>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 18 - Europa [11-13 listopad 2016]

Status
Zamknięty.
1-nie-wszedl 8

1-nie-wszedl

Użytkownik
niemcy - san marino - over 0,5 gola przed 10 minuta - 2,37
o ile niemcom sie bedzie chcialo, to powinni szybko wcisnac i potem juz zabawa i ciagla klepka w polu karnym, kurs zacheca do gry
na moje nieprzypadkowy jest tak wysoki kurs, jakby to grała powiedzmy Chorwacja z San Marino to może bym się pokusił na obstawienie, Niemcy to chłodna maszyna oblężnicza, a San Marino pierwsze ataki podjazdowe, a raczej długie wykopy na połowę przeciwnika będzie organizować po pół godzinie gry jak już atmosfera trochę się wyluzuje i będzie wtedy jakieś 0:2 to zaczną coś tam organizować i się otwierać, do 10min natomiast bramka powinna być zamurowana, kto wie, może wejdzie Niemcom jakiś strzał z dystansu i faktycznie Ci ten typ wejdzie, osobiście jestem sceptycznie nastawiony.
Jak już przegrać pieniądze, to lepiej postawić na Polskę po kursie 2.4(możliwe, że pójdzie do góry) ;)
Eliminacje jak to eliminacje, często omijają logikę i rządzą się swoimi prawami, pewne jest tylko to, że więcej graczy przegra niż wygra :]
moje typowania na piątek są takie:
od razu ostrzegam aby nikt się przy obstawianiu nie sugerował zbytnio moją opinią, każdy ma swój rozum ;)
Armenia-Czarnogóra X 3.3 lub X2 1.33
ostatnia drużyna w tabeli mierzy się z pierwszą, na papierze wszystko przemawia za zwycięstwem gości. Armenia u siebie to jednak solidna ekipa, przegrali co prawda z Rumunią 0:5, ale w poprzednich eliminacjach potrafili urywać punkty Serbii, Danii, byli blisko remisu z Portugalią przegrywając nieznacznie 2:3. Wg mnie szansa na zwycięstwo Czarnogóry w tym meczu jest taka sama jak na remis dlatego lepiej postawić kurs 3.3 niż 2.15 ????
ewentualnie można się zastanowić nad obstawieniem wygranej Czarnogóry 1 golem po kursie 3.5, Armenia u siebie gra dzielnie, ale zwycięstwo gospodarzy wydaje się najmniej prawdopodobne, aczkolwiek nie jest niemożliwe. Można zaryzykować ale kurs 1.33 na X2 w tak trudnym meczu jest trochę zbyt niski
Anglia-Szkocja 1 1.36
logika wskazuje na Anglię, Anglia prawdopodobnie mecz wygra, słowo klucz &quot;prawdopodobnie&quot;. Należy pamiętać, że dla obu ekip mecz jest prestiżowy, jedna nacja zawsze ma drugiej coś do udowodnienia, szykuje się twardy mecz, z dość prawdopodobnym wynikiem do przerwy 0:0.
Generalnie uważam, że nie warto brać tego meczu na kupon, chyba że ktoś lubi ryzykować no to remis może wejść po kursie 4.5. Całkiem możliwe, że wejdzie HT/FT x/1 po kursie 3.6
trudne są te piątkowe mecze do przewidzenia, zwłaszcza te z rozsądnym kursem
Czechy-Norwegia Czesi powinni pokonać Norwegów, ale remis dla nikogo niespodzianką nie będzie, wygrana Norwegów już tak
Dania-Kazachstan Dania powinna to wygrać ale prędzej postawiłbym na Kazachstan z handicapem +3 z kursem 1.36 niż na Danię za 1.22
Francja-Szwecja, pachnie wymęczonym zwycięstwem Francuzów 1 golem, 1.25 to trochę śmieszny kurs, handi na Szwecję +3 z 1.36 powinno wejść lekko, jeśli Francuzi zbyt szybko nie zdobędą gola
Irlandia Płn-Azerbejdżan, nie mam pojęcia kto wygra, podejrzewam under 1,5 gola, wygrana Azerbejdżanu psim swędem 0:1 nie będzie dużą niespodzianką, mecz loteria
Malta-Słowenia, za 1.2 na Słowenię nie opłaca się, można rozważyć wygraną Słowenii do zera za 1.57 , trudno ten mecz jakoś mądrze obstawić, raczej przysłowiowego &quot;eurowpierdolu&quot; być nie powinno Malta(+3) za 1.4 raczej styknie
Rumunia-Polska Polska(-1) kurs 4.75, tak serio nie potrafię ocenić szans w tym meczu, jednak kurs na Polskę 2.4 wydaje się być nieco zaniżony, typowy mecz na X, ale kto stawia przeciwko naszym ten jest głupi
San Marino-Niemcy 1 kurs 51, Muller coś ostatnio ma rozregulowany celownik, pachnie sensacją w tym meczu, premierowy gol strzelony Norwegii przez piłkarzy z San Marino rozpoczyna marsz triumfalny po mundial w Rosji.
Dobra, tak poważnie to nie warto tego meczu obstawiać, oczywiście Niemcy mogą wygrać 0:8, ale z handicapem (-5) po kursie 1.5 można się w tym meczu wkopać, takie mecze lepiej obstawiać na żywo
Słowacja-Litwa
no niby Słowacja pykła u siebie Szkotów 3:0, niby Litwini znają się na koszykówce, a nie na piłce, ale podobnie jak w meczu Anglii z Szkocją, uważam że po kursie 1.33 nie opłaca się ryzykować
zdecydowany faworyt meczu to Słowacja, ale na pewno nie pewniak
jaki wniosek? Nie ma pewniaków na piątek, dla podbicia emocji w meczu Rumunii z Polską oczywiście warto postawić na Polskę... 2 złote ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
niemcy - san marino - over 0,5 gola przed 10 minuta - 2,37

o ile niemcom sie bedzie chcialo, to powinni szybko wcisnac i potem juz zabawa i ciagla klepka w polu karnym, kurs zacheca do gry
Dla mnie typ ryzykowny. Przejrzałem na szybko, to San Marino nie traci tak często bramki aż tak szybko.

W tych eliminacjach (nie mierzyli się z nikim poważnym co prawda) ani razu, w eliminacjach EURO 2016 2 razy przegrywali tak szybko, 2 bramki stracili w 10. minucie i 6 razy później. Patrząc na eliminacje do mundialu w Brazylii wygląda to jeszcze gorzej dla Twojego typu (tylko Polska strzeliła im gola w 10. minucie, reszta później).

Niemcy, nawet gromiąc ich 13-0 w el EURO 2008 pierwszego gola strzelili &quot;dopiero&quot; w 12 minucie, a w rewanżu wygrali 5:0, ale na pierwszą bramkę czekali do 45. minuty.

Biorąc to pod uwagę to value zachęcającego do gry tutaj nie widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Typy:
Czechy - Norwegia
Typ: 1
Kurs: 2.00
Dla Czechów to ostatni dzwonek aby włączyć się do walki o awans. Podejmują bardzo średnią Norwegię, która czasy świetności ma dawno za sobą. Miejsce w grupie reprezentacji Czech jest zupełnie nieadekwatne do ich możliwości. Pewna jedynka.
Malta-Słowenia
Typ: Over 1,5 HT
Kurs: 2.75
Obie drużyny nie kwalifikują się,a by nazwać je chociaż średniakami w europejskiej klasyfikacji. Jednak zdecydowanym faworytem jest Słowenia, która mimo wszystko prezentuje jakiś poziom. Dodatkowo Słoweńcy całkiem nieźle, jak na swoje możliwości rozpoczęli te eliminacje i pewnie po cichu liczą na awans. Bramki padną szybko, a strzelą je zapewne Słoweńcy.
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Typy:

Czechy - Norwegia
Typ: X
Kurs: 3.30
Ja idę w tym meczu na remis obie drużyny bez rewelacji, obie są w dołku a pozytywów za wiele nie widać. W eliminacjach po 3 kolejkach Czesi na przedostatnim miejscu Norwedzy tuż przed nimi. W grupie rządzą Niemcy i to nie podlega dyskusji, zaskakująco dobra postawa Azerbejdżanu, który pokonał u siebie Skandynawów a na wyjedzie wywiózł punkt z Czech. Ostatni mecze Czechów u siebie:
Czechy-Irlandia PŁn. 0:0
Czechy-Azerbejdżan 0:0
Norwegia punktów ma 3 tylko za spotkanie z San Marino gdzie do 77 minuty remisowali z amatorami, ostatecznie wygrali 4:1
Wg mnie mecz typowy na remis, Czesi u siebie ostatnio remisowali, dużej siły ofensywnej nie ma w obu drużynach więc dużo bramek nie padnie, Norwedzy często zadowalają się wyjazdowymi remisami jak to Skandynawowie, mocni u siebie. Z wszystkich tych meczów tego dnia tutaj remisem pachnie mi najbardziej
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Armenia - Czarnogóra
1 @3,35
Armenia w tych eliminacjach bardzo słabo. Nawet bez strzelonej bramki. Dlatego, liczę że ta passa się skończy i w końcu zagrają dobry mecz. Przeciwnik mocny, ale nie jest żadną potęgą. Czarnogórcy jeszcze niedawno sami mieli passę 7 meczów bez zwycięstwa, a teraz nagle wygrali 2 mecze z rzędu. Do Armenii wraca pomocnik Man U czyli Mkhitaryan. Armenia to ciężki teren, punkty tracili tam Białorusini, Duńczycy czy Serbowie. Dlatego myślę, że jak Kazachstan potrafi na wschodzie stłamsić rywali, to Ormianie również pokażą się w końcu z mocnej strony.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Armenia - Czarnogóra x2 (1.33)
Malta (+2.5) - Słowenia 1 (1.375)
Rumunia - Polska x2 (1.38)
ako: 2.53 - bet3sześć5
Gram w stronę rewelacyjnie idących Czarnogórców. Walczących, niczym Albania na eliminacjach do Euro. Kto wie czy nie napsują rywalom więcej krwi? Sądzę, że wysokie zwycięstwo nad Kazachami nie było przypadkowe, bo braku waleczności po meczu z Danią nie można im zarzucić.
Z drugiej strony Armenia, w głowach mamy twarde spotkanie z Polakami, jednak patrząc na statystyki ostatnich spotkań dla mnie wciąż będą dziadami, którzy średnio grają w europejski futbol.

Tutaj krótko. Bardziej na przeczucie. Nie lubię Słowenii. Gra będzie opierała się na ich największej gwieździe, grającym w Fiorentinie Iliciu (Kevin Kampl z Leverkusen kontuzjowany). Jeśli nie będzie to jego mecz życia, typ wejdzie. Oby tylko Malta grała swoje i nie odbiło im, że może powalczyć ze Słowenią, bo zaczną się otwierać, przeprowadzać ataki i wiadomo jak to się skończy. Liczę na wyważoną grę, murowanie bramki i jeśli gole , to w ostatniej minucie.

Polski nie opisuję , nie ten dział. Patriotycznie, chociaż liczę na 0:0, że wreszcie z tyłu bezie na zero, może Lewandowski znów nam tyłki uratuje?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Irlandia Północna - Azerbejdżan
Ile goli zostanie zdobytych?
Mniej niż 2,5⛔

Czechy - Norwegia
Podwójna szansa
Czechy lub X✅

1.88
Bwin⛔⛔


Wyczuwam skromne 1:0 w którąś ze stron w pierwszym meczu. Azerbejdżan do niedawna ogórki, a teraz zajmują 2. miejsce w grupie za Niemcami. Ciśnienie będzie ogromne, bo jest znakomita szansa, żeby utrzymać się na drugim miejscu.

Oba zespoły mierzyły się dotychczas czterokrotnie i za każdym razem powyższy under został pokryty.
Oba zespoły bardzo mało trafiają i bardzo mało tracą. Irlandia 4 zdobyte gole przeciwko słabemu San Marino.
Mecz bez jakiś większych atrakcji i dobrego widowiska.

Czesi tych eliminacji nie mogą zaliczyć do udanych, bardzo kiepski początek. Remis z Azerbejdżanem i Irlandią Północną.
Norwegowie odnieśli jedno zwycięstwo z San Marino 4:0 i to były jedyne bramki jakie dotychczas zdobyli.
Nasi sąsiedzi nie mogą pozwolić sobie na kolejne tracenie punktów. Idę jednak w 1X, gdyby nie chciało im się strzelać, żeby to wygrać, bo Norwegowie nie przekonują, żeby mogli to wygrać.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Myślę, że warto poczekać na wystawienie linii kornerów. Właśnie w tym meczu IRLANDII PŁN. Z AZERBEJDŻANEM upatruję murowania bramki gości. Co jak co, ale zdobyli te 7 punktów z - jak widać po układzie grupy - jak na razie najsłabszymi drużynami. Irlandia Płn. nie strzela wielu bramek, a zarówno Czesi jak i Norwegowie nabili Azerom kolejno 9 i 12 rogów. Dla gości ze wschodu punkt wywieziony z wysp z pewnością byłby sukcesem.
Myślę, że i Francja jest zdolna trochę ich nabić, wszak mecz o pierwsze miejsce w grupie ze Szwedami.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Z europejskich eliminacji warto w tej kolejce zagrać w prosty sposób na faworytów.
To juz taka faza eliminacji że każde stracone punkty będą oddalac od awansu a więc moje propozycje sa takie :
Turcja - Kosowo
Ostatni dzwonek dla Turków.
Chorwacja gra z Islandia więc ktoś starci punkty. Jest szansa nadgonić i dalej liczyć się w stawce o awans.
Kosowo outsider.
Tu musi byc przekonujące zwycięstwo Turcji która jest mocna u siebie
TURCJA - 1,5 1,45
Luksemburg - Holandia
Sprawa podobna. Dwa pierwsze miejsca grają z sobą i ktos starci punkty.
Luksemburg bez pojęcia.
Holandia wygrywa i nadrabia straty.
Holandia - 1,5 1,60
O głębsze analizy nie ma się co nawet rozpisywać.
Przewaga doświadczenia , umiejętności poszczególnych piłkarzy i sytuacja w grupie wystarczy to już duży ✅ w stronę tego by pograć właśnie takie dwa typy
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Walia - Serbia @ BTS @ 1,95 (Sportingbet)

Trzecia drużyna grupy podejmie niespodziewanego lidera - Serbów. Gospodarze zagrali fatalnie przed własną publicznością z Gruzją i sprawili niemiłą niespodziankę swoim kibicą remisując 1-1 z outsiderem grupy. Wyspiarze zagrali w tamtym meczu bez swoich 2 z 3 serc, motorów napędowych i piłkarzy którzy ciagną tę kadrę: Joe Allena i Aarona Ramseya. Wystąpił jedynie Gareth Bale, który jednak w pojedynkę ciężko miał przedrzeć się przed broniącą sie momentami w 9 we własnym polu karnym drużyną Gruzji. W spotkaniu z zespołem Bałkańskim zagra juz cała wspomniana trójka i spodziewam się dobrego meczu w wykonaniu Walijczyków, a Serbowie w tych eliminacjach grają na prawdę doskonale i myślę że stać ich na przeciwstawienie się Walii.

Belgia - Estonia @ 1 ha -2,5 @ 1,95 (Bet365)

Zdecydowany lider grupy, z kompletem punktów i bilansem bramek 13:0 - Belgia, podejmie słabiutką Estonię. Belgowie jak na razie niszczą kolejnych rywali an swojej drodze, wygrywajac wysoko i na 0 z tyłu. Aż się nie chce wierzyć aby tym razem miało być inaczej. Belgia wygrała w tych eliminacjach już 3:0 z Cyprem i 4:0 z Bośnią i Hercegowiną, a dla mnie poziom zarówno Cypru jak i Bośni jest dużo wyższy niż Estończyków. W tej serii gier mamy tylko jedno spotkanie więc nie sądzę aby trener oszczędzał najlepszych zawodników i Czerwone Diabły wyjdą w najmocniejszym zestawieniu z Romelu Lukaku, Edenem Hazardem, Kevinem de Bruyne, Yanickiem Carrasco, Radiom Naingollanem czy Tobym Alderweireldem na czele i wygrają wysoko z Estonią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Walia - Serbia 3,05 Betsson ⛔
Walia po fenomenalnych ME, gdzie dotarła do półfinału, trochę spuściła z tonu. Remisy z Austrią i Gruzją to na pewno wyniki poniżej ich możliwości. W spotkaniu z Gruzją był mocno osłabiony środek pola, bo zabrakło i Ramsey&#39;a, i Allena. Obaj mają teraz grać ale Ramsey wraca po kontuzji i wiele jeszcze nie pograł. Wielką formę ma Gareth Bale ale czy to wystarczy na Serbię?
Serbowie po kilku latach posuchy wygląda dość ciekawie. Przebudowa składu zajęła im sporo czasu, a po drodze w ostatnich eliminacjach wygrali tylko 2 mecze. Oba to końcówka eliminacji i to był czas, w którym kadra zaczęła grać coraz lepiej. Potem nieznaczna porażka z Portugalią, w towarzyskich przegrywali już tylko z lepszymi drużynami od siebie. W tych eliminacjach już zdążyli wygrać z Mołdawią i Austrią, a zremisowali z Irlandią. Graczy mają ciekawych, szczególnie w obronie, gdzie są Ivanovic, Nastasic czy Kolarov. Z przodu mają chociażby Tadicia czy Mitrovicia, który ostatnio strzela na zawołanie.
Kurs moim zdaniem mocno zawyżony na Serbów. Myślę, że gracze z Bałkanów mają duże szanse na wywiezienie z Walii kompletu punktów.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Walia - Serbia 1 @2.46 Oddsring


Również i mnie zainteresował ten mecz. Z mojej strony właśnie ostatnia słabsza forma Walii spowodowana jest tylko i wyłącznie żerowaniem na geniuszu Bale&#39;a. Brak Allena i Ramseya był kluczowy dla wyników gospodarzy tego meczu. Fakt, Serbowie mają bardzo ciekawy skład, co zostało już powiedziane wyżej, jednak jadą do bardzo poukładanej drużyny. Bądź co bądź - półfinalisty Euro. Ramsey wraca i Allen również. Spodziewam się spokoju i geniuszu obu tych graczy. A raczej głównie Ramseya. Dzięki jego obecności Bale jest odciążony od rozgrywania, co pozwala mu skupić się na strzelaniu. To będzie mecz na styku, typuję jednak 1:0 dla Walijczyków. Serbowie na razie z jednym wyjazdowym meczem i zwycięstwem 0:3 nad Mołdawią. Ale mieli obowiązek przywieźć stamtąd 3 punkty. Teraz czeka ich nie lada wyzwanie.


Chorwacja - Islandia 1(-1) @2.17 Unibet

Gram handicap dla wg. mnie jednej z najbardziej widowiskowych pod względem grania w piłkę ekip. Myślę, że odpadnięcie z Portugalią było kluczowe dla Chorwatów, a inaczej moglibyśmy nazywać ich mistrzami Europy. Ale równie dobrze można by tak powiedzieć o nas... Do rzeczy. Grają bardzo atrakcyjny i ofensywny futbol. Pod znakiem zapytania jest obecność Modricia co prawda, ale zastanówmy się. Finlandia nie była w stanie podejść pod bramkę Chorwatów, natomiast Islandczykom potrafiła wpakować 2 gole. I to nie takie przypadkowe. Wikingowie swoje wyniki zawdzięczają zaangażowaniem i walką na boisku, jednakże piłkarsko zdecydowanie odstają od Chorwatów. Świetnie w reprezentacji spisuje się Mandzukić. Myślę, że druga seria meczów elimiacyjnych dla Islandczyków nie będzie już tak kolorowa, jak pierwsze trzy mecze. Bilans h2h tych ekip to 3 zwycięstwa Chorwatów, jeden remis, zero porażek i 3 razy pokryty handicap. Jestem świadom, że Islandia gra bardzo fajnie, ale jak na razie robi to tylko u siebie. Stawiam 2:0 dla Chorwatów.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Francja - Szwecja typ: Francja powyżej 1,5 gola w meczu @1,44 Bet365
Dla mnie Francja to obecnie najlepsza reprezentacja w Europie. Ich skład wygląda bajecznie, aż roi się tam od wielkich gwiazd. Na Euro doszli aż do finału eliminując po drodze Niemców. W tych eliminacjach zaczęli nieźle, bo mają siedem punktów po trzech meczach. Na wyjeździe nie błyszczą, ale u siebie strzelają aż miło. Z Bułgarią wygrali 4:1 i już w pierwszej połowie strzelili trzy gole. Styl gry Francji, gdy gra u siebie może się podobać. Zwykle dużo się wtedy dzieje na boisku, potrafią sobie wykreować sporą ilość okazji. Szwecja jest po prostu słabsza i nie wróżę im większych szans, żeby mogli choć zremisować. Co najmniej dwa gole gospodarzy, to moja propozycja.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
5xharoldx5 ubiegł mnie z typem, ale to dobrze, bo także uważam, że dwie bramki dla Francji są bardzo prawdopodobne. Myślę, że nawet spokojnie 3 mogą wbić przy słabszej dyspozycji Szwedów, ale to już ewentualnie LIVE.
Francuzi nie będą się z przyjezdnymi patyczkować, jak wspomniałem we wcześniejszym poście, walka idzie o pierwsze miejsce w grupie. Nie ma co wygłaszać składów i kontuzjowanych, bowiem Francuzi posiadają naprawdę świetną generację graczy i kto by nie wszedł z pewnością załata dziurę.
Proponuję dołożyć do typu [B]Francja pow. 1,5 gola 1,44
Słowenia pow. 1,5 gola 1,44[/b] co razem daje 2,08
Słoweńcy wbili Litwinom na wyjeździe dwie bramki, wygrali skromnie ze Słowacją u siebie 1-0 i sensacyjnie zremisowali z Anglią bezbramkowo w domu. Warto zaznaczyć, że jeśli chodzi o statystyki to mieli identyczne jak Anglicy, ba! nawet ich wyprzedzili mając więcej strzałów niecelnych. Sądzę, że ze spokojem Malcie są w stanie wpakować te dwie bramki z Ilicicem na czele. A jest o co walczyć, bo walka idzie o drugie miejsce w grupie. Prawdą jest, że na Malcie tacy Włosi, Bułgarzy czy Chorwaci wbili tylko po jednej na skromne 0-1, jednak nie sądzę by Słoweńcy powtórzyli ten &quot;wyczyn&quot;. Mają w końcu o co potężnie grać, nabić te kilka bramek, bo jakby nie było start w tych eliminacjach mają fenomenalny.
Ciekawym kursem są również dwie bramki Słowacji z Litwą za 1,66. Hamsik z Napoli wraz z Makiem z Zenitu muszą wziąć odpowiedzialność na swe barki (stopy), bowiem w przypadku straty punktów awans Słowacji może oddalić się bezpowrotnie. Ostatni mecz rozgrywali ze Szkotami i wbili im trzy, więc dwie w przypadku Litwy wielce prawdopodobne biorąc pod uwagę, że nasi południowi sąsiedzi mają nóż na gardle.
Co Wy sądzicie o tej Słowacji?
Uff dobrze, że odrzuciłem tą Słowenię, gdy tak drastycznie kursy spadły - na rzecz Słowacji!
 
E 0

emcowy

Użytkownik
Dania - Kazachstan
Powiedzmy sobie szczerze, Dania jest pod ścianą. Porażka u siebie z Czarnogórą poprzedzona zeroma punktami z Polską w Warszawie, gdzie Dania ma zbierać punkty, jeśli nie w meczu z Kazachstanem u siebie? Goście to, oczywiście, trudny rywal, urwali punkty zarówno Polsce, jak i Rumunii, ale to było w Astanie. Przyszedł wyjazd na Czarnogórę, skończyło się 0:5.
Sprawa jest prosta - jeśli Dania nie wygra tego meczu, turniej w Rosji odjedzie baardzo daleko.
Dania AH-1 @1,344 ✅
Grecja - Bośnia
O, tutaj mamy ciekawy meczyk. Grecja w ostatnich eliminacjach spisała się.. no.. dość słabo, żeby nie powiedzieć żenująco. Tymczasem w obecnych, 3 mecze, 9 punktów. Sytuacja w grupie jest raczej dość klarowna, Belgia bierze bezpośredni awans, o drugie miejsce powalczą właśnie te dwie drużyny. Może i Bośnia jest faworytem do zajęcia drugiego miejsca, ale czemu nie mieliby stracić punktów akurat w tym meczu?
Grecja AH+0,5 @1,418 ✅
Pinnek:
ako @1,909 ✅
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Niemcy na San Marino bez Neuera, Boatenga, Kroosa.. nie sądze, aby to zmieniło bardzo przebieg meczu, ale jakoś jak nie ma Neuera to nie jestem pewnien czy bedzie na 0 z tyłu.. moim zdaniem szkoda ruszać mecz przed rozpoczęciem.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Ja tu może trochę na opak, ale jeszcze nie przeglądałem całkowicie typów na eliminacje ze składami, dlatego póki co trochę o tym, co bym raczej omijał. :p
Piątek:
Na pewno mecz Czarnogóry i Armenii - tak, ta Armenia, która ma bilans 1-8 i jest niesłusznie przez wielu uważana za ogórki. Do kadry z tego co się orientuje wróci Mhitaryan (co prawda nie mający w ogóle rytmu meczowego), grają u siebie, drugi raz zapewne czerwonej kartki tak szybko jak z Rumunią nie zarobią...A w sumie poza tym meczem to zagrali dwa przyzwoite spotkania (najlepsze nawet z nami, bo Duńczycy byli po prostu nieskuteczni a cisnęli ich niemiłosiernie). Obawiałbym się tutaj remisu, bo Czarnogóra też jest dosyć sztucznie pompowana. Armenia to wbrew pozorom trudny teren.
Anglia raczej wygra ze Szkocją, ale to poniekąd reprezentacyjne ,,derby&#39;&#39;. Wiemy jaką sympatią darzą się te dwa ,,kraje&quot; (czy raczej części składowe Wielkiej Brytanii), dlatego uważam, że Szkoci powalczą i będą solidnie nakręceni. O ile nie padnie szybko gol (a czy padnie to nie wiem) to może tutaj oscylować wynik na styku raczej ze wskazaniem na Anglików, ale zwycięstwo jednym golem mnie nie zdziwi. Myślę, że kartki byłyby w tym meczu najlepszym rozwiązaniem, ale szczerze to nigdy nie stawiam kartoników.
Francja - Szwecja - tutaj nie grałbym żadnych handicapów w stronę Francji. Ogólnie Szwedzi nie są jacyś mega mocni, ale Francuzi potrafią negatywnie zaskoczyć. Wiele osób przejechało się na nich na Białorusi. Skandynawowie nie mają takiej złej obrony - często tracą jednego gola albo zachowują czyste konto. Zwycięstwo 1-0 Francuzów mnie wcale nie zdziwi. Chyba, że szybko strzelą jak ktoś słusznie zauważył.

Sobota:

Tutaj w sumie widzę mniej niż dzień wcześniej.
W pewnym sensie śmierdzą mi Włochy. W pewnym, bo kursy na nich są wystawione prawidłowo, ale wszelakie handicapy - Italia zbyt często wygrywała jednym golem, aby w jakikolwiek sposób na nie patrzeć. To samo tyczy się goli Włochów - oni to wygrają najmniejszym nakładem sił, chyba że rywal sam ich zaprosi do strzelenia goli. Grają jeszcze na wyjeździe - raczej nie powinni się forsować. Chociaż rywale - Liechtenstein to europejski dół.
Ukraina - ekipa, która była w rozsypce a nagle kurs na nią to 1,33. Tak, Finlandia to swego rodzaju ogórki ostatnimi czasy, ale Ukraińcy raczej nie zażegnali swoich problemów. Widziałem kawałek ich meczu z Kosowem i tam ogólnie oglądaliśmy dziwny mecz. Niemoc strzelecka, kontrowersje sędziowskie, Kosowo mające swoje szanse (przy wyniku bodaj 1:0 dla Ukrainy). Wiele jeszcze jest do ułożenia w tej reprezentacji, dla mnie wystawianie na nich takich kursów to nieporozumienie i nie wchodziłbym w to. Nie wiem też jak personalnie stoi Ukraina czyli duet Yarmolenko &amp; Konoplyanka. Bez swoich skrzydeł tracą połowę.
Niedziela:
Na pewno nie tykałbym żadnych handicapów na Cypr z Gibraltarem. Cypr nie jest gigantem europejskiego futbolu a Gibraltar? Na pewno musi walczyć z takimi rywalami o bramki/może jakieś punkty. Cypryjczycy ten mecz wygrają, ale znowu wszelkie handicapy są raczej niewskazane. Chociaż punkty Gibraltaru albo chociaż gol? Kto wie ;) .
Węgry z Andorą - nieadekwatne kursy do ryzyka. Andora przegrała jednym golem z ekonomami ze Szwajcarii jak to na nich mówię oraz z Łotwą. Poza Portugalią na tych eliminacjach wstydu nie przynoszą. Węgrzy z kolei lekko zagubieni, ostatnia wygrana mało zmienia w tej kwestii - 1,07? Nie wygląda ciekawie. Na pewno Madziarzy powinni się pomęczyć.
Szwajcaria wreszcie. Tak, oni wygrają z Wyspami Owczymi. Ale tak - oni nie będą się forsować. To zespół ekonomów. Pokazali to z Andorą, gdzie w sumie wygrali ledwo co. Mają świetną pozycję w grupie, ale patrząc po wynikach- widać, że sporo kalkulują. Wystarczy spojrzeć na ostatnie ich wyniki - pogromów prawie, że nie widać. Pamiętam zresztą jak Szwajcaria wygrywała 4:0 z San Marino. Uważałbym na nich. Sama wygrana na podbicie jak ktoś lubi tasiemki? Czemu nie...Ale cokolwiek z handicapami czy golami - wolałbym nie ruszać.
Co do analiz już czysto kursowych, to dodam co nieco jutro.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Turcja - Kosovo
Handicap 0:2
Turcja
2.20
Bwin⛔⛔



Już któryś raz gram przeciwko Kosowie i za każdym razem wychodziłem zwycięsko.
Pisałem tu: https://forum.bukmacherskie.com/f21/eliminacje-ms-18-europa-9-11-pazdziernik-2016-a-138558.html

I tu: https://forum.bukmacherskie.com/f21/eliminacje-ms-18-europa-6-8-pazdziernik-2016-a-138338.html

Dziś nic nowego nie napiszę.

Turcy eliminacji nie rozpoczęli najlepiej, bo na obecną chwilę ich dorobek to zaledwie 2 punkty, ale mierzyli się z liderem Chorwacją (remis), Ukrainą (remis) i Islandią - porażka.
Teraz przyjdzie zmierzyć się z najsłabszą drużyną, która na 3 mecze ma stracone 10 goli i nie posiada żadnych argumentów, żeby w jakikolwiek sposób powstrzymać Turków.
Obie reprezentacje mierzyły się ze sobą dwa lata temu w meczu towarzyskim, który zakończył się wynikiem 1:6 dla Turcji.
Mecz ten będzie bez historii. Przyjezdni muszą wygrać pewnie, jeśli chcą walczyć o wyjazd na MŚ.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Myślę, że w tej kolejce spotkań będzie można zarobić na BTSach. Z czysto matematycznego punktu widzenia. Poprzednia kolejka była niezwykle uboga, jeśli chodzi o spotkania, gdzie obie drużyny strzelają. Na 18 meczów tylko 4 BTSy. Taka tendencja wyrównawcza ma pokrycie w rzeczywistości. Miało to miejsce choćby w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów (we wtorkowych meczach nie strzeliło gola bodajże tylko Dynamo Kijów, gdzie i tak zmarnowali karnego, gdzie wcześniejsza jeszcze kolejka Champions była uboga w btsy) i Serie A.
Wracając do meczów eliminacyjnych, jeślibym podzielił wszystkie spotkania datami, to wypada taka tendencja:
TAK 14-13 NIE
TAK 10-17 NIE
TAK 9-18 NIE
No a teraz? Również 27 meczów i bardzo prawdopodobne, że tendencja powinna wzrosnąć.
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Myślę, że w tej kolejce spotkań będzie można zarobić na BTSach.
Też tak sądzę.
Albania - Izrael
Patrząc pierwszy raz na rozkład jazdy ten mecz od razu rzucił mi się w oczy. Dwa w miarę wyrównane zespoły a co za tym idzie, wychodzi mi tu wspomniany BTS. Izrael jak na razie 3 mecze 3 BTS&#39;y, raz że potrafią strzelić Włochom dwa, że potrafią stracić nawet u siebie z Lichtensteinem, czyli drużyna spełnia jak gdyby wszystkie warunki na strzelanie/tracenie bramek. Albania na razie tylko nie strzeliła z Hiszpanią co nie może dziwić. Co łączy oba zespoły to zwycięstwa nad Macedonią w obu przypadkach zakończonych rezultatem 2-1. Także over/bts i w tych przypadkach zdał egzamin.

BTS @ 2,05 Bet365 ⛔ 0-3 over &gt; bts
Walia - Serbia
I tutaj podobna śpiewka. 1X2 kompletnie nie nadający się do grania, ale już BTS wygląda całkiem obiecująco. Serbia w końcu ogarnęła dobry początek w eliminacjach i nastroje są pewnie zupełnie odmienione względem tych patologicznych wyników jakie osiągali w ostatnich latach. Walia jak Walia, prosto z półfinału z Portugalią teraz robi 1-1 u siebie... z Gruzją. I nie ma się co dziwić, to żaden klasowy zespół żeby trzymać solidną formę na dłuższą metę. I w tej parze jest ciekawe odniesienie, mianowicie wątek Austriacki i tak: Austria - Walia 2:2, Serbia - Austria 3-2. Umówmy się, że te 3 drużyny są na podobnym poziomie i tu walka będzie niesamowicie ciekawa. A jak widać, w meczach między sobą nie ma jakiegoś specjalnego zatrzymywania tempa i rozgrywania taktycznych gierek. Serbowie z resztą mieli już mecz z przedstawicielem wyspiarskiego futboli i zremisowali u siebie -2 z Irlandią.
BTS @ 1,95 Bet365 ✅ Tutaj idealnie 1-1
Generalnie cztery fajne mecze się zapowiadają się w tej kolejce, te dwa co wspomniałem i dorzuciłbym do tego Rumunię z Polską i Grecję z Bośnią. Tam też bts&#39;y jak się patrzy, ale tego już nie rozpisuje bo za wiele mądrości nie wycisnę na papier argumentując typ pod BTS/over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom