>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Ja już wczesniej wspominałem o bardzo ciekawym meczu Ekranas-HJK Helsinki i jedni i drudzy są w trakcie sezonu i obydwie drużyny są liderami w swoich ligach jednak uważam że Finska liga jest mocniejsza od Litewskiej i HJK jako lepszy zespól od Ekranasa fakt gospodarze jeszcze w tym sezonie u siebie nie przegrali lecz gracze z Helsinek na wyjazdach także poczynają sobie nieżle ja tu ryzykuje 2 choć jako pewniaka stawiam 02 dołoże jeszcze sheriff który bardzo dobrze spisywał się w poprzedniej edycji LE potrafił pokonać m.in twente u siebie czy zremisować ze steuą uważam że mistrz Albanii nie stawi im oporu i sheriff pewnie wygra ten mecz , choć tak naprawdę po dzisiejszym zwycięstwie birkirkary chyba uwierze we wszystko xD dobrze że ten mecz ominąłem nie lubię stawiać wyjazdów po takich kursach
 
P 0

petrozza7

Użytkownik
Mam pytanie, chciałbym, aby ktoś mi pomógł.
Ponieważ próbuję zrozumieć handicapy azjatyckie, wygląda to mniej więcej tak : jest typ w meczu Partizan - Pyunik na Partizan -2.0 po kursie 1.94 , czy to wygląda tak, że : jeżeli Partizan wygra różnicą 3 goli, otrzymuję wygraną ; jeżeli Partizan wygra różnicą 2 bramek, zostaje mi zwrócona wniesiona stawka ; jeśli Partizan wygra różnicą mniej niż 2 bramek, zremisuje lub mecz wygra Pyunik to przegrywam kase.
Jeżeli gdzieś się pomyliłem proszę mnie poprawić, z góry dziękuję za pomoc ;)
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Mam pytanie, chciałbym, aby ktoś mi pomógł.
Ponieważ próbuję zrozumieć handicapy azjatyckie, wygląda to mniej więcej tak : jest typ w meczu Partizan - Pyunik na Partizan -2.0 po kursie 1.94 , czy to wygląda tak, że : jeżeli Partizan wygra różnicą 3 goli, otrzymuję wygraną ; jeżeli Partizan wygra różnicą 2 bramek, zostaje mi zwrócona wniesiona stawka ; jeśli Partizan wygra różnicą mniej niż 2 bramek, zremisuje lub mecz wygra Pyunik to przegrywam kase.
Jeżeli gdzieś się pomyliłem proszę mnie poprawić, z góry dziękuję za pomoc ;)
dokładnie tak jak napisałeś, jednak tylko, jeśli są to handicapy azjatyckie (dwudrogowe), jeśli europejskie (trzydrogowe), to w przypadku wygranej dwoma bramkami przegrywasz
 
P 0

petrozza7

Użytkownik
To azjatycki, gram na betfair ;)
Jeszcze jedno pytanie, jakie warianty wygrywania/przegrywania sa na typie Partizan -2.0 &amp; -2.5 kurs 2.02 ? Tzn co się dzieje w zależności od wyniku, mam nadzieję, że wiesz o co chodzi. Wolę zapytać na forum, ciężko mi trochę zrozumieć z tych wszystkich poradników, a nie będę stawiać gdy nie jestem pewien o co dokładnie chodzi ;)
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
To azjatycki, gram na betfair ;)
Jeszcze jedno pytanie, jakie warianty wygrywania/przegrywania sa na typie Partizan -2.0 &amp; -2.5 kurs 2.02 ? Tzn co się dzieje w zależności od wyniku, mam nadzieję, że wiesz o co chodzi. Wolę zapytać na forum, ciężko mi trochę zrozumieć z tych wszystkich poradników, a nie będę stawiać gdy nie jestem pewien o co dokładnie chodzi ;)
jakbyś poszukał to byś znalazł :p no ale dobra
ten zakład to inaczej -2,25
zakład jest rozbijany na pół, jedna połowa jest grana na -2,0 a druga na -2,5
w przypadku gdy Partizan wygra 3 lub więcej golami zakład wchodzi w 100%
gdy wygra 2 golami, 50% przegrywa, za 50% dostajesz zwrot
w poz. przypadkach 100% przegrywasz
mam nadzieje, ze rozjasnilem :cool:
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
BATE-FH Hafnarfjordur
Obecnie najlepsza białoruska druzyna kontra kelnerzy z Islandii czyli mecz II rundy kwalifikacji do Champions League. Zdecydowanym faworytem zdaje sie byc druzyna z kraju naszych wschodnich sąsiadów. BATE ma czym postraszyć FH, przede wszystkim w osobach Rodionova i Bressana, którzy strzelili w ligowym sezonie po 7 goli i dodali odpowiednio 2 i 5 asyst. Więc siła w ofensywie jak najbardziej jest. BATE jest liderem białoruskiej ekstraklasy i ma najlepszy bilans bramkowy w całej lidze. Osobiście nie analizowałem dokładniej składu FH, gdyż uważam, ze i tak nie ma to większego znaczenia dla przebiegu dwumeczu. Obie drużyny spotkały sie już raz w el. tychze rozgrywek i góra bylo BATE ktore wygrało 4:2 (3-1 W, 1-1 D). Jutro już powinni zapewnić sobie przepustkę do nastepnej rundy eliminacji.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Hm… Lech wygrał, ale mnie nie zachwycił. Starczyło na Inter Baku, ale na następną rundę może być już za mało. Mam nadzieję, że u siebie Lech odejdzie od minimalizmu i wygra wyżej. Wichniar to dobry transfer, podobny jak kiedyś powrót Kryszałowicza. Za granica również miał słaby sezon, wrócił do kraju i był czołowym strzelcem ligi. Podobnie będzie jeśli chodzi o Artura, gdyż za granicą jest zupełnie inna forma treningu. Gracz po prostu jest lepiej przygotowany niż w naszym kraju do gry. Martwi mnie jednak fakt, że poza nim Lech nie ma drugiego klasowego napastnika. Bez niego szybko spakują walizki. Fajnie, że nie rozprzedali składu, ale na razie bez wielkich transferów. Bez tego, nie ma mowy o LM. Mam nadzieję, że się w końcu opamiętają… Brawo dla Lecha za win, oby tak dalej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kursy na Aktobe już poleciały, ale nadal uważam że jest to opcja godna gry w dniu dzisiejszym. Wyżej BSNT przytoczył cytat pewnego typera, sam również przeczytałem jego zapowiedz i uważam że warto postawic ich zwycięstwo ;)
Aktobe @ 1,65 bet-at-home
-------------------
Ponadto warto wg mnie dołożyc zwycięstwo Rosengborga w meczu z Irlandczykami z Północy tj Linfield FC. Gospodarze jeszcze nie rozpoczeli sezonu. Poziomem to raczej też nie zahcywacają w moim mnienamiu. Rosengborg to uznana marka w Europie. Co prawda dzisiaj muszą poradzic sobie bez Rade Pricy, napastnika jednego z lepszych w ich szeregach, ale mają do dyspozycji Steffena Iversena. Ponadto zabraknie jeszcze pomocnika Per Ciljan Skjelbred. Obaj zostali w Trondheim. Po Mundialu wraca Anthony Annan.
Oto jak ma wyglądac skład Rosenborga na ten mecz :
Daniel Örlund
Mikael Lustig - Kris Stadsgaard - Vadim Demidov - Mikael Dorsin
Fredrik Winsnes - Anthony Annan - Roar Strand
Markus Henriksen
Morten Moldskred - Steffen Iversen
Ostatnio Norwedzy w dobrej formie. Na weekend wygrali na trudnym terenie w Lillestroem. A że Linfield nie zaczał jeszcze rozgrywek to dla mnie wystarczający argument by stawiac na Rosenborg.
Typ : Rosenborg @ 1,30 Bet-at-home
 
szyman 843

szyman

Użytkownik
Aktobe-FC Olimpi Rustavi
Typ: 1
Kurs: 1,80
Tobet
Z oferty wybrałem pojedynek rozgrywany na Ortalıq Stadion pomiędzy Aktobe a Gruzińskim FC Olimpi Rustavi. Ja upatruje tutaj faworyta w ekipie gospodarzy. Aktobe to bardzo mocny klub z Kazachstanu. Przypominając ubiegłoroczny start tej ekipy to można zauważyć doskonałe wyniki. W dwumeczu z Islandzkim Hafnarfjordur strzelili sześć bramek nie tracąc ani jednej. W następnym spotkaniu z Izraelskim Maccabi Hajfa rozegrali też bardzo dobre spotkania. Na swoim obiekcie bezbramkowo zremisowali a na wyjeździe ulegli 3-4. Wygrywali po 25 minutach 3-0 ! W lidze Aktobe gra także dobrze na swoim obiekcie strzeliła trzynaście bramek w dziewięciu spotkaniach. Ich rywal nie prezentuje dobrej formy. W ostatnich sześciu meczach ligowych wygrał ledwie trzy. W 2008 roku Olimpi Rustawi grało dwumecz z Astana także zespołem z Kazachstanu i ulegli wtedy w dwumeczu 0-3. Zatem zwycięstwo gospodarzy wydaje się bardzo realne.

Nie wiem czy zainteresowani owym meczem wiedzą, o powiązaniu Olimpi Rustawi z Brazylijskim Palmeiras na mocy którego co sezon Gruzini otrzymują 3-4 obiecujących zawodników z Brazylijskiej szkółki i to w dużej mierze dzięki nim w ubiegłym sezonie zdobyli mistrzostwo Gruzji, a w tym .... nie mają ani jednego &quot;Kanarka&quot; wszyscy wrócili do Brazyli, nie wiem z jakiego względu, ale na dzisiejszy mecz ponoć mają duże kłopoty z kadrą i ma być tylko 15 zgłoszonych zawodników do spotkania. Jak dla mnie kurs na Aktobe &quot;cud miód&quot;.


edit. Nie doczytałem a info było już wyżej ????
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Co do eliminacji Champions League to musze powiedziec ze Lech zrobil po prostu to co musiał bez wiekszego zaangazowania, wiadomo ze lech nie ma jak narazie kim grac z przodu i potrzebuja wzmocnien a do tego wichniarek musi sie zgrac z reszta ekipy ale moim zdaniem lech powinien wygrac wyzej bo jezeli inter baku stanowi dla nich trudnosc to nie wroze im dobrej przyszlosci, a do tego druzyna z Baku tez miala swoje sytuacje i momentami na prawde mozna bylo sie obawiac o wynik spotkania
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie trzeciej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Zwycięzca dwumeczu Lech Poznań - İnter Baku (w pierwszym spotkaniu 1-0) zagra ze zwycięzcą dwumeczu AC Sparta Praga (Czechy) - Metalurgs Lipawa (Łotwa) (I mecz 3-0).
Mecze tej fazy zostaną rozegrane 27-28 lipca i 3-4 sierpnia. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane na boisku zwycięzcy dwumeczu Sparta - Metalurgs.
90minut.pl
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Ten mecz będzie w końcu jakimś tam sprawdzianem (poważnym) dla drużyny trenera Zielińskiego. Większe jednak szansę daje na awans drużynie Poznańskiego Lecha. Sparta to przeciętniak Europejski.
Już dawno nie są tak mocni jak kilka lat wstecz.
Co nie zmienia faktu że i tak marzenia Lecha o podboju brutalnie prysną w IV rundzie.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Ten mecz będzie w końcu jakimś tam sprawdzianem (poważnym) dla drużyny trenera Zielińskiego. Większe jednak szansę daje na awans drużynie Poznańskiego Lecha. Sparta to przeciętniak Europejski.
Już dawno nie są tak mocni jak kilka lat wstecz.
Co nie zmienia faktu że i tak marzenia Lecha o podboju brutalnie prysną w IV rundzie.
Sparta to przeciętniak a Lech to co???Ich nawet do przecietniakow bym nie zaliczył tylko nizej.Koniec walki o CL na Sparcie
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Podobna sytuacja była przed meczem z Austrią Wiedeń, tylko wtedy Lech był mniej doświadczony na arenie międzynarodowej. I co? Dali radę pokonać w dwumeczu Austriaków i awansować. Pomimo tego iż jestem anty fanem Lecha uważam iż Sparta Praga jest jak najbardziej do ogrania.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Losowanie bardzo dobre. Sparta to jeden ze słabszych klubów biorąc pod uwagę te, które były możliwe do wylosowania. Jeśli się nie mylę to losowanie 4 rundy, będzie po 1. meczu, bardzo możliwe więc, że Sparta &#39;załatwi&#39; rozstawienie dla wygranego z tego dwumeczu. A wtedy będzie sporo łatwiej w ew. 4 rundzie.
 
smithi90 0

smithi90

Użytkownik
Mogło być gorzej trzeba przyznać ale Sparta to nie jest byle ekipa, a Lech jak to polskie drużyny jak nie są w formie ligowej to raczej klapa. Z każdym meczem z pewnością będą grać lepiej, nie wiem jak wygląda Sparta ale po meczu Lecha z Baku to ja nie widzę żeby zawojowali LM.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ostrzegam przed lekceważeniem Sparty Praga. W ogóle widzieliście mecze w ich wykonaniu ? Zapewne nie, więc pochopnie ich nie skreślajcie. Na Letnej w Pradze mało komu udaje się wygrywac. Pewnie wszyscy patrzą na rywala poprzez pryzmat ligi czeskiej, a ta nie jest wcale taka słaba jak się Wam wydaje. W poprzednim sezonie nie przegrali żadnego z 30 spotkań w lidze. Owszem zremisowali aż 14 razy.
Przed tym sezonem przyszli dwaj bardzo dobrzy gracze. Bramkarz Żitka i pomocnik Matejovsky. Są przecież w kadrze jeszcze Sionko, Repka czy Blażek. A do tego cały zastąp bardzo zdolnej młodizeży jak Kadlec, Wilfried, Zeman, Vacek itp. Zresztą sami zobaczcie chociaż profil zespołu http://www.90minut.pl/news/128/news1289385-LM-Lech-poznal-potencjalnych-rywali.html

Sparte naprawde będzie ciężko przejśc, ale trzeba wierzyc. Oczywiście 3mam kciuki za Kolejorza bo jak nie teraz to kiedy ? ( mówimy już tak 14 lat????)
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Zgadzam się z Robsonem bowiem, uważam, że Sparta będzie to bardzo wymagający przeciwnik. Ociwiście jeżeli przejdziemy drugą rundę a wydaję mi się, że już w jesteśmy w 3 rundy LM, jednak trzeba to udowodnić. Lech zagrał dobre spotkania z Interem, ale jednak to nie ta sama drużyna z sprzed dwóch sezonów.
SParta jest to bardzo pouk ładana drużyna, walcząca co sezon o najwyższe trofea w lidze czeskiej. Do tego wyczytałem gdzieś, że kilku kluczowych zawodników wróciłó to tej drużyny. A w szczególonści dobrze gra w obronie jak w lini ataku już nie tak dobrze sobie radzą.
Czytałem już dzisiaj wywiad z trenerem Zielińskim, który to powiedział, że jego podopieczni będą musili wspiąć się na wyży swoich umiejętności aby awansować do kolejnej rundy.
Sam osobiście uważam, że jesteśmy w stanie awansować do IV rundy kwalikacji LM. A jak będzie się okaże
 
T 2

thmx

Forum VIP
Byłbym spokojniejszy gdyby ... prezes LECHA dotrzymał słowa i wzmocnił kadrę 3 lub 4 klasowymi zawodnikami jak to po ostatnim sezonie kibicom obiecywał. Zresztą zarząd co chwila czarował kibiców tekstami : cała suma ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na zakup nowych zawodników, w podobnym tonie wypowiadali się po sprzedaży Lewandowskiego, że cała suma z transferu pójdzie na zakup nowych graczy, poza tym czarowali, że skauting ma upatrzonych kilku dobrych zawodników i co? Z zakupu piłkarzy BATE nic nie wyszło /priorytet/ następnie priorytetem był Sobiech ewentualnie w pakiecie z Sadlokiem, następnie czytam, że priorytetem jest pozyskanie Rudnevsa, ale zarząd targuje się o marne 100 tys. EURO i Łotysz w eliminacjach już zagrać nie może, Juskowiak czaruje, że może kupią kogoś z 2-bundesligi lub z Portugalii i tak co chwilę wkręcają biednego kibica obietnicami i w końcu okazuje się, że wzmocnieniem jest Kiełb oraz Wichniarek /którygo pozyskali za darmo/, a wcześniej prezes mówił, że Żurawski i Wichniarek do zespołu nie pasują ... bo są już za starzy, no ale skoro można pozyskać go za darmo to już jest OK.? no i być może WZMOCNIENIEM będzie Thibamba, którego kiksy do teraz pamiętam - nie kupują natomiast Cleo z Partizana, bo co? za drogi? 1,3 mln EURO to dużo?
Przecież jeszcze sporo by im zostało z Lewego - ale po meczu sparingowym z LECHEM zarząd stwierdził, że Cleo im niepotrzebny !!!, a podobno obserwowali go ponad rok :grin: i wystarczył im JEDEN MECZ !!!
Cleo ostatnio strzelił piękną bramkę w eliminacjach /strzał techniczny/, gdzie w podobnych sytuacjach Peszko i Wichniarek w Baku strzelali na siłę i nic z tego nie wynikło, poza tym po meczu z LECHEM Cleo strzelił jeszcze 2 bramki w innych meczach, ale po co LECHOWI taki skuteczny zawodnik?
Podsumowując jestem rozgoryczony &quot;obiecankami&quot; zarządu - mogli przynajmniej nic nie obiecywać i byłoby dobrze.
Jedynym pocieszeniem jest to, że pierwszy mecz jest w Pradze i tak jak Robson napisał Sparta u siebie w zeszłym sezonie nie przegrała, ale na wyjazdach też nie błyszczała i TU upatruję szansę LECHA - wywieść korzystny wynik z Pragi, a w Poznaniu MY kibice piłkarzom pomożemy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom