>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 - 14-16.11.2014

briko 11,9K

briko

Użytkownik
W życiu bym po tym kursie nie zagrał tego typu. Holandia traci bramki prawie z każdym. W sumie może 1/5 meczy gra na 0 z tyłu. Ostatnio strzelali im Kazachowie i Islandczycy, wcześniej Włosi, wczoraj Meksykanie. Totalna loteria, która po tym kursie nie jest warta uwagi.
Zgadzam się ze holandia ma problem z obroną o tym też pisałem ale jeżeli reszta typów wejdzie czyli dziś(sobota) to jutro zostają mi Holendrzy których po wyższym kursie będę mógł skontrowac że bramkę stracą

Podzrawiam;-)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Z takimi osłabieniami to dla mnie żadne zaskoczenie mecz Niemców.. ????
kto by nie grał, mecz wyglądał by tak samo, więc nie rozumiem twojego podejścia, po prostu słabe zespoły bronią się w 11 w swoim polu karnym i zawsze będzie to trudne dla ich rywali, Niemcy pierwszym składem i tak handi by nie pokryli.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Panowie ale komu się postawili? Śmiesznym Włochom w towarzyskim meczu, gdzie wiadomo jak podchodzą Włosi do takich spotkań czy to w piłce czy siatkówce? Remis z Białorusią, która wpadła w głęboki kryzys, a ich gra woła o pomstę do nieba? Dobra z Macedonią się postawili, muszę przyznać. Z zespołami ich pokroju wyniki okej, ale jak weźmiemy pod uwagę już klasę wyższą, to dostają naturalne bęcki 2-3 bramkami. Na Ukrainie kryzys w kraju, ale wyniku z tego roku chociażby są bdb. Poniżej pewnego poziomu nie schodzą!!!
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
San Marino - Estonia
Minuty 1-15: zostanie podyktowany rzut karny
23,00 Sportingbet
Typ &quot;na czuja&quot; i za drobne.
Początek meczu i mobilizacja maksymalna ze strony gospodarzy (jak to bywa w przypadku kopciuszków - dopóki nie stracą bramki albo dwóch). Liczę na jakąś podyktowaną jedenastką w pierwszym kwadransie, myślę, że po takim kursie opłaca się zagrać.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
To moze ja cos napisze ????

Anglia vs Slowenia / W. Rooney strzeli gola @ 1,95 [unibet]
✅
Angla vs Slowenia / W. Rooney strzeli 2 badz wiecej goli @ 6 [unibet] ⛔
Dlaczego na Rooneya? Bo bedzie to jego 100 wystep w barwach reprezentacji Anglii i mysle, ze postara sie o ukoronowanie swoich 100 wystepow jakas bramka. Bylo troche szumu w mediach angielskich na ten temat, w szatni Angoli nie bylem, na odprawie tez nie ale przypuszczam, ze rowniez w teamie mowi sie o tym i gdy nadazy sie okazja do zdobycia gola - taka jak karniaczek, jakis rzut wolny etc to wlasnie Rooney bedzie strzelal. Rowniez, mysle, ze koledzy moga byc dzisiaj bardziej przychylni w podawaniu do swojego kapitana i dlatego licze na bramke Rooneya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Czarnogóra – Szwecja
Piłka nożna, Eliminacje ME, Grupa G, sobota 20:45
Typ: over 12,5 fauli Szwecja
Kurs: 1,9
Bukmacher: Ónibet
Bardzo ważne starcie dla obu zespołów. Gospodarze po trzech spotkaniach zaznali smaku wszystkich wyników (2:0 z Mołdawią, 0:0 z Liechtensteinem i 0:1 z Austrią). Szwedzi na razie dwa remisy (z Austrią i Rosją 1:1) oraz zwycięstwo 2:0 z Liechtensteinem. Co ważne do składu Szwedów powraca największa gwiazda, czyli Zlatan. Jednak będzie to jego pierwszy występ od kilku tygodni, więc fajerwerków nie można się spodziewać. Tyle tytułem wstępu ???? Szwedzi grają bardzo agresywnie, co przekłada się na niezłą ilość fauli w praktycznie każdym ze spotkań (z Austrią na wyjeździe – 16 fauli, u siebie z Rosją 12 fauli i Liechtensteinem również 12 fauli). Natomiast w spotkaniach Czarnogóry prawie zawsze jest dużo walki i agresji na boisku, szczególnie na własnym stadionie. Oto ich statystyki z meczów eliminacyjnych: z Mołdawią (6:20), z Liechtensteinem (15:11) oraz z Austrią (17:13). Spotkanie to będzie sędziował Szkot, William Collum, który w szkockiej lidze notuje bardzo dobre statystyki jeśli chodzi o faule i kartki. Daje średnio 4,18 kartki na mecz. W tych eliminacjach sędziował w spotkaniu pomiędzy Rumunią i Węgrami sprzed miesiąca, gdzie rozdał 12 żółtych kartek i podyktował 32 faule ???? Ogólnie zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie, zresztą jak zawsze w Czarnogórze. Kibice też zrobią swoje i linia 12,5 fauli gości jest spokojnie do zrobienia.
Wynik: 19
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Czarnogóra - Szwecja 2 DNB @1.61 Pinnacle ZWROT
W pierwszym składzie na Czarnogórę wychodzi Zlatan Ibrahimović. Z nim w składzie Szwedzi od razu stają się lepszą drużyną. W eliminacjach do tej pory 2 remisy z Austrią i Rosją oraz zwycięstwo nad Liechtensteinem. Czarnogóra słabo, po zwycięstwie nad Mołdawią przyszedł remis z Liechtensteinem i porażka z Austrią. Rosjanie dzisiaj stracili punkty, więc dla Szwedów to idealna okazja by odskoczyć od nich w tabeli.
Słowacja DNB + Szwajcaria @1.79 Marathon✅
Szwajcarzy słabo weszli w eliminacje, do tej pory pokonali jedynie San Marino. Jeśli chcą awansować, muszą wygrać z Litwą, która spisuje się póki co nieźle - 2 wygrane, jedna porażka i 6 punktów. Gospodarze mają o wiele lepszych zawodników i powinni do wygrać. Słowacja zaczęła od 3 wygranych, m.in. z Hiszpanią. Są w gazie, więc dokładam ich do dubla po niezłym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Czarnogóra - Szwecja
Wreszcie bet dodał kartki na ten mecz, cały dzień człowiek czekał i się doczekał. Linia 4,5 kartki także jest dobrze, jedna więcej i już bym się tego delikatnie obawiał. Jeśli mówimy o Gruzji jako o gorącym terenie to co powiedzieć o Czarnogórze do tego twardzi w grze Szwedzi. Do tego Ibrahimowić a więc równa się prowokacje, faule itd. itp. Austriacy ograli Ruskie także oba zespoły mają w swoich nogach walkę o 2 miejsce w tabeli.
Sędziuje szkot William Collum,który fajnie pokrywa linie w meczach reprezentacyjnych w tym 12 w derbach Rumunów z Węgrami chociażby ostatnio. Pomimo tak ciężkiego mentalnie meczu to jednak 12 kartek na 22 zawodników robi wrażenie. Tutaj liczę na połowę tego, 5 powinien rozdać najmniej.
Na sucho przed meczem już gram bo tu może szybko posypać worek z upomnieniami. Choć jak do 20 minuty czy 30 nawet nie będzie to jeszcze dostawiam bo to też będzie okazja, ale czuje że szybka kartka zabije przed meczową linie.
over 4,5 kartki 2,00 ⛔Fauli pełno, karny odgwizdany, ale kartki już nie było :-| szkoda bo mecz był taki jak planowałem
Bet365
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie meczu Austria - Rosja , a dokładnie rzutów rożnych. Kilka źródeł podaje 10 rożnych ( 6-4 ) a strona uefa 9 ( 6-3 ) . Czy ktoś może oglądał ten mecz ? Może ktoś stawiał under lub over w jakimś buku , jak wam rozliczyli ?
Oczywiście później można usunąć to pytanie jeżeli będzie przeszkadzało a zależy mi na odp dlatego tutaj je zamieszczam .
 
S 150

spasny

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie meczu Austria - Rosja , a dokładnie rzutów rożnych. Kilka źródeł podaje 10 rożnych ( 6-4 ) a strona uefa 9 ( 6-3 ) . Czy ktoś może oglądał ten mecz ? Może ktoś stawiał under lub over w jakimś buku , jak wam rozliczyli ?

Oczywiście później można usunąć to pytanie jeżeli będzie przeszkadzało a zależy mi na odp dlatego tutaj je zamieszczam .
nie stawiałem ale na 99,9% pod koniec na całorocznym widziałem 6-4 w rożnych i nawet ktoś w HP cieszył się ze over 9.5 wszedł
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Ja obstawiłem mecz w sts , kumpel oglądał i mówi , że 10 było. Uefa cały czas ma 9 i sts rozliczył na minus. I co teraz ? Jest jakiś kontakt z jakimś działem , żeby na stronie uefa to poprawili ? Grał ktoś te rożne w tym meczu ?
ps. no właśnie nie, bo uznają źródło jakim jest strona uefy, a tam jest 9 , już rozmawiałem z babką na czacie. Jeżeli uefa zmieni to wtedy zrobi sts korektę.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,

A propos meczu Austria-Rosja i tych roznych na livesports jest 6:4 więc Sts w stosownym czasie zrobi korektę i będzie rozliczone na ✅ ;-) trochę cierpliwości

pozdrawiam;-)
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
kto by nie grał, mecz wyglądał by tak samo, więc nie rozumiem twojego podejścia, po prostu słabe zespoły bronią się w 11 w swoim polu karnym i zawsze będzie to trudne dla ich rywali, Niemcy pierwszym składem i tak handi by nie pokryli.
No ja np. nie grałem od samego początku.. Wiadomo, że takie drużyny grające przeciwko takim potęgom jaką są Niemcy bronią się w 11. I masz rację.. Myślę, że nawet gdyby zagrał podstawowy skład Niemców mieliby ciężko strzelić 9 czy 10 bramek. Myślę, że maksymalnie do 7 mogliby dość - więcej moim zdaniem mało realne. Dlatego dziwię się dlaczego niektórzy poszli w overy 9.5 bramki z grubymi stawkami, bo skoro grali taki mecz to chyba wiedzieli jak on będzie wyglądał.. Gibraltar w 11 u siebie na 16 metrze, a Niemcy w ataku pozycyjnym, a nie ma się co oszukiwać, po mundialu i odejściach czołowych postaci z reprezentacji nie klei im się gra.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie meczu Austria - Rosja , a dokładnie rzutów rożnych. Kilka źródeł podaje 10 rożnych ( 6-4 ) a strona uefa 9 ( 6-3 ) . Czy ktoś może oglądał ten mecz ? Może ktoś stawiał under lub over w jakimś buku , jak wam rozliczyli ?
Oczywiście później można usunąć to pytanie jeżeli będzie przeszkadzało a zależy mi na odp dlatego tutaj je zamieszczam .
Było 10 i UEFA robi po raz kolejny w ch.... ludzi byle jak statystyki prowadząc i podając nie prawdziwe. Nie zrobisz nic jak UEFA nie zmieni a raczej nie zmieni miałem taką samą sytuacje w meczu Legia - Lokeren miałem 8,5 było 9 a UEFA w statystykach 8 podała pisałem i do UEFA nie odpisali pisałem do bukmachera załączając pełno innych stron oficjalna Legii itp z opisem i statystykami, że było 9 a nawet materiał video dowód, że było 9 i nie zmienili mi twardo odpisując, że liczą się oficjalne UEFA a tam podają 8 a tylko to mi kończyło kupon na spora kase jak dla mnie i nie otrzymałem wygranej pomimo, że trafiłem zakład przez UEFA
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Czarnogóra - Szwecja

Wreszcie bet dodał kartki na ten mecz, cały dzień człowiek czekał i się doczekał. Linia 4,5 kartki także jest dobrze, jedna więcej i już bym się tego delikatnie obawiał. Jeśli mówimy o Gruzji jako o gorącym terenie to co powiedzieć o Czarnogórze do tego twardzi w grze Szwedzi. Do tego Ibrahimowić a więc równa się prowokacje, faule itd. itp. Austriacy ograli Ruskie także oba zespoły mają w swoich nogach walkę o 2 miejsce w tabeli.

Sędziuje szkot William Collum,który fajnie pokrywa linie w meczach reprezentacyjnych w tym 12 w derbach Rumunów z Węgrami chociażby ostatnio. Pomimo tak ciężkiego mentalnie meczu to jednak 12 kartek na 22 zawodników robi wrażenie. Tutaj liczę na połowę tego, 5 powinien rozdać najmniej.

Na sucho przed meczem już gram bo tu może szybko posypać worek z upomnieniami. Choć jak do 20 minuty czy 30 nawet nie będzie to jeszcze dostawiam bo to też będzie okazja, ale czuje że szybka kartka zabije przed meczową linie.

over 4,5 kartki 2,00 ⛔Fauli pełno, karny odgwizdany, ale kartki już nie było :-| szkoda bo mecz był taki jak planowałem
Bet365
Postawiłem azjan over 4 kartki w tym meczu.Taki zakład Bet365 wystawił przed rozpoczeciem spotkania.Jednak chyba w trakcie wybierania reszty zakładów znmienili na over 4.5(mogli tak zrobić?).Ostatecznie na kuponie over 4,5 i jedyny zakład, który nie wszedł...Kurs ponad 10, szlag by to trafił...Swoja drogą spokojnie te 5 kartek mógł sedzia pokazać...
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Było 10 i UEFA robi po raz kolejny w ch.... ludzi byle jak statystyki prowadząc i podając nie prawdziwe. Nie zrobisz nic jak UEFA nie zmieni a raczej nie zmieni miałem taką samą sytuacje w meczu Legia - Lokeren miałem 8,5 było 9 a UEFA w statystykach 8 podała pisałem i do UEFA nie odpisali pisałem do bukmachera załączając pełno innych stron oficjalna Legii itp z opisem i statystykami, że było 9 a nawet materiał video dowód, że było 9 i nie zmienili mi twardo odpisując, że liczą się oficjalne UEFA a tam podają 8 a tylko to mi kończyło kupon na spora kase jak dla mnie i nie otrzymałem wygranej pomimo, że trafiłem zakład przez UEFA
czyli co nie ma wyjścia z tej sytuacji ? Uefa cały czas ma 9 , kupon wszedł ale przez pomyłkę uefy jest na minus i 1200 do wypłaty idzie ... Nikt nie ma jakiegoś pomysłu jak to rozwiązać ? Jest jakiś realny kontakt do tej strony uefy , żeby można było ich poinformować, że mają błąd ?
STS idzie w zaparte i nie wiem co zrobić .
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie oglądałem meczu Austria - Rosja ani nie obstawiałem tych rogów,ale czy przypadkiem nie było tam takiej sytuacji,że rzut rożny został podyktowany ,a nie został wykonany,bo skończyła się pierwsza połowa lub cały mecz? Czasami zdarzają się takie sytuacje i buki nie zaliczają niewykonanych rogów,a być może i UEFA też takich nie zlicza do statystyk.
Co do kartek w Czarnogórze ,to bet365 czasami zmienia kursy/linie i jeśli jesteś w trakcie obstawiania to wyskakuje na dole żółty komunikat i trzeba kliknąć ok,i wtedy przyjmuje zmieniona linię.Sam miałem te kartki ,tym bardziej mi szkoda,że over kartkowy w Hiszpanii pokryty w doliczonych czasach pierwszej i drugiej połowy.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
nie nie było, błąd Uefy polega na tym, że zjedli rzut rożny z 75 minuty. Po bramce dla Austrii , był rożny dla Rosji i zmiana . W komentarzu na żywo na stronie uefy nie ma tego rożnego, jest gol , obrona bramkarza i zmiana. Statystyki oni prowadzą według tego komentarza live i przez to jest 9 rożnych a nie 10.
 
M 837

marcios

Użytkownik
Waclaw ja pisałem do Uefa wówczas i nie odpisali wygląda na to, że Uefa tylko gole i kartki prowadzi dokładnie reszte statystyk byle jak i nawet jak sie pomyla nie zamierzają tego poprawiać maile moje zignorowali pomimo, że wyjaśniałem sprawe i załączyłem im link z minutami kiedy były rożne i nie pomogło, ale dziwni są bukmacherzy bo prowadzili ten mecz na livie i mieli dobrze a mimo to mi rozliczyli to co Uefa błednie pokazała i nie pomogło nic co słałem i pisałem. Pozdrawiam
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Azejberdżan - Norwegia
Typ: powyżej 23,5 fauli w meczu ✅✅ (na luzie (33 faule), linia była śmieszna)
Kurs: 1,85 w unibecie
Analiza:
Czekałem na linię fauli jaką wystawią buki i jestem pozytywnie zaskoczony, liczyłem się z linią 28-30. Powyżej 23,5 fauli w tym spotkaniu biorę w ciemno. Azejberdżan to niezłe rzeźniki są, widziałem ich mecz z Bułgarią czy Włochami, gorąca krew i kalkulacji tam nie ma, często idą w obronie na raz. W spotkaniach eliminacji ME sami robili 17 i 19 fauli, pojedynku z Chorwacją nie liczę, bo jak się dostaje taki wpier... to i faulować się nie chce, nie ma o co już grać. Nikt nie liczy, że Norwegia łatwo pojedzie dzisiejszych gospodarzy, sami jakimiś mocarzami nie są. Są faworytami, ale bez szaleństw i wygrają 1 max 2 golami przewagi. Trenerem gospodarzy nie jest już Niemiec Berti Vogts: &quot;Vogts, niestety, poinformował, że nie widzi przyszłości z reprezentacją Azerbejdżanu&quot; - głosi oświadczenie tamtejszej federacji piłkarskiej (AFFA). To też pozytywna informacja dla agresji w meczu, bo piłkarze będą chcieli za wszelką cenę pokazać, że potrafią grać i Niemiec się mylił.
Norwegia jak to Skandynawowie grają dosyć ostro, w eliminacjach zrobią zawsze około 10-12 fauli i to mnie zadowala z ich strony, bo to gospodarze dziś powinni zdecydowanie więcej przekraczać przepisy.
Mówiąc krótko: linia powyżej 23 fauli powinna być dosyć pewnie pokryta, gospodarze są w stanie sami zrobić z 18 przewinień a i goście swoje dorzucą.
Polecam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom