>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do MŚ 2014 - 11.10.2013 (Europa)

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
panowie proszę wrzućcie tutaj składy Szwedów i Austriaków.Nie moge nigdzie znaleźć...
Może ma ktoś jakiegoś linka na poszczególne składy ekip na piątkowe mecze ?
Wystarczy, że w googlach wpiszesz Sweden national football team i wyskoczy Ci link do wikipedii. Klikasz ten pierwszy, a później w spisie treści na Current Squad i masz aktualny skład. Ja tak zawsze sprawdzam skład każdej reprezentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 5

fcbcule

Użytkownik
Walia - Macedonia

Spotykają się dwie najsłabsze drużyny grupy A. Walia zajmuje ostatnie miejsce z 6 punktami, a Macedonia przedostatnie z 7. Teoretycznie faworytem jest Walia, ale widzę szanse na urwanie punktów przez Macedonię. Walia wystąpi mocno osłabiona kontuzjami kilku kluczowych graczy. Przede wszystkim nie zagra największa gwiazda zespołu, czyli Gareth Bale (42/11, Real Madryt). Nie zagrają Ledley (49/3, pomocnik, Celtic), Allen (14/0, pomocnik, Liverpool), Crofts (27/0, pomocnik, Brighton), Davies (8/0, obrońca, Swansea City), Ricketts (50/0, obrońca, Wolves), Matthews (12/0, obrońca, Celtic), Gabbidon (47/0, obrońca, Crystal Palace), Collison (15/0, pomocnik, Bournemouth). W ich miejsce powołano 9 graczy, którzy mają niewielkie doświadczenie w reprezentacji, 6 z nich to debiutanci, 3 zagrało mniej niż 10 spotkań. Niepewny jest występ kapitana drużyny Williamsa (43/1, obrońca, Swansea City). Widać, że reprezentacja Walii wystąpi osłabiona. Z największych gwiazd zespołu pozostali Bellamy i Ramsey. Reprezentacja Macedonii nie ma jakichś gwiazd. Największą gwiazdą jest Pandev (74/26, Napoli). Zawodnicy grają w klubach całej Europy, nie są to jakieś potęgi, ale wciąż solidne kluby. Drużyna w tych eliminacjach traci mało bramek. Stracili 10 bramek w 8 meczach, dla porównania Walia tych bramek straciła prawie dwa razy więcej, bo 19. Potrafili wygrać u siebie właśnie z Walią czy Serbią. Ze Szkotami, Belgami i Chorwatami przegrywali minimalnie jedną bramką. Widzę nawet szanse, że Macedonia wygra z Walią. Kursy od kilku dni spadają, jeszcze niedawno za X2 można było dostać 2,00, dziś jest tylko 1,65. Trochę szkoda, bo chciałem postawić właśnie X2, ale kurs mnie nie zadowala. Dlatego idzie zakład +0,25 na Macedonię po lepszym kursie. Macedonia ma duże szanse na wygraną, ale remis jest również bardzo prawdopodobny. Walia ma kiepską serię 3 porażek z rzędu, w dodatku w tych eliminacjach jeszcze nie zremisowali. Remis ze wskazaniem na Macedonię, chociaż liczę jednak, że Walia przegra.

//edit. Kapitan Walii i podpora defensywy Ashley Williams nie zagra w piątek, także trener Walijczyków będzie miał spory kłopot z zestawieniem linii defensywy.


Walia - Macedonia
Typ: Macedonia +0,25
Kurs: 1,943
Buk: Pinnacle
No dobrze, Walia zdziesiątkowana itd, ale CO w interesie ma Macedonia żeby chociażby przyłożyć się do tego meczu, nie wspominając już o wygranej?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
A macie jakieś typu z kursem pow. 2.00?
Ja mam kilka sugestii.
Wyspy Owcze - Kazachstan over 2.5 2.30
Holandia - Węgry over 3.5 2.30
Estonia - Turcja over 2.5 2.00
Walia - Macedonia over 2.5 2.35
Słowenia - Norwegia over 2.5 2.35
Portugalia - Izrael over 3.5 2.35
Hiszpania - Białoruś over 3.5 2.00
Niemcy - Irlandia (-2) 2.25
Islandia - Cypr (-1) 2.15
Portugalia - Izrael (-2) 2.45
Hiszpania - Białoruś (-3) 2.60
Co ma szansę z tego wejść? ????
Wszystko w Expekt.
Hiszpania vs Bialorus - tutaj moze rownie dobrze byc 1:0 czy 2:0 i Hiszpanie nie beda sie grzac by strzelic wiecej goli bo licza sie 3 pkt. A co bedzie jak Bialoruskie wyprowadza kontre i strzela gola? Wtedy Hiszpanie beda musieli strzelic 5! by pokryc ten handi. Bialoruskie do tej pory przegrywali mecze wyjazdowe ale w 3 stracili ledwie 5 bramek wiec tragedii nie bylo. W mojej ocenie to jest wielkie ryzyko stawiac tak wielki handi na Hiszpanow ktorzy przez wiekszosc meczu beda klepac od jednego do drugiego. Buki jak zawsze daja kretynsko male kursy na Hiszpanow i mysle, ze ten mecz nie jest wart ruszania bo Bialoruskie rownie dobrze moga postawic trolejbusa przed wlasna bramka (bo na autobusy ich nie stac :p) i rozpaczliwie bronic sie przez caly mecz.
Wyspy Owcze vs Kazachstan - tutaj w mojej ocenie bedzie under 2,5. Kazachowie sa po prostu slabi. I mozecie mowic, ze kraje typy Kazachstan, Azerbejdzan, Armenia itd coraz lepiej sie prezentuja ale prawda jest taka, ze w obu zespolach brakuje jakosci i to moze przelozyc sie na wiele niewykorzystanych okazji i niecelnych strzalow a nie na bramki.
Holandia vs Wegry - powiem szczerze, ze ogladam mecze Holendrow za kazdym razem jak graja bo im kibicuje i od kilku spotkan uwazam, ze graja coraz gorzej. remis z Portugalia jeszcze mozna bylo przelknac ale juz remis z Estonia to byla porazka. Potem 0:2 z Andora(!!) i to ten mecz pokazal wybitnie, ze zawodnicy nie do konca sie przykladaja i wcale nie zalezy im na strzelaniu milionow goli. Jesli wystarczylo im 0:2 w meczu z Andora to wystarczy im 1:0 w meczu z Wegrami ktory bedzie dla pomaranczowych wiatrakow meczem o pietruszke. godzine temu widzialem przypuszczlny sklad Holendrow na mecz z Wegrami i w ataku nie bylo van Persiego, a w pomocy eksperci z FOX Sport w Holandii przepowiadali kilku nowych zawodnikow. Nie wiem na ile jest to prawda ale tak mowili w Holenderskiej telewizji wiec zapewne wiedza wiecej niz ja. Mysle, ze w tym meczu Holendrzy zdecydownie skoncentruja sie na grze na przyslowiowe zero z tyl a nie sadze, ze uda im sie strzelic 4 bramki z przodu - ale kto wie mylilem sie juz wczesniej ????
Portugalia vs Izrael - Na Portugalczykow nie stawiam od okolo 2 lat. Ten zespol to taka troche sciema ktora ma fantastyczne nazwiska, super-duper zajebistego Ronaldo na widok ktorego wszyskim staja fiutki w kazdej sportowej redakcji ale gdy przychodzi co do czego to po prostu nie potrafia rozegrac jednego dobrego spotkania. Z Irlandia Polnocna ktora nie ma zadnych dobrych pilkarzy stracili 2 bramki, przegrali z Brazylia towarzyski mecz (ale to mozna im jeszcze wybaczyc) remis u siebie z jak juz pisalem przecietna Holandia, wczesniej remis 3:3 z Izraelem i sposob w jaki Izraelczycy wchodzili w obrone Portugali wolal o pomste do nieba, przegrana z Ekwadorem, remis z Gabonem i Irlandia Polnocna. Moim zdaniem w tym meczu Portugalczycy beda sie utrzymywac przy pilce okolo 70% czasu i beda stwarzac sobie 1000 sytuacji do strzelenia goli ale tylko ich skutecznosc moze byc ich prblemem. Jesli w Ataku znowu zobacze H. Postige to na bank zagram under 2,5 w tym meczu chyba, ze ktos zaopatrzy go w okulary Stepnia z 13go posterunku bo bez nich ten gosc nie trafi nawet na stadion.
Reszta do przyjecia, choc zastanawialbym sie nad Turcja , ktora ma dosyc duze problemy ze strzelaniam goli. Turcy to nie jesta ta ekipa co druzyna z MS 2002 czy z EURO 2008 gdzie swietnie sie prezentowali. Tak czy inaczej Powodzenia! ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Luksemburg-Rosja: Aleksandr Kokorin strzeli @2,30 Betsson 100=230​


Sytuacja w grupie jest dość klarowna.O bezpośredni awans walczy Rosja z Portugalią.Rosjanie mają dwa wyjazdy: Luksemburg i Azerbejdżan a Portugalczycy dwa mecze u siebie z Izraelem i Luksemburgiem.Rosja ma o 1 pkt więcej i nie musi się na nikogo oglądać kasując 6 pkt w tych dwóch wyjazdach.
W piątek pierwsza przeszkoda,czyli Luksemburg.I choć w tych eliminacjach u siebie osiągają świetne wyniki(wygrana z Irlandią Północną i remis z Azerami oraz nikła porażka 1-2 z Portugalią) to dla mnie nadal są kopciuszkiem i dla zmotywowanych Rosjan nie powinni stanowić jakiejś zapory nie do przejścia.Jak ich ogrywać pokazał Izrael wygrywając 6-0 w księstwie.
I już co do samego typu.Chłopaka zobaczyłem w weekend w meczu ligowym z CSKA i to przede wszystkim na tej podstawie typuję go na strzelca w piątkowym meczu. Jest po prostu w świetnej dyspozycji fizycznej,a do tego nie zawodzi go ostatnio skuteczność. Został wybrany graczem miesiąca września w lidze rosyjskiej.W 7 meczach Dinamo strzelił 5 goli,do tego dołożył 3 bramki w reprezentacji(w tym dwie z Luksemburgiem).Jestem przekonany że Capello wystawi go od pierwszej minuty,także o zwrocie nie ma mowy;)
Kurs według mnie jest zdecydowanie za wysoki,zresztą u innego buka znajdziemy to @1,70.Polecam!
 
M 125

max-payne

Użytkownik
HOLANDIA - WĘGRY - 2 DRUŻYNA STRZELI BRAMKĘ - 1,63✅
Holendrzy już pewni występu w Brazylii, Węgrzy wciąż walczą o baraże. Mimo wszystko powstrzymam się od typowania 1X2, postawię na bezpieczną opcję czyli bramkę dla Węgrów - myślę, że w obecnej sytuacji coś tam w Holandii ustrzelą.

MALTA - CZECHY - UNDER 3,5 BRAMKI - 1,48
⛔
Może to trochę zero-jedynkowe myślenie, ale często przy meczach drużyny słabej (ale nie z absolutnego dna) z przeciętną/silną na boisku słabej wychodzę z założenia, że nie padnie za dużo goli - bo gospodarze są za słabi żeby strzelić czasem nawet jednego gola, a goście za słabi żeby strzelić cztery. Często to myślenie przynosi zyski, ale nie zawsze, bo wiadomo ile losowych czynników wpływa na wynik meczu. Maltańczycy mimo batów z Bułagrią (6:0) osiągali całkiem przyzwoite wyniki z silniejszymi drużynami - porażki dwa razy 2:0 z Włochami, 1:2 z Bułgarią i 1:2 z Danią, porażka 1:0 i wygrana w takim samym stosunku z Armenią - więc same undery 3,5. (był jeszcze wyjazdowy mecz z Czechami w którym jednak ten under nie wszedł 1:3) Myślę, że w piątek znów będziemy mieć under.
AZERBEJDŻAN - IRLANDIA PÓŁNOCNA +1,5 BRAMKI - 1,44✅
Bukmacherzy przewidują w tym spotkaniu mało bramek, być może dlatego, że mecz jest rozgrywany na wschodzie, Irlandczyków czeka długa podróż, no i ogólnie obie drużyny to niski poziom. Częściowo przychylam się, ale czy kurs 1,44 za ledwo dwa gole nie jest warty uwagi? Według mnie jest, szczególnie biorąc pod uwagę, że w meczu pomiędzy outsiderami grupy F zawsze przynajmniej te dwie bramki padały - wyjątek to mecz Luksemburg - Azerbejdżan.
MOŁDAWIA - SAN MARINO - 1 HT - 1,22⛔:-(
Chyba nie trzeba uzasadniać, mimo że Mołdawia do potęg piłkarskich nie należy to powinna spokojnie ograć u siebie graczy z księstwa i objąć prowadzenie już w pierwszej połowie.
ANGLIA - CZARNOGÓRA - BTS - 2,10 - STS✅
Anglikom wyraźnie nie po drodze z Czarnogórą - ostatnie 3 mecze to 3 remisy. Dziwi mnie tak wysoki kurs na BTS, bowiem te dwie drużyny dzieli w grupie tylko jeden punkt, a obrona Anglików jakimś monolitem nie jest - co było widać chociażby w meczu ze Szkocją.
PORTUGALIA - IZRAEL - DRUGA DRUŻYNA STRZELI BRAMKĘ - 2,06✅
Portugalczycy przyzwyczaili mnie w ostatnich latach to średniej dyspozycji w eliminacjach, zresztą w samych turniejach także. W tych eliminacjach zdążyli stracić już bramki z Luksemburgiem (!), z Irlandią Północną - i to łącznie 3 (dwie na wyjeździe, jedną u siebie), a z piątkowym rywalem w poprzednim meczu stracili aż 3. Izrael wielkich szans na wyjście z grupy już nie ma, ale nie sądzę, żeby był to mecz do jednej bramki.
Poza meczem Anglików wszystkie kursy z Fortuny.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Przed nami dwie ostatnie kolejki, które wyłonią finalistów Mistrzostw Świata z strefy europejskiej oraz drużyny, które jeszcze stoczą swe bitwy w barażach o wyjazd do Brazylii. Spotkań masa, więc każdy powinien wybrać coś dla siebie. Ode mnie macie takie propozycje:
Anglia – Czarnogóra
Dla Anglików to najważniejszy mecz tych eliminacji. Wygrana z reprezentacją Czarnogóry zapewni im minimum baraże do MŚ i duży komfort psychiczny przed spotkaniem z Polską. Wiadomo już ,że w piątkowym meczu nie zagra Ashley Cole. Wydawać by się mogło, że to spore osłabienie lewej linii defensywy jednak ja się z tym nie zgodzę. Jego konkurent, Leighton Baines, jest obecnie w świetnej dyspozycji i jeżeli pokaże to co w Evertonie to lewa strona powinna być piekielnie mocna. Czarnogóra w tych eliminacjach swój limit szczęścia już wykorzystała. Mimo, że gracze z Bałkanów ciągle liczą się w walce o awans, na Wemblay powinni przegrać. Anglia to ciągle czołowa ekipa, mająca w swoim składzie wiele znakomitych indywidualności ,którzy bądź co bądź przewyższają umiejętnościami i doświadczeniem swoich piątkowych rywali. Ja tutaj gram czysty win gospodarzy, którzy zapewne wygrają naszą grupę i w przyszłym roku pojadą na Mundial.
Kadra Angli:
Bramkarze: Joe Hart (Manchester City), Fraser Forster (Celtic), John Ruddy (Norwich City)
Obrońcy: Phil Jagielka, Leighton Baines (obaj Everton), Gary Cahill, Ashley Cole (obaj Chelsea Londyn), Phil Jones, Chris Smalling (obaj Manchester United), Kyle Walker (Tottenham Hotspur). Kierran Gibbs ( Arsenal)
Pomocnicy: Ross Barkley (Everton), Michael Carrick, Tom Cleverley (obaj Manchester United), Steven Gerrard (Liverpool), Frank Lampard (Chelsea Londyn), James Milner (Manchester City), Andros Townsend (Tottenham Hotspur), Jack Wilshere (Arsenal Londyn).
Napastnicy: Jermain Defoe (Tottenham Hotspur), Rickie Lambert (Southampton), Wayne Rooney, Daniel Welbeck (obaj Manchester United), Daniel Sturridge (Liverpool).
Kadra Czarnogóry:
bramkarze: Mladen Bozovic (Tom Tomsk), Vukasin Poleksic (VSC Debrecen)
obrońcy: Stefan Savic (Fiorentina), Savo Pavicevic (Anorthosis Famagusta), Marko Basa (OSC Lille), Miodrag Dzudovic (Spartak Nalczik), Ivan Kecojevic (Gaziantepspor), Marko Simic (Kayserispor), Vladimir Volkov (Partizan Belgrad), Milan Jovanovic (Lokomotiw Sofia), Vladimir Bozovic (Mordowija Sarańsk)
pomocnicy: Nikola Drincic (bez klubu), Elsad Zverotic (FC Fulham), Branko Boskovic (Rapid Wiedeń), Simon Vukcevic (FK Vojvodina Nowy Sad), Milos Krkotic (Dacia Kiszyniów), Mitar Novakovic (Amkar Perm), Milorad Pekovic (Hansa Rostock);
napastnicy: Stevan Jovetic (Manchester City), Mirko Vucinic (Juventus Turyn), Fatos Beciraj (Dinamo Zagrzeb), Dejan Damjanovic (FC Seul), Filip Kasalica (Crvena Zvezda Belgrad), Andrija Delibasic (bez klubu).
Typ: ANGLIA wygra ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,36 WilliamHill

Walia – Macedonia
Miałem nie ruszać tego spotkania, jednak sytuacja jaka obecnie panuje w reprezentacji Walii mnie do tego zachęciła. Obie drużyny zajmują obecnie dwie ostatnie pozycje w swojej grupie i o nic już nie walczą. Do meczu z Macedonią Walijczycy przystąpią jednak piekielnie osłabieni. Z zawodników, którzy są pierwszoplanowymi postaciami tej drużyny, aż dziesięciu jest kontuzjowanych. Przede wszystkim brak Garetha Bale’a będzie mocno odczuwalny, bowiem skrzydłowy Realu Madryt jest głównym motorem napędowym Walijczyków. Ponad to zabraknie: Ledley (49/3, pomocnik, Celtic), Allen (14/0, pomocnik, Liverpool), Crofts (27/0, pomocnik, Brighton), Davies (8/0, obrońca, Swansea City), Ricketts (50/0, obrońca, Wolves), Matthews (12/0, obrońca, Celtic), Gabbidon (47/0, obrońca, Crystal Palace), Collison (15/0, pomocnik, Bournemouth). Na domiar złego dziś kadrę opuścił Shaun McDonald w miejsce którego powołano Jamesa Colinsa z West Hamu.
W pierwszym meczu obu drużyn wygrała Macedonia 2:1. Może i obie drużyny nie mają o co grać, ale goście nie należą do tych ,którzy „odpuszczają” swoje mecze. Tak więc w piątek podpórkę na Macedonie biorę bardzo chętnie.
Typ: Macedonia lub remis
Kurs: 1,55 WilliamHill
Ehh mówiłem by odpuścić :p

Na razie tyle, choć z innych typów wartych uwagi polecam pograć Bośnie z handicapem ✅, która jest bardzo blisko upragnionego awansu na Mundial. Zwyciężyć powinny także drużyny Niemiec, ✅ Holandii, ✅Hiszpani oraz Szwecji. ✅
 
K 0

kamil1992

Użytkownik
Hiszpania vs Bialorus - tutaj moze rownie dobrze byc 1:0 czy 2:0 i Hiszpanie nie beda sie grzac by strzelic wiecej goli bo licza sie 3 pkt. A co bedzie jak Bialoruskie wyprowadza kontre i strzela gola? Wtedy Hiszpanie beda musieli strzelic 5! by pokryc ten handi. Bialoruskie do tej pory przegrywali mecze wyjazdowe ale w 3 stracili ledwie 5 bramek wiec tragedii nie bylo. W mojej ocenie to jest wielkie ryzyko stawiac tak wielki handi na Hiszpanow ktorzy przez wiekszosc meczu beda klepac od jednego do drugiego. Buki jak zawsze daja kretynsko male kursy na Hiszpanow i mysle, ze ten mecz nie jest wart ruszania bo Bialoruskie rownie dobrze moga postawic trolejbusa przed wlasna bramka (bo na autobusy ich nie stac :p) i rozpaczliwie bronic sie przez caly mecz.
Wyspy Owcze vs Kazachstan - tutaj w mojej ocenie bedzie under 2,5. Kazachowie sa po prostu slabi. I mozecie mowic, ze kraje typy Kazachstan, Azerbejdzan, Armenia itd coraz lepiej sie prezentuja ale prawda jest taka, ze w obu zespolach brakuje jakosci i to moze przelozyc sie na wiele niewykorzystanych okazji i niecelnych strzalow a nie na bramki.
Holandia vs Wegry - powiem szczerze, ze ogladam mecze Holendrow za kazdym razem jak graja bo im kibicuje i od kilku spotkan uwazam, ze graja coraz gorzej. remis z Portugalia jeszcze mozna bylo przelknac ale juz remis z Estonia to byla porazka. Potem 0:2 z Andora(!!) i to ten mecz pokazal wybitnie, ze zawodnicy nie do konca sie przykladaja i wcale nie zalezy im na strzelaniu milionow goli. Jesli wystarczylo im 0:2 w meczu z Andora to wystarczy im 1:0 w meczu z Wegrami ktory bedzie dla pomaranczowych wiatrakow meczem o pietruszke. godzine temu widzialem przypuszczlny sklad Holendrow na mecz z Wegrami i w ataku nie bylo van Persiego, a w pomocy eksperci z FOX Sport w Holandii przepowiadali kilku nowych zawodnikow. Nie wiem na ile jest to prawda ale tak mowili w Holenderskiej telewizji wiec zapewne wiedza wiecej niz ja. Mysle, ze w tym meczu Holendrzy zdecydownie skoncentruja sie na grze na przyslowiowe zero z tyl a nie sadze, ze uda im sie strzelic 4 bramki z przodu - ale kto wie mylilem sie juz wczesniej ????
Portugalia vs Izrael - Na Portugalczykow nie stawiam od okolo 2 lat. Ten zespol to taka troche sciema ktora ma fantastyczne nazwiska, super-duper zajebistego Ronaldo na widok ktorego wszyskim staja fiutki w kazdej sportowej redakcji ale gdy przychodzi co do czego to po prostu nie potrafia rozegrac jednego dobrego spotkania. Z Irlandia Polnocna ktora nie ma zadnych dobrych pilkarzy stracili 2 bramki, przegrali z Brazylia towarzyski mecz (ale to mozna im jeszcze wybaczyc) remis u siebie z jak juz pisalem przecietna Holandia, wczesniej remis 3:3 z Izraelem i sposob w jaki Izraelczycy wchodzili w obrone Portugali wolal o pomste do nieba, przegrana z Ekwadorem, remis z Gabonem i Irlandia Polnocna. Moim zdaniem w tym meczu Portugalczycy beda sie utrzymywac przy pilce okolo 70% czasu i beda stwarzac sobie 1000 sytuacji do strzelenia goli ale tylko ich skutecznosc moze byc ich prblemem. Jesli w Ataku znowu zobacze H. Postige to na bank zagram under 2,5 w tym meczu chyba, ze ktos zaopatrzy go w okulary Stepnia z 13go posterunku bo bez nich ten gosc nie trafi nawet na stadion.
Reszta do przyjecia, choc zastanawialbym sie nad Turcja , ktora ma dosyc durze problemy ze strzelaniam goli. Turcy to nie jesta ta ekipa co druzyna z MS 2002 czy z EURO 2008 gdzie swietnie sie prezentowali. Tak czy inaczej Powodzenia! ????
Jeśli chodzi o Hiszpanię, to wszystko jest możliwe. Mogą wygrać i 5:0, a mogą i zremisować co i tak nie przekreśli ich szans na pierwsze miejsce.
Zastanawiałem się nad wynikiem 2:1 dla Kazachstanu, dlatego pomyślałem o over 2.5.
Holandia u siebie jest bardzo mocna. Od kilku lat w eliminacjach chyba wszystko u siebie wygrywają. Węgry to nie jest jakaś potęga, ale jak historia pokazała, potrafią strzelić kilka bramek temu zespołowi. A i Holandia jakim składem by nie wyszła, ma potencjał w ataku.
Portugalia myślę, że u siebie raczej nie odpuści. Izrael nie ma już o co grać, więc też nie będzie się jakoś spinał na mecz z nimi. A tak nawiasem, to H.Postiga dostał w ostatnim spotkaniu czerwoną kartkę i nie zagra.
Turcy po zmianie trenera grają coraz lepiej, mają jeszcze jakieś szanse na wyjście z grupy. I tak jak w przypadku Kazachstanu, liczyłem na wynik 2:1 dla Turków.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jeśli chodzi o Hiszpanię, to wszystko jest możliwe. Mogą wygrać i 5:0, a mogą i zremisować co i tak nie przekreśli ich szans na pierwsze miejsce.
Powiem ci szczerze, ze nie wierze w wygrana Hiszpanow roznica 4 czy pieciu czy wiecej bramki. Ostatni raz udalo im sie pokryc taki handi w meczu z Haiti (czyli druzyna amatorska) a wczesniej z Panama prawie rok temu! Moim zdaniem tutaj nie chodzi o wygrana jak najwieksza roznica goli lecz 3 pkt ktore zainkasuja za wygrana. Bialoruskie to tez nie jest jakis totalny szrot i potrafia zapewne zagrac w obronie z 9 grajkami (bo innego wyjscia nie widze). MOim zdaniem ten mecz zakonczy sie wynikiem 2:0 badz 3:0 i nie wiecej ale moze sie myle ????
Zastanawiałem się nad wynikiem 2:1 dla Kazachstanu, dlatego pomyślałem o over 2.5.
Mysle, ze predzej w tym meczu warto postawic na BTS? Nie. niz na to, ze obie ekipy strzela bramke badz co lepsze tylko jedna z nich pokryje handi o2,5. Szansa, ze Kazahowie strzela 3 gole jest raczej mizerna, szansa, ze Wyspy owcze strzela 3 tez raczej kiepska.
Holandia u siebie jest bardzo mocna. Od kilku lat w eliminacjach chyba wszystko u siebie wygrywają. Węgry to nie jest jakaś potęga, ale jak historia pokazała, potrafią strzelić kilka bramek temu zespołowi. A i Holandia jakim składem by nie wyszła, ma potencjał w ataku.
Zgadzam sie, ze Holendrzy sa mocni gdy graja u siebie i zazwyczaj graja by wygrac (lecz nie by nastrzelac jak najwiecej), lecz mam inne zdanie jesli chodzi o ich sklad jesli chodzi o pozycje ataku i ich potencjal. Szczegolnie, ze jak zauwazyles Wegrzy to nie sa jakies pacholki tylko profesjonalni pilkarze ktorzy beda grac o szanse gry w barazach. Jesli w ataku Holendrow wyjdzie Kuyt, Depay i Lens to sila ataku nie bedzie tak duza jak w przypadku trojki v. Persie, Robben i Kuyt. Na serio Holendrzy nie maja teraz az tak wielu uzdolnionych zawodnikow ktorzy sa w stanie rywalizowac z gwiazdami pokroju Robbena czy van Persiego. Do wiadomosci warto wiedziec, ze Lens w Dynamie do tej pory strzelil 2 gole na 11 spotkan a Depay w PSV 3 w 9 spotkaniach. Jak widac rewelacji nie ma, ale kto wie moze van Gaal postanowi wyjsc na ten mecz o pietruszke w najsilniejszym skladzie ze swoimi najwiekszymi gwiazdami ...
Portugalia myślę, że u siebie raczej nie odpuści. Izrael nie ma już o co grać, więc też nie będzie się jakoś spinał na mecz z nimi. A tak nawiasem, to H.Postiga dostał w ostatnim spotkaniu czerwoną kartkę i nie zagra.
No to dobre wiesci dla Portugalczykow, ze Postiga nie zagra ???? . Izrael moze nie zagra na super poziomie ale nie poloza sie na boisku. Portugalia wygra ale gora z -1.
PS. I jeszcze jedna rzecz dotyczaca meczu Dania vs Wlochy bo widze, ze masa ludzi stawia na Dunczykow. Czy wy ludzie nie pamietacie faktu, ze Dunczycy przegrali z Polska (!!!!) Dunczycy ledwo, ledwo wygrali z Armenia 0:1 po karnym bo z gry nie potrafili strzelic gola. Dunczycy ledwo, ledwo pokonali Malte dzieki samobojczej bramce obroncy Maltanskiej druzyny a w samym meczu wcale nie byli lepsi od Maltanczykow!!! I teraz chcecie stawiac na Dunczykow ktorzy beda grali z Wlochami! Po kursie 2,2!!! Moze Wlosi przegraja ten mecz, moze nie ale okazja by zagrac na WLochow po kursie 3 w meczu z tak kiepskim przeciwnikiem nie zdarza sie zbyt czesto i ja mam zamiar ja wykorzystac. Czy Wlosi przyjada rezerwa, czy przyjada skladem U17 i tak maja szanse wygrac z tak tragicznie slabo grajacymi Dunczykami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nad Grecją trzeba się troszke zastanowić,niby fajny kalendarz na koniec,dwa łatwe mecze u siebie,ale nie sądzę aby BiH dało im jakąkolwiek szanse na pierwsze miejsce,15 bramek jest nie do odrobienia i Grecy wiedzą o tym,na 9te miejsce w tabeli miejsc drugich też nie spadną,pozostaje tylko liczyć na demotywację Słowaków,ale nie jest to w żadnym razie mecz w którym którakolwiek strona cokolwiek musi.
 
H 164

hector

Użytkownik
Nad Grecją trzeba się troszke zastanowić,niby fajny kalendarz na koniec,dwa łatwe mecze u siebie,ale nie sądzę aby BiH dało im jakąkolwiek szanse na pierwsze miejsce,15 bramek jest nie do odrobienia i Grecy wiedzą o tym,na 9te miejsce w tabeli miejsc drugich też nie spadną,pozostaje tylko liczyć na demotywację Słowaków,ale nie jest to w żadnym razie mecz w którym którakolwiek strona cokolwiek musi.
15 bramek jest nie do odrobienia,ale remis BiH na Litwie już jest całkiem realnym scenariuszem.Grecy byliby głupcami gdyby odpuścili mecz i nie zagrali o wszystko.W tym meczu dla Greków bedzie liczyło sie tylko zwyciestwo.
 
river 148

river

Użytkownik
15 bramek jest nie do odrobienia,ale remis BiH na Litwie już jest całkiem realnym scenariuszem.Grecy byliby głupcami gdyby odpuścili mecz i nie zagrali o wszystko.W tym meczu dla Greków bedzie liczyło sie tylko zwyciestwo.
Jestem tego samego zdania. Beda chcieli wywrzec presje na Bosniakach, pewnie w swoim stylu ugraja skromnie 1-0 czy 2-0. Slowacy juz kompletnie o nic nie graja, watpie by wiec walczyli tu jak o zycie.

Mysle o takiej tasmie:
Armenia-Bulgarnia X2 @1,38
Ormianie - patologia :grin: U siebie wszystko w ciry a na wyjazdach 3 wygrane w 4 meczach. Bulgarzy wygrywajac ten mecz sprawia, ze w ostatniej kolejce u siebie z Czechami wystarczy im remis do II miejsca jesli Dania nie wygra jutro z Wlochami.
Albania-Szwajracia 2 @1,83
Albania o nic nie grajace ogóry ale niewygodni u siebie. Szwajcarzy niepokonani bez straconej bramki na wyjazdach. Zwyciestwo daje im Mundial, remis daje im Mundial na 99%.

Estonia-Turcja Turcja over1,5 gola @1,66

Zakladajac prawdopodobna strete punktow Wegrow w Holandii to Turcy ogrywajac Estonie awansuja na II miejsce przed wtorkowymi meczami. Sadze, ze Turcy beda chcieli wygrac i to w miare pewnie a kurs na ich dwie bramki jest bardzo ciekawy. Strzelili dwie w Bukareszcie to nie strzela dwoch w Tallinie walczac o baraze?
Holandia-Węgry Holandia over1,5 gola @1,36
Holendrzy graja o nic, Wegrzy o przedluzenie szans na Mundial. Roznica klas jednak jest oczywista i licze na to, ze Pomaranczowi nie zleja tego meczu centralnie tylko zagraja dla kibicow.
Grecja-Slowacja 1 @1,53
Grecy u siebie to zespol, ktory zawsze jest grozny a tym bardziej dla takich przecietnych ekip jak Slowacy, ktorzy graja o nic. Grecy wciaz z nadziejami na I miejsce i poki ona bedzie beda grac o 3pkt. Zmotywowani vs. niezmotywowani(?).
Niemcy-Irlandia Niemcy (-1,5) @1,45
Niemcy wygrywajac jada na Mundial, Irlandczycy o honor. Niemcy w 6 z 7 zwyciestw w tych el. pokrywali handi -1,5. Tylko z Austria na wyjezdzie bylo skromne 2-1. U siebie rozbic moga kazdego a Irlandczycy to przecietnosc. 6-1 w Dublinie wystarczy za komentarz odnosnie roznicy miedzy tymi ekipami.
Szwecja-Austria 1 DNB @1,25
Szwedzi wygrywajac zaklepuja drugie miejsce, u siebie bez porazki i straty bramki. Zwyciestwo tym bardziej jest istotne bo w ostatniej kolejce graja z Niemcami. DNB dla bezpieczenstwa.
Austriacy na wyjezdzie jeszcze nie wygrali a musza jesli chca na finiszu wyprzedzic Szwedow. Nie wygrali w Kazachstanie czy Irlandii to wygraja w Sztokholmie?:]
Ako 15,98 bet365
Wszystkie ekipy z wyjatkiem Holendrow o cos graja a w kilku przypadkach graja z ekipami walczacymi o pietruszke. Zatem duze szanse powodzenia. Holendrow mozna odstrzelic i mamy ako ponad 11.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
catalona 704

catalona

Użytkownik
Krótko o każdym typie, bo nie ma co filozofować. Dziewiąta kolejka eliminacji MŚ w Brazylii, są ekipy które zaskoczyły na plus, są i takie które zawiodły jak Polacy czy Czesi. Można jednak trafić ciekawe typy na jutrzejsze spotkania. Po krótce o każdym z nich. Kursy z B365.

Luksenburg - Rosja; Rosja/Rosja @ 1.4 ✅
To fakt, Luksenburg u siebie gra naprawdę dobrze. Wielki sukces jakim było zwycięstwo z Irlandią Płn dał do myślenia rywalom. Widać progres w grze tej ekipy, drużyna swojego boiska. Jednak rywal wydaje się poza zasięgiem. Rosjanom zostały spotkania z Luksenburgiem i Azerbejdżanem. Strata punktów w tych spotkaniach nie wchodzi w grę. Ostatnie spotkanie tych ekip zakończone pogromem 4:1 i nie zapowiada się, żeby jutro stało się inaczej. Kurs na czysty win Rosjan (1.08) nie przekonuje mnie do gry. Ciekawiej wygląda HT/FT, gdzie kurs ciekawy. Rosjanie czesto szybko wbijają bramki w pierwszej części spotkania, w drugiej spokojnie kontrolują przebieg wydarzeń na boisku.

Malta - Czechy; poniżej 3.5 bramek @ 1.53 ⛔
Underowe ekipy spotkają się w stolicy Malty. Spośród ośmiu spotkań eliminacyjnych Maltańczycy over&#39;owali dwukrotnie, a Czesi tylko raz. Te jedyne spotkanie to właśnie bezposrednie starcie tych ekip. Teraz jednak mecz na Malcie i nie wydaje mi się, żeby padało wiele bramek. Czesi ewidentnie pod formą. Męczą się w tych eliminacjach i nie zapowiada się na ich szczęsliwe zakończenie. Czas na zmiany w reprezentacji...Maltańczycy u siebie nie oddają pola. Takie ekipy od początku do końca eliminacji walczą z taką samą determinacją (szczególnie u siebie), wiedząc że awansu i tak nie ugrają. Nie spodziewam się wysokiego wymiaru kary dla gospodarzy, stąd przyjemny under.

Grecja - Słowacja; Grecja wygra do zera @ 2.2 ✅
Zacznijmy od tego, że Grecy łeb w łeb z Bośniakami. Słowacy przyjeżdżają sobie pograć i tyle, bo po awansie mieli już trochę czasu temu. Ostatnie cztery spotkania Greków kończyły się zwycięstwami do zera. Zresztą to underowa ekipa, często wygrywająca 1:0, 2:0. Od pamiętnych sukcesów w Portugalii ewidentnie widać nakreślony w grze kadry sposób rozgrywania spotkań z solidną grą w obronie i kąśliwymi kontrami. Nawet oglądając młodzieżowe mistrzostwa można zauważyć podobną myśl szkoleniową. Słowacja strzela na mistrzostwach mało, tym bardziej w spotkaniu wyjazdowym (tzw meczu dla nich o pietruszkę). Oprócz głównego typu polecałbym zagranie na dokładny wynik 1:0 @ 5✅ lub 2:0 @ 6.

Islandia- Cypr; Islandia @ 1.44 ✅
Ważny mecz dla Islandczyków. Po dobrych dotychczasowych wynikach, Islandia stoi przed szansą na awans na mistrzostwa. Przyjeżdża najgorsza ekipa grupy. Wystarczy otworzyć zakładkę spotkań wyjazdowych Cypryjczyków. To drużyna nieistniejąca na wyjazdach. Btw to Islandczycy to już nie drużyna kojarzona wyłącznie z Gudjonsenem. Sigurdson, Gunnarson, Sigthorsson. Jest kim grać, mecz u siebie, gra o mistrzostwa.

Chorwacja - Belgia; remis lub Belgia @ 1.57 ✅
Belgowie płyną przez te eliminacje. Świetny bilans - 7 wygranych, remis. Dwie stracone bramki w ośmiu spotkaniach! To może być czarny koń mistrzostw w Brazylii. Jest kim grać, paka na ławce tez okazała. Chorwaci co prawda u siebie, gorący teren, jedyna drużyna, która zatrzymała jakiś punkt po grze z Belgami. Mimo to, myślę że Czerwone Diabły nie doznają w tych eliminacjach porażki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Grecja v Słowacja
Grecja AH: -1.0 kurs: 2,05 buk: Bet365 ZWROT
Grecja jak chce zająć pierwsze miejsce musi to wygrać. Słowacja już pokazała pazurki w meczu z Bośnią i Hercegowiną, ale wtedy jeszcze o coś walczyła, teraz już nic. Grecja za to ma o co powalczyć. Jak napisał jeden z kolegów: zmotywowani vs niezmotywowani. Mimo, że drużyna underowa bilans bramek też się będzie liczył i myślę, że na te 2 bramki na własnym terenie ich stać.
Estonia v Turcja
Turcja AH: -1.0 kurs: 1,725 buk: Bet365 ✅
Znowu mamy sytuację, że Turcji będzie bardzo zależeć, mają o co walczyć. 1 miejsce już nie zagrożone, ale walka o 2 jak najbardziej. Estonia poziom piłkarski o wiele niższy, nie walczą już o nic.
I zakład ✅AKU: ✅Grecja + ✅Niemcy + ✅Turcja łączny kurs: 2,55 buk: Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rafu 247

rafu

Użytkownik
Chorwacja - Belgia ✅✅✅ 1:2
BTS @2.05✅
over 2.5 @2.50✅
Troche dziwi mnie tak wysokie kursy na BTS i over, ale jak daja to trzeba korzystac.
Sytuacja w grupie jest klarowna - wychodza Belgia i Chorwacja, ktora traci do Belgow 5 pkt. Na pewno Chorwaci zagraja ofensywny futbol, bo po pierwsze innego grac nie potrafia, a po drugie jesli chca powalczyc o pierwsze miejsce w grupie to jutro musza zebrac pelna pule. Jesli chodzi o reprezentacje Belgii, to mogliby sobie teoretycznie jutrzejszy mecz odpuscic, bo nawet jak przegraja to wciaz utrzymaja pierwsze miejsce z przewaga 2 pkt, a ostatni mecz graja przed wlasna publicznoscia z Walia, gdzie beda wyraznym faworytem, nie mniej jednak nie sadze, zeby Belgowie podeszli do spotkania z Chorwacja na luzie. Beda chcieli ugrac conajmniej remis, zeby juz po tym meczu zapewnic sobie awans na MS. Belgia jest to reprezentacja, ktora podobnie jak ich jutrzejszy rywale preferuje ofensywny futbol, z tymze w eliminacjach zrobili furore. Maja swietna ekipe (na chwile obecna uwazam, ze znacznie lepsza niz Francja), a trener w dodatku wie jak poukladac zespol, zeby nie byl zlepkiem gwiazd. Jesli mialbym wskazywac faworyta, to swoj typ kierowalbym wlasnie na Belgow, ale mysle, ze najlepszym rozwiazaniem jest BTS po dobrym kursie. Ewentualnie mozna sprobowac over 2.5, bo po kursie 2.50 chyba warto.

Dania - Wlochy✅✅✅ 2:2
BTS @1.95✅
Tutaj krotko. Wlosi sa faworytem, ale nie graja juz o nic. Maja pewny awans i moga podejsc do meczu na luzie, natomiast Dunczycy wciaz sa w grze o miejsce w barazach. Nie sadze, zeby zdolali wygrac, ale bramke powinni strzelic. Wlosi tez raczej ustrzela, nie sadze zeby ograniczali sie do defensywy, skoro nie maja w tym meczu nic do stracenia, ani do zyskania. Zagraja sobie luzna pilke.

Wszystkie kursy z William Hill.
Ponadto chcialbym dodac, ze popieram typ uzytkownika Max Payne, na to, ze Izrael strzeli bramke. Portugalia gra taki piach, ze zal na nich patrzec. W kazdy meczu z udzialem Portugalii w tych eliminacjach gralem, ze ich przeciwnik strzeli, albo handicap z + na ich rywali i zawsze na tym dobrze wychodzilem. Teraz tez nie wyobrazam sobie, zeby Portugalia miala latwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Litwa - Łotwa 2:0

Typ: obie strzelą

Kurs: 2.10

Łotwa nie będzie miała dzisiaj dalekiej wycieczki. Jedni i drudzy z pewnością ucieszyli się z losowania. Litwa w grupie G wyprzedza Łotwę o 1 punkt. Obydwie reprezentacje prezentują się bardzo podobnie. 6 września (miesiąc temu) Łotysze pokonali u siebie Litwę 2:1. Po ciekawym meczu, gdzie było sporo sytuacji bramkowych. Co ciekawe Litwa częściej utrzymywała się przy piłce mimo niekorzystnego wyniku. Teraz liczę na powtórkę scenariusza i BTS z obydwu stron. Eliminacje w tej grupie były pod dyktando Bośni i Gracji, którzy nie dali złudzenia pozostałym reprezentacjom. Układ tabeli po tym spotkaniu nie ulegnie zmianie. Łotwa może jedynie przeskoczyć Litwę wygrywając z nimi drugi raz z rzędu. Choć wydaje mi się, że Litwini postawią wysokie warunki gościom. Litwa jest jak reprezentacja Polski.. jeden mecz na 10 grają super hiper i potrafią zaskoczyć i ograć dużo silniejszą reprezentację. Pozostałe 9 meczy to klepanie biedy i strzelanie bramek w częstotliwości 1 na mecz. O Łotwie można powiedzieć podobnie. Chyba najbardziej boli ich ten remis 1:1 z Liechtensteinem na wyjeździe.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:RelyOnVML/&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
Azerbejdżan - Irlandia Północna 2:0

Typ: obie strzelą
Kurs: 2.20

Jedni i drudzy nie grzeszą dobrą obroną. Sytuacja w grupie jest klarowna. Zarówno gospodarze jak i goście nie mają najmniejszych szans na awans. No ale to nie znaczy, że położą się na boisku. Faworytem wydają się zadziorni piłkarze Azerbejdżanu. Gospodarze od 5-6 kolejnych spotkań strzelają bramki regularnie, a grali przeciwko Katarowi, Luksemburgowi, Malcie i Izraelowi. Czyli ekipom pokroju Irlandii Północnej. Skoro nie mieli problemów ze strzelaniem bramek to i jutro powinni coś ustrzelić. Irlandia Północna walczyła jak lew w spotkaniu z Luksemburgiem i przegrała 3:2. Wcześniej mecz z Portugalią i wynik 2:4 dla ekipy Ronaldo. Ale pragnę zauważyć ile bramek strzelają gracze z Północy. Sięgając jeszcze wcześniej mamy sensacyjną wygraną z Rosją 1:0. Zdziwienie? Ja myślę, że tu padnie wynik mega overowy 2:2, albo 3:2.
Wchodzę mocno w te BTS-y. Dla wszytskich tych reprezentacji - eliminacje się skończyły już dawno, pozostały ostatnie mecze więc nie ma czego bronić, tylko grać i strzelać bramki już na luzie dla kibiców.. &lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Wyspy Owcze - Kazachstan
Kazachstan @ 2.10 Bet365

Smakowity kurs moim zdaniem. To, że Kazachowie zagrają na wyjeździe nie powinno mieć większego wpływu na wynik. Gospodarze odstają od nich poziomem i to mocno. Pierwszy mecz wygrał Kazachstan 2-1, a było to zaledwie miesiąc temu. Ale przecież powinno być o wiele więcej. Skutecznośc była fatalna, a pod bramką Wysp Owczych gotowało się praktycznie przez 90 minut. Zupełnie inna kultura gry, łatwość dochodzenia do sytuacji strzeleckich. Wyspy Owcze do przegrywania nawykłe i zapewne ten mecz też wtopią. Są zwyczajnie na piłkarsko niższym lewelu. Poza tym wiadomo - Kazachowie fajnie zaprezentowali się we wstępnych rundach europejskich pucharów(Szachtior walczy dalej), a Wyspom Owczym do tego baaardzo daleko. Biorąc pod uwagę to, ile setek spierdzielili Kazachowie w pierwszym meczu lekko spróbuję też: Kazachstan over 2.5 @ 6.00 Expect - licząc na poprawę skuteczności.

Portugalia - Izrael
Izrael over 0.5 @ 2.30 Bwin

No jak dla mnie przegięcie. Portugalia gra słabe eliminacje i nie zmieniają tego 3 ostatnie zwycięstwa. Źle funkcjonuje obrona, a Izreal to póki co najskuteczniejsza ekipa grupy! W pierwszym meczu 3-3 i jak dla mnie kursy na Portugalczyków są warte śmiechu. Za równowartość paczki szlugów popróbuję również: Izrael DNB @ 15.00 Bet365.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wyspy Owcze - Kazachstan
Kazachstan @ 2.10 Bet365
Smakowity kurs moim zdaniem. To, że Kazachowie zagrają na wyjeździe nie powinno mieć większego wpływu na wynik. Gospodarze odstają od nich poziomem i to mocno. Pierwszy mecz wygrał Kazachstan 2-1, a było to zaledwie miesiąc temu. Ale przecież powinno być o wiele więcej. Skutecznośc była fatalna, a pod bramką Wysp Owczych gotowało się praktycznie przez 90 minut. Zupełnie inna kultura gry, łatwość dochodzenia do sytuacji strzeleckich. Wyspy Owcze do przegrywania nawykłe i zapewne ten mecz też wtopią. Są zwyczajnie na piłkarsko niższym lewelu. Poza tym wiadomo - Kazachowie fajnie zaprezentowali się we wstępnych rundach europejskich pucharów(Szachtior walczy dalej), a Wyspom Owczym do tego baaardzo daleko. Biorąc pod uwagę to, ile setek spierdzielili Kazachowie w pierwszym meczu lekko spróbuję też: Kazachstan over 2.5 @ 6.00 Expect - licząc na poprawę skuteczności.
No niby wszystko się zgadza, tylko, że ten mecz należy rozpatrywać w kategoriach nie meczu w ramach kwalifikacji do MŚ tylko sparingu w bardzo nudnym wykonaniu. Żadna z drużyn nie ma już na nic szans, muszą po prostu odbębnić i tyle. Kazachowie lepsi, ale czy będzie im się chciało ? Nie wiadomo. Typ na over 2,5 dla Kazachów to już w ogóle jazda po bandzie.
Ja proponuję:
Wyspy Owcze v Kazachstan
poniżej 2,25gola kurs: 1,85 buk: Bet365 1/2✅ (edit po meczu: tak jak było do przewidzenia. Owczarze coś tam pokazali, Kazachowie też i po meczu. Granie na Kazachów jak się okazuje było kompletnie bez sensu. Tak to jest w meczach &quot;towarzyskich&quot; takich drużyn)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No niby wszystko się zgadza, tylko, że ten mecz należy rozpatrywać w kategoriach nie meczu w ramach kwalifikacji do MŚ tylko sparingu w bardzo nudnym wykonaniu. Żadna z drużyn nie ma już na nic szans, muszą po prostu odbębnić i tyle. Kazachowie lepsi, ale czy będzie im się chciało ? Nie wiadomo.
Mozna tak powiedzieć o każdym spotkaniu tych drużyn przed rozpoczeciem Mistrzostw. Od poczatku wiadomo, że i Wyspy i Kazachstan o awans bic sie nie beda. Te druzyny walcza o jak najwieksza ilosc zdobytych punktow w kazdym spotkaniu. I to jest ich cel.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Holandia - Węgry
Typ: (Handicup 0:2) - 2
Kurs 1,85
Spójrzcie na dwa ostatnie mecze Holendrów. Mimo, że matematycznie nie byli jeszcze pewni awansu to raptem 2:0 z Andorą i 2:2 z Estonią (oba mecze na wyjazdach) nie zwiastuje tego aby dziś mieli grać na 120% z grającymi najważniejszy mecz ostatnich lat Węgrami. Węgrzy zmontowali w ostatnich latach niezłą ekipę, co prawda mieli w tych eliminacjach wpadki jak 0:3 na wyjeździe z Rumunią czy 1:4 u siebie właśnie z Holendrami. Według mnie mecz będzie oscylował wokół remisu bo nawet jeżeli Węgrzy wyjdą na prowadzenie to Holendrzy zwłaszcza grający u siebie nie oddadzą ot tak meczu. Nie wierze, jednak że Holendrzy nawet jeżeli się trochę zmobilizują wygrają tu więcej niż jedną bramką.

Albania - Szwajcaria
Typ: 1X
Kurs: 2
Dla mnie ten mecz to pułapka. Wszyscy oczekują, że Szwajcarzy wygrają dziś z jakimiś tam Albańczykami i tym samym zapewnią sobie awans na MŚ. Mam jednak inne zdanie. Po pierwsze dla Albanii to nie jest mecz o nic, wręcz przeciwnie, awans Albanii do baraży nie jest mniej prawdopodobny niż awans naszej reprezentacji. Wystarczy spojrzeć na tabelę i przeanalizować, że wygrana dziś ze Szwajcarami i i w ostatniej kolejce z Cyprem sprawi, że Albańczycy mogą sporo namieszać w grupie. a Szwajcarom wystarczy 1pkt w dwóch ostatnich meczach a żeby awansować z pierwszego miejsca w grupie, ba nawet przy dwóch porażkach mają nadal spore szanse na 1 miejsce w grupie. Albańczycy nie będą tu mniej zmobilizowani niż Szwajcarzy, co prawda są co trzeba powiedzieć słabsi od Szwajcarów, jednak wszyscy wiemy jak gra się na Bałkanach
Ukraina - Polska
Over kartkowy, nawet over 6,5 jeżeli taki znajdziecie, nikt nie będzie odstawiał nogi, bo co z tego ze zawieszenie w następnym meczu jak mecz ten może być już o nic. Czerwona kartka też jak najbardziej dziś prawdopodobna.

Grecja - Słowacja
Typ: 1
Kurs: 1,50
Słowacy wyżej niż na 3 miejscu eliminacji nie skończą, mogą jedynie spaść niżej. Nie sądzę jednak by była to dla nich motywacja a żeby powalczyć dziś z Grekami, którzy toczą wielki bój z Bośniakami o awans z 1 miejsca w grupie. Dla Greków liczy się tylko 3pkt co do tego nie ma żadnych ale. Po drugie to co gra Słowacja na wyjazdach to z lekka kompromitacja. Niby wygrali z Bośniakami na ich terenie 1:0, jednak 4 dni później Bośniacy zrewanżowali się na terenie Słowaków i wygrali 2:1 tym samym oszczędzając naszym południowym sąsiadom emocji związanych z awansem do MŚ. Wcześniej Słowacy remisowali na wyjazdach 1:1 kolejno z Litwą i Liechtensteinem co mówi samo za siebie.
Mołdawia - San Marino
Typ: (Handicup 0:2) - 1
Kurs: 1,70
Spójrzmy na pare wyników zespołu z Mołdawii. 1:1 z Polską (u siebie), 1:2 z Ukrainą ( na wyjeździe), 0:1 z Czarnogórą ( u siebie), 0:0 z Ukrainą ( u siebie), 0:2 z Polską (na wyjeździe), jedynie z Anglikami sobie nie radzili. Uporali się z San Marino na wyjeździe 2:0 a uważam, że u siebie wynik powinien być przynajmniej dwa razy wyższy. Nie ma sięco tu dużo rozpisywać, Mołdawia to zespół o dwie klasy lepszy od San Marino, Na pewno będą chcieli powetować sobie na sam koniec eliminacji, gdzie trafili naprawdę do mocnej grupy
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Wcześniej Słowacy remisowali na wyjazdach 1:1 kolejno z Litwą i Liechtensteinem co mówi samo za siebie.
Remisowali ale z innym trenerem. Pod wodzą Kozaka graja lepiej i zagrali dwa dobre mecze z Bośnią. Moim zdaniem Grecy nie przeskoczą Bośni, bo nie wierze, że Bośniacy potkną się na Litwie (mimo, że w historii w eliminacjach nie wytrzymywali presji), po tym jak potrafili się podnieść z 1-0 na Słowacji. Bilansem bramkowym tym bardziej, ostatni mecz mają z Lichtensteinem dlatego trzy punkty mogą sobie dopisać i mimo, że szanse na wyprzedzenie Bośni są to raczej sądząc po formie Grecji jak i Bośni, nie ma na co liczyć, że Grecy wyrwą to miejsce. Dlatego remis w tym spotkaniu przy oporze Słowacji, która sądzę, że się postawi, bo zagrają na luzie i z kontrataku, w czym czują się dobrze - jest całkiem możliwy i tragedii nie robi. Grecy to minimaliści, nie strzelają wiele i to nie będzie spacerek jak niektórzy myślą. Słowacy zagrają defensywnie, a Grecy to typ zespołu, który nie porywa grą, jednak dobrą taktyką (jak trzeba) te wyniki wyszarpią; jednak obawiam się o kreatywność - z Łotwą nie potrafili udokumentować przewagi, w końcu jednak wyszarpalito 1-0. Słowacja te eliminacje przegrała z innym trenerem i nie widzę powodu, by Kozak odpuścił ten mecz jak niektórzy sądzą i nastawiają się na spacerek. Słowacy są lepszym zespołem od Łotwy i o wiele groźniejszym, bo Łotysze nie mieli kim atakować, zatem Grecka defensywa czuła się bezpieczna i mogła stworzyć sporo sytuacji pod bramką. Wykończenie nie było najlepsze, zatem nie liczę, że to się zmieni. Grecy lepiej czują się z kontry i w ataku przewiduje małą padakę i minmalizm, gdzie już z Lichtensteinem się popisali w skuteczności. Zwłaszcza jak Słowacja zagra z kontry, bo nie ma co liczyć, że się położą mimo, że eliminacje przegrane. Kozak musi ten zespół budować od nowa po swojemu i ma świetną okazją na przetestowanie paru rzeczy taktycznie, zwłaszcza gry w obronie i nie przewiduje, by Słowacy odstawiali noge i grali na pół gwizdka. Taki mecz jest lepszy niż towarzyski, bo jest traktowany bardziej serio przez Greków.
Grecja jak chce zająć pierwsze miejsce musi to wygrać.
no i tu jest pytanie nie tyle czy chce, ale czy jest na to szansa - matematyczna na pewno, ale prawdopodobieństwo, że tak się zdarzy dla mnie jest nikłe (ale wiadomo, to futbol i nie takie numery już były). Piszesz, że Słowacja niezmotywowana, co implikuje 3 punkty dla Grecji. Z drugiej strony, jeżeli chcą walczyć o to pierwsze miejsce, to musi być szansa na to, że Bośnia się potknie z Litwą, która jest równie niezmotywowana, biorąc pod uwagę zerowe szanse na awans na mundial. Zatem nie wiem czemu niektórzy liczą, że Grecja pyknie niezmotywowaną Słowacje, a Bośnia (mocniejsza od Greków) potknie się z również nie grającą o nic Litwą (słabszą od Słowacji). Brak mi tu logiki. Jak dla mnie Grecy pogodzili się z występem w barażach i remis mnie tu nie zaskoczy. Szanse są, ale iluzoryczne, bo mało prawdopodobne, że Bośnia się potknie z Litwą (jeżeli Grecy wygrają ze Słowacją, bo w razie remisu, to mogą ten mecz olać tzn zremisować) Słowacja również będzie grać w piłkę i rzucenie się Greków do przodu, może zawsze skończyć się kontrą i bramką. Mimo, że bez Hamsika, to dopiero trzeci mecz Kozaka i widać, że pod jego wodzą Słowacja gra lepiej. Nie widzę powodu, dla którego Słowacja miała by to odpuścić. Gracze walczą o pokazanie się trenerowi i przyszłe powołania, są w niezłej formie, mają coś do udowodnienia sobie, że wyniki z Lichtensteinem były przypadkowe.
▶ Słowacja (+1) @ 1.86 pinnacle 5/10 zwrot
Slowacy zapomnieli jak sie strzela na bramkę. Śmieszna bramka dla Grecji poza tym w pierwszej połowie jeden grozny strzał wybroniony przez Muche i to wszystko; reszta akcji nie groźna. Gdyby nie ten babol to 0-0 by tu było, a tak Grecy zadowoleni z wyniku cofneli sie i liczyki na kontry i mieli jedną groźna w końcówce poza tym bez zagrożenia. Slowacy klepali piłke jednak strzałami w ogóle nie konczyli akcji, brakowało przyjęcia i pomysłu na sforsowanie obrony greckiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom