>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

el. MŚ 2014: San Marino - Polska 10.09.2013, Serravalle

Status
Zamknięty.
river 148

river

Użytkownik
akurat te &quot;tuzy&quot; szanse na awans maja spore, szczegolnie islandia czy armenia, to nie tylko strata jednego punktu do miejsca premiowanego awansem, ale takze gra poparta dobrymi wynikami
Matematyczne a realne? Dlatego podalem przyklady tych krajow, ze tez maja matematyczne szanse jak my ale w rzeczywistosci jakie maja szanse zagrac na mundialu? Znikome.
Zajecie 2.miejsca niczego nie gwarantuje bo mozna zostac tym nieszczesliwcem z drugich miejsc (zwalszcza jak sie jest taka Armenia czy ISlandia gdzie dorobek punktowy jak na 2.miejsce jest skromny), ktory sie do barazy nie zalapie. A baraze to tez trzeba przejsc a mozna bedzie tam trafic na jakas Trancje, Szwecje czy Portugalie.
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
&quot;50-letni szkoleniowiec uważa, że San Marino nieźle prezentuje się w obronie i dlatego we wtorkowym meczu nastawi swój zespół na zdobycie bramki w pierwszych minutach.&quot;
W oparciu o te słowa można próbować grać bramkę we wczesnych minutach dla Polski. Sprawdziłem w bet365 i jedynie dają możliwość Timecasta więc warto poczekać na składy i probować np. pierwszy strzeli Sobota i bramka 1-20 minuta (kurs 6.0).
Źródło http://www.sport.pl/mundial2014/1,128351,14575472,El__MS_2014__Fornalik__Z_San_Marino_interesuja_mnie.html
PS. Fornali wygaduje takie farmazony, że głowa boli, ale mimo wszystko to on układa taktykę na ten mecz.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ, 10.09.13, godzina 20:45
Spotkanie: San Marino - Polska
Typ: Handicap(5:0) -Typ San Marino ✅
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bwin

Dzisiaj mecz na szczycie grupy H,bowiem zmierza się w nim giganci europejskiej piłki-czyli drużyna San Marino z Polska-czyli najlepsi.Obie druzyny zapowiadaja walke do ostatniego gwizdka,gdyż wciaz wierza w awans(San Marino moze troche mniej).Sam trener Fornalik przyznal,ze San Marino to zgrany zespol,wiec musimy byc przygotowani na wszystko.Polska rowniez,to jeden z najmocniejszych zespolow w Europie,potrafiący zremisować np z Mołdawią czy Czarnogórą.Pierwszy mecz w Polsce miedzy tymi zespolami zakonczyl sie zdecydowanym zwyciestwem Polakow ale....wtedy grał bramkostrzelny Robert Lewandowski,który zdobył aż 2 bramki.Skoro dziś nie zagra,wiec liczę na minimalne zwycięstwo Polaków.Dodam jeszcze,ze Polska w rankingu Fifa zajmuje wysokie,bardzo dobre 72.miejsce wyprzedzajac m.in Haiti(74.) czy Togo(84.)Niestety inne afrykanskie reprezentacje choćby Libia,Gwinea czy Tunezja są obecnie dla nas poza zasięgiem.Z kolei bedace na przedostatniej pozycji rankingu(207.) San Marino powinno zostac po ciężkim boju pokonane przez naszych
PZDR
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje do Mistrzostw Świata, godzina 20:45
Spotkanie: San Marino - Polska
Typ: Polska (-5,5 gola) handicap azjatycki
Kurs: 3.30
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:


Dziś o godzinie 20:45 mecz eliminacji Mistrzostw Świata, San Marino - Polska, nie trudno wskazać zwycięzcę w tym meczu, będą to nasi rodacy, to że gola nie stracą raczej też jest w 100 % pewne, teraz tylko kwestia jak wysoko wygramy? Mimo braku Lewandowskiego bez problemu strzelimy kilka goli rywalom, którzy są po prostu najzwyczajniej amatorami, nie grają w piłkę zawodowo, piekarz, lekarz czy inne specjalizację to właśnie zawody piłkarzy San Marino. Porażki 0:9 z Ukrainą, 0:4 z Włochami, 0:5 z Polską, 0:8 z Anglią, czy też 0:3 z Czarnogórą to ostatnie wyniki tej reprezentacji. My z kolei ostatnio zremisowaliśmy z Czarnogórą na Narodowym w Warszawie 1:1, ale nasza gra mogła się podobać. Tak naprawdę nie gramy najgorzej w tych eliminacjach, ale po prostu nie wygrywamy, i mamy aż 4 remisy na koncie. Z San Marino zawsze nam się grało, lekko miło i przyjemnie ostatnie wygrane to 5:0, 10:0, 2:0, 5:0, oraz 2:0 dla Biało - Czerwonych. San Marino od 8 meczy jest bez gola na swoim koncie, jest do dobry wynik jak na tą reprezentację, jednak ostatniego gola strzelili równie słabej reprezentacji Malty. Mimo, że na ataku będzie grać Brożek który w reprezentacji nie grał od dawien, dawno to nawet on powinien bez problemu wpakować rywalom kilka bramek. Ja myślę, że nasi zawodnicy będą chcieli poprawić sobie humory, więc wygrają wysoko, stawiam na wynik w okolicy 6:0, przecież San Marino to amatorzy, skoro Ukraina strzeliła 9 bramek San Marino, ja myślę że my jesteśmy w stanie ich wpakować, około 6 handicap przy takim kursie jak najbardziej do przyjęcia.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2014
Spotkanie: San Marino - Polska
Typ: under 4,5
Kurs: 2,30
Buk: myBet
Data i godzina: 10.09.13, 20:45

Dziś o godz. 20:45 na Stadionie Olimpijskim w Serravalle w San Marino odbędzie się mecz pomiędzy reprezentacją gospodarzy a polską drużyną narodową. Obiekt ten może pomieścić aż 7 tysięcy kibiców – czyli około 22% populacji tego kraju.

Zdecydowanym faworytem spotkania są Polacy, mimo iż w tym meczu nie wystąpią Robert Lewandowski, Jakub Wawrzyniak oraz Kamil Glik. Napastnika BVB zastąpił w kadrze Marcin Robak.

San Marino po ostatnim laniu z Ukrainą (9:0) będzie chciało wywalczyć korzystny rezultat z osłabionymi biało-czerwonymi. Korzystny, czyli przegrana dwoma-trzema bramkami. Jest to zadanie bardzo realne – San Marino trzykrotnie podejmowało Polaków w spotkaniach eliminacyjnych i trzykrotnie zaprezentowało się z dobrej strony. W 1993 roku San Marino uległo 0:3 po bramkach Leśniaka i Warzechy, w 2002 roku San Marino straciło ledwie 2 bramki (strzelali Kaczorowski i Kukiełka). W 2008 roku Polacy wygrali z San Marino również 0:2 bramkach Smolarka i Lewandowskiego. Przypomnijmy jednak, iż był to katastrofalny mecz naszej drużyny, czego symbolem jest wydarzenie z 15. minuty meczu - po faulu w polu karnym gospodarze wywalczyli jedenastkę, którą obronił Łukasz Fabiański.

Reprezentacja Polski jest przeciwnikiem, z którym San Marino mierzyło się w swej historii najczęściej. Wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwami Polaków, którzy strzelili swoim rywalom 28 bramek i tracąc żadnej. Średnio na mecz Polacy aplikowali rywalom 4 bramki.

Osłabiona w ataku Reprezentacja Polski nie powinna „szaleć w ofensywie”, powinna próbować rozgryźć rywala stosując atak pozycyjny. Defensywne San Marino skupi się na próbach kontrowania swoich rywali.

Spokojnie w defensywie, bez szaleństw w ofensywie – tak będzie wyglądał mecz San Marino-Polska. Myślę, że Polacy zakończą mecz wynikiem 0:3 lub 0:4 i utrzymają nadzieje na udział w finałach Mistrzostw Świata.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Selekcjoner Fornalik podał już skład na mecz:
Artur Boruc - Piotr Celeban, Artur Jędrzejczyk, Bartosz Salamon, Sebastian Boenisch - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Piotr Zieliński, Waldemar Sobota - Paweł Brożek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Oby tylko początek spotkania nie przebiegał jak tamto wtedy...:
pamiętacie?

http://www.youtube.com/watch?v=AlxAlwADoWM
Wydaje mi się, że Polacy wyjdą dzisiaj nieco asekuracyjnie od początku spotkania, a gole posypią się dopiero po &#39;30 minucie. Więc wszystkie undery jakie proponujecie radziłbym zagrać..., ale do 1 połowy. Bo w 2 części gry przewaga naszej reprezentacji będzie rosła z minuty na minutę i wynik może być wysoki. Wybieganie i wola walki będzie po naszej stronie. Zieliński ustawiony dzisiaj za Brożkiem. Albo jako drugi napastnik. W meczu z Czarnogóra miał swoje szanse i nie strzelił. Dzisiaj mam nadzieję, że chłopak się przełamie. Będzie mu bardzo zależało na golu. Myślę, że w polu karnym San Marino dzisiaj będzie szukał gry, aż w końcu się uda..
Typ: Piotr Zieliński - strzeli gola
Kurs: 1.83


w dodatku 2 bramki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bunio351 7

bunio351

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2014
Spotkanie:San Marino-Polska
typ: (Handicap 5:0) 1✅✅✅✅
Bukmacher:Bwin
Kurs:1.91
Kurs na zwyciestwo San Marino z handi (5:0) jak dla mnie to promocja która polecam wszystkim do stawiania;) Nie spodziewam sie sporej ilości bramek strzelonych przez Polaków najgorszej obronie tych eliminacji mistrzostw świata.W poprzednim meczu obu reprezentacji padł wynik 5:0.Nie przekonuje mnie gra naszej kadry brak skutecznosci pod bramka przeciwnika,dobrze ze rywal nie wymagający przynajmniej o defensywę nie musimy się obawiac bo nie byłoby ciekawie.Polska ten mecz wygra nie mam watpliwości bedzie atakowac przez cały mecz,San Marino obrona całym zespołem powalczą żeby nie przegrac tego meczu dużą ilościa goli i im sie to uda. W reprezentacji brakuje zgrania i wykończenia pod bramką rywala wygrają ale jedynie indywidualnościami.Mnie ten typ jak najbardziej przekonuje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
San Marino - Polska
Typ: 1 połowa - powyżej 5 rzutów rożnych ⛔ (3)
Kurs: 1,83 Buk: Bet365
Wszyscy dobrze wiemy, że nasi zazwyczaj wchodzą w mecz na dość ostrym gazie a jak wyglądają drugie połówki po wypompowaniu to każdy widzi.
W pierwszym meczu było coś koło 17 rogów w całym meczu a w pierwszej połowie 11 jak dobrze pamiętam. Z czego już w 15 minucie mieliśmy 6 rogów. Wiem, że to wyjazd i tak na nich nie siądziemy ale myślę, ze ponad 5 rogów w pierwszej połowie wejdzie na luzie.
Za typem przemawiają skrzydła czyli Sobota i Kuba a do tego świetnie rozgrywający ostatnio Zieliński i Klich. Do tego myślę, że u siebie San Marino będzie się porządnie bronić więc wychodzi mi to wszystko tak a nie inaczej.
Powodzenia !
 
3 1

365

Użytkownik
po obejrzeniu wczorajszego spotkania i meczu z Czarnogórą, zastanawiam się czy Boenisch ma naprawdę aż tak wy****** na grę w reprezentacji, czy to jakiś kryzys tego zawodnika, bo w głowie mi się mieści jego fatalna postawa w obu tych spotkaniach
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
po obejrzeniu wczorajszego spotkania i meczu z Czarnogórą, zastanawiam się czy Boenisch ma naprawdę aż tak wy****** na grę w reprezentacji, czy to jakiś kryzys tego zawodnika, bo w głowie mi się mieści jego fatalna postawa w obu tych spotkaniach
Ale to nie pierwszy taki jego mecz w reprezentacji co było na euro ? taka sama gra na radar . Przecież to jest kryminał piłkarski ,ale najgorsze jest to ze nie ma kogo dać na jego pozycję .
Ale nie wiem czy nie było by lepiej dać za Boenischa jakiegoś &quot;dzieciaka&quot; z TME .... gorzej już nie można zagrać niż Seaba ,a taki młody może by nadrabiał brak techniki/doświadczenia ambicjami .
O ile w pomocy zaczyna coś się dziać jakaś chemia miedzy zawodnikami to w obronie bez postępów powiedział bym ze coraz gorzej to wygląda . I tu chyba nie chodzi o to ze Boenisch ma wywalone na kadrę czy nie on poprostu się nie ma porozumienia z kolegami z formacji .Jakoś w BL potrafi grać dobrze w kadrze kompromitacja za kompromitacją .
Kolejna sprawa która bije po oczach to BROŻEK co ten pajac robił na boisku ? 4 dogodne sytuacje żadnej nie wykorzystał i to przeciwko SM !! gość się nadaje do okręgówki a i tam się znajdą lepśi od niego a nie do kadry . Naprawdę nie było już młodszych ,lepszych ,sprytniejszych do powołania ?
 
anzelmo 144,3K

anzelmo

Użytkownik
raiders nie ma kogo dać na jego pozycje...ja cie proszę, każdy grajek z naszej ligi zagra lepiej(nawet nie chodzi o poziom...bo gorzej nie można) na tej pozycji niz on- bo po 1 wykaże jakaś ambicje, będzie biegał, walczył...a nie odpier....parodie: krycie na radar- piłki nie potrawie dograć, mijają go jak tyczki...masakra i parodia zeby w kraju 40 milionowym była taka....
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Obronę mamy naprawdę bardzo słabą. Jeśli ostatnia drużyna w rankingu strzela nam gola ... Poza tym nie zapominajmy, że San Marino w ciągu całego meczu parę jeszcze okazji miało. Nie chcę być czarnowidzem, ale typ, że Anglia strzeli więcej niż 1,5 gola wydaje się bardzo pewny, ale pewnie i kurs będzie słaby.
Jeśli chodzi o pomoc ... to jest właśnie ta formacja gdzie faktycznie można doszukiwać się w przyszłości pozytywów. Błaszczykowski, który zasługuje na opaskę kapitana. Potrafi szarpnąć, wziąć odpowiedzialność za grę. To nie przypadek, że akurat on natychmiast zdobył gola na 2:1. Sobota, Klich czy Zieliński również mają potencjał i gdy uda im się zgrać + dobra taktyka nakreślona przez trenera to możemy faktycznie być mocni w ofensywie.
Atak ... To po obronie kolejna formacja, która chluby nam nie przynosi. Wprawdzie jest Lewy, ale Fornalik nie potrafi ułożyć pod niego strategii. Na jego miejsce możemy wystawić Benzemę, Rooneya ale moim zdaniem efekt nie będzie dużo lepszy. Poza tym oprócz Lewandowskiego nie widzę innego napastnika, który mógłby z powodzeniem grać. Nie ma też co pastwić się nad Brożkiem. Został powołany ... bo ktoś musiał. Grał z konieczności, może za bardzo chciał?
Ogólnie na chwilę obecną wygląda to wszystko źle. Mamy bramkarzy, nie mamy defensywy, mamy pomoc, która dopiero za jakiś czas będzie mogła stanowić o sile ofensywnej, mamy Lewandowskiego, który sam, bez wsparcia dużo nie zdziała. Tak więc nie bardzo widzę aby nasze repra zdobyła komplet punktów w dwóch najbliższych/ostatnich meczach. Pozostaje nadzieja w Bońku, że po kwalifikacjach znajdzie odpowiedniego selekcjonera.
PS
Brawo dla Zibiego za postawę. Mimo fatalnej wyników nie zwalnia Fornalika bo tak chcą media. MŚ i tak już są uwalone więc tu gorąca głowa nie pomoże. Ten czas można wykorzystać na poszukiwania, rozmowy z kandydatami na następcę tak by znaleźć solidnego szkoleniowca na miarę Leo.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
raiders nie ma kogo dać na jego pozycje...ja cie proszę, każdy grajek z naszej ligi zagra lepiej(nawet nie chodzi o poziom...bo gorzej nie można) na tej pozycji niz on- bo po 1 wykaże jakaś ambicje, będzie biegał, walczył...a nie odpier....parodie: krycie na radar- piłki nie potrawie dograć, mijają go jak tyczki...masakra i parodia zeby w kraju 40 milionowym była taka....
Ty mnie o nic nie proś to nie moje słowa ze nie ma kogo dać na ta pozycje to słowa Fornalika
 
duda 380

duda

Użytkownik
EDIT ---&gt; Źle się wyraziłem. Fornalikowi można wiele zarzucić.
W obronie mamy ciągłe rotacje, więc jak ta obrona ma się zgrać? Potrzeba kilkunastu treningów i kilku spotkań, żeby nawiązać między nimi nić porozumienia, no i szkoda że nie ma Piszczka. Jak wróci po kontuzji, to jeżeli szybko odzyska swoją formę, ma pewne miejsce.
Pozycja bramkarza i pomoc wyglądają całkiem nieźle, fajnie klaruje nam się druga linia. Błaszczykowski potrafi podciągnąć te miernoty, jeżeli będzie miał do gry 2-3 zawodników, to będzie dobrze.
Natomiast atak wygląda miernie. Z Lewandowskim, czy bez niego. Zamiast Brożka, Fornalik powinien powołać jakiegoś młodego zawodnika z Ekstraklasy - niech się ogrywa na najwyższym poziomie międzynarodowym, a na takie San Marino jak znalazł, przeciwnik nie był wymagający, jak najbardziej należało dać szansę właśnie takim zawodnikom, którzy dopiero wchodzą w wielki świat piłki nożnej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom