>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 - 07-09.09.2014

S 440

straszaksam

Użytkownik
No to poczekaj jak wróci Robben i rewanż będzie w Amsterdamie. Tym nie mniej Czechy zaprezentowały się dobrze. A ogólna uwaga to jest taka, że to są pierwsze mecze grupowe i do korekty ustawienia w grupie jeszcze dużo czasu więc motywacja różnych ekip bywa różna. Mecze na tym etapie gdzie jeszcze nikt nic nie musi są gorsze do typowania niż nawet towarzyskie. No i mamy Albanię, Czechy i Cypr ???? , no i bramkę Andory. Na tym tle najlepiej zaprezentowali się Polacy no, ale Gibraltar to już inna skala.
Też uważam, że pierwszymi meczami się nie ma co sugerować, a jedynie co, to łapać okazje w pierwszych dwóch/trzech kolejkach. Bardzo często przecież, czy to po starcie danej ligi, czy na początku takich kwalifikacji itp. zawodów, kursy na faworytów są mocno przeszacowane i warto szukać czegoś ciekawego w stronę dogów.

Cypr to była sensacja. Sam się dziwiłem po pierwszej bramce, a po drugiej byłem już zdumiony (nie oglądałem meczu, tylko livesports). Co do dyskusji nt. Islandii - napisałem już swoje powyżej, aczkolwiek też trochę jestem zdziwiony, że aż 3:0 wygrali. Jeśli już w tym meczu coś podejrzewałem, to jakiś under, ew. 1X.

Pozostaje poczekać miesiąc i zobaczymy czy te wyniki będą zwykłymi przypadkami, czy znajdą potwierdzenie w kolejnych spotkaniach.

Głównie ciekaw jestem spotkań Walii z Bośnią oraz Turków z Czechami (myślę, że Turcja u siebie zagra zupełnie co innego niż na wyjeździe z Islandią)
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Co do dyskusji nt. Islandii - napisałem już swoje powyżej, aczkolwiek też trochę jestem zdziwiony, że aż 3:0 wygrali. Jeśli już w tym meczu coś podejrzewałem, to jakiś under, ew. 1X.
Bramka na 2:0 kuriozalna, 3:0 &quot;na fali&quot;, do tego Turcja przez pół godziny w dziesiątkę a i w tym czasie goście mieli swoje szanse. Islandia była lepsza, ale na pewno nie było różnicy klas i wynik 3:0 nie odzwierciedla całkowicie tego co się działo.
 
U 0

Usunięty użytkownik 118084

Gość
Loew powołał kadrę na Polskę. 16 mistrzów świata

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Niemiec Joachim Loew powołał 16 mistrzów świata i jednego debiutanta Karima Bellarabiego z Bayeru Leverkusen na mecze z Polską i Irlandią w eliminacjach Euro 2016. W kadrze nie ma kontuzjowanego Bastiana Schweinsteigera.
Spotkanie z biało-czerwonymi odbędzie się 11 października na Stadionie Narodowym w Warszawie. Trzy dni później Niemcy zmierzą się w Gelsenkirchen z Irlandią.
W 20-osobowej kadrze znalazł się m.in. Mats Hummels z Borussii Dortmund, który ostatnio leczył kontuzję. Z powodu urazów nie ma za to Schweinsteigera, Samiego Khediry, Benedikta Hoewedesa, Marco Reusa i Mario Gomeza.
Niespodzianką jest brak powołania dla klubowego kolegi Łukasza Piszczka i Jakuba Błaszczykowskiego - Kevina Grosskreutza.
Powołania reprezentacji Niemiec na mecze z Polską i Irlandią:
Bramkarze: Manuel Neuer (Bayern Monachium), Roman Weidenfeller (Borussia Dortmund), Ron-Robert Zieler (Hannover 96)
Obrońcy: Jerome Boateng (Bayern Monachium), Erik Durm, Matthias Ginter, Mats Hummels (wszyscy Borussia Dortmund), Shkodran Mustafi (Valencia CF), Antonio Ruediger (VfB Stuttgart), Sebastian Rudy (Hoffenheim)
Pomocnicy: Karim Bellarabi (Bayer Leverkusen), Julian Draxler (Schalke 04), Chrostoph Kramer (Borussia M&#39;gladbach), Toni Kroos (Real Madryt), Thomas Mueller (Bayern Monachium), Mesut Oezil, Lukas Podolski (obaj Arsenal Londyn), Andre Schuerrle (Chelsea Londyn)
Napastnicy: Mario Goetze (Bayern Monachium), Max Kruse (Borussia M&#39;gladbach)
link: http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Loew-powolal-kadre-na-Polske-16-mistrzow-swiata,wid,16929077,wiadomosc.html?ticaid=1138d1
 
Z 647,3K
Znany niemiecki trener Berti Vogts zrezygnował po sześciu latach z funkcji selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Azerbejdżanu. W trzech meczach grupy H eliminacji Euro 2016 jego podopieczni nie zdobyli żadnego punktu, a w poniedziałek ulegli Chorwacji 0:6.
&quot;Vogts, niestety, poinformował, że nie widzi przyszłości z reprezentacją Azerbejdżanu&quot; - głosi oświadczenie tamtejszej federacji piłkarskiej (AFFA).
Jej prezes Rownag Abdullajew proponował niemieckiemu szkoleniowcowi kontynuowanie pracy, ale Vogts odmówił. Nazwisko nowego selekcjonera nie jest jeszcze znane.
Prawie 68-letni Vogts, który w 1996 roku poprowadził reprezentację Niemiec do mistrzostwa Europy, pracował z kadrą Azerbejdżanu od kwietnia 2008. Najlepszy wynik na tym stanowisku osiągnął w kwalifikacjach mistrzostw świata 2014, gdy jego podopieczni zdobyli dziewięć punktów.
W przeszłości był znakomitym piłkarzem. W 1974 roku wywalczył mistrzostwo świata, a dwa lata wcześniej złoty medal ME.
 
Do góry Bottom