>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ELH - Czeska Ekstraliga 2020/2020

Status
Zamknięty.
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
jutro w drugiej lidze czeskiej wpadł mi w oko mecz Vsetin-Prerów. Vsetin mam wrażenie zaczyna łapać formę. dwie porażki z mocnymi Wchrlabi i Jichlawą ujmy nie przynosi ale genralnie zespół u siebie solidny podejmują Prerów których choć tabeli wyżej to ewidentnie w delegacjach nie radzi sobie najelepiej i kompromitował się z zespołami słabszymi niż jutrzejsi gosp.
Vsetin-Prerow - 1 2.05 chandicap 1,5 2.72
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatnio czeska pokazał mi rogi . Dzis sprobuje troche ryzykownych typów.
W Werk Arenie Ocelari podejmuja Karlove Vary, które od jakiegos czasu graja przyzwoicie ale nie udawało sie wygrac, udało sie to w poprzedniej kolekce, gdzie na lodzie Mlady zdominowali gospodarzy, a to nie łatwe zadanie. Ocelari graja wg jeszcze troche nierówno. z najsłabszym w lidze Motorem wynik 9-7, i gonitwa za nimi, wygrane z Kometa, która gra czesto fatalnie i nieprzewidywanie. Dzis Ocleari zmierza sie z poukładanym wg mnie zespołem, który grał swietnie, miał kryzys ale wyszedł z niego i dzis stawi opór

KV z x kurs 2,6

Stawiam tez na Pardubice, które wzmocniły sie posułakami zza naszej wschodniej granicy, troche musi upłynac by ich wkomponować w całość ale wyglada to juz obiecujaca i dzis Skoda moze miec problemy

Pardubice z x kurs 1,71

Poza tym widze wygrane Liberca i Sparty
 
K 268

krzysztof_77

Użytkownik
2/2 na czerwono (bądź 3/4), może jak typy są ryzykowne to nie warto się nimi dzielić zeby ktoś się nie zasugerował.
Zagraj je sobie w ciszy. Bardziej odpowiedzialne podejście.
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Popieram! Jestem za tym, żeby dzielić się tylko typami które wchodzą. Proponuję zmianę regulaminu forum.

Edit: Żeby nie było, to ja zacznę.

Wczoraj Anaheim-St.Louis dokładny wynik 1-6 @50 (Fortuna) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Popieram! Jestem za tym, żeby dzielić się tylko typami które wchodzą. Proponuję zmianę regulaminu forum.

Edit: Żeby nie było, to ja zacznę.

Wczoraj Anaheim-St.Louis dokładny wynik 1-6 @50 (Fortuna) ✅
Ja również popieram ;). Zmiana regulaminu forum, albo od jutra nie piszemy nic :censored:. Dość już tych ryzykownych typów. W końcu to hokej :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
K 268

krzysztof_77

Użytkownik
Napisałem tak, bo znowu pobrałem typ do swoich dwóch zdarzeń i to on zepsuł kupon.
Rozumiem że celem wspólnym jest ograć Buka, forum niby fachowe, a tu czerwień się leje jak na byle pierwszymz brzegu.
Tylko typy kolegów Suomi i Rybarza mają jakiś większy sens.
Na dowód proponuję przewinąć sobie forum hokeja (nie wliczam NHL) to bieda AKO z dwówch zdarzeń na zielono wyszukać.
Poddaję pod dyskusję - nie hejtuje :)
 
jozzy22 564,6K

jozzy22

Użytkownik
2/2 na czerwono (bądź 3/4), może jak typy są ryzykowne to nie warto się nimi dzielić zeby ktoś się nie zasugerował.
Zagraj je sobie w ciszy. Bardziej odpowiedzialne podejście.
Chłopie przestań brać albo zmniejsz dawki. Spadles z choinki czy co? Nie dość ze chłopaki dają ci łyżkę to jeszcze mają cie karmić? ! To są propozycje autorów i nikt nie każe ci tego grać. Skoro nie masz pojęcia o hokeju to poprostu tego nie graj ( podstawowa zasada bukmacherki) a nie później płaczesz ze przegrales.

PS Sorry za ten wpis ale to się już staje denerwujące ciągle szlochy i lamenty na nietrafione typy a łaskawie od siebie to nic nie da tylko czeka na pełny talerz zupy. Tego typu wpisy powinny być od razu odpowiednio nagradzane
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Napisałem tak, bo znowu pobrałem typ do swoich dwóch zdarzeń i to on zepsuł kupon.
Rozumiem że celem wspólnym jest ograć Buka, forum niby fachowe, a tu czerwień się leje jak na byle pierwszymz brzegu.
Tylko typy kolegów Suomi i Rybarza mają jakiś większy sens.
Na dowód proponuję przewinąć sobie forum hokeja (nie wliczam NHL) to bieda AKO z dwówch zdarzeń na zielono wyszukać.
Poddaję pod dyskusję - nie hejtuje :)
żeby komentować typy innych radzę przede wszystkim zacząć od siebie, jeżeli sam nie podajesz typów, a grasz kogoś to po pierwsze robisz to na swoją odpowiedzialność, po drugie jeżeli już ktoś podał typ, napracował się, napisał analizę, podał argumenty to przede wszystkim powinieneś podziękować, przeanalizować po swojemu i jeżeli zagrałeś to widocznie uważałeś, ze warto (pomijam wpis, że typ ryzykowny). Jeżeli uważasz, że się lepiej znasz to zapraszam do udzielania się i dzielenia typami, może ktoś inny skorzysta i wygra coś na twoich typach, a jeżeli tylko bezmyślnie kopiujesz to już twoja sprawa, żaden typer nie ma 100% skuteczności. Tu nie ma co dyskutować, doceń pracę innych użytkowników i przede wszystkim daj coś od siebie jak wymagasz od innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
K 268

krzysztof_77

Użytkownik
WIdzę że nie zostałem zrozumiany.
Moją intencją było (bardziej pomóc) tj.zmobilizować kilku expertów (bo za takich ich uważam) do zamieszczana typów wg ich najbardziej prawdopodonmych, nawet z mniejszą częstotliwoscia, czyli kierunek sprzed roku & dwóch i dalej - aż źle się patrzy na tyle czerwonego.
Nie wazne - nie było tematu.
Dobrej nocy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
WIdzę że nie zostałem zrozumiany.
Moją intencją było (bardziej pomóc) tj.zmobilizować kilku expertów (bo za takich ich uważam) do zamieszczana typów wg ich najbardziej prawdopodonmych, nawet z mniejszą częstotliwoscia, czyli kierunek sprzed roku & dwóch i dalej - aż źle się patrzy na tyle czerwonego.
Nie wazne - nie było tematu.
Dobrej nocy.
Myślę, że użytkownicy zamieszczają typy według nich najbardziej prawdopodobne. Nie za bardzo rozumiem na czym polega problem, bo sam najpewniej nie zamieścił bym tutaj zakładu w którego powodzenie nie wierzę i myślę, że zdecydowana większość tego nie robi.

Na dowód proponuję przewinąć sobie forum hokeja (nie wliczam NHL) to bieda AKO z dwówch zdarzeń na zielono wyszukać.
Proponuję przejrzeć forum nieco dokładniej. Sam mogę podać kilka przykładów "zielonych postów" z lig skandynawskich, czy KHL. Nawet z poprzedniego tygodnia. Nie wliczając NHL.

Pozostaje jeszcze kwestia "ryzykownych typów". Myślę, że to bardzo względne pojęcie i mocno zależy od punktu widzenia typera. Dla kogoś ryzykowny może wydać się zakład na zwycięstwo Amura nad CSKA, a ktoś inny widzi w tym value. Nie trzeba daleko szukać przykładów. Przeczytaj mój wczorajszy wpis w dziale NHL. Zamieściłem tam pięć zakładów. "Bezpieczne" AKO i cztery single w tym dwa - według mnie - ryzykowne (Chicago i Minnesota). Weszły tylko te dwa ryzykowne. Dlaczego zamieściłem tak ryzykowne propozycje? Dlatego, że widziałem w tych zakładach większą szansę powodzenia niż bukmacherzy. Ktoś mógł się zgodzić z moimi argumentami i zagrać, a ktoś inny nie.

Najlepszym wyjściem byłoby gdyby w sygnaturze każdego użytkownika była widoczna "forma" w jakiej się znajduje, ale byłoby to ciężkie to wykonania od strony technicznej, bo to forum, a nie serwis z typami i większość udziela się nie tylko w jednym temacie.

Dobrą alternatywą jest liczenie sobie bilansu w temacie, żeby pozostali wiedzieli, czy opłaca się grać z danym użytkownikiem, czy nie. Ja osobiście podliczam sobie na bieżąco bilans +/- w KHL i NHL, żeby inni mogli ocenić, czy moje typy są warte uwagi na dłuższą metę. Niestety nie można zmusić wszystkich, żeby to robili, bo czasami nie ma na to po prostu czasu.

Ostatecznie mogę zalecić jedynie ocenę propozycji własną miarą i brać odpowiedzialność na siebie. Chłopaki dzielą się swoimi spostrzeżeniami za darmo i nie można mieć do nich pretensji, bo niektóre analizy są na prawdę godne uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
A ja odnoszę wrażenie że większość osób zaglądających na to forum nie zadaje sobie trudu żeby przeczytać dłuższą analizę, bo i po co.. Jest w miarę udzielający się typer? Jest. Jest na dole postu 1x2 czy overek? Jest. No to cyk, do taśmy, mniejszej lub wiekszej.. I potem taka taśma zebrana z kilku for i dyscyplin nagle nie wchodzi.. Jak juz było napisane wyżej.. żeby skorzystać z analizy to trzeba jednak potrafić ją ocenić pod kątem prawdopodobieństwa i kursu. A tu jeszcze nie daj buk, ktos cos o jakimś fenwicku czy innym corsi bredzi.. A nie ma takiego Opla, Corsa jest.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka.

Tak czytam i sobie mysle,ze gdyby było tyle postów z typami na kazdą kolejke, co w trakcie ostatniej dyskusji, to było by w czym wybierać... Ja oglądam i analizuje kazdą kolejke, niestety typy na hokej to czesto loteria. I nie zawsze jest na zielono, mimo iz znam dobrze lige. Zastanawiam sie wiec czy jest sens pisać te analizy jak potem sa pretensje, Chciałem Wam napisać kilka typów,ale fakt moze skupie sie na jednym w mojej opini najbardziej prawdopodobnym na najblizszą kolejke.

CB - Komera Brno / wybierzcie sobie,żeby nie było :p:LOL:

CB to beniaminek tego sezonu i jak widać po miejscu w tabeli nie radzący sobie niestety w realiach ELH. Owszem skład cały czas zlepszany,ale to wszystko wlał wylał. Ostatnio przyszedł Alderson i chyba postawie jego kb+, bo to ciekawy gracz i jak ma byc posilka to musi zaczac bodować. CB czesto grają otwarty hokej i ich mecze zależą od obrony i skuteczności ofensywy rywala. Jak sa dziury w obronie to potrafią szybko to wykorzystać. W ostatnich 5 meczach 4 razy strzelili 2+ a w Trincu 7 ;-) I jak popatrzymy na tabele to mają strzelone wiecej goli niz 4 druzyny , które są nad nimi/ 95 czyli średnia ponad 2 bramki na mecz

Co do Komety to przede wszystkim przegrali ostatnie 3 mecze. I tutaj licze na ich motywacje w meczu z beniaminkiem. Mamy 42 kolejke a Kometa wisi nad dnem tabeli. Ekipa z Brna to wielokrotny mistrz Czech , druzyna z potencjałem i tradycjami. Myslę,że juz czas zbierać punkty Pierwsze dwie formacje ofensywne ze sporą jakością. Mueller,Holik/ gol,Zatovic/kb+ zgrani juz długi czas. Ostatnio Mueller strzelił 2 ładne gole, walczył fest,spory ice time, jest forma / gol + asysta Do tego trzeba zwrócić uwagę na Schneidera (2 formacja i power play), bo wraca po kontuzji, a to bardzo skuteczny i produktywny gracz Zamorsky tez sie odnalazł w Komecie /gol + asysta
Dodam,że oglądałem poprzedni mecz Komety z Litvinovem... I wtopiłem ładny kupon ako, Kometa grała lepiej, prowadziła,potem szybko dostała gole,ale nabrała tempa i wyrównała w czasie 56.43 co mnie urządzało na kuponie ...i za 17s facka w pysk bo Litvinov strzela :p No cóż...to jest piękno hokeja. Emocje były ;)

Czekam na wasze analizy z Czeskiego Hokeja...bo fakt forum nam podupada

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +174
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Hejka.

Tak czytam i sobie mysle,ze gdyby było tyle postów z typami na kazdą kolejke, co w trakcie ostatniej dyskusji, to było by w czym wybierać... Ja oglądam i analizuje kazdą kolejke, niestety typy na hokej to czesto loteria. I nie zawsze jest na zielono, mimo iz znam dobrze lige. Zastanawiam sie wiec czy jest sens pisać te analizy jak potem sa pretensje, Chciałem Wam napisać kilka typów,ale fakt moze skupie sie na jednym w mojej opini najbardziej prawdopodobnym na najblizszą kolejke.
Mimo, że post K krzysztof_77 był postem skierowanym personalnie do naszego kolegi mark1973 mark1973, to mnie osobiście strasznie to ruszyło. mark1973 mark1973 mógłby "zabić" wiedzą hokejową, a że czasem jest na czerwono...Tak jak rybarz rybarz napisał - to jest dość loteryjny sport. Pod uwagę zawsze bierzemy wiele czynników, ale nie zawsze jest "w punkt". Hokej to nasza pasja, poświęcamy mu sporo czasu i zawsze chcemy doradzić najlepiej jak potrafimy.
K krzysztof_77 - nie powiem kolego, bo po tym co napisałeś kolegami na pewno nie zostaniemy, ale siądź i zrób analizę. Jedną, druga, piętnastą...Szybko się przekonasz, że to nie takie proste. To co napisałeś było naprawdę słabe. Cytując klasyka " Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się raz i rozwiać wszelkie wątpliwości "
Nie chce się bardziej rozwijać w temacie, bo i tak napisałem za dużo...ale mi osobiście odechciało się pisać analizy.



🏒
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
K 268

krzysztof_77

Użytkownik
Panowie - jak już pisałem, nie miałem zamiaru nikogo urazić, a dodatkowo lubię czytać Wasze posty.
Wręcz odrotnie, chciałem podnieść żę poziom wiedzy jest nadto nieadekwatny do rezultatów scrollując forum.
Ale zostawmy to już - Przepraszam za najprawdopodbniej niepotrzebny wpis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +178
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka.
Moze fakt zrobimy sobie taką analize na jeden mecz w kolejce... Jak są chetni to zapraszam do zabawy. Dzisiaj wyszło całkiem niezle ;-)
Pozdrawiam



Hejka.

Tak czytam i sobie mysle,ze gdyby było tyle postów z typami na kazdą kolejke, co w trakcie ostatniej dyskusji, to było by w czym wybierać... Ja oglądam i analizuje kazdą kolejke, niestety typy na hokej to czesto loteria. I nie zawsze jest na zielono, mimo iz znam dobrze lige. Zastanawiam sie wiec czy jest sens pisać te analizy jak potem sa pretensje, Chciałem Wam napisać kilka typów,ale fakt moze skupie sie na jednym w mojej opini najbardziej prawdopodobnym na najblizszą kolejke.

CB - Komera Brno / wybierzcie sobie,żeby nie było :p:LOL:

CB to beniaminek tego sezonu i jak widać po miejscu w tabeli nie radzący sobie niestety w realiach ELH. Owszem skład cały czas zlepszany,ale to wszystko wlał wylał. Ostatnio przyszedł Alderson i chyba postawie jego kb+, bo to ciekawy gracz i jak ma byc posilka to musi zaczac bodować. CB czesto grają otwarty hokej i ich mecze zależą od obrony i skuteczności ofensywy rywala. Jak sa dziury w obronie to potrafią szybko to wykorzystać. W ostatnich 5 meczach 4 razy strzelili 2+ a w Trincu 7 ;-) I jak popatrzymy na tabele to mają strzelone wiecej goli niz 4 druzyny , które są nad nimi/ 95 czyli średnia ponad 2 bramki na mecz

Co do Komety to przede wszystkim przegrali ostatnie 3 mecze. I tutaj licze na ich motywacje w meczu z beniaminkiem. Mamy 42 kolejke a Kometa wisi nad dnem tabeli. Ekipa z Brna to wielokrotny mistrz Czech , druzyna z potencjałem i tradycjami. Myslę,że juz czas zbierać punkty Pierwsze dwie formacje ofensywne ze sporą jakością. Mueller,Holik/ gol,Zatovic/kb+ zgrani juz długi czas. Ostatnio Mueller strzelił 2 ładne gole, walczył fest,spory ice time, jest forma / gol + asysta Do tego trzeba zwrócić uwagę na Schneidera (2 formacja i power play), bo wraca po kontuzji, a to bardzo skuteczny i produktywny gracz Zamorsky tez sie odnalazł w Komecie /gol + asysta
Dodam,że oglądałem poprzedni mecz Komety z Litvinovem... I wtopiłem ładny kupon ako, Kometa grała lepiej, prowadziła,potem szybko dostała gole,ale nabrała tempa i wyrównała w czasie 56.43 co mnie urządzało na kuponie ...i za 17s facka w pysk bo Litvinov strzela :p No cóż...to jest piękno hokeja. Emocje były ;)

Czekam na wasze analizy z Czeskiego Hokeja...bo fakt forum nam podupada

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
T 8,9K

trema11

Użytkownik
2/2 na czerwono (bądź 3/4), może jak typy są ryzykowne to nie warto się nimi dzielić zeby ktoś się nie zasugerował.
Zagraj je sobie w ciszy. Bardziej odpowiedzialne podejście.
Witam Typerów.
Na początek powiem że ja na hokeju znam sie średnio,wiem że to cieżki sport do typowania bo tu wszystko sie zmienia co chwile,dlatego tez nie zajmuję się nim,aczkolwiek czasami korzystam z propozycji fachowców,np dzisiaj zagrałem na Lahtii typ kolegi którego uważam za fachowca,ok typ nie wszedł ale nie ma to znaczenia,bo to tylko jest sport,raz do przodu raz do tyłu,ale do rzeczy........jak można pisac że jak typy są ryzykowne to nie wolno się nimi dzielić na forum???????
To dla mnie jest nie normalne,jak można wogóle coś takiego napisać?
Ja siedzę w bukmacherce grubo ponad 20 lat i wiem że nie ma typów pewnych lub nie pewnych i nie ma znaczenia jaki jest kurs,kursy nie grają one mają za zadanie zamieszać typujacym w głowach,a gość co ten post napisał to niech lepiej sie zajmie obstawianiem siatkonogi podwodnej,tam sa same pewniaki a i kursy wysmienite.
A tak już na poważnie to wkur..... mnie to że jeden z drugim tylko żeruje na tym żeby cos zagrać i wygrać a nie patrzy że podanie dobrego typu wymaga dużo czasu a i tak nie zawsze sie trafi,bo gdyby było to takie proste to buki już dawno by biznes zwineli.
Podsumowując trzeba miec niezle w głowie nasrane żeby takie bzdury wypisywać i jeszcze sie tłumaczyć że chce kogoś zmobilizować,lepiej niech sie wezmie za prawdziwą pracę i niech da sobie spokój z bukmacherką.
Ja czytam dużo różnych postówz różnych dyscyplin ale ja je sam sprawdzam po swojemu i sam decyduje czy wchodze w to czy nie,aczkolwiek najlepiej lubie dsamemu cos znależć i to grać,bo satysfakcja jest wtedy jak sam porządnie swoją kobitkę prze..... niż ma to zrobic ktoś obcy.
Czyż nie prawda???
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
No to moze ja zacznę. Mecz w czwartek.

Liberec- HK @ wybierzcie sami ;)

Liberec to dla mnie top 4 ligi. Trzymają poziom i albo wygrywają konkretnie,albo starają sie trzymać wynik i kontrolować mecze. Brakuje Smida i Fillipiego,ale formacja Lenc , Birner ,Bulir ma sporo jakosci. Do tego skuteczny Gryger . Vlach z Jelinkiem dopełniają, solidna obrona z Knotem i ofensywnym Rosandicem. Mocna ekipa ,zgrana i doświadczona
HK zapowiadało sie ,że bedzie walczyć o szczyty tabeli,ale po odejsciu Hronka cos im gra siadła. Fakt ostatnio wygrywali,ale z przeciwnikami z dołu tabeli.
W mojej opinii Liberec ostatecznie powinien wygrać ten mecz Raczej nie spodziewam sie wielu bramek H2H dla Liberca...choc zdarzały sie zacięte mecze

To tak w skrócie,postaram sie jeszcze rozwinąć jak bede miał chwile.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Hejka.

Dzisiaj kolejny mecz trafiony, wiec jedziemy dalej;) Zachęcam do analizy jednego meczu

Berani Zlin - Dynamo Pardubice /wybierzcie co chcecie :p

To moze zaczniemy od gospodarzy. Nie przegrali z Pardubicami na własnym lodzie od jesieni 2017...Jednak w tym sezonie sporo stracili na jakosci gry, do tego kontuzje i brak wzmocnień. Zadomowili sie juz chyba na przedostatnim miejscu tabeli. Niestety nie widze potencjału w tej ekipie. Do tego kontuzje bramkarzy Kasika i Hufa, broni młodziak Korenek

No a Pardubice doinwestowane ze sporymi ambicjami w tym sezonie. Solidne formacje i ciągłe wzmocnienia. Do bramki zatrudnili Barulina,do gry po kontuzji tempa nabiera Tybor, solidny strzelec Camara/gol/ , młody Blumel /gol/..no i co najważniejsze :cool: Do domowego teamu wrócił z KHL Tomas Zohorna / Zagrał 19 min w pierwszym meczu, zaliczył 2 asysty. Rozumiał sie w pierwszej formacji z kolegą Kousalem/ 2 asysty , do tego dobre dogrania do snajpera Camary. Widziałem właśnie wywiad z Zohorną i raczej zagra jutro na pełnych obrotach,widać,że cieszy sie na mecz i dobrze sie wkomponował w ELH. Myśle,ze atmosfera w drużynie Dynama znacznie sie poprawiła. Szkoda ,że białorusin Kostitsyn dostał tak długą stopke / 7 meczy... Myśle jednak,ze porównując potencjał kadrowy i jakość obu ekip to dla mnie faworyt jest jasny. Do tego Tomas Zohorna asysty może gol. Mysle,ze sie pokaże

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Typy wchodzą ,to na jutro tez jeden meczyk Wam przeanalizuje. Dawajcie znać jak czytacie.

Verva Litvinov - Energie Karlove Vary / wybierzcie sami 😜

To może zacznę od gości. KV zeszły sezon bardzo udany , jednak w duzej mierze dzieki duo Gryger i Rachunek.Potem sprzedali swój główny atak do Liberca, do dzisiaj nie rozumiem dlaczego...no nic, przyszły jednak posiłki z NHL w postaci Kase i Lauko i początek tego sezonu wyglądał bardzo solidnie. Kase dyrygował grą i grali bardzo fajny taktyczny ale ofensywny hokej. Niestety wzmocnienia odleciały za morze i produktywność KV spadła i zaczeły się problemy. Do tego chwile kontuzjowany był Flek, nie mógł grać bramkarz Novotny (nie wiem czy jutro zagra) Rachunek po powrocie sie nie wkomponował...
Co do zawodników to pierwsze skrzypce w ofensywie powinien zagrac jutro Jakub Flek. Tym bardziej,że ma szanse na strzelenie 100 gola w ekipie KV. Do tego aktywni ostatnio Beranek i Koblasa. Obrońcy Pulpan i Senkerik .
Wracając do formy KV to wczoraj przegrali u siebie z CB, beniaminkiem z dna tabeli i to srogo 1-6
Ostetni mecz H2H odbył sie miesiąc temu i wygrał Litvinov 4-6 a wtedy jeszcze grali Kase i Lauko ...

Co do Litvinova. W tym sezonie nowe otwarcie trenersko menagerskie,ale skład utrzymany, bardzo ciekawy z naszym Zygmuntem🇵🇱 (ostatni mecz 18min).
Przede wszystkim ikony klubu z Litvinova czyli Lukes i Hubl, którzy razem świetnie są zgrani i ciągną produktywność ofensywną Vervy,.Razem mają już 52 punkty kanadyjskie. Do tego w formacji zgrał sie Pospisil. Z graczy ofensywnych mamy jeszcze snajpera Jarouska, młodych Zdrahala i Helta. Do tego solidna obrona,duo Łotewskie Cybulskis, Balinskis i twardy Irving . W bramce przyzwoity Godla.

Porównując potencjał kadrowy obu ekip, formę na obecnym etapie sezonu, biorąc pod uwagę H2H a szczególnie ostatni mecz oraz fatalną gre KV wczoraj to dla mnie faworyt jest jasny,

Czekam na Wasze analizy a szczagólnie K krzysztof_77 ;-) Tak na zatarcie złego wrażenia 😉
Podpowiem,że ciekawie zapowiada sie mecz Liberca z Mladą, no i Kometa jutro tez powinna sie pokazać. Liczę na gol Schneidera

Acha jeszcze wspomne,że od poniadziałku jest niby przerwa reprezentacyjna. Ale ELH gra 😯 A we wtorek mecz na szczycie tabeli. Sparta -Trinec Trinec sie bedzie musiał obyc bez powołanych Stranskiego, Spacka i Musila 😉

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom