>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 - 14-16.11.2014

J 613

jarek23v

Użytkownik
Czechy over 0,5 + Holandia + Bulgaria + Kazachstan HA(+3)

Ako: 2.03
⛔

Holandia + Bulgaria to powinna byc formalnosc. Nie przewiduje tutaj zadnych niespodzianek.Holandia ten mecz poprostu musi wygrac. Jesli chodzi o Bulgarie jest to roznica klas.

Czesi sa w formie, graja u siebie ze swietnie spisujaca sie Islandia. Niestety kiedys dobra passa musi sie skonczyc. Sadze, ze bedzie to dzis i Islandia przynajmniej straci jedna bramke.

Kazachstan nie wiem dlaczego jest skreslany prze bukmacherow. Jesli przyjrzymy sie na ostatnie mecze osiagali prawie identyczne wyniki jak Turcja , ktora zreszta nie zachwyca. Osobiscie w tym meczu upatruje dzisiejszej niespodzianki. W kuponie gram bardzo bezpiecznie. Kazachowie postawili sie Holandii, Czesi stracili z nimi dwie bramki. Bilans bramkowy z Turcja maja praktycznie identyczny. Jak dla mnie ten mecz jest na remis, a ze kurs zacheca za drrobne w singlu pogram w strone Kazachow.

W singlu za drobne:
Kazachstan DNB ⛔
Ako:15
 
dawid95 21

dawid95

Użytkownik
Witam wszystkich, jestem tu nowy i mam nadzieję, że wygranych będzie sporo :grin: Pozdrowienia z Krakowa !

Turcja - Kazachstan X do 15 minuty 1.4 STS ✅

Czechy - Islandia 2 drużyna strzeli 1.6 STS ✅

Cypr - Andora 2 drużyna NIE strzeli 1.55 STS ✅

Holandia - Łotwa 2 drużyna NIE strzeli 1.55 STS ✅

AKO: 5,3. Myślę, że prawdopodobieństwo całkiem spore, Łotwa strzelb za wielkich nie ma, Oranje, którzy już MUSZĄ zdominują Łotyszy, posiadanie pewnie w granicach 70 % będzie. Andora strzela raz na pół roku na wyjeździe, Cypryjczycy zaliczyli spory progres, ale nie taki, żeby gromić Andorę, więc można probować w czyste konto iść, a więcej niż 2-0 nie będzie.

Powodzenia :]

No i siedzi pięknie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Nie wiem dlaczego moja analiza została usunięta, ale wrzucam jeszcze raz. W moim temacie widnieje od 1:00 w nocy ????
Azerbejdżan – Norwegia
Piłka nożna, Eliminacje ME, Grupa H, niedziela 18:00
Typ: over 11,5 fauli Norwegia
Kurs: 2,2
Bukmacher: Ónibet
Gospodarze tego spotkania fatalnie rozpoczęli te eliminacje. Trzy porażki (z Bułgarią 1:2, Włochami 1:2 oraz Chorwacją 0:6) nie do końca odzwierciedlają postawę tego zespołu. U siebie jak większość zespołów z tego regionu jest bardzo groźna. Zespół ten potrafi zagrać w miarę techniczną piłkę a zarazem agresywną. W większości ich pojedynków jest bardzo dużo agresji i gry faul. Z Bułgarią bilans fauli przedstawiał się następująco: 19:13. Z Włochami 17:20 i tylko w pogromie z Chorwacją bilans ten był nieco gorszy 13:7. Starcie z Norwegią zapowiada się jako bardzo ciężkie dla gości. Norwegowie po planowej porażce u siebie z Włochami 0:2 (faule 13:10), wygrali kolejno z Maltą 3:0 (8:6) i Bułgarią 2:1 (12:15). Jeśli mecz będzie na styku, a na taki się zapowiada przewinień z obu stron nie powinno zabraknąć. Sędzią tego spotkania będzie Ukrainiec Evgen Aranovskiy. Jest arbitrem, który jakoś strasznie nie szasta kartkami (może poza rodzimą ligą), ale mimo wszystko to nie będzie najważniejsze. W tych eliminacjach sędziował mecz Bośnia – Cypr (1:2, 4 żółte kartki, fauli 11:11). 12 fauli Norwegii w zapowiadającym się bardzo zaciętym meczu nie jest linią wygórowaną szczególnie z takim kursem.
Wynik: 17
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Włochy vs Chorwacja
Chciałem w tym meczu postawić albo zwycięstwo gospodarzy lub mój ulubiony :razz: zakład na over 1,5 gola gospodarzy, ALE kontuzjowany Ballotelli wyjechał ze zgrupowania i drugi najpoważniejszy powód to warunki atmosferyczne panujące w Mediolanie. Ogromne opady spowodowały , że murawa na San Siro jest w fatalnym stanie i mecz stoi pod znakiem zapytania. Jak się odbędzie to chyba trzeba będzie pomyśleć o grze na under 2,5 lub under 1,5 w meczu.
Czechy vs Islandia
Bardzo ciekawa generacja piłkarzy z Islandii przekłada się na dobre wyniki. Kiedyś Islandia była chłopcem do bicia i w zasadzie jedyną gwiazdą drużyny był Gudjohnsen . Teraz w kadrze znajdują się na prawdę klasowi zawodnicy, którzy w swoich klubach odgrywają bardzo dużą role. Sigþórsson (Ajax), Sigurðsson* (Swansea), Sigurdsson (Krasnodar).
Czesi bardzo dobrze zaczęli eliminacje , ponieważ podobnie jak dzisiejszy rywal mają komplet 9 pkt.(ograli u siebie Holendrów 2-1,Kazachstan i Turcję na wyjeździe) Islandczycy(3-0 na wyjeździe z Łotwą,w takim samym stosunku u siebie z Turcją i co było chyba największą niespodzianką 2-0 z Holandią) jak widać nie stracili jeszcze bramki, ale dzisiaj myślę, że ta kapitalna passa zostanie przerwana.
W tym meczu widzę BTS 1,97 dla mnie fantastyczny kurs na to zdarzenie, Buk : ónibet
*dziwne literki skopiowane z soccerway

Poza meczami powyżej widzę:
- wygraną Belgów, kurs rośnie co mnie trochę dziwi. W tym meczu bardziej jednak opłaca się zagrać over 1,5 bramki gospodarzy kurs:1,5 do dubelka
-Holandia o której już wiele zostało napisane i ja tu odmiennej opinii nie będę miał i MUSZĄ wygrać z mocno przeciętną Łotwą. Over 3,5 bramki w meczu kurs: 2,05 ; nie wchodziłbym w jakieś czyste konto Holandii , bo robią takie błędy w obronie, że głowa mała.
-Norwegia wybiera się na ciężki teren do Azerbejdżanu. Jak widzimy nie ma już w zasadzie słabych drużyn (poza Gibraltarem i San Marino, które jednak ostatnio punkt zdobyło :grin ???? Wydaje mi się, że wywiozą 3 pkt, ale to taki typ na czuja. 1,85
- Turcja-Kazachstan gra na gospodarzy po takich kursach to trochę samobójstwo. Reprezentacja gra padake. Jakby miał czegoś tu szukać to bramkę dla Kazachów
2,4 za drobne warto i nawet jakąś przysłowiową dyche można zaryzykować na over 1,5 kurs: 8
Wszystkie kursy z mojego ulubionego óni
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Holandia ( handicap -2.5) - Łotwa 2.10

Łotwa jedynie na swoim terenie coś tam próbuje grać, na wyjeździe to oni nie będą istnieć. Murowanie bramki nic im nie da. Można pisać, że &quot;Persil&quot; bez formy, że Holandia także, ale z kim jak nie z Łotwą mają wygrywać. Nie przyjmuję w ogóle do wiadomości sytuacji, w której mieliby stracić bramkę, mimo iż ostatnio je tracili po 2-3 (Meksyk, Islandia), z Kazachami się męczyli okrutnie a i tak się skończyło 3-1. Łotwa jest słabsza od Kazachstanu jak dla mnie. Widzę tu przekonujące zwycięstwo na pewno 2 bramkami a czy 3 -ma to zobaczymy, myślę że tak. Kurs warty ryzyka.

EDIT:
Podobno trener już potwierdził skład na dziś:

Cillessen (Ajax), Van der Wiel (PSG), Bruma (PSV), De Vrij (Feyenoord), Willems (PSV); Blind (Manchester United), Affelay (Olympiakos Piraeus), Sneijder (Galatasaray); Robben (Bayern), Huntelaar (Schalke&#39;04), Van Persie (Manchester United).

Mega (jak ja nie nawidzę tego słowa ???? ) ofensywny skład !!!

do kasy

Give me the fuc.... reputation noooow ;) żarcik
 
enigmo_ 7

enigmo_

Użytkownik
Holandia - Łotwa
Typ: Holandia i powyżej 2,5
Kurs: 1,48
buk: betlick ✅✅✅
Holandia musi to wygrać. Po 3 kolejkach ma tylko 3pkt na koncie, trochę słabo jak na 3 drużynę mistrzostw świata. Łotwa to słaba drużyna, Holendrzy grają u siebie, więc liczę na minimum 3 bramki z ich strony, jako rekompensata ze słabe wyniki na wyjazdach. Poza tym Oranje muszą gonić czołówkę. Islandia wraz z Czechami niebezpiecznie im uciekają, a brak awansu Holendrów na euro 2016 byłaby sporą niespodzianką.
Czechy - Islandia
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2,15
buk: betlick ✅✅✅

Typ trochę na ryzyku, ale kto nie ryzykuje nie pije szampana. Wierzę w ofensywny futbol w tym meczu. Myślę, że będzie wynik 2:1 dla którejś z stron. Poza tym na 6 meczów tych reprezentacji ta linia nie została pokryta tylko raz w meczu Islandia - Holandia. Mecz na szczycie o przodownictwo w grupie. Cóż zobaczymy... Dla mnie odważnych polecam over 1,5 gola ale po dużo mniejszym kursie 1,38.
Belgia - Walia
Typ: over 1,5 gola
Kurs: 1,25
buk: betlick ⛔⛔⛔
Typ do podbicia kursu na kuponie. Szczerze to nie wiem czego się spodziewać po tym meczu. Może być underowy jeśli Walia się zepnie, ale równie dobrze może się skończyć pogromem Walijczyków. Dużo też zależy od Bale&#39;a i jego gry.
Niestety, tak jak przewidywałem, mógł to być mecz na over, ale także under. Niestety typ nie wszedł i zepsuł kupon, cóż, życie...
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Włochy - Chorwacja 1 (DNB) @1,51 ZWROT 1:1
Włosi to mistrzowie eliminacji. Każdych. To co się dzieje potem na wielkich turniejach to zagadka i sinusoida, ale z wywalczeniem kwalifikacji do wielkich imprez Squadra Azzura nigdy nie ma problemów. Włosi to mistrzowie kunktatorstwa i minimalizmu, którzy wiedzą jak wywalczyć bezbolesny awans niewielkim kosztem. Ten mecz będzie kluczowy. Grają na własnym terenie (tym razem będzie to San Siro w Mediolanie) ze swoim najgroźniejszym grupowym konkurentem - Chorwacją. Każdy zainteresowany wie, że obie ekipy mają bardzo wysoki potencjał osobowy. Ze zgrupowania Włochów wyjechał Mario Balotelli, jednak w kontekście jego aktualnej koszmarnej formy należy to traktować jako wzmocnienie dla ekipy gospodarzy. Ma go kto zastąpić w ataku. Jest Graziano Pelle, który notuje najlepsze dni w karierze i imponuje skutecznością w najlepszej lidze świata - strzela seriami dla Southampton w Premier League. Jest odkrycie, Simone Zaza który dał się poznać z fantastycznej strony w tych eliminacjach i cieszy się zaufaniem selekcjonera Antonio Conte, jest Ciro Immobile który ostatnio zaczął się budzić w Dortmundzie. Na skrzydłach poszarpią El Shaarawy, Candreva lub Cerci (ten ostatni raczej zacznie na ławce). Słowem, w ekipie Włoskiej bardzo ciężko doszukać się słabych punktów. Mnóstwo zależy od ich motywacji, a dzisiaj nie pozwolą sobie na porażkę. Nie mogą, jeśli chcą spokojnie wygrać grupę jak to mają w zwyczaju.
Uwagę zwracam na rywalizację w środku pola. To ta strefa, w której Chorwacja ma najwięcej do powiedzenia. Trójkąt Luka Modrić - Mateo Kovacić - Ivan Rakitić robi wrażenie na największych tego świata. Grają niezwykle elastycznie, potrafią w jednej chwili przejść z obrony do ataku i odwrotnie. Modrić niezwykle rozwinął się w Realu pod względem defensywnym, stanowi teraz prawdziwą podporę Hrvatskiej, jest zdecydowanym liderem.
Włosi w tej strefie powinni odpowiedzieć defensywną parą Daniele De Rossi - Claudio Marchisio, wspomaganymi w ofensywie przez Marco Verrattiego. Sądzę że De Rossi i Marchisio zdołają nawet nie tyle co zdominować, co nie przegrać środka z Chorwatami, i tym samym wytrącą większość argumentów gościom. Bez opanowania środka ciężko będzie im uruchomić Mario Mandzukicia, który jest typem napastnika żyjącego z podań. Verratti będzie dbał o płynność akcji i przechodzenie do skrzydeł, skąd można grać prostopadłe piłki do ruchliwych napastników.
Włosi mają wszelkie argumenty żeby dziś zwyciężyć, ale znając ich minimalizm wolę zabezpieczyć się DNB.

Holandia - Łotwa
Holandia over 1,5 @1,15 ✅ 6:0 izzi

Niespodzianki w futbolu się zdarzają, ale mają swoje granice. Holandia przechodzi kryzys, wymianę pokoleniową, Guus Hiddink jakoś nie może poukładać sobie współpracy z kadrą. Zwracam jednak uwagę na fakt, z kim Holandia traciła punkty. Islandia w Reykjaviku, która wyrasta na naprawdę solidną drużyną na dobrym europejskim poziomie (świetna robota Larsa Lagerbacka!) oraz odradzającymi się młodymi-gniewnymi Czechami, którzy chcą nawiązać do wielkich czasów Karela Brucknera. Pomimo przygód udało się pokonać Kazachstan u siebie, i dzisiaj liczę na podobny scenariusz.
Holandia nie ma prawa zlekceważyć tego meczu, nie w sytuacji w jakiej obecnie się znajduje. Różnica piłkarskiej klasy po obu stronach jest ogromna. Pamiętajmy też że to może być mecz na podniesienie morale w kadrze Oranje. Nic tak dobrze nie działa, jak wysokie zwycięstwo, wręcz wyżycie się na słabszych rywalach. To znamię drużyny w kryzysie, a w kryzysie jest Holandia. Dzisiaj nie odpuszczą, na zgrupowanie przyjechali wszyscy najlepsi gracze. Hiddink nie zaryzykuje kompromitacji i nie będzie mieszał składem. Holendrom psychologicznie potrzebne jest wysokie, pewne zwycięstwo. Nie wspominając nawet o sytuacji w tabeli, która zaczyna być niewesoła. Łotwa to słaba drużyna, a jeszcze słabsza na wyjazdach.

Kurs był mi potrzebny do dubla, AKO @1,74 i wchodzę mocniej.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Holandia - Łotwa
16.11.2014 18:00
Holendrzy pod presją odkąd Hiddink zapowiedział odejście w przypadku braku wygranej z Łotwą, ale też dlatego, że tracą 6 punktów do Islandii oraz Czechów. Robben i van Persie zapowiedzieli, że stoją murem za trenerem, zrobią wszystko co się da aby ten nie odszedł. Ostatnie słabe wyniki Holendrów, moim zdaniem, w dużej mierze spowodowane były docieraniem się składu z nowym selekcjonerem. Przegrali towarzysko z Meksykiem 2:3, ale statystyki strzałów w światło bramki w tym meczu to 12:3 dla Oranje. Poza tym Łotwa to zupełnie inna liga niż Meksyk.
Hiddink zapowiedział już jakim składem wystąpi na 99%:
Cillessen, van der Wiel, Bruma, De Vrij, Willems, Blind, Affelay, Sneijder, Robben, Huntelaar, van Persie.
Będzie to pierwszy raz, kiedy Huntelaar zagra razem z van Persie&#39;m. Klaas jako typowa 9, Robin za nim. Prawe skrzydło Robben, razem z Affelayem i Sneijderem będą pewnie bardzo elastyczni i nie widzę tutaj innej możliwości jak wysoka wygrana Holendrów. Mimo problemów w obronie gospodarzy, wątpię czy Łotwa będzie w stanie zdobyć chociaż honorowego gola.
Holandia -2.5 @ 2.030 Pinnacle ✅ (6:0)
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Izrael vs Bosnia / Bosnia over 1,5 gola @ 3 [unibet] ⛔
Izrael vs Bosnia / Bosnia wygra do zera @ 4,7 [unibet] ⛔
Izrael vs Bosnia / Bosnia wygra obie polowy @ 10,5 [unibet] - dla poszukiwaczy skarbow ????
⛔ no to sie Bosniacy posypali...
Wiem, ze reprezentacja Bosni zmaga sie z plaga kontuzji i w ich szeregach nie zobaczymy najwiekszych gwiazd takich jak Dzeko czy Ibisevicia, ale patrzac na powolanych pilkarzy to Bosniacy, nawet bez swoich liderow nadal prezentuja sie odrobine lepiej. 15 z 25 powolanych na ten mecz zawodnikow Izraela gra w Izraelskiej lidze. Reszta wluczy sie po swiecie grajac w przecietnych europejskich klubach. Ogolnie na papierze obie reprezentacje wygladaja podobnie, z lekkim wskazaniem na Bosniakow. Mysle, ze mylnie mozna odczytac pozycje obu reprezentacji w tabeli grupy gdzie Izrael po dwoch meczach na 6 pkt i zajmuje 2 miejsce wyprzedzajac nawet Belgie a Bosniacy po 3 meczach maja 2 pkt i zajmuja przedostatnie miejsce. Patrzac jednak na to z kim grali Izraelczycy (Andora i Cypr) i fakt, ze z obiema tymi reprezentacjami stracili gola to mysle, ze nie sa oni az tak silni na jakich wygladaja. Bosniacy grali z Belgami (co prawda w swoim silniejszym skladzie) i zremisowali ten mecz 1:1. Wczesniej grali z Walijczykami na wyjezdzie gdzie zremisowali 0:0 ale mieli wiecej okazji strzeleckich i sytuacji pod bramka rywala. Ostatni mecz to kompromitacja na rozpoczecie eliminacji z Cyprem i przegrana 1:2 - choc moglo byc inaczej bo Bosniacy przestrzelili karniaka, oraz mieli 27 strzalow na bramke rywali z czego 15 niecelnych, 6 celnych i 6 zablokowanych.
Obecna sytuacja w grupie praktycznie zmusza Bosniakow do gry o 3 punkty w tym meczu. Izrael zapewne bedzie chcial wygrac ale z remisu tez beda sie cieszyc. Moim zdaniem to Bosniacy beda bardziej zmotywowani by ten mecz wygrac za wszelka cene , to Bosniacy maja odrobine lepszy sklad nawet bez swoich gwiazd, to Bosniacy pomimo slabych wynikow w poprzednich 3 spotkaniach prezentowali sie lepiej niz Izraelczycy i dlatego widze w nich lekkiego faworyta dzisiejszego spotkania. Cieszy mnie fakt, ze buki widza to inaczej i daja ladny kurs na zwyciestwo Bosniakow dlatego spokojnie sobie zagram w strone gosci. ????
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Holandia - Łotwa

Liga: ⚽ - EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Typ: Holandia -1.5
Kurs: 1.42
Analiza: Nie ma co się tutaj rozpisywać tak naprawdę. Holandia musi.. Po prostu musi wygrać i to pewnie wygrać mecz. Ostatnie wyniki w ich wykonaniu są poniżej oczekiwań kogokolwiek, na pewno te eliminacje tak nie miały wyglądać.
Siła jaką posiada ta reprezentacja jest olbrzymia, tylko jak do tej pory jej nie pokazali. Ale dzisiaj to chyba najlepszy moment do tego aby pokazać na co ich stać i, żeby się przełamali. van Persie, Huntelaar, Rooben, Sneijder, Depay, Afellay chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tych nazwisk..
Gdzieś widziałem informację, że jeżeli Holandia nie wyga tego meczu, trener Guus Hiddink poda się do dymisji. Dlatego uważam, że dzisiaj za wszelką cenę będą chcieli to wygrać, a po drugie tak jak już pisałem na samym początku po prostu muszą..
Sytuacja w tabeli grupy A dla Holandii nie jest ciekawa. Aktualnie zajmują 3 miejsce z dorobkiem 3 punktów. Tracą do liderujących Czech oraz Islandii 6 punktów, jednak dzisiejszą wygraną nad Łotwą mogą się zbliżyć do 2 miejsca, ponieważ o 20:45 zagrają ze sobą właśnie wymienione przed chwilą reprezentacje i któraś z nich, a może obie stracą punkty.
H2H nie ma co tutaj pisać, ostatni mecz jak i jedyny taki w 2004 roku zakończył się wygraną gospodarzy 3:0. Ale moim zdaniem to mało istotna informacja..
Łotwa nie wygrała meczu wyjazdowego od czerwca 2012 roku i dzisiaj na pewno się to nie zmieni. Nie ten pułap umiejętności.. Za wysoka poprzeczka jest postawiona przed gośćmi tego spotkania.
Holandia u siebie notuje raczej dobre wyniki i dzisiejszego wieczora liczę na to samo. Myślę, że w tym meczu można również grać handicap Holandia -2.5, po kursie ~2.00

Belgia - Walia

Liga: ⚽ - EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Typ: Belgia over 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.50
Analiza: W tym typie to już w ogóle nie ma o czym się rozpisywać. Myślę, że Belgia nawet jest w stanie strzelić 3-5 bramek, a ten over 1.5 pokryje mi już w 1 połowie.
Benteke, Hazard, Lukaku, Mertens, Origi, Januzaj, Dembele, De Bruyne, Witsel - taką formację ofensywy to chyba chciałaby mieć prawie każda reprezentacja w piłce nożnej.. Są w stanie zaaplikować wiele bramek, tym bardziej takiej reprezentacji jaką jest Walia.
Aktualnie Belgia jest na 3 miejscu w tabeli grupy B, a Walia niespodziewanie na 1, ale to na pewno się dzisiaj zmieni, nie wierze, żeby Walia była w stanie podtrzymać swoją serię meczy (2W-1D) w eliminacjach tym bardziej na wyjeździe z Belgią..​

Kursy pobrane z Betclic
Powodzenia!​
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Włochy - Chorwacja
Ostatni dzień eliminacji w tym roku i ostatnia szansa na złapanie niczego innego jak overów kartkowych. Z każdego dnia miałem wyselekcjonowane po jednym najpewniejszym meczu. Zaczęło się od Tibilisi tam było z fartem Linettiego w 90+1 później w ten sam dzień Szkocja-Irlandia ale to było z kategorii, że muszą być kartki. Wczoraj na to samo zaopatrywałem się w Podgoricy, tam sędzia zdecydowanie zawiódł, ale nie ma co się obrażać było jak było, choć brak kartki przy podyktowanym karnym mocno wkurzył. Tak samo sytuacja z azjanem 4 kartki, bo z samego początku faktycznie widziałem taką linię jak pisał wcześniej w dziale użytkownik betinos, ale to wisiało chyba z minutę i zamienili na 4,5.
Dzisiaj bet dał już wcześniej kartki na ten mecz co miałem od początku wyselekcjonowany czyli starcie Włochów z Chorwatami i to całkiem miło bo linia 3,5 z całkiem przyjemnym kursem jest. Starcie dwóch najlepszych drużyn w grupie, obie z kompletem punktów przewodzą w stawce z dość słabymi przeciwnikami. Zapaliła się lampka ostrzegawcza, że skoro nikt z 3 miejsca na nich nie napiera jakoś mocno, mogą pograć spokojny mecz typowo na remis, ale nic z tych rzeczy. Trener Chorwatów wystawiając rezerwy na Argentynę odpowiedział mi na to nurtujące wątpliwości.
Kolejną sprawą jest to jak Włosi lubią łapać kartoniki, przyzwyczajeni do zasad panujących w Serie A, potrafią na przykład na Malcie złapać czerwoną kartkę :grin: i spokojnie w dwóch poprzednich meczach wyrobić z przeciwnikiem minimalną liczbę 4 kartek. Do tego dodajmy dzisiaj gorące głowy z Bałkanów i dzisiejszą walkę przede wszystkim o środek pola kreatywnych Modricia i Rakiticia z drwalami pokroju De Rossiego, Marichiso czy nawet Chieliniego na boku defensywy.
Mecz poprowadzi Bjorn Kuipers z Holandii także kandydat nie najgorszy do pokazywania kartonów, na MŚ solidarnie z całą drukarnią fify nie dawał nic, ale już podczas eliminacji czy to przed MŚ rozdał kolejno 4,6,6 czy w tych już do euro w spotkaniu Słowaków z Hiszpanami gdzie było już mocniej bo 7 kartek, dzisiaj te 4 to jest minimum jak dla mnie.
over 3,5 kartki 1,850 ⛔ w 65 minucie 3 kartka, zaczęli się pięknie kosić aż tu nagle piromani zabili cały ostatni kwadrans gry :cool:
Bet365
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Cypr - Andorra handicap 0:2 1.48 Fortuna
Cypr to ogórki. Fakt Andorra tez. Ale w meczu z Walia pokazali ze gdyby nie Bale madrze by utrzymali przewage i mieli minimum 1 pkt. Kurs dobry i nie mysle zeby Cypr rozwalil Andorre az tak. W koncu Cypr to ogorki i minimalnie wyzszy poziom od Andorry. Mozliwe ze Andorra cos ustrzeli.
Izrael - BiH 1X 1.40 Fortuna
Džeko (69/38), Ibišević (62/24), Vršajević (15/1), Kolašinac (6/0), Salihović (45/4), Kvesić (0/0), T. Sušić (7/0) - tych graczy dzisiaj nie zobaczymy w składzie reprezentacji gośći.
Mysle ze Izrael u Siebie spokojnie utrzyma minimum remis. Bośnia 2 mecze 2 remisy. Izrael 2 mecze 2 wygrane. Fakt z ogórkami. Ale jednak pokonali Walie a Bośnia nie potrafiła. W dodatku braki w skladzie przekonuja na danie 1X.
Czechy - Islandia X2 2.26 Fortuna
Jedynym argumentem dla Mnie na Czechow jest gra u Siebie. W koncu Islandia gra bardzo dobrze. m.in mecz z Holandia. Czesi rowniez cos tam pokazali. Ale to jednak nie jest elita Europy a Islandia z roku na rok wiekszy progres. Np. Te eliminacje lub zeszloroczne baraze do MŚ.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Holandia - Łotwa

Będzie krótko i treściwie.
Statystyka fauli popełnionych przez Łotyszy w ostatnich pięciu meczach: (20,22,12,19,15).
Przy ruchliwym Robbenie i Sneijderze goście powinni często uciekać się do popełniania fauli. Szczególnie ten pierwszy czy to w Bayernie czy w reprezentacji jest często powstrzymywany niezgodnie z przepisami. Reprezentacja Łotwy jest na poziomie dna, nie ma tam żadnego wyróżniającego się zawodnika, co obecność braci Visniakowsów w pierwszym składzie tylko to potwierdza. Liczę na to, że Łotysze będą często uciekać się do fauli w stosunku do lepszych pod każdym względem Holendrów. Niebezpieczne dla tego typu mogą być szybkie bramki dla gospodarzy, co może zupełnie zdemotywować gości. Przewiduję, że przebieg tego meczu może być podobny do wczorajszego spotkania Szwajcarów z Litwinami, choć w dzisiejszym meczu mamy do czynienia z jeszcze większą przepaścią między obiema drużynami. Wystawiona linia jest według mnie zaniżona, dlatego sądzę że warto spróbować.

Goście - powyżej 13,5 fauli @1,70 Uni ⛔
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Walia więcej kartek + Holandia @1.64 Marathon
Z pewnością od początku meczu zaczną przeważać Belgowie. Walijczycy poza kilkoma naprawdę dobrymi graczami mają samych przeciętniaków, a to oznacza, że będą nastawiać się na walkę. Na skrzydłach Hazard i Chadli, można liczyć na to, że będą faulowani. Podobnie w środku, oba zespoły wychodzą z 3 środkowymi pomocnikami - będziemy mieć tam gęsto, kartki będą kwestią czasu. Holandia gra z niżej notowanymi Łotyszami, w dodatku u siebie - nie powinni mieć problemów z pokonaniem ich.
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Nie wiem skąd pomysł na typ przeciwko Norwegii, bowiem widziałem kilka takich propozycji (szczególnie w Uczcie). Do tego doszedł handi na Holandię i mamy już dwa trafione typy.
Okej ale nie o tym chciałem pisać, ponieważ widzę, że bukmacherzy nie doceniają potencjału ekipy Bośni. Kursy wahają się w granicach @3.2!! A przecież w barwach tej drużyny grają tacy zawodnicy jak Pjanić czy chociażby Dżeko. Są waleczni i nie odpuszczą na pewno spotkania z aktualnym wiceliderem. Gdyby dziś wygrali znacznie skróciliby sobie drogę do awansu (polecam spojrzeć na tabelę). Bardzo szybko doszliśmy już do półmetku eliminacji a Bośniacy jeżeli nie zaczną wygrywać spotkań mogą nie pojechać do Francji. Izrael wcale nie jest aż tak mocny jak go opisują &quot;specjaliści&quot;. Niby świetna forma... ale z kim te wygrane: Cypr, Andora i Honduras. Warto też odnotować ich czwarty z kolei mecz, przegrany towarzyski z Meksykiem 3:0. Z drugiej strony goście niby w dołku aczkolwiek: remis z Belgią nie hańbi, Walia ostatnio gra dużo lepiej stąd też dzisiaj wywieziony punkt z wspominanej Belgii i przegrana na początek kwalifikacji z Cyprem 1:2 (jeżeli dobrze pamiętam, bo nie chce mi się odpalać już skrótu, to był raczej wypadek przy pracy (Pjanić swoją drogą karnego nie trafił w 89&#39; więc wszystko jasne). I już przechodzę do sedna tylko chciałem wrócić do jednego faktu, otóż Bośnia wygrała z tym samym Meksykiem, z którym Izrael przegrał 3:0, 0:1 po bramce Hajrovicia (oba mecze rozgrywane na przestrzeni 2 tygodni?).
To tyle z mojej strony, polecam zagrać na Bet365 DNB @2.1 lub OddsRing DC 1.59 !!
 
dawid95 21

dawid95

Użytkownik
Tylko dzisiaj nie grają ani Dżeko ani Ibisević...a wiadomo ile oni dla Bośniaków zrobili. Pjanić będzie potrzebował wsparcia żeby coś wskurać. Coś czuję 1X
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Proszę Cię... dwóch zawodników nie robi drużyny. Oczywiście jeżeli jest to ktoś pokroju Ronaldo albo Messiego, to jest to duża strata, a tutaj raczej funkcjonuje zasada, że nie ma ludzi nie zastąpionych. Nie twierdzę, że te absencje mogą wpłynąć inplus dla gospodarzy, ale trzeba zauważyć, że w ogólnym przekroju to Bośniacy grają we wszystkich najlepszych ligach... zaś Izraelczycy to drużyna stworzona z krajowców. Doświadczenie zdecydowanie na korzyść gości. Mam nadzieję, że się nie mylę i typ X2 spokojnie tutaj wejdzie ???? !
@edit: piszę to w 73&#39; ponieważ ciężko oczekiwać od grających w dziesiątkę gości, fajerwerków. Moim zdaniem trener Izraela przed meczem powiedział strzelajcie z każdej pozycji, bawcie się i wygrajcie to dzisiaj. Tak jak pierwszy gol to przypadek (rykoszet), to już druga akcja to brak konsekwencji obrony (nie widziałem czy był spalony czy nie, ale to nic nie zmienia), czerwona kartka kompletna głupota, choć z drugiej strony może już byłyby 3 bramki. A trzeciej bramki nie widziałem bo byłem w toalecie xd. Możliwe, że wpakują oni (oczywiście 10 walecznych Bośniaków) jeszcze bramkę honorową, bo coś tam starają się grać, bo Izrael oddał pole. Szkoda bo tak jak pisałem wcześniej Holandia i Norwegia fajnie zaczęły dzień ????
Pozdrawiam!
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Co myślicie o Bułgarach ? czy ktoś nie kazał im tego meczu wygrywać ???
Edit : na potwierdzenie mych słów macie 4 minuty po moim poście przestrzelony karny Bułgarów , zobaczcie sobie w jaki sposób ???? kto tak teraz karne strzela ?? Tylko sprzedawczyki...

???? )))))))))))))))))))) weź tu człowieku coś wygraj jak to wszystko skorumpowane na psa chu..a ????
ch.. w du.. Bułgarkom ????
Mam nadzieję że UEFA FAIR PLAY przyjrzy sie temu meczowi i zdyskwalifikuję tych bułgarskich sprzedajnych gnoi bo każdy kto chociaż troche interesuje sie piłką nożną i widział ten mecz to wie że nie był to czysty mecz ????
6 meczów im zostało , o awansie moga zapomnieć (chyba że sobie go kupią) wiec warto bedzie grac do końca przeciwko nim nawet jak będą grac rewanz z Maltą
 
Do góry Bottom