>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do Eurobasket Kobiet 2013

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
26.06, 17:00

Słowenia -3 - Słowacja 1.806
Pinnacle
4/10

Dwie różne ekipy o różnym stylu gry. Słowenia to ekipa, której siła skupiona jest na obwodzie. Baric, Erkic i Oblak to naprawdę mocne trio. Pomaga też fakt, że jedna z nich odgrywa rolę rezerwowej, co pomaga utrzymać płynność w grze i stały dopływ punktów. Erkic to podstawowa zawodniczka Schio, Oblak to nowy nabytek CCC, które mierzy wysoko, a Baric to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek na pozycji 1-2. Pokazywała już to w turniejach młodzieżowych, ale także w Spartaku. No i była na U18 MVP, mimo dopiero 4 miejsca Słowenii, a to jest dobry wyczyn. Wybrała ją też Minnesota w tegorocznym drafcie WNBA, ale nie dostała kontraktu, cóż, kadra Lynx bardzo mocna, więc to nie dziwi. Jednak co zobaczyła i czego się nauczyła na kampach to nikt jej nie zabierze. Gdy do tego tria dołożymy solidne podkoszowe - Pirsic, Trebec i Komplet to wygląda to nieźle. Szkoda kontuzji młodej Gortnar, bo to ciekawa zawodniczka, ale i tak odgrywała marginalną rolę w ekipie.
Słowacja z kolei bazuje na grze bliżej kosza - Vynuchalova, Kupcikova, Lawless to solidne podkoszowe, dwie ostatnie pokazywały się już niejednokrotnie w Eurolidze, choćby w barwach Koszyc. Obwód to Jalcova, znana z Lotosu choćby oraz Kubatova. Poziom nie jest zły, zwłaszcza Jalcovej, która potrafi grać dobrze w meczach na styku, ale to nie to co trio Słowenii.
Co do gry to Słowenia gra dość szybki basket, coś na wzór Litwy. Tyle, że zamiast Linkeviciene i Solopovej jest wyżej wymienione trio. Słowenia ma środek ciężkości jeszcze bardziej przesunięty na obwód i to może być kłopot dla Słowacji. Kłopot, bo Jalcova i Kubatova nie są zbyt dobrymi defensorkami, co pozwala przeciwniczkom na penetracje, a to z kolei prowadzi do fauli podkoszowych zawodniczek Słowacji. Przykładowo w meczu z Litwą na 14 fauli popełnionych na 2 Linkeviciene i Solopovej większość zdecydowana to były faule podkoszowych, w innych meczach ta proporcja wygląda podobnie. A wolne to zawsze okazja do łatwych punktów. No i za faule można wylecieć. Kupcikovej właśnie z Litwą to się zdarzyło. A i inne były często bliskie wyfaulowania. A podkoszowe też nie prezentują się źle, Pirsic w końcu ma 10.3 ppg, Trebec 7.3. Przeciwko mocnemu duetowi Petronyte - Paugaite rzuciły 14 punktów razem i zebrały w ataku 7 piłek. Nieźle. Stanowią pewną przeciwwagę w grze Słowenii.
Słowacja z kolei gra wolniejszym tempem, dłużej budują akcje, dużo grają pod kosz. Bardzo dużo. I tutaj ciężko doszukać się specjalnej siły na obwodzie, co czyni słowacką ekipę wg mnie zbyt jednostronną. Bo nie ma żadnej zawodniczki, która tak naprawdę grozi rzutem za 3. Ok, próbują, czasem im coś wpadnie, ale to nie jest takie poważne zagrożenie. Generalnie ich obwodowe nie szaleją. I to będzie ich problem, bo Słowenki potrafią dobrze zatrzymać obwód. A jak zatrzymają obwód Słowacji, to nie będzie on już wgl istniał. Właśnie to było kluczem do wygranej z Litwą - zatrzymanie ich obwodu na 23 punktach, przy średnio 45. To takie pobieżne wyliczenia, bo wiadomo, że podkoszowe też czasem rzucają za 3, a obwodowe spod kosza, ale myślę, że daje do myślenia. Słowacja powinna tu bardzo mało zdziałać na obwodzie, a przecież i pod koszem nie dominują tak masakrycznie, także wg mnie będą miały trochę problemów.
Myślę, że tu Słowenia powinna wygrać tak 5-6 punktami najmniej.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Slowenia-Slowacja typ over 126.5 pts @1.962 pinnacle podwojna stawka 20/10 ✅ 61-72
Piekna linia wystawiona przez buka....
Wyniki sparingowe potwierdzaja tylko iz druzyny z taka linia nie mialy problemu ( nie uwzgledniam tutaj druzyn np Szwajcarii czy tez Austrii bo to o kilka klas gorsze zespoly)... Do rzeczy
Obydwa zespoly naleza do jednych z najwiecej rzucajacych za 2 punkty... razem blisko 100 prob na mecz... do tego trzeba doliczyc bardzo dobra skutecznosc wolnych ktora odpowiednio wynosi 77% i 76 %....
Slowaczki az 19 zbiorek w ataku przeciwko Litwinkom i 17 przeciwko Belgijkom.... nie sposob przejsc obojetnie obok takiej statystyki... Niestety obwod bardzo&quot;kuleje&quot;... choc jak mozna grac tak slabo kazdy mecz zza lini 3 punktowej....?
Obydwa zespoly prawie 23 faule na mecz.... do tego nalezy dodac to co napisal OLO, ze Slowenki graja szybki basket... A biorac pod uwage, ze sa faworytkami tego meczu, to mysle iz przyjezdne podporzadkuja sie szybkiemu tempu gry....
NIc dodac nic ujac... tylko grac ????
P.S. nie bede sie bawic czy ktoras z druzyn zdobedzie wiecej punktow niz zaklada to bukmacher... Dla mnie ten mecz moze sie potoczayc w kazda strone, dlatego najbardziej mozliwa opcja to over punktowy obydwu zespolow...
Zainwestowane 346 j
Zwrot 366.758
Zysk 20.778 ✅
Yield 5.99% ✅

wniosek.... Poki co kwalifikacje do Eurobasketu przebiegaja ponizej oczekiwan, jakim jest conajmniej 10 % yield.... jutro kolejne mecze...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Analizy beda pojawiac sie systematycznie...
Wegry-Ukraina typ Ukraina +11.5 @1.85(1.739) fortuna 8/10 ✅ oraz Ukraina over 58.5 pts @1.85 fonbet 9/10... ✅ 73-78 choc to latwy mecz nie byl
Ukraina jest w trudnej sytuacji, a kalendarz gier wyraznie im nie sprzyja.... wyjazd do Izraela i u siebie z Bialorusia, to mecze zakonczone porazka.... W praktyce oznacza to , ze Bialorus wyjdzie z grupy a 2 miejsce zaczyna sie znacznie oddalac....
Ukrainki u siebie zagraly 2 naprawde dobre mecze.... z Bialorusia zabraklo szczescia, ale Bialorus to rywal zdecydowanie najlepszy w tej grupie... W meczu z Bialorusia Ukrainki wymusily na rywalkach az 23 straty!!! W ataku zbierajac az 16 pilek, niestety sporo tez nie trafily z gry notujac ledwie 28 % skutecznosci....

Wiem, ze Wegierki potrafia grac dobra obrone, ale sadze iz dosc wyrownany sklad Ukrainek i lepsza skutecznosc niz w ostatnim meczu pozwola im na podjecie rownorzednej walki, jesli obwod zagra na odrobine lepszym poziomie niz dotychczas moze byc naprawde close game...
Wegierki ostatnio zmiotly Izraelki na wyjezdzie, dominujac je pod tablicami... dzis takiej roznicy na pewno nie bedzie a walka na tablicach jest sprawa otwarta... Pieta achillseowa Wegierek jest gra zza linii... ledwie 1/27 przeciwko Bialorusi i Izraelowi.... Oczywiscie dzis juz nie spodziewam sie tylu pudel, jednak w tym elemencie gry wyraznie lepsze sa przyjezdne... 8/36...
Zauwazylem, ze Ukrainki slabo rozpoczynaly mecze z Izraelem i Bialorusia, pozwalajac blyskawicznie rzucic sobie odpowiednio 8 i 10 punktow z rzedu na otwarcie...
Dzisiaj licze na koncentracje od samego poczatku....
Taki mecz choc ciezki jest do wygrania.... A jesli Ukrainki chca sie pojawic w finalowym turnieju musza ten mecz wygrac... inaczej wegierki beda w bardzo komfortowej sytuacji...
JEsli to ma byc wyrownana walka to licze tez na sporo fauli i dobra skutecznosc Ukrainek na lini wolnych.... Granica 58.5 punktu wielokrotnie byla przekraczana w meczu z Wegierkami przez bardziej lub mniej porownywalne zespoly....
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Wlochy-Finlandia typ over 125.5pts @ 1.909 panbet 9/10 ✅ oraz Finlandia over 58 pts @1.86 panbet 9/10 zwrot 58 pts... Szkoda
Wloszki rzucily ostatnio ponad 60 druzynie greckiej, ktora jak wiemy broni calkiem przyzwoicie potrafi grac dlugie akcje co skutkuje niskim wynikiem punktowym... Dzis maja znacznie latwiejsze zadanie bo ekipa z Fnalndii gra szybka koszykowke.... Podkresle jeszcze raz, ze kadra wloszek jest bardzo odmlodzona i jesli beda potrafily narzucic swoj styl gry i zdominowac przyjezdne pewnie wygraja...
Moim zdaniem Finlandia jest wciaz niedoceniana... Dzis licze na zacieta walke i znancznie lepsza skutecznosc od poprzedniego wyjazdowego spotkania.... Wg mnie wynik moze pojsc w kazda strone, ale jakby nie bylo spodziewam sie ponad 130 pts.... Finlandia to druzyna ofensywna jesli zaczna dobrze mecz to moga odskoczyc na kilka punktow i wtedy to one beda narzucac styl gry...
Zainwestowane 381 j
Zwrot 423.501
Zysk 42.501 ✅
Yield 11.15% ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich.... Bedzie tylko kilka slow,gdyz caly post przez brak mojej asekuracji sie skasowal... Do rzeczy i na ✅ ...
Bulgaria-Esp typ over 133.5 pts @1.909 panbet 8/10 ⛔ 51-79 rece opadaja....!!!
Esp jesli sie sprezy i podejdzie powaznie do meczu nawrzuca sporo pts... Bulgaria juz sie zgrala i nie notuje tak katastrofalnych wynikow jak na sparingach... Wg mnie pod 140 pts sie skonczy...
Szwecja-Rumunia typ over 133 pts @1.909 p0nabet 9/10 ✅ 93-78 komentarz zbedny...
Poprzedni mecz to tylko 125 pts, choc potencjal w ataku szczegolnie Szwedki maja dobry...obrona jednych i drugich pozostawia sporo do zyczenia...

Wlochy-Lotwa typ Lotwa +5.5pts @1.980 pinnacle 9/10 ✅ i Lotwa ml @3.22 pinn 5/10 ⛔ 60-57
Kluczowy mecz dla obydwu ekip... Poprzedni H2H to wyrownana walka w 1 polowie, pozniej dominacja Lotyszek na tablicach i sporo wymuszonych fauli na Wloszkach... Jedyne co martwi to az 19 strat przyjezdnych... Dzis licze na poprawe w tym elemencie i na doswiadczona Tamane...

Slowenia-Belgia typ Slowenia -17 pts @1.926 pinnacle 6/10 ✅ 75-56 choc latwo nie bylo...
Albo bedzie bardzo wysoko, albo na styk... Belgia tutaj nie istnieje oslabiona kadrowo ostatnio dostala spore lanie od slabiutkiej Holandii...

Szwajcaria-Estonia typ Estonia +9 pts @1.917 pinnacle 8/10 ✅ i Estonia ML@4.61 pinnacle 4/10 ⛔ 68-63
W 1 meczu niespodziewanie wygraly Szwajcarki sprawiajac spora niespodzianke... Estonki poki co notuja najslabsze wyniki w grupie i dzis maja jedyna szanse na zwyciestwo... Gospodynie maja swietna skutecznosc za 3 pts, ktora dzisiaj bedzie znacznie gorsza wg mnie... Estonia sporo wyzsza niz Szwajcarki i dzis licze na wygrana na tablicach

Holandia-Litwa typ Litwa -10 pts @1.917 pinn 10/10 ✅ 42-63
Powinien to byc spacerek dla Litwinek to ze potrafia grac z Holenderkami i maja na nie patent pokazaly u siebie deklasujac rywalki 88-47...

Luxemburg-Finalndia typ over 147.5 pts @1.85 bwin 10/10 ⛔ niestety Luxemburg nie stanal na wysokosci zadania.... zamiast sporego zysku na poziomie ponad 100 j podejrzewam, ze dzien skonczy sie na niewielkim plusie.... Niestety ja na domiar zlego musialem jeszcze ostro przylozyc na over w tym meczu poraz kolejny .... bardzo, bardzo szkoda....
Luxemburg wg mnie pojdzie na wymiane i skonczy sie to ciezkim K.O.... Rozmiary porazki do ustalenia ...szybki basket i sporo pts gwarantowane, zarowno z kontry jak i z dystansu... Finlandia zakreci sie pod 100 pts a reszte zrobia gospodynie....
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 277

geryx

Użytkownik
Analizując wczoraj mecze jako najbardziej pewny wydał mi się
Hollandia-Litwa (-10) na Litwa win
kolega powyżej już opisał trochę ten mecz ja dodam tylko wynik H2H 88-47 dla Litwy grany 2 tyg. temu, obecnie jedyna róznica to zmiana gospodarza, wg mnie nie jest warta aż 30 pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Serbia - Czarnogóra
under 149 1.893
Pinnacle
4/10

Bardzo ważny mecz dla obu ekip, bo to one, wraz z Polską (wciąż jest to mimo wszystko możliwe) będą walczyły o awans do Eurobasketu. A skoro mecz ważny, to trzeba w niego włożyć bardzo dużo sił i to przede wszystkim w obronę. Czarnogórki sobie odpoczęły przez tydzień, Serbki po łatwym meczu z Estonią 3 dni temu. Także siły są na bronienie. Bardzo ważne jest, że nie zagra w drużynie Czarnogóry naturalizowana Murphy, która musiała wrócić do USA. A Murphy w 1 meczu obu ekip (85-68 dla Czarnogóry) rzuciła 26 punktów na bardzo dobrej skuteczności za 2 - 11/16. Do tego miała 15 zbiórek, 8 w ataku. Naprawdę wtedy niesamowity mecz zagrała. Jej brak będzie zdecydowanym osłabieniem ataku. Zamiast niej wystąpi pewnie Aleksic, która zdecydowanie wirtuozką ataku to nie jest, a to osłabi siłę ofensywną i siłę ławki Czarnogóry. Do tego nie oszukujmy się rodowita Czarnogórka prędzej będzie wypruwała sobie żyły w obronie niż naturalizowana Amerykanka. Takie życie. Z drugiej strony wraca do składu Iva Perovanovic. To z kolei wzmocnienie ataku, ale też i obrony. No i bez Murphy, a z Perovanovic gra Czarnogóry będzie bardziej jednostronna, bo praktycznie wszystko pod kosz do Dubljevic i Perovanovic właśnie. Zastanawiam się nad jakimś handicapem, ale nie wiem czy to ruszę, bo bez Murphy może być różnie. Myślę, że Czarnogórki przede wszystkim będą skupiały się na tym, aby nie dać się rozpędzić Serbkom, mocno w obronie i dłuższe, przemyślane akcje w ataku, z tak doświadczoną rozgrywającą jak Skerovic to żaden problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Luxemburg-Finlandia typ over 143.5 pts @1.943 pinnacle stawka 20/10 ⛔ ... opis jak wyzej....

Tak, tak gram wlasciwie ten zaklad za potrojna maksymalna stawke... linia spadla juz do 143.5 pts i biore to jak najbardziej....
Serbia-Czarnogora typ under 149 pts @1.92 panbet 7/10 ✅ 72-56 .. w 2 ostatnie minuty 21 pts ...?
Owszem sila razenia Serbii jest imponujaca, jednak dzisiaj bedzie walka o kazdy centymetr boiska... Ponoc ma nie zagrac Murphy, bardzo wazna zawodniczka, ktora jesli ma dzien &quot;konia&quot; potrafi sporo nawrzucac... Tak jak pisal OLO bedzie to obrona niz mecz typu kosz za kosz...
Poza tym tak jak zostalo wspomniane mecz bardzo wazny, bo 2 glowne zespoly do awansu, wcale takie pewnie nie sa, gdyz do rywalizacji wlaczyly sie Polki...
Powodzenia...
Zainwestowane 477 j
Zwrot 518.004
Zysk 41.004 ✅
Yield 8.59% ✅

tak bardzo szkoda Overu w meczu Luxemburg -Finlandia
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Eurobasket - Women Basketball - Wed 7/4 Odds from Pinnacle
GameHandicapMoney LineTotal PointsMore Wed 7/4
Romania
+4.5 1.935
Over 131.5 1.952
Germany
-4.5 1.971
Under 131.5 1.952 Wed 7/4

Ukraine
-6.5 1.943
Over 128.5 1.935
08:00 AM
Israel
+6.5 1.962
Under 128.5 1.971 Wed 7/4

Estonia
+19.5 1.952
Over 129.5 1.952

Poland
-19.5 1.952
Under 129.5 1.952 Wed 7/4

Finland
-1.5 1.952
Over 130 1.952

Greece
+1.5 1.952
Under 130 1.952 Wed 7/4

Montenegro
-26 1.962
Over 136.5 1.943
10:00 AM
Switzerland
+26 1.943
Under 136.5 1.962 Wed 7/4

Lithuania
-9.5 1.926
Over 137 1.952
10:30 AM
Slovenia
+9.5 1.980
Under 137 1.952 Wed 7/4

Belgium
+10.5 1.935
Over 128 1.926
11:00 AM
Slovakia
-10.5 1.971
Under 128 1.980 Wed 7/4

Spain
-12 1.952
Over 134.5 1.935
11:45 AM
Sweden
+12 1.952
Under 134.5 1.971

Kolejny dzien spotkan.... ????
Estonia-Polska typ Estonia +20.5 pts @1.85 bwin 10/10 ✅ i Estonia +19.5 pts @1.952 10/10 ✅ 58-65 mecz caly czas na styk.... makysmalna przewaga Polek to bylo 6 pts ( nie uwzgledniam koncowych minut) .... piekny wynik
Spory HC na mecz u siebie... Estonia mecz o pietruszke... jedynie o to by dobrze pokazac sie kibicom...
Polki wciaz z szansami na awans... W zespole Polskim zmienniczki dosc slabe...
Oczywiscie kazda inna opcja niz wygrana Polski nie jest brana pod uwage, jednakze kilka dni pozniej arcywazny mecz u siebie z Czarnogora i tam Polki musza zagrac na maksimum mozliwosci, dlatego sadze iz pierwsza &quot;5&quot; nie bedzie grac zbyt dlugo, a co za tym idzie HC zostanie spokojnie pokryte...
Ze szczegolami o Polskiej reprezentacji pan, jesli bedzie miec ochote napisze Olo, gdyz nikt lepiej od niego tego nie zrobi...
P.S. poki co jeden mecz... jest jeszcze kilka przemyslen, ale ww spotkanie od razu zwrocilo moja uwage... niewykluczone, ze Hc bedzie jeszcze rosnac, ale ja wole juz teraz to zagrac...

Hiszpania-Szwecja typ over 131.5 pts @1.7 bwin 9/10 ✅ 73-79 easy
Juz pisalem wielokrotnie, ze obie ekipy potrafia sporo rzucic i sporo tracic, linia bardzo niska... nic tylko korzystac...
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Ukraina-Izrael typ over 130 pts @1.952 pinnacle 8/10 ✅ 71-68
Ukrainki juz sie w pelni pozbieraly po najgorszym meczu w grupie przeciwko Izraelkom... od tego momentu bardzo dobry mecz z Bialorusia i niezwykle cenne zwyciestwo nad Wegrami...
Sila napedowa dzisijszych gospodyn jest Iagupova, ktorej sledzilem losy na MEJ przez 2 lata, gdzie z MAznichenko i Malashenko tworzyly rewelacyjne trio... NIestety Iagupova zostala tutaj osamotniona i wsaprcie dostaje od starszych kolezanek...
Zarowno Ukraina jak i Izrael wieksza uwage przywiazuja do ataku niz do obrony... spodziewam sie sporo punktow i sporo faulów... JEsli zza obwodu obie ekipy zdobeda ponad 33 % o wynik jestem spokojny...

Litwa-Slowenia typ over 135 pts @1.85 betsson 8/10 ⛔ dramat...
Poprzedni mecz to 147 punktow gdzie Slowenki pokonaly wowczas faworyzowane Litwinki... Wg mnie wciaz nie docenia sie tego zespolu i warto sie rowniez zastanowic nad dodatnim HC...
Obydwa zespoly mocne w poldystansie i w dobrej skutecznosci z rzutow wolnych...
Litwinki graja szybkie akcje i przyjezdne dostosuja sie do tempa gry... jesli bedzie dobra skutecznosc to przelozy sie to na ponad 140 pts...

Rumunia-Niemcy typ Rumunia +4.5 pts @ 1.909 panbet 6/10 ⛔ i under 133.5 pts @1.85 bet365 9/10 ⛔ 64-75.... 3 kwarta i szybkie 11-0 dla Niemek... do tego skutecznosc za 3 pts 11/22 i obie ekipy 27/35 za 1 punkt... zdecydowanie za dobrze.... szkoda

Dla mnie to gra 50/50... Niemki w tych eliminacjach nie graja dobrze... MImo dobrego przygotowania wyniki sa slabe... Szanse na awans w praktyce oczywiscie sa, ale trudno bedzie wywiezc zwyciestwo wyjazdowe... Rumunki zaskakuja mimo kilku sparingow, calkiem dobrze sobie radza... wygrane, oraz dobre momenty w meczu z Hiszpankami sa najlepszym swiadectwem tej druzyny... Wg mnie bedzie to tez mecz walki i dobrej obrony... Mimo iz mecz w Rumunii to przyjezdne sa minimalnym faworytem... Obydwa zespoly nie zachwycaja skutecznoscia... Przegrana Niemek w praktyce przekresli szanse awansu, dlatego mysle, ze Niemki zagraja dobrze w obronie tak jak potrafia to robic, a ponadto mecz bedzie toczyc sie w wolnym tempie
powodzenia ????
 
G 277

geryx

Użytkownik
Łotwa-Luxemburg(+49,5) 2 @ 1,85 betsson
Spory handicap i ja postanowiłem z niego skorzystać. Takie handi tylko raz Lux nie wyrobił, w pierwszym swym meczu z Finkami. W pierwszym h2h było 60-95 dla Łotwy. Dwa ostatnie mecze Lux to 2 w miarę równe kwarty z Grecją i dwie równe z Fin + blamaż w 4q. A przy takim handi jedna kwarta w miarę rowna i handi siedzi. Myślę że każdy meczyk dla outsiderek to jakieś doświadczenie.
Może nie peffa 10/10 ale 7/10 myślę że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Finlandia-Grecja over 127 pts @1.935 pinnacle 8/10 ⛔
W 1 meczu Greczynki mocno przycisnely i gospodynie nie wyszly z 50, ale to byl wyjazd u siebie Finlandia grac potrafi co pokazala z Lotwa... tutaj najblizej mi do postawienia pieniedzy na over punktowy i tak tez zrobie... Obie druzyny wciaz z szansami na awans... Licze na poprawe skutecznosci z 1 spotkania pomiedzy tymi druzynami i szybka koszykowke, ktora Finki grac potrafia... Poprzednio H2H bylo 46 fauli i tylko 22/36 za 1 pts... dzis powinno byc znacznie lepiej z celnoscia...

Zainwestowane 545 j
Zwrot 586.94
Zysk 41.94 ✅ wzrost o prawie 1 j ????
Yield 7.69% ✅
spadek o prawie 1 % ????
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
7/6/2012 godzina 1:18 Odds from pinnacle
EUROBASKET - WOMEN BASKETBALL - SAT 7/7
GAME HANDICAP MONEY LINE TOTAL POINTS MORE
Sat 7/7 Germany +8 1.962 4.150 Over 126.5 1.943
05:30 AM Spain -8 1.943 1.276 Under 126.5 1.962
Sat 7/7 Sweden -22.5 1.952 Over 135 1.926
07:00 AM Bulgaria +22.5 1.952 Under 135 1.980
Sat 7/7 Switzerland +16 1.952 Over 141 1.952
08:30 AM Serbia -16 1.952 Under 141 1.952
Sat 7/7 Greece -3.5 2.020 1.641 Over 117.5 1.935
09:00 AM Latvia +3.5 1.885 2.410 Under 117.5
1.971
Sat 7/7 Slovakia -2 1.971 1.775 Over 129 1.917
09:00 AM Lithuania +2 1.935 2.170 Under 129 1.990
Sat 7/7 Poland +2 1.943 2.180 Over 123.5 1.935
09:00 AM Montenegro -2 1.962 1.769 Under 123.5 1.971
Sat 7/7 Portugal +19 1.917 Over 119.5 1.980
10:00 AM Hungary -19 1.990 Under 119.5 1.926
Sat 7/7 Netherlands +6.5 1.877 3.390 Over 126.5 1.917
10:30 AM Slovenia -6.5 2.030 1.370 Under 126.5 1.990
Sat 7/7 Luxembourg +30.5 1.952 Over 134 1.971
10:30 AM Italy -30.5 1.952 Under 134 1.935
Sat 7/7 Israel +5.5 1.935 3.170 Over 121 1.935
11:00 AM Belarus -5.5 1.971 1.410 Under 121 1.971




Witam wszystkich ponownie... Na poczatek....
http://www.fiba.com/downloads/Rules/2010/OfficialBasketballRules2010.pdf
czyli strona 69 (glodnemu chleb na mysli ???? ) i zasady co jesli druzyny maja tyle samo punktow ;)
Ok... To juz decydujace mecze... Przypominam z kazdej grupy awans po 2 najlepsze zespoly.... ????
Oczywiscie cel, to ponad 12 % yieldu i ponad 100 j zysku ????
Zaczynamy ????

Niemcy-Hiszpania typ Hiszpania -7.5 pts @1.909 panbet 6/10 ⛔ i Hiszpania over 67.5pts @1.86 panbet 5/10 ⛔ edit 55-61... Stawki poczatkowo byly na HC 8 j a na over 7 j , pozniej zmiejszylem po 4 j z kazdym z zakladow, nastepnie stwierdzilem ze dobrze bedzie je zwiekszyc o 2 j... Niestety ostatnia kwarta i 16-7 dla Niemek... Hiszpania sporo zawiodla na tym turnieju eliminacyjnym i tyle.... Hiszpanki prowadzily 58-41.... i tak pozwolily aby HC i over nie zostaly trafione... szkoda

Najwazniejszy mecz w grupie, jesli Hiszpanki wygraja to awansuja razem ze Szwedkami... w poprzednim meczu deklasacja Hiszpanek i zwyciestwo 66-39... Hiszpanki sa faworytkami, rozdaja karty w tym spotkaniu, wtedy kiedy trzeba potrafia zagrac fenomenalnie w ataku i bronic naprawde solidnie... Na tak wazny mecz licze na pelna mobilizacje i dominacje od poczatku spotkania...
Niemki pod olbrzymia presja, ktorej nie udzwigna... Nie wyobrazam sobie aby zagraly dobry mecz i mialy skutecznosc zza lini obwodowej 50 % tak jak w meczu z Rumunkami... Niemki zagraly sporo sparingow i dobrze przygotowaly sie do turnieju, jednak rewelacja grupy Szwecja znacznie utrudnila rywalizacje...

Szwecja-Bulgaria typ over 134.5 pts @1.909 Panbet 15/10 ⛔ oraz Szwecja over 78.5 pts @1.86 panbet 20/10 oraz ⛔ 71-54 hmm... 2 polowa to byl popis nieskuteczsnosci... 25-23 tyle zdolaly rzucic obydwa zespoly... Niestety znalem ryzyko, wygrana byla spora wiec bylo warto...
Szkoda szczegolnie Szwedek, ktore chyba odpuscily sobie 2 polowe spotkania ... Trudno...


Tutaj nie wyobrazam sobie aby linia 140 pts nie zostala przekroczona... Szwedki graja ostatni mecz u siebie i jako rewelacja grupy powinny przypieczetowac awans... Szwedki rzucaja 76 punktow na mecz ... ale warto sie przyjrzec dokonaniom u siebie w domu... Linia wg mnie bardzo niska...
Oczywiscie Bulgaria nie przyjedzie po wygrana, ale po to by dziewczyny mogly pograc... Licze na widowiskowa koszykowke i sporo punktow... H2H 80-60 na wyjezdzie wygraly Szwedki... Dzisiaj licze na sporo wiecej punktow...
Nie musze pisac, ze dziewczyny graja blyskawiczna koszykowke, a ich rzuty czesto sie koncza przed uplywem 14 sekund na zegarze akcji...

Polska-Czarnogora typ Czarnogora ML @1.82 panbet 10/10 ⛔
Polska poki co Bilans 5-1 i wciaz ma realne szanse na awans...
Jak juz pisalem wczesniej Polki meczyly sie ostatnio z Estonkami grajac wiekszosc meczu z kilkupunktowa przewaga... Owszem grala prawie cala druzyna, ale i tak wynik duzo ponizej oczekiwan...
Do rzeczy... poprzedni H2H 50-59...ale Polki zmniejszyly rozmiary porazki w ostatnich minutach meczu, gdzie bylo 42-59....
Polki w zdecydowanej wiekszosci ustepuja pod wzgledem aspektow koszykarskich... Warto zaznaczyc, ze Polki uratowaly tez wynik w meczu z Serbkami u siebie mimo, iz przegrywaly 40-53....
Czarnogorzanki graja przewaznie 6 zawodniczkami... reszta dostaje niewiele minut do pokazania sie... Polki sa bardziej zespolowe, jednak nie maja takich klasowych zawodniczek jak ich dzisijsze rywalki...

Poki co tyle ode mnie...
Powodzenia

P.S. Teoretycznie mozliwe sa inne rozwiazania jednak sa tak malo prawdopodobne, ze nie biore ich pod uwage...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Polska-Czarnogóra 2 1,75/under 124,5 1,75 Bwin ⛔✅
Oba rozwiązania według mnie spokojnie wejdą.Czarnogóra jest po prostu zespołem lepszym,na wyjeździe Polki przegrały 50-59 ale za wiele do powiedzenia nie miały,rok temu Czarnogóra wygrała w Polsce na luzie 70-53 i nie sądze by było inaczej w tym roku.Obie ekipy w bezpośrednich meczach mało sobie wrzucają i również jutro spodziewam się małej ilości rzuconych punktów.
Szwecja-Bułgaria over 134,5 1,85/Szwecja-22,5 1,85 Bwin ⛔⛔
Szwecja ofensywnie gra i jak zaznaczył bodescu linia mała i spokojnie powinna pęknąć.Szwedki przypieczętują tym meczem awans a,że grają u siebie to powinno być łatwo i przyjemnie dla mnie oka.Ofensywny mecz z dominującymi gospodyniami jak najbardziej mi się widzi a,że Bułgaria jeszcze over 30 nie dostała w tej edycji to może tym razem?
Słowacja-Litwa 2 2,10 Bwin
Kurs war gry,Litwa wygrywając zapewni sobie awans i w sumie też pierwsze miejsce w tabeli,na Litwie było+14 dla gospodyń,teraz też powinny wygrać.
Holandia-Słowenia 2 1,26 Bwin ⛔
Słowenia musi po prostu ten mecz wygrać,jeśli Litwa wygra ze Słowacją a Holenderki ulegną Słowenii,to Słowenia odskoczy na 2 punkty Słowacji co będzie już sporo zaliczką na finishu grupy,kurs na podbitkę jak znalazł choć trochę niepokoją spadki na gospodynie ale i tak powinno być nieźle.
Słowenia+Hiszpania dubelek dający nam ako jakieś 1,5 do grania za grubszą kasę raczej.Hiszpania powinna wygrać,może nie wyrobić handicapu ale wygrać powinna. ⛔

 
G 277

geryx

Użytkownik
Lux- Italy under 134 @ 1,85 betsson
a ja dalej pojade z moim ulubionym Luxemburgiem, tym razem buki sie wycwaniły i juz linia tylko 30 pkt handi, tego już nie zaryzykuję grać. Ale under już chętniej. Luxemburg rzuca około 50 pkt w meczu, z silnymi nawet ciut mniej , wychodzi dla Włoszek 80-84 pkt. Pierwszy mecz 86-37. pozostałe zdobycze pkt Włoszek to 60,76,64,52- więc wynika że wiele nie rzucają. nie widziałem ich w akcji przynaję, ale jak ktos widział to chętnie poproszę o opinię jaki atak Włoszki grają, jak nie graja szybkiego ( jak finki) a ich zdobycze pkt w poszczególnych meczach tak świadczą,to można śmiało brać typ.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Slowacja-Litwa typ over 130 pts @1.909 i Czarnogora regular time @1.72 panbet AKO 3.15 stawka 20/10
Slowacja i Litwa wg mnie wrzuca sporo punktow... Litwa w H2H ma +14 i wtedy bylo 142 punkty... dzis zmiana gospodarza, choc nie spodziewam sie powtorki wyniku i tylu punktow to linia o 5 punktow nizsza od zakladanej przeze mnie...
Powodzenia

edit...
Niestety Slowaczki juz zawalily z Litwinkami po 2 slabiutkich kwartach w 3 rzucili na miare mozliwosci i do polowy 4 wszystko szlo na ✅ ... niestety dzisiaj spory minus...
zdarza sie....
P.S. Wszyscy &quot;znawcy&quot; kosza , ktorzy plakali i informowali mnie w jakikolwiek sposob, ze Czarnogora juz przegrala proponuje poczekac do koncowego gwizdka... Albo obejrzeniu kilkuset meczow by wiedziec, ze w koszykowce przewaga 17 punktow po niespelna 11 minutach to tak jakby prowadzic 2-0 w pilke noznej po 20 minutach i sadzic, ze mecz jest juz wygrany....
Uzytkownik przy wyniku +17 dla Polek pisze mi, ze mecz jest przegrany...
Przy + 10 dla czarnogory cieszy sie jak male dziecko,ze Czarnogora wygrywa po czym gdy Polki ostatecznie wygrywaja pisze,ze kosz to lipa... Nie stac Cie na ryzyko to nie ryzykuj... Tyle w temacie...
Oby nastepna kolejka byla udana...

Takze wrzuccie na luz panowie i panie ;)
ok lece do pracy... kto z Wroclawia to zapraszam do najlepszego klubu w miescie ;)

Zainwestowane 621 j
Zwrot 586.94
Zysk 34.06 ⛔ spory spadek
Yield 5.5% ⛔ bardzo slabo....
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Na wstępie gratulacje dla Polek za pokonanie zdecydowanie wyżej notowanego rywala. Czarnogóra nawet bez Murphy i wobec kontuzji w trakcie meczu Dubljević ma większy potencjał od naszych koszykarek, ale na szczęście nie potencjał, zarobki i sława decydują o końcowym wyniku. Nurtuje mnie jednak co innego...Dlaczego na wielu portalach(choćby pzkosz) możemy znaleźć artykuł zatytułowany: &quot;Potężny krok Polek w stronę Eurobasketu!&quot;?
oto 3 czołowe zespoły w tabeli(reszta się oczywiście nie liczy)
1. Czarnogóra 7 12 487 - 403
2. Polska 6 11 383 - 338
3. Serbia 6 10 491 - 376
Mecze między zainteresowanymi zespołami:
Czarnogóra - Polska 59:50 i 50:53
Serbia - Czarnogóra 68:85 i 72:56
Polska - Serbia 76:74
Mecz Polek z Serbią w środę na wyjeździe. Można zakładać, że przegramy i co wtedy? Można z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć, że na koniec rozgrywek 3 zespoły będą miały identyczny bilans punktowy. Domniemywam, że w takim wypadku będą się liczyły starcia bezpośrednie(póki co nasza kadra nie wypada w nich zbyt korzystnie). Jeśli chodzi o bilans koszy ze wszystkimi ekipami w grupie, najlepiej wypadają Serbki, potem Czarnogórzanki. Do czego zmierzam...Wg mnie dzisiejsza 3 punktowa wiktoria(choć piękna) nic nam nie daje w kwestii awansu na mistrzostwa. Jasne, inaczej by wyglądała sytuacja gdyby Polki wygrały różnicą większą niż 9 punktów. Stąd moje pytanie czy gdzieś w moich wyliczeniach wkradło się jakieś niedopatrzenie czy też to po prostu ignorancja i niewiedza &quot;dziennikarzy&quot;?
Na koniec, kilka słów o środowym starciu. O ile dzisiaj, wierzyłem, że Czarnogóra przy bardzo dobrej postawie biało czerwonych jest w zasięgu, to niestety w środę nie jestem nastawiony optymistycznie. Wszystko przemawia za Serbkami: własne boisko, szerszy, bardziej wyrównany skład, wielka chęć rewanżu za dość pechową porażkę w Polsce, do tego jeszcze wiadomo jak to bywa na Bałkanach z sędziami. Poza tym dzisiejszy bardzo wyczerpujący mecz też może pozostawić ślad u Polek, a czasu na regenerację jest bardzo mało.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
P.S. Wszyscy &quot;znawcy&quot; kosza , ktorzy plakali i informowali mnie w jakikolwiek sposob, ze Czarnogora juz przegrala proponuje poczekac do koncowego gwizdka... Albo obejrzeniu kilkuset meczow by wiedziec, ze w koszykowce przewaga 17 punktow po niespelna 11 minutach to tak jakby prowadzic 2-0 w pilke noznej po 20 minutach i sadzic, ze mecz jest juz wygrany....
Nie wiem dlaczego się tak unosisz. Ja złośliwie tego nie napisałem, tylko po prostu sprawa była jasna. Widać było, że Polska bdb weszła w ten mecz, do tego swoja hala itd. Swoją droga po 1 kwarcie można był chwycić super dodatnie HC na Czarnogórę. Rzeczywiście Czarnogóra wróciła do gry, by w 4 kwarcie totalnie oddać mecz. Choć może gdyby nie kontuzja to by dotrwała z przewagą ten mecz...Niemniej - oczywiście to Twoja sprawa i Twoje stawki - ale stawkowanie Czarnogóry na wyjeździe z walczącą o awans i nie słabą Polską 20/10 chyba trochę przestrzelone ?
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Nie wiem dlaczego się tak unosisz. Ja złośliwie tego nie napisałem, tylko po prostu sprawa była jasna.
Rozumiem, ze wtedy miales zaksiegowane juz, ze CZarnogora przegra mecz.... Na live gdy Czarnogora prowadzila 46-36 na Polske byl kurs okolo 7, wiec pewnie jestes dobrze zarobiony... bo jak napisales po 11 minutach sprawa byla jasna ???? ???? ???? ????
Tak sprawa byla jasna przy prowadzeniu Polek 25-8 &quot;09:23 numer 14 I. Piekarska 2PtsFG (Hook shot) MADE 25 - 8&quot;
Bylo juz po meczu o czym oznajmiles mi klikajac &quot;dzieki&quot; i zostawiajac komentarz &quot;emat Data Dodane przez Komentarz
Eurobasket Kobiet 2013 07-07-2012 18:19 dawczan przy Czarnogórze można juz zapisac minus.&quot;

Najpierw obejrzyj kilkaset meczow... a dopiero pozniej zabierz glos... przykladow, gdzie druzyny prowadzilo grubo ponad 20 punktow u siebie a pozniej oddawaly mecz jest tyle, ze nie zdolasz ich policzyc...

Choć może gdyby nie kontuzja to by dotrwała z przewagą ten mecz...Niemniej - oczywiście to Twoja sprawa i Twoje stawki - ale stawkowanie Czarnogóry na wyjeździe z walczącą o awans i nie słabą Polską 20/10 chyba trochę przestrzelone ?
&quot;przestrzelone&quot; czyli nie trafilem....
&quot;ustrzelone&quot; czyli trafilem...
Masz ponad 2000 postow na forum,a wnioskow nie potrafisz sam wyciagnac... ale potwierdzam... Twoje zapytanie, tak rzeczywiscie przestrzelone...
Kiedy bedzie trafione, napisz wtedy &quot;ustrzelone&quot;...

Na koniec mozna tylko wywnioskowac, ze taki z Ciebie dobry gracz jak dobre masz karty.... Tyle w temacie...

Nie kompromituj sie dluzej... bo &quot;znawcow&quot; po meczu jest wiecej niz grzybow po deszczu... nie wnosisz niczego do tematu....
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Oj widzę, że wraz ze spadkiem tak regularnie liczonego yieldu oraz zysku przyszedł moment słabości i frustracji. No trudno. Muszę sie odnieść do tych głupot.
Rozumiem, ze wtedy miales zaksiegowane juz, ze CZarnogora przegra mecz...
Można tak powiedzieć. Nic nie wskazywało, żeby było inaczej. A właściwie większość za Polkami jednak - swoja hala i bardzo dobre wejście w mecz.
Na live gdy Czarnogora prowadzila 46-36 na Polske byl kurs okolo 7, wiec pewnie jestes dobrze zarobiony
Nie, nie jestem. Nie grałem tego spotkania live. Ale ty pewnie - skoro obejrzałeś już trylion spotkań - dużo zarobiłeś.
Tak sprawa byla jasna przy prowadzeniu Polek 25-8 &quot;09:23 numer 14 I. Piekarska 2PtsFG (Hook shot) MADE 25 - 8&quot; Bylo juz po meczu o czym oznajmiles mi klikajac &quot;dzieki&quot; i zostawiajac komentarz &quot;emat Data Dodane przez Komentarz Eurobasket Kobiet 2013 07-07-2012 18:19 dawczan przy Czarnogórze można juz zapisac minus.&quot; Najpierw obejrzyj kilkaset meczow... a dopiero pozniej zabierz glos... przykladow, gdzie druzyny prowadzilo grubo ponad 20 punktow u siebie a pozniej oddawaly mecz jest tyle, ze nie zdolasz ich policzyc...
No i potwierdzam to, że takie coś napisałem. I co w tym złego ? Napisałem swoje przeczucie nie ważne po ilu czy po 10 czy po 39 minutach. Fakt jest taki, że ten minus musiałeś zapisać mimo, iż stawka wyniosła 2 razy tyle niż Twój max czyli 20/10 &lt;brawo&gt;.
&quot;przestrzelone&quot; czyli nie trafilem.... &quot;ustrzelone&quot; czyli trafilem...
Przestrzelone czyli pomylone. Czyli w tym wypadku pomylona stawka - czyli łopatologicznie żebyś zrozumiał - za duża. 20/10 na grającą Czarnogórę na wyjeździe z dość dobrze grającą Polską walczącą nadal o awans ? Oczywiście tak jak napisałem w poprzednim poście - to Twoja sprawa, ale dla mnie ta stawka była przestrzelona czyli pomylona.
Masz ponad 2000 postow na forum,a wnioskow nie potrafisz sam wyciagnac...
A co ma piernik do wiatraka ? Mogę mieć i milion albo i 2 i nie zmienia to niczego. To Ty wyciągasz jakieś chore z tego wnioski.
Kiedy bedzie trafione, napisz wtedy &quot;ustrzelone&quot;...
Kiedy stawka będzie proporcjonalna do zakładu napiszę, że dobrze stawkowałeś - wg mnie. Ot tyle. Widzę, że masz problem z tym jak ktoś napiszę coś &quot;luźniej&quot; ;)
Na koniec mozna tylko wywnioskowac, ze taki z Ciebie dobry gracz jak dobre masz karty.... Tyle w temacie...
Ojej ????
Nie kompromituj sie dluzej... bo &quot;znawcow&quot; po meczu jest wiecej niz grzybow po deszczu... nie wnosisz niczego do tematu....
Tym postem to sie skompromitowałeś tylko i wyłącznie ty. Wylałeś wiadro jadu (w wolnym tłumaczeniu wyżyłeś się) bo nie weszły Ci typki i spadł yield ? Się opanuj chopie. Napisałem zwykłe zdanie, że można przy Czarnogórze zapisać minus i że przestrzeliłeś stawkowanie, bo wcale nie był to w moim mniemaniu aż taki pewniak, żeby go grać za 2 razy tyle ile wynosi maximum, a Ty zareagowałeś jakbym Ci rodzine zabił. Proponuję melisę bądź troszkę krwi wampirze na rozluźnienie.
Pozdrawiam i bez odbioru.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom