>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje ME 12.09.2007

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mecz: Islandia - Irlandia Północna
Typ: 2/2 Kurs: 4,50 (Betway)

Irlandia Płn. jest wielka niespodzianka tych eliminacji, znajduja sie w gupie na 2 miejscu ex aequo z Hiszpania. Maja duze szanse na awans jednak dzisiejszy mecz jest tym ostatnim z łatwiejszych. W pierwszym meczu tych druzyn ulegli u siebie Islandi az 3:0 jednak to byly poczatki eliminacji. Dzis powinni strzelic szybko bramke by kontrolowac przebieg meczu. Ostatnio niefortunnie ulegli Łotwie a Islandia o dziwo zremisowala z Hiszpania. W dobrej dyspozycji jest snajper irlandzki Healy, natomiast w Islandi ze znanych nazwisk zagraja tylko Ingimarsson i Gudjonsson. Jednak pamietajmy ze 11 zawodnikow tworzy zespol i mam nadzieje ze tym lepszym dzis beda goscie ktorzy po I polowie powinni byc spokojni wygranej.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Przed chwila na jakims forum zagranicznym ktos napisal ze podobno jest Healy kontuzjowany, niewiem na ile to jest prawda.
 
twiti 0

twiti

Użytkownik
i ronaldo podobno ma zagrać w ataku trener jest zdesperowany i chwyta sie czego sie da

Portugalia-Serbia
Cristiano Ronalado strzeli bramkę
2,75
Expekt


W dzisiejszym meczu miedzy Portugalia a Serbią roztrzygnie sie ktora z drużyn może powoli odpuszczać sobie walkę o awans jesli Serbowie przegrają już praktycznie mogą grać o nic.Faworytem tego emczu jest oczywiscie Portugalia,Serbia w weekend zaledwie bezbramkowo zremisowała z Finladnią widać że Serbowie w ataku mają licho.Portugalia jak dobrze wiemy zremisowała z Polska 2:2.Stracone dwa ogle w meczu z Polakami były pierwszymi straconymi bramkami przez Portugalie na swoim stadionie w Eliminacjach.Nie sadze aby Serbowie strzeli gola a Portugalczycy dzis pokazą swoją siłę.W meczu z Polską szalał Ronaldo który jest świetnym zawodnikiem w meczu z Polską strzelił gola i trafił w poprzeczke stwarzał olbrzymie zagrożenie pod bramką rywali dzis myśle ze bedzie podobnie i Cristiano Ronaldo strzli bramke i Portugali wygra bez problemów.Mój typ C.Ronaldo strzeli gola.
Masz racje C.Ronaldo gra dobrze i też spodziewam się że dziś trafi gola.
 
tomekkk 0

tomekkk

Użytkownik
Kazachstan-Belgia 2:2
Dałem 1x na kazachstan,kto nie wierzy moge nawet fote walnąć kuponu :p Sora że tak późno ale jakoś czasu nie miałem...
co do meczu to postawiłem tak tylko dlatego że Belgia już o nic nie gra a Kazachstan jest na swoim boisku dosyć niebezpieczny i może wywalczyć remis z dobrymi teamami...
Ale zobaczymy po 23 czy kupon mi wejdzie,bo została Francja i Włochy ????
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Wracaja wielcy anglicy i odrodzony owen. 2:0 do przerwy z rosja. Bardzo mnie cieszy ten wynik bo uwielbiam angielska pilke i kadre Albionu. Dzis gralem turcje ktora wygrala z wegrami, wlasnie anglie, oraz hiszpanow i portugalie za 100, zakladana wygrana 266.4zl. Sadze ze dzis bedzie do przodu i nie bede mial takiego pecha jak w sobote.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Oprócz szkocji,którą trafiłem [ x2 po kursie 3,10] nie było dzisiaj z adnych niespodzianek,jeszcze portugalczycy spokojnie wygrają i buki będą musiały słono graczom zapłacic,żałuje tylko że nie zagrałem turcji a tak poza tym nic tylko się cieszyc z dzisiejszych wyników,potęgi nie zawiodły.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Wyniki wczorajszych spotkań:


Group A



Kazakhstan [2 - 2] Belgium
12&#39; [0 - 1] K. Geraerts
23&#39; [0 - 2] K. Mirallas
39&#39; [1 - 2] D. Byakov
74&#39; [2 - 2] S. Smakov (karny)

[shadow=blue:720c00b8d5] Finland [0 - 0] Poland[/shadow:720c00b8d5]

Portugal [1 - 1] Serbia
11&#39; [1 - 0] S. Simao
86&#39; [1 - 1] M. Pantelic




Group B



Lithuania [2 - 1] Faroe Islands
8&#39; [1 - 0] E. Jankauskas
53&#39; [2 - 0] T. Danilevicius
90&#39; [2 - 1] R. Jacobsen

Ukraine [1 - 2] Italy
40&#39; [0 - 1] A.D. Natale
71&#39; [1 - 1] A. Shevchenko
77&#39; [1 - 2] A.D. Natale

France [0 - 1] Scotland
64&#39; [0 - 1] J. McFadden




Group C



Norway [2 - 2] Greece
7&#39; [0 - 1] S. Kyrgiakos
15&#39; [1 - 1] J. Carew
29&#39; [1 - 2] S. Kyrgiakos
39&#39; [2 - 2] J.A. Riise

Turkey [3 - 0] Hungary
68&#39; [1 - 0] G. Unal
72&#39; [2 - 0] M. Aurelio
90&#39; [3 - 0] H. Altintop

Bosnia-Herzegovina [0 - 1] Moldova
22&#39; [0 - 1] I. Bugaev




Group D



Slovakia [2 - 5] Wales
12&#39; [1 - 0] M. Mintal
22&#39; [1 - 1] F. Eastwood
34&#39; [1 - 2] C. Bellamy
41&#39; [1 - 3] C. Bellamy
57&#39; [2 - 3] M. Mintal
78&#39; [2 - 4] J. Durica (samobójczy)
90&#39; [2 - 5] S. Davies

Cyprus [3 - 0] San Marino
15&#39; [1 - 0] K. Makrides
41&#39; [2 - 0] S. Aloneftis
90&#39; [3 - 0] S. Aloneftis

Czech Republic [1 - 0] Ireland
15&#39; [1 - 0] M. Jankulovski




Group E



Andorra [0 - 6] Croatia
35&#39; [0 - 1] D. Srna
40&#39; [0 - 2] M. Petric
45&#39; [0 - 3] M. Petric
49&#39; [0 - 4] N. Kranjcar
55&#39; [0 - 5] E.A.D. Silva
64&#39; [0 - 6] I. Rakitic

Rep. of Macedonia [1 - 1] Estonia
17&#39; [0 - 1] R. Piiroja
30&#39; [1 - 1] G. Maznov

England [3 - 0] Russia
7&#39; [1 - 0] M. Owen
31&#39; [2 - 0] M. Owen
84&#39; [3 - 0] R. Ferdinand




Group F



Denmark [4 - 0] Liechtenstein
3&#39; [1 - 0] M. Nordstrand
12&#39; [2 - 0] M. Laursen
18&#39; [3 - 0] J.D. Tomasson
36&#39; [4 - 0] M. Nordstrand

Iceland [2 - 1] Northern Ireland
6&#39; [1 - 0] A.S. Bjřrnsson
72&#39; [1 - 1] D. Healy (karny)
90&#39; [2 - 1] K. Gillespie (samobójczy)

Spain [2 - 0] Latvia
12&#39; [1 - 0] X. Hernandez
84&#39; [2 - 0] F. Torres




Group G



Bulgaria [3 - 0] Luxembourg
27&#39; [1 - 0] D. Berbatov
28&#39; [2 - 0] D. Berbatov
54&#39; [3 - 0] M. Petrov (karny)

Slovenia [1 - 0] Belarus
3&#39; [1 - 0] K. Lavric (karny)

Albania [0 - 1] Holland
90&#39; [0 - 1] R.v. Nistelrooy



Po remisie z Finami,Polacy znajdują sie na pierwszym miejscu w grupie A.Portugalczycy poraz kolejny stracili punkty,tym razem z Serbią.Nasza reprezentacja uzyskała już bezpieczną przewage 4-punktową nad Portugalią.W 13 kolejce natomiast Finowie jak i Polacy będą pauzowac,a Portugalie czekają mecze m.in z Kazachstanem,Azerbejdżanem i Armenią.Niezapominajmy jeszcze o Serbii,która tez ma teoretycznie szanse na awans.
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
Sytuacja w naszej grupie się tak zrąbała :/

Ostatnie kolejki wyglądają tak:

Polska - Kazachstan
Polska - Belgia

Belgia - Finlandia
Finlandia - Azerbejdżan

Azerbejdżan - Portugalia
Kazachstan - Portugalia
Portugalia - Armenia

Armenia - Serbia
Azerbejdżan - Serbia
Serbia - Kazachstan


No patrząc na te pary, ciężko liczyć na kolejne potknięcie Serbii i Portugalii w tych meczach. Polska też teoretycznie wygrywa swoje dwa mecze. Finlandia też zagra ofensywnie by tylko wygrać i po tych wygranych kolejkach liderów grupy robi się sytuacja w grupie następująca:

Polska 27
Portugalia 26
Finlandia 25
Serbia 25


do tego dochodzi ostatnia kolejka eliminacji:

Serbia - Polska
Portugalia - Finlandia


Z tego wynika że Serbia nie ma tylko teoretyczne szanse na awans. Może jestem pesymista ale już się boję że Portugalia i Serbia nas wykiwaja :/
 
S 0

slimak79

Użytkownik
Może jestem pesymista ale już się boję że Portugalia i Serbia nas wykiwaja :/
Dokładnie!
Wczorajszy mecz był chyba o wszystko. Myślę, że będzie bardzo ciężko awansować. Nasz mecz z Belgią wcale nie musi być łatwy. Nawet jeśli wygramy dwa, przy założeniu, że Serbia nie straci punktów na Kaukazie trzeba będzie nie przegrać z Serbią, a to może być bardzo trudne. Liczę więc po cichu, że Serbia potknie się na Armenii
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
No i tu problem, bo trener Armeni zmarł, więc Armenia już nie jest takim ciężkim przeciwnikiem, a jescze do tego jak Armenia zdecyduje oddać reszte meczy walkowerem (bo i tak nie awansują już)..
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Mam pytanie, czy sędzia wczorajszego meczu zakończył normalnie spotkanie czy mecz został przerwany. Chodzi mi oczywiście o mecz Portugalii z Serbią. Bo jak został przerwany to może dostanę zwrot u buków. Postawiłem na Portugalię :roll:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mam pytanie, czy sędzia wczorajszego meczu zakończył normalnie spotkanie czy mecz został przerwany. Chodzi mi oczywiście o mecz Portugalii z Serbią. Bo jak został przerwany to może dostanę zwrot u buków. Postawiłem na Portugalię
Mecz został rozegrany do 90 minuty. Na pewno nie dostaniesz zwrotu...

pzDr
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
To czy został dograny do 90 min nie ma znaczenia, mógłby zostać przerwany nawet w 91min i wtedy buki mają obowiązek zwrócić Ci zakład jako że został przerwany przed oficjalnym zakończeniem spotkania. Tylko jest pytanie czy sędzia zakończył spotkanie i wtedy była ta afera czy jak?? Sorry za offtopic
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Sytuacja w naszej grupie się tak zrąbała :/

do tego dochodzi ostatnia kolejka eliminacji:

Serbia - Polska
Portugalia - Finlandia


Z tego wynika że Serbia nie ma tylko teoretyczne szanse na awans. Może jestem pesymista ale już się boję że Portugalia i Serbia nas wykiwaja :/
Musimy trzymac kciuki za to żeby któraś z drużyn pogubiła punkty po drodze oczywiście poza naszą. Według mnie ostatecznie wszystko rozwiąże się w ostatniej rundzie. Napewno nie zabrakne emocji :mrgreen: Jesteśmy bardzo blisko finałów i bierzmy to jako dobą monetę :spokodfhgfh:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
A ja myślę, że do Serbii pojedziemy tylko pozwiedzać... 2 wygrane zapewniają nam drugie miejsce nawet bez potknięć rywali, a wątpię by taka Serbia czy Finlandia zdobędą max do końca...

Wg mnie Euro jest nasze po winie nad Kazachstanem ????
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
A ja myślę, że do Serbii pojedziemy tylko pozwiedzać... 2 wygrane zapewniają nam drugie miejsce nawet bez potknięć rywali, a wątpię by taka Serbia czy Finlandia zdobędą max do końca...

Wg mnie Euro jest nasze po winie nad Kazachstanem ????
Co ty za pierdy tu piszesz:zoltakartka:
Portugalia i Serbia mają mniej punktów straconych:-? niż Polska
Dwa zwycięstwa nic nam nie dają
Zresztą nie wiadomo czy nasi wygrają, bo jak patrzę na wyczyny niektórych grajków, to są oni najlepsi w wycieraniu ławy
Nie lućcie sie że Polska będzie grać w euro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom