>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

el. MŚ 2014: Polska - Czarnogóra 06.09.2013, Warszawa

Status
Zamknięty.
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna – Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Polska - Czarnogóra
Typ: 1 ⛔ (1:1)
Kurs: 2,05
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Kursy na Polskę podskoczyły powyżej 2,00 i uważam, że warto coś próbować pod naszych. Od razu zaznaczam, że po tylu blamażach, które nasi już nam zaserwowali to nic a nic od nich nie oczekuje, ale myślę że są szanse aby akurat ten mecz wygrali.

Trzeba zaznaczyć, że cała nasza obrona + Fornalik na ławce robią wszystko abyśmy te eliminacje przegrali a wyjątki ciągną ten wózek w drugą stronę (problem jest taki, że w każdym meczu jednostka, która gra dobry mecz ma inne nazwisko). I nie będę tutaj pisał, że nasi znowu obiecują, że będą walczyć itp itd bo to ich gadanie nijak ma się do rzeczywistości.

Uważam, że jest szansa wygrać ten mecz przez odpowiednie jednostki (bo drużyny póki co nie mamy) albo inaczej przez kilka jednostek. Na pierwszy plan Waldek Sobota. Mega forma w ostatnich tygodniach, w 100% w największym gazie z naszych reprezentantów. Do niego na drugim skrzydle Kuba, który mam nadzieję pobiega 90 a nie 45 minut i będziemy mieli mega wiatr na skrzydłach. Na rozegraniu Zieliński lub Mierzejewski. Który by nie był to i tak mega plus w porównaniu z hamulcowym Ludo. Zielu mimo czasem niedokładności po prostu cały czas próbuje grać do przodu, to jak na nasze warunki duża zaleta. A Adrian w formie, gra w podstawie w klubie, strzela bramki. I to wszystko co napisałem powinno dać w rezultacie więcej podań, akcji i wsparcia Robertowi. A wtedy powinien wreszcie pokazać na co go stać grając z orzełkiem na piersi. To moje argumenty jeśli chodzi o przód.

W tyłach nie ma tyle zalet ale jakieś można znaleźć. Po pierwsze Krychowiak. Czasami brakuje umiejętności ale ambicji nigdy a poza tym to na ten moment nasz najlepszy defensywny pomocnik jakiego mamy. W obronie wg. mnie powinien na prawym skrzydle zagrać Rzeźniczak. To na ten moment najlepszy obrońca Legii i powinien dostać szansę. Chodzą słuchy, że w środku ma zagrać Szukała. Ja jestem na tak. Gra w podstawie Steauy i mimo, iż Hajto mówi, że to zwykły wybijak to nam chociażby w meczu z Ukrainą i takiego brakło. Ostatnim już plusem będzie bramkarz. Boruc lub Szczęsny będą podporą - w to nie wątpię.

Aaa i jeszcze jedno, wszyscy pisząc o Czarnogórze piszą tylko Vucinić i Jovetić. Ten pierwszy niby gra w podstawie Juve ale wcale nie jest w najwyższej formie a ten drugi jeszcze nie powąchał murawy Premier Leauge. I ja wiem, że będą zagrożeniem, dla naszej obrony każdy atak jest zagrożeniem ale też nie przesadzajmy znowu. Jeśli chodzi o obronę to też, przegrana u siebie 4:0 z Ukrainą (tracąc wszystkie bramki w 45 minut) nie świadczy o nich najlepiej. I co mnie obchodzi argument, że kończyli w 9 (Ukraina w 10) jak sami się wykartkowali już w pierwszej połowie.

Podsumowując myślę, że jednak nasze + przeważą te - i będziemy się cieszyć ze zwycięstwa z trudnym rywalem. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Europy
Spotkanie: Polska - Czarnogora
Typ: Polska (handicap 0-1)
Kurs: 3.70
Bukmacher: bwin
Analiza:

Juz dzisiaj dojdzie do meczu ostatniej szansy naszej kochanej druzyny narodowej w eliminacjach Mistrzostw Europy, w ktora tak zawsze wierzymy. Orly Fornalika zagraja z Czarnogora. W grupie prowadza nasi rywale z 14 punktami na koncie. My zajmujemy 4 miejsce z 9 punktami. Szanse na awans nadal zachowujemy ale musimy wygrac ostatnie 4 mecze. Nie bedzie latwo, wrecz jest to nie mozliwe, ale szczerze mowiac w pilce wszystko jest mozliwe i nawet w awans trzeba wierzyc. Co z tego ze w zespole Czarnogory gra Stevan Jovetic (Manchester City), Mirko Vucinic (Juventus Turyn). My mamy przeciez Roberta Lewandowskiego i Jakube Blaszczykowskiego, ktorzy beda wspierani nasza zdolna mlodzieza. Czarnogora reprezentuje podobny poziom co nasza reprezentacja. Wystarczy przypomiec pierwszy mecz tych eliminacji, ktory zagralismy wlasnie w Czarnogorze i ktory nasie reprezentanci powinni wygrac, ale niestety skonczylo sie podzialem punktow. Na Stadionie Narodowym w Warszawie bedzie prowadzony doping, ktory powinien ponisc chlopakow do pewnego zwyciestwa. Stawiam zwyciestwo reprezentacji Polski miniumum 2 bramkami.
 
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Vucinic strzeli gola 3,35 @Betsafe
Jovetic strzeli gola 3,85 @Betsafe
Czerwona kartka w meczu 4,05 @Betsafe

(etoto 3,6 , sts brak w ofercie)
Wiadomo, tak jak poprzednicy - serce swoje, rozum swoje. Jednak łatwo nie będzie. Osobiście myślę nad graniem wynik do 15. minuty na Czarnogórców (ze Steuą się udało z nawiązką ; ) ). Naprawdę trudno jest mi racjonalnie wyjaśnić takie kursy, ale gram na napastników. Żeby nie było, że naszym źle życzę. Zaczynamy od ostatniego typu. Dlaczego zapyta się ktoś? Dejan Damjanović to jest odpowiedź. Gość, który konsekwentnie, piąty rok gra w Chinach, nie wybywa jak Drogba czy Anelka. Dostaje swoją gażę, a sam wykonuję zalecaną mu robotę. Jednak gra ostro, niekiedy głupio. A koledzy widzą? Widzą. I później przykład z kolegi biorą. Efekt? Trzynaście żółtych kartek w ostatnich czterech spotkaniach, no i TRZY (!) czerwone. Prawdopodobieństwo kartki jak łatwo obliczyć 75%. Olbrzymia szansa na pokrycie. O ile z gola Vucinica nie muszę się chyba tłumaczyć, lis pola karnego pod grą, o tyle wybór Jovetica może być dziwny. Zważywszy na to, że gość od przeszło roku w narodowych barwach nic nie strzelił. Ot taki czarnogórski Lewandowski. Liczę jednak na przełamanie. Głód gry ma wielki, po transferze na Wyspy jeszcze nie zadebiutował, i tylko czeka by móc się pokazać w meczu o stawkę. Podawać im będzie miał kto, wystarczy dołożyć nogę.
BTW - Jakiś polski bukmacher NAZIEMNY ma w ofercie ten zakład na kartki ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na pierwszy plan Waldek Sobota. Mega forma w ostatnich tygodniach, w 100% w największym gazie z naszych reprezentantów.
Problem polega tylko na tym, że Sobota przeszedł do Club Bruggie i zrobi wszystko aby nie zacząć sezonu w nowym klubie od kontuzji. Już to było widać w ostatnich meczach rozgrywanych dla Śląska. Sam typ oczywiście może wejść, choć ja gram przeciwny, ale generalnie problem z polską drużyną - to kilku niezłych zawodników i cała reszta beznadziejnych. Dodatkowo ci dobrzy przede wszystkim myślą o swojej karierze dla klubów i żeby była jasność, nie uważam tego za coś złego, to zupełnie normalne. PZPN może zapłacić im grosze podczas gdy taka Borussia czy nawet Club Bruggie znacznie lepsze pieniądze. Ja wiem, że motywacja narodowa też jest, ale czasy powstań dawno minęły i należało by coś sensownego wymyślić, bo tak to będziemy ciągle przegrywać. Reasumując - dwójka z Dortmundu i inni z zachodnich klubów powinni uważać, bo mają początek sezonu, Sobota już się &quot;wykazał&quot; w meczu z Danią i z Sevillą i swój cel osiągnął - jest w zachodnim klubie, a nasi ligowcy grają coraz lepiej, ale niestety nie aż tak + brak zgrania powoduje, że nie wydaje mi się aby wygrali, no ale im tego życzę.
 
K 0

koehl

Użytkownik
A ja jednak w dzisiejszym meczu postawiłbym na Polaków,mimo,że ich występy są słabe to jednak dzisiaj mają dużo do udowodnienia kibicom oraz jeszcze matematyczne szanse na awans,a porażka deklasuje ich totalnie
Dlatego postawiłbym dzisiaj na wygraną Polski
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Eliminacje Mistrzostw Europy
Spotkanie: Polska - Czarnogora
Typ: Polska (handicap 0-1)
Kurs: 3.70
Bukmacher: bwin
Analiza:

Juz dzisiaj dojdzie do meczu ostatniej szansy naszej kochanej druzyny narodowej w eliminacjach Mistrzostw Europy, w ktora tak zawsze wierzymy. Orly Fornalika zagraja z Czarnogora. W grupie prowadza nasi rywale z 14 punktami na koncie. My zajmujemy 4 miejsce z 9 punktami. Szanse na awans nadal zachowujemy ale musimy wygrac ostatnie 4 mecze. Nie bedzie latwo, wrecz jest to nie mozliwe, ale szczerze mowiac w pilce wszystko jest mozliwe i nawet w awans trzeba wierzyc. Co z tego ze w zespole Czarnogory gra Stevan Jovetic (Manchester City), Mirko Vucinic (Juventus Turyn). My mamy przeciez Roberta Lewandowskiego i Jakube Blaszczykowskiego, ktorzy beda wspierani nasza zdolna mlodzierza. Czarnogora reprezentuje podobny poziom co nasza reprezentacja. Wystarczy przypomiec pierwszy mecz tych eliminacji, ktory zagralismy wlasnie w Czarnogorze i ktory nasie reprezentanci powinni wygrac, ale niestety skonczylo sie podzialem punktow. Na Stadionie Narodowym w Warszawie bedzie prowadzony doping, ktory powinien ponisc chlopakow do pewnego zwyciestwa. Stawiam zwyciestwo reprezentacji Polski miniumum 2 bramkami.
Młodzieżą bo to razi w oczy . Widziałeś gdzieś ostatnio abyśmy wygrali W POWAŻNYM MECZU z POWAŻNYM RYWALEM różnicą 2goli ? Jak ty chcesz wierzyć w awans jak oni nie potrafią wygrać z Mołdawią a jedyny napastnik w kadrze strzela tylko San Marino ? Przypomnę z poważnym rywalem w meczach eliminacyjnych wygraliśmy ostatnio ... w 2007 roku z Belgią . Nie liczmy na cud , doping mecz życia tylko spójrzmy na mecz obiektywnie jedynym sensownym typem tutaj jest X2 .
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Młodzieżą bo to razi w oczy . Widziałeś gdzieś ostatnio abyśmy wygrali W POWAŻNYM MECZU z POWAŻNYM RYWALEM różnicą 2goli ? Jak ty chcesz wierzyć w awans jak oni nie potrafią wygrać z Mołdawią a jedyny napastnik w kadrze strzela tylko San Marino ? Przypomnę z poważnym rywalem w meczach eliminacyjnych wygraliśmy ostatnio ... w 2007 roku z Belgią . Nie liczmy na cud , doping mecz życia tylko spójrzmy na mecz obiektywnie jedynym sensownym typem tutaj jest X2 .
to nie szkola i nie jezyk polski, stawiaj na X2, ja stawiam pewne zwyciestwo Polakow bo sa w stanie tego dokonac a sugeruje sie meczem, ktory odbyl sie w Czarnogorze, a tam naprawde na trudnym terenie zespol Polski byl lepszy.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
to nie szkola i nie jezyk polski, stawiaj na X2, ja stawiam pewne zwyciestwo Polakow bo sa w stanie tego dokonac a sugeruje sie meczem, ktory odbyl sie w Czarnogorze, a tam naprawde na trudnym terenie zespol Polski byl lepszy.
Ale to byl wtedy pierwszy mecz w eliminacjach gdzie motywacja jeszcz byla bo i szanse realne na wyjazd do Brazyli byly. Teraz szanse sa mizerne. Zreszta, tamten mecz wcale nie byl taki dobry w naszym wykonaniu. Strzelilismy bramke z karnego, w obronie byly mega dziury, dwie bramki w plecy juz do przerwy, brak zrozumienia pamietam ten mecz jakby byl rozgrywany wczoraj. Widac bylo, ze chcielismy sie pokazac ale checi nie przekladaja sie na dobre wyniki naszej repy.
Swoja droga zastanawiam sie czy nie bylo by dobra opcja w repie zakontraktowanie psychologa sportu. Kogos kto by potrafil odblokowac zawodnikow mentalnie i troche ich podbudowac psychicznie przed meczem, bo za kazdym razem wydaje mi sie, ze wychodzimy na mecz i sie spalamy psychicznie po pierwszysch 10 minutach gdzie jeszcze staramy sie atakowac. Juz nie wspominajac po stracie gola to juz psychicznie nie istniejemy. Z Moldawia widac bylo wyraznie. Szybko strzelona bramka, agresja, ataki spoko pierwszy kwadrans potem siadamy, tracimy gola i jest koniec naszej gry.Malyszowi taki psycholog pomogl moze i w repie by cos poradzil ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
to nie szkola i nie jezyk polski, stawiaj na X2, ja stawiam pewne zwyciestwo Polakow bo sa w stanie tego dokonac a sugeruje sie meczem, ktory odbyl sie w Czarnogorze, a tam naprawde na trudnym terenie zespol Polski byl lepszy.
Ach człowiek popełnił błąd rażący wytknąłem błąd i zostałem potępiony typowe . Oczywiście są w stanie tego dokonać , ale czym ? Nieskutecznym Lewandowskim ? Klicha czy Zielińskiego przytłamsi ranga spotkania , więc gdzie tu masz argumenty za wygraną ? Ten mecz odbył się dość dawno wtedy była inna sytuacja w grupie weź to pod uwagę a teraz nie mamy większych szans na wygranie a raczej Waldek nie otworzy się od początku spotkania tylko będzie czekać na fartownego gola cofnie się do obrony i dostanie jak Polacy w koszykówce .
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Eliminacje do Mistrzostw Świata
Kurs w okolicach 4,00 na lidera grupy to jakieś nieporozumienie. Przepraszam, ale kim jest Polska? Balonik pompowany rok w rok do granic możliwości. Po meczach jak zwykle rozczarowanie, gorycz i okładki gazet typu: &quot;Żenada, Frajerstwo, Hańba, Nie wracajcie do Polski!&quot;.
Przed Czarnogórą jeszcze 3 mecze i upragniony awans do Ameryki Południowej. Spotkanie z Polską muszą wygrać, później mają wyjazd do Anglii więc pewnie liczą na 0-1 punkt, no i na końcu Mołdawia u siebie więc prawdopodobne 3 punkty. Nie wierzę, że Czarnogóra będąc tak blisko awansu sfrajerzy. My jak zawsze musimy liczyć i robić sobie jakieś złudne nadzieje. Mamy świetnych piłkarzy, finalistów Ligi Mistrzów poprzedniego sezonu, ale nie mamy zespołu. Gra na aferę, atak pozycyjny nie istnieje, jedynie gramy z &quot;mobilizacją&quot; jak wynik jest po stronie gości 0:1 lub 0:2.
Jeżeli Polska remisuje z jakąś Mołdawią 1:1 to o jakim awansie my marzymy z liderem grupy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Ach człowiek popełnił błąd rażący wytknąłem błąd i zostałem potępiony typowe . Oczywiście są w stanie tego dokonać , ale czym ? Nieskutecznym Lewandowskim ? Klicha czy Zielińskiego przytłamsi ranga spotkania , więc gdzie tu masz argumenty za wygraną ? Ten mecz odbył się dość dawno wtedy była inna sytuacja w grupie weź to pod uwagę a teraz nie mamy większych szans na wygranie a raczej Waldek nie otworzy się od początku spotkania tylko będzie czekać na fartownego gola cofnie się do obrony i dostanie jak Polacy w koszykówce .
gwiazda2010 i reszta typowiczow, ja stawiam na naszych poniewaz maja potencjal i jak wyjdzie im mecz to i wygraja zdecydowanie. Czarnogora to nie jest jakis super ekipa. Prawde mowiac graja od niedawna w eliminacjach i ostatnie spotkanie u siebie z Ukraina przegrali 0-4 wiec czemu w dzisiejszym meczu nie moze pasc taki wynik. Skoncmy juz ta wymiane zdan, ja mam swoje zdanie Wy swoje, a wszystko zweryfikuje boisko i po meczu okaze sie kto ma racje. Pozdrawiam
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Po pamiętnym laniu z Ukrainą, a tym bardziej po dużej wtopie z Mołdawią w awans nie wierzę, podobnie nie wierzę w kadrę pod przywództwem Fornalika. Zgadzam się z Calanau, żaden trener z Polski pewnego poziomu nie przeskoczy, no i równie mocno irytujące dla mnie jest to, jak niekonsekwentny w wypowiedziach i wyborach personalnych jest nasz selekcjoner. Praktycznie każdy mecz graliśmy w innym ustawieniu obrony, co przy naszej niezbyt dobrej defensywie z jednej strony jest szukaniem optymalnego składu, z drugiej zaś: czy po jednym spotkaniu można oceniać tą formację? Zresztą podobnie wygląda sytuacja w ofensywie, poza Kubą i Robertem nikt nie ma pewnego miejsca w składzie. Zamiast wychodzić po zwycięstwo, każdy gra asekuracyjnie, by nie popełniać błędów, co da mu następne powołania i miejsce w składzie, zrobią 3-4 straty i pewność znika, grają &#39;na alibi&#39;. Strata 2 bramek z Duńczykami nie wróży dobrze, porównując ich ofensywę z Czarnogórcami, którzy zagrają o punkty a nie sparing. Prowadzą oni w naszej grupie eliminacyjnej, i są całkiem blisko bezpośredniego awansu. Przeglądając statystyki przed meczem można zauważyć że Polacy w 8/10 meczach (oprócz San Marino oraz Liechtensteinu, oba u siebie) tracili minimum jedną bramkę, łącznie 14. Czarnogórcy natomiast, także w ostatnich 10 spotkaniach, tylko w jednym nie strzelili ani jednej bramki - blamaż u siebie z Ukrainą 0:4. W pozostałych 9 strzelili za to aż 19 goli.
Polska zachowa czyste konto - NIE @1,57 9/10
Czarnogóra over 1,5 @3,75 2/10
kursy bet365
Podpinam się pod typ:
Polska zachowa czyste konto - NIE Betfair 1.69 ✅✅✅ miodzio ;)
Wszyscy, łącznie z piłkarzami i selekcjonerem wiedzą jedno - dziś trzeba wygrać. Przy tym gramy na Narodowym, przy dużej liczbie publiczności - więc trzeba atakować, żeby przynajmniej nam nie mówili, żeśmy się nie starali ;) Zastanawiam się tylko czy znowu wyjdziemy na 2 defensywnych, czy może od razu w składzie Krychowiak wraz z Klichem i Zielińskim - czyli postawienie na atak.
Zaczniemy atakować wściekle, bez ładu i składu i po 15 - 20 minutach braknie nam sił. Czarnogórcy w międzyczasie będą polować na kontry i błędy naszej obrony. I właśnie tutaj parę słów o obronie. W środku pewnie Szukała + Glik, zagrają ze sobą 2 raz, zgranie jest! ???? Obaj jak dla mnie raczej są od wybijania piłki, techniką nie porażają, obaj się błędów pewnie nie wystrzegą - trzeba spojrzeć realnie. Do tego mamy przecież boki obrony, tak - nasze słynne boki obrony! Na prawej pewnie Rzeźniczak. Dla mnie solidny ligowiec, nic więcej. Ale co tam, na drugiej stronie jest on. Obrońca, który swoją grą w obronie rzadko daje znać, że jest na boisku. Tak, to Wawrzyniak. Stara się, fajnie. Ale to Wawrzyniak - spec od baboli, na poziomie reprezentacyjnym wygląda to jeszcze ciekawiej.
Podsumowując: obrona specjalnie nie zgrana, dziś może mieć sporo roboty. Dość powiedzieć, że gola tracimy prawie zawsze, przecież nawet San Marino mogło nam jednego strzelić.
Jeśli chcemy wygrać musimy tak jak z Danią postawić na atak i po prostu strzelić jedną bramkę więcej. Pozostaje wierzyć, jednak w to, że obrona zachowa czyste konto już uwierzyć nie mogę.
EDIT: jednak ofensywnie, tak jak myślałem.
 
A 0

alan89

Użytkownik
Arcyważny mecz przed nami. Jeśli go nie wygramy - to będzie dramat polskiej piłki. Właściwie zakończenie pewnego etapu, ponieważ łatwo sobie wyobrazić jakiej siły jest ta bomba. Po marcowej porażce z Ukrainą i remisie w Mołdawii - mamy jedynie matematyczne szanse na awans. Zgoła odmiennie prezentują się nasi przeciwnicy, którzy z 14 punktami aktualnie są liderem grupy H. Ciężki to będzie mecz. Kierując się zasada, na bok serce jesli chodzi o reprezentację - wskazuję typ BTS. W przeciągu ostatnich 5 rozegranych spotkań - Polacy strzelali co najmniej 1 gola. Analogicznie kształtują sie Czarnogórcy na wyjazdach. Nasza druzyna nie ma nic do stracenia, musimy atakować bramkę rywali. Z kolei Czarnogóra równiez nie odpusci - awans jest dlan bardzo istotne. Zapewniają, ze przyjezdzają po 3 punkty. Moj typ BTS wydaje się byc niezwykle prawdopodobny, zwlaszcza po tym co widzielismy w ostatnich meczach tych drużyn.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Jeżeli Polska remisuje z jakąś Mołdawią 1:1 to o jakim awansie my marzymy z liderem grupy?
Mam identyczne zdanie. O jakim awansie my marzymy awans poszedł się pier... po meczu w Kiszyniowie albo i nawet po meczu z Ukrainą i tylko media niepotrzebnie zaklinają rzeczywistość żeby naród nie czuł się aż tak przegrany. Odnośnie tego meczu ciężko jest mi wskazać faworyta no niby Polacy mają atut własnego boiska ale aż tak pewien wygranej naszej reprezentacji bym nie był tym bardziej że nasze orły ostatnimi czasy nie wygrały dwóch meczów zrzędu z rywalami teoretycznie równymi lub silniejszymi od siebie.Osobiście mam tylko jeden pewny typ który od dobrych kilku spotkań naszej reprezentacji a dokładnie od 12 spotkań (meczu z San Marino nie liczę do statystyk) wchodzi jak w masło mianowicie typ że Robert Lewandowski nie strzeli dzisiaj bramki. Osobiście nic do niego nie mam może nie gra widowiskowej piłki jak Messi albo Zlatan ale bramki w klubie strzela a co za tym idzie sławi nasz piękny kraj w którym dobrych piłkarzy jest na lekarstwo , niestety ta jego skuteczność nie przekłada się na zdobywanie bramek w reprezentacji nad czym osobiście ubolewam no ale to w dużej mierze nie jego wina a trenera który nie odpowiednio ustawia formacje po niego, a on biedny żuczek nic nie wskóra mając 3 albo 4 obrońców obok siebie niestety. W dzisiejszym meczu również nie przewiduję poprawy Robert w tym spotkaniu będzie pilnowany bardziej niż Obama w delegacji tym bardziej że Czarnogórcy mają bardziej realne szanse na ten awans więc okazji do strzelenia przez niego bramki będzie raczejmało no chyba że jakiś rzut karny będzie no to może,może ale z gry raczej nie możliwe. Reasumując dla osób chcących zagrać jakiś typ na naszą reprezentację żeby lepiej się meczyk oglądało polecam ten właśnie typ po w miarę ciekawym kursie 1,6

Mój typ
Robert Lewandowski strzeli bramkę - NIE
kurs:1,6

Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 85

dominiknd

Użytkownik
gwiazda2010 i reszta typowiczow, ja stawiam na naszych poniewaz maja potencjal i jak wyjdzie im mecz to i wygraja zdecydowanie. Czarnogora to nie jest jakis super ekipa. Prawde mowiac graja od niedawna w eliminacjach i ostatnie spotkanie u siebie z Ukraina przegrali 0-4 wiec czemu w dzisiejszym meczu nie moze pasc taki wynik. Skoncmy juz ta wymiane zdan, ja mam swoje zdanie Wy swoje, a wszystko zweryfikuje boisko i po meczu okaze sie kto ma racje. Pozdrawiam
????
chłopie otworz oczy i wyjdz z tej banki mydlanej, ktora sobie sam stworzyles, kiedy ta banda wygrala JAKIKOLWIEK wazny mecz u siebie, tym bardziej zdecydowanie? tym bardziej z liderem grupy?
edit: zreszta nawet, jezeli uznamy ten mecz za 50/50, to i tak value jest ZDECYDOWANIE po stronie czarnogorcow
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
chłopie otworz oczy i wyjdz z tej banki mydlanej, ktora sobie sam stworzyles, kiedy ta banda wygrala JAKIKOLWIEK wazny mecz u siebie, tym bardziej zdecydowanie? tym bardziej z liderem grupy?
edit: zreszta nawet, jezeli uznamy ten mecz za 50/50, to i tak value jest ZDECYDOWANIE po stronie czarnogorcow
Tak się o naszych wyrażasz (sic!) Jest zasada ( zawodowych typerów podobno) ,że jak nie stawiasz na naszych to nie stawia w ogóle. !! Jak nie czujesz się Polakiem, to wybiersz sobie inne mecze eliminacyjne, jest ich pod dostatkiem. tam obiektywnej możan określić value i inne teoretyczne rzeczy. Boisko i tak robi swoje i nie takie value siadało. Hazard to hazard, a jak jesteś dobry z matematyki to tylko studia wyższe zaspokoją ambicje.... różniczli całki oznaczone i nieoznaczone , rachunek prawdopodobieństwa, liczby zespolone ,,,, jest tego trochę. Kilka lat powinno wystarczyć.... Ale mecze reprezentacji Polskiej ( obojętnie jakiej dyscypliny) to czyste emocje i nie nadające się do matematycznych wynurzeń. Proszę nie komentować tego mojego postu , tylko nastawić się na oglądanie ..............
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
gwiazda2010 i reszta typowiczow, ja stawiam na naszych poniewaz maja potencjal i jak wyjdzie im mecz to i wygraja zdecydowanie. Czarnogora to nie jest jakis super ekipa. Prawde mowiac graja od niedawna w eliminacjach i ostatnie spotkanie u siebie z Ukraina przegrali 0-4 wiec czemu w dzisiejszym meczu nie moze pasc taki wynik. Skoncmy juz ta wymiane zdan, ja mam swoje zdanie Wy swoje, a wszystko zweryfikuje boisko i po meczu okaze sie kto ma racje. Pozdrawiam
Każdy sobie stawia co chce i jak chcę ale napisałeś,że Polska ma potencjał i jak wyjdzie im mecz to zdecydowanie wygrają.No właśnie &quot;jak wyjdzie&quot; bo ja już dawno nie widziałem żeby nam wyszedł jakiś naprawdę dobry mecz żebyśmy mogli zdecydowanie pokonać przeciwnika który obecnie gra lepiej i tyle.Nasz potencjał widać było w meczach z Ukrainą i Mołdawią które przegraliśmy bo remis z Mołdawią można nazwać porażką.Czarnogóra to nie jest jakaś super ekipa? No tak nie jest to super ekipa,pierwsze miejsce w grupie to na pewno przypadek.W rankingu Czarnogóra 28 miejsce a nasi ? 72 miejsce ! Ktoś może powiedzieć,że ranking nie gra.No zlitujcie się ale 72 miejsce w rankingu pokazuje nam dosadnie gdzie obecnie jest nasza piłka.Nasza reprezentacja jest strasznie przeceniana! .Mamy trenera który nie jest żadnym autorytetem,który nie ma pojęcia o piłce na poziomie wyższym niż nasza liga.Gramy bez zaangażowania,bez jakiegoś stylu,bez polotu,bez większej woli walki.Mamy kilka indywidualności ale nie jesteśmy drużyną! Nasz rywal przewyższa nas ważnymi cechami które często znaczą więcej niż nazwiska na koszulkach ambicją,motywacją,zaangażowaniem,walką na boisku.Czarnogórcy mają realne szanse na awans i na pewno dzisiaj ich motywację będzie można zobaczyć na boisku.To,że przegrali u siebie 4-0 z Ukrainą to nie znaczy,że nasza bezbarwna reprezentacja też może sobie ich ograć spokojnie.Rozumiem,że w meczach naszej reprezentacji każdy na pewno chciałby jej zwycięstwa i to najlepiej zdecydowanego ale patrzmy realnie.Zdarzało mi się grać jak to się mówi &quot;patriotycznie&quot; na naszą reprezentację ale najczęściej marnie na tym wychodziłem w ostatnich czasach więc ja na naszych nie postawie złamanego grosza na bank.Wolę pograć na bramki w tym meczu niż naiwnie wierzyć,że wyjdzie naszym w końcu jakiś dobry mecz i wygrają.Nie pozostaje mi nic tylko życzyć Ci szczęścia bo na pewno się przyda ????
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Tak się o naszych wyrażasz (sic!) Jest zasada ( zawodowych typerów podobno) ,że jak nie stawiasz na naszych to nie stawia w ogóle. !! Jak nie czujesz się Polakiem, to wybiersz sobie inne mecze eliminacyjne, jest ich pod dostatkiem. tam obiektywnej możan określić value i inne teoretyczne rzeczy. Boisko i tak robi swoje i nie takie value siadało. Hazard to hazard, a jak jesteś dobry z matematyki to tylko studia wyższe zaspokoją ambicje.... różniczli całki oznaczone i nieoznaczone , rachunek prawdopodobieństwa, liczby zespolone ,,,, jest tego trochę. Kilka lat powinno wystarczyć.... Ale mecze reprezentacji Polskiej ( obojętnie jakiej dyscypliny) to czyste emocje i nie nadające się do matematycznych wynurzeń. Proszę nie komentować tego mojego postu , tylko nastawić się na oglądanie ..............
nie mierz innych swoja miara, dla mnie wartoscia jest hymn, czy godlo a nie ta banda przecenianych pilkarzykow bez ambicji, ty dalej sie jaraj lewandowskim, ktory ma w dupie kadre a ja bede zarabial pieniadze na ich nieudolnosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Polska- Czarnogóra
Goście zdobędą bramkę / TAK @ 1.55 Unibet✅



Zacznę od tego, że dzisiaj mamy bogatą ofertę do grania. Takie dni są dość niebezpieczne, bo łatwo o zawrót głowy. Jednym słowem łatwo zgłupieć. Dlatego ja wyszukałem dwa dość pewne typy. Jednym z nich jest to ,że w meczu Polska - Czarnogóra goście strzelą bramkę. Dla mnie jest to dość pewny typ. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić naszą defensywę skoncentrowaną przez pełne 90 minut. Nie licząc meczu z San Marino- przypomnijcie sobie z głowy mecz w którym nasz zespół nie stracił bramki. Pewnie większość będzie miało trudność i skorzysta z internetu żeby sobie przypomnieć. Nasz blok defensywny jest dziurawy jak &quot;szwajcarski ser&quot;. Obrońcy popełniają bardzo często indywidualne błędy, nie trzymają linii. Do tego trzeba dodać, że dzisiaj chcąc myśleć o wygranej Polska zmuszona będzie zaatakować. przy dość ofensywnych naszych bocznych pomocnikach ( Błaszczykowski, Sobota) z biegiem trwania spotkania porobią się olbrzymie luki między poszczególnym formacjami. A jak grają nasi obrońcy w sytuacjach jeden na jeden to chyba każdy wie.
Czarnogóra stoi przed ogromną szansą, zajmują w naszej grupie pierwsze miejsce. To nie jest przypadek. W dotychczasowych siedmiu spotkaniach strzelili 14 bramek co daje średnią dwóch bramek w meczu.
Zespół Mirko Vucinicia gra bardzo ofensywną piłkę, są bardzo dobrze wyszkoleni technicznie, w pojedynkach jeden na jeden robią bardzo łatwo przewagę liczebną. jednym słowem.....dzisiaj w naszym polu karnym zagotuje się nie raz ....i nie dwa.
Typ w mojej ocenie dość pewny....do jakiegoś dubla jak znalazł. Ja to gram dość grubo. Zdecydowanie polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 26

wislaks

Użytkownik
Czarnogóra 5 meczów wyjazdowych z rzędu bez porażki to musi się w końcu skończyć w dodatku wasze masówki na grę przeciwko Polakom to oznacza, że dzisiaj wygramy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom