>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów- 2runda (rewanże) 5-6sierpnia

typer36 456

typer36

Użytkownik
Levski - BATE

typ: x2
bukmacher:sts
kurs:2,09
zespół Levskiego Sofia przystępuje do eliminacji LM od 3rundy natomiast przeciwnik BATE Borisow w 2rundzie wyeliminował Anderlecht Bruksela. Na boisku rywala odnieśli zwycięstwo 1 : 2 natomiast jako gospodarz zanotowali remis 2 : 2. W obu drużynach nastawienie jest podobne czyli &quot;rywal w naszym zasiędu&quot;. Jednak warto zauważyć, że Levski Sofia ma możliwość uczestniczyć w eliminacjach LM tylko dlatego, że lokalny rywal CSKA Sofia został odsunięty od elm.LM. Nie mam wielu informacji ale zespół ten jest słabszy od CSKA i nie wiem czy jest w pełni gotowy do boju o ligę mistrzów. Natomiast w zespole z Białorusi morale są bardzo wysokie (radzą sobie i w pucharach i w lidze) i napewno z pełną determinacją wyjdą już w pierwszym spotkaniu. Czystej dwójki boję się grać ale wierzę, że remis w Bułgarii jest możliwy do osiągnięcia.

Anorthossis - Olympiakos

typ:1x
bukmacher:sts
kurs:1,88
Przyznam, że nie mam szczegółowych informacji na temat tego meczu, ale sugeruję się tym, co drużyna z Cypru pokazała w dwumeczu z Rapidem Wiedeń, który wyeliminowała. O ile w rewanżu na wyjeździe przegrali to na własnym boisku ograli Rapid 3 : 0 a moglo skonczyc sie duzo wyzej. Rapid nie mial absolutnie nic do powiedzenia na Cyprze. Warunki pogodowe chyba bardzo nie odbiegają od tych jakie panują w Grecji więc ten argument chyba nie będzie decydował (w razie co prosze mnie poprawic). Olympiakos to zespół z większym doświadczeniem, mimo to skłaniam się ku małej niespodziance na Cyprze. Typowałbym remis ale 1x dużo bezpieczniej grać

Barcelona - Wisła

typ:Wisła strzeli gola
bukmacher:sts
kurs:jeszcze nie ma w ofercie ale widać, że będzie oscylował około 2

Oto sparingi Barcelony:
New York 2 : 6 Barcelona
Guadalajara 2 : 5 Barcelona
Fiorentina 1 : 3 Barcelona
Dundee Utd 1 : 5 Barcelona
Hibernian 0 : 6 Barcelona
Co prawda są to mecze wyjazdowe, ale widać, że obrona Barcy nie jest nie do przejścia. Wprawdzie kilka lat temu Wisła w Barcelonie gola nie zdobyła aczkolwiek był to zupełnie inny zespół zarówno Katalończyków jak i Krakowian. Wisła w sparingach cudów nie pokazała, ale już w elm.LM zagrała naprawdę dobrze. Zwłaszcza w rewanżu (5 : 0) bo w Jerozolimie było ciężko (2 : 1).

To narazie tyle. Inne przemyślenia zostawiam na później. Jeśli ktoś miałby jakieś ważne info na temat tych meczów to będą mile widziane ????

&quot;Pazerny dwa razy traci&quot;
 
Do góry Bottom