo osób skorzystało z PPV to na mecz arcy ciekawy z Anglią tym bardziej to powtórzą..
Dzisiaj pojawiła się informacja ,że Kajowa Rada Radiofonii i Tv zakwestionowała decyzję o PPV.Płaczyński coś przebąkiwał,że jeszcze jest szansa na mecz w otwartym kanale.
Przepychanki,spychoterapia a czasu do meczu coraz mniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom