>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

el. ME 2016: Gruzja - Polska 14.11.2014 (Tbilisi)

al_capone 29K

al_capone

Gangster

Gruzja - Polska 4.20 -- 3.10 -- 2.00
kursy: WilliamHill
Zgarnij 2 Freebety:25 i 10euro+POWERBANK+szansa wygrania Xbox One i PS4 w WilliamHill

Czwarta seria spotkań w ramach eliminacji mistrzostw europy 2016. Naszych piłkarzy czeka ciężki wyjazd do Tbilisi. W 1997 roku przegraliśmy dosyć boleśnie z Gruzinami 3-0. Czy uda nam się zrewanżować za tą dotkliwą porażkę? 3 punkty są na wagę złota, które przybliżą nas do awansu. Jak myślicie - będzie to łatwe czy trudne spotkanie dla podopiecznych Adamka Nawałki?
Zapraszam do dyskusji i podawania typów na to spotkanie.

Kto wygra mecz!? :wink:
 
deeny 39

deeny

Użytkownik
W moim odczuciu będzie to bardzo trudny mecz. Może zacznę od naszych przeciwników. Zapewne gospodarze zaatakują od pierwszych minut ponieważ ich sytuacja nie jest za ciekawa , po porażce ze Szkocją i Irlandią i wygraną ze słabym Giblartarem. Wieć zajmują 5 pozycje z dorobkiem 3 pkt. Jak wiemy piłkarze Temura Kecbaja dobrze spisują się u siebie a my niekoniecznie lubimy tamte klimaty. Gra sie nam tam cięzko. Nasi są bardzo zmotywowani po ostatnich meczach i wiedzą że Piątkowy mecz jest bardzo ważny bo da im to pewniejszą sytacje w grupie. Myśle że piłkarze Nawałki wyjdą na to spotkanie bardzo skoncentrowani żeby nie stracić gola bo później mogło by być cięzko. Bedą grali na zero z tyłu. Mam nadzieję że Polacy pokażą nam w tych dwóch spotkaniach wyjazdowych że ich forma jest naprawdę dobra. Może Robert sie przełamie i coś postrzela. Najbardziej bezpiecznym zakładem na ten mecz jest x2 (1.25) wiec kurs niezadowalający ja licze że Polacy wygrają więc stawiam na czystą 2 (1.95)
Składy:
Gruzja: G.Loria,G.Grigalava,S.Kverkvelia,A.Khubutia,U.Lobjanidze,I.Dzaria,J.Kankava,
G.Chanturia,L.Khmaladze,T.Okrashvili,N.Gelasvili
Polska:W.Szczęsny,K.Glik,Ł.Piszcek,A.Jędzrejczyk,Ł.Szukała,G.Krychowiak,
K.Grosicki,T.Jodłowiec,M.Kuchaerczyk, R.Lewandowkski,A,Milik
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ja pójdę w stronę undera 2.5.
Osobiście po obejrzeniu meczy Polski śmiem twierdzić, że nie jesteśmy tak dobrzy jak nam się wydaje, a wygrana z Niemcami jest wynikiem słabszej dyspozycji Niemców, a nie naszą super formą. Ostatnio trochę postrzelaliśmy niesieni dopingiem, na dobrej murawie, teraz przyjdzie pograć na nieprzyjemnym terenie, gdzie każdemu gra się ciężko, ot choćby remis u siebie z Francją rok temu.
Wg mnie będzie to nudny mecz, który zakończy się czymś koło cichego remisu (0:0 albo 1:1).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yuura 262

yuura

Użytkownik
Przychylam się do analizy powyżej aczkolwiek uważam, że spotkanie zakończy się skromnym ale jak najbardziej zasłużonym 1:0 dla Polski. Pierwsza sprawa to, to że gramy na wyjeździe gdzie na pewno rywale postawią trudne warunki w obronie i nie pozwolą sobie za dużo strzelić. To, że my gramy w kratkę to wiadomo od dawien, dawna więc nie ma tutaj co owijać w bawełnę bo zapewne Lewandowski lub Milik po jakimś genialnym podaniu albo zamieszaniu wpakują piłkę do bramki i spotkanie się skończy. Powiem więcej, może będzie nawet remis 0:0 choć... szkoda by było zmarnować taką szansę. Cóż to taka analiza na sucho, ponieważ na razie robię sobie przerwę. Under 1.5 @2.7 Betway (na razie najwyższy kurs) lub Dokładny Wynik 0:1 @7.00 Tempobet(?), z bardziej znanych Unibet oferuje @6.00.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ja nie podzielam tego hurraoptymizmu, który towarzyszy meczowi reprezentacji z Gruzją. Szczerze mówiąc w tych eliminacjach nie zagraliśmy ani jednego dobrego meczu. Nawet z ogórkami z Gibraltaru gra naszej kadry wyglądała bardzo ślamazarnie i ospale. Wygrana z Niemcami to był efekt szczęścia i tego, że Niemcy nie potrafili wykorzystać swoich okazji i błędów naszej obrony. Szkocja potrafiła nas przycisnąć i przez długie fragmenty meczu dyktowała swoje warunki, mimo że nie była faworytem i nie grała u siebie. Jak na razie wyniki są lepsze niż gra, stąd też nie podzielam hurraoptymizmu wokół naszej kadry. Mecz z Gruzją powinien być ciężki. Tradycyjny już argument polskiego kopacza &quot;jedziemy na trudny teren&quot;, powinien dać o sobie znać. Naszym zespołom zawsze trudno grało się mecze w tych rejonach Europy czy Azji. Tradycyjnie już kursy na wygraną Biało-czerwonych spadają, czyli można powiedzieć, że zaczyna się patriotyczna masówka. Sprawdziłem sobie ile meczów nasza kadra wygrała na wyjeździe w ostatnich 4 latach i były to mecze z Tajlandią i Singapurem w jakimś turnieju o pietruszkę gdzieś w Azji, z Białorusią towarzysko (ale mecz był rozgrywany na neutralnym terenie), z San Marino, Mołdawią i Gibraltarem (wszystkie trzy mecze o punkty). Dorobek mamy więc niesamowity. Nie będzie więc zaskoczeniem, gdy nasi kopacze nie wygrają z Gruzją. Ja na ten mecz proponuję na razie te dwa zakłady poniżej, a być może jeszcze coś się pojawi.
Gruzja - Polska
Typ: X/X
Kurs: 4,50
Buk: Bet365
Typ: DW: 1:1
Kurs: 7,00
Buk: William Hill


Od razu proponuję też zakład na kolejny mecz Polski, tym razem towarzyski ze Szwajcarią rozgrywany we wtorek. Jak dla mnie kurs 3,30 na Szwajcarię jest przesadzony. Dobrze wygląda też 2 DNB po kursie 2,38. Spodziewam się spadków. Może i Szwajcaria ostatnio nie notuje dobrych rezultatów, ale to wciąż mocna drużyna, zajmująca w rankingu miejsce w pierwszej 15. W eliminacjach przegrali z Anglią i ze Słowenią, ale ze Słowenią mieli sporo pecha, bo znacznie przeważali i marnowali sporo okazji. Polacy za to będą po meczu z Gruzją, który pewnie będzie kosztował ich dużo sił.
Polska - Szwajcaria
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,38
Buk: Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
W zasadzie większość tego co chciałem napisać powiedział już kolega bułeczka.
To,że jesteśmy liderem grupy (dzięki jednej bramce) zawdzięczamy dość korzystnemu zbiegowi okoliczności.
Oczywiście nie da się umniejszyć zwycięstwa nad mistrzem świata,ale należy pamiętać,że często po wygranej dużej imprezie następuje w drużynie rozprężenie (coś w stylu - pokazaliśmy im wtedy kiedy było trzeba),po drugie we Francji zabraknie już naprawdę tylko drużyn ułomnych ,więc te lepsze reprezentacje mając graczy zaangażowanych w walkę o wielkie pieniądze w LM oraz bogatych ligach po prostu mecze wyjazdowe w tych eliminacjach będą traktować z lekkim przymrużeniem oka,pierwsze lub drugie miejsce w grupie - co za różnica ,a jeśli baraż to z kim? z Finlandią?Naprawdę będzie sporo niespodzianek w meczach wyjazdowych faworytów w tych eliminacjach.
Do tego jeszcze worek bramek z Gibraltarem,to oczywiście drużyna nie słabsza niż San Marino czy Andora,po prostu jeszcze grają na euforii a nie bunkrują się całą jedenastką w polu karnym.
Próżno szukać sukcesów w ostatnich latach w meczach wyjazdowych Naszej reprezentacji,ja osobiście pamiętam takie dwa - wygrana z Belgią po golu Matusiaka(kto go dziś pamięta) i wygrana 3:2 w meczu - horrorze w Norwegii w czasie gdy Dudek dopiero walczył o miejsce w pierwszej jedenastce.
Gruzja na pewno nie jest przeciwnikiem tego kalibru,ale wbrew temu co ktoś napisał wcześniej,nie będziemy tu zbyt wiele ćwiczyć ataku pozycyjnego.
Gruzja ruszy do ataków od początku,najważniejsze będzie to przetrzymać i umiejętnie skontrować.
Jeśli chodzi o konkretne typy to poszedłbym w over kartkowy w bet365 - over 4,0 @ 2,0 ,nie sprawdzałem sędziego,ale Gruzja jeśli przegra powoli będzie musiała zapominać o Euro , Nasi natomiast muszą jakoś odpowiedzieć na twardą grę gospodarzy.
Nie ma jeszcze i nie wiem czy będzie zakład w bet365 na under rogów Polski ,a może być to godne rozważenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
misiu 193

misiu

Użytkownik
Będę powielał opinie, ale cóż..
Ciężki mecz na ciężkim terenie Nas czeka nie ma co do tego wątpliwości. Historyczne zwycięstwo z Niemcami to już historia trzeba walczyć dalej. W meczu ze Szkocją ewidentnie zabrakło sił, ale mimo wszystko wyrwaliśmy remis. Jutro liczę na to, że pokażemy iż rodzi się drużyna, która w każdym meczu walczy do upadłego i będzie gromadzić punkty.
Jutro wydaje mi się, że zagramy takim samym ustawieniem jak w meczu z Niemcami, czyli dwójką Milik-Lewandowski z przodu, prawdopodobnie znajdzie się miejsce w składzie dla Olkowskiego, który zagrał bardzo dobry mecz w Bundeslidze. W środku dwóch walczaków Krychowiak-Jodłowiec i tu chyba będzie klucz do zwycięstwa o ile oczywiście chłopaki ogarną (na to liczę!)
W kadrze naszych rywali nie dobrze się dzieje; Temur Kecbaja poinformował, że nie zależnie od wyniku meczu rezygnuje ze stanowiska. Powodem ma być konflikt z dziennikarzami, po słowach , że &quot;Gruzińska piłka jest martwa&quot;, możliwe że konflikt jest również wewnątrz drużyny.
Stawiam na Polaków , bo grają na &quot;świeżości&quot;, czyli pierwszy mecz.
Kurs spada teraz w óni jest 1,87✅(było nawet 2) , ale myślę że warto.
Bramek się nie spodziewam za wiele dlatego under 2,5 w óni 1,5 do jakiegoś dubla.
Za drobne pogram też bramkę Milika po 3,2✅ , chłopak jest w formie w reprze się odblokował i liczę na kolejny mecz jego z bramką.
Edit do góry: Włoch posędziuje - P.Tagliavento. Ostatnio lubi pokazywać kartki 6,5,5,8 jego bilans z SerieA i jednego meczu LM
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Nie można na ten mecz patrzeć przez pryzmat naszych poprzednich meczów eliminacyjnych. Po pierwsze dlatego, że graliśmy u siebie (nie liczę Gibraltaru), a po drugie warto przyjrzeć się temu jak gospodarze dzisiejszego meczu radzą sobie na własnej ziemi. Spojrzałem tylko na ostatnie 5 lat i grając u siebie (o punkty) przegrali tylko raz więcej niż jedną bramką, z Włochami 2009r. Więc wszelkie handi na zdrowy rozum odpada.

Suche kaukaskie powietrze nie będzie nam sprzyjać, ale nie o tym mowa bo nie będę później polemizował z amatorami pogody i wydolności organizmu przy innym klimacie. Prosto mówiąc Tibilisi to ciężki teren dla każdego ich rywala. Rok temu zremisowali (nie broniąc wyniku) z Francją, która walczyła jeszcze o 1. miejsce w grupie z Hiszpanami. 2 lata temu to właśnie z piłkarzami z Półwyspu Iberyjskiego przegrali w samej końcówce meczu 0:1 na początku eliminacji o Mundial. Potrafili wygrać z Chorwatami w eliminacjach do Euro.

Czasy się zmieniają, lata lecą, ale Gruzini u siebie dalej trzymają poziom, dobrze grając w defensywie, czekając na kontry i stałe fragmenty. Chociaż patrząc na mecz z Irlandią potrafią strzelić z dystansu.

Nie lubimy i nie umiemy grać z takimi drużynami. Nie mamy piłkarza, który potrafi przetrzymać piłkę w środku pola w odpowiednim momencie. Oni też nie mają, dlatego główną rolę rozegrają defensywni pomocnicy, a tu już nie mam wątpliwości, że jesteśmy o klasę wyżej. Dużo walki w środku pola, twarda, ostra gra bez odpuszczania – tak widzę ten mecz. Szczególnie pierwsza połowa, w drugiej nasi muszą zaryzykować.

1. Połowa rzuty rożne under 4,5 @ 1,95 ✅
Over 4 kartek @ 2
✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
necii86 75

necii86

Użytkownik
Gruzja - Polska / typ 2

Witam wszystkich typerów.
W Dzisiejszym spotkaniu Polska umocni swoją pozycję na 1 miejscu w grupie.
Gra naszej reprezentacji, według niektórych tutaj nie wyglądała dobrze w żadnym meczu, ale nie o to przecież chodzi. Liczy się wynik, on idzie w świat a nie styl gry. Mamy najlepszą reprezentację od ponad 10lat z zawodnikami rozpoznawalnymi w europie i grającymi w bardzo dobrych ligach.
Można mówić, że teren ciężki, nieprzyjemny -fakt, jednak to nie ma znaczenia bo gruzińska piłka jest w rozsypce i o tym powiedział nawet sam trener Gruzji, po czym zrezygnował z pracy z kadrą.
Podsumowując, Polska jest na lekkiej fali wznoszącej, takiej jakiej nie mieliśmy od kilku dobrych lat. Piłkarze zdają sobie z tego sprawę i widać że bardzo chcą to wykorzystać. Widać, że w kadrze tworzy się fajny kolektyw ludzi, którzy chcą coś osiągnąć. Nie ma lepszego momentu aby pokazać typowym sceptycznym polaczkom że da się wygrywać również na wyjazdach. Tym bardziej z drużyną bez trenera... No dajcie spokój pewny typ 2, a dla odważnych 0:2.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Gruzja - Polska
Polska ::: 1,80 ::: Bet-at-home ::: 3/10
Kluczową jak dla mnie informacją dla wszystkich typujących na Polskę jest fakt, że po tym meczu odchodzi trener Gruzji z powodu zbyt słabych wyników. Jak dobrze wiemy takie pożegnania z reprezentacją, w dość niemiłej atmosferze, nie są niczym przyjemnym. Każdy ma wtedy trenera gdzieś włącznie z zawodnikami, a sam trener ma gdzieś całą kadrę. Może w oficjalnych rozmowach dla publiczności tego nie usłyszycie, ale mniej więcej tak to wygląda.
Polska w końcu się przełamała po tylu latach kompromitacji i teraz rzeczywiście piłkarze może w końcu uwierzą w siebie, że są liderem naszej grupy. Nowy trener Adam Nawałka, do tego piłkarze są po prostu formie (np. Milik), a Legia Warszawa jest liderem z pewnym awansem w pucharach europejskich Ligi Europejskiej.
Naprawdę nie ma sensu z Gruzji robić wielkich przeciwników, bo to jest piłkarska 3-4 liga, do tego w Gruzji swój mocny polityczny wkład miał też Lech Kaczyński, gdzie bodajże stoi jego pomnik, bądź jakaś ulica jest nazwana jego imieniem i nazwiskiem.
Wynik: 0:4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP

To co pisze AKA SHAKAL to prawda. Trener bez względu na wynik odchodzi. Piłkarze bez motywacji, bez wiary w sukces. Kibiców też z pewnością na stadionie nie będzie zbyt dużo. Poza tym sytuacja Gruzinów po trzech kolejkach eliminacji Euro 2016 nie jest ciekawa. Zgromadzili na koncie zaledwie jedno zwycięstwo. Na wyjeździe ograli 3:0 najsłabszy w grupie Gibraltar. Porażki zanotowali natomiast w starciach ze Szkocją i Irlandią. Bez wyników, bez trenera i bez perspektyw na sukcesy - tak wygląda reprezentacja Gruzji przed meczem z Polską w eliminacjach piłkarskich mistrzostw Europy. Nie ma się co oszukiwać, że to &quot;niestety&quot; ale tym razem MY przestępujemy do tego meczu w roli faworyta. Jak sobie Polska radzi w tej roli to już inna sprawa.. Cytuję Nawałkę:
&quot;przyjechaliśmy tutaj z kompletnym celem zdobycia 3 punktów i przede wszystkim będziemy patrzeć na to co nasza drużyna będzie grać, żeby wykonać te zadania które są postawione przed naszymi zawodnikami&quot;.
W sumie to ma chłopak rację.. Po co czekać i patrzeć na to co zrobią Gruzini, skoro można zaatakować od razu i ustawić sobie mecz pod dyktando Biało-Czerwonych. Gruzja w 6 ostatnich domowych spotkaniach strzeliła zaledwie 3 bramki.
Przypomnę tylko, że Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport.
Gruzja - Polska 0:4

Typ: handicap 1:0 (wygra Polska)
Kurs: 3.40


Jeszcze informacja odnośnie meczu w naszej grupie. Jeśli ktoś liczy dzisiaj na pogrom 15:0 Niemców z Gibraltarem niech uważa...
Nie zagrają:
  • Mario Gomez
  • Bastian Schweinsteiger
  • Mesut Özil
  • Mats Hummels
  • Kevin Großkreutz
  • Marcel Jensen
  • Marco Reus
  • André Schürrle
  • Julian Draxler
  • Marcel Schmelzer

Gibraltar jedzie natomiast pełną paką bez osłabień na to spotkanie! &lt;śmiech&gt; ???? ????
 
eco 388

eco

Użytkownik
dokładny wynik: 0:4
kurs: 34.00
bet365
Nie widzę innego rozstrzygnięcia jak pogromu. Trzy argumenty.
Kiepska atmosfera w drużynie Gruzińskiej. Zagrać dobry mecz na pożegnanie znienawidzonego trenera? Wygrać z Polską i jednocześnie podtrzymywać argument o beznadziejności trenera? Tak się nie da.
Dobra atmosfera i forma naszych. Wszyscy grali w podstawowych jedenastkach swoich klubów w ostatniej kolejce, od pierwszej do ostatniej minuty. Chwaleni, wybierani do jedenastek kolejki.
Nie powtórzy się mecz ze Szkotami. Po kiepskim meczu przychodzi dobry. Wiemy po meczu ze Szkotami co nam nie wychodzi kiedy trzeba utrzymać się przy piłce. Będziemy mądrzejsi, pewniejsi siebie i skuteczni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +240
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A dla mnie ten mecz to no-bet i tyle. 2 razy stawiałem przeciw Polakom, dwa razy przegrałem, teraz może jak bym na nich zagrał by przegrali, a prawda jest taka, że na chwilę obecną nadal nie można stwierdzić czy wreszcie Polska jest tak silna, czy to były tylko przypadki. Nie zamierzam więc ryzykować ani w jedną, ani w 2 stronę, na razie Polska jest zbyt nieprzewidywalna.
1 miejsce w grupie robi mimo wszystko wrażenie. Milik, Mila i spółka grają ponadprzeciętnie i kiedy przeciwnik koncentruje się na neutralizacji Lewego, ci dwaj mają swobodę co w połączeniu z ich bardzo dobrą grą powoduje, że jesteśmy gdzie jesteśmy. Do tego Piszczek w obronie grający za 3 trzech. Po tych 2 ostatnich meczach Polska wydaje się o klasę wyżej od Gruzji, ale i remis nam nic nie zaszkodzi, do tego to co pisałem na początku. Nie ruszam tego i tyle, może pójść w każdą stronę.
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Gruzja - Polska
Kursy na Polskę już w tej chwili po 1,80 chyba przez te wiadomości na temat Gruzińskiego selekcjonera, który pomimo nie najgorszych wyników na przestrzeni jego całej kadencji podał się do dymisji po dzisiejszym meczu z jakich powodów nie wiadomo. Dlatego jak słucham co niektórych, że piłkarze nie zrobią dobrego wyniku bo &quot;nienawidzą trenera&quot; wywołuje nic innego jak tylko śmiech.Tak czy siak poniżej 2,00 na pewno nie ruszam naszej drużyny na wyjeździe z kimkolwiek by nie grała prócz elity typu San Marino czy Andory, bo nawet taka Mołdawia okazała się w kluczowym momencie eliminacji za trudnym terenem dla naszych kopaczy.
W obu zespołach gorące głowy grające na gorącym terenie jak to każdy uważa nic innego nie wychodzi jak over kartkowy. Bo jak tu inaczej myśleć skoro i My i Gruzja łapiemy po 2 kartki w meczu z ekipą budowlańców z Gibraltaru. Do tego obie drużyny na 3 rozegrane mecze łapały po te minimum 2 kartki także linie 3,5 ogarniali lekko. Tym razem jest azjan 4 po fajnym kursie 2,00 co uważam, że jest lepsze jak 3,5 i tylko 1,66.(w momencie pisania, kursy skoczyły o 0,10 do przodu) Z azjanem będzie krążyło między zwrotem stawki a potencjalnym zyskiem.
Dopełniając formalności dzisiejsze zawody sędziuje Włoch Talgiavento, który lubi sypać kartkami w meczach klubowych, z reprezentacjami jest trochę gorzej, ale prowadząc takie zawody jak dzisiaj nie sposób będzie unikać pokazania kartek.
Ostatnie kartki Polaków ze Szkotami masówką to mało nazwać, działy się niecodziennie rzeczy zarówno przed meczem ze stawianiem na over jak i podczas meczu gdzie przekręcony hiszpański sędzia co by tu mówić wydrukował do zdarzenie, każdy z resztą wie o co chodzi. Dzisiaj masówka robi się tylko, póki co tylko na zwycięstwo Polski i niech tak pozostanie.

over 4 kartki 2,10 ✅ Polska przy 0-3 łapie 3 żółte kartki, chłopaki widać ambitni :browar565:
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nie wiem dlaczego chcecie isc w under rogow na Polske, ja tu widze dzisiaj meczarnie i duzo walki, powinno posypac sie sporo zoltych kartek, bardzo prawdopodobna czerwona dla ktoregos z Gruzinow, wg mnie bedzie gra na 0:0 i Polacy beda musieli przycisnac. Nie wiem jaka jest dokladnie linia, ale uwazam, ze spokojnie Polska bedzie miala over 5 roznych w meczu
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Jak zwykle ni jak nie dogodzi dostajemy po dupie źle wygrywamy też źle.
Zgadza się nadal nasza reprezentacja gra przeciętnie, ale ludzie na miłość Boską, od razu nie będziemy drugą Brazylią.Jeszcze jakiś czas temu gra naszych wyglądała tragiczne dno kompletne, teraz są postępy.Mówicie że z Niemcami fart, szczęście dobra Niemcy nie umieli wykorzystać swoich sytuacje ale myśmy nie strzelili 2 goli bez przypadek jak wygrana BVB w ostatniej kolejce z Borussią M.
Ze Szkotami zagraliśmy w miarę dobrze na początku Szkocja atakowała i była lepsza na boisku ale w końcówce to Polacy atakowali mało tego to Szkocja miała farta że ten mecz zremisowała.
Dzis ciężki teren Gruzja, ale myślę że Naszych te ostatnie wyniki tylko zmobilizują jeszcze bardziej i dziś wygramy 2-1 2-0.
Nie wiem czym was tak ta Gruzja zaimponowała, nie oglądałem meczu jedynie z Gibraltarem. Ze Szkotami zagrali słabo bardzo nawet strzału celnego na bramkę z tego co pamiętam nie oddali z Irlandią był równy mecz, choć było mało sytuacji ogólnie w meczu, ale to Irlandia miała lepsze sytuacje i wygrali zasłużenie.
A i jeszcze jak ktoś, myśli że Gruzja jest lepsza od Szkocji to bez komentarza.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Znalazłem ciekawy becik w Bet365:
Tylko Polska zdobędzie gola @ 2.60
Podejrzewam, że w obecnej sytuacji Gruzja nie będzie się paliła do strzelania, wręcz zabunkrują bramkę. Jak pisał Kolega wyżej: w meczu ze Szkocją nie oddali celnego strzału. Polacy natomiast ostatnio dość regularnie strzelają. Kurs niezły więc warto spróbować. Zawsze to lepsze niż under 2.5 po 1.50 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
F 263

fidelio

Użytkownik
Pamiętajcie, że Polska nie lubi grać w roli faworyta i męczy się w ataku pozycyjnym. Także jeśli Gruzja odda w tym meczu pole, to wcale nie musi ułatwić sprawy, wręcz przeciwnie. Jak szybko nie strzelą to zaczną się nerwy, presja i będzie coraz trudniej.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka podał skład na mecz Gruzja - Polska, który rozpocznie się o godz. 18:00 w Tbilisi.
Polska: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Łukasz Szukała, Kamil Glik, Artur Jędrzejczyk - Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Sebastian Mila, Arkadiusz Milik - Robert Lewandowski.
Bez zaskoczeń raczej,chociaż konia z rzędem,kto chociażby rok temu wytypowałby taki środek pola naszej reprezentacji.
Mila miał swoją szansę jakieś 10 lat temu ale rozmienił się na drobne w tuzach Europejskiego futbolu z Austrii i Norwegii,teraz strzelił bramkę Niemcom (ok,mistrzowie świata,ale z 15 metrów ,praktycznie sam na sam) i na siłę ktoś próbuje robić z niego bohatera i zbawcę kadry( i wcale nie mam na myśli naszego treneiro).
Chyba tylko ja wspominałem o tym underze rogów i gdybym musiał typować to skłaniałbym się ku underowi,bo mecz będzie mniej jednostronny niż się wydaje,a trzeba przyznać,że trudno nabija się rogi z własnej połowy,natomiast ta linia 5,5 troszkę ryzykowna - wiadomo,że czasami trafia się seria kilku rogów z rzędu i jest lipka.
Natomiast coraz lepiej wg mnie wyglada ten over kartkowy - Krychowiak,Szukała,Glik,Jędrzejczyk - nie unikają twardej walki,na Lewandowskim jakas kartka powinna być złapana,być może na stosującym najprostszą taktykę piłkarską &quot;kick and run&quot;,ale szybkim Grosickim także.
No i jeszcze dwa słowa o spadającym kursie na Polskę - tak jest w zasadzie zawsze - nie ważne jaki jest przeciwnik,balon się pompuje - Janusze stawiają na Polskę - kurs spada. A to co było w tym artykule jakiegoś szkockiego dziennikarza bodaj na gazeta.pl, że Kecbaji nikt nie lubi, a w Gruzji to tylko korupcja to radziłbym traktować z dużym dystansem - w jakiej lidze korupcji nie ma,jest tylko kwestia ,że w Gruzji może być taniej,a z sympatią do trenera - w każdej kadrze znika gdy przychodzą porażki wystarczy wspomnieć Smudę - witany jako zbawca,żegnany jako patałach.
E: W sumie się sprawdziło - under rogów i over kartkowy (bardzo głupie kartki Jodłowca i Linettego) oraz do momentu strzelenia bramki dosyć ciężki mecz.
Dla mnie największym plusem jednak,jest walka i zaangażowanie,nie taka jeszcze jaką bym sobie życzył,ale już zdecydowanie lepsza niż za kadencji dwóch poprzedników,a to pozwala patrzeć w przyszłość z optymizmem i być może wreszcie podchodzić do meczów piłkarskiej reprezentacji z takim samym nastawieniem jak do meczów szczypiornistów i siatkarzy(wbrew temu co myśli naśmiewająca się z prezydenta gimbaza - to też są piłkarze)
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Już tak nie narzekajcie na atak pozycyjny, wszyscy klepią ciągle ten sam frazes. Wiadomo, że to nigdy nie było nasza mocna strona, ale w dzisiejszym futbolu nawet najwięksi mają z tym problemy gdy drużyna umiejętnie się broni. Dodatkowo ze Szkotami, którzy ogurasami nie są, można powiedzieć że obydwa nasze gole to atak pozycyjny, a i trzecie brameczka po indywidualnej akcji Mili paść powinna. Polska do zera po 2.6 ✅ to ciekawy kurs i sam pogram. A co ja proponuję?
Kto więcej rr: Polska bet365 @1.83 ⛔ 4:4, ostatnie 2 rogi Gruzinów w ostatnich 30 sekundach gry :/
W tym meczu to my powinniśmy dominować i gościć dużo częściej w polu karnym Gruzinów. Co za tym idzie, jakieś rogi wpadać muszą. Im dłużej utrzymywać się będzie niekorzystny dla nas wynik (remis lub nie daj Boże plecy) tym jeszcze lepiej dla tego typu.
Polska 7:2 Szkocja
Gibraltar 3:9 Polska
Polska 0:6 Niemcy
Gruzja 4:4 Irlandia
Szkocja 9: 3 Gruzja
Gibraltar 6:5 Gruzja
Jak wiadomo jest prawda, g.ówno prawda i statystyka, ale te 3 spotkania każdej z drużyn coś pokazują. Niemcy dominując pocisnęli nas 6:0 w rogach. My może nie będziemy aż tak prowadzić gry, ale spodziewam się jednak pełnej kontroli (wydarzeń na boisku, nie mówię tu o wyniku) spotkania przez Polskę. Gruzja nawet z Gibraltarem miała mniej rogów niż rywal. 1.83 to soczysty kurs, spodziewałem się sporo mniejszego, dlatego łykam go niczym dobra aktorka.... nie ważne ;)
EDIT: Jeszcze gol Lewego po 2.05 ⛔ proponuję, już bez analizy bo za 5 minet mecz.
Lewy dwie świetne okazje, ale dupa.
 
Do góry Bottom