• Witamy na bukmacherskie.com
  1. Betrally

  ELEAGUE Premier 2017 (08.09 - 13.10)

  Temat na forum 'E-Sport' rozpoczęty przez Pasek, Wrzesień 8, 2017.

  Status Tematu:
  Zamknięty.
  Więcej tematów od Pasek
  1. Pasek Dobrze znany użytkownik

   Pasek
   Dołączył:
   Gru 2005
   Posty:
   243
   Polubienia:
   76
   Reputacje:
   642
   upload_2017-9-8_20-22-37.png

   Chyba najciekawszy turniej pod względem formatu w obecnym kalendarzu CS:GO.

   Cztery grupy, 16 drużyn i 5 mini-lanów.

   Dokładnie tak, daty nie są błędne w tytule tematu, event trwa przez 5 weekendów na przestrzeni miesiąca, każdy weekend to rozgrywanie jednej grupy w systemie GSL i ostatni weekend na fazę playoff. Co tydzień do Atlanty przylatują 4 zespoły, rozgrywają swoją grupę w systemie GSL i dwa z nich awansują do fazy play-off, na koniec wielki finał z udziałem 8 drużyn.
    
   Vidal lubi to.
  2. Pasek Dobrze znany użytkownik

   OP
   OP
   Pasek
   Dołączył:
   Gru 2005
   Posty:
   243
   Polubienia:
   76
   Reputacje:
   642
   Dziś znane są już dwa pierwsze mecze w grupie A, niestety według mnie żaden z nich nie jest do gry.

   FaZe - Renegades

   FaZe, superteam, drużyna którą miało się porównywać do Golden State w NBA zbudowana z czterech znakomitych skillowo zawodników, z których trzech ocierało się o tytuł top1 gracza w którymś roku swojej gry (w tym olof, który oficjalnie ten tytuł od HLTV otrzymał 2 lata temu) i karrigan jako mózg drużyny i jej Ingame Leader. Jednak póki co zawodzą, rozczarowanie w Malmo na Dreamhacku i nie wyglądają jak drużyna, która miała umożliwić innym zespołom walkę tylko o zaszczyt przegrania z nimi w finale każdego turnieju.

   Z drugiej strony Renegades, średniacy, dołożyli niedawno NAF'a jako piątego jednak wciąż nie są zespołem, który zasługuje nawet na miano czarnego konia.

   Nie wiadomo jednak jakie FaZe zobaczymy, to z Malmo czy to którego się wszyscy spodziewali. Kursy w okolicach 1.12 na FaZe nie warte gry, granie w drugą stronę również, bo Renegades nie są takim zespołem z potencjałem na sprawienie niespodzianki, jednak jeżeli wygrają pistoletówkę, poprawią pierwszym full-buy'em to kto wie czy nie zacznie się robić nerwowo. Lepiej obejrzeć i wyciągnąć wnioski na kolejny mecz obu drużyn w tym turnieju.

   Natus Vincere - G2

   Zeus wygrał Majora, Zeus wraca na stare śmieci i nie wiadomo na co stać Na'Vi, wiadomo co zrobił z Gambit Zeus, gdzie ich zaprowadził, wiadomo jak grało Na'Vi gdy Zeus był jeszcze w składzie, niby przesłanki są, ale wciąż wielka niewiadoma.

   G2 - French Superteam, który jednak podobnie jak FaZe nie pokazuje pełni potencjału. Wygrali Malmo, pokazali że potrafią sprostać oczekiwaniom, ale to nie jest drużyna stabilna w mojej ocenie. Kursy na poziomie 1.40 na G2 nie zachęcają, Na'Vi wydaje się zbyt wielkim znakiem zapytania żeby ryzykować typ w tym meczu. Jak powyżej, obejrzeć i wyciągnąć wnioski do kolejnych meczów w tym turnieju.
    
  3. Pasek Dobrze znany użytkownik

   OP
   OP
   Pasek
   Dołączył:
   Gru 2005
   Posty:
   243
   Polubienia:
   76
   Reputacje:
   642
   upload_2017-9-9_19-56-22.png

   Można nie lubić G2, mogą grać słabo, ale jeżeli nie wygrają tego meczu z Renegades to do Francji z Atlanty powinni wracać wpław. To nie jest byle jaki turniej, a po Renegades czeka wciąż Na'Vi jako ostatnia przeszkoda do fazy playoff.

   Nie wiem jak mocno musieliby skopać mapveto żeby Renegades wygrali jedną mapę, o dwóch nie wspominając. Jedynie Cache i Train są mapami, gdzie Renegades może powalczyć, co wcale nie znaczy że wygrają. Kurs na win nie zachwyca dlatego:

   G2 2:0 @1.60 STS:plus::plus::plus:
    
   Ostatnia edycja: Wrzesień 9, 2017
  Status Tematu:
  Zamknięty.

  Poleć forum