>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ELEAGUE Premier 2017 (08.09 - 13.10)

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik

Chyba najciekawszy turniej pod względem formatu w obecnym kalendarzu CS:GO.
Cztery grupy, 16 drużyn i 5 mini-lanów.
Dokładnie tak, daty nie są błędne w tytule tematu, event trwa przez 5 weekendów na przestrzeni miesiąca, każdy weekend to rozgrywanie jednej grupy w systemie GSL i ostatni weekend na fazę playoff. Co tydzień do Atlanty przylatują 4 zespoły, rozgrywają swoją grupę w systemie GSL i dwa z nich awansują do fazy play-off, na koniec wielki finał z udziałem 8 drużyn.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Dziś znane są już dwa pierwsze mecze w grupie A, niestety według mnie żaden z nich nie jest do gry.
FaZe - Renegades
FaZe, superteam, drużyna którą miało się porównywać do Golden State w NBA zbudowana z czterech znakomitych skillowo zawodników, z których trzech ocierało się o tytuł top1 gracza w którymś roku swojej gry (w tym olof, który oficjalnie ten tytuł od HLTV otrzymał 2 lata temu) i karrigan jako mózg drużyny i jej Ingame Leader. Jednak póki co zawodzą, rozczarowanie w Malmo na Dreamhacku i nie wyglądają jak drużyna, która miała umożliwić innym zespołom walkę tylko o zaszczyt przegrania z nimi w finale każdego turnieju.
Z drugiej strony Renegades, średniacy, dołożyli niedawno NAF&#39;a jako piątego jednak wciąż nie są zespołem, który zasługuje nawet na miano czarnego konia.
Nie wiadomo jednak jakie FaZe zobaczymy, to z Malmo czy to którego się wszyscy spodziewali. Kursy w okolicach 1.12 na FaZe nie warte gry, granie w drugą stronę również, bo Renegades nie są takim zespołem z potencjałem na sprawienie niespodzianki, jednak jeżeli wygrają pistoletówkę, poprawią pierwszym full-buy&#39;em to kto wie czy nie zacznie się robić nerwowo. Lepiej obejrzeć i wyciągnąć wnioski na kolejny mecz obu drużyn w tym turnieju.
Natus Vincere - G2
Zeus wygrał Majora, Zeus wraca na stare śmieci i nie wiadomo na co stać Na&#39;Vi, wiadomo co zrobił z Gambit Zeus, gdzie ich zaprowadził, wiadomo jak grało Na&#39;Vi gdy Zeus był jeszcze w składzie, niby przesłanki są, ale wciąż wielka niewiadoma.
G2 - French Superteam, który jednak podobnie jak FaZe nie pokazuje pełni potencjału. Wygrali Malmo, pokazali że potrafią sprostać oczekiwaniom, ale to nie jest drużyna stabilna w mojej ocenie. Kursy na poziomie 1.40 na G2 nie zachęcają, Na&#39;Vi wydaje się zbyt wielkim znakiem zapytania żeby ryzykować typ w tym meczu. Jak powyżej, obejrzeć i wyciągnąć wnioski do kolejnych meczów w tym turnieju.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik

Można nie lubić G2, mogą grać słabo, ale jeżeli nie wygrają tego meczu z Renegades to do Francji z Atlanty powinni wracać wpław. To nie jest byle jaki turniej, a po Renegades czeka wciąż Na&#39;Vi jako ostatnia przeszkoda do fazy playoff.
Nie wiem jak mocno musieliby skopać mapveto żeby Renegades wygrali jedną mapę, o dwóch nie wspominając. Jedynie Cache i Train są mapami, gdzie Renegades może powalczyć, co wcale nie znaczy że wygrają. Kurs na win nie zachwyca dlatego:
G2 2:0 @1.60 STS✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom