>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje do MŚ 2014 - 07-08.09.2012 (Europa)

Status
Zamknięty.
omerta 968

omerta

Użytkownik
Rosja - Irlandia Północna

Po nieudanych ME Rosjanie zmienili trenera. Nowym opiekun Sbornej został Fabio Capello, który pracę z reprezentacją rozpoczął 15 sierpnia od remisu z Wybrzeżem Kości Słoniowej (1-1). Był to mecz towarzyski, teraz czas na spotkanie o stawkę. Gospodarze będą oczywiście faworytem tej potyczki, ale w tym momencie trudno powiedzieć, na co stać drużynę włoskiego szkoleniowca. W kadrze nie znaleźli się - Andrei Arshavin i Roman Pavlyuchenko, a więc piłkarze, którzy w spotkaniu z WKS-em wystąpili. Jak informuje BBC, kontuzjowani są Yuri Zhirkov oraz Sergei Semak, a ponadto brakuje Pavla Pogrebnyaka (był na EURO). Atak, to na teraz tylko i wyłącznie Aleksandr Kerzhakov (swoją drogą, świetna forma w Zenicie). Irlandczycy z północy swoje pięć minut mieli w el. do ME 2008 (wygrane w Belfaście z Hiszpanią, Danią i Szwecją - David Healy król strzelców), których nikt im nie odbierze. Kolejne el. (tym razem do MŚ) były nieudane (4. miejsce mimo wszystko w słabej grupie - m.in. z Polską), nie mówiąc o występach w ostatnich el. do ME. Na przełomie 2011/2012 zmienił się trener, Nigela Worthingtona zastąpił O&#39;Neill, ale nie ma on tego materiału ludzkiego, co jego poprzednik sześć i pięć lat temu. Napastnik Healy gra słabo i nie dostał powołania, a z powodu urazów z kadry wypadli Paddy McCourt (Celtic), Shane Ferguson (Newcastle) oraz Martin Paterson (Burnley). O słabości tego zespołu świadczy fakt, że szansę otrzymał Samm Clingan (bez klubu!!!). Z samym Stevenem Davisem i trójką obrońców grających na co dzień w Premier League Irlandczycy Europy nie zwojują. Kolejnym dowodem na to, że Norn Iron, to w tej chwili marnej jakości drużyna są inne powołanie - mowa o piłkarzach Rangers FC (Andrew Little, Dean Shiels), którzy na dziś nie mają kontaktu z piłką na powiedzmy przyzwoitym poziomie (The Gers grają przecież w Scottish Third Division).
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Bułgaria - Włochy 1,73 WilliamHill ⛔
Włosi po sukcesie na Mistrzostwach Europy walkę o wyjazd na MŚ do Brazyli zaczynają w Sofii, później mecz z Maltą. Patrząc na skład grupy, gdzie są jeszcze Dania, Czechy i Armenia to początek dość łatwy. Tym bardziej, że Bułgaria od kilku lat jest w dołku. W ostatnich eliminacjach zajęli ostatnie miejsce w grupie, dali się wyprzedzić Walii. Największa gwiazda Berbatov zakończył reprezentacyjną karierę. Matthausa na ławce trenerskiej zastąpił Penew. Prandelli ma natomiast wrócić do ustawienia 3-5-2. Z przodu mają zagrać Giovinco i Osvaldo. Nie ma Balotelliego, ani Cassano. Jest natomiast powołany Pazzini. Wraca po urazie De Rossi.Nie wydaje mi się, by nawet na własnym stadionie Bułgarzy mogli postawić się bardzo dobrze grającym Włochom. Prandelli bardzo dobrze prowadzi ten zespół i jeśli już ma tracić z kimś punkty to raczej nie z Bułgarami.
Przewidywane składy:
Bułgaria: Mihaylov- Manolev, Bodurov, Ivanov, Minev- Tonev, Milanov, Gadzhev, Sarmov- Gargorov- Popov.
Włochy- Buffon- Bonucci, Barzagli, Ogbonna- Maggio, De Rossi, Marchisio, Pirlo, Giaccherini- Giovinco, Osvaldo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. MŚ
Data meczu:
7.09.2012 (g. 17:00)
Mecz
:
Rosja - Irlandia Północna
Typ: powyżej 3,5 bramek
Kurs: 2,80
Bukmacher: Unibet

Wprawdzie piłką interesuję się trochę mniej niż tenisem, ale ruszają eliminacje do mistrzostw świata w Brazylii, więc na tą okazję postanowiłam wybrać do konkursu coś z piłki bo dużo jest spotkań i można znaleźć ciekawy mecz. Na początku miałam grać Rosję z jakimś handicapem, ale stwierdziłam, że over będzie lepszy bo zawsze jakimś przypadkiem także Irlandia Płn. może po kontrze czy stałym fragmencie coś strzelić. Przed meczem inaugurującym rywalizację w grupie F w drużynie rosyjskiej na pewno panują bojowe nastroje. A to z racji bardzo słabego występu na Euro gdzie nasi sąsiedzi liczyli na dojście do półfinału a skończyło się zimnym prysznicem i odpadnięciem już po fazie grupowej. W Rosji wynik piłkarzy przyjęto za prawdziwą katastrofę dlatego teraz piłkarze będą chcieli za wszelką cenę zmazać niedawny blamaż i rozpocząć eliminacje do MŚ okazałym zwycięstwem, które choć po części wynagrodzi kibicom ogromny zawód z ME w Polsce i na Ukrainie. Za Rosją w tym meczu przemawiają w zasadzie wszystkie argumenty. Piłkarsko jest to zespół naprawde bardzo dobry, fizycznie też powinni zdecydowanie górować o technice już nawet nie wspominam. Irlandczycy z Pólnocy potrafią jedynie grać w piłkę typu kick and run, no i w powietrzu lub przy stałych fragmentach mogą stworzyć jakieś zagrożenie pod bramką rywali. Ale nie ulega wątpliwości, że to Rosjanie powinni od początku ruszyć z kopyta i zepchnąć brytyjczyków do głębokiej defensywy. Podrażnieni i zdeterminowani Rosjanie to szansa na dużą liczbę bramek, zwłaszcza, że Irlandczycy obrony dobrej raczej nie mają. Przejrzałam statystyki i wymienię tylko kilka ostatnich spotkań: 3:3 z Finlandią, 0:6 z Holandią, 0:3 z Norwegią - to mecze z tego roku. Zeszłorocznych nie ma sensu przytaczać choć tam też praktycznie same porażki. Ostatnie zwycięstwo ekipa Irlandi Płn. odniosła 10.08.11 z Wyspami Owczymi 4:0. Od tamtej pory zespół poniósł 6 porażek pod rząd i dopiero w sierpniowym starciu z Finlandią wywalczył remis 3:3. W takim układzie szanse na dobry wynik z Rosjanami są moim zdaniem bardzo małe. Irlandyczkom może się uda coś strzelić bo bramki jakieś od czasu do czasu zdobywają, ale patrząc na zespół rosyjski uważam, że na terenie Sbornej Irlandczycy stracą tyle bramek, że ta jedna, czy nawet dwie, które mogliby strzelić pozostaną tylko bramkami na otarcie łez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Skład Walijczyków:
Bramkarze: Jason Brown (Aberdeen), Boaz Myhill (West Bromwich Albion), Lewis Price (Crystal Palace)
Obrońcy: Darcy Blake (Crystal Palace), James Collins (West Ham United), Chris Gunter (Reading), Joel Lynch (Huddersfield Town), Adam Matthews (Celtic), Sam Ricketts (Bolton), Neil Taylor (Swansea), Ashley Williams (Swansea)
Pomocnicy: Joe Allen (Liverpool), Gareth Bale (Tottenham), Andrew Crofts (Brighton &amp; Hove Albion), David Edwards (Wolverhampton), Andy King (Leicester), Aaron Ramsey (Arsenal), Jonathan Williams (Crystal Palace)
Napastnicy: Craig Bellamy (Cardiff City), Simon Church (Reading), Steve Morison (Norwich City), Hal Robson-Kanu (Reading), Sam Vokes (Burnley)
Również rzucił mi się w oczy mecz Walii z Belgią, ale dodatkowo znalazłem informację o kontuzjach w drużynie walijskiej. Z podanej przez Ciebie kadry wypada podstawowy obrońca Neil Taylor, doświadczony napastnik Craig Bellamy i Andrew Crofts, o którym wiem tylko tyle, że gra na pomocy w Brighton &amp; Hove Albion.
Walia swoją grę będzie głównie opierała na trzech kluczowych graczach z ligi angielskiej czyli Joe Allen, Aaron Ramsey i Gareth Bale. Poza tą trójką reszta to raczej średniacy z Premier League lub piłkarze z zaplecza angielskiej ekstraklasy. Wyspiarze ostatni swój mecz towarzyski przegrali u siebie z Bośnia i Hercegowiną 0:2, z kolei Belgowie pokonali Holandię 4:2.
Jeśli chodzi o reprezentację Czerwonych Diabłów to wydaje się, że właśnie jesteśmy świadkami gry ich złotego pokolenia. Belgowie mają niesamowicie silną pakę opartą na piłkarzach Premier League, więc brytyjski styl nie jest im obcy. Przeciwko Holandii wyszedł taki skład:
Courtois – Gillet, van Buyten (46&#39; Alderweireld), Vermaelen, Vertonghen – Witsel, Defour, Hazard (58&#39; Dembele) – Chadli (67&#39; Mertens), Mirallas (56&#39; De Bruyne), Benteke (63&#39; Lukaku)
Wiadomo, że wypada Chadli z powodu kontuzji, w ten sytuacji o trzy miejsca w ataku będą walczyć trzej gracze z Premier League czyli Benteke, Lukaku, Mirallas i piłkarz PSV Mertens. W środku pomocy Defoura powinien zastąpić Fellaini. Patrząc na środek pomocy z Hazardem, Witselem i Fellainim trzeba przyznać, że o takiej drugiej linii może marzyć wiele uznanych europejskich firm. Znakomita jest także obrona, a szczególnie jej środek, w którym rządzą Kompany i Vermealen. Moje przemyślenia mają sens jeśli Belgowie wyjdą takim samym ustawieniem taktycznym jak z Holendrami, ale można się spodziewać, że będą atakować częściej niż ich rywale, bo linię defensywną Walijczycy mają słabszą niż ofesywną. Pamiętam jak Belgia przegrywała z Polską w el. do Euro 2008, wtedy mówiło się, że Belgowie budują zespół i za kilka lat będą piąć się w górę w futbolowej hierarchii. Ten moment właśnie nadszedł i uważam, że drużyna Marca Wilmotsa jest faworytem grupy A i rozpocznie wyścig do Mistrzostw Świata w Brazylii od zwycięstwa w Cardiff.
typ:
Belgia win @1,8
Belgia DNB @1,4
expekt
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Islandia - Norwegia


Los sprawił, że reprezentacje Islandii i Norwegii ponownie rywalizować będą o awans do kolejnej, wielkiej imprezy. W eliminacjach do ME dwukrotnie lepsi okazali się Egila Olsena (2-1, 1-0) i według mnie tym razem będzie podobnie. Różnica między tymi zespołami jest i to ogromna, oczywiście na korzyść Norwegów. Ostatni towarzyski mecz norweska drużyna rozegrała w połowie sierpnia. Wtedy przegrała w Oslo z Grecją (2-3), ale dała się poznać z dobrej strony. Naprawdę, byłem zaskoczony, że zespół ten grał tak ciekawą piłkę. Grecy postawili bardzo wysoko poprzeczkę Norwegom, co było dla mnie zaskoczeniem, ale przy odrobinie szczęścia, ekipa Drillos mogła nawet wygrać. Na taką grę nie stać Islandczyków. W 2012 roku reprezentacja Larsa Lagerbäcka przegrała wszystkie poważne mecze (Japonia, Czarnogóra, Francja, Szwecja). Trzy tygodnie temu pokonała Wyspy Owcze (2-0), ale co to za przeciwnik? Bramki co prawda Islandia zdobywa w każdym spotkaniu (głównie Kolbeinn Sigþórsson), ale to na Norwegię będzie za mało. Nawet bez Mortena Gamst Pedersena i Christiana Grindheima (obaj zagrali po 45 minut w meczu z Grecją) poradzą sobie (zabraknie także napastnika Erika Husekleppa - ponad godzina gry z Grekami). Dla porównania, gospodarze wystąpią osłabieni brakiem dwóch obrońców (Bjarni Ólafura Eiríkssona i Indriða Sigurðssonara), pomocnika (Arnóra Smárasona) oraz napastnika (Björna Bergmanna Sigurðarsona).
Typy:
Norwegia @ 2.24 (betsson)
Norwegia (DNB) @ 1.58 (betsson)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 246

krysti24

Użytkownik
⚽ Niemcy - Wyspy Owcze ⚽
⚽ typ: Wyspy Owcze + 4.5 @2.25 Expekt
Ja na pierwszy dzień eliminacji propnonowalbym taki typ z kilku powodów po pierwsze wyspy Owcze przegraly z Niemcami co najwyzej 2&#39;ma golami i to bylo pare dobrych lat temu. Drugim powodem bedzie zapewne fakt &#39;olania&#39; przeciwnika i trener Niemiec nie bedzie wypuszczal &#39;elity&#39; druzyny, wypusci zapewne rezerwowych, bo nie ma co ryzykowac kontuzji na tak slabym przeciwniku. Wyspy Owcze zapewne skupia sie bardziej na defensywie i próbowaniu kontrowania. Nie wydaje mi sie, zeby niemcy prowadzili AZ TAK BARDZO przewiduje wynik 2-1 ewt 2-0 handicap jest za duzy, wg mnie, a kurs naprawde zacheca i uwazam ze wlasnie wyspy owcze z takim handi sobie poradzą.
Samego typu już nie neguje, choć sam bym tego nie zagrał.
Nie zgadzam się jednak z argumentami jakie podałeś popierając ten typ. Sam napisałeś, że ostatnie spotkania pomiędzy tymi reprezentacjami miały miejsce dobrych kilka lat wstecz, a dokładnie w 2003 roku. Jak można się domyślić, kadry obydwu zespołów znacznie się zmieniły i drużyny już raczej niczym nie przypominają tych sprzed prawie 10 lat. Tak więc ja raczej nie widzę związku pomiędzy tamtymi spotkaniami a obecnym.
Drugi argument wydaje się być jeszcze bardziej kiepski .. Reprezentacja Niemiec jak i również szkoleniowiec Jogi Loew mają sobie i innym coś do udowodnienia po Euro 2012. Do tego dochodzi ostatnia porażka w meczu towarzyskim z Argentyną, meczu, który został w głównej mierze ustawiony poprzez czerwoną kartkę dla naszych zachodnich sąsiadów. Te porażki wpłyną na drużynę bardzo motywująco i jak pisałem ekipa Niemiec będzie chciała coś udowodnić i odnieść przekonywujące zwycięstwo dobrze rozpoczynając walkę o MŚ w Brazylii. Tak więc Twoje domniemane &#39;olanie&#39; meczu przez Niemców nie będzie miało miejsca co potwierdza również skład awizowany przez Kicker&#39;a na jutrzejsze spotkanie. Brakuje Kroosa, jednak jego wykluczył uraz.
Neuer- Lahm, Hummels, Badstuber, Schmelzer -L.Bender, Khedira - T.Mueller, Oezil, Reus - Klose
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje
Data: 7.09.12 (20:30)
Spotkanie: Czarnogóra - Polska
Typ: Czarnogóra HT/FT
Kurs: 4,10
Buk: Bet-at-home
Konkrety bo nie ma sensu lać wody. Nie wierze, że nasze Orły beda w stanie cokolwiek ugrać w Podgoricy. Nasza reprezentacja jest w dołku i obawiam sie, ze szybko z niego nie wyjdzie. Atmosfera wokol kadry tez robi swoje. Wystarczy wspomniec zamieszanie z transmisjami i juz mamy gotowa wymowke naszych pilkarzy po jutrzejszej porażce ktora jest bardzo prawdopodobna. Jak tak patrze na całą tą sytuacje to jako żyw przypomina mi się atmosfera z koncowki fatalnych dla nas el. MS 2010 zachowujac oczywiscie odpowiednie proporcje bo az tak zle jak wtedy teraz nie jest, ale dobrze tez nie jest. Nastroje po Euro dosc kiepskie a tu jeszcze niedawna porazka z Estonia, teraz kwasy wokol transmisji. Sodoma i Gomora. Obawiam sie ze jutro bedzie przykre zwienczenie calego tego bajzlu w postaci wyraznej porazki z Czarnogorcami, ktora sprowadzi nas na ziemie i juz na starcie eliminacji kaze zapomniec o mundialu w Brazylii. Czarnogorcy z geograficznego punktu widzenia sa maluczcy, ale pod wzgledem pilkarskim bija nas teraz na glowe. Potencjal ofensywny jest znakomity. U nas atak opiera sie na jednym Lewandowskim, gdy on gra slabo to jest problem. Tam w przodzie maja do dyspozycji takich zawodnikow jak Vucinic, Jelavic czy Beqiraj dlatego trudno byc optymista, zwlaszcza w meczu wyjazdowym gdzie rywali jeszcze bedzie zagrzewal do boju typowy balkanski kocioł. Nie chce byc zlym prorokiem, ale w bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty. A fakty sa takie, ze z Czarnogory bardzo ciezko wywozi sie punkty i przekonaly sie juz o tym nie takie potegi jak Polska. W moim mniemaniu Czarnogorcy jeszcze przed przerwa zdolaja nas ukłuć dlatego typ na ht/ft po kursie 4,10 w Bah&#39;u jest dla mnie jak najbardziej warty ryzyka.
 
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik

Na rozpoczynające się dziś, kwalifikacje do MŚ 2014, mecz Finlandii z Francją zapowiada się bardzo ciekawie, jeśli chodzi o typowanie. Po porażce na Ukrainie podczas Euro 2012, ekipa Francji z nowym trenerem DD, z przebudowaną kadrą jedzie do Skandynawii, gdzie według mnie, spokojnie zainkasuje 3pkt. Po &#39;aferze ukraińskiej&#39; dalej nie ma w składzie Nasriego, M&#39;Villi, Hatema Ben Arfy. Wraca natomiast Jeremy Menez, co jeśli patrząc na jego formę z meczu Lille - PSG wróży bardzo dobrze. Deschamps postanowił trochę namieszać, wprowadził do kadry 33-letniego bramkarza Lille, Landreau, ktory co prawda, będzie dopiero 3-ecim bramkarzem, ale dzięki swojemu doświadczeniu, będzie mógł pomóc w trzymaniu porządku w szatni, gdzie nie brakuje chimerycznych gwiazdeczek. Na prawej stronie zobaczymy wreszcie Jalleta, któremu według mnie to powołanie należało się jak psu buda. Poza nim do repre wracają Diaby i mózg zespołu Marsylii - Valbuena (którą z resztą prowadził Didier D.) Jeśli chodzi o ostatnie spotkanie, to Francja zremisowała bezbramkowo z Urugwajem, ale wynik nie odzwierciedla gry, oglądałem ten mecz na Orange sport i jeśli dobrze pamiętam, Francja dokonała tam wielu zmian, a sytuacji mieli ogrom.
Ich dzisiejszy rywal - Finlandia, europejski słabiak.. Mi zawsze ten team kojarzył się z 3ema gwiazdami - Litmanen, Hyppia, Jääskeläinen. Dwóch pierwszych dziś zabraknie, bo już po prostu nie grają. Z rozpoznawalnych postaci, to potrafię wymienić braci Jeremenko z Rubina Kazań oraz Pukkiego z Schalke. Z tego co wyczytałem, trener kadry Finów, Mixa Paatelainen, za piorytet uznaje eliminacje do mistrzowstw europy, właśnie we Francji, dlatego też podchodzą do tego meczu bez większej presji z bardzo młodą kadrą, co według mnie może, a i powinno się skończyć laniem od repry Francji. Tylko dodam, że w ostatnim spotkaniu Finlandia zremisowała 3-3 z Irl. Pólnocną, pomimo, że przegrywała już 0-2.

Finlandia - Francja 1.53 b365
 
kombajn 178,3K

kombajn

Użytkownik
Slowenia - Szwajcaria - 07/09/2012; 20:30 CET
OVER 2.5 goals @ 2.30 6/10 bet365
OVER 4.5 goals @ 10 4/10 bet365

Nie no jak zobaczylem ten kurs na bramki - to szczeka opadla mi na biurko i jeszcze dzwoni...
Ja wiem, ze to poczatek zmagan na arenie miedzynarodowej i zazwyczaj druzyny, jak i obstawiajacy - powinni podchodzic do zawodow ostroznie, ale takiej pomylki w kursie nie moge zlekcewazyc i pobieram PELNA STAWKA!
Szwajcarzy to mlody zespol, grajacy kombinacyjnie i z polotem do przodu, ale co najwazniejsze - ambitnie - ich srodek pola/atak nie jest anonimowy - Inler, Barnetta, Derdiyok, Shaqiri czy Gavranovic - to postacie dobrze kojarzone...
Slowency bramki tez potrafia strzelac, co pokazaly mecze towarzyskie z USA i Rumunia, a ich stale fragmenty gry sa zabojcze.
W historii spotkan pomiedzy tymi ekipami - na Slowenii - padaly m.in. wyniki 2:2 czy 1:5...
Ostatnie mecze obu ekip:


0:2 ⛔ 10j
 
ll9 149

ll9

Użytkownik
⚽ 7.09 20:45 Niemcy - Wyspy Owcze - Bramki gospodarzy w pierwszej połowie - Over 1,5 - 1.35


Buk: Betsafe


Opis:


... Niemcy - Wyspy Owcze ...


Pisanie o tym, że to podopieczni Joachima Loewa są zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu, że każdy inny wynik niż zwycięstwo Niemców będzie ogromną niespodzianką w mojej opinii mija się z celem. Obie drużyny dzieli przepaść i różnica klas, o ile w przypadku reprezentacji Wysp Owczych można w ogóle mówić i jakiejkolwiek klasie sportowej. Dla tych zawodników możliwość gry przeciwko gwiazdom europejskiego i światowego formatu na pięknym stadionie AWD Arena w Hannoverze przed kilkudziesięciu tysięczną publicznością to już powód do dumy i radości z bycia reprezentantem takiego małego kraju. Co prawda poziom europejskiej piłki na poziomie reprezentacyjnym mocno się ostatnio wyrównał, ale nadal gdzieś na piłkarskich peryferiach znajdują się kraje, które stoją w miejscu, a w skrajnych przypadkach nawet cofają i bynajmniej nie mam tu na myśli Orłów Fornalika, a wcześniej Franza Smudy :cool:. Dla naszych zachodnich sąsiadów natomiast to wyśmienita okazja do tego by przed własną publicznością udanie wejść w eliminacje. Trener Joachim Loew w meczach z Wyspami Owczymi i Austrią nie będzie mógł skorzystać z kilku swoich asów. Powołań z powodu urazów nie otrzymali Mario Gomez, Sven Bender i wracający już do zdrowia Bastian Schweinsteiger. Brak tych zawodników na tle dzisiejszego rywala nie powinien być jakoś bardzo widoczny, gdyż piłkarze, którzy w kadrze się znaleźli również są 100% gwarancją odpowiedniego poziomu. Kreowanie akcji ofensywnych będzie należało do takich zawodników jak Marco Reus, Thomas Mueller i Mesut Oezil, a w obwodzie pozostaje jeszcze Andre Schurrle z Bayeru Leverkusen. Pewniakami w ataku będą Miro Kolse i Lukas Podolski, a więc żelazny duet reprezentacyjnych napastników. Nie wierzę w to by gospodarze mogli sobie pozwolić nawet na chwilę słabości i wbić sobie chociażby jednego gola, ale liczę na to, że od początku ruszą do ataku i szybko będą chcieli ustawić sobie dzisiejszy mecz. Reprezentacja Niemiec prawdopodobnie wystąpi w następującym zestawieniu:

Manuel Neuer - Philippe Lahm, Jerome Boateng, Per Mertesacker, Marcel Schmelzer - Sami Khedira - Marco Reus, Thomas Mueller, Mesut Oezil - Lukas Podolski, Miroslav Klose


Dodatkowo:
Pierwsza bramka drużyny gospodarzy - 1sza połowa - 1.21
Thomas Müller strzeli bramkę - TAK - 1.74
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jako ciekawostka:
Na razie 9-0 dla Czarnogóry

Mecz Czarnogóra - Polska zaczął się już wczoraj wieczorem. Jak donoszą media i czarnogórska policja, wczoraj w turystycznej miejscowości Budva zatrzymano 9 polskich pseudokibiców, którzy mieli wziąć udział w burdzie, i zaatakować jednego z miejscowych policjantów. Czy to przedsmak tego, co nas czeka dzisiaj?
O tym, że przy okazji meczu Czarnogóra - Polska może być gorąco nie tylko na boisku, było wiadomo od momentu spotkań Śląska z Budućnostią w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Najpierw w Podgoricy pobito m.in. rzecznika prasowego Śląska, zaatakowano autokar z piłkarzami polskiego klubu, a kibice WKS-u zostali brutalnie potraktowani przez czarnogórską policję. Fani Śląska rewanż próbowali wziąć na swoim stadionie, atakując sektor z garstką kibiców mistrza Czarnogóry.
Jednocześnie na forach internetowych zdominowanych przez panów, co to raczej nie przychodzą na mecz, by go oglądać, zaczęły się jakieś nawoływania i mobilizacje na dzisiejsze spotkanie eliminacji MŚ w Czarnogórze, by pokazać miejscowym, że Polak potrafi, i nie da sobie w kaszę dmuchać.
Ciekawe, jaki będzie dziś wieczorem finał tego wszystkiego, co się dzieje wokół tego spotkania? Może np. być taki: 1-0 dla Czarnogóry na boisku, 250-0 dla czarnogórskiej policji w pojedynku z pseudokibicami z Polski, no i oczywiście miliony zł dla firmy SportFive oraz stacji telewizyjnych za prawo pokazania i obejrzenia tego meczu. Zero będzie tylko po stronie kibiców.
Źródło: Tylko Piłka
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Holandia - Turcja over 2,5 1,72 Unibet ⛔

Oranje po fatalnych Mistrzostwach Europy, gdzie mieli walczyć o końcowy triumf, przystępują do eliminacji kolejnej dużej imprezy. Van Marwijka na ławce trenerskiej zastąpił van Gaal. Mimo słabej gry na EURO w dalszym ciągu jest to jedna z najlepszych drużyn na kontynencie. Nowy trener nie boi się zmian i dziś nie zobaczymy wielu z podstawowych do tej pory zawodników reperzentacji Holandii: van Bommela, Boulahrouza, Nigela de Jonga, van der Wiela, van der Vaarta czy Affelaya. Z tych dwóch pierwszych już chyba van Gaal zrezygnował na stałe, inni bardziej byli zajęci ostatnio zmianą klubów niż grą. Jest sporo młodych zawodników, szczególnie obrona nie jest najpewniejszą formacją tej drużyny, o czym można było się przekonać w czerwcu. Ofensywa natomiast nadal może budzić podziw, dziś z przodu ma zagrać Huntelaar, van Persie ma być na ławce rezerwowych.
Turcy po bardzo dobrym występie na EURO 2008 nie potrafili się zakwalifikować do dwóch kolejnych dużych imprez. Na ostatnią nie dopuścili ich Chorwaci, którzy w barażach odprawili ich do domu. W ekipie znad Bosforu zabraknie dziś podstawowego bramkarza Volkana Demirela, obrońcy Bolata, i ofensywnie usposobionego Sabri Sarioglu. Nagroźniejszym zawodnikiem będzie Arda Turan, który potrafi napędzać ataki swojego zespołu.
W tym spotkaniu może paść sporo bramek, Holendrzy mają bardzo silną linię ataku ale im bliżej bramki tym coraz słabiej to wygląda. Turcy natomiast ze swoją nieustępliwą grą do ostatniego gwizdka mogą nieźle nastraszyć swoich rywali. Myślę jednak, że nie będzie powtórki niemocy strzeleckiej z EURO i wreszcie napastnicy Pomarańczowych bedą strzelać.

Przewidywane składy:
Holandia: Stekelenburg - Van Rhijn, Vlaar, Mathijsen, Willems - Sneijder, Fer, Strootman - Lens, Huntelaar, Robben.
Turcja: Günok - Gonul, Toprak, Kaya, Kaldirim - Sararer, Sahin, Topal, Inan, Arda Turan - Bulut.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Niemcy - Wyspy Owcze 7-0 @ 9.00 Bet365 ⛔
Niemcy - Wyspy Owcze 8-0 @ 13.00 Bet365 ⛔
Niemcy - Wyspy Owcze 9-0 @ 21.00 Bet365 ⛔


Taki przedział wyniku tego meczu wydaje mi się prawdopodobny. Stawkowanie:

7-0 stawka: 47.15
8-0 stawka: 32.64
9-0 stawka: 20.21

suma stawek: 100.00
do wygrania w każdym przypadku: ~424.36
zysk na czysto w każdym przypadku: ~324.36

Czyli mam zakład na zwycięstwo Niemców w jednym z tych 3 stosunków po kursie ~4.2436, bardzo solidnie. Teraz do rzeczy. Wyspy Owcze bramki nie strzelą. Nie ma sensu tu nic analizować, sprawdzać statystyk. Nie strzelą i tyle. Jedyne pytanie - na ilu zatrzyma się licznik piłkarzy Loewa? Biorąc pod uwagę co oni wyprawiali w kwalifikacjach EURO 2012 to bardziej obawiam się tutaj dwucyfrówki niż np 6-0. Pamiętacie mecze z Azerami czy Austriakami? Pogrom na o wiele mocniejszych rywalach. Niemcy podrażnieni po EURO 2012, Kicker awizuje do gry wszystkich najlepszych, będzie sieczka. ~324.36% zysku warte jest ryzyka które podejmuję.
 
K 0

kataraktor32

Użytkownik
Azerbejdżan - Izrael 2 1.97

Teren dla gości trudny, poziom piłki w Azerbejdżanie z roku na rok troszeczkę się podnosi ale moim zdaniem nie na tyle aby byli w stanie w obecnej chwili urwać pkt zespołowi Izraela. Widzę tutaj duży value ????
Warto się typ spotkaniem zainteresować bo szanse wydają się bardzo duże a kursik znakomity i jeszcze rośnie.
Jak dla mnie łatwa wygrana Izraela który takich spotkań nie zlekceważy bo aby myśleć o awansie muszą w tych meczach zdobywać pewnie punkty bo walczą o awans z Rosją i Portugalią.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Mecz Islandii z Norwegią trochę trudny do przewidzenia moim zdaniem. Znawca omerta przewiduje łatwe zwycięstwo gości. Ja bym uważał z takim typem. Choć w eliminacjach do ME 2012 obydwa państwa również były w tej samej grupie. Wtedy Norwegowie wygrali 1:2 na wyjeździe. W rewanżu 2 września 2011 roku padł wynik 1:0 dla Norwegii. Gol w 88&#39; minucie na wagę 3 punktów zdobył Abdellaoue. Remis wisiał w powietrzu. Kilka dni później Islandia pokonała Cypr u siebie, a potem świetne zawody rozegrali w Portugalii gdzie ulegli po fantastycznym meczu 5:3. Jeśli przegrywa się 2-3 pierwsze mecze w grupie, awans jest praktycznie niemożliwy. Zdają sobie z tego sprawę obydwie ekipy. Typu 2 DNB nie neguję, ale czysty win Norwegów nieco ryzykowny.
Ciężki mecz czeka Białorusinów na Gruzji. 76 drużyna rankingu Fifa (mowa o Białorusi) zremisowała w tym roku z Mołdawią, Litwą i wygrała nieznacznie z Armenią. Na gorącym terenie w Tbilisi będzie o komplet punktów niezwykle trudno. Gruzini ostatnio pokonali w meczu towarzyskim Luxembourg, przegrali z Turcją i wygrali u siebie z Albanią. W każdym z tych meczy regularnie zdobywali bramki. Jeśli gospodarzom uda się zdobyć gola to zapowiada się otwarte widowisko z dużą ilością bramek. A Białoruś przyjedzie walczyć i tanio skóry nie sprzeda. Węszę w tym spotkaniu remis, a osobiście typowałbym - obie strzelą.
Estonia zagra z Rumunią. Anty-futbol jaki prezentują gospodarze sprzyja małej ilości bramek. Mogliśmy ostatnio obserwować tą reprezentację w starciu z naszymi Orłami. Ale chciałbym zaznaczyć, że ich wcześniejsze mecze z ... Chorwacją, Ukrainą, Francją zakończyły się w stosunku bramkowym 11:1. Fakt, że wszystkie te spotkania Estonia grała na wyjeździe, ale u siebie potrafią pokazać pazur. Rumunia zajmuje 57 miejsce w rankingu fifa, bezpośrednio za Polską i Estonią. Co ciekawe Estonia notuje w tej chwili swoją najwyższą pozycję w rankingu w całej historii, natomiast Rumunia najniższą. Wskazywałoby to na faworyzowanie gospodarzy. A kurs z nieznanych przyczyn jest niższy na Rumunię i to oni według buków są faworytem. Nic bardziej mylnego. Kolejny mecz walki, w którym zobaczymy dużo fauli, mało widowiskowej gry i w konsekwencji mało bramek.
Islandia -
Norwegia 2:0

Typ: 2 DNB
Kurs: 1.52

Estonia -
Rumunia 0:2
Typ: under 2,5
Kurs: 1.52

Gruzja -
Białoruś 1:0

Typ: obie strzelą - TAK
Kurs: 1.86

Kursy na powyższe mecze - zaczerpnięte od


źródło
 
jabolj23 0

jabolj23

Użytkownik
Walia - Belgia

No moim zdaniem pewna dwójeczka, jeszcze gdyby inna drużyna zawitała na wyspie to bym się obawiał. Typowa kosa na kamień, belgowie w większości znający futbol wyspiarski, nie powinni mieć problemów. Ewentualnie nasuwa się typ, że obie nie strzelą lub Belgia czyste konto, ale typ 2 za 1.85 jak nie wpadnie to nie dotykam międzypaństwowych. Pozdro.


Ja dodam jeszcze jak kolega wyżej:

Luksemburg vs. Portugalia (20:45) RTP Internacional ( Hot-Bird )
Mołdawia vs. Anglia (20:45) Ulster TV (Astra )

UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2011/13 - Grupa 9: Słowacja vs. Francja (18:45) Direct 8 ( Hot-Bird )
UEFA Mistrzostwa Europy do lat 21 2011/13 - Grupa 1: Niemcy vs. Białoruś (18:00) Eurosport (DE) ( Astra )
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Łotwa - Grecja
Typ: 2
Kurs: 2,04
Buk: William Hill

Dziś o godz. 20:30 w ramach eliminacji do MŚ rozstanie rozegrany mecz miedzy reprezentacjami Łotwy i Grecji. Łotysze nigdy nie pojechali na mundial, Grecy na mistrzostwach świata wystąpili dwukrotnie.

Łotysze to bardzo dobra ekipa – regularnie wygrywają oni mecze międzynarodowe, walcząc nieraz ze silniejszymi przeciwnikami jak równy z równym. W grupie F el. ME Łotwa zajęła 4. miejsce, wyprzedzając Gruzję i Maltę. Ostatni mecz Łotysze przegrali z Czarnogórą 2:0. W reprezentacji Łotwy grają bardzo dobrze znani polskiej publiczności Laizans, Lukjanovs, Rudniew i Visniakovs.

Greków po ostatnim Euro nie trzeba przedstawiać – świetnie zorganizowana ekipa, grająca bardzo dobry, solidny futbol. Wizytówką Grecji jest mocna defensywa i zabójcze kontrataki, a także walka do samego końca, ambitna gra mimo przeciwności losu, pecha i wobec imponującej siły przeciwnika. Dla Greków nie ma rzeczy niemożliwych – to drużyna z charakterem, która gra z pełnym poświeceniem nawet jeśli przychodzi jej przegrywać. Gdyby taka wolę walki prezentowali Polacy.... W bramce ujrzymy Karnezisa, w obronie obok Torossidisa i Papadopulosa pojawi się świetny środkowy obrońca, który zachwycił mnie jak i wielu komentatorów i kibiców swoja grą – Sokratis Papastatopulos – były gracz Milanu, obecnie w Werderze Brema. W pomocy Katsouranis i Salpingidis, na szpicy Samaras. Ostatni mecz Grecy wygrali z Norwegami na wyjeździe 2:3. Bramki strzelali Torossidis, Papadopulos i Mitroglu.

Dlaczego Grecy wygrają z Łotwą? Ponieważ są drużyną o dwie kasy lepsza od rywala – co prawda ostatni pojedynek tych ekipy rok temu zakończył się remisem, jednak sądzę że po Euro Grecy są jeszcze silniejszym zespołem niż przed turniejem. Nie będziemy świadkami dominacji Greków, ale bardzo mądrej gry, zwłaszcza w defensywie i skutecznych kontr. Grecja wygra pewnie zgarniając 3 punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Rosja - Irlandia Północna | 1 (EH -1) - 1,57 Bet365

Jak wiadomo Rosja to zdecydowanie silniejszy zespół, do tego grający na własnym terenie. W dzisiejszym spotkaniu na podopiecznych Fabio Capello wskazuje w zasadzie wszystko. Jedynym minusem, jaki możemy znaleźć po stronie gospodarzy, jest brak Arschavina. Pomimo tego osłabienia potencjał Rosji i tak pozostaje poza możliwościami Irlandii Północnej, która dodatkowo grać będzie bez trzech ważnych piłkarzy znaczących sporo dla swojej kadry. Mowa o takich nazwiskach jak Paddy McCourt, Shane Ferguson i Martin Paterson. Na Rosję czekają znacznie trudniejsze wyzwania jak spotkania z Portugalią czy Izraelem. Wydaje się, że dziś Sborna odprawi Irlandię z co najmniej dwubramkowym kwitkiem.

Liechtenstein - Bośnia i Hercegovina | 2 (EH -1) - 1,57 Bet365

Każdy, kto choć troszkę interesuje się piłką wie, kto w tym spotkaniu jest murowanym faworytem. Grupa G, w której występują oba zespoły, jest bardzo zrównoważona pod względem poziomu kilku zespołów. Walka o bezpośredni awans toczyć się będzie zapewne pomiędzy Bośnią i Grecją. Jednak ani Litwy ani Łotwy ani tym bardziej Słowacji na straty spisywać nie można. W tak wyrównanej stawce każdy punkt będzie na wagę złota. Liechtenstein wygląda tu na dostarczyciela punktów i każdy z zespołów będzie chciał zgarnąć na nim 6 punktów. Jako pierwsza startuje Bośnia i Hercegovina. Spodziewam się spokojnego, co najmniej dwubramkowego zwycięstwa gości.

Andora - Węgry | 2 (EH -1) - 1,40 Bet365

Sytuacja adekwatna do tej w poprzednim opisywanym meczu. Andora w zasadzie nie istnieje na piłkarskiej mapie Europy. Węgry natomiast aspirują do awansu do MŚ, jednak grupa D jest naprawdę silnie obsadzona i naszym bratankom przyjdzie walczyć o bilet do Brazylii z Holandią, Rumunią czy Turcją. W ostatecznym rozrachunku o awansie decydować mogą detale, być może nawet bilans bramkowy. Żaden z wymienionych zespołów nie może sobie pozwolić na wpadkę jaką byłby z pewnością brak kompletu punktów w starciach z outsiderem - Andorą. Węgry powinny rozpocząć eliminacje od przekonującego zwycięstwa.

Mołdawia - Anglia | 2 - 1,30
Bet365

Anglicy trafili do grupy m.in. z Polską, Ukrainą i Czarnogórą. Najprawdopodobniej wśród tych czterech zespołów znajdą się dwa, które zajmą pierwsze dwie lokaty w ostatecznym rozrachunku. Mołdawia to drużyna, której z pewnością nie można skazywać na straty, jednak w pojedynku z Anglikami raczej nie ma startu. W dwóch dotychczasowych meczach obu zespołów dwukrotnie lepsi byli Wyspiarze (4:0, 0:3). Anglicy po nie najgorszym występie na Euro pokonali w połowie sierpnia w meczu towarzyskim Włochów, rewanżując się w pewnym stopniu za porażkę w ćwierćfinale polsko-ukraińskiego turnieju. Nawet pomimo osłabień jak brak Younga czy Rooneya, Anglicy powinni choćby minimalnie wygrać z Mołdawią, rozpoczynając marsz ku brazylijskiemu Mundialowi.

Walia - Belgia | 2 - 1,72 Bet365

W grupie A, w której znajdują się obie drużyny, nie ma tak naprawdę wyraźnego faworyta. Poza Belgią są tam solidni Chorwaci i Serbowie oraz potrafiący zaskoczyć Macedończycy i Szkoci. Stawkę uzupełnia Walia. Wydaje się, że belgijska piłka staje przed ogromną, przełomową wręcz szansą.Dlaczego? Zgadzam się z opinią wielu portali internetowych, które twierdzą, iż dla Belgii nadeszły złote lata piłki nożnej. Wystarczy spojrzeć na skład narodowej kadry i zobaczyć jakie nazwy klubów wypisane są obok nazwisk podopiecznych Marca Wilmotsa. Nie sposób wymienić wszystkich talentów, jednak takie nazwiska jak Hazard, Lukaku, Fellaini, Witsel, Vermaelen, Kompany czy Courtois to już uznane marki w całej Europie. Walia stara się &quot;przepokoleniować&quot; swoją reprezentację. Powoli do składu wdrażani są młodzi gracze, uzupełniani jedynie przez starzejących się weteranów takich jak Earnshaw, Bellamy czy Ricketts. Niestety, młode pokolenie walijskich piłkarzy nie jest specjalnie obiecujące. Oczywiście cały naród liczy na Garetha Bale&#39;a i Aarona Ramseya. Fakt, są to gwiazdy walijskiej piłki. Jednak jest ich troszkę za mało, by pokonać Belgię, która powoli dąży do sytuacji, w której na każdej pozycji mieć będzie piłkarza klasy światowej. Bardzo zachęcający kurs i chyba warto zaryzykować.

Bułgaria - Włochy | 2 - 1,61 Bet365
Zastanawiałem się czy bardziej opłaca się grać under czy zwycięstwo Włochów. Ostatecznie zdecydowałem się na to drugie. Wicemistrzowie Europy rozbici w finale przez Hiszpanię muszą być bardzo głodni zwycięstwa. W połowie sierpnia pomimo prowadzenia ulegli Anglii 1:2. Teraz przyszedł czas na zmianę i pierwsze od półfinałowego meczu Euro 2012 zwycięstwo. Grupa B wygląda na całkiem ciekawą. O pierwsze miejsce bić się powinni właśnie Włosi, Duńczycy i ewentualnie Czesi. Bułgaria na chwilę obecną nie posiada wielu klasowych piłkarzy. Pokolenie braci Petrovów, Berbatova czy Christova przeminęło i teraz skład gospodarzy opiera się na piłkarzach, którzy na co dzień występują w słabych europejskich ligach jak polska, bułgarska czy nieco lepszych szwajcarskiej i tureckiej. Wydaje się, że w najbliższej przyszłości Bułgarzy nie zawojują piłkarskiego świata. Włosi natomiast jak zawsze silni, ułożeni taktycznie i należący do faworytów nie tylko tego meczu, ale całej grupy a nawet brazylijskich Mistrzostw Świata.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Walia - Belgia

Dziś zaczynamy kwalifikacje Mś w Europie. Mecz zapowiada się dość ciekawie, a zdecydowanym faworytem wg mnie w tym meczu są Belgowie. W tym roku remis z Francją, Czarnogóra, przegrana tylko 1-0 z Anglią i na koniec wygrana 4-2 nad Holandią. Był to ostatni mecz, który miałem przyjemność oglądać. Belgowie zagrali bardzo dobrze, mają kilka ciekawych nazwisk. Na luzie powinni sobie poradzić z Walijczykami, którzy w tym roku 3 przegrane... Z Kostaryką, Meksykiem i Bośnią. Rywale słabi co nie wróży o niczym dobrym. Pewna dwójeczka for me ????

Mój typ: Belgia @ 1,81 || Pinnacle
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Holandia - Turcja
Typ: powyżej 3,5 bramki 3,00 WilliamHill
Dzisiaj swoje eliminacje do Mistrzostw Świata w Brazylii rozpoczną Holendrzy, Holendrzy, którym Mistrzostwa Europy na naszych boiskach totalnie nie wyszły. Nowym szkoleniowcem został Luis van Gaal, jest kilka zmian personalnych w składzie, brakuje między innymi Van der Vaarta, Van Bommela czy Van der Wiela. Swoje szanse za to mogą otrzymać młodzi, utalentowani zawodnicy, tacy jak Fer czy Lens, ostatnio świetnie spisujący się w swoich klubach. Turcy na Mistrzostwach Europy nie grali. Jest to jednak bardzo groźna ekipa, ze swoim liderem Ardą Turanem na czele. Oczywiście atutem Turcji jest także, co wynika z charakterów, zaciekłość w grze, gra do upadłego. Dużej liczby bramek w tym meczu upatruję dlatego, że linia obrony Holendrów dzisiaj będzie dość eksperymentalna i nie zgrana jeszcze: Van Rhijn, Vlaar, Mathijsen, Willems, zaś Turcy zagrają bez swojego postawowego bramkarza Volkana. O możliwościach ofensywnych Holandii wiele rozpisywać się nie trzeba: Robben, Huntelaar, Sneijder, Lens, a na ławce między innymi Robin Van Persie. Turcy także powinni kilka razy rozmontować defensywę holenderską i może uda im się coś strzelić, a kurs bardzo kuszący.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom