>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 18 - Europa [11-13 listopad 2016]

Status
Zamknięty.
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Spotkanie: Anglia vs Szkocja
Typ: Szkocja Over 2,5 rr 1,8 Bet365✅✅✅
Analiza: Jak dla mnie fajna promocja. Anglia nie gra jakiegoś niesamowitego futbolu, owszem na pewno jest to drużyna na papierze lepsza conajmniej o klasę, jednak będzie to mecz w stylu premier league wysoko intesywność gry walka do końca. Szkoci na pewno nie przestraszą się Angoli znają ich z boiska, dosłownie wszystkich. Skoro takie potęgi jak Słowacja i Słowenia są w stanie nabić 4 RR, a Malta 1, to naprawdę nie widzę powodu żeby Szkocja nie pokryła tej lini. Ważny jest też fakt ,żę gra Angoli jest nieposkładana do kupy. Zawirowania selekcjonerskie nie sprzyjają grze Anglików. Szkoci też grają piach jednak uważam ,że linia 2,5 jest korzystna i dlatego ją gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Czechy - Norwegia 1/-2.5 @ 2.6 forbet

Myślę, że nie będzie to ciekawy i porywający mecz. Oglądając Czechów na euro i teraz myślę, że nie mają oni składu jak kiedyś, gra jest mało atrakcyjna i ciężko im idą składne akcje. Norwegowie nie mają żadnego klasowego piłkarza i oglądając ich mecze zastanawiam się kto tam ma strzelać. Mecz na przysłowiowy under, z lekką przewagą Czechow. Dlaczego? Wielu zawodnikow jest z rodzimej ligi i całkiem zgranie razem grają. 3 ekipy w LE i wygrane Sparty mówią za siebie. W Norwegii nie przekonuje mnie nic. Jedyny prognostyk na skandynawow to gra na przełamanie bo nie mają nic do stracenia. Ale to chyba za mało
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie : Walia-Serbia
Typ: x
Kurs 3.30
Buk SportingBet
Analiza: Walia w tej kolejce na swoim stadionie podejmowala będzie drużynę Serbii, goście są liderem tej grupy z dorobkiem 7 punktów na swoim koncie, można powiedzieć iż bardzo dobrze rozpoczęli te eliminacje, gospodarze natomiast zaliczyli falstart ugrali 5 oczek i są dopiero na 3 pozycji jeśli chcą myślę o awansie do mistrzostw muszą w tym meczu wygrać żeby spróbować wyprzedzić ekipę Serbów , którzy tak jak i Walijczycy nie przegrali w tych eliminacjach żadnego spotkania . Walia na swoim stadionie nie przegrywa praktycznie wcale na ostatnie 15 spotkań na swoim stadionie i tylko 1 porażka, a grali między innymi z takimi ekipami jak : dwukrotnie Belgia, dwukrotnie Irlandia Północna oraz Islandia, Serbowie do tej pory nie mieli mocnego rywala na wyjeździe w tych eliminacjach ograli Mołdawie , która nie jest za mocna . Spotkanie obu ekip zapowiada się ciekawie,ale według mnie po 90 minutach tego spotkania gospodarze przegrać nie powinni , mój typ to wynik 2:1 , jeśli Serbie będzie miała dobry dzień to 1:1.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Słowacja - Litwa
Słowacja/Słowacja @ 2.00
(do przerwy/wynik końcowy)

✅
Słowacja w ostatnim spotkaniu już bardzo fajnie sobie poradziła wygrywając gładko 3:0 ze Szkocją. Dziś przeciwnik dużo słabszy , więc myślę, że Słowacy będą prowadzić już do przerwy. Słowacja dużo mocniejsza drużyna od Litwinów, którzy według mnie sensacyjnie nie mają jeszcze porażki na swojej koncie w tych eliminacjach. W tym spotkaniu ataki gospodarzy od pierwszych minut. Typ według mnie bardzo ciekawy.

Anglia - Szkocja
Anglia (-1.5) 2.15

✅
Bardzo ciekawe wydarzenie na wyspach, według mnie dziś Angole mega zepną dupę na to spotkanie i wyjdą zwycięsko. Szkocja ostatnio wysoka porażka ze Słowakami , wcześniej tylko remis przed własną publicznością z Litwą i dziś mieliby stawiać jakiś opór Angolom na ich terenie ? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć i zaufam Anglii, że wyjdą zwycięsko minimum 2 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Spotkanie: 12 listopad 20:45 Walia - Serbia

Walijczycy podejmuja u siebie Serbię ktora.po 3 spotkaniach lideruje w grupie z dorobkiem 7punktów a gospodarze maja na koncie 5 punktow. Walijczycy jak i Serbowie to drużyny grające ofesywnie ,wiec strzelają dużo bramek i też je tracą.Gospodarze strzelili w tych eliminacjach 7 bramek a stracili 3,natomiast Serbowie zdobyli 8 tracąc 4.Faworytem tego spotkania są gospodarze którzy pokazali dobry futbol na Euro oraz posiadaja w druzynie zawodnika klasy swiatowej Garetha Bale,który zdobywa sporo goli .Goscie to drużyna która gra twardo , wiec strzela gole swoim przeciwnikom.Licze w tym spotkaniu na sporo bramek , ale moim typem to opcja ze obie druzyny strzelą gola

typ: obie strzela gole//Tak ✅ 1-1
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Jest jedna zasadnicza różnica choćby między reprezentacją Niemiec a innymi. U Niemców brak jednego dwóch zawodników nie wpływa zupełnie na zespoł. Zmiennik który dostaje szansę na grę w reprezentacji Niemiec gra na 200%, próbuję wykorzystać szansę którą rzadko dostaje. Czasami to zaangażowanie daje więcej do gry niż podstawowy zawodnik. To jest prestiż moc zagrać w takim meczu. Co prawda rywal jest z najniższej półki i pewnie będzie wesoła piłka, ale pisanie że zespół będzie osłabiony w przypadku niemieckiej maszyny jest troszeczkę nie ma miejscu i takie wpisy nie powinny się tu pojawić.
 
terstegen 25

terstegen

Użytkownik
13.11.16 Belgia - Estonia
Belgia -2,5 @2.0 bet365
Mecz, w którym to Belgia podejmuje u siebie Estonię. Czerwone diabły na fali, zajmują 1 miejsce w grupie. Strzelili dotychczas 13 goli, nie tracąc ani jednej! Nie oszukujmy się - Estonia nie jest w stanie zaoferować nam jakiegoś ponadprzeciętnego futbolu. w każdym meczu tracą dużo bramek, wygrali zaledwie jeden mecz z najsłabszą drużyną - Gibraltarem. Belgia &quot;przejechała się&quot; na drużynach o wiele lepszych niż Estonia: Bośnią oraz Cyprem wygrywając odpowiednio 4:0 i 3:0. W składzie gospodarzy nie powinno zabraknąć takich gwiazd jak Lukaku, Hazard. De Bruyne czy też Mertens. Myślę dlatego, że Belgia rozwiąże worek z bramkami strzelając 4-5 goli, nie tracąc ani jednej.
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
Dobra, rzadko się tu odzywam, niby miałem wrócić, ale jednak czas nie pozwala, teraz chciałbym się jednak podzielić z Wami pewnymi typami, które mi się rzuciły w oczy i widzę w nich value. Oferuje je Unibet:
Czy zawodnik zagra w całym meczu?
E. Hazard Nie @4.0
K. De Bruyne Nie @2.9
Belgowie grają z Estonią, to idealna okazja, żeby pokombinować ze składem, zmienić zawodników, kiedy będzie się miało bezpieczny wynik, albo zmienić środek pola, jeśli jakimś cudem gra Belgów nie będzie się układała.
W dwóch ostatnich spotkaniach De Bruyne nie zagrał z powodu kontuzji i środek pola powinien należeć do Hazarda, a mimo to w meczu z Bośnią i Hercegowiną został zmieniony. Dwa dni temu w towarzyskim meczu Kevin został zmieniony już w 64&#39;. Nie wiem, jak mecz się potoczy i co w głowie ma trener Belgów w głowie na ten mecz, ale widzę w tych betach duże value, bo zmiana jednego z zawodników jest dość prawdopodobna.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Anglia - Szkocja
Anglicy wygrają to spotkanie, grają u siebie i uważam, że już w pierwszej połowie wyjdą na prowadzenie. Nie ryzykowałbym tutaj typowania wygranej do 0, bo Szkoci mogą coś wcisnąć, ale wygrana przynajmniej dwoma bramkami przez Anglików wchodzi w grę, mają mocną paczkę. Typuję jednak 1. połowa Anglia -0.5 @1.90 ✅
Rumunia - Polska
Reprezentacja naszego kraju rozegrała z Rumunami sześć spotkań - wygrała tylko raz, dwa razy remisując i trzy razy przegrywając, jednak nie mieliśmy dawno tak mocnego składu jakim dysponujemy teraz. Rumuni oczywiście są bardzo mocni u siebie i o zwycięstwo będzie trudno, jednak nasi zawodnicy po ostatniej aferce alkoholowej będą gryźć dzisiaj murawę, żeby zmazać tę czarną plamkę. Polska DNB @1.73 ✅✅
Francja - Szwecja
Francuzi tylko raz (na 11 spotkań) wygrali ze Szwedami przewagą trzech bramek i było to w roku 1969! Szwecja to nie jest jakiś chłopiec do bicia, żeby Francuzi nabili im dzisiaj nie wiadomo ile bramek. Uważam, że to będzie bardzo wyrównane spotkanie z minimalnym zwycięstwem gospodarzy. Kursy na trójkolorowych to jakaś masakra dlatego gram ten mecz w kierunku gości. Szwecja +2 @1.80 ✅✅
Idealnie w punkt. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
1-nie-wszedl 8

1-nie-wszedl

Użytkownik
w piątkowych meczach kto miał wygrać ten wygrał, obyło się bez sensacyjnych rozwiązań, za niewielką niespodziankę można uznać zwycięstwo Ormian w meczu z Czarnogórą

sobotnie mecze widzę tak:
Austria-Irlandia mecz powinien się kręcić w okolicach remisu, faworytem oczywiście są gospodarze i to oni stworzą w tym meczu więcej sytuacji podbramkowych, jeśli uda im się przechylić zwycięstwo na swoją stronę to prawdopodobnie wygrana 1 golem, myślę że wejdzie X z kursem 3.50 lub X(Irlandia+1) innymi słowy zwycięstwo gospodarzy 1 golem, także za 3.50, na tasiemkę 1X 1.25, przy czym należy pamiętać, że w takim meczu wszystko może się zdarzyć ????


Chorwacja-Islandia
nie wiem jaki wpływ na grę w tym meczu będzie miał brak publiczności, ale wątpię aby to było wyrównane spotkanie, na taśmę dałbym 1 za 1.44, do rozważenia handicap na Chorwatów(-1) za 2.20, oraz ht/ft 1/1 za 2.10

Gruzja-Mołdawia o tym meczu myślę praktycznie to samo co o powyższym, handicap na Gruzję za 2.4 kuszące, sam kurs 1.54 na Gruzję też nie jest zły

Turcja-Kosowo z jednej strony wydaje się, że powinno być minimum 3:0 a z drugiej strony te niepozorne Kosowo potrafi na wyjeździe zremisować z Finlandią 1:1 i przy tym stwarzając sobie więcej sytuacji, handi -1 na Turcję za 1.36 powinno być pewniakiem myślę

Albania-Izrael
1 albo X albo 2, trudny mecz ???? raczej Albania nie przegra, ale czy wygra? Kartek raczej w tym meczu nie zabraknie

Ukraina-Finlandia
no Ukraina powinna pyknąć Finlandię, no chyba ze to będzie ten jeden mecz który zepsuje ci kupon ;)

Walia-Serbia
myślę, że będzie bramkowy remis
 
terstegen 25

terstegen

Użytkownik
13.11.16 Grecja - Bośnia i Hercegowina
typ: Bośnia i Hercegowina @2.80 bet365
4 kolejka grupy H, w której to Grecja podejmuję u siebie Bośnię. Gospodarze dotychczas zgromadzili komplet punktów, jednak były to mecze ze znacznie słabszymi ekipami: Cypr, Gibraltar, Estonia. Bośnia natomiast zdobyła 6pkt przegrywając ze zdecydowanym faworytem grupy - Belgią. Drużyna gości dysponuje zawodnikami z wyższej półki niż Grecja. W niedzielę nie powinno zabraknąć min. Edina Dżeko, który nareszcie odżył, regularnie zdobywając bramki dla AS Romy. Również na murawie powinien pojawić się Miralem Pjanić, który jest głównym kreatorem gry w Juventusie i być może najlepszym pomocnikiem Serie A, a także Senad Lulić, który rozgrywa bardzo przyzwoite spotkania w ekipie Lazio. Co do Grecji - nie sądze, by sam Kostas Mitroglou mógł w jakikolwiek sposób ukąsić Bośniaków. Dodajmy, że przegrali nie dawno z Białorusią po niezbyt porywającym meczu. Bośnia dotychczas pewnie pokonała Cypr 2:0 i rozgromiła Estonię 5:0 i myślę, że również jutro odniosą zwycięstwo, walcząc o wejście na Mundial z drugiego miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Chorwacja - Islandia

Bez przesady z tymi ogromnymi osłabieniami Islandczyków,owszem wypada dwóch istotnych zawodników ale Islandczycy mają obecnie co raz szerszą kadrę,przechodzą do co raz silniejszych klubów.Jak ogrywali Anglików na Euro to Finnbogason nie grał nawet ani minuty.To jest taka reprezentacja,która będzie potrafiła moim zdaniem funkcjonować bez tych graczy i taktyka się nie zmieni.Oni mają bardzo trudną defensywę do sforsowania i team spirit na bardzo wysokim poziomie dzięki,któremu ogrywają lepszych &#39;piłkarsko&#39; jak to niektórzy lubią sobie określić.
Chorwaci to ekipa z mocną drugą linią i słabą obroną.Często zdarza im się grać dosyć chimerycznie.Ktoś tam przytaczał h2h jakieś z przed 3 lat,bez sensu kompletnie.Islandczycy z roku na rok robili ogromny progress i teraz są ekipą groźną dla każdego,wystarczy spojrzeć na wyniki tych eliminacji czy do Francji jak i z samego Euro.Takie handi biorę w ciemno bez względu na wynik a za drobne win,bo robienie niespodzianek Islandczycy mają we krwi.

Islandia +1,25 @ 1,82 ⛔
Islandia win @ 7,69 ⛔

Bułgaria - Białoruś

Tutaj też kursy jakoś rzuciły mi się od razu w oczy.Oba zespoły męczyły się z Luksemburgiem na własnym terenie.Bułgarom udało się po szalonym spotkaniu wygrać 4:3 rzutem na taśmę, a Białoruś mimo ogromnej przewagi zremisowała 1:1.Białorusini potrafili za to u siebie zremisować z Francją.Bułgarzy obecnie mają słabą tą kadrę.Strata 3 bramek z Luksemburgiem u siebie daje do myślenia.Przeanalizowałem sobie też kwale do Euro we Francji i tylko jedno spotkanie wygrali u siebie z Azerami.Mieli co prawda remis z Włochami ale też i remis z Maltą więc to mówi samo za siebie.Nawet przeciętna Norwegia miała nad nimi wyraźną przewagę na koniec eliminacji.Białorusini spokojnie mogą tutaj powalczyć i powinien być wyrównany mecz,gdzie będą w stanie urwać punkty.

Białoruś +0,25 @ 2,08 ⛔

Cypr - Gibraltar

Coś mnie tknęło żeby też przyjrzeć się temu spotkaniu.Generalnie takie handi każdy zespół bez problemu pokrywa z Gibraltarem.Z Estonią 4:0 w pape ale wszystkie bramki stracili w 2 połowie.Liczę,że wyjdzie im niezły mecz a Cypr się pomęczy z racji tego,że też jakiejś kolosalnej różnicy pewnie nie będzie.Teren gorący ale z kim jak nie z Cyprem mogą nawiązać walkę.Czysty win bardziej 4fun bo kluby z tego kraju potrafiły sprawiać w pucharach niespodzianki, a reprezentacja bez skutku na razie.

Gibraltar +2,5 @ 2,06 ✅
Gibraltar @ 27,5 ⛔

Wszystkie kursy Pinnacle.
 
diaz 95

diaz

Użytkownik
Spotkanie: Turcja - Kosovo
Typ: Kosowo ponad 3,5 rzutu rożnego ✅✅✅
Kurs: 1,8
Koledzy wyżej opisali to spotkanie , Kosowo po raz pierwszy gra w eliminacjach do MŚ , Turcy natomiast bo nieudanym Euro celują w zakwalikowanie się na mundial jednak póki co nie udało im się jeszcze wygrać meczu . Okazja ku temu trafi się już o godzinie 18stej bo z kim mają wygrywać jak nie z drużyną , która w 3 meczach traci 10 bramek a zdobywa zaledwie 1 ? Turcy są lepsi , mają lepszy zespół ,wartościowszych piłkarzy , motywacji żeby jutro ograć rywala przed własną publicznością na pewno nie zabraknie . Wybrałem z tego spotkania typ na over rzutów rożnych Kosowa. Dlaczego ? Ponieważ mimo dziur w obronie , tracenia dużej ilości bramek jest coś co dość sprawnie wychodzi piłkarzom Kosowa - nabijanie rzutów rożnych . W meczu z przegranym z Ukrainą 3-0 nabili ich 7 , z Chorwatami mimo porażki 6-0 zdołali wywalczyć 5 korków , a w zremisowanym meczu z Finami zdobyli ich 8 ! Jak widać walki im nie można odmówić i mimo słabego wyniku grają dalej , żeby zdobyć przynajmniej honorową bramke . Dlatego własnie uważam , że próg 3,5 jaki oferuje nam bet365 jest do zrobienia i taki własnie typ oferuje na sobote ! Powodzenia !
Spotkanie: Chorwacja - Islandia
Typ: ponad 8 rzutów rożnych ✅✅✅
Kurs: 1,66

Obydwie drużyny celują w awans na mundial , po trzech meczach zdobyli po tyle samo pkt , po dwie wygrane i jeden remis . Spotkanie ważne dla jednych i drugich , nie ma mowy o odpuszczaniu , Islandie bez wątpienia zadowoli chociażby remis na trudnym bałkańskim terenie , ja w tym meczu idę w stronę rzutów rożnych a na cel biorę over 8 korków . Chorwaci w meczu z Finami wbili 8 rożnych , Kosowem 3 oraz Turcją 9 natomiast Islandczycy z Turkami wywalczyli 8 rzutów rożnych , Finami 6 i Ukraincami 3 . Jak widać raczej nie mają problemów ze zdobywaniem kornerów dlatego uważam ,że jutro łacznie obie drużyny powinny wbić ponad 8 rzutów rożnych

kursy z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Nie miałem ostatnio czasu, żeby nic dodać, ale znalazłem taki dubelek
Liechtenstein -Włochy BTS - NIE @ 1.36
Hiszpania - Macedonia BTS - nie @1.30
Ako 1.76
Co tutaj dużo mówic zarówno Włosi jak i Hiszpanie są zdecydowanymi faworytami swoich pojedynków i jestem przekonany, że jedni jak i drudzy od samego początku będą przekazać. Owszem Włosi grają na wyjeździe, ale do defensywy tego zespołu w zadnym wypadku nie można sir przyczepić. W tym elemencie grają bardzo odpowiedzialnie i dojrzałe, a do tego posiadają dobrych Grajkow. To samo można zresztą powiedzieć o Hiszpanach, którzy w dodatku grają na własnym obiekcie, co.daje im przewagę. Zarówno Liechtenstein jak i reprezentacja Macedonii będzie przez zdecydowana większość spotkania się broniła. Ba, śmiem twierdzić, że przez większość pojedynku będą zechcieli do obrony. A swoich szans będą mogli szukać jedynie podczas stałych fragmentów gry i kontratakow, ale to również nie powinno przynieść im pozytywnego skutku.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
STS
Chorwacja - Islandia typ: 2
kurs: 6,18
A ja dzisiaj pójdę w stronę Islandczyków. Po pierwsze jest to mecz bez publiczności a jak wiadomo chorwaccy kibice potrafią zrobić niezły kocioł i nakręcić swoich piłkarzy a dzisiaj reprezentacji tego zabraknie. Po drugie to na pewno Gospodarze będą prowadzili grę co bardzo odpowiada Islandczykom którzy uwielbiaj grać z kontry i zdecydowanie łatwej gram im się w taki sposób niż gdy to oni maja konstruować akcje. Wczoraj obyło się bez niespodzianek więc myślę ze dzisiaj jakieś zobaczymy i mam nadzieje, że biedzę to własnie Islandia ;)
P.S Słyszałem, że Islandczycy jada na Bałkany strasznie osłabieni? Czy może to ktoś potwierdzić?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
STS
Chorwacja - Islandia typ: 2
kurs: 6,18

A ja dzisiaj pójdę w stronę Islandczyków. Po pierwsze jest to mecz bez publiczności a jak wiadomo chorwaccy kibice potrafią zrobić niezły kocioł i nakręcić swoich piłkarzy a dzisiaj reprezentacji tego zabraknie. Po drugie to na pewno Gospodarze będą prowadzili grę co bardzo odpowiada Islandczykom którzy uwielbiaj grać z kontry i zdecydowanie łatwej gram im się w taki sposób niż gdy to oni maja konstruować akcje. Wczoraj obyło się bez niespodzianek więc myślę ze dzisiaj jakieś zobaczymy i mam nadzieje, że biedzę to własnie Islandia ;)

P.S Słyszałem, że Islandczycy jada na Bałkany strasznie osłabieni? Czy może to ktoś potwierdzić?
wystarczy śledzić temat...

Odnośnie tego typu nie wiem, czy czytałeś, ale w Chorwacji zagra najbardziej osłabiona od lat reprezentacja:
http://icelandnews.is/wiadomosci/z-kraju/powolania-na-mecz-z-chorwacja-i-malta
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja, podobnie jak terstegen wcześniej, również przyjrzałem się bliżej spotkaniu Grecji z Bośnią.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Grecja -€“ Bośnia i Harcegowina BTS 2, 0 0 Bet365 ✅
Dzeko strzeli 2, 62 Bet365 ⛔

Grecy po kompromitujących eliminacjach do Mistrzostw Europy (gdzie 2 razy przegrali z Wyspami Owczymi), teraz zaczęli walkę o wyjazd do Rosji bardzo obiecująco. 3 mecze i 9 punktów na koncie – to może robić wrażenie. Z drugiej strony akurat grali z 3 zespołami, które w walce o awans liczyć się nie powinny, czyli z Gibraltarem (stracili z nimi gola), Estonią i Cyprem. Zestaw zespołów może nie najmocniejszy, ale przynajmniej piłkarze z Hellady już nie tracą punktów z outsiderami. W środę na ziemię ich jednak ściągnęła ekipa Białorusi, z którą przegrali 0-1 w meczu towarzyskim. Trzeba jednak mieć na uwadze, że trener eksperymentował ze składem wyjściowym i pierwsza połówka była w ich wykonaniu fatalna. W drugiej natomiast, po zmianach, mocno przeważali, ale bramki nie zdobyli. U Greków poziom w obronie zwykle trzymają Papastathopoulos i Manolas. Tego drugiego teraz ma jednak zabraknąć z powodu kontuzji i to jest bardzo duża strata w szeregach obronnych.
Z drugiej strony mamy Bośniaków, którzy wygrali z Cyprem i Estonią (oba do zera) i dostali 0-4 z Belgią, ale to nic niezwykłego i pewnie podobny los spotka Greków . W tej ekipie ofensywa jest znacznie mocniej obsadzona niż defensywa. Grę ciągną piłkarze z Serie A – Pjanic, Lulic i będący w świetnej formie Dzeko. W obronie to wygląda trochę gorzej, co pokazał mecz z Belgią. W obronie rządzi wiekowy Spahic, któremu potrafią przydarzać się błędy. Obok niego powinien zagrać Sunjic, który w Stutgarcie nie zawsze wychodzi w pierwszym składzie lub Zukanovic mający podobne problemy w Atalancie.
Zapowiada się na równy mecz. Ciężko wytypować tu zwycięzcę, chociaż większe szanse szanse widzę po stronię Bośni. Myślę, że zobaczymy tu bramki z obu stron, dlatego stawiam na to, że obie drużyny strzelą. Po stronie gości najgroźniejszy będzie Edin Dzeko, który już w tym sezonie 15 bramek w barwach reprezentacji i Romy. Czy Grekom uda się go zatrzymać? Myślę, że będzie trudno.

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;false&quot; DefSemiHidden=&quot;false&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;371&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;footnote text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;annotation text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;header&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;footer&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;index heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;table of figures&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;envelope address&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;envelope return&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;footnote reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;annotation reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;line number&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;page number&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;endnote reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;endnote text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;table of authorities&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;macro&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;toa heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Bullet 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Number 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Closing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Signature&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;List Continue 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Message Header&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Salutation&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Date&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text First Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text First Indent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Note Heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text Indent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Body Text Indent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Block Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Hyperlink&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;FollowedHyperlink&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Document Map&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Plain Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;E-mail Signature&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Top of Form&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Bottom of Form&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal (Web)&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Acronym&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Address&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Cite&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Code&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Definition&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Keyboard&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Preformatted&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Sample&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Typewriter&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;HTML Variable&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal Table&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;annotation subject&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;No List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Outline List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Outline List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Outline List 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Simple 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Simple 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Simple 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Classic 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Colorful 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Colorful 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Colorful 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Columns 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Grid 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table List 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table 3D effects 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table 3D effects 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table 3D effects 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Contemporary&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Elegant&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Professional&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Subtle 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Subtle 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Web 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Web 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Web 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Balloon Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Table Theme&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; SemiHidden=&quot;true&quot; UnhideWhenUsed=&quot;true&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;41&quot; Name=&quot;Plain Table 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;42&quot; Name=&quot;Plain Table 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;43&quot; Name=&quot;Plain Table 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;44&quot; Name=&quot;Plain Table 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;45&quot; Name=&quot;Plain Table 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;40&quot; Name=&quot;Grid Table Light&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;Grid Table 1 Light Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;Grid Table 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;Grid Table 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;Grid Table 4 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;Grid Table 5 Dark Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;Grid Table 6 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;Grid Table 7 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;46&quot; Name=&quot;List Table 1 Light Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;47&quot; Name=&quot;List Table 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;48&quot; Name=&quot;List Table 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;49&quot; Name=&quot;List Table 4 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;50&quot; Name=&quot;List Table 5 Dark Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;51&quot; Name=&quot;List Table 6 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;52&quot; Name=&quot;List Table 7 Colorful Accent 6&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Austria - Irlandia
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.28
buk: unibet
Wynik:zero:1 ⛔

Przed nami nieźle zapowiadające się spotkanie w którym zdecydowałem się pójść w stronę goli. Obecnie na dzień dzisiejszy w lepszej sytuacji są goście, którzy zajmują drugie miejsce w tabeli i dzisiejsze zwycięstwo przybliżyło by ich do awansu. Irlandia, która na Euro nie wyszła nawet z grupy teraz będzie chciała zamazać tą plamę awansując do MŚ. W grupie spisują się nieźle, odnosząc dwie wygrane i jeden remis. Ich bilans bramkowy to 6:3, czyli całkiem nieźle przed dzisiejszym meczem. Austria potrzebuje zwycięstwa jeśli dalej chce być w grze o awans. Po słabych ME ten zespół potrzebuje czasu żeby się odbudować, jednak tego czasu nie mają zbyt wiele gdyż trwają eliminacje do kolejnego turnieju. Dziś spodziewam się otwartego spotkania, bo do takiej gry przyzwyczaili już nas goście, a gospodarze będąc myślami przy Rosji będą musieli odpowiedzieć tym samym. Historia spotkań obu drużyn pokazała, że gole tu padają, dlatego też zdecydowałem się pójść w over po wysokim kursie.
20:45 Walia - Serbia
Typ: BTS
Kurs: 1.87
buk: unibet
Wynik: 1:1 ✅
Typ: Bale strzeli gola
Kurs: 2.18
buk: unibet
Wynik: 30 minuta i gol ✅

Ja wybrałem BTS. A to dlatego, że dziś przyjdzie im się zmierzyć z liderem grupy, który niema zamiaru oddać swojego miejsca. Serbowie prezentują sie zdecydowanie lepiej niż w poprzednich fatalnych eliminacjach, a pierwsze miejsce w grupie nie jest wcale przypadkiem. Goście od kilku lat dysponują sporym potencjałem, którego jednak dotąd nie byli w stanie pokazać, w tych eliminacjach może się to zmienić dlatego w tym spotkaniu spodziewać się należy bramek po obu stronach. Co do składów, to świetna forma Bale, który staje się liderem w Realu Madryt, staje się również kołem napędowym w reprezentacji. Dlatego też zdecydowałem się zagrać, że strzeli bramkę. Do kadry po dwóch miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją ścięgna wraca pomocnik Arsenalu Aaron Ramsey oraz Allen. Do składu Serbii powraca Nemanja Matic, a w składzie zobaczymy takie gwiazdy jak Ivanovic czy Kolarov.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Gruzja vs Mołdawia
godz. 18.00
Typ: 2
Kurs: 8
Bukmacher : bet365⛔

Witam serdecznie.
Dzisiaj na tapecie mamy mecz, o którym rozmyślałem już cały tydzień. Jak bukmacherzy mogą wystawić taki kurs gdzie Gruzja nie jest ani jakimś wybitnym zespołem? Kursy rosną a ja zacieram ręce.
Ostatnie wyniki i Gruzji i Mołdawii nie napawają optymizmem, ja jednak mam przeczucie, że Mołdawia w końcu wygra, jak dla mnie obie ekipy poziomem różnią się nieznacznie, fakt, że Gruzja miała okazję wygrać z Hiszpanią sensacyjnie, czy zremisować z Austrią stawia ich w roli faworyta, Mołdawia jedyną w ostatnich 10 meczach miała z Andorą, reszta to pasmo porażek i remis z Maltą.
Ostatnie mecze tych drużyn wyglądają tak:

11.11.11 FI Gruzja Mołdawia 2 : 0
11.08.10 FI Mołdawia Gruzja 0 : 0
06.06.09 FI Gruzja Mołdawia 1 : 2
18.08.04 FI Mołdawia Gruzja 1 : 0
12.02.03 FI Gruzja Mołdawia 2 : 2

Jak widać historia pojedynków tych drużyn mówi, że wszystko może się zdarzyć, chociaż to Mołdawia jako drużyna ma lepsze statystyki, wiem, że nie ma co się tym kierować, ale myślę, że typ jest godny uwagi. Bezpieczniej jak ktoś chce, może zagrać Mołdawia +1.5 po kursie 1.52 @ ✅bet365
Stawka 1/10⛔

Pozdrawiam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Austria - Irlandia
Powyżej 2 bramek ::: 1,71 ::: 1/3 Pinek ⛔
Powyżej 2,5 bramek ::: 2,31 ::: 0,5/3 Pinek ⛔

Czy ktoś z Was wie o tym, że firma bet-at-home i bwin pochodzą właśnie z Austrii gdzie urodził się Hitler czyli w Braunau, mieście leżące na landzie Górnej Austrii która ma flagę o kolorach Rzeczypospolitej Polski, podobnie jak Tyrol? :wink:
Odnośnie samego meczu to uważam, że linia wystawiona jest dość nisko, a kurs całkiem przyzwoity na to zdarzenie. Ostatnie mecze gospodarzy wyglądają tak:
Jak widać typ z czysto statystycznego punktu widzenia jest warty ugryzienia. Austria zanotowała remis 0:0 na Euro tylko z defensywną Portugalią. W ostatnich 3 meczach strzelili przynajmniej 2 bramki w meczu i aż 6 stracili.
U teoretycznie defensywnej Irlandii również na przestrzeni ostatniego roku było wesoło. Sporo bramek strzelają, 3 Mołdawii, 2 Serbii, 4 Omanowi, na Euro zdołali wbić gospodarzom i Włochom.
Wynik: 0:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom