>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

el. MŚ 2014: Polska - Ukraina 22.03.2013, Warszawa

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP


No to mamy mecz przyjaźni. Pierwszy od dłuższego czasu. Dla Nas i dla Ukraińców remis byłby dobrym wynikiem. O ile wynik ciężko jest przewidzieć, to jedna kwestia jest pewna, mianowicie zarówno nasi zawodnicy jak i piłkarze Ukrainy nie będą walczyć na noże. My mamy być zadowoleni z wyniku i oni też. W końcu wspólnie organizowaliśmy Euro. Nie pamiętam zresztą kiedy nasz zawodnik otrzymał czerwona kartkę w meczu o punkty. Aaaa.. juz wiem, Szczęsny i Euro 2012, ale prawdopodobieństwo dostania kartki przez bramkarza jest.. znikome. W Ukrainie nie ma walczaków, jedynie Rotan, Khacheridi albo Mandzyuk, mogą stanowić zagrożenie jeżeli chodzi o grę faul. U nas Wasilewski jest okrzyknięty mianem brutala, pozostali to &quot;potulne baranki Fornalika&quot;.

Typ: Brak czerwonej kartki w meczu ????
Kurs: 1,20


po co takie głupoty pisać... faktycznie, wspólne Euro ma duże znaczenie w kontekście walki o awans na MŚ. Ciekawe dla kogo remis byłby dobrym wynikiem? Chyba dla Anglii i Czarnogóry tylko, bo odjadą nam jeszcze dalej...;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: over 2,5
kurs: 2,35
bwin
Dzisiaj kwadrans przed godziną dwudziestopierwszą naszą reprezentację czeka chyba najważniejszy mecz tych eliminacji. Na Stadionie Narodowym podejmować będą zespół Ukrainy dla których też jest to ważne spotkanie. Nasi wschodni sąsiedzi muszą wygrać te spotkanie gdyż porażka raczej kategorycznie zaprzepaści ich szanse na awans. Nasza reprezentacja zajmuje obecnie trzecie miejsce w swojej grupie z dorobkiem pięciu punktów i dzisiaj tylko zwycięstwo pozwoli realnie patrzeć w przyszłość. Do Czarnogóry tracimy pięć punktów zaś do &quot;Wyspiarzy&quot; trzy ale te zespoły mają po jednym meczu więcej od nas. Moim zdaniem nasza reprezentacja wcale nie musi tak łatwo wygrać jak to się wszystkim wydaje. Co prawda Ukraińcy nie wygrali jeszcze żadnego meczu w tych eliminacjach ( remisy z Anglią i Mołdawią i porażka z Czarnogórą) ale nie znaczy że Polacy ich łatwo ograją. W naszej ekipie kilku graczy jest w dobrej formie i to może być naszym argumentem. Ale wielokrotnie bywało tak że nasza ekipa nie wytrzymywała presji w najważniejszych meczach po prostu ulegała rywalom. Ciężko mi jest wytypować wynik spotkania, choć liczę na wygraną gospodarzy, dlatego decyduje się na typ że padnie dużo bramek. Liczę na dobry i obfitujący w gole pojedynek.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Polska - Ukraina [Handicap 0-1]
Typ: Polska
Kurs: 4.50 @ Betsson
Przed reprezentacją Polski niezwykle ważny mecz. Ewentualne zwycięstwo może praktycznie wyeliminować Ukraińców z gry o Mistrzostwa Świata w Brazylii, zaś nas do globalnego czempionatu znacznie przybliżyć. Co prawda w meczach towarzyskich nasze Orły nie błyszczały, jednak ja już od dawna jestem zdania, że te mecze są dla selekcjonerów, żeby poćwiczyć pewne warianty taktyczne, a nie dla kibiców (dlatego też nie powinno się ich transmitować). Z kolei w eliminacjach reprezentacja Polski raczej nie zawodzi. Remis na gorącym terenie w Czarnogórze, wygrana z Mołdawią i wyciągnięty remis z Anglią. Na Stadionie Narodowym jesteśmy niepokonani, ale z pięciu meczów odnieśliśmy tylko jedno zwycięstwo. Dzisiaj czas na kolejne i najlepiej spektakularne. Czas na przełamanie Lewandowskiego i jego gole, ofiarna grę Krychowiaka i Majewskiego w środku pola, którzy w swoich ligach błyszczą oraz świetne parady Boruca, który wrócił do dyspozycji z czasów świetności w Celticu. Z powyższych względów liczę na naszą co najmniej dwubramkowe zwycięstwo.
Do boojuuu Polskooooooo
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Nie gram na zwycięstwo jakiejkolwiek z drużyn, ale BTS po @2.0 warty gry wg mnie. Obie drużyny muszą wygrać aby o czymś pomarzyć jeszcze w kwalifikacjach. Sercem jestem za 2-1 dla naszych ale rozum mi mówi NO BET.
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Ktoś powie ze my też zremisowaliśmy z UK ...ale u siebie po karykaturalnym meczu na wodzie i to my cudem uratowaliśmy remis w 70&#39; . W Piątek Ukraina nie &quot;musi&quot; zdobyć 3 pts ... my nie możemy przegrać ... pachnie mi tu remisem .
Co to za bzdury ?? ???? Jakie UK ?? United Kingdom ?? toż to Wielka Brytania a takiej drużyny nie ma, więc nie mogliśmy z nimi grać :p
Plus ta głupota, że Ukraina nie musi zdobyć tutaj punktów, mając 3 mecze na koncie i tylko 2 punkty, dzisiaj nawet remisując będą w fatalnej sytuacji, jeszcze gorszej niż my.
Ukraina na pewno dzisiaj będzie chciała wygrać i będą atakować co pozwoli naszym kontrować, bo jeśli chodzi o atak pozycyjny to nasi kompletnie sobie nie radzą z lepszymi rywalami. Moim zdaniem Ukraina dzisiaj nie wygra. Jak to po meczu Gerrard powiedział ???? &quot; Z Polski nikt trzech punktów nie wywiezie&quot; ???? No może San Marino się uda ???? :p żart
Stawiam dzisiaj na zwycięstwo Polski jednobramkowe.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ode mnie przyjemny typ na dzisiaj

Poland vs Ukraine. Most Corners - 1st Half: [email protected] Marathon ✅

Czy Polska dzisiaj wygra z Ukraina? Chcialbym, zeby tak bylo i w sumie powinna, ale czy bedziemy potrafili wykorzystac nasz potencjal? Z tym moze byc roznie. Ukraina to juz nie jest ten zespol co na Euro, jest tam wiele zmian, nie ma Schewy, i ogolnie graja padake jak dla mnie. Wracajac do Polakow, Na pewno beda chcieli wygrac i beda atakowac, to dla mnie nie ulega watpliwosci, Ukraina nastawi sie tutaj raczej na obrone i gre z kontry, czy taka taktyka wygeneruje jakies cornery? Zapewne niewiele. W pierwszej polowie Polska bedzie zapewne druzyna przewazajaca, bo tak zawsze jest niezaleznie od tego, czy strzeli bramke, czy w glupi sposob straci, dlatego uwazam, ze ten typ nalezy do jednych z pewniejszych.

pozwodzenia!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie wyszlismy w duzej mierze przez Smude, nie ma sie co rozwodzic o tamtym okresie,
Wcześniej nie wyszli przez Engela, Jansa i Beenhakkera ;). Polska reprezentacja to nie jest topowy zespól, grają bazując zwykle na kilku nazwiskach, w tym momencie te nazwiska się nie sprawdzają i kropka. Moim zdaniem skoro do tej pory za kadencji Fornalika grają przeciętnie to teraz będzie podobnie, Lewy nie strzelił o 800 minut i kto wie czy zaraz nie będzie 900, bo niby dlaczego nie? Dalej będzie miał Obraniaka za plecami i dalej wszyscy dziennikarze, komentatorzy zwalą winę na Francuza. Jestem przekonany, że kolejny raz lewego skrzydła nie będzie i pewny jestem, że Ukraińcy będą pilnować prawego. Jakie argument ma nasza reprezentacja - nie ma żadnych, może prócz Warszawy.

Bartosz Salamon w kadrze to chyba jakiś kiepski żart. Nie gra w Milanie, więc co on robi na kadrze?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bartosz Salamon w kadrze to chyba jakiś kiepski żart. Nie gra w Milanie, więc co on robi na kadrze?
Fornalik nie raz mówił, że skoro jest zgrupowanie i można powołać 26 zawodników to chcą go sprawdzić skoro zainteresowana nim była cała Europa.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Fornalik nie raz mówił, że skoro jest zgrupowanie i można powołać 26 zawodników to chcą go sprawdzić skoro zainteresowana nim była cała Europa.
Ale on nie zadebiutował tak? Więc nie zgadzam się z powołaniem.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Jakie argument ma nasza reprezentacja - nie ma żadnych, może prócz Warszawy.
Świetna robota, wręcz prawdziwy profesjonalizm przy typowaniu:browar565:

Jak Ty mozesz być taki pewne naszej słabej postawy i przegranej skoro Ty nic nie wiesz o Ukraińcach? Typowe polskie podejście. My jesteśmy słabi i żenujący, a nasz rywal przeciez nigdy nie ma problemów, zawsze jest to świetny zespół, o którym nie trzeba nic wiedzieć, bo kazdy pokona naszych kopaczy!

Ludzie nie analizujcie postawy i składu naszych rywali! Pamiętajcie o tym! Niewazne co oni prezentują, wazne że Lewy nie strzelił gola 800 minut więc już nigdy nie strzeli, Obraniak napewno zagra bo darius010 tak napisał i znowu bedzie padaka. Co z tego, że Konoplanka nie zagra, co z tego, że trener jest z nimi bardzo krótko i nie miał czasu na poukładanie tego wszytskiego. Pamietajcie też, ze wynik Ukrainy w meczu z Czarnogórom nie ma zadnego znaczenia, bo to nie wstyd przegrac z Czarnogórom. 2 pkt po 3 meczach daje im wielką pewność i swobode w dzisiejszym meczu!

????
 
P 0

paw3lx

Użytkownik
A ja jestem za Polakami. Od jakiegoś czasu mamy na prawdę mocną drużynę. No może poza środkowym obrońcą bo nie wiadomo kto zagra z Glikiem. Powrót Majewskiego i Rybusa może wyjść nam na dobre. Podobno Lewy dobrze dogaduje się z Majewskim (gorzej niż z Obraniakiem być nie może). W drużynie panuje dobra atmosfera. Rybus jest już ogranym zawodnikiem więc z pewnością pomoże reprezentacji. Krychowiak jest w życiowej formie, zobaczymy tylko kto obok niego zagra. Na trio z Borussi bym nie liczył, co najwyżej na to że odciągną uwagę i zrobią miejsce dla Rybusa/Grosickiego i Majewskiego.

Co do Ukrainy to zmiana trenera, brak Konoplanki i Yermalenki na pewno wpływa na naszą korzyść.
2 pkt po 3 meczach daje im wielką pewność i swobode w dzisiejszym meczu!
No naprawdę mając 2 punkty i wiedzę, że jak się przegra to odpada się praktycznie z eleminacji na pewno daje pewność i swobodę... Ukraina też będzie atakować co stwarza dla nas możliwości na kontry.
Chłopaki wiedzą, że mają wygrać. Nie ważne kto strzeli gola, może to być Lewandowski a może i Wawrzyniak. Ten mecz trzeba wygrać.
 
pavelo 8

pavelo

Użytkownik
Generalnie mam wy.ebke na kadrę naszą od MŚ 2002, ale trzeba spojrzeć realnie.
Niewazne co oni prezentują, wazne że Lewy nie strzelił gola 800 minut więc już nigdy nie strzeli
skoro nie strzelił przez tyle czasu, to i może i nie strzelić przez kolejne 800..., ale łudzić się naszą gwiazdeczką można bo i czemu nie, przecież to super snajper ;)
Co z tego, że Konoplanka nie zagra,
Co z tego, że u nas zagra trio z BVB, skoro w kadrze G pokazują
co z tego, że trener jest z nimi bardzo krótko i nie miał czasu na poukładanie tego wszytskiego
Co z tego, że Fornalik jest dłużej, a kadra jak była nie pukładana tak nie jest i gra padake.
Nie jesteśmy potentatami, ba powoli się przekonuje, że nawet nie średniakami. Dodać też należy, że naszym nie idzie za łatwo z ekipami o podobnym potencjale.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z naszą reprezentacją niestety zawsze jest jeden problem.Kiedy dochodzi do decydujących, ważnych potyczek to coś ulatuje i jesteśmy w dupie.Kiedy nie ma specjalnych presji i nikt cudów nie oczekuje potrafimy ograć Portugalie, czy rozegrać dobry mecz z Anglią.Nawet Błaszczykowski podkreślał że media krajowe wcale im nie pomagają, a wiadome że głównie to one robią to całe zamieszanie, i coś w tym jest niestety.Potencjalna porażka nawet nic jeszcze konkretnego nie przesądza, więc lepiej jakby w tej kategorii o tym meczu pisano.
Teraz przychodzi mecz z Ukrainą to nagle wielkie halo na wygraną bo przecież to kraj który jest za nami, a nie zachód którym stale tyłki nasi decydenci muszą lizać.
To takie moje zdanie na temat tego całego spotkania.Do zakładów które bym chętnie postawił to zakłady na kartki i rożne drużyny, jeśli była by dobra linia kornerów na Ukraińców chętnie pobiore.
Do wyniku dzisiejszego mam troche sceptyczne podejście, generalnie jak dla mnie Remis będzie tutaj bardzo prawdopodobny, zwycięstwo którejś z drużyn szacuje na 45-55 na Ukraińców także nie tykam.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jak Ty mozesz być taki pewne naszej słabej postawy i przegranej skoro Ty nic nie wiesz o Ukraińcach? Typowe polskie podejście.
Ja nawet nie wchodziłem na temat Ukraińców, bo niby co ta wspólnego z tym, że Polska ma 5 piłkarzy i kilkunastu kopaczy .W dodatku ta trójka na których liczymy nie gra na optymalnym poziomie. Jestem przekonany co do słabej postawy Polski, to jest swego rodzaju standard dla tego zespołu.

Obraniak napewno zagra bo darius010 tak napisał i znowu bedzie padaka.
Nie mam wątpliwości, Francuz ma solidne miejsce w klubie więc ma zagwarantowane w reprezentacji, takie czasy. I pewnie, że zagra padałkę, bo oczywiście ma dobry strzał z dystansu i potrafi zagrać dobry mecz w klubie, ale w kadrze nikt go nie lubi, ma konflikt z piłkarzem któremu ma podawać piłki, więc trudno od niego oczekiwać błysków, czy przebłysków.

Napisze też coś o Ukrainie, ich postawa w tych eliminacjach determinowana jest rotacją na fotelu trenera. W tych eliminacjach włącznie z aktualnym prowadziło ten zespół 4 szkoleniowców. Myślę, że teraz Mychajło Fomenko wprowadzi jakiś element stabilizacji, co powinno przełożyć się pozytywnie na wyniki. Fomenko to nie jest jakiś wielki trener, w CV ma mistrzostwo i puchar Ukrainy, karierę trenerską zaczął 1979 od tego czasu prowadził wiele klubów z bloku wschodniego, oraz reprezentację Gwinei i Iraku. Ukraińska Premier Liha to aktualnie siódma liga w Europie, tuż za Portugalska i z tej ligi może zagrać 6 zespołów w europejskich pucharach (tyle samo z Włoch), pamiętamy jak radził sobie Shakhtar. Reasumując mają doświadczonego szkoleniowca i silniejszy kadrowo zespół, oparty na ligowcach którzy pokazują się w europie z przyzwoitej strony.

Wiec jakie mam atuty, stadion który ledwo stoi ???? . By wygrać Polska musiałaby zagrać dobry mecz o punkty, pamiętam taki z Portugalią za Beenhakkera, od tego czasu nie zbliżyliśmy się do poziomu europejskiego. Anglii nie liczę, bo to zespół z wysp zagrał beznadziejnie, a Polska wcale nie grała tam hura, super piłki.

Dodam jeszcze, że ja nie jestem reprezentacjofobem. Znam realia, Polska dzieli się na naiwnych, którzy łyknęli nawet Smudę, więc co tu mówić o Waldku. Ja chce zobaczyć dobrą grę, a nie marketing i paplaninę jak to cudowanie będzie w Rio. A gry nie ma, to łatwo można ocenić, przeżyjcie się jak wygląda dziś Polska pod katem tempa, dokładności podań, zaangażowania, a przede wszystkim czy mają oni jakiś inny pomysł na atak wyłączając z niego Lewandowskiego.
 
B 0

biegu-89535

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: Majewski R. strzeli bramke
Kurs; 6,5
Fortuna.

Na wyspach ostatnio dobrze mu idzie. Ma wyjsc od 1 minuty. Zastąpi &quot;znienawidzonego ludo&quot; na środku pomocy. Znajomosci z Lewandowskim jeszcze ze Znicza Pruszków mogą zaowocować dobrą współpracą. Licze ze to bedzie mecz otwarty, z dużą iloscią sytuacji i goli. Ukraina nie bedzie grać na remis bo to jej nie ratuje w obecnej sytuacji. Kurs zachęcający do grania za drobne. Wydaje mi sie to bardziej korzystne niz granie Na Gola naszej drewnianej gwiazdy z Borussi.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
na temat tego meczu mozna napisac tylko jedno slowo: KOMPROMITACJA
no ale czego sie spodziewac po piłkarzach którzy zapewniaja izolacje cieplna na ławkach klubowych(Wasyl) albo gwiazdeczkach z BVB, ktore jak widac nie po raz pierwszy bez Reusa i Goetzego nie potrafia piłki powąchac ;-) kibice to po pierwszej połowie powinni isc do domu na cieplą herbatke a nie ogladać ta paraolimpiade w wykonaniu polskich sportowców, którzy nazywaja siebie piłkarzami
krytykowac ich mam prawo jak najbardziej. chocby z jednego powodu. oni za granie w kazde biora pieniadze. nasze pieniadze. po takiej grze nie dalbym im zasilku dla bezrobotnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
A tyle razy pisałem, żeby dać już spokój z Polską, że widać na każdym kroku, że nie umiemy grać w ten sport. Zastanawiam się skąd Wy się bierzecie? Czy to są ciągle te same osoby czy już nowe pokolenia jakiś dziwacznych optymistów się pojawiają? Po euro wszyscy psioczyli, że grać nie umiemy minęło trochę czasu, przyszedł Walduś, zremisowaliśmy z Anglią tylko dlatego, że strzelili focha bo mokro i znów pojawiła się w sercach co poniektórych typów iskierka nadziei, że może teraz, że może w końcu się uda i znów wzbijemy się w przestworza niczym orły Górskiego, którego imię zszargali nadając je temu śmiesznemu wiklinowemu dziwactwu. Może doczekam takich czasów, że nie będzie przed meczem Polski żadnego typu w stronę naszych dzielnych gladiatorów ale pewnie i tak się pojawią przed wyjazdem na Ukrainę czy do Anglii bo kurs będzie z 5 albo 8 i specjaliści doszukają się valju beta ????
 
K 358

koeman66

Użytkownik
pavelo wez bo pier... jak potluczony! Porownywac Polske do Luksemburga... Dlaczego w latach 2006 - 2008 mielismy graczy gorszych niz obecnie, a nawet dotad anonimowi gracze potrafili sie wtedy w kadrze odnalezc, a eliminacje to byl festiwal strzelecki i bardzo ladna gra polakow? Bo byla atmosfera, a fachowiec Beenhakker potrafil z tamtych chlopaczkow wycisnac 100% mozliwosci! Kto pamieta mecze z Portugalia ten wie, ja rozumiem ze mozna trafic na zly dzien cristianow ronaldow, ale oni rok pozniej potrafili ugrac z portugalczykami remis i to nie jakies zero zero po pseudo spotkaniu i obronie Czestochowy, tylko 2-2 po ladnym meczu! Dlaczego Argentyna, ktora ma graczy na najwyzszym swiatowym poziomie i najlepszego obecnie gracza, odpadla w fatalnym stylu w MS w 2010 roku? Bo narkoman Maradona to taki sam trener jak Fornalik! Dlaczego Messi nie gra w kadrze tak samo jak w Barcelonie? Bo nowy wielki selekcjonero nie potrafi wykorzystac dla druzyny narodowej jego potencjalu! To samo Fornalik, ktory jest beznadziejnym gosciem, a te wicemistrzostwo Polski zdobyte z Ruchem to byl smiech na sali, kibice Ruchu pewnie pamietaja jak po fraj...u klub ten nie zdobyl msitrza, te mecze 0-0 u siebie na wiosne z najgorszymi ekipami z ligi - ja to pamietam bo na Ruchu przejechalem sie wtedy i stracilem sporo kasy!!! Eliminacje te sa juz przegrane, gratuluje Ukrainie, ktora wlasnie jest w barazach, a moze i powalczy o bezposredni awans z Anglia. Czarnogora nie ma w/g mnie najmniejszych szans na baraze i to sie sprawdzi! Co do Fornalika - ten gosc i jego filozofia trenerska, zaprowadzilaby Real Madryt do drugiej ligi hiszpanskiej, gdyby temu gosciowi pozwolic tam pracowac... Wspolczuje trojce z Dortumundu, tam wszystko ulozone graja dobrze, strzelaja, wspolpracuja efektownie, a potem wyjezdzaja na kadre i musza nasluchac sie na odprawach meczowych przeroznych fornalikowskich filozofii... Kto widzial dzisiejszy balagan na boisku ten wie o co mi kaman!!!
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Przykro było patrzeć na grę naszych...

Najbardziej szkoda mi kibiców, którzy zapłacili spore pieniądze za spodziewane dobre widowisko. Co dostali w zamian...?

Mam cały czas w pamięci deklaracje naszych piłkarzy po EURO2012, w stylu &quot;zmażemy plamę grą w eliminacjach&quot;, &quot;damy z siebie wszystko, by zmazać plamę&quot; itp... Jeśli to ma być danie z siebie wszystkiego, to ja naprawdę dziękuję...

Nie wiem już, jako kibic, jak ustawić i kogo wstawić do składu reprezentacji, by ta zaczęła dobrze funkcjonować... Teraz brakuje mi trenera, który byłby tyranem, dyktatorem dla swoich podopiecznych - mam wrażenie, że tego brakuje najbardziej. Fornalik być może się stara, ale niestety mu to nie wychodzi. Trzeba wstrząsnąć tym zespołem, aby każdy z nich na zgrupowaniu robił w gacie na samą myśl zagrania złej piłki.Żeby nawet przez myśl nie przeszła zła gra, jak dzisiaj. Z takich dyktatorów to pasuje mi jedna persona - Johan Cruyff, tylko że on nie jest już młody, no i pewnie nie chciałby zabrudzić swojego CV pracą dla naszej kadry...

To takie moje, gorzkie przemyślenia na dziś...
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Ech Panowie jest kiepsko. Co jak co ale nasze orły dzis dobrze nie zagrały. Ale zwalac wine na Fornalika? Na co? Że wystawił najlepszy w tej chwili skład jaki miał? a może wy byście chcieli Sebka Milę? Bez ściemy. Nie ma w tej chwili lepszych grajków niż tych których wystawił Waldemar. Mógł może postawic na Szczęsnego i nie wystawiać Wasyla co najwyżej. Reszta dobry wybór. Rywale dziś zagrali bardzo dobry mecz oddali 4 strzały strzelili 3 gole. Tyle w temacie. Mi samemu zakład, że Lewy strzeli gola nie wszedł. Tak bywa. W meczu z San Marino podwajam stawkę i liczę zyski
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom