>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Euro 17.11.2007

Status
Zamknięty.
D 5

devil13england

Użytkownik
Witam.Tez jestem tu nowy (chociaż nie gram u buków od wczoraj) i prosze o rade bardziej doświadczonych kolegów ;)

Polska-Belgia 1 - nie ma innej możliwości ????
Czechy-Słowacja 1 - myśle że Czesi powalcza z Niemcami o 1 miejsce

oraz drugi kupon
Holandia-Luksemburg (3.5) 1 - Pomaranczowi powinni sie zrehabilitować swojej publiczności za wtope z Rumunami
Hiszpania-Szwecja 1 - Hiszpanie ,chyba podobnie jak Czesi powalcza o 1 miejsce ,a doskonała okazja jest mecz z bezposrednim rywalem

Polska✅
Czechy✅
dołóz z jeden jeszce dwa mecze i przyładuj za konkretna kase po co mieszac jakąs hiszpanie lub holandie hiszpanie maja juz mistrzostwa podobnie jak i szwedzi zremisuja sobie ten mecz i obydwie ekipy beda zadowolone a holendra jak braknie tej jednej bramki?????raczej holandia powalczy o 3pkt a nie o liczbe bramek bo i tak czy wygraja 2-0 czy 12-0 to dostana 3pkt za mały kurs
 
krzysiek131 0

krzysiek131

Użytkownik
a co powiecie o moich typach:


Czechy - Słowacja
1X2 - Typ: Czechy
1.40

Izrael - Rosja
Ile bramek zostanie strzelonych? - Typ: Mniej niż 2,5
1.75

Niemcy - Cypr
Handicap 0:2 - Typ: Niemcy
1.80

Norwegia - Turcja
1X2 - Typ: Norwegia
2.05


krotko o tych spotkaniach:
Czesi choć już mają zagwarantowany awans, to sądzę, że zmobilizują się by natłuc sąsiadom i ich motywacja wystarczy na Słowaków, przewiduję tu wynik 3:1
Rosja w Izraelu powinna wygrać, ale będą mieć problemy ze strzelaniem, Izrael nie jest wyzwaniem dla rosyjskiej obrony, więc under tutaj jest w miarę pewny, moj typ: 0:2
Niemcy moim zdaniem u siebie będą chcieli się popisać i nastrzelają Cypryjczykom sporo bramek 4:0
Norwegia ze słabą Turcją w swoich zimowych warunkach powinna sobie poradzić, stawiam wynik 1:0
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
a co powiecie o moich typach:

Czechy - Słowacja
1X2 - Typ: Czechy
1.40

Izrael - Rosja
Ile bramek zostanie strzelonych? - Typ: Mniej niż 2,5
1.75

Niemcy - Cypr
Handicap 0:2 - Typ: Niemcy
1.80

Norwegia - Turcja
1X2 - Typ: Norwegia
2.05
Szczerze mowiąc spodobał mi się typ na małą liczbę bramek w meczu Izraela z Rosją, o którym to meczu już trochę wcześniej pisałem. Uważam, że to spotkanie zakończy się zwycięstwem Rosjan 1-0 tym samym typ na under okaże siętrafny.

Sąsiedzki pojedynek Czechow ze Słowakami hmm.... no niby Czesi są drużyną o klasę lepszą, ale czy aby na pewno wygrają? W składzie Czechów zabraknie Petra Cecha i Marka Jankulovskiego. Słowacy na pewno powalczą o korzystny rezultat... remisu nie wykluczam

Nie jestem też pewien czy dobrym posunięciem jest granie na Niemców z handicapem a tym bardziej hcp 0:2. Trener Loew będzie w tym meczu mocno eksperymentował i powołał m.in Olivera Neuvilla, ktory aktualnie biega po boiskach drugoligowych. Niemcy powinni wygrac.. ale to wcale nie musi byc okazałe zwycięstwo.

Norwegowie podobnie jak Polacy staja przed szansą zapewnienia sobie awansu i w spotkaniu z trochę odmienioną Turcją wydaje mi się, że powinni sięgnąć po trzy punkty.




DO ArekŁKS: Wydaje mi się, że mecz Hiszpanii ze Szwecją może zakończyć się polubownym podziałem punktów ;) Hiszpanie już od pewnego czasu nie mają jakiejś super reprezentacji która to wygrywałaby mecz za meczem. A Szwedzi w międzynarodowych rozgrywkach byli i są zawsze solidni ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
powołał m.in Olivera Neuvilla, ktory aktualnie biega po boiskach drugoligowych.
Druga liga niemiecka rowniez jest mocna, a widzialem Olivera ostatnim meczu Borrusi M. i na pewno znajduje sie w lepszej dyspozycji od Podolskiego.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
powołał m.in Olivera Neuvilla, ktory aktualnie biega po boiskach drugoligowych.

Druga liga niemiecka rowniez jest mocna, a widzialem Olivera ostatnim meczu Borrusi M. i na pewno znajduje sie w lepszej dyspozycji od Podolskiego.

Heh.. chciałem poprawić swoją wypowiedź, ale ostatecznie z tego zrezygnowałem.. w każdym bądź razie zgadzam się z Tobą, że druga liga niemiecka także jest silna i Oliver Neuville jest nadal niezłym piłkarzem. Bardziej chodziło mi jednak oto, że trener poszuka w tym meczu nowych, niestosowanych dotąd rozwiązań. Innymi słowy, że kadra która wystąpi w meczu z Cyprem raczej nie będzie ze sobą jakoś super zgrana. Stad też uwazam iż pogromu raczej tutaj nie będzie, a kto wie czy Cypryjczycy w tym meczu nie strzelą jakiejs bramki. Do ich składu powraca Konstantinou, ktory przy kontratakach moze byc groznym napastnikiem.
 
M 0

michgor

Użytkownik
kolego devil13england , małe sprostowanie. Napisałem, że skleję z tego 2-3 kupony. Nie będę dawał oczywiście wszystkiego na jeden kupon. Ja uważam, że lepiej zagrać maksymalnie 3 typami za większe pieniądze. Zaproponuj jakiś kupon.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Niemcy - Cypr handicap (0:1) 1.25
nie muszę chyba się rozpisywać na ten temat.
Skoro rozpisujesz się na temat meczu Finlandii to wypadałoby napisać i tu kilka słów. Ja nie zdziwię się jeśli, mający kwalifikację w kieszeni, Niemcy zremisują ten mecz... Cypr nie jest już ekipą sprzed pięciu lat i teraz z pewnością zalicza się do solidnych europejskich drużyn, które mogą urwać punkty każdemu... Zresztą po takim kursie nie grałbym żadnego handi...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
michgor o meczu Czechów ze Słowakami troszkę napisałem kilka postów wyżej... osobiście uważam, że wcale nie będzie to takie łatwe spotkanie dla Czechow i wynik może zakręcić się w granicach remisu bądź jednobramkowego zwycięstwa, którejś z drużyn. Tak więc w mojej opinii nie warto grać z handi na Czechów.. ;)
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
jak dla mnie na ta kolejke eliminacji warte zagrania sa:
1. Polska - Belgia 1 1,48
2. Izrael - Rosja 2 1,47
3. Macedonia - Chorwacja 2 1,57
4. Hiszpania - Szwecja 1 1,62
(kursy z betsson)
Jest jeszcze wiele innych druzyn, ktore wg mnie powinny wygrac swoje mecze, ale skoncentrowalem sie na druzynach walczacych o awans. Pominalem Portugalie i Serbie, poniewaz kursy sa nie warte zachodu. Polska ma wielka szanse na wywalczenie sobie awansu na swoim terenie z oslabiona kontuzjami (sa watpliwosci czy nie strachem przed pozniejsza wyprawa na Kaukaz) Belgia, nasi beda chcieli zrobic wszystko zeby nie musiec w Serbii, na ich slynnej Marakanie walczyc o wszystko.
Rosja i Chorwacja zapewne beda sobie chcialy zapewnic awans juz w sobote. Po zwyciestwie nad Izraelem Rosjanom pozostanie juz tylko ogranie Andorry, co jest formalnoscia. Zakladam ze w ostatniej kolejce Anglicy u siebie zrobia doslownie wszystko by pokonac Chorwatow i nie zdziwie sie jak odniosa okazale zwyciestwo. Jesli Chorwaci ograja Macedonie to do Anglii pojada na wycieczke, Rosja nie ma co sie ogladac na innnych, moze sama zapewnic sobie awans nie ogladajac sie na nikogo.
Co do Hiszpanow, to ich meczu jestem najmniej pewien, mysle ze jednak powalcza o pierwsze miejsce w grupie, maja na tyle silna ekipe ze potrafia zagrac dobry mecz i ograc Szwedow.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Skoro rozpisujesz się na temat meczu Finlandii to wypadałoby napisać i tu kilka słów. Ja nie zdziwię się jeśli, mający kwalifikację w kieszeni, Niemcy zremisują ten mecz... Cypr nie jest już ekipą sprzed pięciu lat i teraz z pewnością zalicza się do solidnych europejskich drużyn, które mogą urwać punkty każdemu... Zresztą po takim kursie nie grałbym żadnego handi...
ja uwazam, ze ogolnie nie warto jest grac handicapy za kursy 1.05, 1.15
co do meczu Niemiec z Cyprem - zartujesz sobie oczywiscie???
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
koeman66 masz na mysli, ze sawas zartuje piszac, ze nie warto grac z handi na Niemcow?

Akurat ja mam podobnie zdanie jak sawas i już zresztą wyrażałem swoją opinię w tym temacie o tym meczu... Niemcy w tym meczu zagrają w eksperymentalnym składzie i w mojej opinii pogromu tutaj nie będzie. A Cypryjczycy do najsłabszych drużyn w Europie nie należą.
 
pelek-22329 0

pelek-22329

Użytkownik
jest to mój pierwszy post więc mając taką możliwośc chciałbym się ze wszystkimi przywitać.. :]

a teraz moje propozycje..

Bułgaria-Rumunia 02 1,38

Rumuni w tych eliminacjach nie przegrali jeszcze meczu i moim zdaniem nic nie zapowiada by mogli polec w meczu z Bułgarami

Polska-Belgia 1 1,5
o tym meczu napisano już wiele ale ja dodam gdzie mają awansować jak nie u siebie ...

Czechy-Słowacja 1 1,48
ten mecz dodaje niejako za namową ponieważ nie jestem go pewny do końca ale mam nadzieje że mnie pepiczki nie zawiodą ;)

mecz spoza Europy
Peru-Brazylia 2 1,64
ogólnie nie lubie grać Brazylijczyków bo często mają swoje himery i czasem potrafią rozeźlić człowieka ale tutaj wydaje mi się że ograją Peru

WKŁAD 10zł
Wygrana po kursach Profesjonał : 45zł

i drugi kupon:

Szkocja-Włochy 2 2,02
mimo wszystko myślę że Braveharts ulegną Włochom ponieważ tylko wygrana da Włochom to czego chcą ;)

Hiszpania-Szwecja 1 1,67
po obejrzeniu skrótów meczu Hiszpanów z Duńczykami jestem spokojny że Hiszpanie u siebie przy wspaniałym dopingu ograją Szwedów mimo iż grają liderzy grupy

Macedonia-Chorwacja 2 1,67

Chorwaci by jechać na wycieczke na ostatni mecz do Angli muszą zremisować ale wydaje mi się że jednak wygrają mimo iz Macedończycy są nieobliczalni

Izrael-Rosja 2 1,48
głośno o premiach Abramowicza..hmm no więc mecz będzie zacięty ale skończy się 0:1 .. mam nadzieje ;)

WKŁAD: 10zł
Wygrana po kursach Profesjonał : 75zł


a teraz poprosze o ocene moich kuponów bo zaniedługo mam zamiar wyjśći iśc do PRO tak obstawić.. ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
jest to mój pierwszy post więc mając taką możliwośc chciałbym się ze wszystkimi przywitać.. :]

a teraz moje propozycje..

Bułgaria-Rumunia 02 1,38
Rumuni w tych eliminacjach nie przegrali jeszcze meczu i moim zdaniem nic nie zapowiada by mogli polec w meczu z Bułgarami

Polska-Belgia 1 1,5
o tym meczu napisano już wiele ale ja dodam gdzie mają awansować jak nie u siebie ...

Czechy-Słowacja 1 1,48
ten mecz dodaje niejako za namową ponieważ nie jestem go pewny do końca ale mam nadzieje że mnie pepiczki nie zawiodą ;)

mecz spoza Europy
Peru-Brazylia 2 1,64
ogólnie nie lubie grać Brazylijczyków bo często mają swoje himery i czasem potrafią rozeźlić człowieka ale tutaj wydaje mi się że ograją Peru

WKŁAD 10zł
Wygrana po kursach Profesjonał : 45zł

i drugi kupon:

Szkocja-Włochy 2 2,02
mimo wszystko myślę że Braveharts ulegną Włochom ponieważ tylko wygrana da Włochom to czego chcą ;)

Hiszpania-Szwecja 1 1,67
po obejrzeniu skrótów meczu Hiszpanów z Duńczykami jestem spokojny że Hiszpanie u siebie przy wspaniałym dopingu ograją Szwedów mimo iż grają liderzy grupy

Macedonia-Chorwacja 2 1,67
Chorwaci by jechać na wycieczke na ostatni mecz do Angli muszą zremisować ale wydaje mi się że jednak wygrają mimo iz Macedończycy są nieobliczalni

Izrael-Rosja 2 1,48
głośno o premiach Abramowicza..hmm no więc mecz będzie zacięty ale skończy się 0:1 .. mam nadzieje ;)

WKŁAD: 10zł
Wygrana po kursach Profesjonał : 75zł


a teraz poprosze o ocene moich kuponów bo zaniedługo mam zamiar wyjśći iśc do PRO tak obstawić.. ????
hmhm ogolnie tkaie dziwne mecze .. bo wiesz Czesi maja jzu awans i im moze to wisiec czy wygraja lecz lekka motywacja jest wiadomo czemu ;] Rosja moze zremisowac ;/ lecz mysle ze moze wymeczo te zwyciestwo w granicach 1-0 lub 2-0 under lepszy ;d Hmm Chorwacja wcale nie musi wygrac raczej remis lub under 2.5 Co do Hiszpanow to jakiejs super druzynki nie maja i remis im jak i Szwecji wystarczy a Szkocaj ? Mysle ze powalczo z Makaroniazami i powinni nie dac wydrzec zwyciestwa , POllska licze na zwyciestwo a Brazylia .. ahh Ci gwiazdorzy ;/
 
pelek-22329 0

pelek-22329

Użytkownik
no dziwne dziwne bo innych nie ma :p

a swoją drogą najbardziej interesuje mnie opinia na temat Rumunów bo nikt sie na temat meczu z Bułgarami nie wypowiadał .. ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja powiem tak również sądzę że Rumunii wysoko wygrają z Bułgarią.... Rumunia to dość silny zespół Mutu w ataku sporo może namieszać i swoje zrobić.
 
pelek-22329 0

pelek-22329

Użytkownik
nie chce wam krakać ale mam czutke że Turcy z Norwegami nie przegrają.. aczkolwiek jak grali u siebie z Grekami to zawalili mi kuponik dość przyjemny
ale to tylko taka moja czutka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom