>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje EuroBasket 2017

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
14/09/2016 20:00 CET
Polska - Białoruś under 153.5
1.92 (Pinnacle) ✅ 57:76=133
5/10

Kilka dni temu obie ekipy grały ze sobą i Białoruś przegrała u siebie z Polską 79:97. Jest to wg mnie jednak odstąpienie od normy, bo potem Białoruś zrobiła 72:62 z Portugalią, 79:63 z Estonią, a zaczynała grupę od wyjazdowej porażki 81:62 z Estonią. Wszystkie wyniki bardzo dalekie od wymaganej linii.

Trener reprezentacji Białorusi Aleksander Krutikov nie jest raczej fanem szybkiej koszykówki, a jego głównym konikiem jest mocna obrona. Na pewno wyciągnie wnioski po pierwszej przegranej i nie pójdzie tym razem w szybką wymianę, bo to nie ma sensu i Białoruś z mniejszym talentem ofensywnym jest bez szans. Ogółem byłem mocno zdziwiony, że drużyna pod tym trenerem gra taki burdel w obronie i freestyle w ataku. Komanda Krutikova powinna iść w kierunku błota i nie spodziewam się dużej ilości punktów z ich strony. Polska też powoli wydaje się zmęczona trudami spotkań rozgrywanych, co trzy dni i niektórzy koszykarze mają mocną obniżkę formy (Koszarek).

Wyrzucając rezultat pierwszego spotkania mielibyśmy pewnie linię na poziomie 148-150. Spotkania Polski dotychczas przebiegają w sposób overowy na wyjazdach, a u siebie underami i zamykaniem przeciwnika na poziomie 60-punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
thejet 2K

thejet

Użytkownik
17/09/2016 19:00 CET
Estonia - Poland over 144.5
1.92 (Pinnacle) ✅ 63:94=157
5/10

Gdzie sens, gdzie logika. Z defensywną Białorusią, która rozgrywa wyjazdowy mecz jest linia 153,5. Dzisiaj z bardziej ofensywną i grająca u siebie Estonią jest linia 144.5. Pisałem już we wcześniejszej analizie, że Polska rozgrywa mecze schematem u siebie underowym, gdzie jest bilans 3-0 na korzyść underów oraz wyjazdowych, gdzie w dwóch spotkaniach padły overy.

W spotkaniach u siebie były undery, bo Polska potrafiła zamykać przeciwnika na niskim wyniku (raz zamknęła nas Białoruś). Na wyjazdach już tego nie ma i przeciwnicy potrafią rzucać dużą ilość punktów i nie mają problemów z Polską defensywą.

Dla Polski jest to spotkanie o awans, które zapewni tylko wygraną, inaczej zaczyna się liczenie małych punktów i innych pierdół. Polska pokazała, że najlepiej czuje się w szybkiej koszykówce, którą szczególnie preferowała w pierwszych spotkaniach. To ostatni mecz i Polacy powinni rzucić wszystkie siły do biegania, bo innych spotkań nie będzie. Powolne granie naszym zbytnio nie wychodzi.

Estonia u siebie miała dotychczas 81:62=143 z Białorusią oraz 82:63=145 z Portugalią. Białoruś to ekipa nastawioną na mocną defensywę, a Portugalia jest bardzo słaba w ataku. Linia była na styku ze słabszymi overowo ekipami, a więc dzisiaj ta linia przy grających up-tempo Polakach powinna oscylować wg mnie na poziomie 146-147.

Na koniec odnośnie pierwszego spotkania, które zakończyło się wynikiem 78:64=142. Jest to niski wynik, ale Polska miała 5/20 (25%) za 3, a Estonia 8/25 (32%) za 2. Widzę tutaj duże miejsce do poprawy, a też Estonia w tym spotkaniu miała gameplan, aby spowalniać grę. U siebie myślę, że pójdą w bardziej otwartą wymianę ciosów i często będą odpalać szybkie rzuty za trzy.
 
T 189

teesbor

Użytkownik
nie znalazlem dzialu odpowiedzniego, a moze to ten, w kazdym razie chodzi o to:
jutro Polki graja z Belgijkami mecz kwalifikacji do euro. Slyszalem, ze polska kadra jest zdziesiatkowana i maja grac glownie nowe mlode zawodniczki.
czy zatem hp -5,5 w strone Belgii jest warty grubszej gry?
czy Belgijki jeszcze graja o cos? z tabeli wynika, ze zwyciestwo daje im bezposredni awans.... czy mam racje?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 95

davidienko

Użytkownik
a nie jest czasem tak ze Belgijkom awans daje nawet porazka 30 pkt ? ???? przeciez wszystkie 3 zespoly beda mialy bilans 2-2 wiec wtedy licza sie male punkty... Bialorus juz skonczyla i ma +7, Belgia na ta chwile +38 a Polki - 45
 
P 64

popeye.

Użytkownik
a nie jest czasem tak ze Belgijkom awans daje nawet porazka 30 pkt ? ???? przeciez wszystkie 3 zespoly beda mialy bilans 2-2 wiec wtedy licza sie male punkty... Bialorus juz skonczyla i ma +7, Belgia na ta chwile +38 a Polki - 45
Spójrz w tabele dla drużyn zajmujących druga lokate
 
A 7

arthur071

Użytkownik
Chodzi o to, że nawet jak Belgia przegra, dajmy na to 10 punktami, to awansuje z pierwszego miejsca ze względu na bilans punktowy ogólny i bilans bezpośredni w pojedynkach z Białorusią. Czy taka jest logika tych eliminacji?
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Spójrz w tabele dla drużyn zajmujących druga lokate
co to ma do rzeczy, skoro Belgia wyjdzie z pierwszego miejsca? Bialorus ma bilans 2-2, Belgia w tej chwili 2-1... jezeli Belgia przegra z nami nizej niz 30 pkt wygrywa grupe, nie ma innej opcji
ja nie neguje typu - nie mowie ze Belgia nie wygra... jedynie ostrzegam przed podpalaniem w stylu - wygrywaja i maja awans... bo awans to juz maja, wystarczy im nie przegrac wyzej niz 30 pkt
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Chodzi o to, że nawet jak Belgia przegra, dajmy na to 10 punktami, to awansuje z pierwszego miejsca ze względu na bilans punktowy ogólny i bilans bezpośredni w pojedynkach z Białorusią. Czy taka jest logika tych eliminacji?
jezeli Belgia przegra to nie ma znaczenia jej dwumecz z bialorusia, poniewaz wszystkie zespoly w grupie koncza z bilansem 2-2... wiec wiadomo ze kazdy z kazdym ma po wygranej i porazce... w takim razie liczy sie tylko i wylacznie bilans punktowy
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Zespół trenera Teodora Mollova z Belgijkami rywalizował na wyjeździe w lutym. To było niesamowite spotkanie w wykonaniu Kim Mestdagh i Emmy Meesseman (zdobyły aż 30 i 29 punktów), co przełożyło się na świetny wynik drużyny - aż 100:63. W minioną sobotę nasze najbliższe rywalki wygrały z Białorusią 67:61, co sprawia, że ciągle mają spore szanse na zajęcie pierwszego miejsca w grupie - zapewni im to zwycięstwo z Polską.
http://basketligakobiet.pl/
W Polsce od poniedziałku, belgijskie Koty odgrywają środę w Wałbrzychu twarzy polskiego do zakwalifikowania się do Euro-2017. Od wygranej 67-61 przeciwko Białorusi w sobotę Belgii ma wszystkie karty w ręku, aby osiągnąć swój cel i do finału europejskiego Mistrzostw dziesięć lat po jego ostatni występ na najwyższym europejskim poziomie.
źródło :belgijska federacja, tlumaczone z google, niby wszystko w rękach belgijek, przyjechały pełnym składem, kursy rosną co mnie niepokoi ????
 
D 95

davidienko

Użytkownik
b-z-d-u-r-a
uzasadnij mi proszę, dlaczego Belgia miałaby skończyć za Białorusią w przypadku porażki z Polkami, dajmy na to 20 pkt? bo ja Ci uzasadnilem w druga strone - a Ty dajesz link do ewidentnej pomylki
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Ja się na tym nie znam, i bazuje na takich serwisach właśnie. Jeżeli jest tak jak mówisz no to bardzo się cieszę,że wytykasz takie błędy tym stronom i dajesz inne światło na stawianie na Belgów.Pograne dosyć grubo także miejmy nadzieję, że nie odpuszczą.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Belgijki powinny wygrac, ale to ostatnia kolejka i mozliwa jest kolejka cudow ;)
Albania - Wielka Brytania Albania +50,5 @1,83 bet365
dla obu zespolow mecz o przyslowiowa czapke gruszek, Albanki u siebie z Wloszkami przegraly 40-86, licze ze dzis zakreca sie kolo podobnego wyniku


Bosnia i Hercegowina -
Izrael @2,25 bet365
to jest kurs ktorego absolutnie nie rozumiem... Bosniaczki stracily wszelkie szanse na awans, a Izraelki w przypadku wygranej gwarantuja sobie wyjazd... ja wiem, teren ciezki, rywal nie ogorek - natomiast licze ze motywacja jednych i brak motywacji drugich zalatwi tu sprawe... kursy wystawilbym odwrotnie, Izrael w roli nie-faworyta to dla mnie duze value


Islandia (+7,5)
- Portugalia @1.83
wciaz niedoceniana Islandia, wciaz uwazana za ogorkow, tymczasem dla mnie to juz bardzo podobny poziom do zespolu Portugalii.. delikatnie po kursie @3,2 mozna tez win gospodyn
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 189

teesbor

Użytkownik
no to czytajac powyzsze komentarze troche sie wje...lem...
tak to jest jak sie nie zna na dyscyplinie i gra na podstawie zaslyszanych w radiu informacji ????
mam nadzieje, ze nasze w eksperymentalnym skladzie zagraja slabo ????

e: to bedzie pierwszy mecz kosza kobiet w moim zyciu, ktory obejze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Polki nie zawiodły i umoczyły 61-77 pokrywając handi z naddatkiem
Pierwsza kwarta była decydując Belgijki wygrały ją 27:15 i dalej kontrolowały spokojnie grę.
Dzięki teesbor za cynk leci reputka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom