>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. ME 2016: Polska - Gruzja 13.06.2015

aliant 531

aliant

Użytkownik
Moim zdaniem szukanie jakiejkolwiek sensacji w tym meczu jest bezpodstawne. Przede wszystkim nie wierzę, że Polacy zremisują 3 mecz z rzędu. Gruzini nie pokazują nic w tych mistrzostwach. Oprócz 3 bramek strzelonych Gibraltarowi, jeszcze tylko raz wpisali się na listę strzelców (w meczu z Irlandią). Ich ofensywa praktycznie nie istnieje. Zmiana trenera nie sprawi, że jak za czarodziejską różdżką, piłkarze znad Morza Czarnego zaczną grać kosmiczny futbol. Atmosfera u Biało-Czerwonych jest świetna, piłkarze wiedzą, że przy dzisiejszym remisie na wsypach, praktycznie jedną nogą są we Francji, więc ja przed pierwszym gwizdkiem nie widzę żadnych argumentów przemawiających na Gruzinami. Typowy mecz do pierwszej bramki. Trzeba czekać tylko właśnie na nią, bo wtedy naprawdę zacznie się mecz.
Moje typy:
over 2,5 gola w meczu @1,75 ✅ :]
2 poł. więcej goli @2 ✅ ????
DW- 3:0 @7,50 ⛔ ahh... było blisko
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ze stoickim spokojem pobieram Handi ( 0:1,5 ) na Polskę. W zależności od buka kursy 1,80-1,90 , ja pobieram 1,85 w Milenium.

Dwie bramki strzelone Niemcom, dwie Szkotom - to u siebie, na wyjeździe w Gruzji - 4 . Wiem, mecz meczowi nierówny, ale na dwa gole stać nas na miękko. Nie wierzę też by Gruzini coś strzelili. Ich ofensywa nie istnieje, do tego wraca Piszczek, który powinien dać odpowiednią jakość na prawej obronie. Brak Glika tu nic nie wnosi do dyskusji, gdyż to my będziemy prowadzi grę. Paradoksalnie ze Szkocją obydwa gole strzeliliśmy gdy graliśmy atakiem pozycyjnym, więc z Gruzinami też się powinno udać.

Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Polska - Gruzja
- Dość jednostronnie zapowiada się dzisiejszy mecz reprezentacji Polski z Gruzją. Aczkolwiek gospodarze nie mogą zlekceważyć niżej notowanego rywala.
- Biało-czerwoni muszą takie spotkania wygrywać by spokojnie myśleć o awansie na Euro 2016. Pierwsze spotkanie w Tbilisi wygrała reprezentacja Nawałki aż 4:0. Mecz był zdecydowanie do jednej bramki.
- Kadra Orłów jest naprawdę silna z Lewandowskim na czele. Ponadto nie zabrakło doświadczonego Sebastiana Mili. Zagadką jest jednak bramka. Fabiański :?: Boruc :?: A może Tytoń :?: To nie jest aż tak istotne, każdy z nich ma ogromny potencjał i o tę pozycję nie musimy się martwić.
- Gruzini nie są groźni. Przegrali również ostatnie starcie towarzyskie z Ukrainą, gdzie skład naszych wschodnich sąsiadów mocno rotował.
Spodziewamy się znakomitego występu Polaków. Powinni udowodnić, iż to nie przypadek, że prowadzą przed Niemcami w tabeli. Stąd takie typy:
Polska (-1 EH), 1.83 Sportingbet ✅ 4:0
Polska/Polska (Ht/Ft), 1.80 Sportingbet ⛔ 0:0 ht

Odbierz darmowy zakład do 200PLN!
 
testuje 32

testuje

Użytkownik
Dzisiaj nasza reprezentacja zmierzy się w Warszawie, z &quot;reprezentacją&quot; Gruzji. Celowo napisałem w &quot;&quot;, ponieważ tak naprawdę, nie można nazwać ich profesjonalistami. Na każdej pozycji mamy lepszego piłkarza (2-3 klasy mocno europejskiej). Gramy przed własną publicznością. Ostatni mecz z Gruzinami, wygrany 4:0 na ich terenie, napawa uzasadnionym optymizmem. Większość piłkarzy co prawda wraca z wakacji, aczkolwiek z tego co widziałem na treningach większość jest dobrze dysponowana i wygrana z handicapem będzie tutaj formalnością. Drużyna Gruzji odstaje od nas piłkarsko i to bardzo dużo, a dla nas jest to mecz który musimy wygrać.
Polska -1,5 @2 Bet365
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Polska po swojej stronie ma wszelkie argumenty do tego, by wygrać ten mecz. Własny stadion, lepsi piłkarze, lepsza pozycja w tabeli, dobra atmosfera w drużynie. Warto jednak trochę ostudzić emocje, bo ten mecz wcale nie musi być lekki, łatwy i przyjemny. Jeśli Gruzini postawią twardy opór, a Polska nie stworzy sobie odpowiedniej ilości sytuacji, o zwycięstwo kibice będą drżeć do samego końca. Skromny wynik i skromna wygrana jest w tym spotkaniu bardzo prawdopodobne. Po użytkownikach Forum widać ogromną euforię i stawianie handicapów do woli.
Polska ma problemy ze spokojnym wygrywaniem i kontrolowaniem spotkań. Polacy lubią żyć meczem z Niemcami, ale po takim meczu trzeba mierzyć się właśnie z ekipami pokroju Szkocji, Gruzji i tu o zwycięstwo paradoksalnie bywa trudniej. Proszę zobaczyć, że na przestrzeni kilku lat, Polska była jednym zespołem, który dosłownie przejechał się na Gruzji. Tonujemy emocje, patrzymy realnie.

Polska - Gruzja
DW 1:0 5,50 ⛔
Poniżej 4,5 żółtych kartek 1,70 ✅
Polska - 4 EH (rzuty rożne) 2,30 ✅


Kursy: Rivalo
 
larkspur 305,6K

larkspur

Użytkownik
GIBLARTAR - NIEMCY
Giblartar +7 @1.72
✅
Dla mnie super bet. Niemcy nie graja porywajaco. Przegrana z USA towarzysko , bardzo przecietna gra. Na jesieni grali lepszym skladem a wpakowali tylko 4 gole.
Takie handi mysle ze niemcy nie pokryja.

Edit /// pomyłka z działem. Proszę o przeniesienie do ogólnego działu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
misiu 193

misiu

Użytkownik
Ale mieszacie w tematach, tu typy na inne mecze eliminacji, gdzie indziej typy na Polaków syf się robi, ale nie o tym.
Znamy już skład reprezentacji Polski. Nasi kadrowicze wystąpią w następującym zestawieniu: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Łukasz Szukała, Michał Pazdan, Maciej Rybus - Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Sławomir Peszko - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski
Jednak z Mączyńskim od początku, a przewidywany był Linetty, który był w końcówce sezonu ekstraklasy w bardzo dobrej formie.
Ja tu bym się niespodzianki nie doszukiwał, wygramy to:!: sam wszedłem w over bramkowy Polaków ;) i zastanawiam się jeszcze nad dobiciem handi.
Edyta:
za drobne można postawić na bramkę:
Szukała 4,5⛔
Pazdan vel Pirania 6,75⛔
Kursy kosmiczne, pamiętamy jak zdobyliśmy pierwsze dwa gole w Gruzji i myślę, że nad stałymi fragmentami gry bardzo mocno pracowaliśmy, a kto ma strzelać jak nie środkowi obrońcy.
Kursy z óni
POLSKA !
Co do typów to niestety, stałe fragmenty przećwiczone, ale na krótko :grin:
Co do wyniku to oczywiście za wysoki i wszelkie handicapy mega fartem powchodziły , ale typy które podawaliście w większości na ✅ i tylko to się liczy
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Michał Pazdan otrzyma kartkę @ 3,20 Óni Unibet
Mimo całej sympatii dla Michała - taki zakład po prostu trzeba pobrać. Przed nim dziesiąte spotkanie w koszulce reprezentacji i niewątpliwie najważniejszy mecz w dotychczasowej karierze z orzełkiem na piersi. Może gdyby przed siedmioma laty Leo Beenhakker miał trochę więcej wiary w młodzież i dał mu zagrać chociaż połówkę w Austrii... mniejsza o to. W każdym razie Pazdan musi dziś zastąpić Glika, również biorąc pod uwagę ostrą grę. Takiej nie zabraknie, Gruzja zaatakuje od pierwszych minut. W poprzednich sezonach Pazdek kartkował: 7, 10, 9, 8, 4 (ostatnia liczba to tylko wiosna zagrana dla Górnika, do tego dostał trzy czerwone kartki. Notabene, o ile czerwa, nawet jeśli ten zakład miałby mi nie wejsć, to Michałowi nie życzę, o tyle kartka żółta mogłaby mu pomóc. Pokazałby, że nie jest typem piłkarza którego łatwo jest przepchnąć (o czym napastnicy pewnie już wiedzą od Niki Dzalamidze). Nie bez powodu tak chętnie internauci nazywają go &quot;Kung Fu Pazdan&quot;. Oprócz tego gram (chociaż nie wiem czy nie będzie zwrotów) zakład, w myśl którego Grosicki strzeli więcej niż Linetty @ 4,80. Ale to grane nieostro, w przeciwieństwie do tego, co pokaże dzisiaj Pazdan.
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Nie chcę tutaj zło wieszczyć, wszak sam mam zagrane zwycięstwo Polaków, ale uważajcie z tym hura optymizmem na handicapy na Polskę. To będzie zupełnie inny mecz niż wtedy w Gruzji. Wygraliśmy wtedy 0:4 jak każdy wie, ale wtedy wykorzystaliśmy słabość rywala, dzień przed meczem trener Gruzinów Ketsbaia podał się do dymisji, my byliśmy podbudowani wygraną z Niemcami, mieliśmy lepiej ułożoną drużynę niż teraz, no i jeszcze trzeba pamiętać że u nich do przerwy wcale to tak różowo nie wyglądało.
Na chwilę obecną wypadło nam kilku obrońców i ta formacja będzie mocno przebudowana. Nie ma Glika, Wawrzyniaka, Wojtkowiaka, Boenischa, Jędrzejczyka. Zamiast nich jest Pazdan i jak widzę teraz Rybus w obronie. Przy takich brakach można zakładać że Gruzini mogą nas raz ukąsić, a jak to zrobią przy stanie 0:0 to i 2:1 będzie dla nas znakomitym wynikiem. Nie wiadomo w jakiej formie jest Milik, a Lewandowski nigdy nie błyszczy w reprezentacji.
Skupiam się tylko na naszych orłach i tak naprawdę nic nie piszę o Gruzji bo szczerze to nie za bardzo znam tą reprezentację i ich piłkarzy, ale nie oszukujmy się to nie od nich zależeć będą losy tego spotkania tylko od naszej dyspozycji i formy naszego zespołu, a z tym jak dla mnie jest znak zapytania, więc ja na spokojnie podchodzę do tego meczu i nie zdziwi mnie wynik 1:0, 2:0, 2:1 dla naszych a to daje nam 33,3 % szans na wynik z handicapem, więc radziłbym spokojnie do tego podchodzić. Polska to nie Holandia, Francja lub Hiszpania, a Gruzja to nie Wyspy Owcze, Luksemburg, czy Liechtenstein, chociaż te drużyny zrobiły mały progres w ostatnich latach i w piłce jest już coraz mniej słabeuszy.
Życzę wszystkim powodzenia i obyśmy wygrali jak największą różnicą bramek !!!
 
U 35

uszol71

Użytkownik
6.50 kurs na bramkr krychowiaka. Dla mnie promocja, uwazam ze zawodnik bedzie chcial potwierdzic swoja wspaniala postawe przez caly sezon w sevilli, do tego ostatni mecz z dnipro bramka, oraz ostatni mecz z gruzja w tibilisi takze potrafi chlopak strzelac, kurs zacny, do tego mozna sprobowac lekko pierwszy zdobywca bramki:grzegorz krychowiak kurs 17! Ja probuje, kursy z bet365, powodzenia
 
Do góry Bottom