>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje Euro 2016 [8-13 października 2015]

Status
Zamknięty.
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Mecz: Walia - Andora
Godzina: 20:45
Typy:
- Under 3.5 (2,03) @Unibet ✅
- Under 4.5 (1,43) @Unibet ✅
Walia na zakończenie bardzo udanych, jak dla nich kwalifikacji do Mistrzostw Europy zmierzy się na własnym stadionie z ostatnią Andorą. Typ opieram przede wszystkim na tym, że Walia bardzo mało strzela bramek. Jak łatwo policzyć w każdym meczu strzelała średnio jedną bramkę, z czego trzy gole zdobyli przeciwko Izraelczykom. W pierwszym spotkaniu w Andorze zwyciężyli Walijczycy 2:1 po dwóch trafieniach Bale. Jednym z minusów typu jest, że goście sporo tracą na wyjazdach (w ostatnich pięciu meczach, to średnio trzy gole). Zwycięstwo miejscowych jest niemal pewne, ale nie wydaje mi się by skończyło się na pogromie (możliwe, że Bale będzie oszczędzany). Typuje że skończy się 2:0, 3:0. Under 3.5 do gry do singla, z kolei under 4.5 można dodać do jakiegoś dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Holandia vs Czechy / Holandia over 61,5% posiadania pilki @ 1,85 U nibet ⛔ cos kolo 56 ... t r a g e d i a ...to co zagrala w 2 polowie Holandia..11 na 10 i nadal Czesi mieli o wiele wieksze posiadanie pilki...kryminal...

Ostatnio Holendrzy mnie zawiedli z tym typem i nie pokryli lini 62,5% w meczu z Kazachami, choc do przerwy mieli 65%. Tym razem jednak sytuacja jest inna. Po pierwsze dzisiaj Holendrzy graja u siebie a nie na wyjezdzie. Po drugie graja z Czechami ktorzy nie maja zbytniej motywacji bo w tym meczu o nic nie graja. Po trzecie linia jest o 4 pkt procentowe nizsza niz ta z poprzedniego meczu ktora mial wystawiony Unibet (przypomnie w meczu wyjazdowym linia byla 64,5%). Holendrzy zapewne dzisiaj beda przy pilce zdecydowanie czesciej niz Czesi. Gospodarze ten mecz musza wygrac by marzyc o awansie, ktorego prawodpodobnie i tak nie osiagna. Mysle, ze dzisiaj zobaczymy ta sama Holandie ktora widzielismy przez cale eliminacje, duzo gry pilka, duzo podan, ukladanie akcji od tyl, od bramkarza, przez obroncow, pomocnikow itd. Mysle, rowniez, ze z powodu gry u siebie Holendrzy po stracie pilki beda bardziej zwawi by ja odebrac niz w meczu z Kazachami gdzie sie cofali. Kolejna sprawa to trzeba oddac Kazachom, ze naprawde zagrali dobry mecz, ambitny, ofensywny z bardzo wysokim presingiem. Czesi tak dzisiaj nie beda grac. Mysle, ze ustawia sie na lini polowy boiska i od tej strefy beda sie bronic. Kazachowie przez caly mecz naciskali juz pod polem karnym Holendrow w odbiorze co zmusilo gosci do wielu strat i niecelnych podan. Dzisiaj spokojnie Holendrzy powinni pokryc ta linie.

A dla fanow aKo:

Izrael o2,5 kornera @ 1,76 ⛔ 2
Cypr vs BiH o8,5 kornera @ 1,58 ✅ 13
Turcja o 5,5 kornera @ 1,54 ⛔ 2 ???? cieniasy
Ita vs Nor. o8,5 kornera @ 1,62 ✅ 10

aKo @ 6,92 U nibet

Izrael po prostu musi sprobowac. Belgowie piekielnie silni, ale graja o pietruche, choc u siebie to raczej nie powinni sie specjalnie ociagac. Jak Belgowie strzela to moze sie rozluznia i dadza pograc pilka ekipie przyjezdnych. Kurs na 3 kornery zachecajacy. Jakbym znalazl sam kurs na korki Cypru to bym pogral ale buki sie wycwanily i nie daly wiec trzeba grac na laczna liczbe. Mecz o baraze, gdzie obie ekipy maja szanse wiec mysle, ze bedzie konkretnie jesli chodzi o akcje podbramkowe a co za tym idzie o kornery. Turcja to dla mnie ekipa bardziej na fali niz z jakimis niesamowitymi umiejetnosciami. Nie ufam im jesli chodzi o skutecznosc strzelecka wiec wole zagrac ich kornery. Wiem, ze ich temperament sprawi, ze zaatakuja od poczatku, graja u siebie, i cel to nie przegrac wiec mysle, ze postaraja sie kontrolowac ten mecz i utrzymywac pilke blizej pola karnego gosci niz wlasnego. Jeden blad i kto wie moga sie pozegnac z Euro. Jesli chodzi o mecz Ita vs Nor to sprawa tez jest prosta. Norwego wie musza wygrac by awansowac z automatu, bo zapewne Chorwaci wygraja na Malcie i przeskocza ich w tabeli. Wlosi latwo skory nie sprzedadza, zapewne zagraja swoja, ofensywna ale minimalistyczna pilke. Obie ekipy nabijaja sporo korkow, wiec dodajac do tego stawke meczu mysle, ze gra bedzie dosyc otwarta. Kornery powinny dzisiaj wpadac ???? Powodzenia
 
K 0

kuba8720

Użytkownik
Belgia - Izrael
Izrael @ 10.00 Bet365
Izrael DNB @ 7.50 Unibet
Izrael lub remis @ 3.25 Unibet

Po takich kursach myślę, że warto spróbować, w ostatnich spotkaniach dzieją się różne &quot;cuda&quot;, a tu taki może się wydarzyć. Izrael w ostatniej kolejce skomplikował sobie sprawę przegrywając z Cyprem 1:2, można by powiedzieć, że skoro przegrali z Cyprem u siebie, to wygrają z Belgią na wyjeździe? Tak, ale Cyprowi zależało na tym meczu, bo dzięki wygranej utrzymali szanse na grę w barażach, Belgia za to dzisiaj ma już awans zapewniony i nikt im tego nie odbierze, trener może zagrać drugim garniturem i po prostu odpuścić sobie to spotkanie, Izrael musi wygrać i liczyć na potknięcie Bośni, więc póki są szanse, na pewno dadzą z siebie wszystko.
Belgia wygrywając to spotkanie wskakuje po raz pierwszy w historii na 1 miejsce w rankingu fifa,więc mocno się zdziwię jeżeli nie potraktują tego meczu poważnie
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Mecz: Malta vs. Chorwacja ⛔
Typ: Over 2.5 bramek
Kurs: 1.65 (betsafe)

Może trochę mały kursik ale do grania z jakimś &#39;pewniaczkiem&#39; no podbitkę warto pograć. Chorwaci póki co nie mają gwarancji na Euro ale dziś wieczorem może się to zmienić. Jeżeli Norwegowie przegrają, a piłkarze z Bałkanów wygrają wtedy 2. miejsce mają Chorwaci. Natomiast przy remisie w meczu Włochy vs. Norwegia zadecyduje różnica bramek Chorwacji i Norwegii. Więc dziś Chorwaci będą chcieli nastrzelać dużo bramek, a patrząc na ostatnie niespodzianki (bramka Andory, bramki Luksemburga) nawet Malta może pokusić się o zatrzepotanie piłki w chorwackiej bramce.
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Malta-Chorwacja
2 drużyna strzeli gola w obu poł. @ 1.67 fortuna
Chorwaci wciąż mają szanse na bezpośredni awans na Euro we Francji, aby tak się stało muszą wygrać dzisiejsze spotkanie, a będąca na drugim miejscu Norwegia nie wygrała z Włochami na wyjeździe. Dlatego też uważam, że Chorwaci ruszą do boju od początku spotkania i szybko strzelą bramkę gospodarzą, tak aby kontrolować przebieg spotkania. W drugiej połowie przewaga gości powinna być widoczna coraz bardziej co powinno przełożyć sie na rezultat.
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Mecz: Malta vs. Chorwacja
Typ: Over 2.5 bramek
Kurs: 1.65 (betsafe)

Może trochę mały kursik ale do grania z jakimś &#39;pewniaczkiem&#39; no podbitkę warto pograć. Chorwaci póki co nie mają gwarancji na Euro ale dziś wieczorem może się to zmienić. Jeżeli Norwegowie przegrają, a piłkarze z Bałkanów wygrają wtedy 2. miejsce mają Chorwaci. Natomiast przy remisie w meczu Włochy vs. Norwegia zadecyduje różnica bramek Chorwacji i Norwegii. Więc dziś Chorwaci będą chcieli nastrzelać dużo bramek, a patrząc na ostatnie niespodzianki (bramka Andory, bramki Luksemburga) nawet Malta może pokusić się o zatrzepotanie piłki w chorwackiej bramce.
Nie neguje typu, ale zanim napiszesz takie bzdury to zbierz swoje informacje do kupy, bo tylko niepotrzebnie wprowadzasz niedoinformowanych w błąd. Przy równej ilości punktów Chorwacji i Norwegii, dalej grają ci pierwsi ponieważ mają lepszy bilans bezpośrednich spotkań (wygrana u siebie 5-1, porażka na wyjeździe 2-0), więc Chorwaci nic nie musza, mogą sobie spokojnie wbić 2-0 i trzymać wynik.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Ja dziś nie kombinuje i gram wydaje mi się pewny dubelek.

Walia-Andora
Koledzy wyżej już opisywali ten sam typ.Walia zapewniony awans na Euro,dziś myśle że będą chcieli świętować go ze swoimi kibicami.Na swoim obiekcie w tych eliminacjach mają bilans 3:1.Andora jak zawsze nie ma co szukać w żadnych eliminacjach i jest dostarczycielem punktów,a przede wszystkim bramek,W tych eliminacjach na wyjździe mają bilans 0-18.w dotychczasowych meczach oddali na bramkę rywali łącznie 13 celnych strzałów.

Holandia-Czechy
Holendrzy muszą wygrać ten mecz i liczyć na przegraną Turcji aby mieć szanse na awans.Nie ma co ukrywać są w słabej formie sporo bramek strzelają i sporo też tracą czego dowodem jest bilans 15-11.Czechy zapewniony udział w turnieju we Francji,dziś mogą wyjść zmiennicy i chcieć się pokazać bo od teraz zaczyna się walka o miejsce w samolocie na Euro,bilans bramkowy 16-12 a więc też sporo tych bramek pada z udziałem tej drużyny.Ogólnie w historii między drużynami padają bramki.

Moje propozycje na oba mecze:
Walia wygra do zera 1.3
Holandia-Czechy powyżej 1.5 bramki 1.28
AKO:1,66 bet365
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Hakan Calhanoglu strzeli gola @4,33 bet365 ⛔

Turcja jest tutaj wyraźnym faworytem przeciwko Islandii w ostatnim meczu w fazie grupowej , w tych kwalifikacjach.
Islandia już się zakwalifikowała na EURO, i z pewnością podejdzie na luzie do tego meczu, podczas gdy Turcja potrzebuje co najmniej jeden punkt aby mieć miejsce w play off.
Będą mieć duże zaangażowanie od 1min, a wsparcie z trybun na pewno im pomoże.
Myślę że, Hakan może zdobyć tutaj gola.
On jest bardzo dobrym graczem, lubi grac ofensywnie, a jego doświadczanie z Bundesligi z pewnością się tutaj przyda.
Turcja wygrała 0-2 przeciwko Czechom w ostatnim meczu i on strzelił jedną z bramek. Mamy duże szanse na zdobycie tutaj bramki, a kurs jest fantastyczny na to zdarzenie.

Suchary, głównie zagrane w 365, i uni, niektóre z kursów się pozmieniały ( urosły, zmalały ):

Belgia vs Izrael over 2,5 @1,70 ✅
Belgia vs Izrael 2 połowa over 1,5 @2,05 ✅
Belgia vs Izrael 2 połowa więcej goli @2,15 ✅
Bułgaria vs Azerbejdżan 2 połowa więcej goli @2,30 ⛔
Bułgaria vs Azerbejdżan over 2,5 @2,48 ⛔
Bułgaria vs Azerbejdżan 2 połowa over 1,5 @2,65 ⛔
Cypr vs Bośnia over 2,5 @2,12 ✅
Cypr vs Bośnia 2 połowa więcej bramek @2,20 ⛔
Cypr vs Bośnia 2 połowa over 1,5 @2,35 ⛔
Malta vs Chorwacja over 2,5 @1,63 ⛔
Malta vs Chorwacja 2 połowa over 1,5 @1,91 ⛔
Malta vs Chorwacja 2 połowa więcej bramek @2,15 ⛔
Włochy vs Norwegia 2 połowa więcej bramek @2,30 ✅
Włochy vs Norwegia over 2,5 @2,45 ✅
Łotwa vs Kazachstan under 2,5 @1,60 ✅
Łotwa vs Kazachstan 1 połowa x @2,00 ✅
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Turcja - Islandia X 3,90 (2/10) ⛔
Bet365
Żadnej ze stron nie zależy na zmianie wyniku, więc czemu by nie miało tak zostać? A kurs zacny.

PS Mój błąd w ocenie, sorry, nie uwzględniłem awansu Turcji z 1. miejsca 3-ch miejsc, przy zwycięstwie Kazachów... Ale poprawię się ;)
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
Turcja - Islandia X 3,90 (2/10)
Bet365
Żadnej ze stron nie zależy na zmianie wyniku, więc czemu by nie miało tak zostać? A kurs zacny.
jak czytam takie bzdury i jak ludzie grają coś o czym nie mają zielonego pojęcia to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Dla twojej świadomości to gdy Holandia wygra z Czechami i Turki zremisują to spadają na 4 miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
E 118

edwardxd

Użytkownik
jak czytam takie bzdury i jak ludzie grają coś o czym nie mają zielonego pojęcia to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Dla twojej świadomości to gdy Holandia wygra z Czechami i Turki zremisują to spadają na 4 miejsce.
No chyba nie. Decydują bezpośrednie mecze a w nich Turcy mają z Holendrami 3:0 i 1:1
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
jak czytam takie bzdury i jak ludzie grają coś o czym nie mają zielonego pojęcia to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Dla twojej świadomości to gdy Holandia wygra z Czechami i Turki zremisują to spadają na 4 miejsce.
Dla twojej świadomości Turcji starcza remis. Ma lepszy bilans spotkań z Holandia i w przypadku rownej ilosci punktów to oni zajmą 3 miejsce.
Najbardziej mi się podoba fragment z zielonym pojęciem. Poprawileś mi humor gosciu daje Ci repute za głupote
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
On ma rację, zwracam honor pomyliłem, iż liczą się najpierw bramki a później bezpośrednie pojedynki.
To czy On ma racje czy kto inny to sprawa mniej ważna. Nie powinieneś obrażać i oczerniać o brak więdzy bo wyszedłeś na kompletnego idiote!!
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Życzeniowe myślenie serbskich mediów,UEFA nie przyzna,że na tym szczeblu istnieje korupcja,a jeśli już wywalą sprawiających problemy bidaków z Albanii to powinni przyjrzeć się również meczowi Łotwa - Kazachstan,gdzie emisariusze znad Bosforu pilnowali korzystnego dla nich rozstrzygnięcia.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Mnie to zawsze smieszy, ze informacje o rzekomej korupcji sprawdza instytucja ktorej szef zostal zawieszony za podejrzenia o korupcje ???? ... kto jak kto ale UEFA jest w tej dziedzinie ekspertem i dlatego juz teraz mozemy powiedziec, ze tak jak twierdzi Adhemar, nikt nikogo nie wyrzuci z Euro, rzekome pogloski beda bezpodstawne, UEFA nic nie wykryje, a cala sprawa rozejdzie sie po kosciach. Takie zycie ????
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Wystarczy spojrzeć na relację historyczne między oboma krajami - Serbowie się nie lubią z Albanią i to bardzo mocno , więc z tego powodu tego awansu mają znaczny ból pewnej części ciała.
Rozumiałbym jakby to pisał ktoś z innego kraju , ale te rewelację Serbów raczej można gdzieś między bajki włożyć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom