>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
THMX, wszystko co piszesz jest prawdą bo co prawda jestem za Wisłą ale realia najlepszych Polskich klubów są mi znane i regularnie czytuje co tam słychać u rywali. Jednak uważam również iż nie macie co narzekać zbytnio. W Wiśle zawsze i tak działo się gorzej, bo zawsze przed eliminacjami się osłabiano i nie kupowano nikogo konkretnego na miejsce sprzedanego gracza. Bo albo był za drogi, albo chciał za dużo bla bla bla. Z Lecha odszedł jedynie Lewandowski a cały trzon drużyny począwszy od bramki, obronę, przez pomoc został. Uważam iż Artur będzie jednym z najlepszych napastników ligi, bo jak się strzela bramki się nie zapomina. Tshibamba to dobry gracz który w Lechu się rozkręci i będzie znakomitym partnerem Wichniarka albo dobrym zmiennikiem. No i co najważniejsze popatrzmy na te skromne drużyny które grały w lidze mistrzów czy to BATE, czy to Artmedia Petrzalka. Czy tam grały jakieś gwiazdy kupione przez kluby za wielką kasę? Nie. Ograć Spartę jest szansa. Ale co będzie w IV rundzie? Tego nie wiemy. Jak coś na pocieszenie zostaje faza grupowa Ligi Europejskiej a tam również można pokazać się z dobrej strony.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Ja to wszystko rozumiem, ale po cholerę obiecywali wzmocnienia? To tak jakby Tobie szef w pracy obiecywał podwyżkę za 2 lub 3 miesiące i co? Byłbyś wkurzony jakby nie dotrzymał słowa prawda?
Czekasz niecierpliwie ile kasy, kiedy itd. - niepotrzebnie wkurzają tylko kiboli - co do reszty to zobaczymy, bo zaraz okaże się, że mieli za mało czasu na zgranie się itp. ;)
Sorry może porównanie z podwyżką może nie najlepsze, ale to tylko tak obrazowo ;)
P.S. Przynajmniej Wam się poszczęściło w losowaniu :grin:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
THMX
Wszystko co piszesz jest prawdą. Ot nasza taka Polska rzeczywistośc. A te wytłumaczenia, że za mało czasu aby wkomponowac danego zawodnika do zespołu poprostu mnie powalają i nie wiem już czy się śmiac czy płakac z tego...
Sam jestem rozczarowany postawą Lecha na rynku transferowym. Nie wydali ani grosza do tej pory. Tylko ciekaw jestem po co na Bułgarskiej Tshibamba? To gracz pokroju Chinyamy, a raczej jeszcze słabszy czy więc myśląc w konktekście LM takich graczy należy sprowadzac? W Arce może i coś tam grał,ale i tak nie zachwycał. W Poznaniu pod taką presją sobie najzwyczajniej w świecie nie poradzi!
Rudnevs już wystąpił w pucharach, Cleo również zagrał i tak jak mówisz bramki już strzelał. Nie rozumiem tych decyzji jak po jednym meczu można skreślac zawodnika?! No, ale to chyba lepsza metoda niż kupowanie graczy na podstawie YouTube :p
Mam wrażenie, że Lech się wzmocni dopiero jak okaże się że Champions League kolejny sezon nam odjechała...
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Panowie bo pamiętajmy piłkarza nożna to wspaniały biznes. I każdy w tym interesie myśli jak najwięcej zarobić i jak najmniej stracić. Takie Polskie realia... Czym szybciej się do tego przyzwyczaimy tym lepiej dla nas...
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
No taka prawda, żal kasy na zawodników na wzmocnienia a potem głupie tłumaczenia, że polskie kluby za słabe na puchary że to i że tamto. Gó....o prawda ! Jestem kibicem Wiślakiem więc za przykład podam ich &quot;politykę transferową&quot;, to jest obłęd żeby zapowiadać walkę o najwyższe cele nie wzmacniając zespołu. Podczas jednego okienka sprzedali najlepszą parę stoperów ostatnich lat w lidze. zarobili na tych transferach ponad 5 mln ojro a szukają zawodników którzy mają kartę w ręce. Żeby to Ci piłkarze których testują byli z jakiegoś możliwego poziomu, a nie jacyś kelnerzy z nadwagą i warunkami fizycznymi &quot;Hobbitów&quot; ! Żeby wyjąć pieniądze najpierw je trzeba włożyć nie ma innego wyjścia. Jak już wcześniej pisałem, losowanie dla Wisły było bardzo pomyślne i zobaczymy co zrobią z tym fantem.
Co do Lecha to myślę że jeszcze z Spartą śmiało mogą powalczyć.
Panowie zrozumcie że to dopiero początek sezonu dla naszych ekip, zaprawa przed sezonem na pewno była ciężka przecież czeka ich kilka miesięcy grania. Co do &quot;Czibamby&quot; to ja jestem zdania że on wzmocnieniem nie będzie. To że tam wcisnął kilka goli nie znaczy że jest świetny ! Kilka bramek w sezonie to nawet kiedyś potrafił w lidze strzelić &quot;atomowy krasnal&quot; czyli Marek Penksa, który bronił barw Wisły. Wszystko się okaże dopiero po meczach będziemy mądrzejsi ! Pozdrawiam ????
 
smithi90 0

smithi90

Użytkownik
Może ta niemoc transferowa wynika z tego iż polscy prezesi boją się sprowadzać &quot;gwiazdy&quot; bo te kasują duże wypłaty, a mogą okazać się niewypałem (to kolejny problem polskich klubów, wyszukiwanie wartościowych graczy normalnie, a nie przez youtube jak to podobno uczyniła Wisła z &quot;Christowem&quot;) Z drugiej strony można się obawiać iż będą konflikty w drużynie bo polscy kopacze będą mieli pretensję iż kolega z drużyny zarabia 3 razy tyle co on, a przecież ja też jestem taki dobry... Nie wiem jak to będzie z polskim futbolem. Europejskich pucharów powinni nam chyba całkiem zabronić zanim nie zacznie się rewolucja w szkoleniu. Co nam da parę orlików jak dorośli nie motywują dzieci do sportu, w szkołach nie ma kasy na nic a nauczyciel WF zamiast poduczyć dzieci to daje im piłkę i cały rok grają bez większego sensu i w ten sposób cierpi cały polski sport. To co serwują media, że polska piłka jak i cały sport jest w &quot;kryzysie&quot; to tylko wierzchołek góry lodowej. W tym kraju trzeba by wymienić ludzi a potem mówić o sukcesach za parę lat...
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Podobna sytuacja była przed meczem z Austrią Wiedeń, tylko wtedy Lech był mniej doświadczony na arenie międzynarodowej. I co? Dali radę pokonać w dwumeczu Austriaków i awansować. Pomimo tego iż jestem anty fanem Lecha uważam iż Sparta Praga jest jak najbardziej do ogrania.

Piękna postawa kibic Wisły potrafi obietywnie spojrzeć na odwicznego rywala ???? !!!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Trudno żeby pisać że Lech nie ma szans, Sparta to żaden potentat europejski ale pewnie żle się nie mają patrząc na zero w statystykach ligowych porażek, i nie zapominaj że po Sparcie jest kolejny przeciwnik w drodze do LM a jak nie chce się skończyć pucharów na tej rundzie trzeba ograć Czechów
A szczęście nie zawsze dopisuje, przychodzi moment że trzeba radzić sobie bez niego...czas nauczy pokory
Piękna postawa kibic Wisły potrafi obietywnie spojrzeć na odwicznego rywala ???? !!!
Czytając takie rzeczy od razu cisną się złośliwości, przecież to drugi sezon Lecha o górne lokaty, Wcześniej przez lata Amica walczyła o puchary, mam nadzieje ze nie puszczą zwieracze, ale tak to jest jak się nie myśli
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Trudno żeby pisać że Lech nie ma szans, Sparta to żaden potentat europejski ale pewnie żle się nie mają patrząc na zero w statystykach ligowych porażek, i nie zapominaj że po Sparcie jest kolejny przeciwnik w drodze do LM a jak nie chce się skończyć pucharów na tej rundzie trzeba ograć Czechów
A szczęście nie zawsze dopisuje, przychodzi moment że trzeba radzić sobie bez niego...czas nauczy pokory

Czytając takie rzeczy od razu cisną się złośliwości, przecież to drugi sezon Lecha o górne lokaty, Wcześniej przez lata Amica walczyła o puchary, mam nadzieje ze nie puszczą zwieracze, ale tak to jest jak się nie myśli
Sory ale jeśli odpadną ze Spartą to będą grali w pucharach ale eLE
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Trudno żeby pisać że Lech nie ma szans, Sparta to żaden potentat europejski ale pewnie żle się nie mają patrząc na zero w statystykach ligowych porażek, i nie zapominaj że po Sparcie jest kolejny przeciwnik w drodze do LM a jak nie chce się skończyć pucharów na tej rundzie trzeba ograć Czechów
A szczęście nie zawsze dopisuje, przychodzi moment że trzeba radzić sobie bez niego...czas nauczy pokory



Czytając takie rzeczy od razu cisną się złośliwości, przecież to drugi sezon Lecha o górne lokaty, Wcześniej przez lata Amica walczyła o puchary, mam nadzieje ze nie puszczą zwieracze, ale tak to jest jak się nie myśli
Złośliwości to mi się ćisną czytając takie prowokacje..... Skoro jesteś taki do przodu to przypomni mi na kim się w el LM skończyła Wisła w zeszłym roku!!!

Prawda jest, że na tym etapie nie ma już słabych drużyn, ciężko mi się wypowiedzieć na temat Sparty, ponieważ nigdy nie widziałem jej gry, ale nie ma co pochopnie twierdzić, że Lech ma szczęście i skończy się jego fart właśnie na zespole z Czech. Troche obiektywizmu panowie, bo to bardzo cenne w zarabianiu pieniędzy w taki sposób!!!!8)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Złośliwości to mi się ćisną czytając takie prowokacje..... Skoro jesteś taki do przodu to przypomni mi na kim się w el LM skończyła Wisła w zeszłym roku!!!8)
Jasne.. mogliśmy kupić Levadie a potem grać na licencji Pasów:cool:
Tak na serio, to pogracie pare lat w pucharach, to się zweryfikuje, my też mieliśmy mocne początki i przez parę lat było nieźle bo utrzymaliśmy parę lat elitę w składzie..oczywiście mieliśmy swoje szanse i wtopy ale to historia, wy już po roku tracicie blask i żyjecie poprzednimi pucharami a z koncem tego sezonu stary filar całkowicie zniknie tak jak kasa za Levego ;)
Na razie zaczynacie, zjecie trochę tego chleba to sami zaczniecie lekceważyć tych zmotywowanych słabiaków, traficie na słabą formę i się przejedziecie
Też po tych rewelacyjnych meczach myślałem że Wisła zawsze będzie grać super i do dzisiaj mam nadzieje że się coś zmieni na lepsze ale jest jak jest
Wam może się wydawać że jest lepiej niż rok temu bo macie majstra ale to fatamorgana wtedy graliście o wiele lepiej to Legia i Wisła na pysk padła
Taka prawda marna nasza liga to głęboki muł , my do takich drużyn jak Stuttgart, Panathinaikos czy Anderlecht to jak Wisła do Levadii będzie w słabej formie to jest do przejścia i tyle.
 
bartek11 141

bartek11

Użytkownik
Jasne.. mogliśmy kupić Levadie a potem grać na licencji Pasów:cool:
Tak na serio, to pogracie pare lat w pucharach, to się zweryfikuje, my też mieliśmy mocne początki i przez parę lat było nieźle bo utrzymaliśmy parę lat elitę w składzie..oczywiście mieliśmy swoje szanse i wtopy ale to historia, wy już po roku tracicie blask i żyjecie poprzednimi pucharami a z koncem tego sezonu stary filar całkowicie zniknie tak jak kasa za Levego ;)

Na razie zaczynacie, zjecie trochę tego chleba to sami zaczniecie lekceważyć tych zmotywowanych słabiaków, traficie na słabą formę i się przejedziecie
Też po tych rewelacyjnych meczach myślałem że Wisła zawsze będzie grać super i do dzisiaj mam nadzieje że się coś zmieni na lepsze ale jest jak jest
Wam może się wydawać że jest lepiej niż rok temu bo macie majstra ale to fatamorgana wtedy graliście o wiele lepiej to Legia i Wisła na pysk padła
Taka prawda marna nasza liga to głęboki muł my do takich drużyn jak Stuttgart, Panathinaikos, Anderlecht to jak Levadia do Wisły

Zgadzam się z tym w 100%. Mistrza nie zdobył Lech tylko Wisła go przegrała, prawda jest niestety taka. To że w tamtym roku zaszliście daleko w pucharach to nie znaczy przecież że teraz każdy klub będzie się przed wami kłaniał, wręcz przeciwnie im lepsza &quot;marka&quot; klubu tym właśnie te słabsze się bardziej mobilizują na taki mecz. W tamtym roku przytrafiła się nam wtopa ale przecież nie tylko Wiśle zdarzały się takie sytuacje. Levadia ciągnie się za nami ale czas płynie dalej i z każdym rokiem przychodzą nowe mecze i co za tym idzie szansa na rehabilitację i pokazanie kibicom że to był wypadek.
 
smithi90 0

smithi90

Użytkownik
Sparta dziś poległa co może pokazywać, że też nie są jeszcze w dobrej formie nie mówiąc o jej szczycie. Ciężki okres przygotowawczy udziela się u obu drużyn. Jeżeli Lech zagra z pomysłem i będzie miał dobrze rozpracowany styl gry Czechów to jest szansa powalczyć. Ja pamiętam ostatni mecz Sparty jaki widziałem to w fazie grupowej LM z Arsenalem. Tam prezentowali się naprawdę godnie ale tamte czasy to już prehistoria. Pozostaje wierzyć, że Lech nie przyniesie nam wstydu i jakoś ta polska piłka będzie się kulać ku lepszemu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wstydu to Lech raczej przynieść nie powinien bo jeżeli ( odpukać ) odpadli by ze Spartą ale Spartą faworyzowaną bo jak by nie było Czesi raczej faworytem dwumeczu będą. Wstydem było np odpadnięcie z Levadią. Wg mnie szanse na awans równe. Oba zespoły dalekie od swojej optymalnej formy i wszystko może się zdarzyć.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
wstydu to Lech raczej przynieść nie powinien bo jeżeli ( odpukać ) odpadli by ze Spartą ale Spartą faworyzowaną bo jak by nie było Czesi raczej faworytem dwumeczu będą. Wstydem było np odpadnięcie z Levadią. Wg mnie szanse na awans równe. Oba zespoły dalekie od swojej optymalnej formy i wszystko może się zdarzyć.
Sparta wlasnie zaczela lige co pozwala przypuszczac ze szybciej zacznie osiagac optymalna forme.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Sparta wlasnie zaczela lige co pozwala przypuszczac ze szybciej zacznie osiagac optymalna forme.
moze i pozwalać tak myśleć ale nie koniecznie musi tak być. jest to dopiero początek ligi i na tym etapie ma to małe znaczenie. jak by byli w środku sezonu to fakt. ale Sparta jak i Lech są zapewne na podobnym poziomie przygotowania jeśli chodzi o aktualną formę.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
&quot; A morał tej bajki jest prosty i nie którym znany, jak zagra Arboleda to wygramy &quot; ????

A co do samego meczu to rywal taki wymagający nie da sie ukryć, ale plusem jest, że nie jest daleko. Lepsza podróż do Czech niż znów gdzieś na wschód do jakiegoś ciemnogrodu.
Jako kibic polksich klubów w pucharach trzymam kciuki za Lecha i liczę, że powtórzą mecze jak z ubiegłego roku.
Optymizmem napawa mnie to, że w dobrej formie wydaje się być Wichniarek, widać było, że szuka gry i powoli bedzie się to zazębiać.
Licze także na powrót Arboledy, bo jeśli on gra to wtedy jestem spokojny o to , że Lech bedzie grał do końca i zostawi na boisku serce.
Mecz pewno bedzie underowy jeśli chodzi o gole, licze na to ,że jedno niekonwencjonalne podanie Semira da nam awans.
ilez to bedzię radości móc oglądać Polski klub w starciu z np Barceloną.
Napewno stadion Lecha wstydu nie przyniesie, a kibicom Lecha należy się wielka impreza, bo to że na stadionie Lecha atmosfera jest najlepsza ze wszystkich stadionów w Polsce jestem pewien.
Co by nie było napewno wiekszej hańby i wstydu niz Wisła Lech nie przyniesie, bo przegrac z Levadią, a ze Spartą to całkiem inna sprawa.
Do boju Lech.!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie mylę się jednak twierdząc że większość kibiców polskich klubów w eu pucharach ma w głowach poprzednią edycje a po wpisach można wywnioskować jakby cały sezon ligowy przespała, przecież Lech już nie grał ultra ofensywnej piłki co było widać w każdym meczu wyjazdowym, stała się bardziej drużyną kalkulującą, tylko momentami groźną.
Rok wcześniej Lech jechał na mecz i po 10 minutach było widać kto zdobędzie komplet punktów, polecam bardziej patrzeć na swoje, bo pisząc już przed meczem usprawiedliwienia typu ,i tak jak przegramy to git bo Levadia wywaliła Wisłę, bo to tylko utwierdza w tym że nie jest najlepiej
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
ale to nie znaczy, że Lech nadal nie potrafi wygrywać, strzela tylko mniej bramek.
Nie liczy sie jakość tylko efekt w eliminacjach raczej.
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
Bandrowski prawdopodobnie nie zagra nawet ze Spartą, dla mnie duże osłabienie, nie widać tego na boisku, bo odwala czarną robotę, ale facet biega prawie 14 km w meczu, co jest ewenementem na skalę europejską a nawet światową
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom