>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Euro 2008 21.11.2007r.

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Już w tą środę poznamy ostatnie rozstrzygnięcia kwalifikacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewniony awans ma już 12 zespołów, a bardzo bliscy jego wywalczenia są też Szwedzi, Anglicy i Portugalczycy.

Zachęcam wszystkich do dyskusji na temat spotkań ;)

Oto pary ostatniej serii spotkań wraz z notowaniami u bukmachera Bwin:

 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Jak dla mnie to pewniakiem jest mecz Anglia-Chorwacja. Tu stawiam czystą 1.
Nie wyobrażam sobie aby Anglicy nie pokonali Chorwatów i nie zakwalifikowali się do EURO 2008, tym bardziej że grają u siebie. Będą za wszelką cenę chcieli się zrewanżować za nieudany mecz w Rosji.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Rumunia - Albania

Po przegranej z Bulgaria, reprezentacja Rumunii powinna zrehabilitowac sie swoim kibicom i wygrac u siebie z reprezentacja Albanii, ktora takze swoj ostatni mecz przegrala u siebie z Bialorusia co bylo dla mnie zaskoczeniem. Jesli Rumunia wygra to zakonczy eliminacje na pierwszym miejscu przed Holandia co na pewno bedzie satysfakcja dla sztabu reprezentacji gospodarzy. Stawiam wlasnie na nich!

Malta - Norwegia

Choc na terenie Malty gra sie nieprzyjemnie to Norwegowie maja o co walczyc. Jesli Turcy potkna sie u siebie w meczu z Bosnia i Hercegowina a Norwegia wygra swoj mecz to awans bedzie wlasnie ich, oczywiscie jest to malo prawdopodobny scenariusz bo Turcy napracowali sie wczoraj na awans ale Norwegia powinna pokazac swoim kibicom, ze choc wczoraj nie popisali sie w meczu z Turkami to mimo wszystko walcza do konca. Stawiam zwyciestwo Norwegow

Węgry - Grecja lub remis

Grecja awans zapewnila sobie juz miesiac temu ale jak przystalo na mistrzow Europy spotkanie z Malta wygrali i to az 5:0. Moim zdaniem Grecja nie wystawi najsilniejszej ekipy w srodowym spotkaniu i pozwoli swoim najlepszym pilkarzom wrocic do klubow, bo juz w nastepny weekend czekaja ich spotkania ligowe, dlatego wlasnie ten typ.

Mecze, ktore moim zdaniem wejda na 99,9% i nie podlegaja analizy:

Wlochy - Wyspy Owcze
Andora - Rosja
Turcja - Bosnia Hercegowina

A i jeszcze pytanko, jesli Anglia wygra mecz z Chorwacja to wyjdzie na 1 czy 2 miejscu ? Remis Anglikow wyeliminuje Rosjanow wiec nie jestem do konca przekonany czy stawiac na Anglie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moje propozycje na środowe spotkania:

HiszpaniaIrlandia Północna

Pewni awansu do finałów Mistrzostw Europy Hiszpanie podejmą w ostatniej serii spotkań zachowującą iluzoryczne szanse na kwalifikację Irlandię Północną, która tak czy siak zaskoczyła in plus w tych eliminacjach. Chyba mało kto spodziewał się, że piłkarze z Irlandii Północnej, w grupie z Hiszpanią, Danią i Szwecją będą wstanie wywalczyć aż 20 punktów ! Do tego trzeba dodać fenomenalnego Davida Healy’ego, który z 13 bramkami na koncie już raczej nie da się wyprzedzić w klasyfikacji strzelców. To właśnie na niego będą musieli uważać Hiszpanie w środowym spotkaniu, do którego przystępują w roli faworyta. Podopieczni Luisa Aragonesa w miniony weekend zagrali chyba najlepsze swoje spotkanie w tych eliminacjach i pięknym stylu na Santiago Bernabeu pokonali Szwedów 3:0. Po tym meczu kibice w Hiszpanii śpiewali: „ Opa, opa, opa viva la Eurocopa!” i wcale im się nie dziwimy zwłaszcza, że Hiszpanie podobnie jak Polacy niezbyt dobrze rozpoczęli eliminacje.

Teraz swoją postawą udowadniają wszystkim, że są najlepszą drużyną w tej grupie dlatego uważam, że w środowym spotkaniu z Irlandią Północną, które zostanie rozegrane w Las Palmas postawią swego rodzaju „kropkę nad i” przypieczętują sukces w grupie i zrewanżują się Irlandczykom za ubiegłoroczną porażkę 2:3 z Belfastu.

Bardzo ważną rolę w tym meczu będzie zapewne odgrywała umiejętność ataku pozycyjnego i kreatywność poszczególnych zawodników, a tacy piłkarze jak Fabregas, Iniesta czy Xavi niewątpliwie te umiejętności mają opanowane w stopniu zaawansowanym. Typuję zwycięstwo Hiszpanów ;)

Mój typ: Hiszpania – 1,35 w Unibet


Anglia – Chorwacja

Po październikowej porażce w Moskwie z Rosją (1:2) już się wydawało, że przyszłoroczne Mistrzostwa Europy odbędą się bez reprezentacji Anglii. Już zastanawiano się czy czasem nie zorganizować specjalnych rozgrywek o Puchar Wielkiej Brytanii, a tymczasem w sobotni wieczór piłkarze reprezentacji Izraela niespodziewanie pokonali 2:1 chyba przemotywowanych Rosjan. Wynik ten otworzył drzwi do awansu Anglikom, którym teraz potrzeba tylko jednego punktu w zamykającym eliminacje meczu z Chorwacją.

W składzie Anglików na to spotkanie zabraknie kilku podstawowych zawodników, a mianowicie Terrego, Ferdinanda, Rooneya i Owena. Jednakże mimo to Stuart McLaren z powołanych zawodników może zestawić naprawdę mocną jedenastkę, która będzie wstanie ten awans wywalczyć. Rywalem Rycerzy Albionu będą piłkarze reprezentacji Chorwacji, którzy już mają zapewniony awans do Euro mimo iż w sobotę po słabym w ich wykonaniu meczu przegrali 0:2 z Macedonią. W meczu z Anglikami zapowiadają jednak walkę o jak najkorzystniejszy rezultat, a poszczególni piłkarze będą się także chcieli zaprezentować z jak najlepszej strony angielskim menadżerom. Zwłaszcza rozgrywający Luka Modrić, którego transferem zainteresowana jest Londyńska Chelsea. Jednakże jak kończą się takie spotkania kiedy piłkarze chcą błysnąć indywidualnymi umiejętnościami a nie skupiają się na grze dla dobra zespołu doskonale wiemy.

Uważam, że w tym spotkaniu mający spore szczęście Anglicy (zwłaszcza z tym zwycięstwem Izraela) wykorzystają atut własnego boiska i na wypełnionym po brzegi nowym Wembley pewnie pokonają reprezentację Chorwacji tym samym zapewnią sobie awans do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Europy i zrewanżują się za wyjazdową porażkę 0:2.

Mój typ: Anglia – 1,55 w Unibet
 
hutnik 0

hutnik

Użytkownik
Zastanawia mnie b.wysoki kurs na Francje. W BAH-u 2.15. Przeciez Ukraina gra tragicznie w tych eliminacjach, a Francja idzie jak walec.

Co myslicie o tym typie?
 
K 358

koeman66

Użytkownik
ja w meczu Sebia - Polska postawie X2, a kurs bardzo zachecajacy
Polacy zagraja na luzie, fakt w oslabieniu i dzieki temu dublerzy moga pokazac co potrafia
a Serbia gra o wszystko i awansuje jezeli o tej samej porze Portugalia przegra u siebie z Finlandia
Portugalia na 10000% nie przegra i wiecie co sie wtedy stanie z gra Serbii?
a pamieta ktos jak w 95 roku o jednej porze toczyly sie mecze Rumunia - Francja i Slowacja - Polska??????
kto pamieta ten wie o czym mysle!
 
P 0

parol9999

Użytkownik
tak szczerze mowiąc nie postawił bym napeno na holendrow i nie powinienes stawia takich kursów np1,09 bo przez taki kurs mozesz sobie kupon spieprzyc ! już nie raz tak zrobilem ???? pozdro
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Do meczu Serbia - Polska istotna informacja, a mianowicie:

Leo Beenhaker nie zabiera na mecz do Belgradu - Ebiego Smolarka, Jacka Krzynówka, Macieja Żurawskiego, Artura Boruca i Marka Saganowskiego. Do tego za kartki nie zagra Błaszczykowski.

Ciekawe jakim składem wyjdą nasi piłkarze ;) Na skrzydłach pod nieobecność Krzynówka, Ebiego i Błaszczykowskiego pewnie 90 minut zagrają Łobodziński i Kosowski. A Boruca zastąpi raczej Kuszczak. Jednak jak to będzie wyglądało na innych pozycjach? Zobaczymy przed meczem kiedy Leo poda skład ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Hmm jestem sercem za nasza Reprezentacja lecz cos czuje ze napewno tego meczu nie wygraja i co jeszcze gorsze pewnie przegraja . Jedni z najlpeszych naszych pilkarzy wyjeechali do klubow i zostali zmiennicy moze oni cos pokaza ? hmm , Lobodzinski niby cos tma ciagnie ale psychika go zzera , Kosa .. moze cos pokaze , lecz na Serbow mysle ze to nie wystarczy ,
CO do Francji tka sam mysle jak Ty hutnik mam zamiar postawic na Francje za drobne i delektowac sie meczem , bo Francji niezle narazie idzie i mysle ze powinni pokonac Ukraine , moze jakis over ?
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Serbowie to dla mnie straszne dziady w goracej wodzie kompani, idzie im w eliminacjach slabo i nie wygraja z nami, a wiecie czemu? bo o rownoleglej porze bedzie grac Portugalia i jak zdobedzie prowadzenie to Serbia sie po prostu podda!!!
ja nie prorokuje, ja widze co sie dzieje w reprezentacji Serbii, oni i tak maja szczescie ze zremisowali w Portugalii, bo i tak graja kiepsko i nerwowo!!!
 
Q 0

quqsik

Użytkownik
Andora - Rosja 2
Rosjanie maja jeszcze szanse na awans, wiece beda walczyc do konca, liczac na potkniecie Anglików.
Serbia - Polska
Polacy jadą na ten mecz rozluznieni i myslacy o niebieskich migdałach. Dodatkowym argumentem do wygrania meczu przez Serbow, jest brak naszych podstawowych zawodników, a nasze rezerwy wiele nie pokażą.
I pewniaki:
Portugalia - Finlandia
Anglia - Chorwacja
Turcja - Bosnia
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
England - Chorwacja 1 1,5
Chorwaci są już pewni awansu, a więc ich motywacja do meczu będzie mniejsza niż Anglików, którzy bedą chcieli pokazać iż nie awansują do Euro przez przypadek(którym można nazwać przegraną Rosjan z Izraelem) Poza tym Anglicy grają u siebie, a tu spisują się nieźle.
Portugalia - Finlandia 1 1,35
W tym spotkaniu kibicował będe oczywiście Finom ale klasa sportowa jest zdecydowanie po stronie gospodarzy. A więc pewne zwycięstwo Portugalczyków
Cypr - Czech Republic 2 1,7 ✅
To spotkanie chyba nie podlega komentarza? ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Cypr - Czech Republic 2 1,7
To spotkanie chyba nie podlega komentarza? :smile:
Cypr u siebie gra dobrze, a Czesi oleją ten mecz. Kurs 1,7 mnie bardzo zdziwił, bo buki przeważnie zaniżają takie spotkania do granic... Ja po analizie pokuszę się może o typ 1X, zobaczę skład Czechów i wtedy pogadamy :p
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Serbia - Polska under 2,5
Mysle ze w spotkaniu Polaków z Serbami padnie mało bramrek. Wszyscy wiemy kto nie jedzie na mecz do Serbii. Ich zmiennicy napewno beda chciali pokazać sie z jak najlepszej strony, przy czym grać ładną piłkę koncentrując sie na obronie aby nie tracić głupio bramek. Myśle ze Serbowie sa na straconej pozycji. Nie mają juz prawie szans na wyjscie z grupy. Serbia i Polska tracą bardzo mało bramek.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Serbia - Polska
X
3,10
Bwin

W środę w Belgradzie dojdzie do meczu ostatniej kolejki Eliminacji Mistrzostw Europy w którym zmierzą sie reprezentacje Serbi i Polski.Jak wszyscy wiemy my Polacy już jesteś w Austrii i Szwajcari zaś serbowie mają na to jeszcze cień szansy w który chyba sami nie wierza ponieważ zwyciestwo nad Polska i Azerbejdzanem bodajże mogą nie wystarczyć Portugalia musi także przegrać z Finlandią a taego bym się niespodziewał.My napewno też chcemy zająć pierwsze miejsce w grupie ale nie możemy przegrać z Serbią,Jak doskonale wiemy Leo Beenhakker nie zabrał ze sobą do Serbi tych którzy najbardziej sie przyczynili do awasnu w tym emczu chce dac szanse innym.Napewno bedzie trudno wygrac z Serbią w dodatku na wyjeździe ale Serbowie mysla podobnie ze latwo z Polską nie bedzie stad wydaje mi się ze ten mecz może skończyć się podziałem punktow.Warto podkreslić ze Polacy bedą dopingowani przez nas Polaków których do Belgradu wybiera się ok. 5 tysiecy.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
zgadzam sie z sutkiem co do X polakow, o jak co ale wymecza pewnie remis 1-1 lub 0-0. Sam zastanwaielem sie czy nie zagrac na under 2,5 bo wg mnie jest on najpewniejszy w tym spotkaniu. Serbia raczej nie ma juz szans na euro bo smiem watpic ze finandia wygra a remis to jest najlepszy ich wynik przy korzystnych wiatrach jaki moga zdobyc. Poacy moze jada bez swoich najlepszych zawodnikow ale jestem ciekawy co wymysli Leo w skladzie, moze ktos sie objawi do strzelania goli oprocz SMolarka i Krzynowka? ;) Moze Zahorski odnajdzie sie w polskim skladzie? Miejmy nadzieje iz Poacy wywioza chociazby punkt z Serbi
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Ja myśle że Polsce bedzie bardzo trudno zdobyć chociaż by punkt z Serbia i obawiam sie Serbia może gładko nas pokonać,jak wiadomo Polska reprezentacje w gównej mierze ciagna Smolarek Krzynówek Błaszczykowski Boruc czyli gracze których nie zobaczymy w tym meczu,jak też wiadomo Polska w wiekszości meczu EL ME nie błyszczała na tle rywalami,a o wyniku przesądzały indywidualne umiejetnośći wyzej wymienionych zawodników wiec brak ich po prostu spowoduje,że tym razem nie bedzie kto miał pociągnac tej gry,jak również przechylić szali na polska strone,najlepszym przykładem był mecz Polski z Węgrami w którym to wielu zmiennikow miało swoją szanse na pokazanie sie Benhhakerowi,a mimo to na tle słabych Węgrów zagrali tragicznie,po prostu nie sa w stanie zastapić czołowych polskich graczy i pociągńac tej reprezentacji brakuje im jeszcze umiejetności i obycia w piłce reprezentacyjnej,tym bardziej na tle Serbi co ma w składzie bardzo doświadczonych i bardzo dobrych graczy,którzy na pewno nie odpuszcza tego meczu bo beda chcieli udowodnić Polsce że to oni zasłużyli na awans a dodatkowo maja jeszcze minimalne szanse, pozatym piłka reprezentacyjna to nie jest ligowa tam kazdy gra o honor swojej ojczyzny,co w ostatniej kolejce EL ME udowodniło pare reprezentacji pozbawionych szans na awans,a po zatym zagraja chyba na swojej maracanie,jak dla mnie to nie widze polaków w tym meczu,obym sie mylił.Jak dla mnie 1
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Ja już obstawiłem handicap -1 dla Serbi po kursie 2.6 w sportingbet. Smolarek, Krzynówek, Żurawski, Boruc, Saganowski, Błaszczykowski...
...Oni nei zagrają więc prosze mi powiedzieć (co do bramkarzy to nic nei mowie bo kuszczak czy boruc to jedno i to samo, dobrzy sa.) kto ma strzelić jakąkolwiek bramkę dla poslki ? Może kuszczak odegra się i strzeli bramkę ze swojej bramki do bramki przeciwnika ?
Jak dla mnie serbowie są faworytem i cud by sprawił ze polska strzelilaby chociaz jedna bramkę a co mówić o jakimś punkcie. Również cud by sprawił gdyby serbowie awansowali do ME 08. Teoretyczne szanse są, tylko że portugalia musiałaby zaprzepascic swoją szansę, gdyby przegrała a nei będzie latwo o wygraną z finami to dlaczego nei serbowie ? Ale jak mowie to bylby tylko cud i wielka pomyłka... Szkoda mi serbow bo sie starali, a nas zjedza ze smakiem jak danonka.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Ja niestety obstawiam 1:0 dla Serbów. Brak Krzynówka i Smolarka to poważne osłabienie, a Serbia na pewno sie zmobilizuje bo ma jeszcze szanse na awans.
Nie wiem natomiast co myśleć o meczu Portugalia - Finlandia. Niby faworyt wiadomy, ale nie jestem chyba skłonny postawić na Portugalczyków po tym, co pokazali z Armenią. Ledwie wymęczone zwycięstwo 1:0 z zespołem kilka klas niżej to naprawdę nie swiadczy o dobrej formie ekipy Scolariego.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Portugalia nie zachwyciła ale grając z Armenia ktora grala byle wybic nie gra sie tak łatwo ciezko jest sforsowac zmasowana obrone rywala, a Finlandia moim zdaniem bedzie chciała sie pokazac z jak najlepszej strony i pokusic sie o jakies punkty moim zdaniem Portugali wygra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom