>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Euro 17.11.2007

Status
Zamknięty.
nowak 0

nowak

Użytkownik
Na dzisiaj dobrym typem wydaje sie byc równiez postawienie na Rosje... Cała Anglia czeka na cud, czyli zwycięstwo Izraela. Cud, bo według prasy wszystko sprzysięgło się przeciwko ich drużynie narodowej i szanse na awans spadły do minimum.

Po pierwsze – rosyjski właściciel Chelsea Roman Abramowicz, korzystając ze swoich kontaktów w Izraelu (przede wszystkim dzięki osobie menedżera Piniego Zahaviego) już podobno „załatwił” swoim rodakom awans. Obiecał piłkarzom nawet po 100 tysięcy funtów dla każdego za wygraną i tym samym wywalczenie wyjazdu na Euro.

Po drugie – kontuzji doznał ten, na którego Anglicy najbardziej liczyli, czyli najlepszy w ostatnich tygodniach izraelski piłkarz – Yossi Benayoun.

Po trzecie – UEFA zmieniła arbitra sobotniego meczu. Spotkanie miał sędziować Herbert Fandel, ale że Rosjanie mocno się temu sprzeciwiali (uznali, że Niemiec źle sędziował mecz eliminacji Ligi Mistrzów Celtic Glasgow – Spartak Moskwa), to UEFA wyznaczyła innego arbitra – Stefano Farinę.
Myśle ze Rosjanie wygrają to spotkanie....Tak więc:
Izrael - Rosja 2 - 1,42 ⛔ 2:1
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Tak sie zastanawiam nad jedenym czy za symboliczna 1 PLN nie postawić na Szkotów i Izrazel ?? kurs w okolicach 25 w dublu
Kurs - 7.00 na Izrael - czy ja oczyms niewiem ?? za wysoki a Izrael sie moze podlozyc Ruskim i wygrac to. Dla Anglikow nieawansowanie to 1.25 miliarda czegos tam straty Euro lub funtow w budzecie !!
Izrael taki slby znwou niejest , ma kilku dobych pilkarzy
Szkocja - na Włochcach presja ogromna i to sie moze zle skonczyc.
Mecz bede oglodal na Sopcascie.
Szkocja to swietny zespol ktory u siebie potrafi pokonac prawie kazdego. A Włosi po MŚ nie są w super rewelacyjnej formie. DLa mnie na granicy overa 2.5
A koljnym argumentem bedzie to ze na Włochy i Rosje jako faworytow beda szly ogromne pieniadze
PS.
Nie radze grac nic zwiazne z Niecmy-Cypr. Ja jakbym gral na Cypr , bo rok temu razem z bratem postawilem na over 2.5 w 40 minucie przy stanie 1-1
[&#39;] - 40 PLN.
 
J 11

jjfox

Użytkownik
nie ufam Czechom
Przejrzałem wszystkie posty w tym temacie i martwi mnie to, że prawie wszyscy stawiacie na Czechów dzisiaj ... żebyście się na nich nie przejechali, awans mają już w kieszeni, nie wiadomo czy trener nie będzie chciał wypróbować jakichś nowych ustawień na tym meczu ... obym się mylił. pozdrawiam i życzę trafnych typów :spokodfhgfh:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Czechy - Słowacja to bardzo prestizowy mecz dla obu druzyn, nie sądzę, że Czesi będą eksperymentowali. Są lepsi piłkarsko i powinni dać radę z niezłymi, ale jednak słabszymi Słowakami. Myślę, że padnie wynik 2:1 lub 3:1 dla Czechów
 
J 11

jjfox

Użytkownik
Taki mały hardcore ???? ???? ????
Tak dla sportu postanowiłem dzisiaj postawić sobie taki kuponik w profie :

System 3 z 5 stawka : 10 PLN

A - Czechy - Słowacja typ: 02 kurs: 2,38
Tak jak wcześniej napisałem, nie ufam Czechom ze względu na to, że wywalczyli już awans i tutaj może być różnie
B - Polska - Belgia Handicap 0:1 typ: 1 kurs: 2,20
Wierzę w naszych, jeszcze wierząc słowom Leo, że nasi aż palą się do gry to powinni zmiażdżyć Belgię
C - Izrael - Rosja Handicap 1:0 typ: 0 kurs: 3,70
Tutaj zasugeruję się opinią użytkownika &quot;TBM&quot; cytuję:
&quot;Odnosnie meczu Izraela z Rosja wiele mowi się o tym, ze Roman Abramowicz wyplaci Rosjanom po 100ts. dolarów za wygrany mecz.. a więc maja o co grac.. nie chce nic mowic.. ale mogą oddac dajmy na to po 30tys dolarów swoim przeciwnikom i wygrywają mecz... ;P Heh... a w Rosji jak sie ustawia mecze to druzyna zazwyczaj wygrywa 1-0... tak dla niepoznaki, ze niby byl to trudny mecz.. ;P Nie zdziwie sie jak Rosjanie wygrają z Izraelem osłabionym brakiem Benayuona własnie 1-0... warto tez podkreslic, ze ten wynik praktycznie przekresli szanse anglikow na awans do Euro&quot;
D - Kolumbia - Wenezuela typ: 02 kurs: 2,09
Jeżeli chodzi o ten mecz to uważam, że obydwie drużyny prezentują taki sam poziom gry i aż się zdziwiłem gdy zobaczyłem tak zaniżony kurs na Kolumbię
E - Macedonia - Chorwacja typ 0 kurs: 3,40
Co do tego typu, to tylko i wyłącznie z tego względu, że Chorwatom do uzyskania awansu potrzebny jest tylko remis.

Tak więc radzę stawiać zupełnie na odwrót, bo przy mojej ostatniej skuteczności i szczęściu to pewnie żaden nie wejdzie :-D:jezora:

Pozdrawiam i życzę trafnych 1X2 :spokodfhgfh:
 
krzysiek131 0

krzysiek131

Użytkownik
Zdecydowałem się postawić taki kupon:
Polska - Belgia (1X2) Polska
Norwegia - Turcja (1X2) Norwegia
Izrael - Rosja (Ile bramek zostanie strzelonych?) Mniej niż 2,5
AKO: 5,02
Już tłumacze czemu:
Na naszych postawiłem, bo nie widze innego wyjścia jak naszego zwycięstwa. Belgowie mają kilka kontuzji i chyba sami nie wierzą w zwycięstwo, podczas gdy nasza drużyna ma być dobrze zmotywowana przez Leo.
Norwedzy mają szansę na awans do Euro i myślę, że dziś dadzą z siebie wszystko by odeprzeć turecki napad. Pomoże im w tym na pewno własny stadion, gdzie nie grają najgorzej, chociaż przeciwników też nie mieli ciężkich. Kurs na nich jest interesujący biorąc pod uwagę, że do zwycięstwa wystarczy im mierna postawa turków jaką ostatnio prezentują albo po prostu norweski napad formy. Ten mecz myślę, że z moich 3 najtrudniejszy, ale czuje, że siądzie.
Dużo się ostatnio mówi o meczu Izraelu z Rosją. Wielu typuje zwycięstwo Rosjan. IMO dużo pewniejszy typ jest na under, a i kurs lepszy. Rosjanie jak już wygrają to co najwyżej 0:2, a i może się im przydarzyć remis, bo nie jest przesądzone, że Izraelczycy u siebie skórę tanio oddadzą. Jedyny problem w tym typie to prawdopodobieństwo wyniku 1:2, ale myślę, że to jest 15%, a typ jest 80%.
Postawiłem to jednak za jedynie 8zł, gdyż zostały mi u bwina resztki kasy, gdyż wynoszę się od nich, bo mają słabe kursy i support, więc nie bierzcie tych typów dosłownie, za większą kasę bym nie ryzykował na pewno Norwegii.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
&quot;Chcem aby Rosjanie zaklwalifikowali sie do Euro 2008&quot; mówi Izraelski trener. (wiecej na ten temat tutaj http://sport.independent.co.uk/football/european/article3157748.ece )

Ciekawa rzecza rowniez w meczu Izrael - Rosja jest to iz 8 zawodnikow ( w tym az 6 podstawowych) ktorzy dzisiaj wystapia sa pod wladaniem w klubie przez rosyjskich trenerow / menadzerow. Anglicy wspieraja Izraelczykow a ci oczywiscie z ladnymi buzkami mowia &quot;tak tak, damy z siebie wszystko&quot; a jak wiemy Zydzi to skurczybyki i za kasa poleca szybko ;). Napewno Rosja jest faworytem w tym spotkaniu, powraca podstawowy bramkarz, Pavluchenko w dobrej formie, Izreael bez swojego snajpera (zastapi go 19-letni napastnik). Trenerem druzyna Izraela... jest Rosjanin ! Mowi on w powyzszym tekscie iz chcialby zeby to Rosja przeszla do Euro 2008 ale nie w skorumpowany sposob. Bookmacher w Rosji daje na zwyciestwo gosci kurs 1,35 natomiast lokalny bukmacher w Izraelu za wygrana przyjezdnych placi juz tylko 1,30. Ciekawostka jest rowniez i sedzia w tym spotkaniu bedzie Wloch - Stefano Farina ktory byl podejrzany o korupcje lecz nic nie udowodnionu mu (wiec moze znac sie na zeczy &quot;komu&quot; pomoc a komu nie ;) ). Anglicy sa tak zdesperowani ze sa sklonni nawet zalacic za motywacje dla pilkarzy z Izraela jeeli tylko wywalcza remis , albo wygraja.... szkoda ze rosja nie moze imz aoferowac troche $ za to zeby przegrali ????

Tak wiecej dzisiaj cala Polska stawia na Polakow, a pół swiata stawia na Rosje ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja nie bede stawial na Polakow ale bede sercem z nimi przed telewizorem ;]
A na ruskich to tez nie bede stawial dam under 2.5 po mniejmy nadzieje korzystniejszym kursie 1.7 niz 1.40 i do tego moze CHorwacje 2 i to moje najwieksze pewniaki w tych eliminacjach ;] Oczywiscie mozan tam dorzucic Argentyne z handi w ELMS:-D
 
P 0

pkp18

Użytkownik
Mamy Euro!!!
Mój kuponik
Czechy-Słowacja 1 ✅
Macedonia-Chorwacja[Handicap 0:1] 10 (1.35) ✅
Litwa-Ukraina under (2.5)✅
Andora-Estonia (2.5)✅
Walia-Irlandia x2(1,35)✅
Norwegia-Turcja 1x (1,22)⛔ Hmm mieli niektórzy racje ,że tu może paść różny wynik ,ale kto niesryzykuje ten nie wygrywa
Mołdawia-Węgry under (2.5)⛔ K#@!a 3 gol pada w 86min ... i po co im on był??
Portugalia-Armenia [Handicap 0:1] 1
Polska-Belgia 1 ✅✅✅
Podsumowując nie żałuje tych straconych pieniędzy ,cieszę się jak wszyscy z awansu ???? To była szalona noc ????
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
mam pytanie. Co z meczem Serbia - Kazachstan??? Obstawilem go na kuponie a mecz zostal przerwany i przelozony. W takiej sytuacji bedzie on policzony po kursie 1,00???? Czy moze bedzie trzeba odczekac jakis czas az zostanie rozgrany??? Z gory dziekuje za odpowiedz
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mecz Serbia - Kazachstan jeśli pogoda pozwoli ma zostać rozegrany jutro ;) Jeśli tak będzie to powinien on zostać normalnie rozliczony ;) Jeśli zostanie przełożony na inny termin wtedy będzie policzony po kursie 1,00. Tak mi się wydaje ;P
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Serbowie sa wsciekli bo wygralismy z Belgia, a nasza pierwsza bramka jakas dziwna - przy okazji, co o niej myslicie??????????
co do moich typow to jest super ba bardzo super, weszlo wszystko i 175 zl wygrane
Niemcy tak jak sadzilem, podniosly sie po kompromitacji z Czechami i pokazaly na co ich stac , pukneli Cypr i zrewanzowali sie za wstydliwy remis z tamtego roku........
Grecja, ktora byla dla mnie najwieksza zagadka mojego kuponu o dziwo wygrala az 5-0 z Malta, chociaz stawialem gora 3-0, a i tak typ hc-1 na Grecje uwazalem za bardzo ryzykowny, Grecy po prostu zagrali na luzie bez defensywnego ustawienia i pokonali gladko slabszych grajkow z Malty.........
Izrael - polubilem od dzis ta druzyne, zydki zagraly kapitalnie, w kazdej innej sytuacji spodziewalbym sie remisu albo zwyciestwa Izraela z Rosja, ale nie w meczu, gdzie Rosja aby awansowac musi wygrac, a osmiu izraelskich graczy gra tam, gdzie wlascicielami klubow sa rosjanie, no i grali bez Benayoun`a :-D, stao sie inaczej i respect dla Izraela, tym bardziej ze na koniec wbili zwycieska bramke i praktycznie Anglia ma awans w kieszeni bo Chorwaci raczej nie wygraja na nowym Wembley, gdzie Anglia dotychczas wygrywa wszystkie mecze o jakas stawke
Polska - no coz, jak dla mnie zagrali dretwo ale z glowa, gdyby nie wpadka obroncy belgijskiego przy pierwszej bramce to roznie moglo byc, stalo sie inaczej i ekstra...... lodzodzinski to w/g mnie grajek dobry i lepszy od Blaszczykowskiego ale na outsiderow, a w meczach z silniejszymi rywalami badz w meczach o wielka stawke (jak dzis) po prostu nie dorasta do piet Blaszczykowskiemu........
 
pelek-22329 0

pelek-22329

Użytkownik
nie chce wam krakać ale mam czutke że Turcy z Norwegami nie przegrają.. aczkolwiek jak grali u siebie z Grekami to zawalili mi kuponik dość przyjemny
ale to tylko taka moja czutka
i czutka sięsprawdziła..

ale cóż z tego jak jeden kupon zawalili mi Chorwaci...a drugi Rumuni.. ehh ciężkie życie bukmachera ;) he
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Moje przypuszczenia co do meczu Izrelu z Rosja,jak i Bułgari z Rumunia byly sluszyne,a Polska jak Polska bialo czerwona,zaluje tyzlko ze jeszcze nie dorzucilem Wlochow,ale walic to jest git,a Lobodzinski bez komentarza
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Po obejrzeniu skrotow spotkan jestem mile zaskoczony meczem Hispzani .
Moze to byl skrot ale naprawde to co pokazali to byla niezla kombinacyjna techniczna pilka ,a Szwecja w tym meczu nie istniaal ... procz tego gola Zlatana .. nieuznanego bo byl spalony naprawde dobrze gral Xawi ladnym golem popisal sie INiesta i czego tu wiecej chcice , choc moglo byc przynajmniej 5-0 bo po rzucie wolnym chyba przez Xawiego ale moge sie myls pilka trafila w slupek .
Co do meczu Norwegi z Turkami to naprawde bramka zdobyta na 1:0 byla przepikne srodkowy obronca Hagen mierzacy ponad 190 cm !! pieknym strzalem z przewrotki pokonal bramkarza Turkow . Szkoda ze Norwegia nie poszla za ciosem bo jakies 5 minut pozniej moglo byc 2-0 chyba po strzale Rissego , lecz strony sie zamienily i pierwszego gola w tych eliminacjach strzelil kapitan reprezentacji Turciji Emre .Choc Carew mial jedno sytyuacje sam na sam to przegral ja a moglo byc juz 2-1 dla Norwegi a wiadomo nie wykorzystane sytyuacje lunbia sie mscic tak wiec w 60 min Nihat podwyzszyl na 2-1 . w koncowce bylo goraco pod bramka Turkow lecz Norwegowie nie strzelili upragnionego gola i mecz zakonczyl sie zwyciestwem przyjezdnych , trzeba tez podkreslic niezlo ilosc kibicow Turcji i ich &quot;oprawe&quot; ????
O i jeszcze napisze o mecz Wlochy - Szwecja . Wlosi szybk ozaczeli od mocnego uderzenia TOniego 2 minucie gry .Lecz Szkoci sie nie poddawali i starali sie odrobic to jedno bramkowa strate .. co dale efekt , po rzucie wolnym bramke strzelil kapitan szkotow Ferguson , lecz to co sie stalo w 90 min to smiech na sali chyba TOni fauluje jakiegos pilkarza Szkotow a sedzia odgwizduje faul na Tonim i po tym rzucie pilka wpada do siatki i nieslusznie wygrywaja MAKARONIARZE !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom