>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

el. ME 2016: Gibraltar - Polska 7.09.2014 (Estádio Algarve, Almancil, Portugalia)

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
może by zwolnili tę parodię trenerską
Nie ma to jak dać komuś szansę do końca. No parodia ???? Dostał kadrę i ma z nią zrobić awans, a tu już &quot;znawcy&quot; po 1wszym meczu o punkty chcą zmian i zwolnień.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W tym meczu miały być łatwe trzy punkty i nic więcej. Mogli grać nawet słabiej niż amatorzy z Gibraltaru, ważne tutaj jest zwycięstwo a dobra gra to ma być podczas meczów z Irlandią i Szkocją bo te mecze będą decydowały o awansie.

Specjaliści typu Magician proponuję żeby zajęli się tenisem czy innym takimi sportami a nie udawali że się znają na piłce... Zwolnić trenera po wygranym meczu 0:7 gdzie jest to tak naprawdę pierwszy istotny mecz pod jego wodzą...? ????
 
A 0

amane

Użytkownik
Nie ma to jak dać komuś szansę do końca. No parodia ???? Dostał kadrę i ma z nią zrobić awans, a tu już &quot;znawcy&quot; po 1wszym meczu o punkty chcą zmian i zwolnień.
Magician dobrze prawi! Nawałka nie nadaje się na selekcjonera! Nie ma pomysłu na drużynę, drużyna nie ma pomysłu na grę. Wszystko to jedna wielka prowizorka! I ta wygrana z amatorami niczego nie zmienia!!!
Nikt wam nie zabroni zachwycać się po zwycięstwie i bronić trenera, ale po meczach październikowych już tak wesoło nie będzie! Jak dobrze pójdzie to 2 razy zremisujemy ...
Chciałbym pogratulować Lewandowskiemu kolejnego kroku w Zdobywaniu Korony Strzelców Świata. Ustrzelił już San Marino, Singapur, Grecje, Czarnogórę i wczoraj Gibraltar! Brawo panie Robercie! Następne brameczki dla kadry w meczu rewanżowym z Gibem ...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zeby byla jasnosc...nie robi na mnie wrazenia to 7-0 i nie popadam w zaden hurraoptymizm, ale dajmy Nawalce czas. Dostal cel, ktorym jest awans i rozliczajmy go z tego celu. Moze i dobrze sie stalo, ze zaczyelismy mecz z amatorami to sie troche podbuduja przed kolejnymi meczami. Ale zwalnianie goscia kiedy jeszcze dobrze nie zaczal jest po prostu smieszne ???? skoro taka zapadla decyzja, ze Nawalka jest trenerem to dajmy mu czas i rozliczmy z awansu badz jego braku.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Uważam, że mówienie iż liczą się 3 punkty i nic więcej jest sporym błędem. Dostaliśmy prezent na te eliminacje czyli mecz z Gibraltarem. Ten mecz powinno się wykorzystać maksymalnie do tego by ćwiczyć pewne zagrania, stałe elementy gry. Mi osobiście tego brakowało. Przez sporą część mecz reprezentacja naszego kraju grała na zbliżonym poziomie do Gibraltaru. W momentach gdy gospodarze potrafili utrzymać się przy piłce, zagrać parę podań z klepki, czy zatrzymać nasze gwiazdy zastanawiałem sie czy to Gibraltar wcale nie jest tak słaby czy może nasi kompletnie nic nie grają. Zółte kartki zdobyte przez naszych piłkarzy raczej świadczą o tej drugiej opcji.
Nie ma jednak co marudzić na zapas. Poczekamy na październik i wtedy zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać.
 
W 0

wichura

Użytkownik
Osobiście również jestem za wywaleniem Nawałki, ale tylko w przypadku słabych meczy październikowych, które moim zdaniem pokażą jak to z tą naszą reprezentacją naprawdę jest. Wczorajszy mecz nie ma żadnego znaczenia. Widać było w 1 połowie, że nasi zlekceważyli rywala. W październiku od początku będą musieli się spiąć na maksa i wtedy się okaże co ta reprezentacja jest warta.

Wytknę tylko dwie, ale bardzo istotne rzeczy Nawalce.
1. Do rozpoczęcia pierwszego meczu eliminacji mieliśmy mieć już zespół - tymczasem nadal go nie mamy, nadal nie gramy jednym ustawieniem, tymi samymi zawodnikami przez co jest chaos i ta reprezentacja nie jest w ogóle ze sobą zgrana i nie wiedzą jak grać. W obronie ciągłe eksperymenty, przed linią ataku ciągłe eksperymenty, ustawienie też różne. Gościu nie wywiązał się z tego co było w zasadzie głównym zadaniem do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu w eliminacjach.

2. Druga sprawa jest skutkiem pierwszej rzeczy. Nie mamy stylu gry, dlatego że nie mamy zespołu. Nie ma w ogóle zgrania. Piłkarze nie wiedzą jak z sobą grać. Nawet nie potrafią wymienić ze sobą paru podań. Jeden robi ruch w przód a podający ma inny zamysł i podanie leci gdzieś za plecy. Oni siebie kompletnie nie rozumieją.

I teraz za to co napisze, możecie mnie z hejtować lub nie. Przypomne czasy Franciszka Smudy, który nie podołał Euro 2012 i sam przyznam byłem wtedy za jego zwolnieniem, a teraz tęsknie za czasami tamtej reprezentacji. Smuda gral tymi samymi zawodnikami przez co ta kadra byla ZGRANA. Czesto wystarczyly 3 podania w kontrze i juz mielismy sytuacje podbramkowe. Tamta kadra w ataku grala z polotem. Co innego ze nie potrafili wykorzystac klarownych sytuacji i w obronie byli slabi, ale do dzis nic sie w tym przypadku nie zmienilo. Natomiast teraz jest totalny chaos we wszystkim.

Mam nadzieje, ze Nawalka pokaze nam wszystkim w pazdzierniku ze warto bylo postawic na niego i ze ta kadra, ktora naprawde ma potencjal patrzac na indywidualnosci zacznie grac tak jak sie tego od nich oczekuje. A duzych wymagan na prawde nie mamy.
 
walt 33

walt

Użytkownik
Dla mnie trener Nawałka nie różni się niczym innym od Smudy czy Fornalika.
Dlaczego?
Ano dlatego, że każdy z nich na początku miał zrobić zmiany w składzie a koniec końców był taki, że powołują zawsze tych samych &quot;świetnych&quot; grajków. Tak jak na lewej obronie nie ma kompletnie ganc nikogo i trzeba powołać tego Wawrzyniaka to niestety wiem. Co nie zmienia faktu, że dałbym spróbować jakiemuś młodemu perspektywistycznemu zawodnikowi. Kolejna sprawa. Jak mogą być powoływani gracze którzy nie grają na codzień w pierwszym składzie? Milik - perspektywistyczny, miał grać w Ajaxie w pierwszym składzie ale już wydaje się to nieprawdopodobne. Na ostatnich powołaniach(przy Nawałce) byli powoływani również tacy gracze jak Wojtkowiak czy Peszko. Co oni robią w kadrze narodowej? Dla mnie nie ma nadzieji. Moim zdaniem dobrym value będzie stawianie przeciwko naszym na tych eliminacjach. Czy Nawałka ma szansę cokolwiek zrobić? Moim zdaniem nie ma najmniejszej szansy. Jakie on ma doświadczenie jeśli chodzi o trenowanie reprezentacji? Takie samo jak Smuda czy Fornalik - czyli żadne. Więć czy można spodziewać się czegoś innego? Jeszcze głupie wypowiedzi Bońka, że na pewno zagrają lepiej niż za Beenhakker? Czy to jest jakiś żart? Dopóki nie zostanie sprowadzony jakiś trener z doświadczeniem jeśli chodzi o grę w reprezenacji i nie poukłada tego jak należy to nie spodziewam się niczego lepszego jak 4 miejsce w tym momencie w naszej grupie ????
 
L 1

lukasgld

Użytkownik
Jak dla mnie świetny mecz w wykonaniu naszych zawodników. Typowałem niewielkie zwycięstwo naszych lub remis, ale się zawiodłem. Gdyby zagrali tak jak do tej pory pewnie by tak było, ale w tym meczu było widać polot, pomysł na grę i grali mądrze. Myślicie, że Barcelona za swoich najlepszych czasów ostatnio też atakowała non stop. Robili kilka czy kilkanaście akcji w meczu bo na to pozwalały im ich umiejętności, a 30% czy nawet połowę meczu pykali w środku pola żeby za bardzo się nie zmęczyć. Wczoraj Polacy zrobili to samo mieli przestój w 1 połowie po strzeleniu bramki, ale w 2 zagrali lepiej, biegali, może więcej odstawiali już nogę, żeby nie nałapać głupich kartek lub kontuzji, ale wygrali 7:0 czego chcieć więcej? Prawdziwą ich wartość i tak poznamy w następnych meczach.
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Nasi grali żenująco, zamiast podkręcać tempo to oni sobie pykali na środku bez celu. Wcześniej nie widziałem tego Gibraltaru, ale po tym co dzisiaj widziałem to wyglądali jak 11 testerów piwa, nawet nie jak strażacy czy policjanci. W przerwie może i ten śmieszny trener zrobił suszarę, ale przeciwnikom, żeby rozstępowali się gdy nasi podchodzili do pola karnego.
Istnieje problem natury ogolnej i wychowawczej, sprawiajacy ze uchodzi to za opiniowanie. Czlowiek wchodzi na forum, widzi nowy post i mysli naiwny, ze przeczyta cos ciekawego. A tu nic tylko jad i pretensje. Wyleje wiec wlasne.
Nawałka bierze swojego znajomego z byłego klubu zawodnika zamiast innego, który GRA w zagranicznym klubie i zbiera pozytywne recenzje.
Chyba prawda, niestety.
Nasza reprezentacja pokazała po raz kolejny że nie ma stylu i jak nie idzie to pykają sobie na środku i nie wiedzą co mają grać. Szkoda, że 1. mecz jest z Gibraltarem a nie jakąś Szkocją czy Irlandią, bo jakbyśmy dostali baty to może by zwolnili tę parodię trenerską.
Zwykle trenerka to gatunek nie komediowy a dramat, z tego co obserwuje futbol te pare lat. To nie jest reprezentacja Nawalki, tylko Twoja i Twojego miasta, przyleglosci i kraju. Jesli porazka w pierwszym meczu, zwolnienie trenera, zatrudnienie kolejnego (kto) i pozniejsze zwyciestwa sa Twoim postulatem, to albo zyczysz reprezentacji nieszczerze, albo to jest sranie nie plan.
-Mnie tez nie podoba sie blok obronny, zwlaszcza na poziomie wyprowadzania akcji z srodka pola i wspolpracy z druga linia. Przy druzynie, ktora ma na szpicy ogarnietych snajperow to stracimy brame w niespodziewanym momencie, bo stoper mial pilke.
-Zolte kartki nie sa bez znaczenia w dalszej perspektywie.
-Nerwowosc jest az zbyt widoczna. Moim zdaniem to m.in. dlatego, ze nasi reprezentanci boja sie czesci wlasnych kibicow- szkoda. Nasi kibice (znow tylko czesc) - nic tylko by zwalniali i gilotynowali.
Kadra jest jaka jest- 61 w rankingu (chyba). Pytanie czy doroslismy by uznac, ze awans o 25 miejsc np. to bylby niezly wyczyn i impreza pilkarska udana.
Nie chodzi mi o porownywanie ze stanem z poprzedniego wieku, czy oczekiwaniami tupajacych noga. Jendak swiat realny moglby miec pierwszenstwo, a w nim znaj proporcje Mocium Panie. 0:7 z pierwszakami na rozgrzanie kosci, po dziwacznie nieporadnym i wyrownanym 0:1 do przerwy, to jest jednak jakis poczatek.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Nie można przygotować jakiejkolwiek taktyki bez tej magicznej nici porozumienia piłkarskiego zwanej potocznie &quot;zgraniem&quot;. W meczu z Gibraltarem było widać jak na dłoni, że poza solidną techniką tego właśnie brakuje naszej drużynie najbardziej. Skuteczność jakiejkolwiek formacji na boisku zależy od tego czy wszyscy gracze od napastnika po bramkarza wiedzą z KIM grają. Samo nazwisko, przynależność klubowa czy integracja w hotelu itp. to za mało aby przygotować zgrany zespół gdzie wszelkie niedociągnięcia natury technicznej/taktycznej można próbować ratować jednomyślnością i zaufaniem jakim powinna darzyć się cała drużyna. Fornalikowi to się absolutnie nie udało i chyba już się nie uda. Przed eliminacjami powienien nie patrząc na prasę do fizycznego wręcz oporu ograć jeden tzw. &quot;podstawowy&quot; skład. Inaczej to będzie tylko zbieranina &quot;zaklepanych&quot; nazwisk i turystów reprezentacyjnych. O tym 7:0 nasi powinni jak najszybciej zapomnieć bo prawdziwe mecze są dopiero przed &quot;orłami&quot;.
 
Do góry Bottom