>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje Ligi Mistrzów: Molde - Legia Warszawa (31.07.2013)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Molde FK - Legia Warszawa
Typ: BTS
Kurs: 1,95
bwin

Dzisiaj Legia Warszawa na wyjeździe zaczyna swój dwumecz w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów z ekipą Molde. Wydaje mi się że spotkanie te będzie otwarte i liczę na wymianę ciosów. Obie drużyny mają kłopoty w defensywie. Widzieliśmy to na przykład w pierwszym spotkaniu Warszawian gdy rywalem był The New Saints. Norwegowie to też już nie ta sama ekipa co sezon wcześniej zajmują obecnie trzynaste miejsce w ligowej tabeli tuż nad strefą spadkową. Stracili dwadzieścia sześć bramek w siedemnastu meczach co pokazuje jak gra defensywa ale też i sporo strzelili, bo dwadzieścia pięć. Najwięcej udało się strzelić Nigeryjczykowi Danielowi Chima Chukwu, sześć i na niego zapewne trzeba będzie zwrócić uwagę. W lidze jak już wspominałem Norwegowie o nic nie grają więc zapewne postawią wszystko na jedną kartę i będą chcieli uzyskać korzystny rezultat na swoim obiekcie. Zagrają ofensywnie co pozwoli &quot;stołecznym&quot; wyprowadzać kontrataki a jak pokazały spotkania czy to ligowe czy też pucharowe że jest komu strzelać gole. Zatem liczę na to że mecz będzie szybki i ciekawy z dużą ilością bramek. Mistrz Polski, jak pokazują wyniki jest w lepszej formie niż ich rywal. Do Skandynawii polecą też dwaj nowi którzy nie zagrali w meczu z Walijczykami: Henrik Ojamaa i Raphael Augusto ale czy zagrają ? Czy ta forma pozwoli wygrać ten mecz ? Moim zdaniem wcale tak być nie musi ale wydaje mi się że uda się coś strzelić a i rywal nie odpuści co pozwala liczyć na duża liczbę bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stiff100 12

stiff100

Użytkownik
najlepiej o tym dwumeczu wypowiedział się Jarosław Fojut (Tromsoe - NOR) w poniedziałek w programie Liga + Ekstra. Mówił o samych konkretach, jemu przynajmniej się nie &quot;wydaje&quot; jak będzie wyglądała ta rywalizacja jak niektórym forumowiczom. Z jego punktu widzenia najważniejsze będzie to że: &quot;MOlde dużo słabsze niż ROsenborg dwa lata temu&quot; &quot;brakuje liderów i strasznie duża rotacja w składzie&quot; &quot;kibice obawiają się legii i uważąją że molde musiałoby zagrać zdecydowanie dwa najlepsze mecze żęby wyeliminować legię&quot;. Jeśli ktoś ma możliwość posłuchania wypowiedzi Fojuta to proponuje swoje typy na ten mecz opierać na jego wypowiedzi bo według mnie będzie to lepsze niż brać coś od kogoś komu się coś wydaje. Ja osobiście jeszcze nie wiem co zagram ale myśle że najlepiej to awans legii po 1,7. Zaś na sam dzisiejszy mecz to myślę ze DNB na legię jest dobrym pomysłem ale równie dobrze zamiast legia dzis zwycięstwo to może byc remis i wtedy zwrot, a dopiero u siebie przesądzą. Granie typów kierując się argumentami że mecz bedzię &quot;otwarty&quot; jak ktos tam pisze mija się z celem lub czy obie drużyny strzelą bramkę albo kto pierwszy strzeli..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Spotkanie: Molde FK - Legia Warszawa
Typ: BTS
Kurs: 1,95
Typu nie neguję ale patrząc na to jakie wyniki były wczoraj to kursy na BTS-y powinny być w okolicy .... 10.5 ??
Wczoraj na 10 meczy 3 rundy elim. nie było żadnego !!! BTS
Drużyny przyjmowały taktykę żeby strzelić 1 lub 2 bramki i się cofnąć i dzisiaj nie widzę w tej kwestii jakiś rewolucji... Już lepiej postawić na bramkę Legii bop w ofensywie są nieźli, nawet bardzo, lub bramkę Koseckiego.
Legia over 0.5 - 1.40
Legia over 1.5 - 3,00
Expekt
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
W tej edycji Ligi Mistrzow juz odpadlo pare fajnych zespolow ktore mogly spokojnie walczyc o faze grupowa (mam na mysli glownie BATE).
Po wczorajszych meczach widac ze na obecna chwile nie ma zadnych niespodzianek wygra lepszy i do tego faworyt , ale jak bedzie dzis to juz jest pytanie.
Dla mnie Legia dosc udanie weszla w sezon choc nie przeprowadzila jakis wielkich transferow to jednak ratuje sie swoja w miare dluga lawka rezerwowych gdzie mamy ludzi ktorzy w przyszlosci moga wyrosnac na dobrych zawodnikow.
Troche martwil mnie sam Urban ,ktorego nie uwazam za swietnego szkoleniowca ale w obecnym sezonie zaczal lepiej rotowac i ladnie mu to wychodzi ale oby nie przecholowal i dzisiaj nie zrobil najwiekszej glupoty bo LM to jest skarbiec ktory wkoncu musi zostac otwarty. ????
Co do Norwegow to sa pod forma ale jest to poziom zblizony jak nie taki sam jak Legi czy Lecha wiec wszystko sie moze tutaj stac a najwazniejsze jest by wbic bramke na wyjezdzie i nie przegrac za wysoko.
Dla mnie to przedmeczowy NOBET moze na Live ogladajac sklady i sam mecz moze cos wezme.
Tak czy siak uwazam ze powinnismy kibicowac Legi bo moze wkoncu sie uda ;)
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Nie wiem, jak gra Molde, ale w Legię jakoś nie wierzę. Zabraknie Kucharczyka, który znakomicie rozpoczął sezon. Zabraknie też Łuksika i Inakiego. Byłbym może uwierzył w Legie, gdyby drużynę prowadził Skorża, bo Urban to taki chłopek roztropek. Sympatyczny, wiecznie zadowolony jak kiedyś Kulesza, ale fachowiec z niego żaden. Coś tam rotuje, coś kombinuje, coś chlapnie jęzorem, a stołeczny dziennikarzyna to chętnie podchwyci. Legia każdy mecz gra innym składem i to wcale nie jest dobre. Obrona wygląda słabiutko, a z przodu - Uda i piersi, czyli jak nam się uda, to strzelimy coś pierwsi
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Nie wiem, jak gra Molde, ale w Legię jakoś nie wierzę. Zabraknie Kucharczyka, który znakomicie rozpoczął sezon. Zabraknie też Łuksika i Inakiego. Byłbym może uwierzył w Legie, gdyby drużynę prowadził Skorża, bo Urban to taki chłopek roztropek. Sympatyczny, wiecznie zadowolony jak kiedyś Kulesza, ale fachowiec z niego żaden. Coś tam rotuje, coś kombinuje, coś chlapnie jęzorem, a stołeczny dziennikarzyna to chętnie podchwyci. Legia każdy mecz gra innym składem i to wcale nie jest dobre. Obrona wygląda słabiutko, a z przodu - Uda i piersi, czyli jak nam się uda, to strzelimy coś pierwsi
a ty to taki kabareciarz ????
właściwie to zrozumiałem z tego że rotuje składem, a moim zdaniem to dobrze przynajmniej jeśli chodzi o ofensywe ale z tekstu się usmiałem po , uda i piersi haha
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Znacie ten stary dowcip? Był sobie raz kulawy i pijany. Spotkali się na ulicy, i obaj chcieli za wszelką cenę ukryć przed drugim swoją wadę. Dlatego kulawy drobiąc i potykając się wykrzyczał: &quot;ale dziury!&quot; na co pijany zataczając się szeroko &quot;a ja je omijam!!!&quot;
Zacząłem od tej dygresji, bo przywołuje mi na myśl jutrzejsze starcie. Dwie drużyny w walce o wymarzoną Ligę Mistrzów. Z lig które mają ambicję, nieco przerośnięte w stosunku do ich realnych możliwości. Z krajów gdzie piłka nożna jest popularna, lecz zarówno na arenie międzynarodowej jak i klubowej brak sukcesów. Spotykają się mistrzowie swoich lig, z których oboje mają wady i słabości, lecz za wszelką cenę starają się to ukryć, robiąc dobrą minę do złej gry. Panie i Panowie, jutro Molde FK zagra z Legią Warszawa.
Zacznę może od spraw wymiernych. Czyli pieniędzy. Budżet Legii szacowany jest na około 20 milionów euro. To niemal dwukrotnie więcej niż 10 milionów Molde. Dalej, mamy wycenę wartości składu przez fachowy, obiektywny (bo niemiecki) serwis Transfermarkt - Legia to 22 miliony euro, natomiast Molde 20, czyli niewiele mniej.
Trudniej zmierzyć jest już ostatnią formę. Legioniści średnio spisali się w dwumeczu z TNS, lecz pamiętać należy że w przypadku polskich drużyn początkowe fazy często okazują się najtrudniejsze. W dalszej części eliminacji wkraczają w rytm meczowy i jeśli zdołają przejść do fazy pucharowej (mowa o Lidze Europy) to nawet wychodzą z grup. W Ekstraklasie Legioniści zanotowali dwa bardzo okazałe występy, jednak przeciwko słabym drużynom - Widzewowi (5:1) i Pogoni (3:0). W obu meczach szanse dostawali zmiennicy, głodni gry zgłaszali swoje akcesy do pierwszego składu. Może gra nie była porywająca, ale Molde prezentowało się jeszcze gorzej. Ze Sligo Rovers także szło im jak po gruzie, a w ostatnim meczu ligowym przegrali z Lillestrom. Sam szkoleniowiec Molde powiedział, że &quot;z taką grą nie mają szans wygrać z Legią&quot;
Właśnie, trenerzy. Legię trenuje Jan Urban, znany niegdyś jako trener &quot;wiecznie drugi&quot;. Pracował już w Legii parę lat temu, lecz został bez żalu zwolniony. Po nim nastąpiła epoka niestabilnych Macieja Skorży, który zdeorganizował tę drużynę. Co by nie mówić o Urbanie, posiada wiedzę taktyczną, dobry wpływ na morale zespołu, i prowadzi swoje kluby w sposób zorganizowany. To dobry człowiek na właściwym miejscu.
Jednak nieporównywalnie większą gwiazdę na ławce trenerskiej mają Norwegowie. Ole Gunnar Solskjaer - niegdyś legenda Manchesteru United, obecnie zaczynająca karierę trenerską. Doświadczenie z boiska jest bezcenne, ale nie wiem czy ma aż tak dużą wiedzę na tematy taktyczne. Mimo wszystko po stronie trenerów nie wyróżniłbym żadnego - dwie odmienne persony, obydwie z dużym dobrym wpływem na piłkarzy (Solskjaera bronią wyniki!!).
Zajmę się może teraz stylem gry obu ekip. Legia pod wodzą Urbana stara się grać piłkę ofensywną, nastawioną na atak. W zeszłym sezonie to właśnie ofensywa pozwoliła Legii zdobyć Mistrzostwo. Po dyscyplinarnym usunięciu Ljuboji do formy wraca jego kompan do kieliszka Miroslav Radović (dwa gole w dwóch meczach Ekstraklasy). Dobrze do ekipy wprowadzili się nowi - Dossa Junior i Henrik Ojamaa (nieco gorzej Helio Pinto). Jego jednak zluzować może świetnie grający ostatnio Furman, u boku doświadczonego Vrdoljaka. Siła ofensywna Legii rodzi się właśnie w pomocy, gdzie jeszcze skrzydłowi - objawienie poprzedniego sezonu Kosecki i ostatnio w wybornej formie Kucharczyk są przebojowi, i bramkostrzelni. Średnio wygląda Dwaliszwili, ale bramki jednak strzela, nie zatracając się w maraźmie.
Molde prezentuje typowy futbol skandynawski, oparty na przygotowaniu kondycyjnym i umiejętnościach taktycznych. W ich składzie próżno szukać nazwisk znanych poza Skandynawią, raczej młodzi gracze na dorobku.
Wobec powyższego, uważam że w meczu dwóch średnio radzacych sobie ekip, z których obie raczej nie awansują do LM, minimalnie jednak lepsza jest Legia, i prezentują minimalnie lepszą formę (rozbicie Widzewa i Pogoni kontrastuje z porażką z Lillestrom czy remisem z Vikingiem). Mam nadzieje że Legia przełoży nawet niezłą grę z ligi na Europuchary, i zdoła nie przegrać za Kołem Podbiegunowym. Legionistów zadowala w tym meczu remis, i perspektywa rewanżu w Warszawie. Typ X2 wydaje mi się prawdopodobny.
X lub Legia @1,57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Byłbym może uwierzył w Legie, gdyby drużynę prowadził Skorża, bo Urban to taki chłopek roztropek.
Ten fachowiec Skorża miał duży udział przy straconym mistrzostwie przez Legię w przedostatnim sezonie. Jeśli mnie pamięć nie myli wyszedł na Podbeskidzie 3-defensywnymi pomocnikami.
Legia każdy mecz gra innym składem i to wcale nie jest dobre.
Tego nawet nie chce specjalnie komentować. Rotacja mówi Ci to coś?
Dla mnie takie sytuacje tylko pokazują, że Legia ma bardzo wyrównany i silny skład. Wychodzi pół rezerwowy skład, a i tak tłuką Widzew, że chciałoby się zacytować trenera Wójcika.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Ten fachowiec Skorża miał duży udział przy straconym mistrzostwie przez Legię w przedostatnim sezonie. Jeśli mnie pamięć nie myli wyszedł na Podbeskidzie 3-defensywnymi pomocnikami.

Tego nawet nie chce specjalnie komentować. Rotacja mówi Ci to coś?

Dla mnie takie sytuacje tylko pokazują, że Legia ma bardzo wyrównany i silny skład. Wychodzi pół rezerwowy skład, a i tak tłuką Widzew, że chciałoby się zacytować trenera Wójcika.
To, że Legia oddała mistrzostwo Śląskowi, to akurat jest tylko i wyłącznie zasługą piłkarzy, którym się wydawało, że są och i ach w Polsce, choć z perspektywy najłatwiej obarczyć winą trenera.
Zamiast jednak jechać po kimś, to lepiej przyjrzeć się dokładniej. Co zaś się tyczy Skorźy, to akurat w pucharach pokazał, że zna swój fach i nie tylko z Legią.

O rotacjach możemy mówić wyłącznie wtedy, gdy zespół jest zgrany, zawodnicy są ze sobą dłuższy czas, a poza tym na przestrzeni całego sezonu, a nie 2-3 meczów. Poza tym duże lepsi zawodnicy niż aktualnie ma Legia, często nie radzą sobie, gdy grają nieregularnie.
Reasumując: dobrze, że nie skomentowałeś, bo byś się tylko ośmieszył:grin:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Reasumując: dobrze, że nie skomentowałeś, bo byś się tylko ośmieszył
Czym mam się ośmieszyć? Prawdą? Trener rozliczany jest z wyników i taka jest prawda. Jan Urban potrafił wygrać ligę i jego zasług nie powinno się umniejszać. W czym Ci nie pasuje? Stawia na młodych? Stawia. Piłkarzy ma jakich ma, ale wszystko wymaga czasu. Gdyby Skorża dalej był w tym klubie to Kosecki ( może nie tylko on) pewnie grałby już gdzieś indziej. Maciek nie miał jaj i dlatego w mojej opinii zawalone mistrzostwo to jego duża zasługa.
Napisz po prostu, że liczysz na to, że polska drużyna kolejny raz da popis z rywalem, który jest w przeciętnej dyspozycji, bo to takie typowo polskie. Nic więcej nie musisz dopisywać, bo te twoje argumenty są nietrafione.
 
T 0

thevestgal

Użytkownik
Wg mnie dziś Legia maksymalnie co może osiągnąć to remis. Z taką drużyną w tym sezonie jeszcze nie grali. Być może Molde w obecnym, a w ubiegłym sezonie to dwie różne drużyny ale dalej grają ten sam futbol oparty na wybieganiu. Poza tym w obronie to, że tracą sporo bramek wynika raczej z ofensywnego ustawienia. Grają twardo i fizycznie. Nie mam wątpliwości, że bardziej doświadczeni Legioniści jakoś temu podołają ale powątpiewam już jak z młodszymi. Kosecki może mijać obrońców z amatorskich zespołów jak tyczki ale dziś ta opcja nie przejdzie. Wezmą go z raz w kleszcze, dostanie dwa razy po nogach i będzie miał minę jak Neymar we wczorajszym meczu z Lechia ???? .
MOLDE pk(0)
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Zabrzmi może trochę dziwnie i nie profesjonalnie to co zaraz napisze ale naprawdę miałem dzisiaj sen że Legia wygrała to spotkanie a dokładnie że będzie to wynik 0:2 dla Legii i teraz zastanawiam się czy nie postawić tak za 100zł na &quot;wojskowych&quot; z Handicapem? kurs 6,0 więc trochę kusi.Sen był normalny nie po alkoholu więc kto wie czy to nie jest jakiś znak od losu na wzbogacenie:grin: A tak czysto sportowo patrząc na to spotkanie to jakoś nie chce mi się wierzyć że Legia przegra to spotkanie według mnie są faworytem w dwu-meczu grają ostatnio ładną piłkę,bramkarz Kuciak jest pewnym punktem w drużynie, skuteczność w ostatnich meczach też na dobrym poziomie jedynym minusem to chyba formacja obronna a szczególnie postawa Wawrzyniaka który według mnie jest dobrym obrońcą jego akcje ofensywne są ładne ale jak trafi mu się gorszy dzień to popełnia w obronie takie błędy że żal dup.. ściska ale myślę że na Molde obrona &quot;warzywniaka&quot; powinna raczej wystarczyć nie są w końcu ani Realem ani Barceloną są obecnie średniakiem w lidze norweskiej którym w tym sezonie nie idzie stąd ich 13 miejsce w lidze. Dlatego na to spotkanie osobiście obstawiam typ podobny jak użytkownik Daniel-7 mianowicie że w dzisiejszym spotkaniu będzie remis lub wygrana Legii i wydaję mi się że ten typ jest jednym z bardziej pewnych na to spotkanie

Mój typ:
Remis lub Legia - X2✅✅✅
kurs-1,5
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
duda 380

duda

Użytkownik
Według mnie Legia jest drużyną dużo lepszą i lepiej zarządzaną, niż norweskie Molde. Ja też widziałem wypowiedź Fojuta co do tego dwumeczu, takich trzeba słuchać - kto zna najlepiej norweskie realia? Zawodnik, który na co dzień występuje w tej lidze.
Piłkarze stołecznego klubu są w gazie, w zespole panuje wielka rywalizacja, każdy chce grać, każdy chce wygrywać. Dawno nie mieliśmy już takiego ognia w oczach u zawodników walczących o europejskie puchary. Posłuchajcie zawodników. Legia nie boi się żadnego rywala, to media raz pompują balonik, innym razem wprowadzają dezinformację. Klub się od tego odcina.
Myślę, że już w pierwszym meczu Legia będzie chciała zapewnić sobie spokojny rewanż, tak jak z TNS, dlatego postarają się o zwycięstwo. W sezon weszli dobrze, w dwóch meczach w Ekstraklasie zgarnęli komplety punktów, czego chcieć więcej? Z każdym meczem powinni łapać coraz lepszą formę.
Liczę, że szybkimi atakami, sprawnie przeprowadzonymi kontrami Legia ukłuje dzisiaj swojego rywala nie jeden raz.
Moje propozycje (od najpewniejszych):
- Over 2.5 [2,20] ⛔
- Legia win [2,72] ⛔
- Legia (-1) [6,35] ⛔
-------
Szkoda, bo pomimo fatalnej postawy w I połowie i większości II mieli szansę nawet na zwycięstwo. Głównie dzięki niesamowitemu szczęściu, a nie swoim umiejętnością.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja tu raczej poszukałbym goli. Legia ma czasami głupie zastoje, które nawet słabsi rywale potrafią wykorzystać. Dużo będzie zależało również od tego jak polska drużyna wejdzie w mecz. Pierwsza połowa w wyjazdowym meczu z TNS była jednym z najgorszych obrazów polskiej drużyny w ostatnim czasie.
Huraoptymizm jednak jest trochę hamowany, bo jednak Molde u siebie powinno się postawić, a nawet JU przyznał, że remis nie będzie tragedią. Z tego względu stawiam tu raczej na trafienia obu drużyn niż over, bo śmierdzi mi tu remisem 1:1.
Legii brakuje stabilności w defensywie i o to się najbardziej martwię. Ofensywa da sobie jakoś radę, bo zawsze można zrobić jakąś zmianę przy kiepskiej grze, a przy obecnej dyspozycji Molde o gola nie powinno być trudno. Chyba dopóki Astiz nie wróci do dyspozycji to ciężko będzie o jakość w obronie.
Molde - Legia
Obie strzelą 1,90 Bet365 ✅ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Molde vs Legia-Obie strzelą?TAK kurs:1,85✅

Krótko.Uważam podobnie jak wielu forumowiczów i również proponuje na ten mecz typ,że obie drużyny zdobędą gola.O Molde za wiele nie wiedziałem ale wszystko co jest istotne na temat tego zespołu powiedział w rozmowie w lidze+extra zawodnik norweskiego Tromso,Jarosław Fojut.Molde nie ma w swoich szeregach prawdziwych boiskowych liderów,są słabsi niż rok,dwa lata temu,są dobrze przygotowani fizycznie,wybiegani tak jak przystało na skandynawską ekipę,mają groźnego napastnika w osobie Daniela Chimie Chukwu,który w poprzedniej edycji LE potrafił strzelić dwa golę Stuttgartowi,a obecnie w bodajże 11 ligowych spotkaniach strzelił 6 bramek.Tu upatruje więc bramki dla Molde.Grają w dodatku u siebie co też jest dodatkowym atutem.Obrona Legii kuleje.Dość nie pewnie gra Dosa Junior,kontuzje ma najlepszy obrońca czyli Astiz,przez to Rzeźniczak musi występować na pozycji stopera.Podsumowując nie ma w tym wszystkim uporządkowania i ciężko może być zachować czyste konto przeciwko mistrzowi Norwegii.W ofensywie jednak wygląda to dużo lepiej.4 bramki w dwumeczu z New Saints,8 w spotkaniach ligowych z Widzewem i Pogonią.Tacy zawodnicy jak Kosecki,Saganowski czy też Radović spokojnie mogą pokusić się o gola i liczę że tak właśnie się stanie.Będzie to wyrównany mecz i może się zakończyć remisem ale czy tak się stanie zobaczymy.Przede wszystkim oczekuje na bramki z obu stron.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Molde v Legia Warszawa
Typ: Remis lub Legia Warszawa @ 1.60 bet365 ✅ 1-1
Total Goals (Molde)
Typ: Under 1.5 @ 1.571 Marathon ✅
Dwumecz o sporą kasę, który moim zdaniem będzie się rozstrzygał dopiero w rewanżu. Generalnie jest przekonany, że to Legia zagra o fazę grupową LM i zupełnie nie rozumiem tych obaw przed Molde. Mistrzowie Norwegii grają słabo w lidze, grali słabo w dwumeczu z Sligo. Oba dość skromne zwycięstwa to nie były wcale wyrachowane zwycięstwa najmniejszym nakładem sił. Raczej górę wzięła wyższość piłkarska niż forma, bo w obu to irlandzcy półamatorzy oddali więcej strzałów i wywalczyli więcej kornerów, a to sporo mówi o przebiegu tej rywalizacji. Wyniki Molde w tym sezonie są bladziutkie, najwyraźniej szczęście opuściło trenera-debiutanta Sulszara (podobno tak się poprawnie wymawia nazwisko Solskjeara), jakaś formuła się wyczerpała, bo nie jest normalne, że mistrz kraju z dwóch ostatnich lat pałęta się 2 punkty nad strefą spadkową , co i tak jest progresem, bo prze z 10 kolejek byli poniżej kreski. Oczywiście, puchary to jest jakaś szansa dla nich na odbicie, ale jak nie ma formy, to można sobie zaklinać rzeczywistość, ale na boisku wszystko zostanie zweryfikowane. Co do przebiegu pierwszego meczu, to ja osobiście spodziewam się raczej spokojnego meczu, bez huraganowych ataków. Gospodarze nie będą w stanie, a Legia nie musi forsować tempa. Urban już zapowiedział, że remis będzie dobrym wynikiem. Wątpię, żeby dzisiaj rozstrzygnęła się już kwestia awansu, nie zdziwię, jeśli obie ekipy zastosują taktykę, żeby przede wszystkim nie stracić, a dopiero potem coś strzelić. Dlatego stawiam na underowy mecz, którego Legia nie przegra.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
americandream 4

americandream

Użytkownik
Legia: 12. Dusan Kuciak - 19. Bartosz Bereszyński, 2. Dossa Junior, 3. Tomasz Jodłowiec, 17. Tomasz Brzyski - 21. Ivica Vrdoljak, 37. Dominik Furman - 32. Miroslav Radović, 13. Wladimer Dwaliszwili , 20. Jakub Kosecki - 9. Marek Saganowski

ławka rezerwowych: 82. Wojciech Skaba, 39. Mateusz Cichocki, 14. Jakub Wawrzyniak, 33. Michał Żyro, 23. Helio Pinto, 7. Henrik Ojamaa, 27. Patryk Mikita
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Mecz za nami typ trafiony ..a co można powiedzieć o Legii ? obraz nędzy i rozpaczy .Gdzie legia była w pierwszej połowie ? celny strzał na bramkę oddali dopiero w 68&#39; gdzie w dodatku im się poszczęściło i padł bramka . Ogolnie to Legia spanikowana i wystraszona z taką postawą do LM się pchają ? .
Dzisiejszego meczu jedyny pozytywny akcent to wynik 1-1 wszystko inne szkoda komentować . W rewanżu bedzie cholernie ciężko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom