>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
T 2

thmx

Forum VIP

APOLLON LIMASSOL- SIBIR NOWOSIBIRSK
Typ : Apollon @ 1,83 Bet365

Oba zespoły jakby przystosowane do gry w innych warunkach atmosferycznych. Na Cyprze wiadomo żar się leje czasem z nieba, temperatura bliska 40 stopni Celsjusza. W Nowosibirsku zimno aż strach pomyślec. Sibir w mojej opinii nie jest poprostu również przygotowany do tego by móc rywalizowac w europejskich pucharach. Apollon zapłacił właśnie specyfiką klimatu w pobliżu Syberii i przegrał 0:1. Strata jak najbardziej realna do odrobienia na własnym terenie.
Dodam do tego, że Sibir po przyjeździe na Cypr rozpoczął trening o godz... 21.00, a zaraz po nim piłkarze Nowosibirska schłodzili się w morskiej kąpieli. Narzekają na upał /33 stopnie/ i dużą wilgotność powietrza. Piłkarze Sibiru jak najdłużej przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach ... hotelu, jednak są optymistycznie nastawieni do rewanżu twierdząc, że ich głównym atutem jest ... szybkość.
Dodatkowo kapitan Nowosibirska Miedwiedew zagra z urazem. W meczu z Tomskiem doznał kontuzji lewego nadgarstka. Rezonans magnetyczny wykazał złamanie i piłkarz miał rękę w gipsie. Jednak na czas meczu gips zostanie zdjęty i zastąpiony bandażem.
Podsumowując główny problem gości /tak jak wspomniał Robson/ to upał.
Goście obawiają się początkowego szturmu Appolonu i jeśli go przetrzymają to twierdzą, że ... wytrzymają, jednak ja mam obawy i zgadzam się z analizą robsona :grin:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Teteks Tetovo - IF Elfsborg
W pierwszym meczu padło 5:0 dla gospodarzy, więc praktycznie awans zapewniony. Zespół gospodarzy na pewno będzie chciał coś wbić.
Typy:
1 - 1,60 ⛔
Over 2,5 - 1,85 ✅
Wynik: 1:2
Banik Ostrava - FC Dnepr Mogilev
W pierwszym meczu wygrał 1:0 FC Dnepr. Banik Ostrava nie prezentuje jakoś wyśmienitej formy. W lipcu zanotowali aż 3 remisy. Do tego kurs na wygraną gości jest wyśmienity.
Typ:
2 - 7,50 ✅ ????
Anorthosis Famagusta - Cercle Brugge
W pierwszym meczu w Belgii gospodarze wygrali tylko 1:0. Liczę na otwarty mecz bo 1:0 to żadna zaliczka. Cypryjska ekipa potrafi strzelać bramki, tak samo jak Belgijska liga jest overowa.
Typ:
Over 2,5 - 1,90 ✅
Wynik: 3:1
Lausanne Sports - Randers FC
W pierwszym meczu wygrała ekipa gości czyli ekipa ze Szwajcarii, najbardziej overowej ligi w Europie. Wynik był 2:3 dla LS. Również liczę na over w tym spotkaniu.
Typ:
Over 2,5 - 1,75 ⛔
Wynik: 1:1
FC Luzern - FC Utrecht
W Holandii padł tylko wynik 1:0 dla ekipy z Holandii. Co prawda Utrecht jak na Holenderską ligę mało strzela bramek, ale tez i mało traci. Natomiast Luzern to kolejna ekipa ze Szwajcarii który u siebie na pewno powalczy o korzystny rezultat.
Typ:
Over 2,5 - 1,90 ✅
Wynik: 1:3
KRC Genk - FC Inter Turku
Kolejna Belgijska ekipa która wręcz rozgromiła na wyjeździe Inter Turku aż 1:5. Awans dla Belgów to raczej formalność, ale liczę na overka.
Typ:
Over 2,5 - 1,55 ✅
Wynik: 3:2
Maccabi Tel Aviv - Olympiakos Piraeus
Olympiakos strzela sporo bramek. W Grecji padł wynik 2:1, więc średnio korzystny. Liczę na walkę Żydów ;-), bo u siebie są na prawdę mocni.
Typ:
Over 2,5 - 1,97 ⛔
Wynik: 1:0
Bangor City - Maritimo Funchal
W pierwszym meczu padł sensacyjny wynik 8:2. Awans raczej na 99% już pewny dla Portugalczyków. Ale liczę, że wbiją parę bramek.
Typ:
Over 2,5 - 1,50 ✅
Wynik: 1:2
HNK Hajduk Split - Dinamo Bucharest
W pierwszym meczu było, aż 8 bramek. 5:3 dla gospodarzy. W ogóle obie drużyny ostatnio są bardzo overowe.
Typ:
Over 2,5 - 1,90 ✅
Wynik: 3:0
Zrinjski Mostar - Odense BK
Ostatnie 3 mecze gospodarzy kończyły się overem 4,5 ???? . Ich 3 następne były również overowe. W pierwszym meczu było 5:3.
Typ:
Over 2,5 - 1,50 ⛔
Wynik: 0:0
VFB Stuttgart - Molde FK
W pierwszym meczu oglądaliśmy aż 5 bramek. 2:3 dla niemieckiej ekipy. Myślę, że wynik 2:1, albo 3:1 powinien spokojnie paść.
Typ:
Over 2,5 - 1,40 ✅
Wynik: 2:2
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No widzę że dziś też nici z oglądania Polskich klubów na Polsacie otwartym :;/:

Stuttgart vs. Molde (20:30) jest live na ZDF w nce 173 kanał, w c+ też go spokojnie znajdziecie


Co do typów to mam &quot;dziwne&quot; przeczucie że Wisła jest w stanie odrobić stratę z pierwszego meczu i jakość prześliznąć się do kolejnej fazy, jednak stawianie na nią będzie dość ryzykowne bo zawsze tak jest że Polskie kluby mają szanse, a potem się ośmieszają przed Europą i odpadają. Myślę że typ Wisła strzeli gola jest pewny ale to tylko 1.25
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
La Pallaide wygrywajac 1-0 na Wegrzech sa juz jedna noga w nastepnej rundzie LE. W pierwszym meczu pilkarze Montpellier byli wyraznie lepsi od rywala, mieli pare okazji do zdobycia gola, rowniez bardzo uwaznie sie bronili nie pozwalajac gospodarzom na oddanie ani jednego celnego strzalu na bramke Jourdrena. Gyor najblizej zdobycia gola byl po strzale z rzutu wolnego Dinjara. Warto tez dodac ze gospodarzom nalezal sie rzut karny po zagraniu reka w polu karnym Jeunechampa.
Gyor nie nalezy do druzyn ktore sporo strzelaja, w zeszlym sezonie w lidze zaliczyli zaledwie 38 trafien w 30 meczach. Teraz na wyjezdzie tez nie bedzie im latwo przy bardzo dobrej organizacji gry Montpellier, ktore co prawda nadal zagra bez obroncy Dzodica jednak w pierwszym spotkaniu nie bylo to az tak widoczne. Mimo ze w letnim okienku z klubu zostali sprzedani Montano i Costa (razem 18 goli w zeszlym sezonie) i sila ofensywna jest nieco slabsza to dzis na Stade de la Masson beda chcieli przypieczetowac awans, do czego wystarczy nawet remis.
Gyor nie strzeli @1,75 Unibet
under 2.5 @1,90 Unibet
 
blader 0

blader

Użytkownik
LE: eliminacje | 05.08.2010 18:00
FK Karabakh Agdam - TS Wisla Krakow
Typ: Karabakh nie strzeli
Kurs: 3,05 @ Expekt

Zaczęło się od tego, że Azerowie przyjechali do Polski 3 dni przed pierwszym spotkaniem. Polacy zlekceważyli przygotowania rywali i.. skończyło się kompromitacją, Wisła mogła przegrać spokojnie 2-3:0, jednak naszczęście Azerowie nie umieli dobrze kończyć akcji. Polacy mieli tylko dwie dobre sytuacje bramkowe, a w końcówce nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Jeżeli Polacy odpadną z Azerami, to bardzo możliwe że działacze pożegnają się z Kasperczakiem. Ciężke warunki atmosferyczne, upały napewno nam nie pomogą.. Wisła nastawi się na ofensywę, powinna trafić bramkę która przesądzi o dogrywce.. Azerów premiuje wynik bezbramkowy i remisy, więc zagrają defensywnie, licząc na okazje z kontry. Nie zagrają Łukasz Garguła, Gordan Bunoza i prawdopodobnie Cleber. Kurs warty gry. GL
LE: eliminacje | 05.08.2010 19:45
Levski - Kalmar
Typ: 1
Kurs: 1,55 @ Unibet

W pierwszym spotkaniu padł remis 1-1, w 84 minucie Kalmar trafił wyrównującą bramkę, Levski jednak grało dużo lepiej, i wynik był niesprawiedliwy. U siebie zapewne wygrają, choć premiuje ich bezbramkowy remis. Piłkarze Kalmaru przybyli do Bułgarii dzień przed meczem, jednak mieli utrudnione treningi. Piłkarze gości nie są optymistycznie nastawieni na to spotkanie. Natomiast morale w ekipie gospodarzy są dobre po tym, jak Levski zwyciężyło w pierwszej kolejce Bułgarskiej Premier League z odwiecznym rywalem, CSKA Sofia 0:1. Kalmar przegrał w ubiegłym spotkaniu 3:1 na wyjeździe z IFK Gothenburg.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Karabakh Agdam- Wisła Kraków
Typy: I połowa- Remis @ 2.10 Unibet ⛔ 3:0
I połowa- Under 0.5 @ 2.60 Tobet ⛔ 3

W dniu dzisiejszym o godzinie 18 w gorącym Azerbejdżanie możemy być po raz kolejny świadkami &quot;trenerskiego Waterloo&quot; po meczu Wisły Kraków. Przed rokiem takie Waterloo miał obecny trener warszawskiej Legii, Maciej Skorża. Dziś trenerem Wisły jest Henryk Kasperczak, który poważnie obawiać się musi o swoją posadę.
W pierwszym spotkaniu na Suchych Stawach w Krakowie, to Azerowie byli górą. Z relacji tych, którzy mecz widzieli, można było wywnioskować, że Azerowie mecz mogli wygrać przynajmniej 2:0.
Dziś zawodnicy z Agdam do meczu przystępują z zaliczką, nie muszą więc już atakować. Mogą przyjąć podobną taktykę do Sparty Praga we wczorajszym meczu. Dodatkowym handicapem dla zespołu z Azji jest to, że grać będą u siebie, także pogoda może być ich sprzymierzeńcem. Tureccy właściciele klubu chyba odpowiednio zadbali, aby mecz gwizdali ich rodacy, myślę, że do momentu kiedy Wisła nie strzeli będą w miarę obiektywni, jednak później starać się będą krakowianom życie jak najbardziej utrudnić.
Według mnie Wisła do przerwy bramki nie zdoła strzelić, Karabakh ze względu na zaliczkę z pierwszego meczu również nie powinien do tego dążyć.
 
adraso 2

adraso

Użytkownik
Jablonec 97 - Apoel Nicosia
typ: X2
kurs: 1,47
buk: Betsafe
score: 1-3✅;)



Wyspiarze wygrali na swoim boisku 1-0 teraz jadą na rewanż do Czech. Jak już wiadomo cypryjska piłka pokazała że potrafią się dostać do LM czy Ligi Europejskiej i walczyć z najlepszymi typu Chelsea, Atletico Madrid czy Porto. APOEL w zeszłym sezonie właśnie stworzył taką niespodziankę i o dziwo dobrze sobie radzili na europejskich stadionach także znają już ten smaczek gry o najwyższe cele z kolei Jablonec to mocny średniak z Czech który niespodziewanie zajął 2 miejsce na koniec tamtejszych rozgrywek. Czeskie drużyny odnotowują spadek formy nie grają już tak jak kilka lat temu wręcz przeciwnie do Cypru gdzie piłka rośnie w siłę. Sądzę iż APOEL z zapasem jednej bramki zagra mądrze i nie przegra tego spotkania jednocześnie awansując. ????
 
anhydryt 0

anhydryt

Użytkownik
Hehe niezle Wisla, ale czego bylo sie spodziewac majac w pameci gre karabachu sprzedm roku w LE kiedy przegrali dopiero w 4. rundzie eliminacji do Ligi Europy, po zaciętej walce z Twente Enschede.A wiselka rok temu polegla po &quot;zacietym&quot; boju z Levadia :mrgreen:
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Potencjalni rywale Lecha:
Liverpool FC ENG 115,371
FC Porto POR 76,659
Villarreal CF ESP 70,951
CSKA Moskwa RUS 66,758
PSV Eindhoven NED 66,309
Juventus FC ITA 59,867
Sporting Clube de Portugal POR 57,659
Fenerbahçe SK TUR 54,890
VfB Stuttgart 1893 GER 52,841
AZ Alkmaar NED 48,309
Steaua Bukareszt ROU 47,898
Lille OSC FRA 46,748
Galatasaray SK TUR 43,890
TSV Bayer 04 Leverkusen GER 40,841
Paris Saint-Germain FC FRA 39,748
Celtic FC SCO 38,158
Club Brugge KV BEL 36,580
US Città di Palermo ITA 35,867
Getafe CF ESP 33,951
Beşiktaş JK TUR 33,890
Manchester City FC ENG 33,371
AÉK Ateny GRE 25,979
Aston Villa FC ENG 25,871
Łokomotiw Moskwa RUS 25,758
Metalist Charków UKR 25,410
Lewski Sofia BUL 25,400
Unirea Urziceni ROU 18,898
FK Austria Wiedeń AUT 16,915
SC Feyenoord NED 16,309
Liteks Łowecz BUL 15,900
CSKA Sofia BUL 15,400
Odense Boldklub DEN 14,970
Dnipro Dniepropietrowsk UKR 14,910
SSC Napoli ITA 14,867
BV Borussia 1909 GER 14,841
NK Dinamo Zagrzeb CRO 14,466
BATE Borysów BLR 13,308
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Śmieszy mnie (a może raczej smuci), jak ludzie (a przynajmniej co niektórzy) podniecają się wynikiem Jagiellonii. Jak można cieszyć się z przegranego dwumeczu i odpadnięciem z pucharów? Co najmniej tak, jakby dotarli do fazy grupowej ligi mistrzów, albo wyeliminowali jakiś znakomity europejski klub. A oni tylko przegrali z jednym z szaraczków europejskich- Arisem Saloniki, to żadna niesamowita firma.

No wiadomo, że za nimi stała większa kasa i lepsi zawodnicy tam grają. Ale to nie pierwszy przypadek, że gorszy zespół dotrzymywał pola lepszemu, w każdym sezonie jest x takich niespodzianek (tutaj ostatecznie jej nie było) i klubów-kopciuszków osiągających wyniki powyżej oczekiwań. Do czego to doszło, żeby tonąc chwytać się takiej brzytwy? Olać już to, że zagrali lepiej niż Wisła, Ruch, czy Lech-efekt w ostateczności jest TEN SAM, zbity tyłek.

Wiadomo, że nie muszą chodzić z papierowymi torbami na głowie, bo przewidywania nie były tak napęczniałe, oczekiwany potencjał klubu też nie jest tak duży jak co niektórych drużyn polskich-przegrali tez nieznacznie, ale odrobinę zdrowego rozsądku przydałoby się zachować. Świętować można sukcesy, a tego nie było. Fetować porażki (a pewnie wielu kibiców Jagi jest zadowolonych), to lekka patologia (chociaż można ją jakoś tam zrozumieć, biorąc pod uwagę absolutną posuchę jeśli chodzi o sukcesy naszych)-idąc takim tokiem myślenia nigdy niczego się nie osiągnie. To czysty minimalizm i zadowalanie się odpadkami z pańskiego stołu. Trochę za dużo tych &quot;moralnych zwycięstw&quot;.

Jednak nawet za tę odrobinę walki życzę im pokonania pozostałych pucharowiczów w lidze, bo brak ambicji i partactwo należy zdecydowanie ganić. To nie chodzi o bezmyślną krytykę, bo nie to mam na celu-raczej smutną refleksję, do jakiego stanu już doszliśmy.

Pocieszające jest to, że już chyba gorzej być nie może (w teorii - bo co rok tak się pocieszamy, a potem okazuje się, że rzekome dno ma jeszcze drugie dno i trzecie, do tego metr mułu...Ciekawe gdzie jest granica absolutnego upadku-czy czeka nas odpadanie z zespołami maltańskimi, luksemburskimi, z drużynami z San Marino?).


&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;
ps. nie chcę spamować, więc nie wysyłam kolejnego posta. Tylko mała errata dla kolegi poniżej. Wyraziłem swoje zdanie, do którego mam pełne prawo. Nie uważam, że jestem posiadaczem prawdy absolutnej, staram się tylko spojrzeć obiektywnie na zagadnienie. Jednak czytanie ze zrozumieniem jest wskazane, bo nie lubię zarzucania mi czegoś, czego nie napisałem.
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;
 
neutralny 457,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Juventus Turyn, AZ Alkmaar, Getafe, AEK Ateny, Dniepro Dniepropietrowsk - są to kluby na które Lech może trafić w IV rundzie eliminacji Ligi Europy. Ja tu nie widzę żadnego rywala dla Lecha, ale wierzę, że po starcie ligi trochę się przebudzą i może w przypadku gry z Dniepro lub AEK-iem postarają się chociaż powalczyć, bo trzy pozostałe kluby są poza ich zasięgiem nawet, gdy będą w formie, no ale dopóki piłka w grze...
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Lech Poznań vs Dnipro Dniepropietrowsk jak dla mnie przeciwnik z którym można powalczyć ;]

Ale tylko i wyłącznie grając 2 (SŁOWNIE: DWOMA) napastnikami! To są jakieś jaja że drużyna która musi strzelić dwa gole by awansować gra jednym napastnikiem, który właściwie gra jak pomocnik.
Kotorowski
Wojtkowiak Bosacki Arboleda Gancarczyk
Injać
Kiełb Krivets
Wichniarek
Mikołajczak Tshibamba


Ale pan Zieliński nie ma jaj by wystawić taki skład.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ale tylko i wyłącznie grając 2 (SŁOWNIE: DWOMA) napastnikami! To są jakieś jaja że drużyna która musi strzelić dwa gole by awansować gra jednym napastnikiem, który właściwie gra jak pomocnik.
Kotorowski
Wojtkowiak Bosacki Arboleda Gancarczyk
Injać
Kiełb Krivets
Wichniarek
Mikołajczak Tshibamba

Ale pan Zieliński nie ma jaj by wystawić taki skład.
Z jednym srodkowym pomocnikiem ktory i tak nie jest w najlepszej formie chcesz wygrac mecz? Przeciez jeszcze przed meczem skazujesz druzyne na przegranie walki o srodek pola i oddajesz inicjatywe rywalowi.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
druga sprawa, z tego co wiem, to ani Wojtkowiak, ani Bosacki w pierwszym meczu nie będą mogli zagrać.
Od kartki Bosackiego moga sie odwolac ale rownie dobrze uefa moze ukarac Peszke. Na personalia to trzeba jeszcze poczekac bo dzis rusza liga, Lech nie jest najlepiej przygotowany do sezonu a w takich przypadkach kontuzje nie sa rzadkoscia.
Swoja droga to nie wiem czy to jest najlepsze losowanie dla Zielinskiego. Dostal by Juve to mial by alibi a Dnipro w oczach ludzi ktorzy pilka interesuja sie gdy polskie ekipy graja w pucharach to slaba ekipa co jest bzdura. Liga Ukrainska juz dawno nam odjechala, i to nie tylko Dynamo i Szachtar ale tez inne kluby robia postep. Do tego Ukraincy sa w gazie co pokazuje liga.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Od kartki Bosackiego moga sie odwolac ale rownie dobrze uefa moze ukarac Peszke. Na personalia to trzeba jeszcze poczekac bo dzis rusza liga, Lech nie jest najlepiej przygotowany do sezonu a w takich przypadkach kontuzje nie sa rzadkoscia.
i wg. mnie o wiele lepiej by było, jakby Bosackiemu kartkę odebrali i ją zasłużenie przyznali Peszce, który gra dno ostatnimi czasy ..
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Swoja droga to nie wiem czy to jest najlepsze losowanie dla Zielinskiego. Dostal by Juve to mial by alibi a Dnipro w oczach ludzi ktorzy pilka interesuja sie gdy polskie ekipy graja w pucharach to slaba ekipa co jest bzdura. Liga Ukrainska juz dawno nam odjechala, i to nie tylko Dynamo i Szachtar ale tez inne kluby robia postep. Do tego Ukraincy sa w gazie co pokazuje liga.
wg mnie to dobrze bo jest szansa że Pan Zielu straci prace. Michniewicz za niego - byłoby radośnie
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Tak na sucho to z dwójka na Ukrainie a w Poznaniu może jakis remis obleci ???? Dniepro według mnie na ten czas prezentuje sie o niebo lepiej od Sparty.Lech jest słaby i raczej awans mu nie grozi ???? Zreszta juz ze słabą Sparta mieli sobie poradzic i wyszlo to co zawsze czyli hura optymizm ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom