>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 - 27-29.03.2015

dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Moja tasiemka na cały weekend, z tym, że w piątek aż 5 meczy w sobotę i niedzielę - po jednym.

Anglia - Litwa 1 @1,10 ✅ 4:0
Hiszpania - Ukraina 1 @1,22 ✅ 1:0
Liechtenstein - Austria 2 @1,16 ✅ 0:5
Szwajcaria - Estonia 1 @1,18 ✅ 3:0
Słowacja- Luksemburg 1 @1,10 ✅ 3:0

Belgia - Cypr 1 @1,12 ✅ 5:0
Gruzja - Niemcy 2 @1,12
AKO 2,58
Stawka 4/10

Gram jeszcze :
Azerbejdżan - Malta 1 @1,61 ✅ 2:0
Czechy - Łotwa 1 @1,22 ⛔ 1:1 ????
Słowacja (-1,5) - Luksemburg 1 @1,55 ✅ 3:0
AKO 3,05
Stawka 2/10

Nie przywiązuje do niej jakiejś ogromnej wagi bo póki co się bawię, jak wejdzie to spoko, jak nie to trudno. ;) Pograne same &quot;peffki&quot;, których no nie trzeba analizować, a bynajmniej mi się nie chce, bo wystarczy spojrzeć na drużyny, żeby spostrzec kto jest murowanym faworytem danego spotkania.
/PS. Patrząc przed meczami nie ma co zepsuć, a ciekawe co zj*bie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Moje propozycje co do spotkań spotkań eliminacyjnych.
Anglia - Litwa
Anglia (-1.5) @ 1.55
Anglia (-2.5) @ 2.30
Do przerwy/Koniec meczu - Anglia/Anglia @ 1.50
Anglia wygra do zera @ 1.50
W tym spotkaniu widzę tylko jeden scenariusz - totalna dominacja gospodarzy. Dla reprezentacji Litwy historycznym momentem będzie samo wybiegnięcie na murawę Wembley i gra przed tak olbrzymią publicznością.
Anglia wreszcie gra dobrą piłkę, w grupie mają komplet zwycięstw, z bilansem bramkowym 11:1. Są oczywiście głównym faworytem do zwycięstwa tej grupy i nie wyobrażam sobie aby stracili tutaj jakiekolwiek punkty, liczę tutaj na wysokie zwycięstwo, warto grać handi (-1) po tak wysokim kursie, bo do piątku na pewno spadnie.
Ostatnie spotkanie w grupie Litwa przegrała na wyjeździe 4:0 ze Szwajcarią, która natomiast przegrała na własnym terenie z Anglią 0:2.
Szwajcaria - Estonia
Szwajcaria @ 1.20
Szwajcaria (-1.5) @ 1.75
Szwajcaria Powyżej 1.5 bramki @ 1.45
Szwajcarzy na pewno myślą o grze na ME we Francji, więc nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów z ekipą Estonii i to w dodatku na własnym terenie. Szwajcarzy mają tyle samo pkt co Słowenia, która zmierzy się z San Marino na własnym terenie, więc możemy dodać im już 3 pkt i Litwa - która na pewno polegnie na Wembley, więc zapewne walka, o 2 miejsce w tabeli będzie między Słowenią i Szwajcarią.
Estonia jest drużyną która pokazała że nie potrafi grać na wyjazdach, porażka 1:0 z równie słabą jak oni Litwą oraz remis 0:0 z San Marino - gdzie byli przecież zdecydowanym faworytem.
Tak więc faworyt tego spotkania jest tylko jeden, nie sądzę aby było to zwycięstwo tylko jednobramkowe.
Czechy - Łotwa
Czechy @ 1.25
Czechy (-1.5) @ 1.78
Czechy Powyżej 1.5 bramki @ 1.50
W grupie A, po 4 kolejkach jeszcze wiele jest możliwe.
Czechy - lider grupy, komplet zwycięstw, raczej niemożliwe jest aby stracili punkty z Łotwą, która ostatnio przegrała 6:0 z Holandią.
Łotysze nie wygrali jeszcze spotkania w grupie, do tej pory ich bilans to 0-2-2 1:10.
Czesi w każdym spotkaniu zdołali strzelić minimum 2 bramki. W sobotę na pewno będzie tak samo.
Gruzja - Niemcy
Niemcy (-1.5) @ 1.48
Niemcy (-2.5) @ 2.20
Gruzja nie strzeli @ 1.53
Niemcy na pewno podrażnieni słabymi jak na tą drużynę wynikami do tej pory, porażka z Polską i remis z Irlandią śmiało można nazwać dużymi wpadkami. W niedziele czas na zmazanie tych plam, mistrzowie świata, muszą awansować na ME i to z 1 miejsca, więc na pewno wygrają spotkanie z Gruzją i to nie jedną bramkom. Dodatkową motywacją dla Niemców na pewno będzie to że lider grupy - Polska, wygrała tutaj 0:4, myślę że będą chcieli osiągnąć wyższy wynik i wejść na właściwe tory.
kursy z b365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 0

leon-turkoglu

Użytkownik
Gruzja- Niemcy (1:0) -2
Stawiam na dwubramkowe zwycięstwo Niemiec. Limit błędów wyczerpany, porażka, remis- ktoś pamięta takie kwale w wykonaniu najlepszej drużyny świata?Do kadry wracają Badstuber i Gundogan. Solidna obrona z Boatengiem i Humelsem, pomoc Kroos, Belarrabi, Ozil z przodu Muller. Zwycięstwo pewne w tym meczu, ja ide w strone handicapu pobranego po kursie 1,4.

Anglia strzeli over 1,5 gola - kurs 1,25✅
Wśród powołanych brak Wilsher&#39;a. Przypuszczalny skład : Hart- Jagielka,Gibbs, Cahill, Clyne- Lallana, Henderson,Walcott, Sterlring,Rooney, Welbeck. Spokojnie to wystarczy na plus 1,5 gola. Na kuponie odważniejszym Anglia plus 2,5 gola po kursie 1,82✅✅. Lietuva dzielnie broniła się w Szwjacarii ,ale jak wór z bramkami się otworzył to poszło bardzo łatwo. Na rozpis ten typ się nadaje. Jeśli Anglia napocznie szybko typ pewny na 85%;)

Do podbicia AKO w taśmie dodaje Szkocja - Gibraltar over 3,5 kurs 1,39.

Mołdawia - Szwecja 2 kurs 1,39✅. Szwedzi bez ubytków, ze Zlatanem, Kallstromem, Bergiem, Ekdalem. Ostatni sparing z WKS na 2:0 w składzie krajowym wniósł spory optymizm do tej drużyny. Sytuacja w tabeli nie pozwala Szwecji już na potknięcia...Dodam, że Mołdawia w ostatnim meczu u siebie zblamowała się z Liechtensteinem.
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Też podobnie jak koledzy wyżej nie widzę tutaj meczu w którym miałaby paść wielka sensacja.Dorzuciłbym jeszcze Słowacja(-1) po kursie 1,50 w bet365.Nasi południowi sąsiedzi mają komplet 12 pkt po 4 meczach.Pokonali Hiszpanię u siebie 2 do 1 !! Więc nie wierzę że Luksemburg będzie w stanie z nimi powalczyć.Osobiscie ja gram taki oto zestaw na piątek :
1.Anglia (-1) vs. Litwa 1
2.Słowacja (-1) vs. Luksemburg 1
3.Słowenia - San Marino 1
4.Hiszpania - Ukraina 1

AKO : 2,90

PS: Kurs na Holandię rośnie.W tej chwili widzę 1,50.Kontuzja Robbena swoje zrobiła.
 
badi 51

badi

Użytkownik
Myślę że Óni się wyrwał i dał dobra promocję!

Zagrałem wczoraj po 1.92, dziś już jest 1.84 i będzie lecieć, pewnie nawet linia się zmieni o 1,2. Liechtenstein gra z Austrią. Austria to całkiem solidny zespół dobrze zorganizowany, co do gospodarzy z księstwa to ciągle kopciuszek i głównie bazują na obronie i kontrze. Myślę że Austria będzie cisnąć dość mocno dlatego decyduję się na rzuty rożne.
Liechtenstein - Austria -- Austria -3.5 rr @ 1.84 Ónibet - Wczoraj było 1.92 3/10
W tych eliminacjach było tak (RR):
Mołdawia - Lichtenstein 2;1
Szwecja - Lichtenstein 10;0
Lichtenstein - Czarnogóra 0;10
Rosja - Lichtenstein 10;1
Jak więc widać, tylko Mołdawia zrobiła 2;1, w reszcie meczów totalna dominacja jeśli chodzi o rożne. Dlatego lżej decyduję się na taki jeszcze bet
Liechtenstein - Austria - Austria -5.5 RR @ 2.95 1/10
Można będzie gdzieś spróbować race to 9 jeszcze na live tylko pewnie kurs będzie zbity przez pre lub jakieś większe handi na betfair jeśli się tam pojawią przed meczem bo oni czasem mają handi po -7,-8 na rożne. (Jeśli by ktoś coś widział w jakimś buku niech da znać na PM)
SYPIE POPIÓŁ NA GŁOWĘ
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
skols13 573

skols13

Użytkownik
Myślę że Óni się wyrwał i dał dobra promocję!

Zagrałem wczoraj po 1.92, dziś już jest 1.84 i będzie lecieć, pewnie nawet linia się zmieni o 1,2. Liechtenstein gra z Austrią. Austria to całkiem solidny zespół dobrze zorganizowany, co do gospodarzy z księstwa to ciągle kopciuszek i głównie bazują na obronie i kontrze. Myślę że Austria będzie cisnąć dość mocno dlatego decyduję się na rzuty rożne.
Liechtenstein - Austria -- Austria -3.5 rr @ 1.84 Ónibet - Wczoraj było 1.92 3/10
W tych eliminacjach było tak (RR):
Mołdawia - Lichtenstein 2;1
Szwecja - Lichtenstein 10;0
Lichtenstein - Czarnogóra 0;10
Rosja - Lichtenstein 10;1
Jak więc widać, tylko Mołdawia zrobiła 2;1, w reszcie meczów totalna dominacja jeśli chodzi o rożne. Dlatego lżej decyduję się na taki jeszcze bet
Liechtenstein - Austria - Austria -5.5 RR @ 2.95 1/10
Można będzie gdzieś spróbować race to 9 jeszcze na live tylko pewnie kurs będzie zbity przez pre lub jakieś większe handi na betfair jeśli się tam pojawią przed meczem bo oni czasem mają handi po -7,-8 na rożne. (Jeśli by ktoś coś widział w jakimś buku niech da znać na PM)
ta linia to była na rożne Austrii? bo teraz patrzę i 3,5 linia na gospodarzy, a na Austrię 6,5 ;]
więc pewnie odwrócili linię :grin:
 
badi 51

badi

Użytkownik
ta linia to była na rożne Austrii? bo teraz patrzę i 3,5 linia na gospodarzy, a na Austrię 6,5 ;]

więc pewnie odwrócili linię :grin:
Nic, nie odwrócili, tam jest &quot;-&quot;3.5 na Austrię. Przeglądając ofertę powinines ro zauważyć ;). Sty za znaki pisze z teł.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Nic, nie odwrócili, tam jest &quot;-&quot;3.5 na Austrię. Przeglądając ofertę powinines ro zauważyć ;). Sty za znaki pisze z teł.
hehe, od rana człowiek zaspany i źle przeczytałem. Myślałem, że chodzi Ci o linię o 3,5. A to chodzi o hendi - 3,5, więc czy to taka promocja to nie wiem do końca ;)
 
badi 51

badi

Użytkownik
hehe, od rana człowiek zaspany i źle przeczytałem. Myślałem, że chodzi Ci o linię o 3,5. A to chodzi o hendi - 3,5, więc czy to taka promocja to nie wiem do końca ;)
Nie chcę tu burdelu robić przez niepotrzebne posty, dlatego robię ostatni wpis nt. rr. Według mnie promocja była lub typ jest bardzo prawdopodobny, o czym może świadczyć że na -3.5 rr Austrii już jest @1.37. a na -4.5 @ 1.75, jak dla mnie tutaj się skończy na -5.5 albo -6ah z kursem 1.8. Według mnie -4.5 ciągle do grania, ja już jednak nic nie dokładam.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Słowenia v San Marino
Powyżej 2,5 I NIE 1.5 ✅ 6:0
Wynik tego meczu jest oczywisty , San Marino w każdym meczu dostaje co najmniej 3 gole ,a ostatnią ekipa której strzeliła gola to niestety była nasza reprezentacja .w 2012 roku San marino strzeliło Malcie , ale czego się spodziewać więcej .Do rzeczy wydaje mi się ,że znalazłem świetny zakład a mianowicie 3 gole w meczu i jedna ekipa strzeli .Kurs wydaje mi się za wysoki przecież strzelenia gola przez San Marino graniczy na prawdę z mega szczęściem.

Poprzednie mecze :
San Marino v Słowenia 0:3
Słowenia v San Marino 5:0

Oprócz tego można
Bts -NIE 1.25 ✅

Szkocja v Gibraltar
Powyżej 2,5 i Nie 1.28

Tutaj sytuacja podobna wygrany wiadomy ,tylko ilość bramek jaką strzeli Szkocja , Polacy -7,Irlandia -7 ,Niemcy-4 .Myślę ,że Szkoci gorsi nie będą i z 4 co najmniej wcisną .



b e t 3 6 5
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Psychosocial 823,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
EUROPA: Euro - Kwalifikacje 27.03.15
Słowacja-Luksemburg TYP -1,5 Słowacja kurs 1,55 7/10 g.20.45 3:0 WIN
Tabela:
http://www.livesports.pl/mecz/hMNCai13/ ... le;overall
PS: Nie rozumiem w ogóle tego kursu. Dla mnie jest przezabawny i powinien być max. 1,35. A tu dzisiaj taka promocja. Czy oddsmakerzy zgłupieli ?
Napiszę szczerze że pograłem jeszcze -2,5 po kursie 2,20 (Toto)

Co do składów i absencji to wszędzie tego pełno do poczytania, dodam tylko że Słowacja ma cztery zwycięstwa z rzędu i potrafiła ograć u siebie..Hiszpanie.
Luksemburg ? Przegrał u siebie w ostatnim meczu z Ukrainą 0:3..Wtedy kurs na -1,5 Ukrainę wynosił..1,93..
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Harry Kane strzeli gola @@ 1.75 ✅ ✅

Anglia zagra z Litwą szansę musi dostać Kane przy takiej formie nie wyobrażam sobie kadry Anglii bez niego. Jest w formie liczę na dobrą współpracę z Rooneyem. Kurs zachęcający.
Mołdawia - Szwecja
Sytuacja Szwedów nie jest kolorowa zaledwie 6pkt. tuż za nimi Rosja, Czarnogóra a przed nimi silna Austria. Mołdawia jest ostatnia a wielu nie spodziewało się takiego scenariusza bo przed nimi jest Liechtenstein. Szwedzi jeśli myślą poważnie o awansie potrzebują dzisiaj punktów. Najlepiej wygrać wysoko bramki mogą mieć znaczenie w końcowej fazie grupy. Jest Zlatan jest siła tak można określić ten mecz Zlatan ma ogromny wpływ na grę ekipy narodowej Szwecji jest jej prawdziwym kapitanem i przewodnikiem liczę na pogrom a jego co najmniej jeden Gol.
✅
2 @@ 1.50
✅ Handicap 1:0 @@ 2.2
✅ Zlatan strzeli @@ 1.80
✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aliant 531

aliant

Użytkownik
Anglia - Litwa
Anglicy na początku eliminacji pokazali świetną formę. Pomimo niełatwego terminarza, już na dzień dobry pokonali na wyjeździe niewygodną Szwajcarię. W dotychczasowych 4 spotkaniach strzelili 11 bramek. Z ważniejszych zawodników Wyspiarzom braknie tylko Lallany oraz Sturrige&#39;a ale nie sądzę by gospodarze odczuli ich absencję przy przeciwniku z tej półki. Litwini wprawdzie wygrali dwa spotkania ale z outsiderami tej grupy - Estonią i San Marino. Gdy przyszło bić się ze Słowenią czy Szwajcarią, nie potrafili strzelić nawet bramki, tracąc w sumie aż 6.

Mój typ:
Gospodarz strzeli w obu połowach - TAK
- kurs 1,5 ✅


Słowacja - Luksemburg
Słowacy podbudowani jesiennymi sukcesami powinni zmieść z ziemi amatorów z Luksemburga. Goście w 4 meczach jakimś cudem zremisowali 1:1 z Białorusią reszta skończyła się porażkami. Słowacja jak wiadomo jeden z czarnych koni tych eliminacji więc nierealne aby wyłożyła się na ostatnim zespole w tabeli. Nie ma pewnych typów ale ten wydaje się być dobrą lokatą.
Mój typ:
Gospodarz strzeli w obu połowach - TAK - kurs 1,5 ⛔ ????
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
EUROPA: Euro - Kwalifikacje 27.03.15
Słowacja-Luksemburg TYP -1,5 Słowacja kurs 1,55 7/10 g.20.45
Tabela:
http://www.livesports.pl/mecz/hMNCai13/ ... le;overall
PS: Nie rozumiem w ogóle tego kursu. Dla mnie jest przezabawny i powinien być max. 1,35. A tu dzisiaj taka promocja. Czy oddsmakerzy zgłupieli ?
Napiszę szczerze że pograłem jeszcze -2,5 po kursie 2,20 (Toto)

Co do składów i absencji to wszędzie tego pełno do poczytania, dodam tylko że Słowacja ma cztery zwycięstwa z rzędu i potrafiła ograć u siebie..Hiszpanie.
Luksemburg ? Przegrał u siebie w ostatnim meczu z Ukrainą 0:3..Wtedy kurs na -1,5 Ukrainę wynosił..1,93..
typu w żadnym wypadku nie będę kwestionował, dodam jedynie że pisanie o &quot;ograniu&quot; Hiszpanii brzmi dość zabawnie w kontekście tego jak to spotkanie wyglądało. Goście totalnie zdominowali Słowaków i powinni wpakować im conajmniej 3 bramki, jednak brakowało im pod bramką szczęścia i skuteczności. Trafienia dla Słowacji padły w zasadzie po ich 2 celnych strzałach w tym spotkaniu. Poza tym przeciwko Hiszpanii mogli bronić się przez 90% czasu pod własną szesnastką i liczyć na jakąś kontrę. Z Luksemburgiem gra będzie całkiem inna i to oni będą musieli sforsować 10 osobowy autobus i kreować grę, co będzie dla nich trudniejsze niż kontrowanie podupadłych hiszpańskich mistrzów. Reasumując- przestrzegam przed hurraoptymizmem, a oddsmakerzy wcale nie zgłupieli , bo w tym meczu scenariusz underowy jest również mocno prawdopodobny.
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Anglia - Litwa - Gościew nie strzelą @1.35 - Betgun ✅
Wysoki kurs na to zdarzenie. Nie będę 1000x pisał o tym samym meczu, bo fajne analizy i porównania macie na górze u kolegów, ja tylko prezentuje sam typ, który jest bardzo ale to bardzo prawdopodobny.
Czarnogóra - Rosja BTS @1.80 Betgun ZWROT
Podczas eliminacji zawsze lubiłem zagrać BTS i na dzień dzisiejszy to właśnie w tym meczu wydaje mi się to najbardziej prawdopodobne. Teoretycznie na papierze faworytem są Rosjanie i nie ma się czemu dziwić. Jeśli chodzi o ofensywy: u gospodarzy liczę najbardziej na Jovetićia, to oczywiste. Obok niego najpewniej zobaczymy Damjanovicia. U Rosjan szczególni ofensywni są pomocnicy, a na szpicy najpewniej ujrzymy Dzuybe. Goście potrafią strzelać na wyjazdach, gospodarze u siebie też są skuteczni. BTS bardzo prawdopodobny.
Mołdawia - Szwecja 2 @1.41 Betgun ✅
Szwedzi muzą teraz wygrać, jeśli chcą się liczyć w tych kwalifikacjach. Fakt, są na drugim miejscu, ale czują na plecach oddech Rosjan oraz Czarnogóran, przy dobrych wiatrach mogą powalczyć o pierwsze miejsce z Austriakami. Na chwilę obecną muszą zdobywać komplety punktów, a w meczu z Mołdawią to niemal obowiązek.
Może potem znajdę coś nowego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Słowenia - San Marino
Jak w przypadku meczu bodajże z listopada, gdy Anglia grała u siebie z San Marino zakład na późny gol wynosił czas od 86:59 do końca meczu, a więc o nie całe 2 minuty teraz mam czas dłuższy, ale i jakkolwiek porównać potencjał Słoweńców do Anglików to te dwie minuty to i tak mało. Spodziewałem się, że zakład wystawią na 79:59, ale w dalszym ciągu firmy nie widzą żadnych szans w żadnym aspekcie meczu czy zakładu dla piłkarzy San Marino.
Prostota tego typu jest taka, że decyduje ostatnia końcówka meczu w raz z doliczonym czasem co przy okazji meczów z tak wakacyjną reprezentacją zwykle nie przekracza 2 minut. Czyli mówimy o typie z 7 minutowym rozstrzygnięciem.
Analizować statystyk, przeciwników czy minut zdobytych bramek nie ma sensu, bo żadna logiczne wytłumaczenie nie będzie wstanie zapewnić, że akurat w końcówce padnie/nie padnie gol. Dla mnie jednak taki sytuacje są proste i klarowane, ostatnim razem jak grałem podobny typ w klubowych rozgrywkach w Hiszpanii, Barcelona-Rayo było podobnie z linią czasu i tam jak kto dobrze pamięta, najpierw Messi zawalił 2 na 1 z Suarezem, aż później doszło do bramki w doliczonym czasie tego drugiego. To mnie jednak nie zraża, bo to jednak Barcelona i chęć bicia każdego rekordu jest u nich we krwi, a i Rayo wcale nie martwiło się zbytnio, że traci kolejnego gola. Mecz meczowi nie równy.
W wspominanym meczu Anglii z San Marino jak dobrze pamiętam w końcowej fazie został oddany jeden zablokowany strzał a i goście nie szczędzili sobie jeszcze zrobić zmiany. O ile Późny Gol trwa 5 minut z kawałkiem czasu doliczonego tak już Wczesny Gol to jest dobry kwadrans i 17 minut gry także tu jest już różnica spora. Kurs jak na zdarzenie 50 na 50 w granicy 1,80 także równe to jest -4 handicapem co jak widzę większość bierze zazwyczaj w ciemno jak grają potęgi typu San Marino. Ja jednak zacząłem szukać od jakiegoś czasu zdecydowanie innego kierunku w takich meczach, tym bardziej jeśli przypomni się, że przeciwnikiem jest Słowenia, tylko Słowenia.
Brak gola po 84:59 1,83
bet 365
Z resztą podobny typ gram w czemu Szkocji z Gibraltarem.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Hiszpania - Ukraina ✅✅
Typ: under 1.5 gola w 1 poł. / @ 1.50 bet365

Obie ekipy zajmują odpowiednio drugą oraz trzecią pozycję w grupie z tą samą ilością punktów. Do Słowacji obie tracą 3 pkt. I tutaj upatruję powodzenia mojego typy. Ewentualna przegrana może spowodować powiększenie straty do Słowacji, która dziś powinna wywalczyć 3 pkt. ale również do bezpośredniego rywala jakim są grające ze sobą dziś ekipy. Nie spodziewam się więc, że któraś z drużyn zaryzykuję i otworzy się już w pierwszej części spotkania. Raczej przewiduję tutaj piłkarskie szachy bo na pewno, przynajmniej Ukraina nie będzie chciała tutaj przegrać.
 
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
Szkocja-Gibraltar
Typ: Gibratlar(+5) @1.90 //bet365

Kurs wydaje się nie głupi ,nie każdemu chce się pakować tego typu drużynom wiele goli. Myślę ,że po wpakowaniu 3 bramek Szkoci zwolnią tempo .Wszycy zawodnicy znajdują się w środku sezonu ,zbliżają się kluczowe mecze w klubach, nie ma sensu się forsować .Natomiast dla Giblartarczyków każdy mecz reprezentacji to wielka przygoda , ustawią autobus w polu karnym .Im później padnie 1 gol dla Szkotów tym większa szansa na wejście typu .Przypominam ,że Szkoci w ostatnim meczu ledwo pokonali słabiuką Irlandię Płn 1-0.
Fajny wydaje się też kurs na under 4.5 @2.2
 
Do góry Bottom