>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Euro 2012 - temat ogólny

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Grupa A - Niemcy, Turcja, Austria, Belgia, Kazachstan, Azerbejdżan.
Grupa B - Rosja, Słowacja, Irlandia, Macedonia, Armenia, Andora.
Grupa C - Włochy, Serbia, Irlandia Północna, Słowenia, Estonia, Wyspy Owcze.
Grupa D - Francja, Rumunia, Bośnia i Hercegowina, Białoruś, Albania, Luksemburg.
Grupa E - Holandia, Szwecja, Finlandia, Węgry, Mołdawia, San Marino.
Grupa F - Chorwacja, Grecja, Izrael, Łotwa, Gruzja, Malta.
Grupa G - Anglia, Szwajcaria, Bułgaria, Walia, Czarnogóra.
Grupa H - Portugalia, Dania, Norwegia, Cypr, Islandia.
Grupa I - Hiszpania, Czechy, Szkocja, Litwa, Liechtenstein. Mecze eliminacyjne rozgrywane będą w piątki i soboty oraz we wtorki.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Kursy na mistrzostwo Europy:
- Hiszpania - 6.00
- Niemcy - 7.00
- Anglia - 8.00
- Włochy - 8.00
- Portugalia - 11.00
- Francja - 11.00
- Holandia - 11.00
- Rosja 15.00
.....
- Polska - 29.00
(Zakłady typu each-way prawdopodobieństwo 1/2 pierwszy 2; Ladbrokes)
Zakłady na zwycięzcę poszczególnych grup Eliminacji:
Grupa A - Niemcy - 1.25
Grupa B - Rosja - 1.72
Grupa C - Włochy - 1.50
Grupa D - Francja - 1.50
Grupa E - Portugalia - 1.50
Grupa F - Chorwacja - 2.10
Grupa G - Anglia - 1.28
Grupa H - Holandia - 1.36
Grupa I - Hiszpania 1.28
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kwalifikacje do Euro 2012 - 5.09.2010

W ten weekend rozpoczynają się kwalifikacje do Euro 2012.
Spotkań jest bardzo dużo, większość faworyt gra teoretycznie łatwe do zwycięstwa mecze. Na pewno nie zabraknie niespodzianek ;)
Zapraszam do dyskutowania i pisania swoich przemyśleń na temat 1 kolejki eliminacji do Euro 2012.
 
M 11

mody18

Użytkownik
Moim zdaniem, po blamazu podczas MŚ takie druzyny jak Francja, Włochy, Anglia, nie dadza ciała, a rozpedzoną Portugalie i Niemcy mozna dorzucic do kuponów by podnieść sobie kurs. Co jak co, ale 1.50 na Niemców to jednak (mały bo mały), ale prezent.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Francja nie dała ciała okazyjnie. W tym zespole jest długofalowy problem i to się prędko nie zmieni. Przyzwyczajajcie się że Francuzi jeszcze przez spory czas będą zawodzić

Ja widzę dla siebie Izrael z handi, x2 na Finlandie i wyższe handi na Holandie. Ewentualnie Rumuni 1:0 pykną Albańczyków
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No kursy powalające :| fakt , że rywale z innej półki ale to początek eliminacji i o niespodziankę nie trudno. Ja bym nie ruszał tych wielkich marek tylko skupił bym się na meczach niższej rangi. Znaczy gorszych drużyn.
W meczu Litwy ze Szkocją stawiał bym under. Może nawet 1.5 Obie ekipy są dość underowe , obie kojarzą mi się z futbolem bardziej siłowym niż technicznym. Przede wszystkim nie stracić a remis z takim rywalem nie będzie zły. Jest to początek eliminacji dlatego też ciężko się spodziewać zarówno w tym jak i innych spotkaniach jakiś festiwali bramek. Aczkolwiek w kilku powinny być.
Dalej ciekawie wygląda mecz Słowacji. Dobrze nawet zaprezentowali się na mundialu. Zresztą każdy pamięta ich grę w el do MŚ gdzie wygrali naszą grupę. Macedonia co prawda z piłkarskiego kopciuszka stała się groźnym rywalem ale nie sądzę że aż na tyle groźnym zby zagrozić Słoweńcom na ich terenie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Co to w ogole za temat ? Nie można tego zrobić jak w przypadku Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej ? Podział na wszystkie grupy odzielnie, aby można było do niego wchodzić z menu głównego ?

Moderatorzy do wymiany,,, ;)

Assitalia // Sam mogłeś takie tematy założyć, ale po co? Lepiej narzekać.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To jest temat do ogólnej dyskusji. Tutaj sobie można podyskutować kto awansuje z pierwszego , kto nie wyjdzie i inne tematy z tym związane. Po za tym jakieś ciekawostki co do Euro itp. Tematy do podawania typów na spotkania zapewne będą powstawać w takiej formie jak zaczął dziś Marcin. Czyli mecze na konkretne dni. I moim zdaniem będzie tak lepiej.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Wydaję mi się że warto dorzucić do jakiegoś kuponu Turcję. O ile dobrze pamiętam to pokonali kogoś (chyba Rumunię) w meczu towarzyskim. Hiddink powinien doprowadzić Turków do Euro 2012
 
T 0

tobi_kks

Użytkownik
Witam! Mam pytanko czy mógłby mi ktoś podać stronke gdzie będą statystyki i wyniki meczów reprezetacji (towarzyskich, eliminacyjnych i na różnych turniejach). Z góry dzięki!
 
faeco 0

faeco

Użytkownik
⚽ San Marino - Holandia | 2 (-1) | 1,10
⚽ Wyspy Owcze - Serbia | 2 (-1) | 1,35
⚽ Liechtenstein - Hiszpania | 2 (-1) | 1,10
⚽ Portugalia - Cypr | 1 | 1,22
⚽ Anglia - Bułgaria | 1 | 1,35

San Marino, Wyspy Owcze i Liechtenstein to margines piłkarski, więc takie zespoły, jak Serbia czy dwie najlepsze drużyny świata nie powinny wygrać swych meczów niżej niż 0:3. Inaczej zakończyłoby się to wstydem. Liczę tu na burzę, czy też grad goli - jak kto woli :]

Cypr, mimo że jest trochę silniejszy, także do gigantów nie należy i Portugalia, zwłaszcza u siebie, powinna ich roznieść. Liczę też na przekonującą wygraną Anglików, którzy grają z Bułgarią przed własną publicznością. Z Węgrami okropnie się męczyli, a Capello, jeśli chce nadać być ich selekcjonerem, musi tak zmotywować zawodników, by ci wreszcie pewnie i wysoko wygrali.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Ja zrobiłem Fajny kupon xD Napiszcie co o nim sądzicie xD
Estonia - Włochy
Typ : 2
Kurs 1.35
Analiza : No . To coś powiem ???? . Mecz wydawał by się pewniakiem jeszcze 3-4 lata temu . Teraz też jest to mecz do przewidzenia ale już nie faworyzował bym Włochów do pewnego zwycięstwa . Pewniakiem w tym meczu może być 2X . Nie wyobrażam sobie Euro bez Włochów . A jeśli myślą o awansie &lt; a na pewno tak jest &gt; to muszą ogrywać takich rywali jak Estonia .
Mołdawia - Finlandia
Typ : 2
Kurs 2.10
Analiza : Też myślę iż dobry mecz i dobry kurs . Finlandia jest w grupie z San Marino , Szwecją , Holandią , Węgrami i właśnie Mołdawią . Kurs myślę iż prezent bo Finlandia będzie walczyć o 2 miejsce ze Szwecją a zespół z tej właśnie grupy z 2 miejsca wejść na Euro powinien gdyż mają w grupie San Marino .
Kazahstan - Turcja (-1)
Typ : 2
Kurs 2.00
Analiza : Mecz na czystą 2 wydaje się być dobrym kąskiem dla osób które grają jeden mez na kuponie za np 500 zł . Ale tak ogulnie Turcja powinna wygrać 2-0 3-1 . Ostatnie meczy tych drużyn to wygrana Turcji na wyjeździe 6:0 i u siebie 4:0
Kazachstan to napewno ostatnie miejsce w tej Grupie . A Turcja uważam że zagra na Euro 2012
Stawka : 20 zł
Ew : 102 zł !!
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Kupon ciekawy, w sumie co do Turcji to masz racje, kurs na czysta 2 jest troche niski, a twoj typ nie dosc ze praktycznie powinien wejsc, a i kurs zacheca.
Co do pozostalych meczow to na finow tez chcialem grac, ale co do wlochow to sobie chyba odpuszcze, poczekam co zagraja bo wg mnie taki kurs nie jest wart nerwow.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Jak ktoś chce zagrac naprawdę grubo, to:

Liechtenstein - Hiszpania | Gospodarze nie strzelą
San Marino - Holandia | Gospodarze nie strzelą

AKO: 1.45

Wyjaśniac chyba nie trzeba.
Liechtenstein-Portugalia 2:2! nie tak dawno, w 2004r. Ku prze przestrodze że może nie warto aż tak grubo. Ja wiem że to wielka Hiszpania, ale np jak będą wysoko prowadzić to może się przydarzyć chwila nieuwagi, jakiś farfocel i Liechtenstein walnie honorca. ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Estonia - Włochy

narazie nic się nie zmieniło. Ogólnie mecz był w miarę wyrównany ewentualnie z lekką taktyczną przewagą Włochów. Potem nieudana interwencja bramkarza i 1:0 dla gospodarzy. Włosi nic specjalnego nie grali ale jak to u nich dwa fragmenty i cwaniactwo wyszło. Ogólnie 1:1 lub 2:2 byłoby bardziej sprawiedliwe choć osobiścię się cieszę bo na Włochów grałem

Rumunia - Albania

jestem niemile zaskoczony postawą Rumunów którzy grali chaotycznie bez pomysłu, głównie wrzucali lub posyłali dzidy pod bramkę. Liczyłem na więcej. Albania zagrała jak to na nich przystało uważnie z tyłu a z przodu może coś wpadnie

Francja - Białoruś

tak jak mówiłem tutaj problem leży bardzo głęboko i nie prędko się wynormuje sytuacja o ile to nastąpi. Osobiście odesłał bym Francję do CAF bo drużyna w dużej mierze jest reprezentowana przez tamtejszych a od sporego czasu gra też typową dla afrykańskich drużyn piłkę
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Na eliminacje ME 2012 jako, że to ważny z perspektywy Polski turniej pozwoliłem sobie utworzyć osobne na każdą grupę. Zapraszam więc tam do wyrażania swoich opinii i podawania typów. Ten temat pozostawiam jednak otwarty. Będzie tu można pisać jakieś ciekawe informacje, ogólne typy oraz inne rzeczy związane z kwalifikacjami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom