>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

el. MŚ 2014: Czarnogóra - Polska 7.09.2012, Podgorica

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dzisiaj pojawiła się informacja ,że Kajowa Rada Radiofonii i Tv zakwestionowała decyzję o PPV.Płaczyński coś przebąkiwał,że jeszcze jest szansa na mecz w otwartym kanale.
Przepychanki,spychoterapia a czasu do meczu coraz mniej.
n-ka wstrzymała zamówienia meczu. Na ten moment nie podali jednak szczegółów.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Czarnogóra – Polska
Typ: Polska
Kurs: 3,23
Bukmacher: PinaccleSports

W piatek ruszają Eliminacje Mistrzostw Świata, rusza piłkarska karuzela. Nasza reprezentacja swój pierwszy mecz zagra w Podgoricy z ekipą Czarnogóry. Państwo te istnieje dopiero od sześciu lat i ma tylko około sześciuset tysięcy mieszkańców w porównaniu z naszym trzydziesto ośmio milionowym krajem to malutko ale to rywal stawiany jest w roli faworyta. Są oni bardzo groźni na swoim stadionie. Z dziesięciu ostatnich meczów w Podgoricy przegrali tylko jeden, 0-1 z Czechami w barażach o finały Euro 2012. We wcześniejszych spotkaniach kwalifikacji do Euro pokonali u siebie Walię i Szwajcarię oraz zremisowali z Bułgarią i Anglią. Ostatnio towarzysko wygrali 2-0 z Łotwą. Najbardziej znani piłkarze Czarnogóry występują w ofensywie ich najsłabsza strona to linia obronna i ja po cichu liczę że nasi to wykorzystają. Największe gwiazdy to dwaj napastnicy Miko Vucinic z Juventusu Turyn i Stefan Joventic z Fiorentiny. Obaj ci gracze są w dobrej formie i w swoich zespołach maja już na koncie trafienia. Vucinic trafił raz w spotkaniu z Udinese wygranym cztery do jednego zaś Joventic gra rewelacyjnie wszystkie trzy bramki które zdobyła w tym sezonie Fiorentina są jego autorstwem. Na nich trzeba zwrócić szcególną uwagę. Jednak reprezentacja to nie klub i zawodnicy ci niebęda mieli takich dogrywajacych jak w klubach i tu może być drugi plus na nasza korzyść. Nasza linia obronna wystapi najprawdopodobniej w składzie Piszczek, Perquis, Wasilewski, Wawrzyniak Po za Perquisem reszta ma na koncie więcej niż dwadzieścia pięć występów w kadrze więc takie doświadczenie musi procentować. Odkąd reprezentacja Czarnogóry ma nowego trenera Branko Brnovica, który pracuje od roku, niewygrali oni żadnego z meczy o punkty, trzy przegrała i jeden zremisowała. Tylko teraz kto jest w stanie z naszych reprezentantów strzelić coś rywalom ? Trener Fornalik powołał na ten mecz trzech napastników, są to: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów), Marek Saganowski (Legia Warszawa). Moim zdaniem powołanie Piecha to raczej jakieś nieporozumienie ale dwaj pozostali sa w stanie zagrozić bramce. &quot;Sagan&quot; przezywa w Legii Warszawa drugą młodość a Lewandowski ze swoimi umiejętnościami też jest groźny dla każdego. Będzie to pierwszy historyczny pojedynek z tym rywalem i mam nadzieje że niestawiani w roli faworytów tak jak kiedyś w pierwszych meczach eliminacyjnych za kadencji Jerzego Engela czy też Pawła Janasa wywieziemy komplet punktów z gorącego terenu w Podgoricy. Ja jako wierny kibic Polski stawiam na naszych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Spotkanie: Czarnogóra – Polska
Typ: Polska
No coś ty. Pierwszy mecz Czarnogóra u siebie zagra all in. Totalnie nieracjonalny typ. Polska Fornalika czyli trenera bez doświadczenia, Lewandowski którego na początku sezonu zżera presja, bo teraz już go nikt w Niemczech głaskać nie będzie, zwinęli parasol ochronny, w końcu to piłkarz za którego Manchester płacił 30 mln :cool:.

Czarnogóra jak dobrze pamiętam była losowana z drugiego koszyka, a to wystarczająca rekomendacja. Kraj może bez historii, wszak od niedawna są niepodlegli ale od razu doskoczyli do poziomu drużyn z Bałkanów.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
n-ka wstrzymała zamówienia meczu. Na ten moment nie podali jednak szczegółów.
Z tego artykułu z późnych godzin wieczornych wynika ,że to już przesadzone.
Na wszelki wypadek zamówiłem transmisję PPV( mam dekoder Solorza)

http://www.sport.pl/pilka/1,65037,12439562,Reprezentacja__Sportfive_oglosil__kto_pokaze_pierwsze.html?v=1&amp;amp;pId=18964463&amp;amp;logged=1&amp;amp;loggedIn=true&amp;amp;send-a=1#opinion18964463

Swoją drogą ciekawe co zrobiłby Polsat,gdyby w ostatniej chwili publiczna zdecydowała się pokazać mecz.
Płacić będę te 20 zł dopiero przy opłacaniu następnego abonamentu do 10 października.
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
A ja długo się zastanawiam czemu Radosław Majewski nie dostaje powołań. Regularnie gra w swoim klubie i nawet czasem trafia do siatki. Rozumiem, że 2 liga angielska, ale czy poziom PL piłki jest wyższy?
Ciesze się z powołania Rybysa i Grosickiego. Ten pierwszy nieźle daje rade w Tereku. Grosicki czasem drybluje, co Polakom na wyższym poziomie niż własne podwórko prawie się nie zdarza. Chciałbym do kompletu widzieć Kiełba, bo to kreatywny i też dryblujący zawodnik, ale niestety nie potrafi znaleźć formy albo zaufania trenerów Korony, jak i wcześniej Lecha.
Fabiański jest słaby, ale o Szczęsnym to już szkoda gadać.
Nr 1 polskiej bramki powinien być Boruc, a nr 2 Tytoń.
Na środku obrony postawiłbym hmm... nikogo. Czy tam ktoś jest czy nie, to i tak nic nie zmienia ???? Za to dodałbym 2 do pomocy i mielibyśmy piękną taktykę 2-6-2 ;)
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Na wszelki wypadek zamówiłem transmisję PPV( mam dekoder Solorza)

Płacić będę te 20 zł dopiero przy opłacaniu następnego abonamentu do 10 października.
Brawo dla Ciebie ????
Płać im 20 zł za mecz który powinien byc ogólnodostępny i ogladaj tą kopanine a pozostanie nam (Tobie) zapłacić jeszcze 9 razy za każdy mecz eliminacyjny.
Byc może będziesz takim szczęściarzem że za następne mecze nie będziesz płacił 20 zł a 30 zł ????
Wolę za 15 zł zapłacić abonament na weeb.tv podpiąć kabel do LCD z laptopa i oglądać mecz z Czarnogórą i Mołdawią za 15 zł a nie 40 zł.
 
M 2

mendieta

Użytkownik
A ja długo się zastanawiam czemu Radosław Majewski nie dostaje powołań. Regularnie gra w swoim klubie i nawet czasem trafia do siatki. Rozumiem, że 2 liga angielska, ale czy poziom PL piłki jest wyższy?
Ciesze się z powołania Rybysa i Grosickiego. Ten pierwszy nieźle daje rade w Tereku.
Wojtkowiak też gra w 2 lidze w Niemczech (TSV 1860 Monachium), a powołanie dostał. Ale w wywiadzie Fornalik nie wykluczał, że Majewski dostanie szansę w kolejnych meczach.

A jeśli chodzi o Rybusa - to fakt, prezentował ostatnio dość wysoką formę, ale niestety masz nieaktualne informacje, bo przeciwko Czarnogórze nie zagra.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na wszelki wypadek zamówiłem transmisję PPV( mam dekoder Solorza)
Współczuję Ci. Po takim występie jak na Euro i twierdzeniach Franciszka, że wszystko wypadło dobrze zastanowiłbym się czy obejrzeć ten mecz jakby mi dopłacili. 20 groszy bym nie wydał na tą transmisję. Co innego gdyby naprawdę dobrze grali, ale przecież Euro było 100% porażką. I nie ma co tu winić którejkolwiek ze stacji, że to sprzedają, bo dostali taką propozycję to to robią, tylko należy pamiętać, że po takim blamażu jaki nastąpił na Euro nie warto wydawać 20 groszy nie mówię o złotych na taki mecz.

⚽ Czarnogóra - Polska --&gt; 1X - 1,34 (Tobet) 6/10 ✅ 2-2
⚽ Czarnogóra - Polska --&gt; 1DNB - 1,65 (Tobet) 4/10 ZWROT 2-2
Tylko jakimś mega fartem możemy wygrać ten mecz. Fornalik od niedawna prowadzi tą drużynę i nie widzę opcji żeby na wyjeździe pokonać silną drużynę Czarnogóry, która wg mnie będzie walczyć w tych eliminacjach o awans. Zresztą już teraz było blisko - przegrali baraże. Może uda się naszym wspaniałym piłkarzom wywalczyć remis, ale jeśli wygrają to będę bardzo zdziwiony. Zresztą wszyscy wokół włącznie z trenerem i zawodnikami twierdzą, że 4 pkt po 1wszych 2 spotkaniach będą bardzo dobrym wynikiem - 1 pkt z Czarnogórą i 3 pkt z Mołdawią. Jako ciekawostkę można dodać, iż będzie to 1wszy mecz tych reprezentacji między sobą.
NIE KUPUJCIE TEJ TRANSMISJI ;)
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Moze krotko o tym meczu ktory nie tylko z powodow sportowych cieszy sie duza &quot;popularnoscia&quot; :

- ktos na gorze wymyslil sobie, ze za kolejne spotkania naszej kochanej kadry przyjdzie nam placic 20zl (!!!) w systemie pay-per-view (wiadomo, prawa do transmisji ma SportFive, nikt sie z nimi nie dogada bo chca wygorowana sume za ogladanie patalachow w akcji)

Do czego zmierzam. Jesli w najblizszym czasie mecze naszej kadry maja byc w systemie oplat, to dla &quot;tworcow&quot; tego swietnego systemu jedyne wyjscie zeby zarabiac na kolejnych meczach to... wygrana Polski z Czarnogora. Nie inaczej. Jesli Polska teraz przegra, to o meczu z Moldawia moze kazdy zapomniec i tak jak na stadionie we Wroclawiu, tak i napewno przed TV nie pojawi sie za duzo ludzi. Natomiast, jesli kadra wygra z Czarnogora to sytuacja moze sie diametralnie zmienic bo nakreci to zapewne z powrotu spirale chetnych do ogladania Orlow. Wtedy abonamenty za pay-per-view moga sie zaczac w jakims tam stopniu rozchodzic.

Kurs na naszych nawet fajny. Mecz z Estonia ogladalem i nie bede go komentowal bo nie warto. Ale tutaj chlopaki juz powalcza, dlatego ostro, ale zaznaczam, ze dla zabawy

Czarnogora - Polska typ : Polska -1,0 @ 6.25 1/10 Bet365
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
I nie ma co tu winić którejkolwiek ze stacji, że to sprzedają, bo dostali taką propozycję to to robią
Właśnie tego oni oczekują od opinii publicznie. Wiem, że to nie temat na tego typu dyskusje ale uwierzcie mi na słowo, że całe to PPV jest ukartowane. TVP nie ma 14 mln na prawa do transmisji reprezentacji, ciekawe że przed chwilą byli zainteresowani nabyciem prawa do Serie A, z których zrezygnował Canal+ notabene z powodów zbyt wygórowanej ceny.

Całe to zamieszanie to jest nic innego jak próba wprowadzenia PPV na stałe bo to jest czysty zysk i jest za co winić stacje tv. Na całym świecie jest mocne lobby medialne, które chce sięgnąć jak najgłębiej do kieszeni klienta. W Hiszpanii już GD jest w PPV, aby czekajmy aż to w Polsce wprowadzą, zresztą transmisje spotkań reprezentacji to i tak już jest krok dalej.

Moze krotko o tym meczu ktory nie tylko z powodow sportowych cieszy sie duza &quot;popularnoscia&quot; :
- ktos na gorze wymyslil sobie, ze za kolejne spotkania naszej kochanej kadry przyjdzie nam placic 20zl (!!!) w systemie pay-per-view (wiadomo, prawa do transmisji ma SportFive, nikt sie z nimi nie dogada bo chca wygorowana sume za ogladanie patalachow w akcji)
Do czego zmierzam. Jesli w najblizszym czasie mecze naszej kadry maja byc w systemie oplat, to dla &quot;tworcow&quot; tego swietnego systemu jedyne wyjscie zeby zarabiac na kolejnych meczach to... wygrana Polski z Czarnogora. Nie inaczej. Jesli Polska teraz przegra, to o meczu z Moldawia moze kazdy zapomniec i tak jak na stadionie we Wroclawiu, tak i napewno przed TV nie pojawi sie za duzo ludzi. Natomiast, jesli kadra wygra z Czarnogora to sytuacja moze sie diametralnie zmienic bo nakreci to zapewne z powrotu spirale chetnych do ogladania Orlow. Wtedy abonamenty za pay-per-view moga sie zaczac w jakims tam stopniu rozchodzic.
Masz dużo racji w tym co piszesz ale nie można zakładać, że mecz jest ustawiony ze względu na PPV.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Właśnie tego oni oczekują od opinii publicznie. Wiem, że to nie temat na tego typu dyskusje ale uwierzcie mi na słowo, że całe to PPV jest ukartowane. TVP nie ma 14 mln na prawa do transmisji reprezentacji, ciekawe że przed chwilą byli zainteresowani nabyciem prawa do Serie A, z których zrezygnował Canal+ notabene z powodów zbyt wygórowanej ceny.
Całe to zamieszanie to jest nic innego jak próba wprowadzenia PPV na stałe bo to jest czysty zysk i jest za co winić stacje tv. Na całym świecie jest mocne lobby medialne, które chce sięgnąć jak najgłębiej do kieszeni klienta. W Hiszpanii już GD jest w PPV, aby czekajmy aż to w Polsce wprowadzą, zresztą transmisje spotkań reprezentacji to i tak już jest krok dalej.

Masz dużo racji w tym co piszesz ale nie można zakładać, że mecz jest ustawiony ze względu na PPV.
Nie nie nie, ja nigdzie nie uzylem takich slow ;) Ja zakladam, ze po prostu nasi zagraja porzadna pilke. To co widzielismy z Estonia to byla jakas padaka (albo sie najedli przed meczem w jakims MaCu albo im sie grac nie chcialo). Teraz stawka jest wyzsza. System PPV zapewne da dodatkowe pieniadze do puli dla graczy a co za tym idzie mysle, ze z kazdego meczu pilkarze beda mogli wiecej &quot;wyciagnac&quot; do podzialu dla siebie.
Zmetaforyzujmy to - mamy fabryke panstwowa i mamy nasza repre. Obie dzialaja na zasadzie zarzadzania panstwowego. Teraz prywatyzujemy fabryke i to samo robimy z nasza kadra. Oplata PPV od wystepow naszych graczy to nic innego jak prywatyzacja. Od ich wynikow bedzie zalezec $$$ ktora wpadnie do wora. Jesli gra i wyniki beda swietne, to ludzie beda to ogladac bo bedzie warto (beda placic za to wcale nie malo). Jesli wyniki beda słabe, to nikt nie bedzie chetnych. Typowa prywata z naszych Orlow...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Właśnie tego oni oczekują od opinii publicznie. Wiem, że to nie temat na tego typu dyskusje ale uwierzcie mi na słowo, że całe to PPV jest ukartowane. TVP nie ma 14 mln na prawa do transmisji reprezentacji, ciekawe że przed chwilą byli zainteresowani nabyciem prawa do Serie A, z których zrezygnował Canal+ notabene z powodów zbyt wygórowanej ceny. Całe to zamieszanie to jest nic innego jak próba wprowadzenia PPV na stałe bo to jest czysty zysk i jest za co winić stacje tv. Na całym świecie jest mocne lobby medialne, które chce sięgnąć jak najgłębiej do kieszeni klienta. W Hiszpanii już GD jest w PPV, aby czekajmy aż to w Polsce wprowadzą, zresztą transmisje spotkań reprezentacji to i tak już jest krok dalej.
No w sumie może i masz rację, tylko tyle, że wybrali sobie najgorszy możliwy moment do próbowania takich opcji po katastrofalnym Euro 2012. Nie ma gorszego momentu, bo ten turniej to była klęska tej kadry. Gdyby naprawdę ten turniej się udał to bym może nawet i wydał te 20 zł, ale po takiej katastrofie płacić za ich mecze ?? No to trzeba być chorym...
To co widzielismy z Estonia to byla jakas padaka (albo sie najedli przed meczem w jakims MaCu albo im sie grac nie chcialo). Teraz stawka jest wyzsza.
Pytanie tylko czy stawka spowoduje, że zagramy o niebo lepiej. Bo trzeba zagrać dużo dużo lepiej, a czy Fornalik miał tyle czasu, żeby to jakoś ułożyć ? No nie wiem...
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Nie ma co nawet dyskutować o tym meczu . Co prawda w typach dnia obstawiłem remis ale obecnie coraz bardziej skłaniam się do tego że przegramy. Z polską piłką jest tak samo jak z TVP. Dno i cztery metry mułu. Jeszcze czytam że panienki wielkie gwiazdory się obrażają na dziennikarzy. Im się w tylnych częściach ciała poprzewracało. A Lewandowski to naprawdę, gwiazdo-żyć zaczyna mimo że sezon zaczął przeciętnie. Przestańmy się dziwić że ogrywają nas kraje wielkości Wrocławia lub większe mające tyle mieszkańców co Warszawa. Co do transmisji to są przecież relacje online na różnych stronach co prawda mecze są z zacięciami i w słabej jakości ale cóż takie życie.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
No w sumie może i masz rację, tylko tyle, że wybrali sobie najgorszy możliwy moment do próbowania takich opcji po katastrofalnym Euro 2012. Nie ma gorszego momentu, bo ten turniej to była klęska tej kadry. Gdyby naprawdę ten turniej się udał to bym może nawet i wydał te 20 zł, ale po takiej katastrofie płacić za ich mecze ?? No to trzeba być chorym...Pytanie tylko czy stawka spowoduje, że zagramy o niebo lepiej. Bo trzeba zagrać dużo dużo lepiej, a czy Fornalik miał tyle czasu, żeby to jakoś ułożyć ? No nie wiem...
Dokladnie, trzeba byc chorym zeby dzis placic 20zl za ich ogladanie... Wogole trzeba miec nierowno pod sufitem zeby wchodzic w ten system PPV. Sprawa jest z pozoru bardzo blacha - jesli ludzie pojda po rozum do glowy i sie naprawde stanowcza przez dlugi czas sprzeciwia to ten system PPV ma szanse upasc. Nalezy zrozumiec tylko, ze taka wojna na linii &quot;widz-dystrybutor&quot; moze trwac kilka spotkan (tzw. wojna na wyniszczenie czyli nie chcecie ogladac to nie, my nie odpuscimy dopoki sie nie przekonacie do tego PPV). Dlatego przede wszystkim cierpliwosc moze nas uchronic przed tego rodzaju &quot;prywatyzacja naszej kadry&quot;. To jest nic innego jak usilne wprowadzanie czegos w formie podatku na reprezentacje od ludzi czyli nas. A przeciez mamy niby demokracje i to my powinnismy sie decydowac czy nam to odpowiada czy nie...

Acha, bym zapomnial ???? Dodam jeszcze, ze kazdy z nas pracujac juz odprowadza w formie podatku $$$ na sport a co za tym idzie tez na tych pajacow &quot;z gory&quot;. No ale jak widac to za malo i na dodatek trzeba jeszcze obciazyc ludzi kolejna oplata. Nie wolno nam w to wejsc, bo naprawde jak poczuja krew i kase, to wprowadza to PPV na stale !!!
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, eliminacje MŚ 2014
Spotkanie: Czarnogóra - Polska
Typ: Polska strzeli gola w obydwu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wszyscy skazują nas zespół na porażkę, a jak to często bywa w takich przypadkach nasi jak na złość grają dobry mecz. Tak było chociażby w meczu z Rosją podczas Euro 2012, gdzie zremisowaliśmy 1:1, ale graliśmy lepiej od naszych rywali, tylko skuteczności zabrakło. Tak było kiedyś w meczach z Portugalią, gdzie wygraliśmy u siebie i zremisowaliśmy na wyjeździe. Polacy po prostu grają lepiej, gdy grają bez presji, tzn. gdy nikt na nich nie liczy.Nasza reprezentacja ma potencjał, mamy przecież dobry skład: Lewandowski, Błaszczykowski i wielu innych świetnie sobie radzą w swoich klubach, jednak w reprezentacji zawodzą. Najwyższa pora to zmienić, a okazja dobra, bo nie oszukujmy się- kim jest Czarnogóra? Moim zdaniem są w naszym zasięgu. Spodziewam się też, że Polska zagra odważniej, bo piłkarskie &quot;szachy&quot; nam nie służą, stąd typ na to, że strzelimy gole w obu połowach.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie wiem co się z Wami dzieje. Zamiast dyskutować o piłce, o zawodnikach, o samych eliminacjach to skupiacie się na rzeczach błahych. Co kogo obchodzi, że PPV nie kupicie ? To nie kupujcie, nikt Was nie zmusza. Jak czytam, że to może mieć jakikolwiek wpływ na przebieg spotkania, to uśmiech pojawia się na mojej twarzy. To coś w stylu Błaszczykowskiego:
&quot;- Kuba, dlaczego zagraliście tak słaby mecz ?&quot;
&quot;- Jeszcze w nocy nie wiedzieliśmy czy nasze rodziny zobaczą nasz występ w telewizji. &quot;
...
Bądźmy poważni, dyskutujmy o tym co będzie na boisku. Faktycznie, teraz w analizach coraz to zabawniejsze elementy mają wpływ na ostateczny wybór typu.
Ja myślę, że w tym meczu możemy nie zdobyć nawet bramki. Trudny teren, a większość szarych zjadaczy chleba nawet nie ma pojęcia o tym jacy zawodnicy występują w drużynie Czarnogóry. Śmiem twierdzić, że ta ekipa jest dużo bardziej poukładana od naszej. Co nam zostało po EURO ? Brud i smród. Fornalik niby powołuje nowych piłkarze, ale skończy się tak, że na boisko wybiegnie ta sama jedenastka co na mecze EURO. Kilka powołań pod publiczkę, a taki Wszołek dostanie jakieś ogony w postaci 5 min albo i nawet nie. Czy nie lepiej byłoby go powołać w takim wypadku na kadrę U21, gdzie w meczu z Rosją przydałby się dużo bardziej ? Porażka z Rosją przekreśliła nasze szanse na awans.
Mało brakowało żeby na EURO 2012 zagrała właśnie Czarnogóra. W barażowym meczu spotkali się z naszymi grupowymi rywalami z Czech. W pierwszym meczu, gdzie nasi sąsiedzi byli gospodarzami padł wynik korzystny właśnie dla nich (2:0). Czarnogóra jednak zaprezentowała się wtedy bardzo dobrze. Grali szybką, kombinacyjną piłkę. W drugim meczu Czarnogóra musiała postawić wszystko na jedną kartę, być, albo nie być. Naciskali Czechów niemiłosiernie, walczyli twardo, często na granicy faulu, ale nie udało im się zdobyć nawet bramki. Czesi w końcówce strzelili gola na 1:0, ale praktycznie nie miało to większego wpływu na obecny rezultat. Przez 80 minut gospodarze nie byli w stanie zburzyć czeskiego muru więc musieli skapitulować.
Czarnogórcy w grupie dwa razy zatrzymali Anglików. Zarówno na Wembley jak i na swoim terenie gdzie pamiętną czerwoną kartkę zarobił Wayne Rooney. Po 31 minutach Czarnogórcy przegrywali już 0:2, ale nie poddali się i walczyli do końca. Tuż przed przerwą zdołali zdobyć kontaktową bramkę, która zdecydowanie dodała impulsu do walki po przerwie. Mecz stał na dobrym poziomie. Czarnogóra to typowa bałkańska nacja. Zadziorna i waleczna. W eliminacjach widziałem ich mecze z Anglią i właśnie z Czechami. Tam piłkarze walczą o każdą piłkę. To nie jest tak jak u nas, że przyjedzie wielki Lewandowski, Błaszczykowski czy inny gwiazdor i strzeli focha na cały świat, a swojej słabszej gry nie potrafi zauważyć. Brakuje u nas w myśleniu dwóch rzeczy. Waleczności i krytycznej samooceny. Po całym tym medialnym szumie związanym z EURO, spodobała mi się wypowiedź Wasyla - &quot;Daliśmy dupy&quot;. Myślicie, że taki Jovetić czy Vucinić są słabsi od naszych graczy ? To w jakich klubach grają mówi samo za siebie. U nas możemy i mamy dobrą kadrę na papierze, ale wszystko sypie się w momencie gdy sędzia rozpoczyna spotkanie. Obraniak to człowiek, która ma dwie twarze albo brata bliźniaka. Porównajmy jak gra w kadrze, a jak gra we Francji. Trójka z Dortmundu na którą najbardziej liczyliśmy - co dali nam na EURO ? Lewy i Kuba zdobyli bramkę i tyle. Wszyscy liczyliśmy na więcej. Jaki bilans ma obecnie w kadrze Lewandowski, a jaki mieli ci najwięksi Bohaterowie naszej kadry sprzed lat. Kiedyś piłka była inna, ale również mentalność piłkarzy była inna. Teraz piłkarze zajmują się rzeczami zupełnie błahymi.
Podsumowując, Czarnogóra to jak dla mnie dużo lepsza reprezentacja od naszej. Może mamy kilku lepszych piłkarz (w teorii) na kilku pozycjach, ale kadra jest specyficzna. Tam, na Bałkanach, czuć jeszcze trochę starej piłki sprzed lat. Piłkarze biegają, walczą i się starają.
Czarnogóra - Polska
Czarnogóra 2,25 Bet365 ⛔ 2:2
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Panowie wiecie kto ma oferte na kartki w tym meczu??
Przepatrzyłem sportingbet , betsafe , betsson , bet365 , williamhill i nikt nie ma oferty na kartki.
Mysle że over 3,5 kartki powinien wejsć spokojnie patrzac na temperamenty piłkarzy z Czarnogóry.
 
S 2

someone2012

Użytkownik
rozumiem że mówisz o Czarnogórze ;) ? bo nasi to powinni do częstochowy na kolanach iść że utrzymali ten remis. Mecz naszych niczym nie roznil się od pozostałych, dzisiaj mieliśmy trochę więcej szczęścia i dzięki temu mamy remis. Totalna dominacja Czarnogóry, kiedy oglądało się wyszkolenie techniczne tych piłkarzy to można było im tylko pozazdrościć nasi jeszcze długo nie będą grać na takim poziomie. Jestem ciekaw kiedy trener nauczy naszych że w momencie kiedy wyprowadza się kontratak to piłkę podaję się przed zawodnika a nie za plecy ...
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
I skończyło się 2-2 ... jakie wrażenia .... po pierwsze gdzie był rozgrywany ten mecz ,co to za bydło/tubylcy na trybunach ... Tytoń dostaje racą w głowe ,na boisko lecą jakieś poduszki ,krzesła i inne śmieci .... mam nadzieje ze FIFA konkretnie zareaguje .
A sam mecz.... pierwsza połowa w wykonaniu naszych TRAGEDIA ... udaje się strzelić bramkę i co .... cofamy się pod własnną 16 i murarka , nie potrafimy nawet wybić piłki na pałę . Traimy na 1-1 i sypię się już wszystko totalnie ... obrona to jest nieporozumienie oni wogólę się nie rozumieją miedzy sobą . 2-1 do szatni to najniższy wymiar kary za pierwszą połowę .
W szatni chyba trener nieco pobluźnił bo nasi zaczeli grać coś z głową co efekt przyniosło .... szczęście znowu dopisało i czerwo dla czarnogóry ... zamiast to wykorzystać to Obraniak zachowuje się jak totalny idiota,amator ,frajer i sam chce wymierzać sprawiedliwość na boisku ... Czarnogórec wykorzystał sytuacje perfekcyjnie i Obierek z czerwem do szatni .
Ale myślę na dobre wyjdzie to reprezentacji kilka meczy bez tego hamulca nic się nie stanie .
Cieszy fakt ze powalczyli po przerwie ,potrafili utrzymać się przy piłce i wyrównać .... Zobaczymy jak zagramy z Mołdawią która dzisiaj dostała 0-5 od Angoli
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom