>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów- 2runda (rewanże) 5-6sierpnia

L 0

legia1916

Użytkownik
@Typer36:

Wiesz jak to jest z kibicami...kibic wierzy święcie w swój klub...nie dostrzega mankamentów we własnej drużynie...nie przyjmuje i nie chce słyszeć żadnych argumentów na NIE po mojej merytorycznej wypowiedzi na temat tego spotakania jeden z wiślaków odpisał :

&quot;Ale ty jestes obłedny Beitar Grał jakos dobrze?? NIE !! Diwe bRamki Stzrelone Jak ?? tzw fuksem . W Krakowie 2-0 dla Wisełki !! &quot;

o Wiśle nic nie wspomniał i chyba zapomniał jak zdobyła bramke ???? ???? ????

gdyby tacy jak on nie żyli na jawie i śnie a zamiast fatamorgany mieli kontakt z podłożem i potrafili tzeźwo ocenić sytuacje to nie milibyśmy kursu na Beitar oscylującego wokół 5 ;)

Pozdrawiam
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
co do dzisiejszych spotkan uwazam ze wisla ma duze szansse na awans, juz na wyjezdzie prezentowali sie dosc ddobrze stwarzajac sobie sytuacje, zgadzam sie z tbm-em ze beitar nie bedzie tak grozny w ataku jak u siebie, a obrona nie wygladala za dobrze w 1 meczu, sam brozek urwal sie pare razy. brak glowackiego moze byc wogole nieodczuwalny jesli wislacy narzuca swoj styl gry, co do zienczuka to oprocz asysty w 1 meczu nic wielkiego nie pokazal, a lobodzinski to pilkarz o podobnych umiejetnosciach.
ja stawiam na wisle, kurs ciekawy mysle ze sie oplaci.
co do anderlechtu uwazam ze belgowie nie awansuja bo nie widze ani jednego argumentu ktory by na nich wzkazywal, sa lepsi pilkarsko? w ktorym aspekcie sie pytam, anderlecht potrafi sie w ostatnich latach tylko widowiskowo kompromitowac.
na podbicie kursu warto dac partizan ktorego w belgradzie bedzie wspieral pelen stadion, do tego rywal zabardzo nie ma czym straszyc
kusi tez kurs na basel ktory powinien awansowac jednak znajac szwajcarow nie beda sie zbytnio pchac do ataku tym bardziej ze remis po 0 da im awans, swoich szans beda szukali w szybkich kontrach w tym meczu stawiam na under 2,5


przegladam tak wlasnie caly temat i wnioskuje ze typer 36 pisze te glupoty zeby nabijac sobie posty, z bukmacherka masz wspolnego tyle ze obstawiasz mecze albo twoj ojciec pracuje w punkcie toto mixa czy sts
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
@ Legia 1916
Dokładnie! bramka strzelona przy wielkiej pomocy bramkarza. Kilka akcji mieli nawet groźnych ale to mało. Gdyby Beitar wykorzystał wiekszosc swoich szans to skonczylo by sie 1 - 4 i byloby juz po wszystkim. A tak tylko nadzieje robia.
Również pozdrawiam!

@ bad motherfucker​

Nie bede Cie wyprowadzal z bledu bo niezalezy mi aby ktokolwiek o czymkolwiek wiedzial. Tu zostawiamy swoje przemyslenia wiec jesli masz inne niz ja to poprostu je napisz i nie komentuj w idiotyczny sposob. Wszystko zweryfikuje dzisiaj boisko. Jeszcze raz mowie &quot;Obym sie mylil i wisla awansowala&quot;
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No dobra panowie ale powiedzcie coś konkretnego na temat Baitaru i jego kursu oscylującego w granicach 5 i czy również gralibyście na Beitar gdyby kurs był wyrównany?? bo jak narazie to dowiedzieliśmy sie tylko o waszych nietuzinkowych kontaktach i cynkach na temat brudnych interesów prowadzonych po stronie Izraelskiej do jakich ma dojść w tym spotkaniu do tego jeszcze dowiedzieliśmy się o tajemniczym znikaniu kursów z niewyjaśnionych przyczyn zapewne porwanych przez ufo
Co do wypowiedzi typu:Jesteś kibicem Wisły nie jesteś obiektywny to jakiś śmieszny wywód i szufladkowanie równie dobrze mógłbym powiedzieć że pan (L) nie lubi Wisły a osoby z tekstami ,,obym się mylił chciałbym aby Wisła awansowała,, to tylko pozory no bo jakbyś miał wybrać awans Wisły a 500PLN czy nawet 50 za trafiony kurs 5.5 to ja tutaj nie mam wątpliwości gdzie wyciągnął byś ręke (ty i cała reszta osób bez argumentów), jezeli chcecie sie spierać na argumenty to prosze bardzo dlaczego Wisła ma nie wygrać tego spotkania czyżby BG odbiegała czymś od rywala biorąc pod uwage nawet pojedynek w Jerozolimie?Wydaje mi się że nie i gdyby nie głupie błędy Wisła miała praktycznie wygrany mecz a kluczowym momentem który przypieczentował porażke była akcja Sobolewskiego który nie wiem czy był faulowany czy poprostu stracił równowage Wisła od tego momentu powinna wygrywać 2-0 i jak by się to dalej potoczyło??To właśnie załamało Wiślaków od tego momentu nasi zawodnicy byli skupieni na decyzji sędziego i co się stało?? straciliśmy kolejne gole ten element jest do poprawy w Krakowie i zwycięztwo w zasięgu ręki
Wisła przegrała spotkanie bo nie potrafiła przez pełne 90 minut koncentrować sie na tym co trzeba z pewnością w duzym stopniu dekoncentracja stanowila gre na obcym odlagłym terenie dobrze ze po utracie na 2-1 nie stracili następnej bo po takim przebiegu sytuacji nie dziwie sie że Wiśla sie podłamała nie mówiąc o czerwonej kartce Zieńczuka.Brak Głowackiego faktycznie jest jakąchś stratą ale i ten element jest do uzupełnienia gracze z Beitaru z pewnością nie zagrają lepiej niż u siebie a my z pewnością tak i to jest jakas podastawa do tego aby zagrać w tym meczu na Wisłe
Co do meczu rewanżowego to jaknajbardziej jestem optymistą i gram grubo na Wisłe bo jestem pewny na 85% że Wisła wygra i to nie dlatego że jestem za Wisłą tylko dlatego że Wiem troche o tej drużynie i wiem na co ją stać chodząc na jej mecze przez ponad 10 lat czy to też nie jest cenna informacja tylko ślepa wiara w drużyne?? heh nie sądze!!
Oczywiście może zdażyć sie i porażka i sam gram 5 krotnie mniejszą stawką niż na zwycięztwo na wyrównanie stawki na AKO na którym zostało mi właśnie to spotkanie.
Kto podruzuje ten dobrze wie że dalekie wyprawy korzystnie na organizm nie wpływają a jeden dzien może nie wystarczyć na jego pełną regeneracje zwłaszcza z tak odległych krajów.Beitar jest w Krakowie dopiero od wczoraj tak jak Wisła od początku nie mogła odnalezc sie w Jerozolimie tak dzisiaj role sie odwróca
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
@ odpowiedź
Więc tak... coś na temat Beitaru? KASA. Musicie zrozumieć że piłka nożna to nie tylko aspekt sportowy. Beitar ma możliwości puścić z torbami Wisłe jeszcze przed meczem poprzez kontakty o czym mówimy. A jesli chodzi o poziom sportowy to przeciez ogladalismy mecz w Jerozolimie. Wisla nie wypadla najgorzej ale jakby nie mowic slabo. Niedzielan nie wie ze pilke sie podcina (mial trudna sytuacje przyznam), Sobolewski nie nie wie ze zamiast nabierac sedziego tzreba probowac strzelic (najwyzej sie nie uda). Obroncy nie wiedza ze za zawodnikami ktorych kryja trzeba biegac. Linia pomocy wogole nie ma pomyslu na gre do przodu. Gdyby tu byl kosowski to by ich rozruszal. Graja za wolno. Beitar nie przyjedzie bronic wyniku tylko tez bedzie sie zapuszczal pod bramke bo zapewne interesowal sie jak wisla gra w pucharach a stad wiadomo ze wisla u siebie tez przegrywa i odpada (nawet rewanze w ktorych rzekomo miala wygrac hmmm....Valerenga Vitoria. niby teraz jest inny troche zespol ale to nic nie zmieni).

500zl czy awans wisly? dziennie zarabiam okolo 200zl (niefortuna) wiec 3 dni i odrobione 500 z nadwyzka dlatego wybralbym awans wisly. ale nie tylko dlatego. chcialbym zeby Wisla byla w 3 rundzie bo puchar uefa mialaby zapewniony choc pewnie szybko by odpadla. pozatym pare punktow do rankingu uefa by sie przydalo bo nie stoimy za dobrze.

Czy Wisła czyms odbiegala? hahaha to pytanie jest dobre ???? proponuje jeszcze raz obejrzec ten mecz z Jerozolimy. Beitar gral szybciej i z wieksza finezja a zeby nie wysiasc za szybko robil sobie przerwy (wiekszosc klubow rozklada sily). Pod koniec spotkania wisla modlila sie zeby ten mecz sie juz skonczyl bo Beitar mial duza przewage. teraz dosrodkowania. Beitar gral mocne bite pilki i wystarczy strącic jedna na kilka i juz gol moze pasc. przypuszczam ze takie okazje beitar bedzie mial w krakowie. Beitar tez o wiele nardziej kombinacyjna gre pokazuje choc tez bez wyjatkowej rewelacji.

Piszesz ze wisla tracila gole po bledach. moze i tak ale wiekszosc bramek w pilce noznej pada po bledach. a jak wisla gola trafila? no nie oszukuj sie ze nie fartem. bo gdyby ta ciota w bramce nie wyszla nie wiadomo po co to calej sytuacji by nie bylo. ten wynik byl sprawiedliwy. moglo byc lepiej ale moglo byc tez gorzej.

Szufladkowanie. Wypowiedzialem sie o tych kibicach ktorzy napisali do mnie na gg. oczywiscie zdecydowana wiekszosc wislacy. Nie mowie akurat o Tobie Tomek bo z Toba wymienilismy zdania kulturalnie i doszlismy do konkretnego porozumienia. Ale byli tacy ktorzy ubzdarali sobie ze oni sa z armii bialej gwiazdy i to pomoze w zwyciestwie. sory ale to troche glupie. Albo ktos mowi ze on duzo wie o swojej druzynie. no okej nie mowie ze nie tylko zaloze sie ze wie to co w mediach sie kreci bo wewnetrznych inforacji na pewno nie mamy. Jesli chodzi o Ciebie Tomek to powinienes zauwazyc ze Wisla sie bardzo zmienia. w sezonie 2002/2003 szli jak burza bo mieli sklad mocny. Ale z czasem odchodzili dobrzy zawodnicy i wszystko zaczynalo sie sypac. Przyszedl sezon w ktorym wisla zajela 8miejsce (mam nadzieje ze sie nie pomylilem z miejscem). gdzie byli Ci kibice? 5-8tysiecy na meczu. a to co sie dzialo na trybunach w meczu z groclinem (0 : 4 w krakowie) to juz byl teatr podobny do tego ktory ogladamy w rodzimej polityce. teraz nagle wisla gra troszke lepiej i juz wielka milosc do klubu.

Najlepiej to skonczmy te dyskusje i zobaczyly jak bedzie na boisku. To bedzie najlepsze rozwiazanie.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Wisła- Beitar
Osobiście uważam że Wisłe stać na awans. Może nie w 90minutach ale nawet w dogrywce. Jeśli chodzi o aspekty finansowe nie wydaje mi się żeby Wisła ten mecz odpuściła. Przejście do następnej rundy i chęć pokazania się na arenie międzynarodowej Brożka czy Boguskiego podziala na nich mobilizująco. Już w Jerozolimie Brożek pokazał że jest szybki i ma dużą ochote na gre. Jeśli w ataku Wisła zagra Brożkiem i Niedzielanem myśle ze zabiegaja słabą obrone Beitaru.

Najważniejsze żebu Wisła ne straciła szybko bramki. Nie straci jej jeśli nie bedzie bała się gry. W Jerozolimie Beitar wszystkie bramki jakie strzelil to były to bramki po błędach Wisły no ale coż piłka nożna to gra błędów i niewykorzystanych sytuacjii. Miejmy nadzieję że dziś o 20:45 tych pierwszych Goście będą mieli więcej , drugich Wisła mniej.

Nie ważne jak ale żeby skutecznie. Najważniejsze aby Hymn LM w TVP2 nie wybrzmiał poraz ostatni w tym sezonie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽FC Basel-IFK Goteborg
Typ: 1
Kurs: 1,70 ✅✅WYNIK 4:2✅✅


Na St Jakob Stadium dzisiaj odbędize się rewanżowy mecz w ramach eliminacji Champions League i awans do 3rundy eliminacyjnej tych rozgrywek. Faworytem są moim zdaniem gospodarze którzy z pierwszego meczu przywieźli remis 1:1. Na własnym stadionie uwazam że Basel posiada wszystkie atuty do tego aby mecz przechylic na własną korzyśc. W składzie ma wielu ciekawych i lepszych zawodników jak chociażby Derdiyok,Ergic czy Castanzo. Ostatnie mecze także w lidze szwajcarskiej są dobre w wykonaniu Bazylei i na 4rozegrane kolejki 3 mecze zdołali wygrac w ostatnim przegrywając 0:2 na wyjeździe ze FC Sion. Na dzisiejszy mecz zostało sprzedanych już ponad 15tysięcy wejściówek więc o doping można byc spokojnym. W dzisiejszym meczu w składzie gospodarzy nie ujrzymy z powodu kontuzji Marco Streller i Eduardo. Jednak trener uważa ze jego drużyna popełnia coraz mniej błędów i nawet jak się jakiś przydarzy to potrafią je zabezpieczyc i do niczego groźnego na całe szczęscie nie dochodiz. Pierwszy mecz był lepszy w wykonaniu Szwajcarów i dzisiaj powinni udowodnic swoją wyższośc nad rywalem i pewnie awansowac dalej;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pozwole sobie jeszcze włączyc się do dyskusji o meczu Wisły. Otóż Typer piszesz takie głupoty że aż się czytac nie chce;) Mówisz że kasa w tym meczu zdecyduje. Haha bardzo ciekawe stwierdzenie, które nadaje się na cytat roku. Przecież Wisła już nieraz pokazywała jaka drzemie w niej siła na Reymonta i zapewne w dzisiejszym meczu znowu zobaczymy Wisłe grającą do przodu i skutecznie punktującą przeciwnika. Awans jest w zasięgu ręki a Beitar nie jest taki straszny jak go malowali dziennikarze przed pierwszym meczem w którym nie zachwycił, a momentami nie miał wogóle pomysłu na gre.
Za punkt kulminacyjny tamtego meczu uznam sytuacje Sobolewskiego sam na sam który z niewiadomych przyczyn przewrócił się i uważam że to była próba wymuszenia karnego a ja się pytam po co???!!! Przecież gdyby uderzył mogła paśc bramka i jakże byśmy się cieszyli ale Sobolewski ma to do siebie że lubi byc kozłem w ostatnich meczach naszych druzyn czy to reprezentacji czy Wisły. cz.kartka Polska-Niemcy na mundialu i cz.kartka Panathinaikos-Wisła. Oby ta sytuacja nie miała decydującego znaczenia w dwumeczu. Wisła w tamtym spotkaniu poczynała sobie dobrze, a u siebie bedize znacznie lepiej i ja nie widze żadnych podstaw do tego aby się bac Beitaru bo nie ma czego. jest to średniej klasy zespoł ze słabym bramkarzem i nasi napastnicy powinni go kilka razy pokonac ;)
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Spotkanie: Bate Borisov - RSC Anderlecht
Data spotkania: 06.08
Liga: Liga Mistrzów
Typ:1
Kurs: 3.60
Typer: Dawciox15
Bukmacher: Bet-at-home


Bate Borisov - RSC Anderlecht
Dziś odbędą się mecze rewanżowe II rundy kwalifikacyjnej do ligi mistrzów .O godzinie 18 spotkają się zespoły Bate Borisov - RSC Anderlecht. Po pierwszym spotkaniu prowadzi Bat 2:1.

Drużyna Białoruska już od kilku lat próbuje przebić się na salony europejskie. W pierwszym spotkaniu sprawili olbrzymią niespodziankę pokonując Anderlecht 2:1. Według mnie to zwycięstwo pozwoliło białoruskim piłkarzom uwierzyć w swoje możliwości . Dziś na pewno nastawią się na grę z kontry , i właśnie tak będą starali się zdobyć bramkę. Gorącą trzymam kciuki za tą drużynę .

Anderlecht w pierwszym spotkaniu rozczarował . Zdecydowany i pewny siebie faworyt doznał upokorzenia i to w dodatku przed własną publicznością . W dzisiejszym spotkaniu czeka ich bardzo trudne zadanie . Muszą odkryć się i odrabiać straty z pierwszego spotkania . Według mnie będzie im bardzo ciężko .

Podsumowując dziś obejrzymy naprawdę ciekawe widowisko . Belgowie muszą postawić wszystko na jedną kartę i atakować. Gospodarze nastawią się na kontry . Dziś mogą świętować olbrzymi sukces jakim by było wyeliminowanie Belgów. W tym spotkaniu liczę na wygranie Bate.
 
T 1,3K

termii

Użytkownik
Wisła walczy o puchar uefa (bo z Barca odpadnie) a nie o 3pkt!!! Kto straty odrobi jak nie beda stwarzac sytuacji? do ataku sie musza rzucic. niech straca 2 gole ale strzela 4. Wisła w grze ofensywnej czuje sie najlepiej o czym powinien wiedziec kazdy kto Wisłe oglada od wielu lat
jak sie ma za przeciwnikow druzyny naszej ligi, to nie dziwne, ze ofensywnie ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
@ się okaże
Wisła... z czym do kogo... powtarzam poraz kolejny. boisko dzis pokaze.

W wiśle drzemie siła z Reymonta... o boże weź się nie kompromituj ????
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Moim zdaniem to Wisła jest faworytem. Budżet Beitaru o niczym nie świadczy. Wiadomo - Wisła nie przeprowadziła transferów wzmacniających klub, ale nie popadajmy w paranoję. Wiślacy według mnie są mocniejsi. Bardzo słabym punktem gości jest bramkarz i mam nadzieję, że dzisiaj zaprezentuje się podobnie jak w pierwszym meczu, a Paweł Brożek z pewnością to wykorzysta.
 
P 0

pierre

Użytkownik
Spotkanie : Basel v IFK Gothenburg
Typ : IFK Gothenburg lub remis
Kurs : 2.30
BuK : Sportingbet
Dzisiaj dla mnie bardzo ciekawy mecz w Lidze Mistrzów gdzie zmierzy sie Basel i IFK Gothenburg.W Pierwszej rundzie IFK Gothenburg zmierzył sie z mało wymagającym przeciwnikiem z San Marino a dokładnie była to drużyna SS Murata , gdzie Szwedzi wygrali dwa spotkania pierwszy 5-4 a drugi 4-0 natomiast w drugiej rundzie trafili na mistrza Szwajcarii Fc Basel gdzie w pierwszym meczu zremisowali 1-1 obie bramki padły w pierwszej połowie spotkania a dokładnie najpierw mogliśmy obejrzeć gol dla Basel w 26 minucie a juz klika minut pózniej Olsson strzelił bramke na 1-1 dla IFK Gothenburg.Ligi Szwajcarii i Szwecji myslę że stoją mniej więcej na tym samym poziomie piłkarskim.Jeśli chodzi o ligowe mecze to lepiej sobie radzi zespół z Göteborg-a ale trudno tu mówić o rozgrywkach ligowych bo liga Szwajcarska dopiero niedawno ruszyła a Szwedzka trwa już jakiś czas i mieliśmy okazje obstawiać już 17 kolejek.IFK Göteborg ostatnio w bardzo dobrej formie w lidze nie przegrali od 5 meczów w czym jeden remis i 4 wygrane spotkania.FC Basel przez pierwsze trzy mecze ligowe bardzo dobrze sobie radzili gdzie zdobyli w trzech spotkaniach 9 punktów czyli win 100% ale w ostatnim spotkaniu byli bez szans przegrywając gładko 0-2 z FC Sion.Fc Basel przed spotkaniem w lepszej sytuacji bo to oni strzelili bramke na wyjezdzie.IFK Gothenburg nic innego nie pozostaje oprócz ataków na bramke zespołu Fc Basel bo w przypadku remisu bez bramki dla IFK to Besel awansuje to III rundy Ligi Mistrzów , kurs na IFK wysoki więc czemu nie spróbować a szanse stawiam 60 - 50 dla IFK.​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wisla na wlasnym stadionie nie jest zadnym mocarzem i tylko niewielka przewage jej to daje.
Owszem daje sporą przewagę ;) Wisła na własnym stadionie czuje się pewnie. Na pewno pewniej niz w Jerozolimie. Beitar poza własnym stadionem tak dobrze raczej grać nie będzie. Użytkownik bad motherfucker wspomniał o ważnym czynniku, a mianowicie obronie Beitaru. Obrońcy Beitaru zwłaszcza środkowi są wolni i mało zwrotni ! Wiślacy powinni dziś to wykorzystac. Do tego dochodzi zdenerwowanie tym, ze przylecieli do Krakowa dzien pozniej niz planowali. Jak dla mnie atut własnego boiska daje tutaj wiele Wisle.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bez napinki... takie coś możesz napisać na PW.
Wisła wygrywa ale pamiętamy Finał Ligi mistrzów Liverpool - Milan jednak tutaj myślę Wiślacy będą triumfować
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Przeprosiny
Panowie! Nie mam nic na swoją obrone dlatego wszystkich przepraszam. Zwłaszcza kibiców Wisły. Wisła zdeklasowała Beitar. Na nastepny raz lepiej przemysle mecz ktorym sie zajme. Jeszcze raz sorki. Fale krytyki przyjme z honorem. Pozdrawiam!
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Nie masz za co przepraszać. Ogólnie to zauważyłem, że ciężko się typuje mecze swojej drużyny (Wisła w jakimś sensie reprezentuje każdego z nas ;) ), tudzież reprezentacji. Pewne kwestie się nadinterpretuje, przez co wychodzą &quot;plecy&quot;. Dlatego najlepiej grac na INNYCH, a swoich jedynie podziwiac w TV.
pzdr
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No to zaczynamy prawdziwą fazę eliminacji do LM.
Na pierwszy rzut oka wpadły mi dwa typy. Juventus i Barcelona @ 1.30. Wiadomo mało kogo to zadowoli, ale już za handicapy na oba zespoły dostaniemy pewnie po około 1.50. Myślę, że warto bo ani Wisła ani Artmedia nie powinny stworzyć najmniejszych problemów rywalom. Niestety ale taka prawda. Wisła też nie ma najmniejszych szans. Nie mają nawet dwóch, zdrowych środkowych obrońców. Oczywiście może stać się cud ale ja w to nie wierzę ;-)
Po lepszym kursie mamy Fiorentinę, która wzmocniła się transferami na sumę około 50 mln euro (podobno znaczną część na kredyt) które muszą się spłacać. Slavia z kolei pozbyła się dwójki kluczowych graczy jak Daniel Pudil czy David Kalivoda. Viola co prawda jeszcze nie rozpoczęła rozgrywek ale czy to ma jakieś znaczenie ? Cesare Prandelli to znakomity trener i napewno dobrze przygotuje zespół. A Slavia póki co nie prezentuje zbyt wysokiej formy. Wymęczone zwycięstwo nad Pribram i porażka w Ołomuńcu. Mimo to jest to drużyna bardzo silna co pokazała w zeszłorocznych pucharach. Nikt ich lekceważył nie będzie a jako, że rewanż będzie rozgrywany na Strachowie to Viola zrobi wszystko by wygrać pierwszy mecz.
Arsenal po dobrym kursie 1.60. Nie za bardzo wiem jak gra Twente ale wątpię by sprzedaż Engelaara i El Ahmadiego im pomogła. Zwłaszcza, że nie kupili jakiś znanych graczy. Widziałem jak Kanonierzy grali w turnieju w Amsterdamie i sądzę, że nie powinni mieć problemów i już w pierwszym meczu zapewnią sobie awans. Ale czekam na jakieś informacje odnośnie ich rywali.
Ten kwartecik daje AKO @ 2.93 lub okolo 4 jeśli gramy Juve i Barcę z handicapem. Ja mam zamiar dość ostro to zaatakować.
A poza tymi typami ?
Basel, Bate i Anorthosis to trójka underdogów, która chyba nie jest bez szans. Z jakimiś handicapem + 1.5/2 można by spróbować.
Do tego Aalborg oraz Sparta Praga 1X trochę mnie kuszą.
Mniej inni faworyci jak Fenerbahce i Liverpool. Nie mam zaufania do tych zespołów. Zwłaszcza do Beniteza. Myślę, że 1-1 mając w kontekście rewanż na Anfield by go zadowoliło :p
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Na moje oko te wszystkie typy na pewniaków są po zbyt małym kursie żeby je obstawiać Barcelona zapewne poradzi sobie z Wisłą ale Juventus z Artmedia?? Ja tego meczu na pewno nie tkne jak już to under 2,5 po obejrzeniu kilku meczy Juve stwierdzam że grają padake z Artmedią teoretycznie powinni wygrać jednak pamiętam gre tej drużyny w Champions Legue pachnie mi tu niespodzianką także dwa handicapy za kurs 1.5 ?? za duże ciśnienie a kurs mizerny
Sami wiecie jak to z handicapami Juve będzie prpwadzic 1-0 nie straci bramki u siebie i będzie zadowolone to są pierwsze mecze także bombardowanie bramek zostawiamy na rewanz
Ja czekam jeszcze na pełną oferte w tej rundzie będe grał raczej overy typy na zwycięzców zostawiam na puchar UEFA tam wygrzebie się więcej perspektywicznych perełek i to po lepszym kursie z mniejszym ryzykiem ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tommy Juve gra padakę :O ? Moim zdaniem &quot;troszkę&quot; się mylisz. Nie wyszedł im jeden mecz z HSV. Oto wyniku Juve w preaseason (pamiętaj, że zawodnicy którzy grali do ME mieli wolne nawet do 15 lipca)
11.07 - Mezzocorona - Juventus 1:7
16.07 - Piacenza - Juventus 1:0
23.07 - (Kopenhaga) Broendby - Juventus 1:2
27.07 - (Dortmund) Borussia D. - Juventus 1:3
29.07 - 1-0 z Interem, 2-2 z Milanem
02.08 - (Londyn) Emirates Cup: 1-0 z Arsenalem
03.08 - (Londyn) Emirates Cup: 0-3 z HSV
06.08 - (Manchester) Manchester United - Juventus 0-0
Moim zdaniem zapamiętałeś słynne Juventus 1-0 za Cappelo. Za Ranieriego grają oni zupełnie inaczej. To jeden z najbardziej ofensywnych jeśli nie najbardziej ofensywny zespół we Włoszech. W zeszłym roku strzelili najwięcej bramek.
Handicap na Juve i na Barcę da łącznie ponad @ 2.00
Nie wiem, nie namawiam Ciebie ale jak dla mnie Juve jest pewniejsze niż Barca ;-)
 
Do góry Bottom