>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 - 03-05.09.2015

Status
Zamknięty.
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Czy wszystkie drużyny biorące udział w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy strzelą przynajmniej po jednej bramce (06.09.2015)? TAK @ 500! Bah⛔

Typ raczej mało prawdopodobny, ale kurs 500? Gdy dzisiaj nie grają żadni dostarczyciele punktów (San Marino,Gibraltar itp.). Trochę przesadzony. Dzisiejsze mecze:

Łotwa - Czechy✅ 1-2
Łotysze w ostatnim meczu w końcówce wturlali Turcji, na wyjeździe. To u siebie z Czechami, coś tam mogą strzelić. Gol dla Czech wielce prawdopodobny.

Malta - Azerbejdżan✅ 2-2
Największe obawy co do tego meczu bo Malta strzeliła tylko 1 gol a Azerowie 4, ale teraz spotykają się między sobą i Malta gospodarzem, może się rozstrzelają.

Norwegia - Chorwacja⛔ 2-0
Obie drużyny ostatnio słabo ze skutecznością, ale to nie może trwać wiecznie. Obie reprezentacja stać tutaj na bramki.

Turcja - Holandia⛔ 3-0
Turcja u siebie strzelać potrafi. Holendrzy będą chcieli zamazać plamę po Islandii.

Walia - Izrael⛔ 0-0
Walia faworyt, bramkę strzeli. Obawy co do Izraela bo gdy przegrywa do bardzo często do 0, ale może nie dzisiaj?

Bośnia i Hercegowina - Andora⛔
Wiadomo że Bośnia wygra, ale Andora wbijała już gole Walii, Cyprowi, Izraelowi. To dlaczego miała by nie wturlać Bośni?

Cypr - Belgia⛔
Cypr mimo że przegrywa to bramek w eliminacjach ma dużo, Belgia to oczywiste że strzeli.

Islandia - Kazachstan⛔
Islandia po wygranej na Holandią będzie chciała rozbić jeszcze Kazachstan, który łatwo się nie podda.

Włochy - Bułgaria⛔
W tym meczu obie drużyny stać na gola.

Wiadomo jest to zakład czysto for fun, ale tak jak mówiłem dzisiaj nie ma outsiderów. Jest tylko Andora, która potrafiła wbijać już bramki innym. Nieskuteczność innych, nie może trwać wiecznie. Ja pograłem ten zakład za symboliczną złotówkę, a nóż się uda.:grin:
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Norwegia vs Chorwacja over 2.5 - 2.50 (!)
Over 2.5 + BTS - 3.00 (!)
Lekka przesada ten kurs. Pierwszy mecz między nimi i wyraźne 5-1 dla Chorwatów. W tabeli ciasno, a że Norwegia jest za swoimi rywalami musi dzisiaj wygrać żeby walczyć o awans bezpośredni. Chorwaci nie lubią się murować także nie wierzę że jadą po remis tym bardziej że stracili punkty na wyjeździe z Azerami. Norwedzy mają bodajże jeszcze mecz z Włochami więc tym bardziej muszą wygrać żeby choć minimalnie liczyć na awans bezpośredni bo ich bezpośredni rywal Chorwacji po tym meczu będzie miał Bułgarię u siebie + Maltę. Liczę też na przełamanie serii na over, drużyny w ostatnich 2 meczach zrobiły under także może czas na przełamanie serii.
Może właśnie kurs nie jest przesadzony. Chorwacja kilka dni temu zagrała z Azerbejdżanem taką lipę że szok. Mandzukic jak już miał jakąś sytuację, marnował wszystko. Teraz kolejny mecz na wyjeździe, z Norwegią która za dużo nie strzela. Nie widziałem wprawdzie gry Norwegów, ale jakoś ciężko mi tu stawiać na over i BTS.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Czy wszystkie drużyny biorące udział w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy strzelą przynajmniej po jednej bramce (06.09.2015)? TAK @ 500! Bah
Typ raczej mało prawdopodobny, ale kurs 500? Gdy dzisiaj nie grają żadni dostarczyciele punktów (San Marino,Gibraltar itp.). Trochę przesadzony
Myślenie widzę czasem boli. Puść 9 meczów z BTS&#39;em i zobacz jaki kurs wychodzi, do 3 tysięcy dochodzi. Nawet odejmując BTS Andory, kurs wychodzi 544. W BAHu jak zwykle promocje jak trza ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Łotwa - Czechy Czechy wygrają drugą połowe @ 1,90 (sts)⛔⛔⛔ (1:2, II poł. 1:0)
Typ ten chce uargumentować tym, że Łotysze 11 z 14 straconych bramek, stracili w drugich połowach meczów z czego 6 grając u siebie. Natomiast Czesi 9 z 14 strzelonych bramek zdobywali w drugich połowach meczów lecz (co może być haczykiem) tylko cztery na wyjazdach. Przez właśnie ten haczyk zdecydowałem się zagrać na zwycięstwo Czechów w drugiej połowie niż over 1,5 w II poł po lepszym kursie.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
W Walii bedzie mecz walki, Walia przed historyczna szansa - jak wygra to jedzie na Euro. Izrael tez caly czas w grze. Over 3,5 kartek wg mnie spokojnie patrzac kto bedzie sedziowal. Kto jak kto, ale Bebek to specjalista od kartek.
6.9. 18:00
Walia - Izrael
over 3,5 kartek @1.66 7/10 bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Islandia - Kazachstan
Typ : Islandia @ 1,40
Włochy-Bułgaria
Typ : Włochy @ 1,45
AKO @ 2,03 b365


Islandia po prostu jest lepsza od Kazachów na dany moment. szkoda, że bez Halfredssona, który w Hellas Werona zaliczył swietny początek sezonu w Serie A, ale nadal są zawodnicy o dużym potencjale czy klasie jak Gylfi Sigurdsson, oni zrobią różnicę. Kazachowie 1pkt w tej grupie więc o czym my mówimy... A Islandia w gazie nadal, o czym świadczy wygrana w Amsterdamie z Holandią.


Włosi ciułają te pkt, ciułają, ale wygrywają. Z Maltą wiadomo minimalizm, plus dziwny skład Conte.
Bułgaria to jednak słabeusze wg mnie. Taki Bojinow tam ma zagrać w ataku gdzie karierę rozmienił na drobne i teraz waży dużo za dużo
Włosi z Verattim i Pirlo w środku pola mają po prostu kolosalną przewagę. Eder w formie, Candreva także, nie widzę szans dla Bułgarów serio.
Widziałem pierwszy mecz obu zespołów, padł tam remis 2:2, ale było to bardzo zaskakujące z przebiegu meczu, Włosi mieli dużą przewagę, prowadzili 1-0, a nagle z niczego dwa gole stracili i przegrywali 1-2 musząc gonić rezultat. Dobra zmiana Edera tam dała im remis. Za plecami w tabeli blisko Norwegia i u siebie należy wygrać, a Włosi u siebie grają dobrze, a im rywal teroetycznie mocniejszy niż taka Malta to potrafią wyzwolić w sobie energię.

Italy: Buffon, Darmian, Bonucci, Chiellini, Pasqual, Verratti, Parolo, Pirlo, Candreva, Eder, Pelle. (4-3-3)

Bulgaria: Mitrev, Y. Minev, Terziev, Bodurov, Bandalovski, Chochev, Dyakov, Manolev, Popov, Milanov, Bojinov. (4-2-3-1)
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Turcja - Holandia
Mecz dwóch ekip które nadal mają szansę na wyjazd na mistrzostwa. Wydaje mi się że żadna z drużyn nie zaryzykuje tutaj ataku od pierwszej minuty meczu. Za dużo i jedni i drudzy mają do stracenia. Przegrana którejś ze stron będzie oznaczać już znikomą szansę na awans. Holandia dziś bez dwóch podstawowych zawodników ale i Turcja to już nie ta sama drużyna co kilka lat temu. Myślę że będzie to mecz walki z duża ilością fauli i przeważnie będzie się toczył w środkowej strefie boiska. Mnie pasuje tu remis.
X - kurs,3,40 STS
wynik 3:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
bielnikk 0

bielnikk

Użytkownik
Norwegia - Chorwacja x2 @ 1.25 bet365
o_O
Chorwaci mają ciężki mecz dzisiaj na wyjeździe, Włosi dzisiaj u siebie z Bułgarią, więc muszą minimum ugrać remis w Norwegii by dalej walczyć z Włochami o wyjście z 1 miejsca.
Łotwa - Czechy 2 @ 1.60 bet365
Czesi już dzisiaj mogą sobie zapewnić wyjście z drugiego miejsca, uważam, że tej szansy nie zmarnują.
Idealny dubel
AKO: 2.00 @ bet365
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Panowie krótko, bo mecze za 5 minut ????
Turcja - Holandia
Holandia win @ 2,37
⛔

Nie wyobrażam sobie Euro 2016 bez Oranje. Grają piach, to prawda, ale dziś jest mecz o wszystko i wierzę w to, że dziś Holendrzy zagrają z ambicją i wygrają. Potencjał ku temu mają ogromny.

Holandia wypadła tragicznie po raz kolejny. Nie wiem co się stało z drużyną, która grała piękny, ofensywny futbol. Kryzys straszny przechodzi reprezentacja Oranje
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Łotwa - Czechy
over 8,5 corners @ 1,44 ⛔
Czechy over 1,5 gola @ 1,83
✅

Czesi dziś nie mogą pozwolić sobie na wpadkę. Muszą wygrać z Łotwą i pomimo osłabień uważam, że są w stanie to zrobić.
Jednak Łotysze pokazali, że u siebie potrafią strzelać faworytom i będą próbować kontrować. Czesi mają jednak bardziej ograny i doświadczony skład, dobrze pracują skrzydła, więc rożne powinny padać, a i Łotysze ze 3 może 4 dorzucą.

Cornery nie siadły niestety, zabrakło 2. Czesi po szybko strzelonych bramkach nie cisnęli już tak, stąd mało rożnych z ich strony. Łotwa normę wyrobiła, 3 cornery.

2 bramki Czechów i to już w pierwszej połowie. Easy
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Włochy - Bułgaria
W tym meczu obie drużyny stać na gola.
No tak średnio bym powiedział ????
__________________
Włochy - Bułgaria
20:45
Polsat Sport

O minimalizmie Włochów można rozmawiać godzinami. Wymęczone zwycięstwo przeciwko Malcie, ale chyba tylko o to chodziło, by nie marnować sił na poważniejsze mecze. Kadra Italii przeżywa lekki kryzys. Co mam na myśli? Brakuje topowego napastnika, bo przecież taki Pelle to średniak. We Florencji Malta miała swoje sytuacje, spowodowane było to najzwyczajniej - mniejszym zaangażowaniem Italii. Warto dodać, że dzisiaj Buffon zanotuje 150. występ w reprezentacji, typ na ten mecz chyba już znacie? ????
Bułgaria przeciwko Norwegii zagrała słabo. W zasadzie nie istniała, porażka tylko jedną bramką to wynik świetnej gry w bramce Mitreva. Większość bułgarskich graczy nie gra w podstawowych jedenastkach, trener zamiast dać szansę młodym i łaknącym gry zawodnikom, stawia cały czas na tych samych albo jakichś wypalonych piłkarzy.
Włochy wygrają do zera - 2.05 /bet.365/
Teraz już 1.95
Obie strzelą - NIE - 1.50 /bet.365/
Polecam!!!
ed. Włochy - Bułgaria 1:0
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Cypr - Belgia
Typ: Belgia czyste konto @ 1,57 Bet365✅
Typ typowo statystyczny, Cypr nie jest drużyną mogącą zagrozić w znaczący sposób przeciwnikom, nie strzelają oni bramek drużynom z wyższej półki jaką nie wątpliwie dziś jest Belgia. W pierwszym bezpośrednim pojedynku Cypryjczycy mieli 0 (zero!) celnych strzałów na bramkę Belgi, przegrali ten mecz 5:0 i zostali kompletnie zdominowani. Dziś nie liczę na identyczny przebieg spotkania, bo Cypr gra u siebie i na pewno będzie chciał się lepiej zaprezentować, ale prawda jest taka że nawet jeśli będą mieli jakieś sytuację wątpię żeby zamienili je na bramkę. Co do Belgów, wyglądają na ułożoną drużynę, nie mieli oni najcięższej grupy ale bilans bramek 16:3 w 7 meczach chyba mówi sam za siebie. Typ wydaję się dobry, oceniam 8/10.
Warto jeszcze zagrać:
Belgia wygra do zera @1,72✅
Belgia - 1,5 @ 1,75
⛔
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Finlandia - Wyspy Owcze
Typ: 1 Handicap -1
Kurs: 2.00
Buk: Betsson
Wynik:
Finlandia po ostatniej wygranej nad Grecją zachowała teoretyczne szanse na baraże do ME. Gospodarze na pewno jutro wyjdą zmotywowani, a granie czystej jedynki po kursie 1.33 mija się dla mnie z celem. Bezpośrednie spotkania kończyły się wygraną gospodarzy odpowiednio 3:1, 4:0, 5:0. Gospodarzą zostaną do rozegrania jeszcze spotkania z Rumunią i Irlandią, a więc wierzę w to, że jutro Finowie wygrają różnicą dwóch goli co pozwoli im dalej myśleć o barażach i awansie na wymarzone mistrzostwa.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Typ na Islandię to bet dnia! Idą jak burza, ostatnio pokonali na wyjeździe Holandię. Teraz po prostu nie mogą przegrać! Ba, nie mogą nawet stracić punktów. Kazachstan do tej pory jeden punkt po remisie na własnym terenie z Łotwą. Nawet nie ma co porównywać klasy tych ekip. Islandia potrafiła pokonać Kazachów na ich trudnym terenie. Do tego mają niesamowitą defensywę, bo w 7 meczach stracili zaledwie 3 bramki, co jest wynikiem wręcz fantastycznym.

Pokusimy się tu nawet o wytypowanie DW. Kazachowie pomimo swoich słabości strzelali gola w każdym wyjazdowym meczu (Czechy, Turcja, Holandia). Jesteśmy świadomi, że Islandia ma bardzo dobrą defensywę, a do tego teren jest bardzo trudny, ale mamy przeczucie, że seria z bramką na koncie zostanie podtrzymana. Islandia wygra, ale Kazachowie zaliczą honorowe trafienie.

Islandia - Kazachstan
DW 3:1 11,00 Expekt
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Cypr - Belgia
Mecz właśnie wystartował a ja mam perełkę na live ????
Belgowie mocni w ofensywie. Skrzydła będą dziś hulać. Sporo będzie działo się pod bramką Cypryjczyków, którzy będą się musieli mocna napocić by nie stracić wielu goli.
Myślę, że Belgowie są w stanie spokojnie wygrać z Cyprem, ale nauczony doświadczeniami z ostatnich meczy eliminacji nie bawię się w typowanie 1X2 w tym meczu.
Myślę jednak, że potencjał ofensywny Belgów jest na tyle okazały, że są w stanie strzelać gole drużynie Cypru, która umówmy się potęgą nie jest.
Już na pewno będą padać cornery z szybkich, kombinacyjnych akcji Belgów, a i Cypryjczycy ze 2 może 3 cornery dołożą
Stąd moje propozycje na ten mecz:
Over 8,5 cornera w meczu @ 1,44 ✅
Corners win Belgia @ 1,61 ✅
Corners win Belgia (-1) @ 2,00
⛔

Zgodnie z moimi przewidywaniami, cornery się posypały ????
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Albania – Portugalia

Przy tak wyrównanej grupie i dodatkowo wygranej Albanii na terenie Portugalii, wystawienie w rewanżu kursów 1.60-1.70 na zwycięstwo A Selecção zakrawa o kpinę. Zespół Gianni De Biasiego nie przegrał żadnego z pięciu spotkań, a co więcej – czekają go jeszcze dwie potyczki z najsłabszymi drużynami w grupie (Serbią i Armenią, które zdobyły zaledwie po punkcie). Kilka dni temu Albańczycy bezbramkowo zremisowali z Danią w Kopenhadze, potwierdzając, że wcześniejsze rezultaty nie były dziełem przypadku (w czerwcu potrafili ograć w towarzyskim starciu Francuzów). Kadra wciąż bez większych zmian – tym razem brakuje tylko Elseida Hysaja (4/0). Z tą samą reprezentacją Francji Portugalczycy w piątek przegrali. Mecz meczowi nierówny, ale pokazuje, że w tej chwili portugalska ekipa nie zalicza się do światowego topu. Zresztą, od półfinału w 2012 roku, nie możemy mówić by forma tej drużyny szła w górę, choć kilka dobrych wyników było (z drugiej strony - triumfy w konfrontacjach o stawkę nie były przekonujące). Wszystko dalej oparte jest na Cristiano Ronaldo, który w tych eliminacjach do ME zdobył pięć bramek ze wszystkich siedmiu całej reprezentacji. W poniedziałek zawodnik Realu Madryt zagra, ale przypomnę, że bramkarza Albanii nie był w stanie pokonać. Jeśli go ponownie zatrzymają, to ich szanse na dobry rezultat bez wątpienia wzrosną. W ekipie Portugalii nie wystąpią Bruno Alves (2/0), Fabio Coentrao (3/1), Joao Moutinho (5/0) i Tiago (4/0), a więc co najmniej trzech bardzo ważnych piłkarzy. Jeśli mogę coś polecić, to delikatnie w stronę gospodarzy poniedziałkowej potyczki.
Albania lub remis @ 2.20 Bet365
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
Ronaldo nie był w stanie pokonać bramkarza bo go na boisku nie było. Ja tego meczu był nie ruszał, wszystko możliwe.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Albania vs Portugalia
1. Albania lub remis 2.15 ⛔
2. Ponizej 2.5 bramek 1.53 ✅
3. Handicap Albania +0.5, +1.0 1.9
⛔
Zgadzam sie z opinia kolegow wyzej. Albania u siebie jest grozna. Slynie przedewszystkim z solidnej obrony. W meczu towarzyskim pokonali Francje. Juz raz w tej grupie grali z Portugalczykami na wyjezdzie i... wygrali z nimi 1:0. Dzis na tak trudnym terenie u albanczykow Portugalia moze nawet nie wywiesc punktu.
WYNIK: 0:1 Portugalia. Gol w 92 min. Veloso... Ale poracha.

Irlandia pokona Gruzje 1.53 ✅
Drugim meczem jest Irlandia. Gruzini ograli Szkotow, ale na wlasnym terenie i nie oszukujmy sie Szkoci sa slabi na wyjezdzie. Irlandia u siebie zremisowala z Polska, ale byla zdecydowanie lepsza. U siebie graja naprawde dobra pilke. Zwyciestwo dwoma bramkami tez jest calkiem realne.
WYNIK: 1:0 Irlandia.
 
C 0

chudy132

Użytkownik
Witam
Ja dziś myślę nad zagraniem że Szkocja strzeli bramkę kurs: 1,7 w STS.
Niemcy w obronie grają słabo, Szkocja jeżeli myśli o awansie to powinna ten mecz wygrać w ostateczności zremisować. Poza tym widzę tu remis bramkowy 1:1 lub 2:2. Typ ten może zepsuć jedynie dobra postawa bramkarza niemieckiego.
Wynik:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom