>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Euro 2008 21.11.2007r.

Status
Zamknięty.
A 0

aress_86

Użytkownik
jednak abramowicz dopioł swego ???? gdzies obiło mi sie o uszy ze fundował piłkarzom Chorwacji za zwycięstwo samochody ( ale to nie potwierdzone informacje) ogólnie wieczór pełny niespodzianek zawiedli faworyci (Anglia, Portugalia w jakims sensie) a ci co wygrali to w cale nie w pieknym stylu (hiszpania 1:0 rosja 1:0 z andorą która nic nie wygrala a strzelila tylko 2 bramki w calych kwalifikacjach a wiec dno)Niemcy remis ale czytalem ze przegrana to ich bardziej urzadza w pozniejszym losowaniu. Wiec wieczor niespodzianek a tam gdzie ich nie bylo to bylo za to nudno.
Wazne jest to ze my JEDZIEMY NA EURO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a anglia moze popatrzec w TV na nas ????
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
Anglicy dali konkretnie dupy. Gdy wyrownali na 2:2 myslalem ze znowu beda mieli fuksa a tu 2:3... i zostaja w domu!!! wielka sensacja oczywiscie zaje...i mi kuponik ale mysle ze nie tylko mi:p
Aress 86 dokladnie tak jak piszesz Angole moga sobie popatrzec na nas jak gramy w TV;)
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
jednak abramowicz dopioł swego ???? gdzies obiło mi sie o uszy ze fundował piłkarzom Chorwacji za zwycięstwo samochody ( ale to nie potwierdzone informacje) ogólnie wieczór pełny niespodzianek zawiedli faworyci (Anglia, Portugalia w jakims sensie) a ci co wygrali to w cale nie w pieknym stylu (hiszpania 1:0 rosja 1:0 z andorą która nic nie wygrala a strzelila tylko 2 bramki w calych kwalifikacjach a wiec dno)Niemcy remis ale czytalem ze przegrana to ich bardziej urzadza w pozniejszym losowaniu. Wiec wieczor niespodzianek a tam gdzie ich nie bylo to bylo za to nudno.
Wazne jest to ze my JEDZIEMY NA EURO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a anglia moze popatrzec w TV na nas ????
Hehe, z tymi samochodami to możliwe :p - w końcu musi lizać dupsko Kremlowi, żeby go nie zamknęli za różne przekręty ;)
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
to nie abramowicz miał ufundowac te merole,ale inny zarobiony rusek,ale mniejsza z tym bo to i tak dziennikarski farmazon jakich było wiele przed kazda kolejka eliminacji,nie wiem jak anglicy mogli to przegrać majac taka szanse awansu,ale jest jeden plus w postaci takiej że mam nadzieje ze trafimy w grupie na te krzywe ruskie mordy i im pokarzemy gdzie ich miejsce
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
co do meczu Polski moze masz racje, ale ja jednak obstawiam przy swoim
co do meczu Finlandii to dziwnie analizujesz, co ma gra obronna Finow do tego meczu skoro oni nie moga sie tutaj ciagle bronic tylko musza wygrac?? beda sie bronic - na pewno nie, a to jest prezent dla gospodarzy, ktorzy strzela bramke, strzela jedna bramke i co wtedy? i wtedy Finlandia pojdzie na calosc, a to dla Portugalii kolejny prezent
2-0, 3-0 dla Portugalczykow, a Cristiano Ronaldo na pewno cos ustrzeli.........
zswracam honor co do Polski, Serbia nie dorasta nam do piet. Oni nie tworza druzyny tylko sa samymi indywidualistami a Leo jest wielki. Mieli farta, ze zremisowali ;)
 
K 358

koeman66

Użytkownik
anglikom gratuluje, portugalczykom tez - zje...i mi fajny kupon, co do Portugalii, wnikalem od czasu do czasu na mecz i powiem wam jedno, byli wyjatkowo uradowani po zakonczeniu meczu, tak szczesliwi jakby zremisowali przynajmniej z Brazylia w jakims meczu na mistrzostwach
Anglia dostala za swoje, pycha i pewnosc siebie, a takze zlekcewazenie przeciwnika w dzisiejszej pilce = porazka
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Cyba mało kto płacze że na me2008 nie będzie Anglii :-D
Ja płacze bo przez nich kupa kasy poszła się ...???? Ale z drugiej strony dobrze im tak bo jak zwykle mieli kupe szczęścia ale tym razem samo szczęście nie wystarczyło:-D
 
K 358

koeman66

Użytkownik
a ja akurat lubie Anglie za ich lige np. to ojczyzna futbolu jakby nie patrzec, moze gdyby zamiast nich awansowala jakas inna druzyna niz Rosja to bym nie byl zmartwiony, ale ruskie...........
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Widzę że była o tym dyskusja. Ależ honorowi i skromni Ci Chorwaci...
Chorwaccy piłkarze nie dostaną mercedesów za zwycięstwo nad Anglią, które obiecał im właściciel Spartaka Moskwa Leonid Fedun. Chorwacka federacja odmówiła przyjęcia hojnego daru rosyjskiego miliardera.
&quot;Niech on je (mercedesy) da swojemu ojcu! Jeszcze przed meczem mówiliśmy, że zagramy nie dla Rosjan, nie dla kogokolwiek innego, ale dla siebie&quot; - powiedział prezes federacji Vlatko Markovic dziennikowi &quot;Vecernji List&quot;.
Fedun, wiceprezes koncernu naftowego Łukoil, jeszcze przed meczem obiecał, że za pokonanie Anglików przekaże trzy limuzyny marki mercedes najlepszym, w jego opinii, piłkarzom chorwackim, a czwarty samochód otrzyma bramkarz reprezentacji Chorwacji i zarazem Spartaka Moskwa Stipe Pletikosa. W piątek Fedun zmienił zdanie, zostawiając wybór obdarowanych federacji chorwackiej, ponieważ &quot;trudno wskazać kto był najlepszy&quot;. Federacja nie przyjmie jednak prezentu.
ONET.PL
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
chyba logiczna sprawa bylo to, ze nie przyjma tej nagrody od ruskich. Tak samo jak Belgowie nie przyjeli kasy od Serbow. Jestem jednak bardzo zdziwiony, ze zabraknie Anglii, bo zawsze bylem za nimi w MS i ME ... =/. Jak ktos pisal wczesniej, jesli juz ma ich zabraknac to moglaby na nich miejsce wskoczyc jakas inna druzyna ale nie ruscy :// Juz bym wolal Izrael. W Anglii pilka nozna traktowana jest jak religia i na pewno wiele łez wylalo sie w sobotni wieczor ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom